Liga Juniorów C2 - grupa Gdańsk II - sezon 2018/2019

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Radunia II Stężyca 18 49 16 1 1 124 - 26
2. Gedania II Gdańsk 18 45 15 0 3 142 - 39
3. Olimpic Gdańsk 18 35 11 2 5 103 - 47
4. Jaguar II Gdańsk 18 32 10 2 6 77 - 45
5. Morena Gdańsk 18 26 8 2 8 56 - 51 2 3 1 0 1 8 - 5
6. GTS Pruszcz Gdański 18 26 8 2 8 50 - 68 2 3 1 0 1 5 - 8
7. KS Sulmin 18 20 6 2 10 62 - 105
8. Olimpia Osowa 18 18 5 3 10 41 - 73
9. Sopocka Akademia Piłkarska 18 8 2 2 14 39 - 104
10. GKS Żukowo 18 3 1 0 17 27 - 163
Ostatni komentarz dodał Bycze 16.09.2018, 15:22:00


 Baner


Kolejka 1 - 25/26. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (2) 
Sopocka Akademia Piłkarska 2 - 28 Gedania II Gdańsk 28 sierpnia 2018 - 13:30
Olimpic Gdańsk 6 - 1 GTS Pruszcz Gdański 26 sierpnia 2018 - 11:00
Radunia II Stężyca 7 - 2 Jaguar II Gdańsk 25 sierpnia 2018 - 10:00
Morena Gdańsk 6 - 1 KS Sulmin 19 września 2018 - 17:30
Pauza: GKS Żukowo, Olimpia Osowa,
Kolejka 2 - 1/2. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jaguar II Gdańsk 1 - 5 Morena Gdańsk 2 września 2018 - 10:00
GTS Pruszcz Gdański 0 - 6 Radunia II Stężyca 1 września 2018 - 11:00
GKS Żukowo 2 - 12 Olimpic Gdańsk 1 września 2018 - 18:00
Olimpia Osowa 4 - 2 Sopocka Akademia Piłkarska 1 września 2018 - 09:00
Pauza: Gedania II Gdańsk, KS Sulmin,
Kolejka 3 - 8/9. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
Olimpic Gdańsk 1 - 2 Gedania II Gdańsk 9 września 2018 - 13:00
Radunia II Stężyca 8 - 0 GKS Żukowo 8 września 2018 - 17:00
Morena Gdańsk 6 - 2 GTS Pruszcz Gdański 9 września 2018 - 13:30
KS Sulmin 2 - 5 Jaguar II Gdańsk 8 września 2018 - 11:00
Pauza: Olimpia Osowa, Sopocka Akademia Piłkarska,
Kolejka 4 - 15/16. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
GTS Pruszcz Gdański 3 - 7 KS Sulmin 15 września 2018 - 11:00
GKS Żukowo 1 - 8 Morena Gdańsk 15 września 2018 - 09:00
Gedania II Gdańsk 6 - 2 Radunia II Stężyca 15 września 2018 - 13:30
Olimpia Osowa 2 - 8 Olimpic Gdańsk 15 września 2018 - 09:00
Pauza: Sopocka Akademia Piłkarska, Jaguar II Gdańsk,
Kolejka 5 - 22/23. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
Olimpic Gdańsk 11 - 1 Sopocka Akademia Piłkarska 22 września 2018 - 19:00
Radunia II Stężyca 8 - 1 Olimpia Osowa 22 września 2018 - 17:00
Morena Gdańsk 0 - 5 Gedania II Gdańsk 23 września 2018 - 13:30
KS Sulmin 2 - 10 GKS Żukowo 22 września 2018 - 11:00
Jaguar II Gdańsk 1 - 2 GTS Pruszcz Gdański 23 września 2018 - 12:00
Kolejka 6 - 29/30. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS Żukowo 0 - 13 Jaguar II Gdańsk 29 września 2018 - 11:00
Gedania II Gdańsk 6 - 3 KS Sulmin 24 października 2018 - 17:00
Olimpia Osowa 1 - 3 Morena Gdańsk 29 września 2018 - 11:00
Sopocka Akademia Piłkarska 2 - 4 Radunia II Stężyca 30 września 2018 - 15:00
Pauza: Olimpic Gdańsk, GTS Pruszcz Gdański,
Kolejka 7 - 6/7. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
Morena Gdańsk 2 - 2 Sopocka Akademia Piłkarska 7 października 2018 - 14:00
KS Sulmin 3 - 3 Olimpia Osowa 6 października 2018 - 11:00
Jaguar II Gdańsk 3 - 2 Gedania II Gdańsk 7 października 2018 - 10:00
GTS Pruszcz Gdański 3 - 1 GKS Żukowo 6 października 2018 - 13:30
Pauza: Radunia II Stężyca, Olimpic Gdańsk,
Kolejka 8 - 13/14. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gedania II Gdańsk 10 - 1 GTS Pruszcz Gdański 14 października 2018 - 13:30
Olimpia Osowa 3 - 2 Jaguar II Gdańsk 13 października 2018 - 15:00
Sopocka Akademia Piłkarska 1 - 5 KS Sulmin 14 października 2018 - 15:00
Olimpic Gdańsk 3 - 3 Radunia II Stężyca 14 października 2018 - 13:00
Pauza: Morena Gdańsk, GKS Żukowo,
Kolejka 9 - 20/21. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
Morena Gdańsk 2 - 3 Olimpic Gdańsk 21 października 2018 - 14:00
Jaguar II Gdańsk 8 - 0 Sopocka Akademia Piłkarska 21 października 2018 - 10:00
GTS Pruszcz Gdański 0 - 1 Olimpia Osowa 20 października 2018 - 13:30
GKS Żukowo 0 - 9 Gedania II Gdańsk 20 października 2018 - 11:00
Pauza: KS Sulmin, Radunia II Stężyca,
Kolejka 10 - 27/28. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
Olimpia Osowa 4 - 2 GKS Żukowo 27 października 2018 - 13:00
Sopocka Akademia Piłkarska 3 - 8 GTS Pruszcz Gdański 28 października 2018 - 14:00
Olimpic Gdańsk 5 - 1 KS Sulmin 28 października 2018 - 13:00
Radunia II Stężyca 5 - 1 Morena Gdańsk 27 października 2018 - 11:00
Pauza: Jaguar II Gdańsk, Gedania II Gdańsk,
Kolejka 11 - 3/4. listopada 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
KS Sulmin 2 - 12 Radunia II Stężyca 3 listopada 2018 - 11:00
Jaguar II Gdańsk 6 - 3 Olimpic Gdańsk 4 listopada 2018 - 12:30
GKS Żukowo 3 - 5 Sopocka Akademia Piłkarska 3 listopada 2018 - 11:00
Gedania II Gdańsk 5 - 1 Olimpia Osowa 4 listopada 2018 - 16:00
Pauza: GTS Pruszcz Gdański, Morena Gdańsk,
Kolejka 12 - 23/24. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gedania II Gdańsk 3 - 1 Sopocka Akademia Piłkarska 24 marca 2019 - 09:30
GTS Pruszcz Gdański 4 - 1 Olimpic Gdańsk 23 marca 2019 - 11:00
Jaguar II Gdańsk 2 - 7 Radunia II Stężyca 23 marca 2019 - 17:15
KS Sulmin 3 - 4 Morena Gdańsk 23 marca 2019 - 11:30
Pauza: GKS Żukowo, Olimpia Osowa,
Kolejka 13 - 30/31. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Morena Gdańsk 1 - 3 Jaguar II Gdańsk 30 marca 2019 - 11:00
Radunia II Stężyca 5 - 0 GTS Pruszcz Gdański 30 marca 2019 - 11:00
Olimpic Gdańsk 16 - 3 GKS Żukowo 31 marca 2019 - 13:00
Sopocka Akademia Piłkarska 2 - 2 Olimpia Osowa 30 marca 2019 - 15:00
Pauza: Gedania II Gdańsk, KS Sulmin,
Kolejka 14 - 6/7. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Gedania II Gdańsk 8 - 6 Olimpic Gdańsk 7 kwietnia 2019 - 13:00
GKS Żukowo 0 - 18 Radunia II Stężyca 6 kwietnia 2019 - 11:00
GTS Pruszcz Gdański 3 - 2 Morena Gdańsk 6 kwietnia 2019 - 11:00
Jaguar II Gdańsk 8 - 3 KS Sulmin 7 kwietnia 2019 - 15:00
Pauza: Olimpia Osowa, Sopocka Akademia Piłkarska,
Kolejka 15 - 13/14. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
KS Sulmin 5 - 5 GTS Pruszcz Gdański 13 kwietnia 2019 - 12:00
Morena Gdańsk 8 - 0 GKS Żukowo 13 kwietnia 2019 - 12:00
Radunia II Stężyca 5 - 2 Gedania II Gdańsk 13 kwietnia 2019 - 13:00
Olimpic Gdańsk 9 - 2 Olimpia Osowa 14 kwietnia 2019 - 13:00
Pauza: Sopocka Akademia Piłkarska, Jaguar II Gdańsk,
Kolejka 16 - 27/28. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sopocka Akademia Piłkarska 0 - 4 Olimpic Gdańsk 28 kwietnia 2019 - 15:00
Olimpia Osowa 1 - 4 Radunia II Stężyca 27 kwietnia 2019 - 17:00
Gedania II Gdańsk 11 - 2 Morena Gdańsk 28 kwietnia 2019 - 15:00
GKS Żukowo 2 - 9 KS Sulmin 27 kwietnia 2019 - 16:00
GTS Pruszcz Gdański 0 - 0 Jaguar II Gdańsk 27 kwietnia 2019 - 11:00
Kolejka 17 - 4/5. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jaguar II Gdańsk 8 - 0 GKS Żukowo 4 maja 2019 - 19:00
KS Sulmin 6 - 2 Gedania II Gdańsk 5 maja 2019 - 18:30
Morena Gdańsk 1 - 1 Olimpia Osowa 5 maja 2019 - 14:00
Radunia II Stężyca 5 - 4 Sopocka Akademia Piłkarska 4 maja 2019 - 11:00
Pauza: Olimpic Gdańsk, GTS Pruszcz Gdański,
Kolejka 18 - 11/12. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Sopocka Akademia Piłkarska 2 - 3 Morena Gdańsk 11 maja 2019 - 15:00
Olimpia Osowa 4 - 5 KS Sulmin 11 maja 2019 - 09:00
Gedania II Gdańsk 4 - 3 Jaguar II Gdańsk 11 maja 2019 - 15:30
GKS Żukowo 0 - 7 GTS Pruszcz Gdański 11 maja 2019 - 11:00
Pauza: Radunia II Stężyca, Olimpic Gdańsk,
Kolejka 19 - 18/19. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
GTS Pruszcz Gdański 1 - 11 Gedania II Gdańsk 18 maja 2019 - 11:00
Jaguar II Gdańsk 3 - 2 Olimpia Osowa 18 maja 2019 - 17:00
KS Sulmin 3 - 2 Sopocka Akademia Piłkarska 18 maja 2019 - 11:00
Radunia II Stężyca 3 - 0 Olimpic Gdańsk 18 maja 2019 - 11:00
Pauza: Morena Gdańsk, GKS Żukowo,
Kolejka 20 - 25/26. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Olimpic Gdańsk 4 - 2 Morena Gdańsk 26 maja 2019 - 13:00
Sopocka Akademia Piłkarska 1 - 6 Jaguar II Gdańsk 26 maja 2019 - 19:00
Olimpia Osowa 1 - 7 GTS Pruszcz Gdański 25 maja 2019 - 09:00
Gedania II Gdańsk 20 - 0 GKS Żukowo 26 maja 2019 - 17:00
Pauza: KS Sulmin, Radunia II Stężyca,
Kolejka 21 - 1/2. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS Żukowo 1 - 6 Olimpia Osowa 1 czerwca 2019 - 11:00
GTS Pruszcz Gdański 3 - 2 Sopocka Akademia Piłkarska 1 czerwca 2019 - 11:00
KS Sulmin 2 - 8 Olimpic Gdańsk 1 czerwca 2019 - 11:00
Morena Gdańsk 0 - 3 Radunia II Stężyca 2 czerwca 2019 - 14:00
Pauza: Jaguar II Gdańsk, Gedania II Gdańsk,
Kolejka 22 - 8/9. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Radunia II Stężyca 19 - 0 KS Sulmin 8 czerwca 2019 - 13:00
Olimpic Gdańsk 3 - 3 Jaguar II Gdańsk 9 czerwca 2019 - 17:00
Sopocka Akademia Piłkarska 7 - 2 GKS Żukowo 9 czerwca 2019 - 15:00
Olimpia Osowa 2 - 8 Gedania II Gdańsk 8 czerwca 2019 - 09:00
Pauza: GTS Pruszcz Gdański, Morena Gdańsk, .