ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2018 W PRZODKOWIE - 13 KATEGORII WIEKOWYCH
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




Liga Juniorów D2 - grupa Malbork I - sezon 2018/2019



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. DSPN Kwidzyn 9 27 9 0 0 80 - 5
2. KP Starogard Gdański 9 24 8 0 1 81 - 6
3. Morze Stegna 9 22 7 1 1 69 - 13
4. Keramzyt Szprudowo 9 19 6 1 2 32 - 12 1 1 0 1 0 0 - 0
5. Beniaminek 03 Starogard Gdański 9 19 6 1 2 32 - 13 1 1 0 1 0 0 - 0
6. Żuławy Nowy Dwór Gdański 9 19 6 1 2 45 - 23
7. Wierzyca Pelplin 9 18 6 0 3 32 - 25
8. Wisła Tczew 9 12 4 0 5 20 - 56
9. Gryf Tczew MKS 9 11 3 2 4 26 - 32
10. Supra Kwidzyn 9 6 2 0 7 20 - 35
11. Orły Tczew 9 4 1 1 7 15 - 47
12. Rodło Kwidzyn 9 3 1 0 8 10 - 75
13. Bałtyk Sztutowo 9 1 0 1 8 4 - 57
14. Styna Godziszewo 9 0 0 0 9 9 - 76
Ostatni komentarz dodał 25.08.2018, 09:13:43




Runda jesienna 2018: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 1 - 18/19. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (3) 
1. Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 - 0 Bałtyk Sztutowo 18 sierpnia 2018 - 11:00
vo
2. Morze Stegna 2 - 4 Beniaminek 03 Starogard Gdański 22 sierpnia 2018 - 17:00
3. Wierzyca Pelplin 6 - 1 Orły Tczew 12 września 2018 - 16:30
4. Wisła Tczew 0 - 17 DSPN Kwidzyn
5. Supra Kwidzyn 1 - 2 Keramzyt Szprudowo
6. Styna Godziszewo 1 - 17 KP Starogard Gdański
7. Rodło Kwidzyn 1 - 9 Gryf Tczew MKS
Kolejka 2 - 25/26. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
8. Bałtyk Sztutowo 2 - 2 Gryf Tczew MKS 29 sierpnia 2018 - 18:00
9. KP Starogard Gdański 15 - 0 Rodło Kwidzyn
10. Keramzyt Szprudowo 12 - 0 Styna Godziszewo
11. DSPN Kwidzyn 10 - 1 Supra Kwidzyn
12. Orły Tczew 2 - 3 Wisła Tczew 6 września 2018 - 17:00
13. Beniaminek 03 Starogard Gdański 2 - 0 Wierzyca Pelplin
14. Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 - 2 Morze Stegna
Kolejka 3 - 1/2. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
15. Morze Stegna 13 - 0 Bałtyk Sztutowo 1 września 2018 - 16:00
16. Wierzyca Pelplin 0 - 8 Żuławy Nowy Dwór Gdański
17. Wisła Tczew 1 - 7 Beniaminek 03 Starogard Gdański
18. Supra Kwidzyn 6 - 1 Orły Tczew
19. Styna Godziszewo 1 - 12 DSPN Kwidzyn
20. Rodło Kwidzyn 1 - 7 Keramzyt Szprudowo
21. Gryf Tczew MKS 0 - 11 KP Starogard Gdański
Kolejka 4 - 8/9. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
22. Bałtyk Sztutowo 0 - 11 KP Starogard Gdański
23. Keramzyt Szprudowo 3 - 1 Gryf Tczew MKS
24. DSPN Kwidzyn 11 - 0 Rodło Kwidzyn
25. Orły Tczew 7 - 1 Styna Godziszewo
26. Beniaminek 03 Starogard Gdański 4 - 2 Supra Kwidzyn
27. Żuławy Nowy Dwór Gdański 7 - 4 Wisła Tczew 20 września 2018
28. Morze Stegna 10 - 0 Wierzyca Pelplin
Kolejka 5 - 15/16. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
29. Wierzyca Pelplin 6 - 0 Bałtyk Sztutowo
30. Wisła Tczew 3 - 16 Morze Stegna
31. Supra Kwidzyn 2 - 8 Żuławy Nowy Dwór Gdański
32. Styna Godziszewo 1 - 7 Beniaminek 03 Starogard Gdański
33. Rodło Kwidzyn 6 - 0 Orły Tczew
34. Gryf Tczew MKS 1 - 6 DSPN Kwidzyn
35. KP Starogard Gdański 5 - 0 Keramzyt Szprudowo
Kolejka 6 - 22/23. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. Bałtyk Sztutowo 0 - 2 Keramzyt Szprudowo
37. DSPN Kwidzyn 2 - 1 KP Starogard Gdański
38. Orły Tczew 2 - 2 Gryf Tczew MKS
39. Beniaminek 03 Starogard Gdański 7 - 0 Rodło Kwidzyn
40. Żuławy Nowy Dwór Gdański 8 - 2 Styna Godziszewo 24 września 2018
41. Morze Stegna 2 - 0 Supra Kwidzyn 3 października 2018
42. Wierzyca Pelplin 4 - 1 Wisła Tczew
Kolejka 7 - 29/30. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Wisła Tczew 2 - 1 Bałtyk Sztutowo
44. Supra Kwidzyn 1 - 6 Wierzyca Pelplin
45. Styna Godziszewo 1 - 3 Morze Stegna
46. Rodło Kwidzyn 0 - 5 Żuławy Nowy Dwór Gdański
47. Gryf Tczew MKS 3 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański
48. KP Starogard Gdański 9 - 0 Orły Tczew
49. Keramzyt Szprudowo 0 - 3 DSPN Kwidzyn
Kolejka 8 - 6/7. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
50. Bałtyk Sztutowo 0 - 11 DSPN Kwidzyn
51. Orły Tczew 1 - 6 Keramzyt Szprudowo
52. Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 4 KP Starogard Gdański
53. Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 - 5 Gryf Tczew MKS
54. Morze Stegna 16 - 0 Rodło Kwidzyn
55. Wierzyca Pelplin 5 - 0 Styna Godziszewo
56. Wisła Tczew 1 - 0 Supra Kwidzyn
Kolejka 9 - 13/14. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Supra Kwidzyn 7 - 1 Bałtyk Sztutowo
58. Styna Godziszewo 2 - 5 Wisła Tczew
59. Rodło Kwidzyn 2 - 5 Wierzyca Pelplin
60. Gryf Tczew MKS 3 - 5 Morze Stegna
61. KP Starogard Gdański 8 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański
62. Keramzyt Szprudowo 0 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański
63. DSPN Kwidzyn 8 - 1 Orły Tczew
Kolejka 10 - 20/21. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. Bałtyk Sztutowo - Orły Tczew
65. Beniaminek 03 Starogard Gdański - DSPN Kwidzyn
66. Żuławy Nowy Dwór Gdański - Keramzyt Szprudowo
67. Morze Stegna - KP Starogard Gdański
68. Wierzyca Pelplin - Gryf Tczew MKS
69. Wisła Tczew - Rodło Kwidzyn
70. Supra Kwidzyn - Styna Godziszewo
Kolejka 11 - 27/28. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. Styna Godziszewo - Bałtyk Sztutowo
72. Rodło Kwidzyn - Supra Kwidzyn
73. Gryf Tczew MKS - Wisła Tczew
74. KP Starogard Gdański - Wierzyca Pelplin
75. Keramzyt Szprudowo - Morze Stegna
76. DSPN Kwidzyn - Żuławy Nowy Dwór Gdański
77. Orły Tczew - Beniaminek 03 Starogard Gdański
Kolejka 12 - 3/4. listopada 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
78. Bałtyk Sztutowo - Beniaminek 03 Starogard Gdański
79. Żuławy Nowy Dwór Gdański - Orły Tczew
80. Morze Stegna - DSPN Kwidzyn
81. Wierzyca Pelplin - Keramzyt Szprudowo
82. Wisła Tczew - KP Starogard Gdański
83. Supra Kwidzyn - Gryf Tczew MKS
84. Styna Godziszewo - Rodło Kwidzyn
Kolejka 13 - 10/11. listopada 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. Rodło Kwidzyn - Bałtyk Sztutowo
86. Gryf Tczew MKS - Styna Godziszewo
87. KP Starogard Gdański - Supra Kwidzyn
88. Keramzyt Szprudowo - Wisła Tczew
89. DSPN Kwidzyn - Wierzyca Pelplin
90. Orły Tczew - Morze Stegna
91. Beniaminek 03 Starogard Gdański - Żuławy Nowy Dwór Gdański


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE