ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2018 W PRZODKOWIE - 13 KATEGORII WIEKOWYCH
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




Liga Juniorów D1 - grupa Malbork - sezon 2018/2019



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Pomezania Malbork 8 22 7 1 0 68 - 3 1 3 1 0 0 2 - 0
2. Rodło Kwidzyn 8 22 7 1 0 54 - 8 1 1 0 1 0 1 - 1
3. Wierzyca Pelplin 9 22 7 1 1 53 - 7 2 1 0 1 1 1 - 3
4. Jedynka Pelplin 8 16 5 1 2 35 - 8
5. Czarni Przemysław 9 15 5 0 4 30 - 36
6. Pogoń Prabuty 8 14 4 2 2 36 - 9
7. KP Starogard Gdański 8 13 4 1 3 26 - 15
8. Powiśle Dzierzgoń 8 12 4 0 4 46 - 30
9. Gryf II Tczew MKS 8 7 2 1 5 17 - 28
10. Orzeł Subkowy 8 6 2 0 6 10 - 39
11. Unia Tczew 9 6 2 0 7 10 - 59
12. Start Kulice 9 1 0 1 8 10 - 59 1 1 0 1 0 5 - 5
13. Błękitni Stare Pole 8 1 0 1 7 11 - 105 1 1 0 1 0 5 - 5
Ostatni komentarz dodał LukaToni 22.09.2018, 17:42:02




Runda jesienna 2018: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 1 - 18/19. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (5) 
1. Wierzyca Pelplin 2 - 1 Jedynka Pelplin 5 września 2018 - 17:00
2. Unia Tczew 5 - 1 Błękitni Stare Pole 22 sierpnia 2018 - 15:00
3. Start Kulice 2 - 5 KP Starogard Gdański
4. Czarni Przemysław 3 - 2 Gryf II Tczew MKS 20 września 2018 - 17:00
6. Powiśle Dzierzgoń 6 - 2 Orzeł Subkowy
7. Pomezania Malbork 0 - 0 Pogoń Prabuty
Pauza: Rodło Kwidzyn,
Kolejka 2 - 25/26. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (4) 
8. Jedynka Pelplin 3 - 0 Pogoń Prabuty
9. Orzeł Subkowy 1 - 8 Pomezania Malbork
11. Gryf II Tczew MKS 1 - 4 Rodło Kwidzyn 12 września 2018
12. KP Starogard Gdański 9 - 0 Czarni Przemysław
13. Błękitni Stare Pole 5 - 5 Start Kulice
14. Wierzyca Pelplin 12 - 0 Unia Tczew
Pauza: Powiśle Dzierzgoń,
Kolejka 3 - 1/2. września 2018 [szczegóły] Komentarze (4) 
15. Unia Tczew 0 - 10 Jedynka Pelplin
16. Start Kulice 0 - 8 Wierzyca Pelplin
17. Czarni Przemysław 14 - 0 Błękitni Stare Pole
18. Rodło Kwidzyn 5 - 3 KP Starogard Gdański
19. Powiśle Dzierzgoń 4 - 7 Gryf II Tczew MKS
21. Pogoń Prabuty 4 - 0 Orzeł Subkowy
Pauza: Pomezania Malbork,
Kolejka 4 - 8/9. września 2018 [szczegóły] Komentarze (4) 
22. Jedynka Pelplin 7 - 0 Orzeł Subkowy
24. Gryf II Tczew MKS 1 - 11 Pomezania Malbork 3 października 2018
25. KP Starogard Gdański 4 - 2 Powiśle Dzierzgoń
26. Błękitni Stare Pole 0 - 15 Rodło Kwidzyn
27. Wierzyca Pelplin 8 - 1 Czarni Przemysław
28. Unia Tczew 4 - 0 Start Kulice
Pauza: Pogoń Prabuty,
Kolejka 5 - 15/16. września 2018 [szczegóły] Komentarze (1) 
29. Start Kulice 0 - 5 Jedynka Pelplin
30. Czarni Przemysław 3 - 1 Unia Tczew
31. Rodło Kwidzyn 1 - 1 Wierzyca Pelplin
32. Powiśle Dzierzgoń 15 - 1 Błękitni Stare Pole
33. Pomezania Malbork 2 - 0 KP Starogard Gdański
34. Pogoń Prabuty 2 - 1 Gryf II Tczew MKS
Pauza: Orzeł Subkowy,
Kolejka 6 - 22/23. września 2018 [szczegóły] Komentarze (2) 
37. Gryf II Tczew MKS 3 - 0 Orzeł Subkowy
38. KP Starogard Gdański 1 - 1 Pogoń Prabuty
39. Błękitni Stare Pole 0 - 25 Pomezania Malbork
40. Wierzyca Pelplin 12 - 1 Powiśle Dzierzgoń
41. Unia Tczew 0 - 11 Rodło Kwidzyn
42. Start Kulice 2 - 4 Czarni Przemysław
Pauza: Jedynka Pelplin,
Kolejka 7 - 29/30. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Czarni Przemysław 0 - 6 Jedynka Pelplin
44. Rodło Kwidzyn 8 - 0 Start Kulice
45. Powiśle Dzierzgoń 10 - 0 Unia Tczew
46. Pomezania Malbork 2 - 0 Wierzyca Pelplin
47. Pogoń Prabuty 21 - 1 Błękitni Stare Pole
48. Orzeł Subkowy 2 - 1 KP Starogard Gdański
Pauza: Gryf II Tczew MKS,
Kolejka 8 - 6/7. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
50. Jedynka Pelplin 1 - 1 Gryf II Tczew MKS
52. Błękitni Stare Pole 3 - 5 Orzeł Subkowy
53. Wierzyca Pelplin 3 - 1 Pogoń Prabuty
54. Unia Tczew 0 - 5 Pomezania Malbork
55. Start Kulice 0 - 5 Powiśle Dzierzgoń
56. Czarni Przemysław 1 - 5 Rodło Kwidzyn
Pauza: KP Starogard Gdański,
Kolejka 9 - 13/14. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Rodło Kwidzyn 5 - 2 Jedynka Pelplin
58. Powiśle Dzierzgoń 3 - 4 Czarni Przemysław
59. Pomezania Malbork 15 - 1 Start Kulice
60. Pogoń Prabuty 7 - 0 Unia Tczew
61. Orzeł Subkowy 0 - 7 Wierzyca Pelplin
63. Gryf II Tczew MKS 1 - 3 KP Starogard Gdański
Pauza: Błękitni Stare Pole,
Kolejka 10 - 20/21. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. Jedynka Pelplin - KP Starogard Gdański
65. Błękitni Stare Pole - Gryf II Tczew MKS
67. Unia Tczew - Orzeł Subkowy
68. Start Kulice - Pogoń Prabuty
69. Czarni Przemysław - Pomezania Malbork
70. Rodło Kwidzyn - Powiśle Dzierzgoń
Pauza: Wierzyca Pelplin,
Kolejka 11 - 27/28. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. Powiśle Dzierzgoń - Jedynka Pelplin
72. Pomezania Malbork - Rodło Kwidzyn
73. Pogoń Prabuty - Czarni Przemysław
74. Orzeł Subkowy - Start Kulice
76. Gryf II Tczew MKS - Wierzyca Pelplin
77. KP Starogard Gdański - Błękitni Stare Pole
Pauza: Unia Tczew,
Kolejka 12 - 3/4. listopada 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
78. Jedynka Pelplin - Błękitni Stare Pole
79. Wierzyca Pelplin - KP Starogard Gdański
80. Unia Tczew - Gryf II Tczew MKS
82. Czarni Przemysław - Orzeł Subkowy
83. Rodło Kwidzyn - Pogoń Prabuty
84. Powiśle Dzierzgoń - Pomezania Malbork
Pauza: Start Kulice,
Kolejka 13 - 10/11. listopada 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. Pomezania Malbork - Jedynka Pelplin
86. Pogoń Prabuty - Powiśle Dzierzgoń
87. Orzeł Subkowy - Rodło Kwidzyn
89. Gryf II Tczew MKS - Start Kulice
90. KP Starogard Gdański - Unia Tczew
91. Błękitni Stare Pole - Wierzyca Pelplin


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE