ZAPRASZAMY NA TURNIEJE PRZODKOWO CUP 2019 DLA DZIECI - ROCZNIKI 2005-2012
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2011 i MŁODSI - 02.03.2019 (SOBOTA)
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2006 i MŁODSI - 03.03.2019 (NIEDZIELA)
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2010 i MŁODSI - 09.03.2019 (SOBOTA)
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2007 i MŁODSI - 10.03.2019 (NIEDZIELA)
PRZODKOWO CUP 2019 - WETERANI (40+) - 16 MARCA 2019 (ROCZNIK 1979 i STARSI)
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




20_PLN_NDB_728x90

Liga Juniorów C2 - grupa Gdańsk III - sezon 2018/2019



MECZE BEZPO¦REDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. GKS Kowale 9 25 8 1 0 89 - 3
2. Czarni Pruszcz Gdański 9 23 7 2 0 76 - 14
3. KS Kamienica Królewska 9 21 7 0 2 62 - 20
4. Motława Suchy D±b 9 16 5 1 3 35 - 18
5. Borowiak Czersk 9 15 5 0 4 33 - 31 1 3 1 0 0 6 - 2
6. Potok Pszczółki 9 15 5 0 4 47 - 30 1 0 0 0 1 2 - 6
7. Meteor Pinczyn 9 9 3 0 6 36 - 59
8. Amator Kiełpino 9 6 2 0 7 10 - 58
9. Wisła Długie Pole 9 3 1 0 8 27 - 70
10. GTS II Pruszcz Gdański 9 0 0 0 9 9 - 121




Runda wiosenna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 12 [szczegóły] Komentarze (0) 
2. Borowiak Czersk - GTS II Pruszcz Gdański
4. Motława Suchy D±b - Meteor Pinczyn
5. GKS Kowale - KS Kamienica Królewska
6. Potok Pszczółki - Wisła Długie Pole
Pauza: Amator Kiełpino, Czarni Pruszcz Gdański,
Kolejka 13 [szczegóły] Komentarze (0) 
8. Wisła Długie Pole - GKS Kowale
9. KS Kamienica Królewska - Motława Suchy D±b
10. Meteor Pinczyn - Amator Kiełpino
12. GTS II Pruszcz Gdański - Czarni Pruszcz Gdański
Pauza: Borowiak Czersk, Potok Pszczółki,
Kolejka 14 [szczegóły] Komentarze (0) 
15. Borowiak Czersk - Meteor Pinczyn
16. Amator Kiełpino - KS Kamienica Królewska
17. Motława Suchy D±b - Wisła Długie Pole
18. GKS Kowale - Potok Pszczółki
Pauza: Czarni Pruszcz Gdański, GTS II Pruszcz Gdański,
Kolejka 15 [szczegóły] Komentarze (0) 
20. Potok Pszczółki - Motława Suchy D±b
21. Wisła Długie Pole - Amator Kiełpino
22. KS Kamienica Królewska - Borowiak Czersk
23. Meteor Pinczyn - Czarni Pruszcz Gdański
Pauza: GTS II Pruszcz Gdański, GKS Kowale,
Kolejka 16 [szczegóły] Komentarze (0) 
26. GTS II Pruszcz Gdański - Meteor Pinczyn
27. Czarni Pruszcz Gdański - KS Kamienica Królewska
28. Borowiak Czersk - Wisła Długie Pole
29. Amator Kiełpino - Potok Pszczółki
30. Motława Suchy D±b - GKS Kowale
Kolejka 17 [szczegóły] Komentarze (0) 
32. GKS Kowale - Amator Kiełpino
33. Potok Pszczółki - Borowiak Czersk
34. Wisła Długie Pole - Czarni Pruszcz Gdański
35. KS Kamienica Królewska - GTS II Pruszcz Gdański
Pauza: Meteor Pinczyn, Motława Suchy D±b,
Kolejka 18 [szczegóły] Komentarze (0) 
39. GTS II Pruszcz Gdański - Wisła Długie Pole
40. Czarni Pruszcz Gdański - Potok Pszczółki
41. Borowiak Czersk - GKS Kowale
42. Amator Kiełpino - Motława Suchy D±b
Pauza: KS Kamienica Królewska, Meteor Pinczyn,
Kolejka 19 [szczegóły] Komentarze (0) 
44. Motława Suchy D±b - Borowiak Czersk
45. GKS Kowale - Czarni Pruszcz Gdański
46. Potok Pszczółki - GTS II Pruszcz Gdański
48. KS Kamienica Królewska - Meteor Pinczyn
Pauza: Wisła Długie Pole, Amator Kiełpino,
Kolejka 20 [szczegóły] Komentarze (0) 
50. Meteor Pinczyn - Wisła Długie Pole
52. GTS II Pruszcz Gdański - GKS Kowale
53. Czarni Pruszcz Gdański - Motława Suchy D±b
54. Borowiak Czersk - Amator Kiełpino
Pauza: Potok Pszczółki, KS Kamienica Królewska,
Kolejka 21 [szczegóły] Komentarze (0) 
56. Amator Kiełpino - Czarni Pruszcz Gdański
57. Motława Suchy D±b - GTS II Pruszcz Gdański
59. Potok Pszczółki - Meteor Pinczyn
60. Wisła Długie Pole - KS Kamienica Królewska
Pauza: GKS Kowale, Borowiak Czersk,
Kolejka 22 [szczegóły] Komentarze (0) 
62. KS Kamienica Królewska - Potok Pszczółki
63. Meteor Pinczyn - GKS Kowale
65. GTS II Pruszcz Gdański - Amator Kiełpino
66. Czarni Pruszcz Gdański - Borowiak Czersk


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE