MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




Liga Juniorów C2 - grupa Gdańsk III - sezon 2018/2019



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. GKS Kowale 18 49 16 1 1 166 - 17
2. Czarni Pruszcz Gdański 18 47 15 2 1 170 - 30
3. Motława Suchy Dąb 18 35 11 2 5 70 - 34
4. KS Kamienica Królewska 18 31 10 1 7 99 - 54
5. Borowiak Czersk 18 30 10 0 8 56 - 53 2 6 2 0 0 9 - 2
6. Potok Pszczółki 18 30 10 0 8 98 - 57 2 0 0 0 2 2 - 9
7. Meteor Pinczyn 18 20 6 2 10 70 - 102
8. Amator Kiełpino 18 12 4 0 14 36 - 96
9. Wisła Długie Pole 18 8 2 2 14 64 - 123
10. GTS II Pruszcz Gdański 18 0 0 0 18 13 - 282
Ostatni komentarz dodał Irc_Rajek 21.05.2019, 12:09:05



Kolejka 1 - 25/26. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
2. GTS II Pruszcz Gdański 0 - 13 Borowiak Czersk 12 września 2018 - 18:00
4. Meteor Pinczyn 1 - 5 Motława Suchy Dąb 26 sierpnia 2018 - 17:00
5. KS Kamienica Królewska 0 - 3 GKS Kowale 26 sierpnia 2018 - 11:00
vo
6. Wisła Długie Pole 3 - 4 Potok Pszczółki 25 sierpnia 2018 - 11:00
Pauza: Amator Kiełpino, Czarni Pruszcz Gdański,
Kolejka 2 - 1/2. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
8. GKS Kowale 19 - 1 Wisła Długie Pole 1 września 2018 - 11:00
9. Motława Suchy Dąb 1 - 6 KS Kamienica Królewska 1 września 2018 - 11:00
10. Amator Kiełpino 2 - 4 Meteor Pinczyn 1 września 2018 - 11:00
12. Czarni Pruszcz Gdański 17 - 0 GTS II Pruszcz Gdański 2 września 2018 - 11:00
vo, zdekompletowanie składu gości
Pauza: Borowiak Czersk, Potok Pszczółki,
Kolejka 3 - 8/9. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
15. Meteor Pinczyn 2 - 6 Borowiak Czersk 19 września 2018 - 18:00
16. KS Kamienica Królewska 11 - 0 Amator Kiełpino 8 września 2018 - 11:00
17. Wisła Długie Pole 1 - 6 Motława Suchy Dąb 9 września 2018 - 15:00
18. Potok Pszczółki 0 - 4 GKS Kowale 8 września 2018 - 11:00
Pauza: Czarni Pruszcz Gdański, GTS II Pruszcz Gdański,
Kolejka 4 - 15/16. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
20. Motława Suchy Dąb 1 - 3 Potok Pszczółki 15 września 2018 - 14:00
21. Amator Kiełpino 4 - 3 Wisła Długie Pole 15 września 2018 - 11:00
22. Borowiak Czersk 1 - 4 KS Kamienica Królewska 16 września 2018 - 11:00
23. Czarni Pruszcz Gdański 10 - 1 Meteor Pinczyn 16 września 2018 - 11:00
Pauza: GTS II Pruszcz Gdański, GKS Kowale,
Kolejka 5 - 22/23. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
26. Meteor Pinczyn 11 - 3 GTS II Pruszcz Gdański 26 września 2018 - 18:00
27. KS Kamienica Królewska 2 - 4 Czarni Pruszcz Gdański 22 września 2018 - 11:00
28. Wisła Długie Pole 0 - 3 Borowiak Czersk 22 września 2018 - 11:00
vo, na boisku 2:0
29. Potok Pszczółki 7 - 0 Amator Kiełpino 23 września 2018 - 11:00
30. GKS Kowale 3 - 0 Motława Suchy Dąb 23 września 2018 - 17:30
Kolejka 6 - 29/30. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
32. Amator Kiełpino 0 - 8 GKS Kowale 29 września 2018 - 13:30
33. Borowiak Czersk 6 - 2 Potok Pszczółki 30 września 2018 - 13:00
34. Czarni Pruszcz Gdański 10 - 4 Wisła Długie Pole 30 września 2018 - 14:00
35. GTS II Pruszcz Gdański 0 - 12 KS Kamienica Królewska 30 września 2018 - 16:00
vo, zdekompletowanie drużyny gospodarzy
Pauza: Meteor Pinczyn, Motława Suchy Dąb,
Kolejka 7 - 6/7. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
39. Wisła Długie Pole 9 - 4 GTS II Pruszcz Gdański 6 października 2018 - 11:00
40. Potok Pszczółki 3 - 5 Czarni Pruszcz Gdański 6 października 2018 - 11:00
41. GKS Kowale 8 - 0 Borowiak Czersk 27 października 2018 - 11:00
42. Motława Suchy Dąb 4 - 0 Amator Kiełpino 6 października 2018 - 11:00
Pauza: KS Kamienica Królewska, Meteor Pinczyn,
Kolejka 8 - 13/14. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
44. Borowiak Czersk 0 - 5 Motława Suchy Dąb 14 października 2018 - 13:00
45. Czarni Pruszcz Gdański 2 - 2 GKS Kowale 14 października 2018 - 15:30
46. GTS II Pruszcz Gdański 0 - 17 Potok Pszczółki 14 października 2018 - 16:00
48. Meteor Pinczyn 5 - 8 KS Kamienica Królewska 14 października 2018 - 15:00
Pauza: Wisła Długie Pole, Amator Kiełpino,
Kolejka 9 - 20/21. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
50. Wisła Długie Pole 4 - 7 Meteor Pinczyn 20 października 2018 - 11:00
52. GKS Kowale 28 - 0 GTS II Pruszcz Gdański 20 października 2018 - 11:00
53. Motława Suchy Dąb 2 - 2 Czarni Pruszcz Gdański 20 października 2018 - 11:00
54. Amator Kiełpino 1 - 4 Borowiak Czersk 20 października 2018 - 13:30
Pauza: Potok Pszczółki, KS Kamienica Królewska,
Kolejka 10 - 27/28. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
56. Czarni Pruszcz Gdański 17 - 0 Amator Kiełpino 28 października 2018 - 14:15
57. GTS II Pruszcz Gdański 2 - 11 Motława Suchy Dąb 27 października 2018 - 11:00
59. Meteor Pinczyn 5 - 7 Potok Pszczółki 28 października 2018 - 14:00
60. KS Kamienica Królewska 13 - 2 Wisła Długie Pole 28 października 2018 - 11:00
Pauza: GKS Kowale, Borowiak Czersk,
Kolejka 11 - 3/4. listopada 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
62. Potok Pszczółki 4 - 6 KS Kamienica Królewska 4 listopada 2018 - 11:00
63. GKS Kowale 14 - 0 Meteor Pinczyn 3 listopada 2018 - 11:00
65. Amator Kiełpino 3 - 0 GTS II Pruszcz Gdański 3 listopada 2018 - 14:00
vo, goście nie przyjechali
66. Borowiak Czersk 0 - 9 Czarni Pruszcz Gdański 3 listopada 2018 - 12:00
Pauza: Motława Suchy Dąb, Wisła Długie Pole,
Kolejka 12 - 23/24. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
68. Borowiak Czersk 3 - 0 GTS II Pruszcz Gdański 23 marca 2019 - 14:00
vo
70. Motława Suchy Dąb 3 - 3 Meteor Pinczyn 24 marca 2019 - 13:00
71. GKS Kowale 4 - 1 KS Kamienica Królewska 23 marca 2019 - 10:00
72. Potok Pszczółki 9 - 1 Wisła Długie Pole 23 marca 2019 - 16:45
Pauza: Amator Kiełpino, Czarni Pruszcz Gdański,
Kolejka 13 - 30/31. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
74. Wisła Długie Pole 1 - 6 GKS Kowale 30 marca 2019 - 11:00
75. KS Kamienica Królewska 1 - 2 Motława Suchy Dąb 31 marca 2019 - 12:30
76. Meteor Pinczyn 6 - 0 Amator Kiełpino 31 marca 2019 - 11:00
78. GTS II Pruszcz Gdański 1 - 31 Czarni Pruszcz Gdański 3 kwietnia 2019 - 18:00
Pauza: Borowiak Czersk, Potok Pszczółki,
Kolejka 14 - 6/7. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
81. Borowiak Czersk 6 - 0 Meteor Pinczyn 6 kwietnia 2019 - 14:00
82. Amator Kiełpino 1 - 4 KS Kamienica Królewska 6 kwietnia 2019 - 11:00
83. Motława Suchy Dąb 5 - 4 Wisła Długie Pole 6 kwietnia 2019 - 11:00
84. GKS Kowale 8 - 2 Potok Pszczółki 6 kwietnia 2019 - 11:00
Pauza: Czarni Pruszcz Gdański, GTS II Pruszcz Gdański,
Kolejka 15 - 13/14. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
86. Potok Pszczółki 0 - 2 Motława Suchy Dąb 13 kwietnia 2019 - 11:00
87. Wisła Długie Pole 3 - 4 Amator Kiełpino 13 kwietnia 2019 - 11:00
88. KS Kamienica Królewska 5 - 1 Borowiak Czersk 13 kwietnia 2019 - 11:00
89. Meteor Pinczyn 0 - 10 Czarni Pruszcz Gdański 14 kwietnia 2019 - 15:00
Pauza: GTS II Pruszcz Gdański, GKS Kowale,
Kolejka 16 - 27/28. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
92. GTS II Pruszcz Gdański 0 - 13 Meteor Pinczyn 28 kwietnia 2019 - 18:00
93. Czarni Pruszcz Gdański 9 - 0 KS Kamienica Królewska 28 kwietnia 2019 - 13:00
94. Borowiak Czersk 4 - 2 Wisła Długie Pole 27 kwietnia 2019 - 11:00
95. Amator Kiełpino 0 - 3 Potok Pszczółki 28 kwietnia 2019 - 17:00
96. Motława Suchy Dąb 2 - 3 GKS Kowale 27 kwietnia 2019 - 11:00
Kolejka 17 - 4/5. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (1) 
98. GKS Kowale 9 - 2 Amator Kiełpino 4 maja 2019 - 10:00
99. Potok Pszczółki 0 - 3 Borowiak Czersk 4 maja 2019 - 15:00
vo, na boisku 8:1
100. Wisła Długie Pole 2 - 14 Czarni Pruszcz Gdański 5 maja 2019 - 17:00
101. KS Kamienica Królewska 22 - 0 GTS II Pruszcz Gdański 4 maja 2019 - 11:00
Pauza: Meteor Pinczyn, Motława Suchy Dąb,
Kolejka 18 - 11/12. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
105. GTS II Pruszcz Gdański 2 - 15 Wisła Długie Pole 12 maja 2019 - 18:00
106. Czarni Pruszcz Gdański 9 - 1 Potok Pszczółki 12 maja 2019 - 14:00
107. Borowiak Czersk - - - GKS Kowale 4 czerwca 2019 - 18:00
obustronny vo
108. Amator Kiełpino 0 - 2 Motława Suchy Dąb 11 maja 2019 - 11:00
Pauza: KS Kamienica Królewska, Meteor Pinczyn,
Kolejka 19 - 18/19. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
110. Motława Suchy Dąb 3 - 0 Borowiak Czersk 18 maja 2019 - 17:00
vo, goście nie przyjechali
111. GKS Kowale 5 - 3 Czarni Pruszcz Gdański 18 maja 2019 - 10:00
112. Potok Pszczółki 19 - 0 GTS II Pruszcz Gdański 15 maja 2019 - 18:00
114. KS Kamienica Królewska 0 - 3 Meteor Pinczyn 30 maja 2019 - 18:00
Pauza: Wisła Długie Pole, Amator Kiełpino,
Kolejka 20 - 25/26. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
116. Meteor Pinczyn 5 - 5 Wisła Długie Pole 26 maja 2019 - 12:00
118. GTS II Pruszcz Gdański 0 - 30 GKS Kowale 26 maja 2019 - 18:00
119. Czarni Pruszcz Gdański 5 - 2 Motława Suchy Dąb 25 maja 2019 - 18:00
120. Borowiak Czersk 5 - 1 Amator Kiełpino 28 maja 2019 - 17:15
Pauza: Potok Pszczółki, KS Kamienica Królewska,
Kolejka 21 - 1/2. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
122. Amator Kiełpino 4 - 5 Czarni Pruszcz Gdański 1 czerwca 2019 - 14:00
123. Motława Suchy Dąb 14 - 0 GTS II Pruszcz Gdański 29 maja 2019 - 18:00
125. Potok Pszczółki 7 - 4 Meteor Pinczyn 1 czerwca 2019 - 13:00
126. Wisła Długie Pole 4 - 4 KS Kamienica Królewska 1 czerwca 2019 - 11:00
Pauza: GKS Kowale, Borowiak Czersk,
Kolejka 22 - 8/9. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
128. KS Kamienica Królewska 0 - 10 Potok Pszczółki 9 czerwca 2019 - 11:00
129. Meteor Pinczyn 0 - 12 GKS Kowale 9 czerwca 2019 - 15:00
131. GTS II Pruszcz Gdański 1 - 14 Amator Kiełpino 9 czerwca 2019 - 18:00
132. Czarni Pruszcz Gdański 8 - 1 Borowiak Czersk 9 czerwca 2019 - 11:00




© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE