ZAPRASZAMY NA TURNIEJE PRZODKOWO CUP 2019 DLA DZIECI - ROCZNIKI 2005-2012
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2011 i MŁODSI - 02.03.2019 (SOBOTA)
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2006 i MŁODSI - 03.03.2019 (NIEDZIELA)
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2010 i MŁODSI - 09.03.2019 (SOBOTA)
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2007 i MŁODSI - 10.03.2019 (NIEDZIELA)
PRZODKOWO CUP 2019 - WETERANI (40+) - 16 MARCA 2019 (ROCZNIK 1979 i STARSI)
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




20_PLN_NDB_728x90

Liga Juniorów D2 - grupa Malbork I - sezon 2018/2019



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. DSPN Kwidzyn 13 39 13 0 0 97 - 7
2. KP Starogard Gdański 13 34 11 1 1 102 - 13
3. Keramzyt Szprudowo 13 28 9 1 3 49 - 19
4. Żuławy Nowy Dwór Gdański 13 26 8 2 3 52 - 29 1 1 0 1 0 1 - 1
5. Beniaminek 03 Starogard Gdański 13 26 8 2 3 41 - 18 1 1 0 1 0 1 - 1
6. Morze Stegna 13 25 8 1 4 85 - 31
7. Wierzyca Pelplin 13 21 7 0 6 39 - 39
8. Gryf Tczew MKS 13 17 5 2 6 35 - 40
9. Wisła Tczew 13 16 5 1 7 27 - 70
10. Rodło Kwidzyn 13 12 4 0 9 29 - 87 1 3 1 0 0 3 - 2
11. Supra Kwidzyn 13 12 4 0 9 33 - 49 1 0 0 0 1 2 - 3
12. Orły Tczew 13 7 2 1 10 19 - 64
13. Styna Godziszewo 13 3 1 0 12 19 - 95
14. Bałtyk Sztutowo 13 1 0 1 12 9 - 75
Ostatni komentarz dodał 25.08.2018, 09:13:43




Runda wiosenna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 14 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Bałtyk Sztutowo - Żuławy Nowy Dwór Gdański
2. Beniaminek 03 Starogard Gdański - Morze Stegna
3. Orły Tczew - Wierzyca Pelplin
4. DSPN Kwidzyn - Wisła Tczew
5. Keramzyt Szprudowo - Supra Kwidzyn
6. KP Starogard Gdański - Styna Godziszewo
7. Gryf Tczew MKS - Rodło Kwidzyn
Kolejka 15 [szczegóły] Komentarze (0) 
8. Gryf Tczew MKS - Bałtyk Sztutowo
9. Rodło Kwidzyn - KP Starogard Gdański
10. Styna Godziszewo - Keramzyt Szprudowo
11. Supra Kwidzyn - DSPN Kwidzyn
12. Wisła Tczew - Orły Tczew
13. Wierzyca Pelplin - Beniaminek 03 Starogard Gdański
14. Morze Stegna - Żuławy Nowy Dwór Gdański
Kolejka 16 [szczegóły] Komentarze (0) 
15. Bałtyk Sztutowo - Morze Stegna
16. Żuławy Nowy Dwór Gdański - Wierzyca Pelplin
17. Beniaminek 03 Starogard Gdański - Wisła Tczew
18. Orły Tczew - Supra Kwidzyn
19. DSPN Kwidzyn - Styna Godziszewo
20. Keramzyt Szprudowo - Rodło Kwidzyn
21. KP Starogard Gdański - Gryf Tczew MKS
Kolejka 17 [szczegóły] Komentarze (0) 
22. KP Starogard Gdański - Bałtyk Sztutowo
23. Gryf Tczew MKS - Keramzyt Szprudowo
24. Rodło Kwidzyn - DSPN Kwidzyn
25. Styna Godziszewo - Orły Tczew
26. Supra Kwidzyn - Beniaminek 03 Starogard Gdański
27. Wisła Tczew - Żuławy Nowy Dwór Gdański
28. Wierzyca Pelplin - Morze Stegna
Kolejka 18 [szczegóły] Komentarze (0) 
29. Bałtyk Sztutowo - Wierzyca Pelplin
30. Morze Stegna - Wisła Tczew
31. Żuławy Nowy Dwór Gdański - Supra Kwidzyn
32. Beniaminek 03 Starogard Gdański - Styna Godziszewo
33. Orły Tczew - Rodło Kwidzyn
34. DSPN Kwidzyn - Gryf Tczew MKS
35. Keramzyt Szprudowo - KP Starogard Gdański
Kolejka 19 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. Keramzyt Szprudowo - Bałtyk Sztutowo
37. KP Starogard Gdański - DSPN Kwidzyn
38. Gryf Tczew MKS - Orły Tczew
39. Rodło Kwidzyn - Beniaminek 03 Starogard Gdański
40. Styna Godziszewo - Żuławy Nowy Dwór Gdański
41. Supra Kwidzyn - Morze Stegna
42. Wisła Tczew - Wierzyca Pelplin
Kolejka 20 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Bałtyk Sztutowo - Wisła Tczew
44. Wierzyca Pelplin - Supra Kwidzyn
45. Morze Stegna - Styna Godziszewo
46. Żuławy Nowy Dwór Gdański - Rodło Kwidzyn
47. Beniaminek 03 Starogard Gdański - Gryf Tczew MKS
48. Orły Tczew - KP Starogard Gdański
49. DSPN Kwidzyn - Keramzyt Szprudowo
Kolejka 21 [szczegóły] Komentarze (0) 
50. DSPN Kwidzyn - Bałtyk Sztutowo
51. Keramzyt Szprudowo - Orły Tczew
52. KP Starogard Gdański - Beniaminek 03 Starogard Gdański
53. Gryf Tczew MKS - Żuławy Nowy Dwór Gdański
54. Rodło Kwidzyn - Morze Stegna
55. Styna Godziszewo - Wierzyca Pelplin
56. Supra Kwidzyn - Wisła Tczew
Kolejka 22 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Bałtyk Sztutowo - Supra Kwidzyn
58. Wisła Tczew - Styna Godziszewo
59. Wierzyca Pelplin - Rodło Kwidzyn
60. Morze Stegna - Gryf Tczew MKS
61. Żuławy Nowy Dwór Gdański - KP Starogard Gdański
62. Beniaminek 03 Starogard Gdański - Keramzyt Szprudowo
63. Orły Tczew - DSPN Kwidzyn
Kolejka 23 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. Orły Tczew - Bałtyk Sztutowo
65. DSPN Kwidzyn - Beniaminek 03 Starogard Gdański
66. Keramzyt Szprudowo - Żuławy Nowy Dwór Gdański
67. KP Starogard Gdański - Morze Stegna
68. Gryf Tczew MKS - Wierzyca Pelplin
69. Rodło Kwidzyn - Wisła Tczew
70. Styna Godziszewo - Supra Kwidzyn
Kolejka 24 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. Bałtyk Sztutowo - Styna Godziszewo
72. Supra Kwidzyn - Rodło Kwidzyn
73. Wisła Tczew - Gryf Tczew MKS
74. Wierzyca Pelplin - KP Starogard Gdański
75. Morze Stegna - Keramzyt Szprudowo
76. Żuławy Nowy Dwór Gdański - DSPN Kwidzyn
77. Beniaminek 03 Starogard Gdański - Orły Tczew
Kolejka 25 [szczegóły] Komentarze (0) 
78. Beniaminek 03 Starogard Gdański - Bałtyk Sztutowo
79. Orły Tczew - Żuławy Nowy Dwór Gdański
80. DSPN Kwidzyn - Morze Stegna
81. Keramzyt Szprudowo - Wierzyca Pelplin
82. KP Starogard Gdański - Wisła Tczew
83. Gryf Tczew MKS - Supra Kwidzyn
84. Rodło Kwidzyn - Styna Godziszewo
Kolejka 26 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. Bałtyk Sztutowo - Rodło Kwidzyn
86. Styna Godziszewo - Gryf Tczew MKS
87. Supra Kwidzyn - KP Starogard Gdański
88. Wisła Tczew - Keramzyt Szprudowo
89. Wierzyca Pelplin - DSPN Kwidzyn
90. Morze Stegna - Orły Tczew
91. Żuławy Nowy Dwór Gdański - Beniaminek 03 Starogard Gdański


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE