Kolejka 1 - 25/26. sierpnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Bałtyk Gdynia AP |
3 - 5 |
Arka II Gdynia SI |
26 sierpnia 2018
26.08 - 13:00 |
Gryf Wejherowo |
6 - 0 |
Orkan Rumia MKS |
5 września 2018
5.09 - 17:00 |
GOSRiT II Luzino |
6 - 1 |
Cisowa Gdynia |
11 września 2018
11.09 - 17:00 |
Korona Żelistrzewo |
1 - 6 |
AP Gdynia Dąbrowa |
25 sierpnia 2018
25.08 - 11:00 |
Iskra Gdynia |
2 - 14 |
Jedynka Reda |
6 września 2018
6.09 |
Pauza: Wicher Wierzchucino, |
Kolejka 2 - 1/2. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
AP Gdynia Dąbrowa |
19 - 0 |
Iskra Gdynia |
|
Cisowa Gdynia |
0 - 6 |
Korona Żelistrzewo |
25 września 2018
25.09 - 17:00 |
Orkan Rumia MKS |
2 - 1 |
GOSRiT II Luzino |
1 września 2018
1.09 - 11:00 |
Arka II Gdynia SI |
0 - 1 |
Gryf Wejherowo |
2 września 2018
2.09 - 10:30 |
Wicher Wierzchucino |
2 - 6 |
Bałtyk Gdynia AP |
2 września 2018
2.09 - 14:00 |
Pauza: Jedynka Reda, |
Kolejka 3 - 8/9. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf Wejherowo |
13 - 0 |
Wicher Wierzchucino |
8 września 2018
8.09 - 12:30 |
GOSRiT II Luzino |
4 - 3 |
Arka II Gdynia SI |
20 września 2018
20.09 - 17:00 |
Korona Żelistrzewo |
3 - 4 |
Orkan Rumia MKS |
9 września 2018
9.09 - 11:00 |
Iskra Gdynia |
1 - 14 |
Cisowa Gdynia |
|
Jedynka Reda |
0 - 3 |
AP Gdynia Dąbrowa |
12 września 2018
12.09 - 18:00 |
Pauza: Bałtyk Gdynia AP, |
Kolejka 4 - 15/16. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Cisowa Gdynia |
1 - 5 |
Jedynka Reda |
15 września 2018
15.09 - 09:00 |
Orkan Rumia MKS |
29 - 0 |
Iskra Gdynia |
|
Arka II Gdynia SI |
10 - 0 |
Korona Żelistrzewo |
15 września 2018
15.09 - 15:30 |
Wicher Wierzchucino |
3 - 6 |
GOSRiT II Luzino |
16 września 2018
16.09 - 13:00 |
Bałtyk Gdynia AP |
7 - 4 |
Gryf Wejherowo |
15 września 2018
15.09 - 12:30 |
Pauza: AP Gdynia Dąbrowa, |
Kolejka 5 - 22/23. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GOSRiT II Luzino |
1 - 6 |
Bałtyk Gdynia AP |
23 września 2018
23.09 - 13:00 |
Korona Żelistrzewo |
6 - 2 |
Wicher Wierzchucino |
22 września 2018
22.09 - 11:00 |
Iskra Gdynia |
0 - 24 |
Arka II Gdynia SI |
|
Jedynka Reda |
0 - 1 |
Orkan Rumia MKS |
22 września 2018
22.09 - 14:00 |
AP Gdynia Dąbrowa |
6 - 2 |
Cisowa Gdynia |
23 września 2018
23.09 - 15:30 |
Pauza: Gryf Wejherowo, |
Kolejka 6 - 29/30. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Orkan Rumia MKS |
2 - 2 |
AP Gdynia Dąbrowa |
29 września 2018
29.09 - 11:00 |
Arka II Gdynia SI |
1 - 0 |
Jedynka Reda |
29 września 2018
29.09 - 10:30 |
Wicher Wierzchucino |
7 - 0 |
Iskra Gdynia |
|
Bałtyk Gdynia AP |
12 - 1 |
Korona Żelistrzewo |
30 września 2018
30.09 - 11:00 |
Gryf Wejherowo |
4 - 3 |
GOSRiT II Luzino |
29 września 2018
29.09 - 15:30 |
Pauza: Cisowa Gdynia, |
Kolejka 7 - 6/7. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Korona Żelistrzewo |
0 - 5 |
Gryf Wejherowo |
6 października 2018
6.10 - 16:00 |
Iskra Gdynia |
0 - 24 |
Bałtyk Gdynia AP |
|
Jedynka Reda |
9 - 0 |
Wicher Wierzchucino |
6 października 2018
6.10 - 14:00 |
AP Gdynia Dąbrowa |
3 - 2 |
Arka II Gdynia SI |
7 października 2018
7.10 - 10:30 |
Cisowa Gdynia |
1 - 3 |
Orkan Rumia MKS |
7 października 2018
7.10 - 17:00 |
Pauza: GOSRiT II Luzino, |
Kolejka 8 - 13/14. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Arka II Gdynia SI |
6 - 0 |
Cisowa Gdynia |
13 października 2018
13.10 - 10:30 |
Wicher Wierzchucino |
2 - 7 |
AP Gdynia Dąbrowa |
14 października 2018
14.10 - 12:00 |
Bałtyk Gdynia AP |
8 - 0 |
Jedynka Reda |
13 października 2018
13.10 - 15:00 |
Gryf Wejherowo |
19 - 0 |
Iskra Gdynia |
|
GOSRiT II Luzino |
10 - 1 |
Korona Żelistrzewo |
13 października 2018
13.10 - 13:00 |
Pauza: Orkan Rumia MKS, |
Kolejka 9 - 20/21. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Iskra Gdynia |
0 - 20 |
GOSRiT II Luzino |
|
Jedynka Reda |
1 - 3 |
Gryf Wejherowo |
20 października 2018
20.10 - 10:30 |
AP Gdynia Dąbrowa |
1 - 4 |
Bałtyk Gdynia AP |
20 października 2018
20.10 - 10:30 |
Cisowa Gdynia |
8 - 3 |
Wicher Wierzchucino |
20 października 2018
20.10 - 19:00 |
Orkan Rumia MKS |
0 - 8 |
Arka II Gdynia SI |
20 października 2018
20.10 - 11:00 |
Pauza: Korona Żelistrzewo, |
Kolejka 10 - 27/28. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wicher Wierzchucino |
0 - 10 |
Orkan Rumia MKS |
28 października 2018
28.10 - 12:00 |
Bałtyk Gdynia AP |
4 - 0 |
Cisowa Gdynia |
28 października 2018
28.10 - 11:00 |
Gryf Wejherowo |
23 - 1 |
AP Gdynia Dąbrowa |
27 października 2018
27.10 - 14:45 |
GOSRiT II Luzino |
2 - 0 |
Jedynka Reda |
27 października 2018
27.10 - 11:00 |
Korona Żelistrzewo |
18 - 1 |
Iskra Gdynia |
|
Pauza: Arka II Gdynia SI, |
Kolejka 11 - 3/4. listopada 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jedynka Reda |
1 - 2 |
Korona Żelistrzewo |
3 listopada 2018
3.11 - 11:00 |
AP Gdynia Dąbrowa |
4 - 6 |
GOSRiT II Luzino |
3 listopada 2018
3.11 - 18:00 |
Cisowa Gdynia |
0 - 17 |
Gryf Wejherowo |
3 listopada 2018
3.11 - 17:00 |
Orkan Rumia MKS |
1 - 7 |
Bałtyk Gdynia AP |
3 listopada 2018
3.11 - 11:00 |
Arka II Gdynia SI |
12 - 0 |
Wicher Wierzchucino |
3 listopada 2018
3.11 - 15:30 |
Pauza: Iskra Gdynia, |
Kolejka 12 - 23/24. marca 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Arka II Gdynia SI |
2 - 4 |
Bałtyk Gdynia AP |
23 marca 2019
23.03 - 14:00 |
Orkan Rumia MKS |
3 - 11 |
Gryf Wejherowo |
23 marca 2019
23.03 - 11:00 |
Cisowa Gdynia |
1 - 16 |
GOSRiT II Luzino |
24 marca 2019
24.03 - 11:00 |
AP Gdynia Dąbrowa |
9 - 0 |
Korona Żelistrzewo |
24 marca 2019
24.03 - 16:30 |
Jedynka Reda |
3 - 0 |
Iskra Gdynia |
|
Pauza: Wicher Wierzchucino, |
Kolejka 13 - 30/31. marca 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Iskra Gdynia |
0 - 3 |
AP Gdynia Dąbrowa |
|
Korona Żelistrzewo |
0 - 10 |
Cisowa Gdynia |
30 marca 2019
30.03 - 12:00 |
GOSRiT II Luzino |
5 - 1 |
Orkan Rumia MKS |
30 marca 2019
30.03 - 14:00 |
Gryf Wejherowo |
3 - 0 |
Arka II Gdynia SI |
30 marca 2019
30.03 - 12:30 |
Bałtyk Gdynia AP |
12 - 1 |
Wicher Wierzchucino |
30 marca 2019
30.03 - 11:00 |
Pauza: Jedynka Reda, |
Kolejka 14 - 6/7. kwietnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wicher Wierzchucino |
1 - 8 |
Gryf Wejherowo |
6 kwietnia 2019
6.04 - 11:00 |
Arka II Gdynia SI |
2 - 1 |
GOSRiT II Luzino |
6 kwietnia 2019
6.04 - 15:00 |
Orkan Rumia MKS |
11 - 1 |
Korona Żelistrzewo |
6 kwietnia 2019
6.04 - 11:00 |
Cisowa Gdynia |
3 - 0 |
Iskra Gdynia |
|
AP Gdynia Dąbrowa |
3 - 0 |
Jedynka Reda |
7 kwietnia 2019
7.04 - 14:30 |
vo, goście nie przyjechali |
Pauza: Bałtyk Gdynia AP, |
Kolejka 15 - 13/14. kwietnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jedynka Reda |
5 - 2 |
Cisowa Gdynia |
10 kwietnia 2019
10.04 - 18:00 |
Iskra Gdynia |
0 - 3 |
Orkan Rumia MKS |
|
Korona Żelistrzewo |
0 - 5 |
Arka II Gdynia SI |
13 kwietnia 2019
13.04 - 14:00 |
GOSRiT II Luzino |
7 - 0 |
Wicher Wierzchucino |
13 kwietnia 2019
13.04 - 14:00 |
Gryf Wejherowo |
3 - 3 |
Bałtyk Gdynia AP |
13 kwietnia 2019
13.04 - 11:00 |
Pauza: AP Gdynia Dąbrowa, |
Kolejka 16 - 27/28. kwietnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Bałtyk Gdynia AP |
3 - 5 |
GOSRiT II Luzino |
11 maja 2019
11.05 - 17:00 |
Wicher Wierzchucino |
4 - 0 |
Korona Żelistrzewo |
27 kwietnia 2019
27.04 - 11:00 |
Arka II Gdynia SI |
3 - 0 |
Iskra Gdynia |
|
Orkan Rumia MKS |
2 - 8 |
Jedynka Reda |
27 kwietnia 2019
27.04 - 11:00 |
Cisowa Gdynia |
1 - 6 |
AP Gdynia Dąbrowa |
28 kwietnia 2019
28.04 - 13:00 |
Pauza: Gryf Wejherowo, |
Kolejka 17 - 4/5. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
AP Gdynia Dąbrowa |
2 - 3 |
Orkan Rumia MKS |
4 maja 2019
4.05 - 18:00 |
Jedynka Reda |
1 - 5 |
Arka II Gdynia SI |
4 maja 2019
4.05 - 14:00 |
Iskra Gdynia |
0 - 3 |
Wicher Wierzchucino |
|
Korona Żelistrzewo |
1 - 17 |
Bałtyk Gdynia AP |
7 maja 2019
7.05 - 18:30 |
GOSRiT II Luzino |
2 - 3 |
Gryf Wejherowo |
23 maja 2019
23.05 - 18:00 |
Pauza: Cisowa Gdynia, |
Kolejka 18 - 11/12. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf Wejherowo |
8 - 1 |
Korona Żelistrzewo |
11 maja 2019
11.05 - 14:00 |
Bałtyk Gdynia AP |
3 - 0 |
Iskra Gdynia |
|
Wicher Wierzchucino |
1 - 5 |
Jedynka Reda |
12 maja 2019
12.05 - 14:30 |
Arka II Gdynia SI |
7 - 2 |
AP Gdynia Dąbrowa |
11 maja 2019
11.05 - 15:00 |
Orkan Rumia MKS |
6 - 0 |
Cisowa Gdynia |
14 maja 2019
14.05 - 16:30 |
Pauza: GOSRiT II Luzino, |
Kolejka 19 - 18/19. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Cisowa Gdynia |
0 - 6 |
Arka II Gdynia SI |
18 maja 2019
18.05 - 13:00 |
AP Gdynia Dąbrowa |
10 - 2 |
Wicher Wierzchucino |
18 maja 2019
18.05 - 18:00 |
Jedynka Reda |
0 - 3 |
Bałtyk Gdynia AP |
29 maja 2019
29.05 - 18:30 |
Iskra Gdynia |
0 - 3 |
Gryf Wejherowo |
|
Korona Żelistrzewo |
1 - 14 |
GOSRiT II Luzino |
28 maja 2019
28.05 - 17:00 |
Pauza: Orkan Rumia MKS, |
Kolejka 20 - 25/26. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GOSRiT II Luzino |
3 - 0 |
Iskra Gdynia |
|
Gryf Wejherowo |
5 - 1 |
Jedynka Reda |
25 maja 2019
25.05 - 16:00 |
Bałtyk Gdynia AP |
3 - 0 |
AP Gdynia Dąbrowa |
25 maja 2019
25.05 - 13:00 |
Wicher Wierzchucino |
1 - 3 |
Cisowa Gdynia |
26 maja 2019
26.05 - 14:30 |
Arka II Gdynia SI |
5 - 1 |
Orkan Rumia MKS |
25 maja 2019
25.05 - 15:00 |
Pauza: Korona Żelistrzewo, |
Kolejka 21 - 1/2. czerwca 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Orkan Rumia MKS |
13 - 1 |
Wicher Wierzchucino |
1 czerwca 2019
1.06 - 11:00 |
Cisowa Gdynia |
1 - 9 |
Bałtyk Gdynia AP |
1 czerwca 2019
1.06 - 19:00 |
AP Gdynia Dąbrowa |
0 - 5 |
Gryf Wejherowo |
1 czerwca 2019
1.06 - 15:00 |
Jedynka Reda |
0 - 3 |
GOSRiT II Luzino |
1 czerwca 2019
1.06 - 17:00 |
Iskra Gdynia |
0 - 3 |
Korona Żelistrzewo |
|
Pauza: Arka II Gdynia SI, |
Kolejka 22 - 8/9. czerwca 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Korona Żelistrzewo |
2 - 1 |
Jedynka Reda |
8 czerwca 2019
8.06 - 14:00 |
GOSRiT II Luzino |
1 - 4 |
AP Gdynia Dąbrowa |
9 czerwca 2019
9.06 - 10:00 |
Gryf Wejherowo |
6 - 1 |
Cisowa Gdynia |
9 czerwca 2019
9.06 - 16:00 |
Bałtyk Gdynia AP |
9 - 2 |
Orkan Rumia MKS |
9 czerwca 2019
9.06 - 13:00 |
Wicher Wierzchucino |
2 - 9 |
Arka II Gdynia SI |
8 czerwca 2019
8.06 - 11:00 |
Pauza: Iskra Gdynia, . |
|