Baner

Liga Juniorów D2 - grupa Malbork II - sezon 2018/2019

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Gryf II Tczew MKS 22 63 21 0 1 119 - 15 2 3 1 0 1 4 - 3
2. Beniaminek 03 II Starogard Gdański 22 63 21 0 1 175 - 12 2 3 1 0 1 3 - 4
3. Pomezania Malbork 22 48 16 0 6 73 - 46
4. AP Malbork 22 44 14 2 6 74 - 29
5. Spójnia Sadlinki 22 36 11 3 8 71 - 67
6. KP II Starogard Gdański 22 30 10 0 12 52 - 77
7. Grom Nowy Staw 22 28 9 1 12 51 - 83 2 3 1 0 1 7 - 4
8. KS Czernin 22 28 9 1 12 43 - 78 2 3 1 0 1 4 - 7
9. Powiśle Pawlice-Rakowiec 22 22 7 1 14 34 - 74
10. DSPN II Kwidzyn 22 19 6 1 15 44 - 74
11. Olimpia Sztum 22 7 2 1 19 26 - 83
12. Rodło II Kwidzyn 22 3 1 0 21 18 - 142
Ostatni komentarz dodał malbo 30.03.2019, 17:09:59

 Baner


Kolejka 1 - 25/26. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (1) 
Spójnia Sadlinki 2 - 3 Pomezania Malbork 26 sierpnia 2018 - 13:00
Rodło II Kwidzyn 0 - 16 Beniaminek 03 II Starogard Gdański 25 sierpnia 2018 - 11:00
Powiśle Pawlice-Rakowiec 1 - 6 DSPN II Kwidzyn 25 sierpnia 2018 - 11:00
Grom Nowy Staw 6 - 1 KS Czernin 26 sierpnia 2018 - 11:00
Olimpia Sztum 0 - 7 KP II Starogard Gdański 26 sierpnia 2018 - 11:00
vo, na boisku 2:7
Gryf II Tczew MKS 2 - 1 AP Malbork 29 sierpnia 2018 - 17:00
Kolejka 2 - 1/2. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pomezania Malbork 1 - 3 AP Malbork 2 września 2018 - 11:00
KP II Starogard Gdański 0 - 11 Gryf II Tczew MKS 1 września 2018 - 11:00
Grom Nowy Staw 5 - 3 Olimpia Sztum 2 września 2018 - 13:30
DSPN II Kwidzyn 9 - 1 KS Czernin 2 września 2018 - 13:00
Beniaminek 03 II Starogard Gdański 9 - 0 Powiśle Pawlice-Rakowiec 2 września 2018 - 13:00
Spójnia Sadlinki 4 - 1 Rodło II Kwidzyn 1 września 2018 - 12:00
Kolejka 3 - 8/9. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
Rodło II Kwidzyn 2 - 3 Pomezania Malbork 8 września 2018 - 11:00
Powiśle Pawlice-Rakowiec 2 - 7 Spójnia Sadlinki 8 września 2018 - 13:00
KS Czernin 0 - 10 Beniaminek 03 II Starogard Gdański 8 września 2018 - 12:00
Olimpia Sztum 0 - 3 DSPN II Kwidzyn 8 września 2018 - 11:00
Gryf II Tczew MKS 3 - 1 Grom Nowy Staw 8 września 2018 - 13:00
AP Malbork 5 - 0 KP II Starogard Gdański 11 września 2018 - 17:30
Kolejka 4 - 15/16. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pomezania Malbork 5 - 4 KP II Starogard Gdański 16 września 2018 - 15:00
Grom Nowy Staw 3 - 3 AP Malbork 15 września 2018 - 13:30
DSPN II Kwidzyn 1 - 3 Gryf II Tczew MKS 15 września 2018 - 10:00
Beniaminek 03 II Starogard Gdański 4 - 0 Olimpia Sztum 16 września 2018 - 15:00
Spójnia Sadlinki 5 - 4 KS Czernin 16 września 2018 - 11:00
Rodło II Kwidzyn 0 - 3 Powiśle Pawlice-Rakowiec 15 września 2018 - 13:00
Kolejka 5 - 22/23. września 2018 [szczegóły] Komentarze (3) 
Powiśle Pawlice-Rakowiec 0 - 2 Pomezania Malbork 22 września 2018 - 11:00
KS Czernin 5 - 1 Rodło II Kwidzyn 23 września 2018 - 11:00
Olimpia Sztum 3 - 6 Spójnia Sadlinki 22 września 2018 - 11:00
Gryf II Tczew MKS 0 - 3 Beniaminek 03 II Starogard Gdański 23 września 2018 - 13:30
AP Malbork 3 - 1 DSPN II Kwidzyn 22 września 2018 - 13:00
KP II Starogard Gdański 3 - 0 Grom Nowy Staw 23 września 2018 - 11:00
Kolejka 6 - 29/30. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pomezania Malbork 5 - 1 Grom Nowy Staw 30 września 2018 - 11:00
DSPN II Kwidzyn 1 - 4 KP II Starogard Gdański 29 września 2018 - 10:00
Beniaminek 03 II Starogard Gdański 3 - 1 AP Malbork 29 września 2018 - 13:00
Spójnia Sadlinki 0 - 6 Gryf II Tczew MKS 30 września 2018 - 13:00
Rodło II Kwidzyn 3 - 2 Olimpia Sztum 29 września 2018 - 13:00
Powiśle Pawlice-Rakowiec 3 - 0 KS Czernin 30 września 2018 - 13:30
Kolejka 7 - 6/7. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
KS Czernin 2 - 6 Pomezania Malbork 7 października 2018 - 11:00
Olimpia Sztum 0 - 0 Powiśle Pawlice-Rakowiec 6 października 2018 - 12:30
Gryf II Tczew MKS 10 - 0 Rodło II Kwidzyn 6 października 2018 - 11:00
AP Malbork 2 - 2 Spójnia Sadlinki 6 października 2018 - 13:00
KP II Starogard Gdański 0 - 5 Beniaminek 03 II Starogard Gdański 7 października 2018 - 11:00
Grom Nowy Staw 3 - 2 DSPN II Kwidzyn 7 października 2018 - 11:00
Kolejka 8 - 13/14. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pomezania Malbork 1 - 0 DSPN II Kwidzyn 14 października 2018 - 11:00
Beniaminek 03 II Starogard Gdański 5 - 2 Grom Nowy Staw 14 października 2018 - 15:00
Spójnia Sadlinki 12 - 0 KP II Starogard Gdański 13 października 2018 - 11:00
Rodło II Kwidzyn 2 - 5 AP Malbork 13 października 2018 - 13:00
Powiśle Pawlice-Rakowiec 1 - 4 Gryf II Tczew MKS 13 października 2018 - 14:00
KS Czernin 2 - 0 Olimpia Sztum 14 października 2018 - 11:00
Kolejka 9 - 20/21. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
Olimpia Sztum 1 - 4 Pomezania Malbork 20 października 2018 - 11:00
Gryf II Tczew MKS 7 - 1 KS Czernin 20 października 2018 - 11:00
AP Malbork 7 - 1 Powiśle Pawlice-Rakowiec 20 października 2018 - 13:00
KP II Starogard Gdański 7 - 1 Rodło II Kwidzyn 20 października 2018 - 11:00
Grom Nowy Staw 0 - 2 Spójnia Sadlinki 21 października 2018 - 11:00
DSPN II Kwidzyn 0 - 14 Beniaminek 03 II Starogard Gdański 20 października 2018 - 13:00
Kolejka 10 - 27/28. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pomezania Malbork 0 - 7 Beniaminek 03 II Starogard Gdański 28 października 2018 - 11:00
Spójnia Sadlinki 2 - 1 DSPN II Kwidzyn 28 października 2018 - 13:00
Rodło II Kwidzyn 0 - 3 Grom Nowy Staw 27 października 2018 - 10:00
Powiśle Pawlice-Rakowiec 4 - 2 KP II Starogard Gdański 27 października 2018 - 13:30
KS Czernin 1 - 0 AP Malbork 28 października 2018 - 11:00
Olimpia Sztum 0 - 4 Gryf II Tczew MKS 27 października 2018 - 11:00
Kolejka 11 - 3/4. listopada 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gryf II Tczew MKS 3 - 1 Pomezania Malbork 3 listopada 2018 - 11:00
AP Malbork 6 - 0 Olimpia Sztum 3 listopada 2018 - 11:00
KP II Starogard Gdański 3 - 2 KS Czernin 4 listopada 2018 - 11:00
Grom Nowy Staw 2 - 0 Powiśle Pawlice-Rakowiec 3 listopada 2018 - 11:00
DSPN II Kwidzyn 3 - 0 Rodło II Kwidzyn 3 listopada 2018 - 10:00
Beniaminek 03 II Starogard Gdański 10 - 1 Spójnia Sadlinki 4 listopada 2018 - 13:00
Kolejka 12 - 23/24. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (1) 
Pomezania Malbork 9 - 0 Spójnia Sadlinki 24 marca 2019 - 11:00
Beniaminek 03 II Starogard Gdański 15 - 0 Rodło II Kwidzyn 24 marca 2019 - 11:00
DSPN II Kwidzyn 3 - 0 Powiśle Pawlice-Rakowiec 23 marca 2019 - 10:00
KS Czernin 3 - 1 Grom Nowy Staw 23 marca 2019 - 12:00
KP II Starogard Gdański 2 - 1 Olimpia Sztum 23 marca 2019 - 11:00
AP Malbork 0 - 1 Gryf II Tczew MKS 23 marca 2019 - 14:00
Kolejka 13 - 30/31. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (1) 
AP Malbork 1 - 5 Pomezania Malbork 30 marca 2019 - 14:00
Gryf II Tczew MKS 3 - 1 KP II Starogard Gdański 30 marca 2019 - 13:00
Olimpia Sztum 2 - 3 Grom Nowy Staw 30 marca 2019 - 12:45
KS Czernin 3 - 1 DSPN II Kwidzyn 31 marca 2019 - 12:00
Powiśle Pawlice-Rakowiec 0 - 8 Beniaminek 03 II Starogard Gdański 30 marca 2019 - 11:00
Rodło II Kwidzyn 1 - 7 Spójnia Sadlinki 30 marca 2019 - 13:00
Kolejka 14 - 6/7. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pomezania Malbork 6 - 1 Rodło II Kwidzyn 6 kwietnia 2019 - 11:00
Spójnia Sadlinki 2 - 1 Powiśle Pawlice-Rakowiec 6 kwietnia 2019 - 12:00
Beniaminek 03 II Starogard Gdański 10 - 0 KS Czernin 7 kwietnia 2019 - 15:00
DSPN II Kwidzyn 2 - 3 Olimpia Sztum 6 kwietnia 2019 - 10:00
Grom Nowy Staw 2 - 9 Gryf II Tczew MKS 7 kwietnia 2019 - 11:00
KP II Starogard Gdański 0 - 1 AP Malbork 6 kwietnia 2019 - 13:00
Kolejka 15 - 13/14. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
KP II Starogard Gdański 2 - 1 Pomezania Malbork 13 kwietnia 2019 - 13:00
AP Malbork 8 - 0 Grom Nowy Staw 13 kwietnia 2019 - 09:00
Gryf II Tczew MKS 9 - 0 DSPN II Kwidzyn 13 kwietnia 2019 - 12:00
Olimpia Sztum 1 - 11 Beniaminek 03 II Starogard Gdański 13 kwietnia 2019 - 11:00
KS Czernin 3 - 3 Spójnia Sadlinki 14 kwietnia 2019 - 11:00
Powiśle Pawlice-Rakowiec 6 - 0 Rodło II Kwidzyn 13 kwietnia 2019 - 11:00
Kolejka 16 - 27/28. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pomezania Malbork 3 - 0 Powiśle Pawlice-Rakowiec 28 kwietnia 2019 - 11:00
Rodło II Kwidzyn 0 - 1 KS Czernin 27 kwietnia 2019 - 13:00
Spójnia Sadlinki 3 - 0 Olimpia Sztum 28 kwietnia 2019 - 14:00
Beniaminek 03 II Starogard Gdański 0 - 4 Gryf II Tczew MKS 28 kwietnia 2019 - 15:00
DSPN II Kwidzyn 0 - 4 AP Malbork 27 kwietnia 2019 - 10:00
Grom Nowy Staw 1 - 4 KP II Starogard Gdański 28 kwietnia 2019 - 13:00
Kolejka 17 - 4/5. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Grom Nowy Staw 3 - 6 Pomezania Malbork 5 maja 2019 - 11:00
KP II Starogard Gdański 3 - 2 DSPN II Kwidzyn 4 maja 2019 - 13:00
AP Malbork 1 - 5 Beniaminek 03 II Starogard Gdański 4 maja 2019 - 13:00
Gryf II Tczew MKS 6 - 0 Spójnia Sadlinki 4 maja 2019 - 13:00
Olimpia Sztum 5 - 0 Rodło II Kwidzyn 4 maja 2019 - 11:00
KS Czernin 4 - 0 Powiśle Pawlice-Rakowiec 4 maja 2019 - 11:00
Kolejka 18 - 11/12. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pomezania Malbork 3 - 1 KS Czernin 12 maja 2019 - 11:00
Powiśle Pawlice-Rakowiec 3 - 2 Olimpia Sztum 11 maja 2019 - 11:00
Rodło II Kwidzyn 0 - 10 Gryf II Tczew MKS 11 maja 2019 - 13:00
Spójnia Sadlinki 0 - 1 AP Malbork 12 maja 2019 - 14:00
Beniaminek 03 II Starogard Gdański 6 - 0 KP II Starogard Gdański 12 maja 2019 - 11:00
DSPN II Kwidzyn 2 - 3 Grom Nowy Staw 12 maja 2019 - 11:00
Kolejka 19 - 18/19. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
DSPN II Kwidzyn 0 - 5 Pomezania Malbork 19 maja 2019 - 10:00
Grom Nowy Staw 0 - 11 Beniaminek 03 II Starogard Gdański 18 maja 2019 - 15:30
KP II Starogard Gdański 2 - 9 Spójnia Sadlinki 19 maja 2019 - 15:00
AP Malbork 13 - 0 Rodło II Kwidzyn 18 maja 2019 - 11:00
Gryf II Tczew MKS 7 - 0 Powiśle Pawlice-Rakowiec 18 maja 2019 - 14:00
Olimpia Sztum 2 - 3 KS Czernin 18 maja 2019 - 11:00
Kolejka 20 - 25/26. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pomezania Malbork 2 - 1 Olimpia Sztum 26 maja 2019 - 11:00
KS Czernin 2 - 3 Gryf II Tczew MKS 25 maja 2019 - 15:00
Powiśle Pawlice-Rakowiec 1 - 3 AP Malbork 25 maja 2019 - 11:00
Rodło II Kwidzyn 1 - 5 KP II Starogard Gdański 25 maja 2019 - 11:00
Spójnia Sadlinki 2 - 3 Grom Nowy Staw 26 maja 2019 - 14:00
Beniaminek 03 II Starogard Gdański 10 - 0 DSPN II Kwidzyn 26 maja 2019 - 13:00
Kolejka 21 - 1/2. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Beniaminek 03 II Starogard Gdański 5 - 1 Pomezania Malbork 2 czerwca 2019 - 13:00
DSPN II Kwidzyn 1 - 1 Spójnia Sadlinki 1 czerwca 2019 - 10:00
Grom Nowy Staw 7 - 4 Rodło II Kwidzyn 1 czerwca 2019 - 09:00
KP II Starogard Gdański 1 - 3 Powiśle Pawlice-Rakowiec 1 czerwca 2019 - 11:00
AP Malbork 3 - 1 KS Czernin 1 czerwca 2019 - 13:00
Gryf II Tczew MKS 7 - 0 Olimpia Sztum 30 maja 2019 - 17:00
Kolejka 22 - 8/9. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Pomezania Malbork 1 - 7 Gryf II Tczew MKS 8 czerwca 2019 - 11:00
Olimpia Sztum 0 - 3 AP Malbork 8 czerwca 2019 - 11:00
KS Czernin 3 - 2 KP II Starogard Gdański 9 czerwca 2019 - 11:00
Powiśle Pawlice-Rakowiec 5 - 2 Grom Nowy Staw 8 czerwca 2019 - 10:00
Rodło II Kwidzyn 1 - 6 DSPN II Kwidzyn 4 czerwca 2019 - 17:30
Spójnia Sadlinki 1 - 8 Beniaminek 03 II Starogard Gdański 9 czerwca 2019 - 12:00