Kolejka 1 - 1/2. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (6) |
Sobieski Gniew |
0 - 14 |
Pomezania Malbork |
1 września 2018
1.09 - 11:00 |
Rodło Kwidzyn |
3 - 2 |
Mewa Gniew |
2 września 2018
2.09 - 15:00 |
KP Starogard Gdański |
0 - 6 |
Pogoń Prabuty |
1 września 2018
1.09 - 13:00 |
Pauza: Orzeł Subkowy, |
Kolejka 2 - 8/9. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pomezania Malbork |
0 - 2 |
Pogoń Prabuty |
8 września 2018
8.09 - 11:00 |
Orzeł Subkowy |
3 - 6 |
KP Starogard Gdański |
|
Sobieski Gniew |
2 - 6 |
Rodło Kwidzyn |
8 września 2018
8.09 - 13:00 |
Pauza: Mewa Gniew, |
Kolejka 3 - 15/16. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Rodło Kwidzyn |
0 - 5 |
Pomezania Malbork |
15 września 2018
15.09 - 13:30 |
KP Starogard Gdański |
2 - 5 |
Mewa Gniew |
16 września 2018
16.09 - 13:00 |
Pogoń Prabuty |
18 - 1 |
Orzeł Subkowy |
|
Pauza: Sobieski Gniew, |
Kolejka 4 - 22/23. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pomezania Malbork |
3 - 0 |
Orzeł Subkowy |
23 września 2018
23.09 - 11:00 |
vo, goście nie przyjechali |
Mewa Gniew |
3 - 1 |
Pogoń Prabuty |
22 września 2018
22.09 - 13:00 |
Sobieski Gniew |
1 - 13 |
KP Starogard Gdański |
23 września 2018
23.09 - 11:00 |
Pauza: Rodło Kwidzyn, |
Kolejka 5 - 29/30. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KP Starogard Gdański |
2 - 2 |
Rodło Kwidzyn |
30 września 2018
30.09 - 11:00 |
Pogoń Prabuty |
25 - 1 |
Sobieski Gniew |
29 września 2018
29.09 - 14:00 |
Orzeł Subkowy |
0 - 17 |
Mewa Gniew |
|
Pauza: Pomezania Malbork, |
Kolejka 6 - 6/7. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pomezania Malbork |
2 - 1 |
Mewa Gniew |
7 października 2018
7.10 - 11:00 |
Sobieski Gniew |
9 - 3 |
Orzeł Subkowy |
|
Rodło Kwidzyn |
1 - 7 |
Pogoń Prabuty |
6 października 2018
6.10 - 11:00 |
Pauza: KP Starogard Gdański, |
Kolejka 7 - 13/14. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KP Starogard Gdański |
0 - 5 |
Pomezania Malbork |
14 października 2018
14.10 - 11:00 |
Orzeł Subkowy |
2 - 10 |
Rodło Kwidzyn |
|
Mewa Gniew |
9 - 1 |
Sobieski Gniew |
13 października 2018
13.10 - 13:00 |
Pauza: Pogoń Prabuty, |
Kolejka 8 - 30/31. marca 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pomezania Malbork |
8 - 1 |
Sobieski Gniew |
30 marca 2019
30.03 - 12:00 |
Mewa Gniew |
1 - 1 |
Rodło Kwidzyn |
30 marca 2019
30.03 - 11:00 |
Pogoń Prabuty |
8 - 1 |
KP Starogard Gdański |
30 marca 2019
30.03 - 12:00 |
Pauza: Orzeł Subkowy, |
Kolejka 9 - 6/7. kwietnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pogoń Prabuty |
3 - 1 |
Pomezania Malbork |
9 kwietnia 2019
9.04 - 17:00 |
KP Starogard Gdański |
3 - 0 |
Orzeł Subkowy |
|
Rodło Kwidzyn |
5 - 1 |
Sobieski Gniew |
6 kwietnia 2019
6.04 - 11:00 |
Pauza: Mewa Gniew, |
Kolejka 10 - 13/14. kwietnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pomezania Malbork |
3 - 0 |
Rodło Kwidzyn |
13 kwietnia 2019
13.04 - 11:00 |
Mewa Gniew |
2 - 3 |
KP Starogard Gdański |
13 kwietnia 2019
13.04 - 11:00 |
Orzeł Subkowy |
0 - 21 |
Pogoń Prabuty |
|
Pauza: Sobieski Gniew, |
Kolejka 11 - 27/28. kwietnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Orzeł Subkowy |
0 - 3 |
Pomezania Malbork |
|
Pogoń Prabuty |
5 - 0 |
Mewa Gniew |
28 kwietnia 2019
28.04 - 15:00 |
KP Starogard Gdański |
6 - 0 |
Sobieski Gniew |
27 kwietnia 2019
27.04 - 11:00 |
Pauza: Rodło Kwidzyn, |
Kolejka 12 - 4/5. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Rodło Kwidzyn |
7 - 3 |
KP Starogard Gdański |
4 maja 2019
4.05 - 13:00 |
Sobieski Gniew |
1 - 14 |
Pogoń Prabuty |
5 maja 2019
5.05 - 11:00 |
Mewa Gniew |
3 - 0 |
Orzeł Subkowy |
|
Pauza: Pomezania Malbork, |
Kolejka 13 - 11/12. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Mewa Gniew |
4 - 1 |
Pomezania Malbork |
12 maja 2019
12.05 - 13:00 |
Orzeł Subkowy |
0 - 3 |
Sobieski Gniew |
|
Pogoń Prabuty |
4 - 1 |
Rodło Kwidzyn |
11 maja 2019
11.05 - 12:30 |
Pauza: KP Starogard Gdański, |
Kolejka 14 - 18/19. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pomezania Malbork |
7 - 3 |
KP Starogard Gdański |
19 maja 2019
19.05 - 11:00 |
Rodło Kwidzyn |
3 - 0 |
Orzeł Subkowy |
|
Sobieski Gniew |
2 - 4 |
Mewa Gniew |
19 maja 2019
19.05 - 11:00 |
Pauza: Pogoń Prabuty, . |
|