ZAPRASZAMY NA TURNIEJE PRZODKOWO CUP 2019 DLA DZIECI - ROCZNIKI 2005-2012
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2011 i MŁODSI - 02.03.2019 (SOBOTA)
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2006 i MŁODSI - 03.03.2019 (NIEDZIELA)
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2010 i MŁODSI - 09.03.2019 (SOBOTA)
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2007 i MŁODSI - 10.03.2019 (NIEDZIELA)
PRZODKOWO CUP 2019 - WETERANI (40+) - 16 MARCA 2019 (ROCZNIK 1979 i STARSI)
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




20_PLN_NDB_728x90

Liga Juniorów C2 - grupa Gdańsk II - sezon 2018/2019



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Gedania II Gdańsk 9 24 8 0 1 73 - 13
2. Radunia II Stężyca 9 22 7 1 1 55 - 17
3. Olimpic Gdańsk 9 19 6 1 2 52 - 20
4. Morena Gdańsk 9 16 5 1 3 33 - 21
5. Jaguar II Gdańsk 9 15 5 0 4 41 - 24
6. Olimpia Osowa 9 13 4 1 4 20 - 33
7. GTS Pruszcz Gdański 9 9 3 0 6 20 - 41
8. KS Sulmin 9 7 2 1 6 26 - 51
9. Sopocka Akademia Piłkarska 9 4 1 1 7 18 - 73
10. GKS Żukowo 9 3 1 0 8 19 - 64
Ostatni komentarz dodał Bycze 16.09.2018, 15:22:00




Runda wiosenna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 12 [szczegóły] Komentarze (0) 
2. Gedania II Gdańsk - Sopocka Akademia Piłkarska
4. GTS Pruszcz Gdański - Olimpic Gdańsk
5. Jaguar II Gdańsk - Radunia II Stężyca
6. KS Sulmin - Morena Gdańsk
Pauza: GKS Żukowo, Olimpia Osowa,
Kolejka 13 [szczegóły] Komentarze (0) 
8. Morena Gdańsk - Jaguar II Gdańsk
9. Radunia II Stężyca - GTS Pruszcz Gdański
10. Olimpic Gdańsk - GKS Żukowo
12. Sopocka Akademia Piłkarska - Olimpia Osowa
Pauza: Gedania II Gdańsk, KS Sulmin,
Kolejka 14 [szczegóły] Komentarze (0) 
15. Gedania II Gdańsk - Olimpic Gdańsk
16. GKS Żukowo - Radunia II Stężyca
17. GTS Pruszcz Gdański - Morena Gdańsk
18. Jaguar II Gdańsk - KS Sulmin
Pauza: Olimpia Osowa, Sopocka Akademia Piłkarska,
Kolejka 15 [szczegóły] Komentarze (0) 
20. KS Sulmin - GTS Pruszcz Gdański
21. Morena Gdańsk - GKS Żukowo
22. Radunia II Stężyca - Gedania II Gdańsk
23. Olimpic Gdańsk - Olimpia Osowa
Pauza: Sopocka Akademia Piłkarska, Jaguar II Gdańsk,
Kolejka 16 [szczegóły] Komentarze (0) 
26. Sopocka Akademia Piłkarska - Olimpic Gdańsk
27. Olimpia Osowa - Radunia II Stężyca
28. Gedania II Gdańsk - Morena Gdańsk
29. GKS Żukowo - KS Sulmin
30. GTS Pruszcz Gdański - Jaguar II Gdańsk
Kolejka 17 [szczegóły] Komentarze (0) 
32. Jaguar II Gdańsk - GKS Żukowo
33. KS Sulmin - Gedania II Gdańsk
34. Morena Gdańsk - Olimpia Osowa
35. Radunia II Stężyca - Sopocka Akademia Piłkarska
Pauza: Olimpic Gdańsk, GTS Pruszcz Gdański,
Kolejka 18 [szczegóły] Komentarze (0) 
39. Sopocka Akademia Piłkarska - Morena Gdańsk
40. Olimpia Osowa - KS Sulmin
41. Gedania II Gdańsk - Jaguar II Gdańsk
42. GKS Żukowo - GTS Pruszcz Gdański
Pauza: Radunia II Stężyca, Olimpic Gdańsk,
Kolejka 19 [szczegóły] Komentarze (0) 
44. GTS Pruszcz Gdański - Gedania II Gdańsk
45. Jaguar II Gdańsk - Olimpia Osowa
46. KS Sulmin - Sopocka Akademia Piłkarska
48. Radunia II Stężyca - Olimpic Gdańsk
Pauza: Morena Gdańsk, GKS Żukowo,
Kolejka 20 [szczegóły] Komentarze (0) 
50. Olimpic Gdańsk - Morena Gdańsk
52. Sopocka Akademia Piłkarska - Jaguar II Gdańsk
53. Olimpia Osowa - GTS Pruszcz Gdański
54. Gedania II Gdańsk - GKS Żukowo
Pauza: KS Sulmin, Radunia II Stężyca,
Kolejka 21 [szczegóły] Komentarze (0) 
56. GKS Żukowo - Olimpia Osowa
57. GTS Pruszcz Gdański - Sopocka Akademia Piłkarska
59. KS Sulmin - Olimpic Gdańsk
60. Morena Gdańsk - Radunia II Stężyca
Pauza: Jaguar II Gdańsk, Gedania II Gdańsk,
Kolejka 22 [szczegóły] Komentarze (0) 
62. Radunia II Stężyca - KS Sulmin
63. Olimpic Gdańsk - Jaguar II Gdańsk
65. Sopocka Akademia Piłkarska - GKS Żukowo
66. Olimpia Osowa - Gedania II Gdańsk


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE