ZAPRASZAMY NA TURNIEJE PRZODKOWO CUP 2019 DLA DZIECI - ROCZNIKI 2005-2012
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2011 i MŁODSI - 02.03.2019 (SOBOTA)
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2006 i MŁODSI - 03.03.2019 (NIEDZIELA)
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2010 i MŁODSI - 09.03.2019 (SOBOTA)
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2007 i MŁODSI - 10.03.2019 (NIEDZIELA)
PRZODKOWO CUP 2019 - WETERANI (40+) - 16 MARCA 2019 (ROCZNIK 1979 i STARSI)
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




20_PLN_NDB_728x90

Liga Juniorów B - grupa Gdańsk II - sezon 2018/2019



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Bałtyk II Gdynia AP 9 21 7 0 2 48 - 13
2. GTS Pruszcz Gdański 9 20 6 2 1 37 - 10
3. TeamSpirit Gdańsk 9 18 5 3 1 43 - 11
4. Czarni Pruszcz Gdański 9 17 5 2 2 27 - 12
5. Gedania II Gdańsk 9 16 5 1 3 29 - 27
6. GKS Kolbudy 9 11 3 2 4 25 - 21
7. Osiczanka Osice 9 10 2 4 3 22 - 17
8. Polonia Gdańsk 9 8 2 2 5 14 - 25
9. Portowiec Gdańsk 9 5 1 2 6 18 - 33
10. Potok Pszczółki 9 0 0 0 9 7 - 101




Runda wiosenna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 12 [szczegóły] Komentarze (0) 
2. Czarni Pruszcz Gdański - Portowiec Gdańsk
3. TeamSpirit Gdańsk - GKS Kolbudy
4. Osiczanka Osice - Gedania II Gdańsk
6. Potok Pszczółki - GTS Pruszcz Gdański
Pauza: Bałtyk II Gdynia AP, Polonia Gdańsk,
Kolejka 13 [szczegóły] Komentarze (0) 
8. GTS Pruszcz Gdański - Bałtyk II Gdynia AP
10. Gedania II Gdańsk - TeamSpirit Gdańsk
11. GKS Kolbudy - Czarni Pruszcz Gdański
12. Portowiec Gdańsk - Polonia Gdańsk
Pauza: Osiczanka Osice, Potok Pszczółki,
Kolejka 14 [szczegóły] Komentarze (0) 
14. Polonia Gdańsk - GKS Kolbudy
15. Czarni Pruszcz Gdański - Gedania II Gdańsk
17. Osiczanka Osice - GTS Pruszcz Gdański
18. Bałtyk II Gdynia AP - Potok Pszczółki
Pauza: TeamSpirit Gdańsk, Portowiec Gdańsk,
Kolejka 15 [szczegóły] Komentarze (0) 
20. Potok Pszczółki - Osiczanka Osice
21. GTS Pruszcz Gdański - TeamSpirit Gdańsk
23. Gedania II Gdańsk - Polonia Gdańsk
24. GKS Kolbudy - Portowiec Gdańsk
Pauza: Czarni Pruszcz Gdański, Bałtyk II Gdynia AP,
Kolejka 16 [szczegóły] Komentarze (0) 
26. Portowiec Gdańsk - Gedania II Gdańsk
28. Czarni Pruszcz Gdański - GTS Pruszcz Gdański
29. TeamSpirit Gdańsk - Potok Pszczółki
30. Osiczanka Osice - Bałtyk II Gdynia AP
Pauza: Polonia Gdańsk, GKS Kolbudy,
Kolejka 17 [szczegóły] Komentarze (0) 
32. Bałtyk II Gdynia AP - TeamSpirit Gdańsk
33. Potok Pszczółki - Czarni Pruszcz Gdański
34. GTS Pruszcz Gdański - Polonia Gdańsk
36. Gedania II Gdańsk - GKS Kolbudy
Pauza: Portowiec Gdańsk, Osiczanka Osice,
Kolejka 18 [szczegóły] Komentarze (0) 
39. Portowiec Gdańsk - GTS Pruszcz Gdański
40. Polonia Gdańsk - Potok Pszczółki
41. Czarni Pruszcz Gdański - Bałtyk II Gdynia AP
42. TeamSpirit Gdańsk - Osiczanka Osice
Pauza: GKS Kolbudy, Gedania II Gdańsk,
Kolejka 19 [szczegóły] Komentarze (0) 
44. Osiczanka Osice - Czarni Pruszcz Gdański
45. Bałtyk II Gdynia AP - Polonia Gdańsk
46. Potok Pszczółki - Portowiec Gdańsk
47. GTS Pruszcz Gdański - GKS Kolbudy
Pauza: Gedania II Gdańsk, TeamSpirit Gdańsk,
Kolejka 20 [szczegóły] Komentarze (0) 
50. Gedania II Gdańsk - GTS Pruszcz Gdański
51. GKS Kolbudy - Potok Pszczółki
52. Portowiec Gdańsk - Bałtyk II Gdynia AP
53. Polonia Gdańsk - Osiczanka Osice
54. Czarni Pruszcz Gdański - TeamSpirit Gdańsk
Kolejka 21 [szczegóły] Komentarze (0) 
56. TeamSpirit Gdańsk - Polonia Gdańsk
57. Osiczanka Osice - Portowiec Gdańsk
58. Bałtyk II Gdynia AP - GKS Kolbudy
59. Potok Pszczółki - Gedania II Gdańsk
Pauza: GTS Pruszcz Gdański, Czarni Pruszcz Gdański,
Kolejka 22 [szczegóły] Komentarze (0) 
63. Gedania II Gdańsk - Bałtyk II Gdynia AP
64. GKS Kolbudy - Osiczanka Osice
65. Portowiec Gdańsk - TeamSpirit Gdańsk
66. Polonia Gdańsk - Czarni Pruszcz Gdański


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE