MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




Liga Juniorów C1 - grupa Malbork - sezon 2018/2019



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Pogoń Prabuty 12 33 11 0 1 113 - 10
2. Pomezania Malbork 12 27 9 0 3 52 - 14
3. Mewa Gniew 12 22 7 1 4 51 - 21
4. Rodło Kwidzyn 12 20 6 2 4 39 - 31
5. KP Starogard Gdański 12 16 5 1 6 42 - 46
6. Sobieski Gniew 12 6 2 0 10 22 - 107
7. Orzeł Subkowy (*) 12 0 0 0 12 9 - 99
Ostatni komentarz dodał pol 10.09.2018, 09:00:25



Kolejka 1 - 1/2. września 2018 [szczegóły] Komentarze (6) 
1. Sobieski Gniew 0 - 14 Pomezania Malbork
2. Rodło Kwidzyn 3 - 2 Mewa Gniew
4. KP Starogard Gdański 0 - 6 Pogoń Prabuty
Pauza: Orzeł Subkowy,
Kolejka 2 - 8/9. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
5. Pomezania Malbork 0 - 2 Pogoń Prabuty
6. Orzeł Subkowy 3 - 6 KP Starogard Gdański
8. Sobieski Gniew 2 - 6 Rodło Kwidzyn
Pauza: Mewa Gniew,
Kolejka 3 - 15/16. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
9. Rodło Kwidzyn 0 - 5 Pomezania Malbork
11. KP Starogard Gdański 2 - 5 Mewa Gniew
12. Pogoń Prabuty 18 - 1 Orzeł Subkowy
Pauza: Sobieski Gniew,
Kolejka 4 - 22/23. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
13. Pomezania Malbork 3 - 0 Orzeł Subkowy 23 września 2018 - 11:00
vo, goście nie przyjechali
14. Mewa Gniew 3 - 1 Pogoń Prabuty
15. Sobieski Gniew 1 - 13 KP Starogard Gdański
Pauza: Rodło Kwidzyn,
Kolejka 5 - 29/30. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
18. KP Starogard Gdański 2 - 2 Rodło Kwidzyn
19. Pogoń Prabuty 25 - 1 Sobieski Gniew
20. Orzeł Subkowy 0 - 17 Mewa Gniew
Pauza: Pomezania Malbork,
Kolejka 6 - 6/7. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
21. Pomezania Malbork 2 - 1 Mewa Gniew
22. Sobieski Gniew 9 - 3 Orzeł Subkowy
23. Rodło Kwidzyn 1 - 6 Pogoń Prabuty
Pauza: KP Starogard Gdański,
Kolejka 7 - 13/14. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. KP Starogard Gdański 0 - 5 Pomezania Malbork
27. Orzeł Subkowy 2 - 10 Rodło Kwidzyn
28. Mewa Gniew 9 - 1 Sobieski Gniew
Pauza: Pogoń Prabuty,
Kolejka 8 - 30/31. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
29. Pomezania Malbork 8 - 1 Sobieski Gniew
30. Mewa Gniew 1 - 1 Rodło Kwidzyn
32. Pogoń Prabuty 8 - 1 KP Starogard Gdański
Pauza: Orzeł Subkowy,
Kolejka 9 - 6/7. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
33. Pogoń Prabuty 3 - 1 Pomezania Malbork 9 kwietnia 2019
34. KP Starogard Gdański 3 - 0 Orzeł Subkowy
36. Rodło Kwidzyn 5 - 1 Sobieski Gniew
Pauza: Mewa Gniew,
Kolejka 10 - 13/14. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. Pomezania Malbork 3 - 0 Rodło Kwidzyn
39. Mewa Gniew 2 - 3 KP Starogard Gdański
40. Orzeł Subkowy 0 - 21 Pogoń Prabuty
Pauza: Sobieski Gniew,
Kolejka 11 - 27/28. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
41. Orzeł Subkowy 0 - 3 Pomezania Malbork
42. Pogoń Prabuty 5 - 0 Mewa Gniew
43. KP Starogard Gdański 6 - 0 Sobieski Gniew
Pauza: Rodło Kwidzyn,
Kolejka 12 - 4/5. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
46. Rodło Kwidzyn 7 - 3 KP Starogard Gdański
47. Sobieski Gniew 1 - 14 Pogoń Prabuty
48. Mewa Gniew 3 - 0 Orzeł Subkowy
Pauza: Pomezania Malbork,
Kolejka 13 - 11/12. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. Mewa Gniew 4 - 1 Pomezania Malbork
50. Orzeł Subkowy 0 - 3 Sobieski Gniew
51. Pogoń Prabuty 4 - 1 Rodło Kwidzyn
Pauza: KP Starogard Gdański,
Kolejka 14 - 18/19. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
53. Pomezania Malbork 7 - 3 KP Starogard Gdański
55. Rodło Kwidzyn 3 - 0 Orzeł Subkowy
56. Sobieski Gniew 2 - 4 Mewa Gniew




© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE