POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2000/2001 - 22.12.2018 (SOBOTA) 10:00 - 15:00 - WOLNE MIEJSCA
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




Liga Juniorów C1 - grupa Gdańsk II - sezon 2018/2019



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. GTS Pruszcz Gdański 11 29 9 2 0 67 - 15
2. Polonia Gdańsk 11 28 9 1 1 32 - 9
3. Wietcisa Skarszewy 11 23 7 2 2 43 - 19
4. Czarni Pruszcz Gdański 11 19 6 1 4 46 - 22 1 1 0 1 0 1 - 1
5. Jaguar II Gdańsk 11 19 5 4 2 46 - 15 1 1 0 1 0 1 - 1
6. Wybrzeże Gdańsk UKS 11 16 5 1 5 47 - 21
7. Tęcza Brusy 11 13 4 1 6 12 - 30 1 3 1 0 0 5 - 2
8. Olimpic Gdańsk 11 13 4 1 6 37 - 43 1 0 0 0 1 2 - 5
9. GKS Kolbudy 11 11 3 2 6 27 - 33
10. Sokół Ełganowo 11 10 3 1 7 20 - 54
11. Brda Rytel 11 4 1 1 9 18 - 66 1 1 0 1 0 6 - 6
12. Sokół Zblewo 11 4 1 1 9 15 - 83 1 1 0 1 0 6 - 6




Runda jesienna 2018: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 1 - 18/19. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Wybrzeże Gdańsk UKS 13 - 1 Brda Rytel
2. Wietcisa Skarszewy 3 - 6 GTS Pruszcz Gdański
3. Tęcza Brusy 1 - 0 GKS Kolbudy 29 sierpnia 2018 - 17:00
5. Sokół Zblewo 3 - 0 Jaguar II Gdańsk
vo, na boisku 0:23
7. Polonia Gdańsk 3 - 0 Olimpic Gdańsk 26 września 2018 - 16:30
Pauza: Sokół Ełganowo, Czarni Pruszcz Gdański,
Kolejka 2 - 25/26. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
8. Brda Rytel 3 - 12 Olimpic Gdańsk
10. Jaguar II Gdańsk 17 - 1 Sokół Ełganowo
12. GKS Kolbudy 2 - 8 Czarni Pruszcz Gdański
13. GTS Pruszcz Gdański 3 - 0 Tęcza Brusy
vo, goście nie przyjechali
14. Wybrzeże Gdańsk UKS 0 - 3 Wietcisa Skarszewy 29 sierpnia 2018 - 13:00
Pauza: Sokół Zblewo, Polonia Gdańsk,
Kolejka 3 - 1/2. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
15. Wietcisa Skarszewy 9 - 0 Brda Rytel
16. Tęcza Brusy 0 - 3 Wybrzeże Gdańsk UKS
17. Czarni Pruszcz Gdański 3 - 6 GTS Pruszcz Gdański
18. Sokół Zblewo 0 - 8 GKS Kolbudy
20. Polonia Gdańsk 0 - 5 Jaguar II Gdańsk
Pauza: Olimpic Gdańsk, Sokół Ełganowo,
Kolejka 4 - 8/9. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
23. Jaguar II Gdańsk 8 - 1 Olimpic Gdańsk
25. GKS Kolbudy 2 - 3 Sokół Ełganowo
26. GTS Pruszcz Gdański 23 - 0 Sokół Zblewo
27. Wybrzeże Gdańsk UKS 4 - 2 Czarni Pruszcz Gdański
28. Wietcisa Skarszewy 4 - 0 Tęcza Brusy
Pauza: Polonia Gdańsk, Brda Rytel,
Kolejka 5 - 15/16. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
29. Tęcza Brusy 1 - 0 Brda Rytel
30. Czarni Pruszcz Gdański 5 - 6 Wietcisa Skarszewy
31. Sokół Zblewo 0 - 13 Wybrzeże Gdańsk UKS
32. Sokół Ełganowo 1 - 1 GTS Pruszcz Gdański
33. Polonia Gdańsk 3 - 1 GKS Kolbudy
Pauza: Jaguar II Gdańsk, Olimpic Gdańsk,
Kolejka 6 - 22/23. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. Brda Rytel 0 - 6 Jaguar II Gdańsk
38. GKS Kolbudy 2 - 2 Olimpic Gdańsk
39. GTS Pruszcz Gdański 1 - 1 Polonia Gdańsk
40. Wybrzeże Gdańsk UKS 8 - 1 Sokół Ełganowo
41. Wietcisa Skarszewy 5 - 0 Sokół Zblewo
42. Tęcza Brusy 1 - 6 Czarni Pruszcz Gdański
Kolejka 7 - 29/30. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Czarni Pruszcz Gdański 3 - 0 Brda Rytel
vo, goście nie przyjechali
44. Sokół Zblewo 1 - 2 Tęcza Brusy
45. Sokół Ełganowo 0 - 4 Wietcisa Skarszewy
46. Polonia Gdańsk 1 - 0 Wybrzeże Gdańsk UKS
47. Olimpic Gdańsk 3 - 6 GTS Pruszcz Gdański
Pauza: Jaguar II Gdańsk, GKS Kolbudy,
Kolejka 8 - 6/7. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
51. GKS Kolbudy 2 - 4 Jaguar II Gdańsk
53. Wybrzeże Gdańsk UKS 3 - 4 Olimpic Gdańsk
54. Wietcisa Skarszewy 2 - 3 Polonia Gdańsk
55. Tęcza Brusy 1 - 3 Sokół Ełganowo
56. Czarni Pruszcz Gdański 11 - 1 Sokół Zblewo
Pauza: GTS Pruszcz Gdański, Brda Rytel,
Kolejka 9 - 13/14. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Sokół Zblewo 6 - 6 Brda Rytel
58. Sokół Ełganowo 0 - 5 Czarni Pruszcz Gdański
59. Polonia Gdańsk 7 - 0 Tęcza Brusy
60. Olimpic Gdańsk 2 - 4 Wietcisa Skarszewy
62. Jaguar II Gdańsk 1 - 3 GTS Pruszcz Gdański
Pauza: GKS Kolbudy, Wybrzeże Gdańsk UKS,
Kolejka 10 - 20/21. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. Brda Rytel 1 - 3 GKS Kolbudy
66. Wybrzeże Gdańsk UKS 2 - 2 Jaguar II Gdańsk
68. Tęcza Brusy 5 - 2 Olimpic Gdańsk
69. Czarni Pruszcz Gdański 0 - 1 Polonia Gdańsk
70. Sokół Zblewo 1 - 7 Sokół Ełganowo
Pauza: Wietcisa Skarszewy, GTS Pruszcz Gdański,
Kolejka 11 - 27/28. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. Sokół Ełganowo 0 - 6 Brda Rytel
72. Polonia Gdańsk 3 - 0 Sokół Zblewo
vo, goście nie przyjechali
73. Olimpic Gdańsk 0 - 2 Czarni Pruszcz Gdański
75. Jaguar II Gdańsk 1 - 1 Wietcisa Skarszewy
77. GKS Kolbudy 2 - 8 GTS Pruszcz Gdański
Pauza: Wybrzeże Gdańsk UKS, Tęcza Brusy,
Kolejka 12 - 3/4. listopada 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
78. Brda Rytel 1 - 6 GTS Pruszcz Gdański
79. Wybrzeże Gdańsk UKS 1 - 3 GKS Kolbudy
81. Tęcza Brusy 1 - 1 Jaguar II Gdańsk
83. Sokół Zblewo 3 - 5 Olimpic Gdańsk
84. Sokół Ełganowo 0 - 3 Polonia Gdańsk
Pauza: Czarni Pruszcz Gdański, Wietcisa Skarszewy,
Kolejka 13 - 10/11. listopada 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. Polonia Gdańsk 7 - 0 Brda Rytel
86. Olimpic Gdańsk 6 - 4 Sokół Ełganowo
88. Jaguar II Gdańsk 1 - 1 Czarni Pruszcz Gdański
90. GKS Kolbudy 2 - 2 Wietcisa Skarszewy
91. GTS Pruszcz Gdański 4 - 0 Wybrzeże Gdańsk UKS


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE