MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




Klasa A - grupa Gdańsk III - sezon 2005/2006



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Wda Lipusz 20 43 12 7 1 53 - 26
2. Ceramik Łubiana 20 37 10 7 3 45 - 27
3. Victoria Kaliska 20 34 10 4 6 48 - 34
4. Wda Czarna Woda 20 31 8 7 5 43 - 28
5. Wierzyca II Starogard Gdański 20 31 9 4 7 46 - 39
6. Słupia Sulęczyno 20 29 9 2 9 40 - 41
7. Gwiazda Karsin 20 25 7 4 9 34 - 52
8. Santana Wielki Klincz 20 23 6 5 9 43 - 43
9. Huragan Nowe Polaszki 20 22 6 4 10 46 - 57
10. Neptun Zduny 20 15 4 3 13 18 - 42
11. Kasztelania Garczyn 20 15 4 3 13 34 - 61
12. Chojniczanka II Chojnice 0 0 0 0 0 0 - 0
Ostatni komentarz dodał lasek 17.07.2006, 18:33:57



Kolejka 1 - 27/28. sierpnia 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Neptun Zduny 1 - 0 Huragan Nowe Polaszki 27 sierpnia 2005 - 17:00
2. Wda Lipusz - Chojniczanka II Chojnice 27 sierpnia 2005 - 17:00
anulowany (na boisku 4:2) - Chojniczanka II wycofana z rozgrywek po 6 kolejce
3. Santana Wielki Klincz 2 - 6 Ceramik Łubiana 28 sierpnia 2005 - 14:00
4. Wierzyca II Starogard Gdański 4 - 5 Słupia Sulęczyno 28 sierpnia 2005 - 11:00
5. Wda Czarna Woda 1 - 3 Victoria Kaliska 27 sierpnia 2005 - 16:00
6. Gwiazda Karsin 1 - 1 Kasztelania Garczyn 28 sierpnia 2005 - 16:00
Kolejka 2 - 3/4. września 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
7. Huragan Nowe Polaszki 0 - 3 Kasztelania Garczyn 4 września 2005 - 14:00
8. Victoria Kaliska 4 - 1 Gwiazda Karsin 3 września 2005 - 17:00
9. Słupia Sulęczyno 1 - 1 Wda Czarna Woda 4 września 2005 - 16:00
10. Ceramik Łubiana 0 - 4 Wierzyca II Starogard Gdański 3 września 2005 - 16:00
11. Chojniczanka II Chojnice - Santana Wielki Klincz 3 września 2005 - 17:00
anulowany (na boisku 1-0) - Chojniczanka II wycofana z rozgrywek po 6 kolejce
12. Neptun Zduny 1 - 2 Wda Lipusz 3 września 2005 - 17:00
Kolejka 3 - 10/11. września 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
13. Wda Lipusz 8 - 1 Huragan Nowe Polaszki 11 września 2005 - 14:00
14. Santana Wielki Klincz 1 - 0 Neptun Zduny 11 września 2005 - 14:00
15. Wierzyca II Starogard Gdański - Chojniczanka II Chojnice 11 września 2005 - 15:00
anulowany (na boisku 1-0) - Chojniczanka II wycofana z rozgrywek po 6 kolejce
16. Wda Czarna Woda 1 - 1 Ceramik Łubiana 10 września 2005 - 16:00
17. Gwiazda Karsin 2 - 1 Słupia Sulęczyno 10 września 2005 - 16:00
18. Kasztelania Garczyn 1 - 1 Victoria Kaliska 11 września 2005 - 14:00
Kolejka 4 - 17/18. września 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
19. Huragan Nowe Polaszki 3 - 4 Victoria Kaliska 18 września 2005 - 14:00
20. Słupia Sulęczyno 2 - 1 Kasztelania Garczyn 18 września 2005 - 16:00
21. Ceramik Łubiana 4 - 0 Gwiazda Karsin 17 września 2005 - 11:00
22. Chojniczanka II Chojnice - Wda Czarna Woda 17 września 2005 - 14:15
anulowany (na boisku 3-3) - Chojniczanka II wycofana z rozgrywek po 6 kolejce
23. Neptun Zduny 3 - 0 Wierzyca II Starogard Gdański 17 września 2005 - 17:00
24. Wda Lipusz 1 - 1 Santana Wielki Klincz 18 września 2005 - 14:00
Kolejka 5 - 24/25. września 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. Santana Wielki Klincz 3 - 3 Huragan Nowe Polaszki 25 września 2005 - 14:00
26. Wierzyca II Starogard Gdański 2 - 2 Wda Lipusz 25 września 2005 - 16:00
27. Wda Czarna Woda 3 - 1 Neptun Zduny 24 września 2005 - 16:00
28. Gwiazda Karsin - Chojniczanka II Chojnice 24 września 2005 - 16:00
anulowany (na boisku 2-2) - Chojniczanka II wycofana z rozgrywek po 6 kolejce
29. Kasztelania Garczyn 4 - 3 Ceramik Łubiana 25 września 2005 - 14:00
30. Victoria Kaliska 2 - 1 Słupia Sulęczyno 24 września 2005 - 17:00
Kolejka 6 - 1/2. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
31. Huragan Nowe Polaszki 1 - 3 Słupia Sulęczyno 2 października 2005 - 14:00
32. Ceramik Łubiana 2 - 2 Victoria Kaliska 1 października 2005 - 15:00
33. Chojniczanka II Chojnice - Kasztelania Garczyn 1 października 2005 - 17:15
anulowany (na boisku 1-3) - Chojniczanka II wycofana z rozgrywek po 6 kolejce
34. Neptun Zduny 2 - 3 Gwiazda Karsin 1 października 2005 - 16:00
35. Wda Lipusz 1 - 0 Wda Czarna Woda 2 października 2005 - 14:00
36. Santana Wielki Klincz 4 - 2 Wierzyca II Starogard Gdański 2 października 2005 - 14:00
Kolejka 7 - 8/9. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. Wierzyca II Starogard Gdański 4 - 2 Huragan Nowe Polaszki 8 października 2005 - 14:00
38. Wda Czarna Woda 2 - 0 Santana Wielki Klincz 8 października 2005 - 16:00
39. Gwiazda Karsin 1 - 0 Wda Lipusz 8 października 2005 - 15:30
40. Kasztelania Garczyn 4 - 1 Neptun Zduny 9 października 2005 - 14:00
42. Słupia Sulęczyno 5 - 3 Ceramik Łubiana 9 października 2005 - 15:00
Pauza: Victoria Kaliska,
Kolejka 8 - 15/16. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Huragan Nowe Polaszki 0 - 3 Ceramik Łubiana 16 października 2005 - 14:00
45. Neptun Zduny 1 - 0 Victoria Kaliska 15 października 2005 - 15:00
46. Wda Lipusz 5 - 1 Kasztelania Garczyn 16 października 2005 - 14:00
47. Santana Wielki Klincz 2 - 2 Gwiazda Karsin 16 października 2005 - 14:00
48. Wierzyca II Starogard Gdański 3 - 0 Wda Czarna Woda 15 października 2005 - 14:00
Pauza: Słupia Sulęczyno,
Kolejka 9 - 22/23. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. Wda Czarna Woda 3 - 4 Huragan Nowe Polaszki 22 października 2005 - 16:00
50. Gwiazda Karsin 2 - 8 Wierzyca II Starogard Gdański 22 października 2005 - 15:00
51. Kasztelania Garczyn 3 - 3 Santana Wielki Klincz 23 października 2005 - 13:00
52. Victoria Kaliska 3 - 4 Wda Lipusz 23 października 2005 - 11:00
53. Słupia Sulęczyno 1 - 0 Neptun Zduny 23 października 2005 - 14:00
Pauza: Ceramik Łubiana,
Kolejka 10 - 29/30. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
56. Neptun Zduny 1 - 1 Ceramik Łubiana 29 października 2005 - 15:00
57. Wda Lipusz 4 - 3 Słupia Sulęczyno 30 października 2005 - 14:00
58. Santana Wielki Klincz 2 - 1 Victoria Kaliska 30 października 2005 - 14:00
59. Wierzyca II Starogard Gdański 2 - 1 Kasztelania Garczyn 29 października 2005 - 14:00
60. Wda Czarna Woda 2 - 2 Gwiazda Karsin 29 października 2005 - 15:00
Pauza: Huragan Nowe Polaszki,
Kolejka 11 - 5/6. listopada 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
61. Gwiazda Karsin 2 - 3 Huragan Nowe Polaszki 5 listopada 2005 - 14:00
62. Kasztelania Garczyn 4 - 5 Wda Czarna Woda 6 listopada 2005 - 13:00
gospodarze w protokole pomeczowym stwierdzili, i? jeden z zawodników Wdy nie móg? uczestniczy? w tym meczu (kara za czerw. kartk?)
63. Victoria Kaliska 2 - 2 Wierzyca II Starogard Gdański 6 listopada 2005 - 11:00
64. Słupia Sulęczyno 4 - 2 Santana Wielki Klincz 6 listopada 2005 - 14:00
65. Ceramik Łubiana 0 - 0 Wda Lipusz 5 listopada 2005 - 15:00
Pauza: Neptun Zduny,
Kolejka 12 - 8/9. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (0) 
67. Huragan Nowe Polaszki 4 - 0 Neptun Zduny 8 kwietnia 2006 - 17:00
69. Ceramik Łubiana 2 - 1 Santana Wielki Klincz 8 kwietnia 2006 - 15:00
70. Słupia Sulęczyno 0 - 2 Wierzyca II Starogard Gdański 8 kwietnia 2006 - 15:00
71. Victoria Kaliska 1 - 1 Wda Czarna Woda 8 kwietnia 2006 - 16:00
72. Kasztelania Garczyn 1 - 3 Gwiazda Karsin 9 kwietnia 2006 - 14:00
Pauza: Wda Lipusz,
Kolejka 13 - 15. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (19) 
73. Kasztelania Garczyn 1 - 2 Huragan Nowe Polaszki 15 kwietnia 2006 - 14:00
74. Gwiazda Karsin 0 - 2 Victoria Kaliska 15 kwietnia 2006 - 15:00
75. Wda Czarna Woda 0 - 2 Słupia Sulęczyno 15 kwietnia 2006 - 16:00
76. Wierzyca II Starogard Gdański 0 - 1 Ceramik Łubiana 15 kwietnia 2006
78. Wda Lipusz 3 - 0 Neptun Zduny 15 kwietnia 2006 - 16:00
Pauza: Santana Wielki Klincz,
Kolejka 14 - 22/23. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (96) 
79. Huragan Nowe Polaszki 3 - 3 Wda Lipusz 22 kwietnia 2006 - 17:00
80. Neptun Zduny 1 - 2 Santana Wielki Klincz
82. Ceramik Łubiana 0 - 0 Wda Czarna Woda
83. Słupia Sulęczyno 4 - 0 Gwiazda Karsin
84. Victoria Kaliska 8 - 2 Kasztelania Garczyn
Pauza: Wierzyca II Starogard Gdański,
Kolejka 15 - 29/30. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (51) 
85. Victoria Kaliska 2 - 4 Huragan Nowe Polaszki 29 kwietnia 2006 - 17:00
86. Kasztelania Garczyn 3 - 2 Słupia Sulęczyno 30 kwietnia 2006 - 14:00
87. Gwiazda Karsin 2 - 3 Ceramik Łubiana 30 kwietnia 2006 - 15:00
Wrzesięski, Krut (k) - Pa?asz 43, 50, Urbaniak 55
89. Wierzyca II Starogard Gdański 2 - 2 Neptun Zduny 30 kwietnia 2006 - 15:30
90. Santana Wielki Klincz 1 - 3 Wda Lipusz 30 kwietnia 2006 - 14:00
Pauza: Wda Czarna Woda,
Kolejka 16 - 3. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (53) 
91. Huragan Nowe Polaszki 2 - 2 Santana Wielki Klincz 3 maja 2006 - 17:00
92. Wda Lipusz 1 - 1 Wierzyca II Starogard Gdański 3 maja 2006 - 15:00
93. Neptun Zduny 0 - 3 Wda Czarna Woda 3 maja 2006 - 17:00
95. Ceramik Łubiana 1 - 0 Kasztelania Garczyn 3 maja 2006 - 15:00
96. Słupia Sulęczyno 0 - 2 Victoria Kaliska 3 maja 2006 - 16:00
Pauza: Gwiazda Karsin,
Kolejka 17 - 6/7. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (71) 
97. Słupia Sulęczyno 4 - 3 Huragan Nowe Polaszki 7 maja 2006 - 16:00
98. Victoria Kaliska 0 - 3 Ceramik Łubiana 6 maja 2006 - 17:00
100. Gwiazda Karsin 4 - 2 Neptun Zduny 7 maja 2006 - 15:00
101. Wda Czarna Woda 1 - 1 Wda Lipusz 6 maja 2006 - 16:00
102. Wierzyca II Starogard Gdański 1 - 0 Santana Wielki Klincz 7 maja 2006 - 14:00
Pauza: Kasztelania Garczyn,
Kolejka 18 - 13/14. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (88) 
103. Huragan Nowe Polaszki 5 - 3 Wierzyca II Starogard Gdański 13 maja 2006 - 17:00
104. Santana Wielki Klincz 0 - 5 Wda Czarna Woda
105. Wda Lipusz 3 - 0 Gwiazda Karsin 14 maja 2006 - 14:00
vo (goście nie przyjechali)
106. Neptun Zduny 1 - 0 Kasztelania Garczyn 13 maja 2006 - 17:00
108. Ceramik Łubiana 3 - 1 Słupia Sulęczyno 13 maja 2006 - 15:00
Pauza: Victoria Kaliska,
Kolejka 19 - 20/21. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (54) 
109. Ceramik Łubiana 2 - 2 Huragan Nowe Polaszki 20 maja 2006 - 15:00
111. Victoria Kaliska 4 - 1 Neptun Zduny 20 maja 2006 - 17:00
112. Kasztelania Garczyn 1 - 3 Wda Lipusz 21 maja 2006 - 14:00
113. Gwiazda Karsin 3 - 2 Santana Wielki Klincz 21 maja 2006 - 15:00
114. Wda Czarna Woda 6 - 1 Wierzyca II Starogard Gdański 20 maja 2006 - 16:00
Pauza: Słupia Sulęczyno,
Kolejka 20 - 27/28. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (72) 
115. Huragan Nowe Polaszki 0 - 1 Wda Czarna Woda 27 maja 2006 - 17:00
116. Wierzyca II Starogard Gdański 3 - 0 Gwiazda Karsin 28 maja 2006 - 11:00
vo
117. Santana Wielki Klincz 9 - 0 Kasztelania Garczyn
118. Wda Lipusz 5 - 3 Victoria Kaliska 28 maja 2006 - 15:00
119. Neptun Zduny 0 - 0 Słupia Sulęczyno 27 maja 2006 - 17:00
Pauza: Ceramik Łubiana,
Kolejka 21 - 4. czerwca 2006 [szczegóły] Komentarze (79) 
122. Ceramik Łubiana 5 - 0 Neptun Zduny 4 czerwca 2006 - 11:00
123. Słupia Sulęczyno 1 - 2 Wda Lipusz 4 czerwca 2006 - 11:00
124. Victoria Kaliska 2 - 0 Santana Wielki Klincz 4 czerwca 2006 - 11:00
125. Kasztelania Garczyn 1 - 2 Wierzyca II Starogard Gdański 4 czerwca 2006 - 11:00
126. Gwiazda Karsin 1 - 1 Wda Czarna Woda 4 czerwca 2006 - 11:00
Pauza: Huragan Nowe Polaszki,
Kolejka 22 - 11. czerwca 2006 [szczegóły] Komentarze (133) 
127. Huragan Nowe Polaszki 4 - 5 Gwiazda Karsin 11 czerwca 2006 - 11:00
128. Wda Czarna Woda 7 - 2 Kasztelania Garczyn 11 czerwca 2006 - 11:00
129. Wierzyca II Starogard Gdański 0 - 2 Victoria Kaliska 11 czerwca 2006 - 11:00
130. Santana Wielki Klincz 6 - 0 Słupia Sulęczyno 11 czerwca 2006 - 11:00
131. Wda Lipusz 2 - 2 Ceramik Łubiana 11 czerwca 2006 - 11:00




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE