Kolejka 1 - 18/19. sierpnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (3) |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
- |
Bałtyk Sztutowo |
18 sierpnia 2018
18.08 - 11:00 |
anulowany, było 3-0vo |
Morze Stegna |
2 - 4 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
22 sierpnia 2018
22.08 - 17:00 |
Wierzyca Pelplin |
6 - 1 |
Orły Tczew |
12 września 2018
12.09 - 16:30 |
Wisła Tczew |
0 - 17 |
DSPN Kwidzyn |
18 sierpnia 2018
18.08 - 11:00 |
Supra Kwidzyn |
1 - 2 |
Keramzyt Szprudowo |
19 sierpnia 2018
19.08 - 16:30 |
Styna Godziszewo |
1 - 17 |
KP Starogard Gdański |
18 sierpnia 2018
18.08 - 13:00 |
Rodło Kwidzyn |
1 - 9 |
Gryf Tczew MKS |
18 sierpnia 2018
18.08 - 11:00 |
Kolejka 2 - 25/26. sierpnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Bałtyk Sztutowo |
- |
Gryf Tczew MKS |
29 sierpnia 2018
29.08 - 18:00 |
anulowany, było 2-2 |
KP Starogard Gdański |
15 - 0 |
Rodło Kwidzyn |
26 sierpnia 2018
26.08 - 13:00 |
Keramzyt Szprudowo |
12 - 0 |
Styna Godziszewo |
26 sierpnia 2018
26.08 - 11:00 |
DSPN Kwidzyn |
10 - 1 |
Supra Kwidzyn |
25 sierpnia 2018
25.08 - 10:00 |
Orły Tczew |
2 - 3 |
Wisła Tczew |
6 września 2018
6.09 - 17:00 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
2 - 0 |
Wierzyca Pelplin |
25 sierpnia 2018
25.08 - 11:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
2 - 2 |
Morze Stegna |
27 sierpnia 2018
27.08 - 17:00 |
Kolejka 3 - 1/2. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Morze Stegna |
- |
Bałtyk Sztutowo |
1 września 2018
1.09 - 16:00 |
anulowany, było 13-0 |
Wierzyca Pelplin |
0 - 8 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
1 września 2018
1.09 - 11:00 |
Wisła Tczew |
1 - 7 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
1 września 2018
1.09 - 15:00 |
Supra Kwidzyn |
6 - 1 |
Orły Tczew |
2 września 2018
2.09 - 16:00 |
Styna Godziszewo |
1 - 12 |
DSPN Kwidzyn |
1 września 2018
1.09 - 13:15 |
Rodło Kwidzyn |
1 - 7 |
Keramzyt Szprudowo |
2 września 2018
2.09 - 15:00 |
Gryf Tczew MKS |
0 - 11 |
KP Starogard Gdański |
1 września 2018
1.09 - 11:00 |
Kolejka 4 - 8/9. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Bałtyk Sztutowo |
- |
KP Starogard Gdański |
|
anulowany, było 0-11 |
Keramzyt Szprudowo |
3 - 1 |
Gryf Tczew MKS |
9 września 2018
9.09 - 11:00 |
DSPN Kwidzyn |
11 - 0 |
Rodło Kwidzyn |
8 września 2018
8.09 - 10:00 |
Orły Tczew |
7 - 1 |
Styna Godziszewo |
9 września 2018
9.09 - 10:00 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
4 - 2 |
Supra Kwidzyn |
9 września 2018
9.09 - 13:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
7 - 4 |
Wisła Tczew |
20 września 2018
20.09 - 18:00 |
Morze Stegna |
10 - 0 |
Wierzyca Pelplin |
8 września 2018
8.09 - 14:00 |
Kolejka 5 - 15/16. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wierzyca Pelplin |
- |
Bałtyk Sztutowo |
|
anulowany, było 6-0 |
Wisła Tczew |
3 - 16 |
Morze Stegna |
15 września 2018
15.09 - 11:00 |
Supra Kwidzyn |
2 - 8 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
16 września 2018
16.09 - 11:00 |
Styna Godziszewo |
1 - 7 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
15 września 2018
15.09 - 13:30 |
Rodło Kwidzyn |
6 - 0 |
Orły Tczew |
15 września 2018
15.09 - 15:00 |
Gryf Tczew MKS |
1 - 6 |
DSPN Kwidzyn |
15 września 2018
15.09 - 13:00 |
KP Starogard Gdański |
5 - 0 |
Keramzyt Szprudowo |
16 września 2018
16.09 - 11:00 |
Kolejka 6 - 22/23. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Bałtyk Sztutowo |
- |
Keramzyt Szprudowo |
|
anulowany, było 0-2 |
DSPN Kwidzyn |
2 - 1 |
KP Starogard Gdański |
22 września 2018
22.09 - 10:00 |
Orły Tczew |
2 - 2 |
Gryf Tczew MKS |
23 września 2018
23.09 - 10:00 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
7 - 0 |
Rodło Kwidzyn |
22 września 2018
22.09 - 13:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
8 - 2 |
Styna Godziszewo |
24 września 2018
24.09 - 17:00 |
Morze Stegna |
2 - 0 |
Supra Kwidzyn |
3 października 2018
3.10 - 17:00 |
Wierzyca Pelplin |
4 - 1 |
Wisła Tczew |
23 września 2018
23.09 - 11:00 |
Kolejka 7 - 29/30. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wisła Tczew |
- |
Bałtyk Sztutowo |
|
anulowany, było 2-1 |
Supra Kwidzyn |
1 - 6 |
Wierzyca Pelplin |
30 września 2018
30.09 - 11:00 |
Styna Godziszewo |
1 - 3 |
Morze Stegna |
29 września 2018
29.09 - 12:30 |
Rodło Kwidzyn |
0 - 5 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
29 września 2018
29.09 - 11:00 |
Gryf Tczew MKS |
3 - 0 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
29 września 2018
29.09 - 13:00 |
KP Starogard Gdański |
9 - 0 |
Orły Tczew |
29 września 2018
29.09 - 10:00 |
Keramzyt Szprudowo |
0 - 3 |
DSPN Kwidzyn |
30 września 2018
30.09 - 11:00 |
Kolejka 8 - 6/7. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Bałtyk Sztutowo |
- |
DSPN Kwidzyn |
|
anulowany, było 0-11 |
Orły Tczew |
1 - 6 |
Keramzyt Szprudowo |
7 października 2018
7.10 - 11:00 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
1 - 4 |
KP Starogard Gdański |
6 października 2018
6.10 - 13:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
2 - 5 |
Gryf Tczew MKS |
7 października 2018
7.10 - 11:00 |
Morze Stegna |
16 - 0 |
Rodło Kwidzyn |
6 października 2018
6.10 - 15:00 |
Wierzyca Pelplin |
5 - 0 |
Styna Godziszewo |
7 października 2018
7.10 - 11:00 |
Wisła Tczew |
1 - 0 |
Supra Kwidzyn |
6 października 2018
6.10 - 11:00 |
Kolejka 9 - 13/14. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Supra Kwidzyn |
- |
Bałtyk Sztutowo |
|
anulowany, było 7-1 |
Styna Godziszewo |
2 - 5 |
Wisła Tczew |
13 października 2018
13.10 - 12:00 |
Rodło Kwidzyn |
2 - 5 |
Wierzyca Pelplin |
13 października 2018
13.10 - 11:00 |
Gryf Tczew MKS |
3 - 5 |
Morze Stegna |
14 października 2018
14.10 - 11:00 |
KP Starogard Gdański |
8 - 1 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
14 października 2018
14.10 - 13:00 |
Keramzyt Szprudowo |
0 - 0 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
14 października 2018
14.10 - 11:00 |
DSPN Kwidzyn |
8 - 1 |
Orły Tczew |
13 października 2018
13.10 - 10:00 |
Kolejka 10 - 20/21. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Bałtyk Sztutowo |
- |
Orły Tczew |
|
anulowany, było 1-3 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
1 - 4 |
DSPN Kwidzyn |
21 października 2018
21.10 - 11:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
3 - 1 |
Keramzyt Szprudowo |
21 października 2018
21.10 - 11:00 |
Morze Stegna |
3 - 8 |
KP Starogard Gdański |
20 października 2018
20.10 - 16:00 |
Wierzyca Pelplin |
4 - 1 |
Gryf Tczew MKS |
21 października 2018
21.10 - 11:00 |
Wisła Tczew |
5 - 3 |
Rodło Kwidzyn |
21 października 2018
21.10 - 13:00 |
Supra Kwidzyn |
7 - 2 |
Styna Godziszewo |
21 października 2018
21.10 - 11:00 |
Kolejka 11 - 27/28. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Styna Godziszewo |
- |
Bałtyk Sztutowo |
|
anulowany, było 5-2 |
Rodło Kwidzyn |
3 - 2 |
Supra Kwidzyn |
27 października 2018
27.10 - 12:00 |
Gryf Tczew MKS |
3 - 0 |
Wisła Tczew |
28 października 2018
28.10 - 11:00 |
KP Starogard Gdański |
3 - 2 |
Wierzyca Pelplin |
28 października 2018
28.10 - 11:00 |
Keramzyt Szprudowo |
6 - 3 |
Morze Stegna |
28 października 2018
28.10 - 11:00 |
DSPN Kwidzyn |
4 - 0 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
27 października 2018
27.10 - 10:00 |
Orły Tczew |
0 - 4 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
28 października 2018
28.10 - 11:00 |
Kolejka 12 - 3/4. listopada 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Bałtyk Sztutowo |
- |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
|
anulowany, było 0-3 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
3 - 0 |
Orły Tczew |
23 października 2018
23.10 - 16:00 |
Morze Stegna |
1 - 3 |
DSPN Kwidzyn |
4 listopada 2018
4.11 - 11:00 |
Wierzyca Pelplin |
1 - 4 |
Keramzyt Szprudowo |
4 listopada 2018
4.11 - 13:30 |
Wisła Tczew |
2 - 2 |
KP Starogard Gdański |
3 listopada 2018
3.11 - 13:00 |
Supra Kwidzyn |
4 - 1 |
Gryf Tczew MKS |
3 listopada 2018
3.11 - 14:30 |
Styna Godziszewo |
3 - 6 |
Rodło Kwidzyn |
4 listopada 2018
4.11 - 11:00 |
Kolejka 13 - 10/11. listopada 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Rodło Kwidzyn |
- |
Bałtyk Sztutowo |
|
anulowany, było 7-2 |
Gryf Tczew MKS |
4 - 0 |
Styna Godziszewo |
10 listopada 2018
10.11 - 13:00 |
KP Starogard Gdański |
8 - 0 |
Supra Kwidzyn |
10 listopada 2018
10.11 - 10:00 |
Keramzyt Szprudowo |
6 - 0 |
Wisła Tczew |
11 listopada 2018
11.11 - 11:00 |
DSPN Kwidzyn |
6 - 0 |
Wierzyca Pelplin |
10 listopada 2018
10.11 - 10:00 |
Orły Tczew |
1 - 9 |
Morze Stegna |
10 listopada 2018
10.11 - 10:00 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
1 - 1 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
10 listopada 2018
10.11 - 15:00 |
Kolejka 14 - 16/17. marca 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
0 - 1 |
Morze Stegna |
16 marca 2019
16.03 - 11:00 |
Orły Tczew |
1 - 4 |
Wierzyca Pelplin |
17 marca 2019
17.03 - 13:00 |
DSPN Kwidzyn |
12 - 0 |
Wisła Tczew |
16 marca 2019
16.03 - 10:00 |
Keramzyt Szprudowo |
2 - 1 |
Supra Kwidzyn |
17 marca 2019
17.03 - 11:00 |
KP Starogard Gdański |
10 - 1 |
Styna Godziszewo |
16 marca 2019
16.03 - 11:00 |
Gryf Tczew MKS |
7 - 1 |
Rodło Kwidzyn |
17 marca 2019
17.03 - 11:00 |
Pauza: Żuławy Nowy Dwór Gdański, |
Kolejka 15 - 23/24. marca 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Rodło Kwidzyn |
1 - 7 |
KP Starogard Gdański |
23 marca 2019
23.03 - 11:00 |
Styna Godziszewo |
1 - 7 |
Keramzyt Szprudowo |
23 marca 2019
23.03 - 12:30 |
Supra Kwidzyn |
0 - 6 |
DSPN Kwidzyn |
24 marca 2019
24.03 - 11:00 |
Wisła Tczew |
6 - 0 |
Orły Tczew |
24 marca 2019
24.03 - 15:00 |
Wierzyca Pelplin |
3 - 1 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
24 marca 2019
24.03 - 11:00 |
Morze Stegna |
1 - 3 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
23 marca 2019
23.03 - 11:00 |
Pauza: Gryf Tczew MKS, |
Kolejka 16 - 30/31. marca 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
0 - 2 |
Wierzyca Pelplin |
31 marca 2019
31.03 - 11:00 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
9 - 2 |
Wisła Tczew |
30 marca 2019
30.03 - 11:00 |
Orły Tczew |
2 - 2 |
Supra Kwidzyn |
31 marca 2019
31.03 - 11:00 |
DSPN Kwidzyn |
14 - 0 |
Styna Godziszewo |
30 marca 2019
30.03 - 10:15 |
Keramzyt Szprudowo |
8 - 0 |
Rodło Kwidzyn |
31 marca 2019
31.03 - 11:00 |
KP Starogard Gdański |
5 - 6 |
Gryf Tczew MKS |
30 marca 2019
30.03 - 13:00 |
Pauza: Morze Stegna, |
Kolejka 17 - 6/7. kwietnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf Tczew MKS |
0 - 3 |
Keramzyt Szprudowo |
7 kwietnia 2019
7.04 - 11:00 |
Rodło Kwidzyn |
0 - 7 |
DSPN Kwidzyn |
6 kwietnia 2019
6.04 - 11:30 |
Styna Godziszewo |
1 - 1 |
Orły Tczew |
7 kwietnia 2019
7.04 - 13:00 |
Supra Kwidzyn |
1 - 9 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
7 kwietnia 2019
7.04 - 11:00 |
Wisła Tczew |
1 - 6 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
7 kwietnia 2019
7.04 - 15:00 |
Wierzyca Pelplin |
0 - 3 |
Morze Stegna |
7 kwietnia 2019
7.04 - 11:00 |
Pauza: KP Starogard Gdański, |
Kolejka 18 - 13/14. kwietnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Morze Stegna |
7 - 3 |
Wisła Tczew |
14 kwietnia 2019
14.04 - 11:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
0 - 2 |
Supra Kwidzyn |
14 kwietnia 2019
14.04 - 11:00 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
11 - 0 |
Styna Godziszewo |
14 kwietnia 2019
14.04 - 11:00 |
Orły Tczew |
0 - 5 |
Rodło Kwidzyn |
14 kwietnia 2019
14.04 - 11:00 |
DSPN Kwidzyn |
6 - 0 |
Gryf Tczew MKS |
13 kwietnia 2019
13.04 - 10:00 |
Keramzyt Szprudowo |
0 - 6 |
KP Starogard Gdański |
14 kwietnia 2019
14.04 - 11:00 |
Pauza: Wierzyca Pelplin, |
Kolejka 19 - 27/28. kwietnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KP Starogard Gdański |
2 - 1 |
DSPN Kwidzyn |
27 kwietnia 2019
27.04 - 13:00 |
Gryf Tczew MKS |
7 - 0 |
Orły Tczew |
27 kwietnia 2019
27.04 - 13:00 |
Rodło Kwidzyn |
0 - 2 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
27 kwietnia 2019
27.04 - 11:00 |
Styna Godziszewo |
0 - 8 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
26 kwietnia 2019
26.04 - 17:00 |
Supra Kwidzyn |
2 - 0 |
Morze Stegna |
1 maja 2019
1.05 - 12:00 |
Wisła Tczew |
0 - 1 |
Wierzyca Pelplin |
27 kwietnia 2019
27.04 - 15:00 |
Pauza: Keramzyt Szprudowo, |
Kolejka 20 - 4/5. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wierzyca Pelplin |
5 - 1 |
Supra Kwidzyn |
4 maja 2019
4.05 - 11:00 |
Morze Stegna |
20 - 1 |
Styna Godziszewo |
4 maja 2019
4.05 - 11:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
3 - 0 |
Rodło Kwidzyn |
5 maja 2019
5.05 - 11:00 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
1 - 1 |
Gryf Tczew MKS |
5 maja 2019
5.05 - 11:00 |
Orły Tczew |
0 - 12 |
KP Starogard Gdański |
5 maja 2019
5.05 - 11:00 |
DSPN Kwidzyn |
3 - 0 |
Keramzyt Szprudowo |
4 maja 2019
4.05 - 13:30 |
Pauza: Wisła Tczew, |
Kolejka 21 - 11/12. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Keramzyt Szprudowo |
1 - 0 |
Orły Tczew |
12 maja 2019
12.05 - 11:00 |
KP Starogard Gdański |
7 - 1 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
11 maja 2019
11.05 - 13:00 |
Gryf Tczew MKS |
2 - 2 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
11 maja 2019
11.05 - 15:00 |
Rodło Kwidzyn |
0 - 7 |
Morze Stegna |
11 maja 2019
11.05 - 11:00 |
Styna Godziszewo |
4 - 3 |
Wierzyca Pelplin |
11 maja 2019
11.05 - 13:00 |
Supra Kwidzyn |
3 - 1 |
Wisła Tczew |
11 maja 2019
11.05 - 13:30 |
Pauza: DSPN Kwidzyn, |
Kolejka 22 - 18/19. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wisła Tczew |
8 - 3 |
Styna Godziszewo |
19 maja 2019
19.05 - 15:00 |
Wierzyca Pelplin |
6 - 4 |
Rodło Kwidzyn |
22 maja 2019
22.05 - 17:00 |
Morze Stegna |
4 - 2 |
Gryf Tczew MKS |
18 maja 2019
18.05 - 13:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
0 - 4 |
KP Starogard Gdański |
30 maja 2019
30.05 - 18:00 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
1 - 4 |
Keramzyt Szprudowo |
19 maja 2019
19.05 - 11:00 |
Orły Tczew |
0 - 7 |
DSPN Kwidzyn |
19 maja 2019
19.05 - 09:00 |
Pauza: Supra Kwidzyn, |
Kolejka 23 - 25/26. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
DSPN Kwidzyn |
7 - 0 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
25 maja 2019
25.05 - 10:00 |
Keramzyt Szprudowo |
6 - 1 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
26 maja 2019
26.05 - 11:00 |
KP Starogard Gdański |
3 - 2 |
Morze Stegna |
25 maja 2019
25.05 - 13:00 |
Gryf Tczew MKS |
3 - 2 |
Wierzyca Pelplin |
26 maja 2019
26.05 - 13:00 |
Rodło Kwidzyn |
5 - 2 |
Wisła Tczew |
26 maja 2019
26.05 - 11:00 |
Styna Godziszewo |
0 - 6 |
Supra Kwidzyn |
25 maja 2019
25.05 - 12:00 |
Pauza: Orły Tczew, |
Kolejka 24 - 1/2. czerwca 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Supra Kwidzyn |
3 - 2 |
Rodło Kwidzyn |
2 czerwca 2019
2.06 - 11:00 |
Wisła Tczew |
1 - 7 |
Gryf Tczew MKS |
2 czerwca 2019
2.06 - 11:00 |
Wierzyca Pelplin |
3 - 8 |
KP Starogard Gdański |
2 czerwca 2019
2.06 - 11:00 |
Morze Stegna |
3 - 4 |
Keramzyt Szprudowo |
1 czerwca 2019
1.06 - 11:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
0 - 5 |
DSPN Kwidzyn |
1 czerwca 2019
1.06 - 11:00 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
10 - 0 |
Orły Tczew |
1 czerwca 2019
1.06 - 13:00 |
Pauza: Styna Godziszewo, |
Kolejka 25 - 8/9. czerwca 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Orły Tczew |
2 - 9 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
8 czerwca 2019
8.06 - 09:00 |
DSPN Kwidzyn |
10 - 0 |
Morze Stegna |
12 czerwca 2019
12.06 - 17:30 |
Keramzyt Szprudowo |
3 - 8 |
Wierzyca Pelplin |
9 czerwca 2019
9.06 - 11:00 |
KP Starogard Gdański |
7 - 2 |
Wisła Tczew |
8 czerwca 2019
8.06 - 13:00 |
Gryf Tczew MKS |
6 - 1 |
Supra Kwidzyn |
9 czerwca 2019
9.06 - 13:00 |
Rodło Kwidzyn |
3 - 0 |
Styna Godziszewo |
8 czerwca 2019
8.06 - 11:00 |
vo |
Pauza: Beniaminek 03 Starogard Gdański, |
Kolejka 26 - 15/16. czerwca 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Styna Godziszewo |
1 - 7 |
Gryf Tczew MKS |
15 czerwca 2019
15.06 - 12:30 |
Supra Kwidzyn |
1 - 2 |
KP Starogard Gdański |
12 czerwca 2019
12.06 - 18:00 |
Wisła Tczew |
5 - 4 |
Keramzyt Szprudowo |
15 czerwca 2019
15.06 - 13:00 |
Wierzyca Pelplin |
1 - 10 |
DSPN Kwidzyn |
16 czerwca 2019
16.06 - 13:30 |
Morze Stegna |
13 - 0 |
Orły Tczew |
15 czerwca 2019
15.06 - 11:00 |
Żuławy Nowy Dwór Gdański |
4 - 2 |
Beniaminek 03 Starogard Gdański |
13 czerwca 2019
13.06 - 17:00 |
Pauza: Rodło Kwidzyn, . |
|