Kolejka 1 - 25/26. sierpnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Bałtyk Gdynia AP |
7 - 0 |
KP Gdynia AP |
26 sierpnia 2018
26.08 - 09:00 |
Morena Gdańsk |
0 - 4 |
Conrad Gdańsk |
12 września 2018
12.09 - 18:00 |
GOSRiT Luzino |
2 - 3 |
Olimpic Gdańsk |
26 sierpnia 2018
26.08 - 17:00 |
Pauza: Iskra Gdynia, Sztorm Mosty, Stolem Gniewino, |
Kolejka 2 - 1/2. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Conrad Gdańsk |
1 - 4 |
GOSRiT Luzino |
1 września 2018
1.09 - 13:30 |
Iskra Gdynia |
4 - 0 |
Morena Gdańsk |
2 września 2018
2.09 - 17:00 |
KP Gdynia AP |
1 - 7 |
Sztorm Mosty |
1 września 2018
1.09 - 13:00 |
Stolem Gniewino |
1 - 7 |
Bałtyk Gdynia AP |
1 września 2018
1.09 - 15:00 |
Pauza: Olimpic Gdańsk, |
Kolejka 3 - 8/9. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sztorm Mosty |
3 - 0 |
Stolem Gniewino |
9 września 2018
9.09 - 11:00 |
GOSRiT Luzino |
1 - 1 |
Iskra Gdynia |
8 września 2018
8.09 - 11:00 |
Olimpic Gdańsk |
10 - 3 |
Conrad Gdańsk |
9 września 2018
9.09 - 11:00 |
Pauza: Morena Gdańsk, KP Gdynia AP, Bałtyk Gdynia AP, |
Kolejka 4 - 15/16. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Iskra Gdynia |
1 - 5 |
Olimpic Gdańsk |
16 września 2018
16.09 - 17:00 |
KP Gdynia AP |
4 - 3 |
Morena Gdańsk |
16 września 2018
16.09 - 13:00 |
Bałtyk Gdynia AP |
7 - 1 |
Sztorm Mosty |
15 września 2018
15.09 - 11:00 |
Pauza: Stolem Gniewino, GOSRiT Luzino, Conrad Gdańsk, |
Kolejka 5 - 22/23. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Morena Gdańsk |
2 - 2 |
Stolem Gniewino |
23 września 2018
23.09 - 11:00 |
GOSRiT Luzino |
3 - 1 |
KP Gdynia AP |
22 września 2018
22.09 - 11:00 |
Conrad Gdańsk |
3 - 1 |
Iskra Gdynia |
22 września 2018
22.09 - 10:00 |
Pauza: Olimpic Gdańsk, Bałtyk Gdynia AP, Sztorm Mosty, |
Kolejka 6 - 29/30. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KP Gdynia AP |
2 - 3 |
Olimpic Gdańsk |
29 września 2018
29.09 - 11:00 |
Stolem Gniewino |
0 - 3 |
GOSRiT Luzino |
29 września 2018
29.09 - 15:00 |
Morena Gdańsk |
0 - 6 |
Bałtyk Gdynia AP |
9 września 2018
9.09 - 11:00 |
Pauza: Sztorm Mosty, Conrad Gdańsk, Iskra Gdynia, |
Kolejka 7 - 6/7. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Morena Gdańsk |
2 - 8 |
Sztorm Mosty |
6 października 2018
6.10 - 15:00 |
GOSRiT Luzino |
1 - 4 |
Bałtyk Gdynia AP |
6 października 2018
6.10 - 11:00 |
Olimpic Gdańsk |
5 - 1 |
Stolem Gniewino |
7 października 2018
7.10 - 17:00 |
Conrad Gdańsk |
4 - 2 |
KP Gdynia AP |
6 października 2018
6.10 - 15:00 |
Pauza: Iskra Gdynia, |
Kolejka 8 - 13/14. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KP Gdynia AP |
1 - 2 |
Iskra Gdynia |
13 października 2018
13.10 - 11:00 |
Stolem Gniewino |
0 - 0 |
Conrad Gdańsk |
9 października 2018
9.10 - 18:30 |
Olimpic Gdańsk |
1 - 3 |
Bałtyk Gdynia AP |
22 września 2018
22.09 - 17:00 |
Sztorm Mosty |
5 - 1 |
GOSRiT Luzino |
14 października 2018
14.10 - 11:00 |
Pauza: Morena Gdańsk, |
Kolejka 9 - 20/21. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Olimpic Gdańsk |
2 - 0 |
Sztorm Mosty |
21 października 2018
21.10 - 19:00 |
Conrad Gdańsk |
1 - 7 |
Bałtyk Gdynia AP |
20 października 2018
20.10 - 13:30 |
Iskra Gdynia |
0 - 3 |
Stolem Gniewino |
21 października 2018
21.10 - 15:00 |
Pauza: KP Gdynia AP, GOSRiT Luzino, Morena Gdańsk, |
Kolejka 10 - 27/28. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Bałtyk Gdynia AP |
7 - 0 |
Iskra Gdynia |
30 września 2018
30.09 - 17:00 |
Sztorm Mosty |
3 - 1 |
Conrad Gdańsk |
28 października 2018
28.10 - 11:00 |
Morena Gdańsk |
0 - 23 |
GOSRiT Luzino |
25 maja 2019
25.05 - 11:00 |
Pauza: Olimpic Gdańsk, Stolem Gniewino, KP Gdynia AP, |
Kolejka 11 - 3/4. listopada 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Olimpic Gdańsk |
17 - 0 |
Morena Gdańsk |
3 listopada 2018
3.11 - 19:00 |
Iskra Gdynia |
0 - 8 |
Sztorm Mosty |
3 listopada 2018
3.11 - 19:00 |
KP Gdynia AP |
3 - 2 |
Stolem Gniewino |
4 listopada 2018
4.11 - 13:00 |
Pauza: Bałtyk Gdynia AP, Conrad Gdańsk, GOSRiT Luzino, |
Kolejka 12 - 23/24. marca 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KP Gdynia AP |
0 - 12 |
Bałtyk Gdynia AP |
17 marca 2019
17.03 - 13:00 |
Conrad Gdańsk |
6 - 0 |
Morena Gdańsk |
23 marca 2019
23.03 - 16:00 |
Olimpic Gdańsk |
3 - 0 |
GOSRiT Luzino |
24 marca 2019
24.03 - 17:00 |
Pauza: Iskra Gdynia, Sztorm Mosty, Stolem Gniewino, |
Kolejka 13 - 30/31. marca 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GOSRiT Luzino |
7 - 2 |
Conrad Gdańsk |
8 maja 2019
8.05 - 18:00 |
Morena Gdańsk |
2 - 10 |
Iskra Gdynia |
30 marca 2019
30.03 - 13:30 |
Sztorm Mosty |
3 - 1 |
KP Gdynia AP |
31 marca 2019
31.03 - 16:00 |
Bałtyk Gdynia AP |
8 - 0 |
Stolem Gniewino |
30 marca 2019
30.03 - 17:00 |
Pauza: Olimpic Gdańsk, |
Kolejka 14 - 6/7. kwietnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Stolem Gniewino |
0 - 3 |
Sztorm Mosty |
23 marca 2019
23.03 - 11:00 |
Iskra Gdynia |
0 - 11 |
GOSRiT Luzino |
7 kwietnia 2019
7.04 - 15:00 |
Conrad Gdańsk |
2 - 5 |
Olimpic Gdańsk |
6 kwietnia 2019
6.04 - 10:30 |
Pauza: Morena Gdańsk, KP Gdynia AP, Bałtyk Gdynia AP, |
Kolejka 15 - 13/14. kwietnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Olimpic Gdańsk |
17 - 0 |
Iskra Gdynia |
14 kwietnia 2019
14.04 - 11:00 |
Morena Gdańsk |
1 - 7 |
KP Gdynia AP |
14 kwietnia 2019
14.04 - 14:00 |
Sztorm Mosty |
3 - 1 |
Bałtyk Gdynia AP |
13 kwietnia 2019
13.04 - 16:00 |
Pauza: Stolem Gniewino, GOSRiT Luzino, Conrad Gdańsk, |
Kolejka 16 - 27/28. kwietnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Stolem Gniewino |
3 - 0 |
Morena Gdańsk |
28 kwietnia 2019
28.04 - 11:00 |
vo, goście nie przyjechali |
KP Gdynia AP |
1 - 2 |
GOSRiT Luzino |
27 kwietnia 2019
27.04 - 17:00 |
Iskra Gdynia |
1 - 5 |
Conrad Gdańsk |
27 kwietnia 2019
27.04 - 09:00 |
Pauza: Olimpic Gdańsk, Bałtyk Gdynia AP, Sztorm Mosty, |
Kolejka 17 - 4/5. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Olimpic Gdańsk |
5 - 0 |
KP Gdynia AP |
4 maja 2019
4.05 - 15:00 |
GOSRiT Luzino |
6 - 0 |
Stolem Gniewino |
19 kwietnia 2019
19.04 - 16:00 |
Bałtyk Gdynia AP |
3 - 0 |
Morena Gdańsk |
4 maja 2019
4.05 - 17:00 |
vo, goście nie przyjechali |
Pauza: Sztorm Mosty, Conrad Gdańsk, Iskra Gdynia, |
Kolejka 18 - 11/12. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sztorm Mosty |
20 - 0 |
Morena Gdańsk |
12 maja 2019
12.05 - 11:00 |
Bałtyk Gdynia AP |
1 - 5 |
GOSRiT Luzino |
11 maja 2019
11.05 - 15:00 |
Stolem Gniewino |
0 - 10 |
Olimpic Gdańsk |
11 maja 2019
11.05 - 14:00 |
KP Gdynia AP |
2 - 3 |
Conrad Gdańsk |
12 maja 2019
12.05 - 17:00 |
Pauza: Iskra Gdynia, |
Kolejka 19 - 18/19. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Iskra Gdynia |
0 - 4 |
KP Gdynia AP |
18 maja 2019
18.05 - 13:00 |
Conrad Gdańsk |
1 - 1 |
Stolem Gniewino |
1 maja 2019
1.05 - 11:00 |
Bałtyk Gdynia AP |
4 - 1 |
Olimpic Gdańsk |
18 maja 2019
18.05 - 17:00 |
GOSRiT Luzino |
2 - 1 |
Sztorm Mosty |
18 maja 2019
18.05 - 13:00 |
Pauza: Morena Gdańsk, |
Kolejka 20 - 25/26. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Sztorm Mosty |
2 - 2 |
Olimpic Gdańsk |
26 maja 2019
26.05 - 11:00 |
Bałtyk Gdynia AP |
10 - 1 |
Conrad Gdańsk |
26 maja 2019
26.05 - 18:00 |
Stolem Gniewino |
3 - 1 |
Iskra Gdynia |
25 maja 2019
25.05 - 13:30 |
Pauza: KP Gdynia AP, GOSRiT Luzino, Morena Gdańsk, |
Kolejka 21 - 1/2. czerwca 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Iskra Gdynia |
0 - 6 |
Bałtyk Gdynia AP |
24 marca 2019
24.03 - 09:00 |
Conrad Gdańsk |
1 - 3 |
Sztorm Mosty |
1 czerwca 2019
1.06 - 10:30 |
GOSRiT Luzino |
3 - 0 |
Morena Gdańsk |
1 czerwca 2019
1.06 - 13:00 |
vo, goście nie przyjechali |
Pauza: Olimpic Gdańsk, Stolem Gniewino, KP Gdynia AP, |
Kolejka 22 - 8/9. czerwca 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Morena Gdańsk |
0 - 3 |
Olimpic Gdańsk |
|
vo |
Sztorm Mosty |
3 - 1 |
Iskra Gdynia |
9 czerwca 2019
9.06 - 11:00 |
Stolem Gniewino |
2 - 2 |
KP Gdynia AP |
8 czerwca 2019
8.06 - 13:30 |
Pauza: Bałtyk Gdynia AP, Conrad Gdańsk, GOSRiT Luzino, . |
|