ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2018 W PRZODKOWIE - 13 KATEGORII WIEKOWYCH
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2007/2008 - 25.11.2018 (NIEDZIELA) - 1 WOLNE MIEJSCE
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2002/2003 - 02.12.2018 (NIEDZIELA) - WOLNE MIEJSCA
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2005/2006 - 08.12.2018 (SOBOTA) - WOLNE MIEJSCA
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2008/2009 - 09.12.2018 (NIEDZIELA) - WOLNE MIEJSCA
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




Klasa B - grupa Gdańsk IV - sezon 2018/2019



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. FC Gowidlino 8 19 6 1 1 23 - 9
2. Santana Wielki Klincz 8 17 5 2 1 21 - 10
3. Orzeł Gołubie 8 15 5 0 3 17 - 12
4. Huragan Nowe Polaszki 8 12 4 0 4 14 - 16
5. LZS Bytonia 8 11 3 2 3 19 - 19
6. Grom Kleszczewo 8 10 3 1 4 12 - 13
7. Ceramik Łubiana 8 9 3 0 5 13 - 18 1 3 1 0 0 5 - 0
8. Budmar Bytonia 8 9 3 0 5 17 - 20 1 0 0 0 1 0 - 5
9. Słupia Sulęczyno 8 2 0 2 6 10 - 29
10. GTS Przywidz 0 0 0 0 0 0 - 0
Ostatni komentarz dodał TIMATI 04.11.2018, 17:28:36
* GTS Przywidz wycofał się z rozgrywek




Runda jesienna 2018: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 1 - 25/26. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (37) 
1. LZS Bytonia 4 - 3 Huragan Nowe Polaszki 25 sierpnia 2018 - 17:00
2. FC Gowidlino 3 - 1 Orzeł Gołubie 26 sierpnia 2018 - 11:30
3. Grom Kleszczewo 2 - 3 Santana Wielki Klincz 25 sierpnia 2018 - 17:00
4. Ceramik Łubiana 3 - 0 Słupia Sulęczyno 25 sierpnia 2018 - 17:00
Pauza: Budmar Bytonia, GTS Przywidz,
Kolejka 2 - 1/2. września 2018 [szczegóły] Komentarze (3) 
7. Huragan Nowe Polaszki 1 - 4 Budmar Bytonia 2 września 2018 - 17:00
10. Santana Wielki Klincz 4 - 0 Ceramik Łubiana 2 września 2018 - 14:00
11. Orzeł Gołubie 1 - 0 Grom Kleszczewo 2 września 2018 - 11:00
12. LZS Bytonia 2 - 2 FC Gowidlino 1 września 2018 - 17:00
Pauza: Słupia Sulęczyno, GTS Przywidz,
Kolejka 3 - 8/9. września 2018 [szczegóły] Komentarze (8) 
13. FC Gowidlino 3 - 1 Huragan Nowe Polaszki 9 września 2018 - 11:30
14. Grom Kleszczewo 1 - 0 LZS Bytonia 9 września 2018 - 13:00
15. Ceramik Łubiana 0 - 3 Orzeł Gołubie 8 września 2018 - 17:00
18. Budmar Bytonia - GTS Przywidz
anulowany, było 5-0
Pauza: Słupia Sulęczyno, Santana Wielki Klincz,
Kolejka 4 - 15/16. września 2018 [szczegóły] Komentarze (3) 
19. Huragan Nowe Polaszki - GTS Przywidz
anulowany, było 2-1
20. Słupia Sulęczyno 2 - 4 Budmar Bytonia 16 września 2018 - 11:00
23. LZS Bytonia 3 - 2 Ceramik Łubiana 15 września 2018 - 17:00
24. FC Gowidlino 3 - 0 Grom Kleszczewo 16 września 2018 - 11:30
Pauza: Orzeł Gołubie, Santana Wielki Klincz,
Kolejka 5 - 22/23. września 2018 [szczegóły] Komentarze (1) 
25. Grom Kleszczewo 0 - 1 Huragan Nowe Polaszki 22 września 2018 - 16:00
26. Ceramik Łubiana 2 - 1 FC Gowidlino 22 września 2018 - 17:00
29. Budmar Bytonia 1 - 3 Santana Wielki Klincz 23 września 2018 - 16:00
30. GTS Przywidz - Słupia Sulęczyno
anulowany, było 3-0 vo, na boisku 2-4
Pauza: Orzeł Gołubie, LZS Bytonia,
Kolejka 6 - 29/30. września 2018 [szczegóły] Komentarze (14) 
31. Huragan Nowe Polaszki 1 - 0 Słupia Sulęczyno 30 września 2018 - 16:30
32. Santana Wielki Klincz - GTS Przywidz
anulowany, było 5-3
33. Orzeł Gołubie 2 - 1 Budmar Bytonia 30 września 2018 - 14:00
36. Grom Kleszczewo 4 - 1 Ceramik Łubiana 29 września 2018 - 15:00
Pauza: FC Gowidlino, LZS Bytonia,
Kolejka 7 - 6/7. października 2018 [szczegóły] Komentarze (1) 
37. Ceramik Łubiana 0 - 3 Huragan Nowe Polaszki 6 października 2018 - 15:00
40. Budmar Bytonia 3 - 0 LZS Bytonia 7 października 2018 - 15:00
41. GTS Przywidz - Orzeł Gołubie
anulowany, było 2-3
42. Słupia Sulęczyno 2 - 2 Santana Wielki Klincz 7 października 2018 - 11:00
Pauza: FC Gowidlino, Grom Kleszczewo,
Kolejka 8 - 13/14. października 2018 [szczegóły] Komentarze (3) 
43. Huragan Nowe Polaszki 1 - 3 Santana Wielki Klincz 14 października 2018 - 16:00
44. Orzeł Gołubie 5 - 0 Słupia Sulęczyno 14 października 2018 - 14:00
46. FC Gowidlino 3 - 1 Budmar Bytonia 14 października 2018 - 11:30
Pauza: Ceramik Łubiana, Grom Kleszczewo, LZS Bytonia,
Kolejka 9 - 20/21. października 2018 [szczegóły] Komentarze (5) 
51. Budmar Bytonia 3 - 4 Grom Kleszczewo 21 października 2018 - 14:00
53. Słupia Sulęczyno 4 - 8 LZS Bytonia 21 października 2018 - 11:00
54. Santana Wielki Klincz 4 - 0 Orzeł Gołubie 21 października 2018 - 14:00
vo, na boisku 4:0
Pauza: FC Gowidlino, Ceramik Łubiana, Huragan Nowe Polaszki,
Kolejka 10 - 27/28. października 2018 [szczegóły] Komentarze (5) 
55. Huragan Nowe Polaszki 3 - 2 Orzeł Gołubie 27 października 2018 - 15:00
56. LZS Bytonia 1 - 1 Santana Wielki Klincz 27 października 2018 - 11:00
57. FC Gowidlino 5 - 1 Słupia Sulęczyno 28 października 2018 - 11:30
59. Ceramik Łubiana 5 - 0 Budmar Bytonia 27 października 2018 - 15:00
vo, zdekompletowanie składu
Pauza: Grom Kleszczewo,
Kolejka 11 - 3/4. listopada 2018 [szczegóły] Komentarze (9) 
64. Słupia Sulęczyno 1 - 1 Grom Kleszczewo 4 listopada 2018 - 11:00
65. Santana Wielki Klincz 1 - 3 FC Gowidlino 4 listopada 2018 - 14:00
66. Orzeł Gołubie 3 - 1 LZS Bytonia 4 listopada 2018 - 14:00


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE