MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




20_PLN_NDB_728x90

Klasa B - grupa Gdańsk IV - sezon 2018/2019



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. FC Gowidlino 8 19 6 1 1 23 - 9
2. Santana Wielki Klincz 8 17 5 2 1 21 - 10
3. Orzeł Gołubie 8 15 5 0 3 17 - 12
4. Huragan Nowe Polaszki 8 12 4 0 4 14 - 16
5. LZS Bytonia 8 11 3 2 3 19 - 19
6. Grom Kleszczewo 8 10 3 1 4 12 - 13
7. Ceramik Łubiana 8 9 3 0 5 13 - 18 1 3 1 0 0 5 - 0
8. Budmar Bytonia 8 9 3 0 5 17 - 20 1 0 0 0 1 0 - 5
9. Słupia Sulęczyno 8 2 0 2 6 10 - 29
10. GTS Przywidz 0 0 0 0 0 0 - 0
Ostatni komentarz dodał obiektywny_ligowiec 23.01.2019, 00:24:50
* GTS Przywidz wycofał się z rozgrywek




Runda wiosenna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 12 - 30/31. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (1) 
1. Huragan Nowe Polaszki - LZS Bytonia 30 marca 2019 - 16:00
2. Orzeł Gołubie - FC Gowidlino 31 marca 2019 - 12:00
3. Santana Wielki Klincz - Grom Kleszczewo 30 marca 2019 - 17:00
4. Słupia Sulęczyno - Ceramik Łubiana 31 marca 2019 - 11:00
Pauza: Budmar Bytonia,
Kolejka 13 - 6/7. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
7. Budmar Bytonia - Huragan Nowe Polaszki 6 kwietnia 2019 - 16:00
10. Ceramik Łubiana - Santana Wielki Klincz 6 kwietnia 2019 - 16:00
11. Grom Kleszczewo - Orzeł Gołubie 6 kwietnia 2019 - 17:00
12. FC Gowidlino - LZS Bytonia 6 kwietnia 2019
Pauza: Słupia Sulęczyno,
Kolejka 14 - 13/14. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
13. Huragan Nowe Polaszki - FC Gowidlino 13 kwietnia 2019 - 16:00
14. LZS Bytonia - Grom Kleszczewo 13 kwietnia 2019 - 17:00
15. Orzeł Gołubie - Ceramik Łubiana 14 kwietnia 2019 - 12:00
Pauza: Budmar Bytonia, Słupia Sulęczyno, Santana Wielki Klincz,
Kolejka 15 - 17/20. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
20. Budmar Bytonia - Słupia Sulęczyno 17 kwietnia 2019 - 17:00
23. Ceramik Łubiana - LZS Bytonia 17 kwietnia 2019 - 16:30
24. Grom Kleszczewo - FC Gowidlino 17 kwietnia 2019
Pauza: Orzeł Gołubie, Santana Wielki Klincz, Huragan Nowe Polaszki,
Kolejka 16 - 27/28. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. Huragan Nowe Polaszki - Grom Kleszczewo 27 kwietnia 2019 - 16:00
26. FC Gowidlino - Ceramik Łubiana 27 kwietnia 2019
29. Santana Wielki Klincz - Budmar Bytonia 27 kwietnia 2019 - 17:00
Pauza: Słupia Sulęczyno, Orzeł Gołubie, LZS Bytonia,
Kolejka 17 - 4/5. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
31. Słupia Sulęczyno - Huragan Nowe Polaszki 5 maja 2019 - 11:00
33. Budmar Bytonia - Orzeł Gołubie 5 maja 2019 - 17:00
36. Ceramik Łubiana - Grom Kleszczewo 4 maja 2019 - 16:00
Pauza: FC Gowidlino, LZS Bytonia, Santana Wielki Klincz,
Kolejka 18 - 11/12. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. Huragan Nowe Polaszki - Ceramik Łubiana 11 maja 2019 - 16:00
40. LZS Bytonia - Budmar Bytonia 11 maja 2019 - 17:00
42. Santana Wielki Klincz - Słupia Sulęczyno 11 maja 2019 - 17:00
Pauza: Orzeł Gołubie, FC Gowidlino, Grom Kleszczewo,
Kolejka 19 - 18/19. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Santana Wielki Klincz - Huragan Nowe Polaszki 18 maja 2019 - 17:00
44. Słupia Sulęczyno - Orzeł Gołubie 19 maja 2019 - 11:00
46. Budmar Bytonia - FC Gowidlino 19 maja 2019 - 17:00
Pauza: Ceramik Łubiana, Grom Kleszczewo, LZS Bytonia,
Kolejka 20 - 25/26. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
51. Grom Kleszczewo - Budmar Bytonia 25 maja 2019
53. LZS Bytonia - Słupia Sulęczyno 25 maja 2019 - 17:00
54. Orzeł Gołubie - Santana Wielki Klincz 26 maja 2019 - 12:00
Pauza: FC Gowidlino, Ceramik Łubiana, Huragan Nowe Polaszki,
Kolejka 21 - 1/2. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
55. Orzeł Gołubie - Huragan Nowe Polaszki 2 czerwca 2019 - 12:00
56. Santana Wielki Klincz - LZS Bytonia 1 czerwca 2019 - 17:00
57. Słupia Sulęczyno - FC Gowidlino 2 czerwca 2019 - 11:00
59. Budmar Bytonia - Ceramik Łubiana 2 czerwca 2019 - 17:00
Pauza: Grom Kleszczewo,
Kolejka 22 - 8/9. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. Grom Kleszczewo - Słupia Sulęczyno 9 czerwca 2019 - 13:00
65. FC Gowidlino - Santana Wielki Klincz 9 czerwca 2019 - 13:00
66. LZS Bytonia - Orzeł Gołubie 9 czerwca 2019 - 13:00


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE