PRZODKOWO CUP 2019 - SENIORZY OPEN - 20-22.12.2019 (WOLNE MIEJSCA)
MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




Liga Juniorów C1 - grupa Gdańsk II - sezon 2018/2019



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. GTS Pruszcz Gdański 22 60 19 3 0 129 - 21
2. Polonia Gdańsk 22 55 18 1 3 96 - 20
3. Czarni Pruszcz Gdański 22 41 13 2 7 98 - 37
4. Wietcisa Skarszewy 22 40 12 4 6 71 - 40
5. Wybrzeże Gdańsk UKS 22 39 12 3 7 100 - 40
6. GKS Kolbudy 22 36 11 3 8 52 - 52
7. Olimpic Gdańsk 22 31 10 1 11 81 - 58
8. Sokół Ełganowo 22 20 6 2 14 41 - 95
9. Tęcza Brusy 22 17 5 2 15 22 - 66
10. Brda Rytel 22 14 4 2 16 31 - 107
11. Sokół Zblewo 22 10 3 1 18 26 - 209
12. Jaguar II Gdańsk (*) 22 19 5 4 13 46 - 48
* Jaguar II Gdańsk wycofał się po rundzie jesiennej



Kolejka 1 - 18/19. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Wybrzeże Gdańsk UKS 13 - 1 Brda Rytel 19 sierpnia 2018 - 17:00
2. Wietcisa Skarszewy 3 - 6 GTS Pruszcz Gdański 18 sierpnia 2018 - 11:00
3. Tęcza Brusy 1 - 0 GKS Kolbudy 29 sierpnia 2018 - 17:00
5. Sokół Zblewo 3 - 0 Jaguar II Gdańsk
vo, na boisku 0:23
7. Polonia Gdańsk 3 - 0 Olimpic Gdańsk 26 września 2018 - 15:30
Pauza: Sokół Ełganowo, Czarni Pruszcz Gdański,
Kolejka 2 - 25/26. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
8. Brda Rytel 3 - 12 Olimpic Gdańsk 25 sierpnia 2018 - 11:00
10. Jaguar II Gdańsk 17 - 1 Sokół Ełganowo
12. GKS Kolbudy 2 - 8 Czarni Pruszcz Gdański 26 sierpnia 2018 - 15:00
13. GTS Pruszcz Gdański 3 - 0 Tęcza Brusy 25 sierpnia 2018 - 11:00
vo, goście nie przyjechali
14. Wybrzeże Gdańsk UKS 0 - 3 Wietcisa Skarszewy 29 sierpnia 2018 - 13:00
Pauza: Sokół Zblewo, Polonia Gdańsk,
Kolejka 3 - 1/2. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
15. Wietcisa Skarszewy 9 - 0 Brda Rytel 1 września 2018 - 11:00
16. Tęcza Brusy 0 - 3 Wybrzeże Gdańsk UKS 2 września 2018 - 12:00
17. Czarni Pruszcz Gdański 3 - 6 GTS Pruszcz Gdański 2 września 2018 - 14:00
18. Sokół Zblewo 0 - 8 GKS Kolbudy 2 września 2018 - 11:00
20. Polonia Gdańsk 0 - 5 Jaguar II Gdańsk
Pauza: Olimpic Gdańsk, Sokół Ełganowo,
Kolejka 4 - 8/9. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
23. Jaguar II Gdańsk 8 - 1 Olimpic Gdańsk
25. GKS Kolbudy 2 - 3 Sokół Ełganowo 9 września 2018 - 14:00
26. GTS Pruszcz Gdański 23 - 0 Sokół Zblewo 9 września 2018 - 11:00
27. Wybrzeże Gdańsk UKS 4 - 2 Czarni Pruszcz Gdański 8 września 2018 - 13:00
28. Wietcisa Skarszewy 4 - 0 Tęcza Brusy 9 września 2018 - 13:00
Pauza: Polonia Gdańsk, Brda Rytel,
Kolejka 5 - 15/16. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
29. Tęcza Brusy 1 - 0 Brda Rytel 16 września 2018 - 12:00
30. Czarni Pruszcz Gdański 5 - 6 Wietcisa Skarszewy 15 września 2018 - 11:00
31. Sokół Zblewo 0 - 13 Wybrzeże Gdańsk UKS 15 września 2018 - 11:00
32. Sokół Ełganowo 1 - 1 GTS Pruszcz Gdański 16 września 2018 - 13:00
33. Polonia Gdańsk 3 - 1 GKS Kolbudy 15 września 2018 - 16:30
Pauza: Jaguar II Gdańsk, Olimpic Gdańsk,
Kolejka 6 - 22/23. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. Brda Rytel 0 - 6 Jaguar II Gdańsk
38. GKS Kolbudy 2 - 2 Olimpic Gdańsk 23 września 2018 - 11:00
39. GTS Pruszcz Gdański 1 - 1 Polonia Gdańsk 22 września 2018 - 11:00
40. Wybrzeże Gdańsk UKS 8 - 1 Sokół Ełganowo 23 września 2018 - 11:00
41. Wietcisa Skarszewy 5 - 0 Sokół Zblewo 22 września 2018 - 11:00
42. Tęcza Brusy 1 - 6 Czarni Pruszcz Gdański 23 września 2018 - 12:00
Kolejka 7 - 29/30. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Czarni Pruszcz Gdański 3 - 0 Brda Rytel 29 września 2018 - 11:00
vo, goście nie przyjechali
44. Sokół Zblewo 1 - 2 Tęcza Brusy 30 września 2018 - 11:00
45. Sokół Ełganowo 0 - 4 Wietcisa Skarszewy 30 września 2018 - 13:00
46. Polonia Gdańsk 1 - 0 Wybrzeże Gdańsk UKS 30 września 2018 - 13:00
47. Olimpic Gdańsk 3 - 6 GTS Pruszcz Gdański 30 września 2018 - 11:00
Pauza: Jaguar II Gdańsk, GKS Kolbudy,
Kolejka 8 - 6/7. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
51. GKS Kolbudy 2 - 4 Jaguar II Gdańsk
53. Wybrzeże Gdańsk UKS 3 - 4 Olimpic Gdańsk 7 października 2018 - 11:00
54. Wietcisa Skarszewy 2 - 3 Polonia Gdańsk 6 października 2018 - 11:00
55. Tęcza Brusy 1 - 3 Sokół Ełganowo 7 października 2018 - 14:00
56. Czarni Pruszcz Gdański 11 - 1 Sokół Zblewo 7 października 2018 - 11:00
Pauza: GTS Pruszcz Gdański, Brda Rytel,
Kolejka 9 - 13/14. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Sokół Zblewo 6 - 6 Brda Rytel 14 października 2018 - 13:30
58. Sokół Ełganowo 0 - 5 Czarni Pruszcz Gdański 14 października 2018 - 12:30
59. Polonia Gdańsk 7 - 0 Tęcza Brusy 14 października 2018 - 15:00
60. Olimpic Gdańsk 2 - 4 Wietcisa Skarszewy 14 października 2018 - 11:00
62. Jaguar II Gdańsk 1 - 3 GTS Pruszcz Gdański
Pauza: GKS Kolbudy, Wybrzeże Gdańsk UKS,
Kolejka 10 - 20/21. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. Brda Rytel 1 - 3 GKS Kolbudy 21 października 2018 - 14:00
66. Wybrzeże Gdańsk UKS 2 - 2 Jaguar II Gdańsk
68. Tęcza Brusy 5 - 2 Olimpic Gdańsk 21 października 2018 - 12:00
69. Czarni Pruszcz Gdański 0 - 1 Polonia Gdańsk 20 października 2018 - 14:00
70. Sokół Zblewo 1 - 7 Sokół Ełganowo 20 października 2018 - 11:00
Pauza: Wietcisa Skarszewy, GTS Pruszcz Gdański,
Kolejka 11 - 27/28. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. Sokół Ełganowo 0 - 6 Brda Rytel 27 października 2018 - 11:00
72. Polonia Gdańsk 3 - 0 Sokół Zblewo 27 października 2018 - 15:00
vo, goście nie przyjechali
73. Olimpic Gdańsk 0 - 2 Czarni Pruszcz Gdański 28 października 2018 - 11:00
75. Jaguar II Gdańsk 1 - 1 Wietcisa Skarszewy
77. GKS Kolbudy 2 - 8 GTS Pruszcz Gdański 28 października 2018 - 14:00
Pauza: Wybrzeże Gdańsk UKS, Tęcza Brusy,
Kolejka 12 - 3/4. listopada 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
78. Brda Rytel 1 - 6 GTS Pruszcz Gdański 3 listopada 2018 - 11:00
79. Wybrzeże Gdańsk UKS 1 - 3 GKS Kolbudy 4 listopada 2018 - 13:00
81. Tęcza Brusy 1 - 1 Jaguar II Gdańsk
83. Sokół Zblewo 3 - 5 Olimpic Gdańsk 4 listopada 2018 - 12:00
84. Sokół Ełganowo 0 - 3 Polonia Gdańsk 3 listopada 2018 - 11:00
Pauza: Czarni Pruszcz Gdański, Wietcisa Skarszewy,
Kolejka 13 - 10/11. listopada 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. Polonia Gdańsk 7 - 0 Brda Rytel 10 listopada 2018 - 15:00
86. Olimpic Gdańsk 6 - 4 Sokół Ełganowo 10 listopada 2018 - 13:00
88. Jaguar II Gdańsk 1 - 1 Czarni Pruszcz Gdański
90. GKS Kolbudy 2 - 2 Wietcisa Skarszewy 11 listopada 2018 - 11:00
91. GTS Pruszcz Gdański 4 - 0 Wybrzeże Gdańsk UKS 10 listopada 2018 - 11:30
Pauza: Tęcza Brusy, Sokół Zblewo,
Kolejka 14 - 16/17. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
92. Brda Rytel 0 - 3 Wybrzeże Gdańsk UKS 16 marca 2019 - 11:00
93. GTS Pruszcz Gdański 3 - 2 Wietcisa Skarszewy 16 marca 2019 - 11:00
94. GKS Kolbudy 4 - 3 Tęcza Brusy 17 marca 2019 - 13:00
96. Jaguar II Gdańsk 0 - 3 Sokół Zblewo
98. Olimpic Gdańsk 1 - 3 Polonia Gdańsk 16 marca 2019 - 13:00
Pauza: Sokół Ełganowo, Czarni Pruszcz Gdański,
Kolejka 15 - 23/24. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
99. Olimpic Gdańsk 9 - 0 Brda Rytel 24 marca 2019 - 19:00
101. Sokół Ełganowo 3 - 0 Jaguar II Gdańsk
103. Czarni Pruszcz Gdański 5 - 0 GKS Kolbudy 23 marca 2019 - 11:00
104. Tęcza Brusy 1 - 6 GTS Pruszcz Gdański 23 marca 2019 - 13:00
105. Wietcisa Skarszewy 1 - 1 Wybrzeże Gdańsk UKS 24 marca 2019 - 11:00
Pauza: Sokół Zblewo, Polonia Gdańsk,
Kolejka 16 - 30/31. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
106. Brda Rytel 1 - 3 Wietcisa Skarszewy 31 marca 2019 - 15:00
107. Wybrzeże Gdańsk UKS 5 - 1 Tęcza Brusy 31 marca 2019 - 11:00
108. GTS Pruszcz Gdański 0 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 30 marca 2019 - 14:00
109. GKS Kolbudy 4 - 1 Sokół Zblewo 31 marca 2019 - 11:00
111. Jaguar II Gdańsk 0 - 3 Polonia Gdańsk
Pauza: Olimpic Gdańsk, Sokół Ełganowo,
Kolejka 17 - 6/7. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
114. Olimpic Gdańsk 3 - 0 Jaguar II Gdańsk
116. Sokół Ełganowo 1 - 2 GKS Kolbudy 7 kwietnia 2019 - 17:00
117. Sokół Zblewo 0 - 11 GTS Pruszcz Gdański 7 kwietnia 2019 - 14:00
118. Czarni Pruszcz Gdański 3 - 4 Wybrzeże Gdańsk UKS 6 kwietnia 2019 - 11:00
119. Tęcza Brusy 0 - 0 Wietcisa Skarszewy 6 kwietnia 2019 - 13:00
Pauza: Polonia Gdańsk, Brda Rytel,
Kolejka 18 - 13/14. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
120. Brda Rytel 2 - 0 Tęcza Brusy 13 kwietnia 2019 - 10:00
121. Wietcisa Skarszewy 3 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 13 kwietnia 2019 - 11:00
122. Wybrzeże Gdańsk UKS 23 - 1 Sokół Zblewo 13 kwietnia 2019 - 11:00
123. GTS Pruszcz Gdański 12 - 0 Sokół Ełganowo 13 kwietnia 2019 - 11:00
124. GKS Kolbudy 2 - 0 Polonia Gdańsk 14 kwietnia 2019 - 11:00
Pauza: Jaguar II Gdańsk, Olimpic Gdańsk,
Kolejka 19 - 27/28. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
127. Jaguar II Gdańsk 0 - 3 Brda Rytel
129. Olimpic Gdańsk 0 - 1 GKS Kolbudy 27 kwietnia 2019 - 19:00
130. Polonia Gdańsk 0 - 4 GTS Pruszcz Gdański 28 kwietnia 2019 - 15:00
131. Sokół Ełganowo 0 - 7 Wybrzeże Gdańsk UKS 28 kwietnia 2019 - 15:00
132. Sokół Zblewo 0 - 12 Wietcisa Skarszewy 27 kwietnia 2019 - 11:00
133. Czarni Pruszcz Gdański 6 - 0 Tęcza Brusy 27 kwietnia 2019 - 11:00
Kolejka 20 - 4/5. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
134. Brda Rytel 0 - 3 Czarni Pruszcz Gdański 4 maja 2019 - 14:00
135. Tęcza Brusy 2 - 3 Sokół Zblewo 4 maja 2019 - 13:00
136. Wietcisa Skarszewy 2 - 1 Sokół Ełganowo 5 maja 2019 - 11:00
137. Wybrzeże Gdańsk UKS 1 - 3 Polonia Gdańsk 5 maja 2019 - 15:00
138. GTS Pruszcz Gdański 5 - 2 Olimpic Gdańsk 8 maja 2019 - 18:30
Pauza: Jaguar II Gdańsk, GKS Kolbudy,
Kolejka 21 - 11/12. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
142. Jaguar II Gdańsk 0 - 3 GKS Kolbudy
144. Olimpic Gdańsk 1 - 2 Wybrzeże Gdańsk UKS 12 maja 2019 - 15:00
145. Polonia Gdańsk 3 - 1 Wietcisa Skarszewy 12 maja 2019 - 13:00
146. Sokół Ełganowo 3 - 0 Tęcza Brusy 12 maja 2019 - 15:00
147. Sokół Zblewo 0 - 22 Czarni Pruszcz Gdański 11 maja 2019 - 11:00
Pauza: GTS Pruszcz Gdański, Brda Rytel,
Kolejka 22 - 18/19. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
148. Brda Rytel 6 - 2 Sokół Zblewo 19 maja 2019 - 12:00
149. Czarni Pruszcz Gdański 3 - 1 Sokół Ełganowo 18 maja 2019 - 15:00
150. Tęcza Brusy 0 - 4 Polonia Gdańsk 18 maja 2019 - 13:00
151. Wietcisa Skarszewy 0 - 9 Olimpic Gdańsk 19 maja 2019 - 11:00
153. GTS Pruszcz Gdański 3 - 0 Jaguar II Gdańsk
Pauza: GKS Kolbudy, Wybrzeże Gdańsk UKS,
Kolejka 23 - 25/26. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
155. GKS Kolbudy 4 - 0 Brda Rytel 26 maja 2019 - 11:00
157. Jaguar II Gdańsk 0 - 3 Wybrzeże Gdańsk UKS
159. Olimpic Gdańsk 3 - 0 Tęcza Brusy 26 maja 2019 - 11:00
vo, goście nie przyjechali
160. Polonia Gdańsk 4 - 2 Czarni Pruszcz Gdański 26 maja 2019 - 15:00
161. Sokół Ełganowo 11 - 1 Sokół Zblewo 26 maja 2019 - 15:00
Pauza: Wietcisa Skarszewy, GTS Pruszcz Gdański,
Kolejka 24 - 1/2. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
162. Brda Rytel 1 - 1 Sokół Ełganowo 1 czerwca 2019 - 13:30
163. Sokół Zblewo 0 - 32 Polonia Gdańsk 1 czerwca 2019 - 11:00
164. Czarni Pruszcz Gdański 4 - 3 Olimpic Gdańsk 2 czerwca 2019 - 11:00
166. Wietcisa Skarszewy 3 - 0 Jaguar II Gdańsk
168. GTS Pruszcz Gdański 5 - 0 GKS Kolbudy 1 czerwca 2019 - 14:30
Pauza: Wybrzeże Gdańsk UKS, Tęcza Brusy,
Kolejka 25 - 8/9. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
169. GTS Pruszcz Gdański 7 - 0 Brda Rytel 8 czerwca 2019 - 11:00
170. GKS Kolbudy 3 - 3 Wybrzeże Gdańsk UKS 9 czerwca 2019 - 11:00
172. Jaguar II Gdańsk 0 - 3 Tęcza Brusy
174. Olimpic Gdańsk 3 - 0 Sokół Zblewo 9 czerwca 2019 - 15:00
175. Polonia Gdańsk 3 - 0 Sokół Ełganowo 8 czerwca 2019 - 11:00
Pauza: Czarni Pruszcz Gdański, Wietcisa Skarszewy,
Kolejka 26 - 15/16. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
176. Brda Rytel 0 - 9 Polonia Gdańsk 15 czerwca 2019 - 11:00
177. Sokół Ełganowo 0 - 10 Olimpic Gdańsk 16 czerwca 2019 - 15:00
179. Czarni Pruszcz Gdański 3 - 0 Jaguar II Gdańsk
181. Wietcisa Skarszewy 1 - 2 GKS Kolbudy 15 czerwca 2019 - 11:00
182. Wybrzeże Gdańsk UKS 1 - 6 GTS Pruszcz Gdański 15 czerwca 2019 - 14:00




© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE