Kolejka 1 - 18/19. sierpnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wybrzeże Gdańsk UKS |
13 - 1 |
Brda Rytel |
19 sierpnia 2018
19.08 - 17:00 |
Wietcisa Skarszewy |
3 - 6 |
GTS Pruszcz Gdański |
18 sierpnia 2018
18.08 - 11:00 |
Tęcza Brusy |
1 - 0 |
GKS Kolbudy |
29 sierpnia 2018
29.08 - 17:00 |
Sokół Zblewo |
3 - 0 |
Jaguar II Gdańsk |
|
vo, na boisku 0:23 |
Polonia Gdańsk |
3 - 0 |
Olimpic Gdańsk |
26 września 2018
26.09 - 15:30 |
Pauza: Sokół Ełganowo, Czarni Pruszcz Gdański, |
Kolejka 2 - 25/26. sierpnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Brda Rytel |
3 - 12 |
Olimpic Gdańsk |
25 sierpnia 2018
25.08 - 11:00 |
Jaguar II Gdańsk |
17 - 1 |
Sokół Ełganowo |
|
GKS Kolbudy |
2 - 8 |
Czarni Pruszcz Gdański |
26 sierpnia 2018
26.08 - 15:00 |
GTS Pruszcz Gdański |
3 - 0 |
Tęcza Brusy |
25 sierpnia 2018
25.08 - 11:00 |
vo, goście nie przyjechali |
Wybrzeże Gdańsk UKS |
0 - 3 |
Wietcisa Skarszewy |
29 sierpnia 2018
29.08 - 13:00 |
Pauza: Sokół Zblewo, Polonia Gdańsk, |
Kolejka 3 - 1/2. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wietcisa Skarszewy |
9 - 0 |
Brda Rytel |
1 września 2018
1.09 - 11:00 |
Tęcza Brusy |
0 - 3 |
Wybrzeże Gdańsk UKS |
2 września 2018
2.09 - 12:00 |
Czarni Pruszcz Gdański |
3 - 6 |
GTS Pruszcz Gdański |
2 września 2018
2.09 - 14:00 |
Sokół Zblewo |
0 - 8 |
GKS Kolbudy |
2 września 2018
2.09 - 11:00 |
Polonia Gdańsk |
0 - 5 |
Jaguar II Gdańsk |
|
Pauza: Olimpic Gdańsk, Sokół Ełganowo, |
Kolejka 4 - 8/9. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jaguar II Gdańsk |
8 - 1 |
Olimpic Gdańsk |
|
GKS Kolbudy |
2 - 3 |
Sokół Ełganowo |
9 września 2018
9.09 - 14:00 |
GTS Pruszcz Gdański |
23 - 0 |
Sokół Zblewo |
9 września 2018
9.09 - 11:00 |
Wybrzeże Gdańsk UKS |
4 - 2 |
Czarni Pruszcz Gdański |
8 września 2018
8.09 - 13:00 |
Wietcisa Skarszewy |
4 - 0 |
Tęcza Brusy |
9 września 2018
9.09 - 13:00 |
Pauza: Polonia Gdańsk, Brda Rytel, |
Kolejka 5 - 15/16. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Tęcza Brusy |
1 - 0 |
Brda Rytel |
16 września 2018
16.09 - 12:00 |
Czarni Pruszcz Gdański |
5 - 6 |
Wietcisa Skarszewy |
15 września 2018
15.09 - 11:00 |
Sokół Zblewo |
0 - 13 |
Wybrzeże Gdańsk UKS |
15 września 2018
15.09 - 11:00 |
Sokół Ełganowo |
1 - 1 |
GTS Pruszcz Gdański |
16 września 2018
16.09 - 13:00 |
Polonia Gdańsk |
3 - 1 |
GKS Kolbudy |
15 września 2018
15.09 - 16:30 |
Pauza: Jaguar II Gdańsk, Olimpic Gdańsk, |
Kolejka 6 - 22/23. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Brda Rytel |
0 - 6 |
Jaguar II Gdańsk |
|
GKS Kolbudy |
2 - 2 |
Olimpic Gdańsk |
23 września 2018
23.09 - 11:00 |
GTS Pruszcz Gdański |
1 - 1 |
Polonia Gdańsk |
22 września 2018
22.09 - 11:00 |
Wybrzeże Gdańsk UKS |
8 - 1 |
Sokół Ełganowo |
23 września 2018
23.09 - 11:00 |
Wietcisa Skarszewy |
5 - 0 |
Sokół Zblewo |
22 września 2018
22.09 - 11:00 |
Tęcza Brusy |
1 - 6 |
Czarni Pruszcz Gdański |
23 września 2018
23.09 - 12:00 |
Kolejka 7 - 29/30. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Czarni Pruszcz Gdański |
3 - 0 |
Brda Rytel |
29 września 2018
29.09 - 11:00 |
vo, goście nie przyjechali |
Sokół Zblewo |
1 - 2 |
Tęcza Brusy |
30 września 2018
30.09 - 11:00 |
Sokół Ełganowo |
0 - 4 |
Wietcisa Skarszewy |
30 września 2018
30.09 - 13:00 |
Polonia Gdańsk |
1 - 0 |
Wybrzeże Gdańsk UKS |
30 września 2018
30.09 - 13:00 |
Olimpic Gdańsk |
3 - 6 |
GTS Pruszcz Gdański |
30 września 2018
30.09 - 11:00 |
Pauza: Jaguar II Gdańsk, GKS Kolbudy, |
Kolejka 8 - 6/7. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Kolbudy |
2 - 4 |
Jaguar II Gdańsk |
|
Wybrzeże Gdańsk UKS |
3 - 4 |
Olimpic Gdańsk |
7 października 2018
7.10 - 11:00 |
Wietcisa Skarszewy |
2 - 3 |
Polonia Gdańsk |
6 października 2018
6.10 - 11:00 |
Tęcza Brusy |
1 - 3 |
Sokół Ełganowo |
7 października 2018
7.10 - 14:00 |
Czarni Pruszcz Gdański |
11 - 1 |
Sokół Zblewo |
7 października 2018
7.10 - 11:00 |
Pauza: GTS Pruszcz Gdański, Brda Rytel, |
Kolejka 9 - 13/14. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sokół Zblewo |
6 - 6 |
Brda Rytel |
14 października 2018
14.10 - 13:30 |
Sokół Ełganowo |
0 - 5 |
Czarni Pruszcz Gdański |
14 października 2018
14.10 - 12:30 |
Polonia Gdańsk |
7 - 0 |
Tęcza Brusy |
14 października 2018
14.10 - 15:00 |
Olimpic Gdańsk |
2 - 4 |
Wietcisa Skarszewy |
14 października 2018
14.10 - 11:00 |
Jaguar II Gdańsk |
1 - 3 |
GTS Pruszcz Gdański |
|
Pauza: GKS Kolbudy, Wybrzeże Gdańsk UKS, |
Kolejka 10 - 20/21. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Brda Rytel |
1 - 3 |
GKS Kolbudy |
21 października 2018
21.10 - 14:00 |
Wybrzeże Gdańsk UKS |
2 - 2 |
Jaguar II Gdańsk |
|
Tęcza Brusy |
5 - 2 |
Olimpic Gdańsk |
21 października 2018
21.10 - 12:00 |
Czarni Pruszcz Gdański |
0 - 1 |
Polonia Gdańsk |
20 października 2018
20.10 - 14:00 |
Sokół Zblewo |
1 - 7 |
Sokół Ełganowo |
20 października 2018
20.10 - 11:00 |
Pauza: Wietcisa Skarszewy, GTS Pruszcz Gdański, |
Kolejka 11 - 27/28. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sokół Ełganowo |
0 - 6 |
Brda Rytel |
27 października 2018
27.10 - 11:00 |
Polonia Gdańsk |
3 - 0 |
Sokół Zblewo |
27 października 2018
27.10 - 15:00 |
vo, goście nie przyjechali |
Olimpic Gdańsk |
0 - 2 |
Czarni Pruszcz Gdański |
28 października 2018
28.10 - 11:00 |
Jaguar II Gdańsk |
1 - 1 |
Wietcisa Skarszewy |
|
GKS Kolbudy |
2 - 8 |
GTS Pruszcz Gdański |
28 października 2018
28.10 - 14:00 |
Pauza: Wybrzeże Gdańsk UKS, Tęcza Brusy, |
Kolejka 12 - 3/4. listopada 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Brda Rytel |
1 - 6 |
GTS Pruszcz Gdański |
3 listopada 2018
3.11 - 11:00 |
Wybrzeże Gdańsk UKS |
1 - 3 |
GKS Kolbudy |
4 listopada 2018
4.11 - 13:00 |
Tęcza Brusy |
1 - 1 |
Jaguar II Gdańsk |
|
Sokół Zblewo |
3 - 5 |
Olimpic Gdańsk |
4 listopada 2018
4.11 - 12:00 |
Sokół Ełganowo |
0 - 3 |
Polonia Gdańsk |
3 listopada 2018
3.11 - 11:00 |
Pauza: Czarni Pruszcz Gdański, Wietcisa Skarszewy, |
Kolejka 13 - 10/11. listopada 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Polonia Gdańsk |
7 - 0 |
Brda Rytel |
10 listopada 2018
10.11 - 15:00 |
Olimpic Gdańsk |
6 - 4 |
Sokół Ełganowo |
10 listopada 2018
10.11 - 13:00 |
Jaguar II Gdańsk |
1 - 1 |
Czarni Pruszcz Gdański |
|
GKS Kolbudy |
2 - 2 |
Wietcisa Skarszewy |
11 listopada 2018
11.11 - 11:00 |
GTS Pruszcz Gdański |
4 - 0 |
Wybrzeże Gdańsk UKS |
10 listopada 2018
10.11 - 11:30 |
Pauza: Tęcza Brusy, Sokół Zblewo, |
Kolejka 14 - 16/17. marca 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Brda Rytel |
0 - 3 |
Wybrzeże Gdańsk UKS |
16 marca 2019
16.03 - 11:00 |
GTS Pruszcz Gdański |
3 - 2 |
Wietcisa Skarszewy |
16 marca 2019
16.03 - 11:00 |
GKS Kolbudy |
4 - 3 |
Tęcza Brusy |
17 marca 2019
17.03 - 13:00 |
Jaguar II Gdańsk |
0 - 3 |
Sokół Zblewo |
|
Olimpic Gdańsk |
1 - 3 |
Polonia Gdańsk |
16 marca 2019
16.03 - 13:00 |
Pauza: Sokół Ełganowo, Czarni Pruszcz Gdański, |
Kolejka 15 - 23/24. marca 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Olimpic Gdańsk |
9 - 0 |
Brda Rytel |
24 marca 2019
24.03 - 19:00 |
Sokół Ełganowo |
3 - 0 |
Jaguar II Gdańsk |
|
Czarni Pruszcz Gdański |
5 - 0 |
GKS Kolbudy |
23 marca 2019
23.03 - 11:00 |
Tęcza Brusy |
1 - 6 |
GTS Pruszcz Gdański |
23 marca 2019
23.03 - 13:00 |
Wietcisa Skarszewy |
1 - 1 |
Wybrzeże Gdańsk UKS |
24 marca 2019
24.03 - 11:00 |
Pauza: Sokół Zblewo, Polonia Gdańsk, |
Kolejka 16 - 30/31. marca 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Brda Rytel |
1 - 3 |
Wietcisa Skarszewy |
31 marca 2019
31.03 - 15:00 |
Wybrzeże Gdańsk UKS |
5 - 1 |
Tęcza Brusy |
31 marca 2019
31.03 - 11:00 |
GTS Pruszcz Gdański |
0 - 0 |
Czarni Pruszcz Gdański |
30 marca 2019
30.03 - 14:00 |
GKS Kolbudy |
4 - 1 |
Sokół Zblewo |
31 marca 2019
31.03 - 11:00 |
Jaguar II Gdańsk |
0 - 3 |
Polonia Gdańsk |
|
Pauza: Olimpic Gdańsk, Sokół Ełganowo, |
Kolejka 17 - 6/7. kwietnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Olimpic Gdańsk |
3 - 0 |
Jaguar II Gdańsk |
|
Sokół Ełganowo |
1 - 2 |
GKS Kolbudy |
7 kwietnia 2019
7.04 - 17:00 |
Sokół Zblewo |
0 - 11 |
GTS Pruszcz Gdański |
7 kwietnia 2019
7.04 - 14:00 |
Czarni Pruszcz Gdański |
3 - 4 |
Wybrzeże Gdańsk UKS |
6 kwietnia 2019
6.04 - 11:00 |
Tęcza Brusy |
0 - 0 |
Wietcisa Skarszewy |
6 kwietnia 2019
6.04 - 13:00 |
Pauza: Polonia Gdańsk, Brda Rytel, |
Kolejka 18 - 13/14. kwietnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Brda Rytel |
2 - 0 |
Tęcza Brusy |
13 kwietnia 2019
13.04 - 10:00 |
Wietcisa Skarszewy |
3 - 1 |
Czarni Pruszcz Gdański |
13 kwietnia 2019
13.04 - 11:00 |
Wybrzeże Gdańsk UKS |
23 - 1 |
Sokół Zblewo |
13 kwietnia 2019
13.04 - 11:00 |
GTS Pruszcz Gdański |
12 - 0 |
Sokół Ełganowo |
13 kwietnia 2019
13.04 - 11:00 |
GKS Kolbudy |
2 - 0 |
Polonia Gdańsk |
14 kwietnia 2019
14.04 - 11:00 |
Pauza: Jaguar II Gdańsk, Olimpic Gdańsk, |
Kolejka 19 - 27/28. kwietnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jaguar II Gdańsk |
0 - 3 |
Brda Rytel |
|
Olimpic Gdańsk |
0 - 1 |
GKS Kolbudy |
27 kwietnia 2019
27.04 - 19:00 |
Polonia Gdańsk |
0 - 4 |
GTS Pruszcz Gdański |
28 kwietnia 2019
28.04 - 15:00 |
Sokół Ełganowo |
0 - 7 |
Wybrzeże Gdańsk UKS |
28 kwietnia 2019
28.04 - 15:00 |
Sokół Zblewo |
0 - 12 |
Wietcisa Skarszewy |
27 kwietnia 2019
27.04 - 11:00 |
Czarni Pruszcz Gdański |
6 - 0 |
Tęcza Brusy |
27 kwietnia 2019
27.04 - 11:00 |
Kolejka 20 - 4/5. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Brda Rytel |
0 - 3 |
Czarni Pruszcz Gdański |
4 maja 2019
4.05 - 14:00 |
Tęcza Brusy |
2 - 3 |
Sokół Zblewo |
4 maja 2019
4.05 - 13:00 |
Wietcisa Skarszewy |
2 - 1 |
Sokół Ełganowo |
5 maja 2019
5.05 - 11:00 |
Wybrzeże Gdańsk UKS |
1 - 3 |
Polonia Gdańsk |
5 maja 2019
5.05 - 15:00 |
GTS Pruszcz Gdański |
5 - 2 |
Olimpic Gdańsk |
8 maja 2019
8.05 - 18:30 |
Pauza: Jaguar II Gdańsk, GKS Kolbudy, |
Kolejka 21 - 11/12. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jaguar II Gdańsk |
0 - 3 |
GKS Kolbudy |
|
Olimpic Gdańsk |
1 - 2 |
Wybrzeże Gdańsk UKS |
12 maja 2019
12.05 - 15:00 |
Polonia Gdańsk |
3 - 1 |
Wietcisa Skarszewy |
12 maja 2019
12.05 - 13:00 |
Sokół Ełganowo |
3 - 0 |
Tęcza Brusy |
12 maja 2019
12.05 - 15:00 |
Sokół Zblewo |
0 - 22 |
Czarni Pruszcz Gdański |
11 maja 2019
11.05 - 11:00 |
Pauza: GTS Pruszcz Gdański, Brda Rytel, |
Kolejka 22 - 18/19. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Brda Rytel |
6 - 2 |
Sokół Zblewo |
19 maja 2019
19.05 - 12:00 |
Czarni Pruszcz Gdański |
3 - 1 |
Sokół Ełganowo |
18 maja 2019
18.05 - 15:00 |
Tęcza Brusy |
0 - 4 |
Polonia Gdańsk |
18 maja 2019
18.05 - 13:00 |
Wietcisa Skarszewy |
0 - 9 |
Olimpic Gdańsk |
19 maja 2019
19.05 - 11:00 |
GTS Pruszcz Gdański |
3 - 0 |
Jaguar II Gdańsk |
|
Pauza: GKS Kolbudy, Wybrzeże Gdańsk UKS, |
Kolejka 23 - 25/26. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Kolbudy |
4 - 0 |
Brda Rytel |
26 maja 2019
26.05 - 11:00 |
Jaguar II Gdańsk |
0 - 3 |
Wybrzeże Gdańsk UKS |
|
Olimpic Gdańsk |
3 - 0 |
Tęcza Brusy |
26 maja 2019
26.05 - 11:00 |
vo, goście nie przyjechali |
Polonia Gdańsk |
4 - 2 |
Czarni Pruszcz Gdański |
26 maja 2019
26.05 - 15:00 |
Sokół Ełganowo |
11 - 1 |
Sokół Zblewo |
26 maja 2019
26.05 - 15:00 |
Pauza: Wietcisa Skarszewy, GTS Pruszcz Gdański, |
Kolejka 24 - 1/2. czerwca 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Brda Rytel |
1 - 1 |
Sokół Ełganowo |
1 czerwca 2019
1.06 - 13:30 |
Sokół Zblewo |
0 - 32 |
Polonia Gdańsk |
1 czerwca 2019
1.06 - 11:00 |
Czarni Pruszcz Gdański |
4 - 3 |
Olimpic Gdańsk |
2 czerwca 2019
2.06 - 11:00 |
Wietcisa Skarszewy |
3 - 0 |
Jaguar II Gdańsk |
|
GTS Pruszcz Gdański |
5 - 0 |
GKS Kolbudy |
1 czerwca 2019
1.06 - 14:30 |
Pauza: Wybrzeże Gdańsk UKS, Tęcza Brusy, |
Kolejka 25 - 8/9. czerwca 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GTS Pruszcz Gdański |
7 - 0 |
Brda Rytel |
8 czerwca 2019
8.06 - 11:00 |
GKS Kolbudy |
3 - 3 |
Wybrzeże Gdańsk UKS |
9 czerwca 2019
9.06 - 11:00 |
Jaguar II Gdańsk |
0 - 3 |
Tęcza Brusy |
|
Olimpic Gdańsk |
3 - 0 |
Sokół Zblewo |
9 czerwca 2019
9.06 - 15:00 |
Polonia Gdańsk |
3 - 0 |
Sokół Ełganowo |
8 czerwca 2019
8.06 - 11:00 |
Pauza: Czarni Pruszcz Gdański, Wietcisa Skarszewy, |
Kolejka 26 - 15/16. czerwca 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Brda Rytel |
0 - 9 |
Polonia Gdańsk |
15 czerwca 2019
15.06 - 11:00 |
Sokół Ełganowo |
0 - 10 |
Olimpic Gdańsk |
16 czerwca 2019
16.06 - 15:00 |
Czarni Pruszcz Gdański |
3 - 0 |
Jaguar II Gdańsk |
|
Wietcisa Skarszewy |
1 - 2 |
GKS Kolbudy |
15 czerwca 2019
15.06 - 11:00 |
Wybrzeże Gdańsk UKS |
1 - 6 |
GTS Pruszcz Gdański |
15 czerwca 2019
15.06 - 14:00 |
Pauza: Tęcza Brusy, Sokół Zblewo, . |
|