ZAPRASZAMY NA TURNIEJE PRZODKOWO CUP 2019/2020
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2009 i MŁODSI - 14.12.2019 (SOBOTA 13:00 - 19:00) - 1 WOLNE MIEJSCE
PRZODKOWO CUP 2019 - SENIORZY OPEN - 20-22.12.2019 (WOLNE MIEJSCA)
MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




Liga Juniorów B - grupa Gdańsk II - sezon 2018/2019



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Bałtyk II Gdynia AP 18 46 15 1 2 92 - 18
2. GTS Pruszcz Gdański 18 38 11 5 2 69 - 21
3. TeamSpirit Gdańsk 18 36 11 3 4 80 - 22
4. Czarni Pruszcz Gdański 18 33 9 6 3 60 - 25
5. Gedania II Gdańsk 18 28 9 1 8 64 - 69
6. Osiczanka Osice 18 27 7 6 5 55 - 34
7. GKS Kolbudy 18 19 5 4 9 47 - 48 2 4 1 1 0 4 - 3
8. Polonia Gdańsk 18 19 5 4 9 45 - 54 2 1 0 1 1 3 - 4
9. Potok Pszczółki 18 3 1 0 17 15 - 194
10. Portowiec Gdańsk (*) 18 5 1 2 15 18 - 60
* Portowiec Gdańsk wycofał się po rundzie jesiennej



Kolejka 1 - 25/26. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
2. Portowiec Gdańsk 0 - 4 Czarni Pruszcz Gdański
3. GKS Kolbudy 2 - 2 TeamSpirit Gdańsk 26 sierpnia 2018 - 11:00
4. Gedania II Gdańsk 5 - 3 Osiczanka Osice 26 sierpnia 2018 - 13:00
6. GTS Pruszcz Gdański 15 - 0 Potok Pszczółki 26 sierpnia 2018 - 11:00
Pauza: Bałtyk II Gdynia AP, Polonia Gdańsk,
Kolejka 2 - 1/2. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
8. Bałtyk II Gdynia AP 0 - 3 GTS Pruszcz Gdański 2 września 2018 - 11:00
10. TeamSpirit Gdańsk 3 - 2 Gedania II Gdańsk 2 września 2018 - 11:00
11. Czarni Pruszcz Gdański 2 - 1 GKS Kolbudy 1 września 2018 - 11:00
12. Polonia Gdańsk 2 - 2 Portowiec Gdańsk
Pauza: Osiczanka Osice, Potok Pszczółki,
Kolejka 3 - 8/9. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
14. GKS Kolbudy 2 - 1 Polonia Gdańsk 9 września 2018 - 11:00
15. Gedania II Gdańsk 5 - 5 Czarni Pruszcz Gdański 9 września 2018 - 11:00
17. GTS Pruszcz Gdański 3 - 1 Osiczanka Osice 8 września 2018 - 11:00
18. Potok Pszczółki 1 - 23 Bałtyk II Gdynia AP 8 września 2018 - 11:00
Pauza: TeamSpirit Gdańsk, Portowiec Gdańsk,
Kolejka 4 - 15/16. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
20. Osiczanka Osice 6 - 0 Potok Pszczółki 15 września 2018 - 17:00
21. TeamSpirit Gdańsk 0 - 0 GTS Pruszcz Gdański 16 września 2018 - 11:00
23. Polonia Gdańsk 1 - 4 Gedania II Gdańsk 16 września 2018 - 17:00
24. Portowiec Gdańsk 2 - 5 GKS Kolbudy
Pauza: Czarni Pruszcz Gdański, Bałtyk II Gdynia AP,
Kolejka 5 - 22/23. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
26. Gedania II Gdańsk 5 - 2 Portowiec Gdańsk
28. GTS Pruszcz Gdański 0 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 23 września 2018 - 11:00
29. Potok Pszczółki 1 - 26 TeamSpirit Gdańsk 22 września 2018 - 16:45
30. Bałtyk II Gdynia AP 1 - 0 Osiczanka Osice 23 września 2018 - 15:00
Pauza: Polonia Gdańsk, GKS Kolbudy,
Kolejka 6 - 29/30. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
32. TeamSpirit Gdańsk 2 - 3 Bałtyk II Gdynia AP 30 września 2018 - 11:00
33. Czarni Pruszcz Gdański 9 - 0 Potok Pszczółki 30 września 2018 - 11:00
34. Polonia Gdańsk 4 - 7 GTS Pruszcz Gdański 30 września 2018 - 11:00
36. GKS Kolbudy 1 - 3 Gedania II Gdańsk 30 września 2018 - 11:00
Pauza: Portowiec Gdańsk, Osiczanka Osice,
Kolejka 7 - 6/7. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
39. GTS Pruszcz Gdański 5 - 1 Portowiec Gdańsk
40. Potok Pszczółki 2 - 3 Polonia Gdańsk 7 października 2018 - 11:00
41. Bałtyk II Gdynia AP 0 - 3 Czarni Pruszcz Gdański 7 października 2018 - 11:00
42. Osiczanka Osice 1 - 1 TeamSpirit Gdańsk 6 października 2018 - 14:00
Pauza: GKS Kolbudy, Gedania II Gdańsk,
Kolejka 8 - 13/14. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
44. Czarni Pruszcz Gdański 2 - 2 Osiczanka Osice 13 października 2018 - 11:00
45. Polonia Gdańsk 0 - 5 Bałtyk II Gdynia AP 14 października 2018 - 11:00
46. Portowiec Gdańsk 7 - 2 Potok Pszczółki
47. GKS Kolbudy 2 - 2 GTS Pruszcz Gdański 14 października 2018 - 11:00
Pauza: Gedania II Gdańsk, TeamSpirit Gdańsk,
Kolejka 9 - 20/21. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
50. GTS Pruszcz Gdański 2 - 1 Gedania II Gdańsk 21 października 2018 - 11:00
51. Potok Pszczółki 1 - 9 GKS Kolbudy 21 października 2018 - 11:00
52. Bałtyk II Gdynia AP 3 - 1 Portowiec Gdańsk
53. Osiczanka Osice 2 - 2 Polonia Gdańsk 20 października 2018 - 14:00
54. TeamSpirit Gdańsk 3 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 21 października 2018 - 11:00
Kolejka 10 - 27/28. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
56. Polonia Gdańsk 0 - 1 TeamSpirit Gdańsk 28 października 2018 - 11:00
57. Portowiec Gdańsk 2 - 2 Osiczanka Osice
58. GKS Kolbudy 2 - 3 Bałtyk II Gdynia AP 28 października 2018 - 11:00
59. Gedania II Gdańsk 3 - 0 Potok Pszczółki 28 października 2018 - 13:30
vo, goście nie przyjechali
Pauza: GTS Pruszcz Gdański, Czarni Pruszcz Gdański,
Kolejka 11 - 3/4. listopada 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
63. Bałtyk II Gdynia AP 10 - 1 Gedania II Gdańsk 4 listopada 2018 - 11:00
64. Osiczanka Osice 5 - 1 GKS Kolbudy 3 listopada 2018 - 13:45
65. TeamSpirit Gdańsk 5 - 1 Portowiec Gdańsk
66. Czarni Pruszcz Gdański 0 - 1 Polonia Gdańsk 3 listopada 2018 - 11:00
Pauza: Potok Pszczółki, GTS Pruszcz Gdański,
Kolejka 12 - 23/24. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
68. Czarni Pruszcz Gdański 3 - 0 Portowiec Gdańsk 24 marca 2019 - 11:00
vo. niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie
69. TeamSpirit Gdańsk 5 - 0 GKS Kolbudy 24 marca 2019 - 11:00
70. Osiczanka Osice 8 - 2 Gedania II Gdańsk 24 marca 2019 - 15:30
72. Potok Pszczółki 0 - 15 GTS Pruszcz Gdański 24 marca 2019 - 11:00
Pauza: Bałtyk II Gdynia AP, Polonia Gdańsk,
Kolejka 13 - 30/31. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
74. GTS Pruszcz Gdański 0 - 3 Bałtyk II Gdynia AP 31 marca 2019 - 11:00
76. Gedania II Gdańsk 0 - 7 TeamSpirit Gdańsk 31 marca 2019 - 13:30
vo, na boisku 4:7
77. GKS Kolbudy 1 - 2 Czarni Pruszcz Gdański 30 marca 2019 - 15:30
78. Portowiec Gdańsk 0 - 3 Polonia Gdańsk
Pauza: Osiczanka Osice, Potok Pszczółki,
Kolejka 14 - 6/7. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
80. Polonia Gdańsk 2 - 2 GKS Kolbudy 6 kwietnia 2019 - 16:00
81. Czarni Pruszcz Gdański 7 - 1 Gedania II Gdańsk 7 kwietnia 2019 - 11:00
83. Osiczanka Osice 3 - 3 GTS Pruszcz Gdański 6 kwietnia 2019 - 13:30
84. Bałtyk II Gdynia AP 11 - 0 Potok Pszczółki 6 kwietnia 2019 - 11:00
vo, zdekompletowanie składu
Pauza: TeamSpirit Gdańsk, Portowiec Gdańsk,
Kolejka 15 - 13/14. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
86. Potok Pszczółki 1 - 6 Osiczanka Osice 13 kwietnia 2019 - 14:00
87. GTS Pruszcz Gdański 2 - 1 TeamSpirit Gdańsk 14 kwietnia 2019 - 11:00
89. Gedania II Gdańsk 4 - 3 Polonia Gdańsk 14 kwietnia 2019 - 13:00
90. GKS Kolbudy 3 - 0 Portowiec Gdańsk
Pauza: Czarni Pruszcz Gdański, Bałtyk II Gdynia AP,
Kolejka 16 - 27/28. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
92. Portowiec Gdańsk 0 - 3 Gedania II Gdańsk
94. Czarni Pruszcz Gdański 0 - 0 GTS Pruszcz Gdański 28 kwietnia 2019 - 11:00
95. TeamSpirit Gdańsk 10 - 0 Potok Pszczółki 28 kwietnia 2019 - 11:00
96. Osiczanka Osice 0 - 1 Bałtyk II Gdynia AP 27 kwietnia 2019 - 13:30
Pauza: Polonia Gdańsk, GKS Kolbudy,
Kolejka 17 - 4/5. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
98. Bałtyk II Gdynia AP 4 - 1 TeamSpirit Gdańsk 5 maja 2019 - 17:00
99. Potok Pszczółki 0 - 13 Czarni Pruszcz Gdański 5 maja 2019 - 17:00
100. GTS Pruszcz Gdański 2 - 1 Polonia Gdańsk 5 maja 2019 - 11:00
102. Gedania II Gdańsk 7 - 3 GKS Kolbudy 5 maja 2019 - 13:00
Pauza: Portowiec Gdańsk, Osiczanka Osice,
Kolejka 18 - 11/12. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
105. Portowiec Gdańsk 0 - 3 GTS Pruszcz Gdański
106. Polonia Gdańsk 12 - 2 Potok Pszczółki 12 maja 2019 - 11:00
107. Czarni Pruszcz Gdański 3 - 3 Bałtyk II Gdynia AP 12 maja 2019 - 11:00
108. TeamSpirit Gdańsk 2 - 3 Osiczanka Osice 12 maja 2019 - 11:00
Pauza: GKS Kolbudy, Gedania II Gdańsk,
Kolejka 19 - 18/19. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
110. Osiczanka Osice 2 - 2 Czarni Pruszcz Gdański 18 maja 2019 - 13:30
111. Bałtyk II Gdynia AP 8 - 1 Polonia Gdańsk 24 marca 2019 - 11:00
112. Potok Pszczółki 3 - 0 Portowiec Gdańsk
113. GTS Pruszcz Gdański 2 - 2 GKS Kolbudy 19 maja 2019 - 11:00
Pauza: Gedania II Gdańsk, TeamSpirit Gdańsk,
Kolejka 20 - 25/26. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
116. Gedania II Gdańsk 1 - 5 GTS Pruszcz Gdański 26 maja 2019 - 13:00
117. GKS Kolbudy 9 - 1 Potok Pszczółki 25 maja 2019 - 16:00
118. Portowiec Gdańsk 0 - 3 Bałtyk II Gdynia AP
119. Polonia Gdańsk 4 - 3 Osiczanka Osice 25 maja 2019 - 11:00
120. Czarni Pruszcz Gdański 0 - 3 TeamSpirit Gdańsk 26 maja 2019 - 11:00
Kolejka 21 - 1/2. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
122. TeamSpirit Gdańsk 5 - 2 Polonia Gdańsk 2 czerwca 2019 - 18:00
123. Osiczanka Osice 3 - 0 Portowiec Gdańsk
124. Bałtyk II Gdynia AP 3 - 0 GKS Kolbudy 2 czerwca 2019 - 17:00
vo, goście nie przyjechali
125. Potok Pszczółki 1 - 17 Gedania II Gdańsk 2 czerwca 2019 - 11:00
Pauza: GTS Pruszcz Gdański, Czarni Pruszcz Gdański,
Kolejka 22 - 8/9. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
129. Gedania II Gdańsk 0 - 8 Bałtyk II Gdynia AP 8 czerwca 2019 - 18:30
130. GKS Kolbudy 2 - 5 Osiczanka Osice 8 czerwca 2019 - 16:00
131. Portowiec Gdańsk 0 - 3 TeamSpirit Gdańsk
132. Polonia Gdańsk 3 - 3 Czarni Pruszcz Gdański 9 czerwca 2019 - 11:00




© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE