ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2018 W PRZODKOWIE - 13 KATEGORII WIEKOWYCH
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - SENIORZY - NAGRODY DLA 16 DRUŻYN - 4 WOLNE MIEJSCA
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2000/2001 - 22.12.2018 (SOBOTA) 10:00 - 15:00 - WOLNE MIEJSCA
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




Liga Juniorów D1 - grupa Malbork - sezon 2018/2019



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Rodło Kwidzyn 12 32 10 2 0 67 - 10
2. Pomezania Malbork 12 31 10 1 1 84 - 5 1 3 1 0 0 2 - 0
3. Wierzyca Pelplin 12 31 10 1 1 78 - 9 1 0 0 0 1 0 - 2
4. Jedynka Pelplin 12 25 8 1 3 59 - 15
5. Pogoń Prabuty 12 24 7 3 2 60 - 12
6. KP Starogard Gdański 12 19 6 1 5 39 - 22
7. Czarni Przemysław 12 16 5 1 6 35 - 49 1 3 1 0 0 3 - 2
8. Gryf II Tczew MKS 12 16 5 1 6 35 - 38 1 0 0 0 1 2 - 3
9. Orzeł Subkowy 12 13 4 1 7 20 - 48
10. Powiśle Dzierzgoń 12 12 4 0 8 51 - 54
11. Unia Tczew 12 6 2 0 10 12 - 65
12. Start Kulice 12 1 0 1 11 10 - 84 1 1 0 1 0 5 - 5
13. Błękitni Stare Pole 12 1 0 1 11 13 - 152 1 1 0 1 0 5 - 5
Ostatni komentarz dodał FIFI1998 03.11.2018, 18:57:43




Runda jesienna 2018: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 1 - 18/19. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (5) 
1. Wierzyca Pelplin 2 - 1 Jedynka Pelplin 5 września 2018 - 17:00
2. Unia Tczew 5 - 1 Błękitni Stare Pole 22 sierpnia 2018 - 15:00
3. Start Kulice 2 - 5 KP Starogard Gdański
4. Czarni Przemysław 3 - 2 Gryf II Tczew MKS 20 września 2018 - 17:00
6. Powiśle Dzierzgoń 6 - 2 Orzeł Subkowy
7. Pomezania Malbork 0 - 0 Pogoń Prabuty
Pauza: Rodło Kwidzyn,
Kolejka 2 - 25/26. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (4) 
8. Jedynka Pelplin 3 - 0 Pogoń Prabuty
9. Orzeł Subkowy 1 - 8 Pomezania Malbork
11. Gryf II Tczew MKS 1 - 4 Rodło Kwidzyn 12 września 2018
12. KP Starogard Gdański 9 - 0 Czarni Przemysław
13. Błękitni Stare Pole 5 - 5 Start Kulice
14. Wierzyca Pelplin 12 - 0 Unia Tczew
Pauza: Powiśle Dzierzgoń,
Kolejka 3 - 1/2. września 2018 [szczegóły] Komentarze (4) 
15. Unia Tczew 0 - 10 Jedynka Pelplin
16. Start Kulice 0 - 8 Wierzyca Pelplin
17. Czarni Przemysław 14 - 0 Błękitni Stare Pole
18. Rodło Kwidzyn 5 - 3 KP Starogard Gdański
19. Powiśle Dzierzgoń 4 - 7 Gryf II Tczew MKS
21. Pogoń Prabuty 4 - 0 Orzeł Subkowy
Pauza: Pomezania Malbork,
Kolejka 4 - 8/9. września 2018 [szczegóły] Komentarze (4) 
22. Jedynka Pelplin 7 - 0 Orzeł Subkowy
24. Gryf II Tczew MKS 1 - 11 Pomezania Malbork 3 października 2018
25. KP Starogard Gdański 4 - 2 Powiśle Dzierzgoń
26. Błękitni Stare Pole 0 - 15 Rodło Kwidzyn
27. Wierzyca Pelplin 8 - 1 Czarni Przemysław
28. Unia Tczew 4 - 0 Start Kulice
Pauza: Pogoń Prabuty,
Kolejka 5 - 15/16. września 2018 [szczegóły] Komentarze (2) 
29. Start Kulice 0 - 5 Jedynka Pelplin
30. Czarni Przemysław 3 - 1 Unia Tczew
31. Rodło Kwidzyn 1 - 1 Wierzyca Pelplin
32. Powiśle Dzierzgoń 15 - 1 Błękitni Stare Pole
33. Pomezania Malbork 2 - 0 KP Starogard Gdański
34. Pogoń Prabuty 2 - 1 Gryf II Tczew MKS
Pauza: Orzeł Subkowy,
Kolejka 6 - 22/23. września 2018 [szczegóły] Komentarze (2) 
37. Gryf II Tczew MKS 3 - 0 Orzeł Subkowy
38. KP Starogard Gdański 1 - 1 Pogoń Prabuty
39. Błękitni Stare Pole 0 - 25 Pomezania Malbork
40. Wierzyca Pelplin 12 - 1 Powiśle Dzierzgoń
41. Unia Tczew 0 - 11 Rodło Kwidzyn
42. Start Kulice 2 - 4 Czarni Przemysław
Pauza: Jedynka Pelplin,
Kolejka 7 - 29/30. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Czarni Przemysław 0 - 6 Jedynka Pelplin
44. Rodło Kwidzyn 8 - 0 Start Kulice
45. Powiśle Dzierzgoń 10 - 0 Unia Tczew
46. Pomezania Malbork 2 - 0 Wierzyca Pelplin
47. Pogoń Prabuty 21 - 1 Błękitni Stare Pole
48. Orzeł Subkowy 2 - 1 KP Starogard Gdański
Pauza: Gryf II Tczew MKS,
Kolejka 8 - 6/7. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
50. Jedynka Pelplin 1 - 1 Gryf II Tczew MKS
52. Błękitni Stare Pole 3 - 5 Orzeł Subkowy
53. Wierzyca Pelplin 3 - 1 Pogoń Prabuty
54. Unia Tczew 0 - 5 Pomezania Malbork
55. Start Kulice 0 - 5 Powiśle Dzierzgoń
56. Czarni Przemysław 1 - 5 Rodło Kwidzyn
Pauza: KP Starogard Gdański,
Kolejka 9 - 13/14. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Rodło Kwidzyn 5 - 2 Jedynka Pelplin
58. Powiśle Dzierzgoń 3 - 4 Czarni Przemysław
59. Pomezania Malbork 15 - 1 Start Kulice
60. Pogoń Prabuty 7 - 0 Unia Tczew
61. Orzeł Subkowy 0 - 7 Wierzyca Pelplin
63. Gryf II Tczew MKS 1 - 3 KP Starogard Gdański
Pauza: Błękitni Stare Pole,
Kolejka 10 - 20/21. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. Jedynka Pelplin 3 - 1 KP Starogard Gdański
65. Błękitni Stare Pole 1 - 9 Gryf II Tczew MKS 20 października 2018 - 11:00
67. Unia Tczew 0 - 2 Orzeł Subkowy
68. Start Kulice 0 - 14 Pogoń Prabuty
69. Czarni Przemysław 0 - 5 Pomezania Malbork
70. Rodło Kwidzyn 5 - 1 Powiśle Dzierzgoń 20 października 2018 - 11:00
Pauza: Wierzyca Pelplin,
Kolejka 11 - 27/28. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. Powiśle Dzierzgoń 3 - 7 Jedynka Pelplin
72. Pomezania Malbork 0 - 1 Rodło Kwidzyn
73. Pogoń Prabuty 5 - 2 Czarni Przemysław
74. Orzeł Subkowy 5 - 0 Start Kulice
76. Gryf II Tczew MKS 0 - 7 Wierzyca Pelplin
77. KP Starogard Gdański 9 - 1 Błękitni Stare Pole
Pauza: Unia Tczew,
Kolejka 12 - 3/4. listopada 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
78. Jedynka Pelplin 14 - 0 Błękitni Stare Pole
79. Wierzyca Pelplin 3 - 2 KP Starogard Gdański
80. Unia Tczew 2 - 3 Gryf II Tczew MKS
82. Czarni Przemysław 3 - 3 Orzeł Subkowy
83. Rodło Kwidzyn 1 - 1 Pogoń Prabuty 3 listopada 2018 - 12:00
84. Powiśle Dzierzgoń 1 - 8 Pomezania Malbork
Pauza: Start Kulice,
Kolejka 13 - 10/11. listopada 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. Pomezania Malbork 3 - 0 Jedynka Pelplin
86. Pogoń Prabuty 4 - 0 Powiśle Dzierzgoń
87. Orzeł Subkowy 0 - 6 Rodło Kwidzyn
89. Gryf II Tczew MKS 6 - 0 Start Kulice
90. KP Starogard Gdański 1 - 0 Unia Tczew
91. Błękitni Stare Pole 0 - 15 Wierzyca Pelplin


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE