Kolejka 1 - 25/26. sierpnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (37) |
LZS Bytonia |
4 - 3 |
Huragan Nowe Polaszki |
25 sierpnia 2018
25.08 - 17:00 |
FC Gowidlino |
3 - 1 |
Orzeł Gołubie |
26 sierpnia 2018
26.08 - 11:30 |
Grom Kleszczewo |
2 - 3 |
Santana Wielki Klincz |
25 sierpnia 2018
25.08 - 17:00 |
Ceramik Łubiana |
3 - 0 |
Słupia Sulęczyno |
25 sierpnia 2018
25.08 - 17:00 |
Pauza: Budmar Bytonia, GTS Przywidz, |
Kolejka 2 - 1/2. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (3) |
Huragan Nowe Polaszki |
1 - 4 |
Budmar Bytonia |
2 września 2018
2.09 - 17:00 |
Santana Wielki Klincz |
4 - 0 |
Ceramik Łubiana |
2 września 2018
2.09 - 14:00 |
Orzeł Gołubie |
1 - 0 |
Grom Kleszczewo |
2 września 2018
2.09 - 11:00 |
LZS Bytonia |
2 - 2 |
FC Gowidlino |
1 września 2018
1.09 - 17:00 |
Pauza: Słupia Sulęczyno, GTS Przywidz, |
Kolejka 3 - 8/9. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (8) |
FC Gowidlino |
3 - 1 |
Huragan Nowe Polaszki |
9 września 2018
9.09 - 11:30 |
Grom Kleszczewo |
1 - 0 |
LZS Bytonia |
9 września 2018
9.09 - 13:00 |
Ceramik Łubiana |
0 - 3 |
Orzeł Gołubie |
8 września 2018
8.09 - 17:00 |
Budmar Bytonia |
- |
GTS Przywidz |
|
anulowany, było 5-0 |
Pauza: Słupia Sulęczyno, Santana Wielki Klincz, |
Kolejka 4 - 15/16. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (3) |
Huragan Nowe Polaszki |
- |
GTS Przywidz |
|
anulowany, było 2-1 |
Słupia Sulęczyno |
2 - 4 |
Budmar Bytonia |
16 września 2018
16.09 - 11:00 |
LZS Bytonia |
3 - 2 |
Ceramik Łubiana |
15 września 2018
15.09 - 17:00 |
FC Gowidlino |
3 - 0 |
Grom Kleszczewo |
16 września 2018
16.09 - 11:30 |
Pauza: Orzeł Gołubie, Santana Wielki Klincz, |
Kolejka 5 - 22/23. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Grom Kleszczewo |
0 - 1 |
Huragan Nowe Polaszki |
22 września 2018
22.09 - 16:00 |
Ceramik Łubiana |
2 - 1 |
FC Gowidlino |
22 września 2018
22.09 - 17:00 |
Budmar Bytonia |
1 - 3 |
Santana Wielki Klincz |
23 września 2018
23.09 - 16:00 |
GTS Przywidz |
- |
Słupia Sulęczyno |
|
anulowany, było 3-0 vo, na boisku 2-4 |
Pauza: Orzeł Gołubie, LZS Bytonia, |
Kolejka 6 - 29/30. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (14) |
Huragan Nowe Polaszki |
1 - 0 |
Słupia Sulęczyno |
30 września 2018
30.09 - 16:30 |
Santana Wielki Klincz |
- |
GTS Przywidz |
|
anulowany, było 5-3 |
Orzeł Gołubie |
2 - 1 |
Budmar Bytonia |
30 września 2018
30.09 - 14:00 |
Grom Kleszczewo |
4 - 1 |
Ceramik Łubiana |
29 września 2018
29.09 - 15:00 |
Pauza: FC Gowidlino, LZS Bytonia, |
Kolejka 7 - 6/7. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Ceramik Łubiana |
0 - 3 |
Huragan Nowe Polaszki |
6 października 2018
6.10 - 15:00 |
Budmar Bytonia |
3 - 0 |
LZS Bytonia |
7 października 2018
7.10 - 15:00 |
GTS Przywidz |
- |
Orzeł Gołubie |
|
anulowany, było 2-3 |
Słupia Sulęczyno |
2 - 2 |
Santana Wielki Klincz |
7 października 2018
7.10 - 11:00 |
Pauza: FC Gowidlino, Grom Kleszczewo, |
Kolejka 8 - 13/14. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (3) |
Huragan Nowe Polaszki |
1 - 3 |
Santana Wielki Klincz |
14 października 2018
14.10 - 16:00 |
Orzeł Gołubie |
5 - 0 |
Słupia Sulęczyno |
14 października 2018
14.10 - 14:00 |
FC Gowidlino |
3 - 1 |
Budmar Bytonia |
14 października 2018
14.10 - 11:30 |
Pauza: Ceramik Łubiana, Grom Kleszczewo, LZS Bytonia, |
Kolejka 9 - 20/21. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (5) |
Budmar Bytonia |
3 - 4 |
Grom Kleszczewo |
21 października 2018
21.10 - 14:00 |
Słupia Sulęczyno |
4 - 8 |
LZS Bytonia |
21 października 2018
21.10 - 11:00 |
Santana Wielki Klincz |
4 - 0 |
Orzeł Gołubie |
21 października 2018
21.10 - 14:00 |
vo, na boisku 4:0 |
Pauza: FC Gowidlino, Ceramik Łubiana, Huragan Nowe Polaszki, |
Kolejka 10 - 27/28. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (5) |
Huragan Nowe Polaszki |
3 - 2 |
Orzeł Gołubie |
27 października 2018
27.10 - 15:00 |
LZS Bytonia |
1 - 1 |
Santana Wielki Klincz |
27 października 2018
27.10 - 11:00 |
FC Gowidlino |
5 - 1 |
Słupia Sulęczyno |
28 października 2018
28.10 - 11:30 |
Ceramik Łubiana |
5 - 0 |
Budmar Bytonia |
27 października 2018
27.10 - 15:00 |
vo, zdekompletowanie składu |
Pauza: Grom Kleszczewo, |
Kolejka 11 - 3/4. listopada 2018 [szczegóły] | Komentarze (9) |
Słupia Sulęczyno |
1 - 1 |
Grom Kleszczewo |
4 listopada 2018
4.11 - 11:00 |
Santana Wielki Klincz |
1 - 3 |
FC Gowidlino |
4 listopada 2018
4.11 - 14:00 |
Orzeł Gołubie |
3 - 1 |
LZS Bytonia |
4 listopada 2018
4.11 - 14:00 |
Pauza: Ceramik Łubiana, Budmar Bytonia, Huragan Nowe Polaszki, |
Kolejka 12 - 30/31. marca 2019 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Huragan Nowe Polaszki |
1 - 1 |
LZS Bytonia |
30 marca 2019
30.03 - 16:00 |
Orzeł Gołubie |
0 - 4 |
FC Gowidlino |
31 marca 2019
31.03 - 12:00 |
Santana Wielki Klincz |
6 - 0 |
Grom Kleszczewo |
30 marca 2019
30.03 - 16:00 |
Słupia Sulęczyno |
0 - 3 |
Ceramik Łubiana |
31 marca 2019
31.03 - 11:00 |
Pauza: Budmar Bytonia, |
Kolejka 13 - 6/7. kwietnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Budmar Bytonia |
2 - 8 |
Huragan Nowe Polaszki |
6 kwietnia 2019
6.04 - 16:00 |
Ceramik Łubiana |
1 - 5 |
Santana Wielki Klincz |
6 kwietnia 2019
6.04 - 16:00 |
Grom Kleszczewo |
1 - 0 |
Orzeł Gołubie |
6 kwietnia 2019
6.04 - 17:00 |
FC Gowidlino |
4 - 1 |
LZS Bytonia |
7 kwietnia 2019
7.04 - 11:30 |
Pauza: Słupia Sulęczyno, |
Kolejka 14 - 13/14. kwietnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Huragan Nowe Polaszki |
0 - 3 |
FC Gowidlino |
13 kwietnia 2019
13.04 - 16:00 |
LZS Bytonia |
4 - 3 |
Grom Kleszczewo |
13 kwietnia 2019
13.04 - 17:00 |
Orzeł Gołubie |
3 - 1 |
Ceramik Łubiana |
14 kwietnia 2019
14.04 - 12:00 |
Pauza: Budmar Bytonia, Słupia Sulęczyno, Santana Wielki Klincz, |
Kolejka 15 - 17/20. kwietnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Budmar Bytonia |
2 - 4 |
Słupia Sulęczyno |
14 kwietnia 2019
14.04 - 14:00 |
Ceramik Łubiana |
3 - 1 |
LZS Bytonia |
17 kwietnia 2019
17.04 - 16:30 |
Grom Kleszczewo |
0 - 3 |
FC Gowidlino |
17 kwietnia 2019
17.04 - 16:00 |
Pauza: Orzeł Gołubie, Santana Wielki Klincz, Huragan Nowe Polaszki, |
Kolejka 16 - 27/28. kwietnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Huragan Nowe Polaszki |
3 - 1 |
Grom Kleszczewo |
27 kwietnia 2019
27.04 - 16:00 |
FC Gowidlino |
4 - 3 |
Ceramik Łubiana |
28 kwietnia 2019
28.04 - 11:30 |
Santana Wielki Klincz |
6 - 1 |
Budmar Bytonia |
27 kwietnia 2019
27.04 - 17:00 |
Pauza: Słupia Sulęczyno, Orzeł Gołubie, LZS Bytonia, |
Kolejka 17 - 4/5. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Słupia Sulęczyno |
1 - 5 |
Huragan Nowe Polaszki |
5 maja 2019
5.05 - 11:00 |
Budmar Bytonia |
1 - 3 |
Orzeł Gołubie |
5 maja 2019
5.05 - 17:00 |
Ceramik Łubiana |
3 - 1 |
Grom Kleszczewo |
4 maja 2019
4.05 - 16:00 |
Pauza: FC Gowidlino, LZS Bytonia, Santana Wielki Klincz, |
Kolejka 18 - 11/12. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Huragan Nowe Polaszki |
2 - 0 |
Ceramik Łubiana |
11 maja 2019
11.05 - 16:00 |
LZS Bytonia |
3 - 1 |
Budmar Bytonia |
11 maja 2019
11.05 - 17:00 |
Santana Wielki Klincz |
5 - 0 |
Słupia Sulęczyno |
11 maja 2019
11.05 - 17:00 |
Pauza: Orzeł Gołubie, FC Gowidlino, Grom Kleszczewo, |
Kolejka 19 - 18/19. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Santana Wielki Klincz |
3 - 0 |
Huragan Nowe Polaszki |
18 maja 2019
18.05 - 17:00 |
vo, na boisku 0:1 |
Słupia Sulęczyno |
4 - 6 |
Orzeł Gołubie |
19 maja 2019
19.05 - 11:00 |
Budmar Bytonia |
0 - 7 |
FC Gowidlino |
19 maja 2019
19.05 - 17:00 |
Pauza: Ceramik Łubiana, Grom Kleszczewo, LZS Bytonia, |
Kolejka 20 - 25/26. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Grom Kleszczewo |
0 - 1 |
Budmar Bytonia |
26 maja 2019
26.05 - 14:00 |
LZS Bytonia |
3 - 1 |
Słupia Sulęczyno |
25 maja 2019
25.05 - 17:00 |
Orzeł Gołubie |
1 - 1 |
Santana Wielki Klincz |
26 maja 2019
26.05 - 12:00 |
Pauza: FC Gowidlino, Ceramik Łubiana, Huragan Nowe Polaszki, |
Kolejka 21 - 1/2. czerwca 2019 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Orzeł Gołubie |
3 - 0 |
Huragan Nowe Polaszki |
2 czerwca 2019
2.06 - 12:00 |
vo, goście nie przyjechali |
Santana Wielki Klincz |
7 - 1 |
LZS Bytonia |
1 czerwca 2019
1.06 - 17:00 |
Słupia Sulęczyno |
3 - 6 |
FC Gowidlino |
2 czerwca 2019
2.06 - 11:00 |
Budmar Bytonia |
0 - 3 |
Ceramik Łubiana |
2 czerwca 2019
2.06 - 17:00 |
vo, na boisku 2:3 |
Pauza: Grom Kleszczewo, |
Kolejka 22 - 8/9. czerwca 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Grom Kleszczewo |
2 - 2 |
Słupia Sulęczyno |
9 czerwca 2019
9.06 - 13:00 |
FC Gowidlino |
2 - 3 |
Santana Wielki Klincz |
9 czerwca 2019
9.06 - 13:00 |
LZS Bytonia |
0 - 3 |
Orzeł Gołubie |
9 czerwca 2019
9.06 - 13:00 |
Pauza: Ceramik Łubiana, Budmar Bytonia, Huragan Nowe Polaszki, . |
|