ZAPRASZAMY NA TURNIEJE PRZODKOWO CUP 2019/2020
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2009 i MŁODSI - 14.12.2019 (SOBOTA 13:00) - WOLNE MIEJSCA
PRZODKOWO CUP 2019 - SENIORZY OPEN - 20-22.12.2019 (WOLNE MIEJSCA)
MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




Liga Juniorów D2 - grupa Malbork II - sezon 2018/2019



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Gryf II Tczew MKS 22 63 21 0 1 119 - 15 2 3 1 0 1 4 - 3
2. Beniaminek 03 II Starogard Gdański 22 63 21 0 1 175 - 12 2 3 1 0 1 3 - 4
3. Pomezania Malbork 22 48 16 0 6 73 - 46
4. AP Malbork 22 44 14 2 6 74 - 29
5. Spójnia Sadlinki 22 36 11 3 8 71 - 67
6. KP II Starogard Gdański 22 30 10 0 12 52 - 77
7. Grom Nowy Staw 22 28 9 1 12 51 - 83 2 3 1 0 1 7 - 4
8. KS Czernin 22 28 9 1 12 43 - 78 2 3 1 0 1 4 - 7
9. Powiśle Pawlice-Rakowiec 22 22 7 1 14 34 - 74
10. DSPN II Kwidzyn 22 19 6 1 15 44 - 74
11. Olimpia Sztum 22 7 2 1 19 26 - 83
12. Rodło II Kwidzyn 22 3 1 0 21 18 - 142
Ostatni komentarz dodał malbo 30.03.2019, 17:09:59



Kolejka 1 - 25/26. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (1) 
1. Spójnia Sadlinki 2 - 3 Pomezania Malbork 26 sierpnia 2018 - 13:00
2. Rodło II Kwidzyn 0 - 16 Beniaminek 03 II Starogard Gdański 25 sierpnia 2018 - 11:00
3. Powiśle Pawlice-Rakowiec 1 - 6 DSPN II Kwidzyn 25 sierpnia 2018 - 11:00
4. Grom Nowy Staw 6 - 1 KS Czernin 26 sierpnia 2018 - 11:00
5. Olimpia Sztum 0 - 7 KP II Starogard Gdański 26 sierpnia 2018 - 11:00
vo, na boisku 2:7
6. Gryf II Tczew MKS 2 - 1 AP Malbork 29 sierpnia 2018 - 17:00
Kolejka 2 - 1/2. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
7. Pomezania Malbork 1 - 3 AP Malbork 2 września 2018 - 11:00
8. KP II Starogard Gdański 0 - 11 Gryf II Tczew MKS 1 września 2018 - 11:00
9. Grom Nowy Staw 5 - 3 Olimpia Sztum 2 września 2018 - 13:30
10. DSPN II Kwidzyn 9 - 1 KS Czernin 2 września 2018 - 13:00
11. Beniaminek 03 II Starogard Gdański 9 - 0 Powiśle Pawlice-Rakowiec 2 września 2018 - 13:00
12. Spójnia Sadlinki 4 - 1 Rodło II Kwidzyn 1 września 2018 - 12:00
Kolejka 3 - 8/9. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
13. Rodło II Kwidzyn 2 - 3 Pomezania Malbork 8 września 2018 - 11:00
14. Powiśle Pawlice-Rakowiec 2 - 7 Spójnia Sadlinki 8 września 2018 - 13:00
15. KS Czernin 0 - 10 Beniaminek 03 II Starogard Gdański 8 września 2018 - 12:00
16. Olimpia Sztum 0 - 3 DSPN II Kwidzyn 8 września 2018 - 11:00
17. Gryf II Tczew MKS 3 - 1 Grom Nowy Staw 8 września 2018 - 13:00
18. AP Malbork 5 - 0 KP II Starogard Gdański 11 września 2018 - 17:30
Kolejka 4 - 15/16. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
19. Pomezania Malbork 5 - 4 KP II Starogard Gdański 16 września 2018 - 15:00
20. Grom Nowy Staw 3 - 3 AP Malbork 15 września 2018 - 13:30
21. DSPN II Kwidzyn 1 - 3 Gryf II Tczew MKS 15 września 2018 - 10:00
22. Beniaminek 03 II Starogard Gdański 4 - 0 Olimpia Sztum 16 września 2018 - 15:00
23. Spójnia Sadlinki 5 - 4 KS Czernin 16 września 2018 - 11:00
24. Rodło II Kwidzyn 0 - 3 Powiśle Pawlice-Rakowiec 15 września 2018 - 13:00
Kolejka 5 - 22/23. września 2018 [szczegóły] Komentarze (3) 
25. Powiśle Pawlice-Rakowiec 0 - 2 Pomezania Malbork 22 września 2018 - 11:00
26. KS Czernin 5 - 1 Rodło II Kwidzyn 23 września 2018 - 11:00
27. Olimpia Sztum 3 - 6 Spójnia Sadlinki 22 września 2018 - 11:00
28. Gryf II Tczew MKS 0 - 3 Beniaminek 03 II Starogard Gdański 23 września 2018 - 13:30
29. AP Malbork 3 - 1 DSPN II Kwidzyn 22 września 2018 - 13:00
30. KP II Starogard Gdański 3 - 0 Grom Nowy Staw 23 września 2018 - 11:00
Kolejka 6 - 29/30. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
31. Pomezania Malbork 5 - 1 Grom Nowy Staw 30 września 2018 - 11:00
32. DSPN II Kwidzyn 1 - 4 KP II Starogard Gdański 29 września 2018 - 10:00
33. Beniaminek 03 II Starogard Gdański 3 - 1 AP Malbork 29 września 2018 - 13:00
34. Spójnia Sadlinki 0 - 6 Gryf II Tczew MKS 30 września 2018 - 13:00
35. Rodło II Kwidzyn 3 - 2 Olimpia Sztum 29 września 2018 - 13:00
36. Powiśle Pawlice-Rakowiec 3 - 0 KS Czernin 30 września 2018 - 13:30
Kolejka 7 - 6/7. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. KS Czernin 2 - 6 Pomezania Malbork 7 października 2018 - 11:00
38. Olimpia Sztum 0 - 0 Powiśle Pawlice-Rakowiec 6 października 2018 - 12:30
39. Gryf II Tczew MKS 10 - 0 Rodło II Kwidzyn 6 października 2018 - 11:00
40. AP Malbork 2 - 2 Spójnia Sadlinki 6 października 2018 - 13:00
41. KP II Starogard Gdański 0 - 5 Beniaminek 03 II Starogard Gdański 7 października 2018 - 11:00
42. Grom Nowy Staw 3 - 2 DSPN II Kwidzyn 7 października 2018 - 11:00
Kolejka 8 - 13/14. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Pomezania Malbork 1 - 0 DSPN II Kwidzyn 14 października 2018 - 11:00
44. Beniaminek 03 II Starogard Gdański 5 - 2 Grom Nowy Staw 14 października 2018 - 15:00
45. Spójnia Sadlinki 12 - 0 KP II Starogard Gdański 13 października 2018 - 11:00
46. Rodło II Kwidzyn 2 - 5 AP Malbork 13 października 2018 - 13:00
47. Powiśle Pawlice-Rakowiec 1 - 4 Gryf II Tczew MKS 13 października 2018 - 14:00
48. KS Czernin 2 - 0 Olimpia Sztum 14 października 2018 - 11:00
Kolejka 9 - 20/21. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. Olimpia Sztum 1 - 4 Pomezania Malbork 20 października 2018 - 11:00
50. Gryf II Tczew MKS 7 - 1 KS Czernin 20 października 2018 - 11:00
51. AP Malbork 7 - 1 Powiśle Pawlice-Rakowiec 20 października 2018 - 13:00
52. KP II Starogard Gdański 7 - 1 Rodło II Kwidzyn 20 października 2018 - 11:00
53. Grom Nowy Staw 0 - 2 Spójnia Sadlinki 21 października 2018 - 11:00
54. DSPN II Kwidzyn 0 - 14 Beniaminek 03 II Starogard Gdański 20 października 2018 - 13:00
Kolejka 10 - 27/28. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
55. Pomezania Malbork 0 - 7 Beniaminek 03 II Starogard Gdański 28 października 2018 - 11:00
56. Spójnia Sadlinki 2 - 1 DSPN II Kwidzyn 28 października 2018 - 13:00
57. Rodło II Kwidzyn 0 - 3 Grom Nowy Staw 27 października 2018 - 10:00
58. Powiśle Pawlice-Rakowiec 4 - 2 KP II Starogard Gdański 27 października 2018 - 13:30
59. KS Czernin 1 - 0 AP Malbork 28 października 2018 - 11:00
60. Olimpia Sztum 0 - 4 Gryf II Tczew MKS 27 października 2018 - 11:00
Kolejka 11 - 3/4. listopada 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
61. Gryf II Tczew MKS 3 - 1 Pomezania Malbork 3 listopada 2018 - 11:00
62. AP Malbork 6 - 0 Olimpia Sztum 3 listopada 2018 - 11:00
63. KP II Starogard Gdański 3 - 2 KS Czernin 4 listopada 2018 - 11:00
64. Grom Nowy Staw 2 - 0 Powiśle Pawlice-Rakowiec 3 listopada 2018 - 11:00
65. DSPN II Kwidzyn 3 - 0 Rodło II Kwidzyn 3 listopada 2018 - 10:00
66. Beniaminek 03 II Starogard Gdański 10 - 1 Spójnia Sadlinki 4 listopada 2018 - 13:00
Kolejka 12 - 23/24. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (1) 
67. Pomezania Malbork 9 - 0 Spójnia Sadlinki 24 marca 2019 - 11:00
68. Beniaminek 03 II Starogard Gdański 15 - 0 Rodło II Kwidzyn 24 marca 2019 - 11:00
69. DSPN II Kwidzyn 3 - 0 Powiśle Pawlice-Rakowiec 23 marca 2019 - 10:00
70. KS Czernin 3 - 1 Grom Nowy Staw 23 marca 2019 - 12:00
71. KP II Starogard Gdański 2 - 1 Olimpia Sztum 23 marca 2019 - 11:00
72. AP Malbork 0 - 1 Gryf II Tczew MKS 23 marca 2019 - 14:00
Kolejka 13 - 30/31. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (1) 
73. AP Malbork 1 - 5 Pomezania Malbork 30 marca 2019 - 14:00
74. Gryf II Tczew MKS 3 - 1 KP II Starogard Gdański 30 marca 2019 - 13:00
75. Olimpia Sztum 2 - 3 Grom Nowy Staw 30 marca 2019 - 12:45
76. KS Czernin 3 - 1 DSPN II Kwidzyn 31 marca 2019 - 12:00
77. Powiśle Pawlice-Rakowiec 0 - 8 Beniaminek 03 II Starogard Gdański 30 marca 2019 - 11:00
78. Rodło II Kwidzyn 1 - 7 Spójnia Sadlinki 30 marca 2019 - 13:00
Kolejka 14 - 6/7. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
79. Pomezania Malbork 6 - 1 Rodło II Kwidzyn 6 kwietnia 2019 - 11:00
80. Spójnia Sadlinki 2 - 1 Powiśle Pawlice-Rakowiec 6 kwietnia 2019 - 12:00
81. Beniaminek 03 II Starogard Gdański 10 - 0 KS Czernin 7 kwietnia 2019 - 15:00
82. DSPN II Kwidzyn 2 - 3 Olimpia Sztum 6 kwietnia 2019 - 10:00
83. Grom Nowy Staw 2 - 9 Gryf II Tczew MKS 7 kwietnia 2019 - 11:00
84. KP II Starogard Gdański 0 - 1 AP Malbork 6 kwietnia 2019 - 13:00
Kolejka 15 - 13/14. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. KP II Starogard Gdański 2 - 1 Pomezania Malbork 13 kwietnia 2019 - 13:00
86. AP Malbork 8 - 0 Grom Nowy Staw 13 kwietnia 2019 - 09:00
87. Gryf II Tczew MKS 9 - 0 DSPN II Kwidzyn 13 kwietnia 2019 - 12:00
88. Olimpia Sztum 1 - 11 Beniaminek 03 II Starogard Gdański 13 kwietnia 2019 - 11:00
89. KS Czernin 3 - 3 Spójnia Sadlinki 14 kwietnia 2019 - 11:00
90. Powiśle Pawlice-Rakowiec 6 - 0 Rodło II Kwidzyn 13 kwietnia 2019 - 11:00
Kolejka 16 - 27/28. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
91. Pomezania Malbork 3 - 0 Powiśle Pawlice-Rakowiec 28 kwietnia 2019 - 11:00
92. Rodło II Kwidzyn 0 - 1 KS Czernin 27 kwietnia 2019 - 13:00
93. Spójnia Sadlinki 3 - 0 Olimpia Sztum 28 kwietnia 2019 - 14:00
94. Beniaminek 03 II Starogard Gdański 0 - 4 Gryf II Tczew MKS 28 kwietnia 2019 - 15:00
95. DSPN II Kwidzyn 0 - 4 AP Malbork 27 kwietnia 2019 - 10:00
96. Grom Nowy Staw 1 - 4 KP II Starogard Gdański 28 kwietnia 2019 - 13:00
Kolejka 17 - 4/5. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
97. Grom Nowy Staw 3 - 6 Pomezania Malbork 5 maja 2019 - 11:00
98. KP II Starogard Gdański 3 - 2 DSPN II Kwidzyn 4 maja 2019 - 13:00
99. AP Malbork 1 - 5 Beniaminek 03 II Starogard Gdański 4 maja 2019 - 13:00
100. Gryf II Tczew MKS 6 - 0 Spójnia Sadlinki 4 maja 2019 - 13:00
101. Olimpia Sztum 5 - 0 Rodło II Kwidzyn 4 maja 2019 - 11:00
102. KS Czernin 4 - 0 Powiśle Pawlice-Rakowiec 4 maja 2019 - 11:00
Kolejka 18 - 11/12. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
103. Pomezania Malbork 3 - 1 KS Czernin 12 maja 2019 - 11:00
104. Powiśle Pawlice-Rakowiec 3 - 2 Olimpia Sztum 11 maja 2019 - 11:00
105. Rodło II Kwidzyn 0 - 10 Gryf II Tczew MKS 11 maja 2019 - 13:00
106. Spójnia Sadlinki 0 - 1 AP Malbork 12 maja 2019 - 14:00
107. Beniaminek 03 II Starogard Gdański 6 - 0 KP II Starogard Gdański 12 maja 2019 - 11:00
108. DSPN II Kwidzyn 2 - 3 Grom Nowy Staw 12 maja 2019 - 11:00
Kolejka 19 - 18/19. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
109. DSPN II Kwidzyn 0 - 5 Pomezania Malbork 19 maja 2019 - 10:00
110. Grom Nowy Staw 0 - 11 Beniaminek 03 II Starogard Gdański 18 maja 2019 - 15:30
111. KP II Starogard Gdański 2 - 9 Spójnia Sadlinki 19 maja 2019 - 15:00
112. AP Malbork 13 - 0 Rodło II Kwidzyn 18 maja 2019 - 11:00
113. Gryf II Tczew MKS 7 - 0 Powiśle Pawlice-Rakowiec 18 maja 2019 - 14:00
114. Olimpia Sztum 2 - 3 KS Czernin 18 maja 2019 - 11:00
Kolejka 20 - 25/26. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
115. Pomezania Malbork 2 - 1 Olimpia Sztum 26 maja 2019 - 11:00
116. KS Czernin 2 - 3 Gryf II Tczew MKS 25 maja 2019 - 15:00
117. Powiśle Pawlice-Rakowiec 1 - 3 AP Malbork 25 maja 2019 - 11:00
118. Rodło II Kwidzyn 1 - 5 KP II Starogard Gdański 25 maja 2019 - 11:00
119. Spójnia Sadlinki 2 - 3 Grom Nowy Staw 26 maja 2019 - 14:00
120. Beniaminek 03 II Starogard Gdański 10 - 0 DSPN II Kwidzyn 26 maja 2019 - 13:00
Kolejka 21 - 1/2. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
121. Beniaminek 03 II Starogard Gdański 5 - 1 Pomezania Malbork 2 czerwca 2019 - 13:00
122. DSPN II Kwidzyn 1 - 1 Spójnia Sadlinki 1 czerwca 2019 - 10:00
123. Grom Nowy Staw 7 - 4 Rodło II Kwidzyn 1 czerwca 2019 - 09:00
124. KP II Starogard Gdański 1 - 3 Powiśle Pawlice-Rakowiec 1 czerwca 2019 - 11:00
125. AP Malbork 3 - 1 KS Czernin 1 czerwca 2019 - 13:00
126. Gryf II Tczew MKS 7 - 0 Olimpia Sztum 30 maja 2019 - 17:00
Kolejka 22 - 8/9. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
127. Pomezania Malbork 1 - 7 Gryf II Tczew MKS 8 czerwca 2019 - 11:00
128. Olimpia Sztum 0 - 3 AP Malbork 8 czerwca 2019 - 11:00
129. KS Czernin 3 - 2 KP II Starogard Gdański 9 czerwca 2019 - 11:00
130. Powiśle Pawlice-Rakowiec 5 - 2 Grom Nowy Staw 8 czerwca 2019 - 10:00
131. Rodło II Kwidzyn 1 - 6 DSPN II Kwidzyn 4 czerwca 2019 - 17:30
132. Spójnia Sadlinki 1 - 8 Beniaminek 03 II Starogard Gdański 9 czerwca 2019 - 12:00




© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE