MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




20_PLN_NDB_728x90

Pomorska Liga Juniorów Młodszych - sezon 2018/2019



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Gryf Słupsk KS 13 31 10 1 2 29 - 13
2. Arka Gdynia SI 14 29 9 2 3 40 - 14 1 3 1 0 0 2 - 0
3. Bałtyk Gdynia 14 29 9 2 3 57 - 16 1 0 0 0 1 0 - 2
4. Lechia Gdańsk 13 28 9 1 3 44 - 17 1 3 1 0 0 2 - 1
5. Gedania Gdańsk 14 28 9 1 4 50 - 20 1 0 0 0 1 1 - 2
6. Jaguar Gdańsk 15 27 8 3 4 32 - 30
7. Kaszubia Kościerzyna 14 21 6 3 5 24 - 31 2 6 2 0 0 7 - 5
8. Chojniczanka Chojnice 15 21 6 3 6 43 - 29 2 0 0 0 2 5 - 7
9. Korona Żelistrzewo 14 17 4 5 5 20 - 32
10. KP Starogard Gdański 15 16 4 4 7 27 - 29
11. Gryf Wejherowo 14 13 4 1 9 25 - 39
12. Bytovia Bytów 15 12 3 3 9 29 - 38
13. Cartusia Kartuzy 15 7 2 1 12 15 - 60
14. Radunia Stężyca 13 3 1 0 12 13 - 80




Runda wiosenna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 14 - 9/10. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Gryf Słupsk KS - Lechia Gdańsk
2. Arka Gdynia SI 3 - 0 Korona Żelistrzewo 9 marca 2019 - 15:00
3. Bałtyk Gdynia - Radunia Stężyca
4. Bytovia Bytów 1 - 3 Jaguar Gdańsk 10 marca 2019 - 13:00
5. Chojniczanka Chojnice 6 - 1 Cartusia Kartuzy 10 marca 2019 - 13:30
6. Gryf Wejherowo - Kaszubia Kościerzyna 26 maja 2019 - 11:00
7. Gedania Gdańsk 4 - 0 KP Starogard Gdański 10 marca 2019 - 11:00
Kolejka 15 - 16/17. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
8. Gedania Gdańsk - Gryf Słupsk KS
9. KP Starogard Gdański 2 - 2 Gryf Wejherowo 16 marca 2019 - 13:00
10. Kaszubia Kościerzyna 3 - 2 Chojniczanka Chojnice 16 marca 2019 - 12:00
11. Cartusia Kartuzy 1 - 0 Bytovia Bytów 17 marca 2019 - 10:30
12. Jaguar Gdańsk 3 - 3 Bałtyk Gdynia 16 marca 2019 - 16:00
13. Radunia Stężyca - Arka Gdynia SI
14. Korona Żelistrzewo - Lechia Gdańsk 23 marca 2019 - 14:00
Kolejka 16 - 23/24. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
15. Gryf Słupsk KS - Korona Żelistrzewo
16. Lechia Gdańsk - Radunia Stężyca
17. Jaguar Gdańsk - Arka Gdynia SI 15 maja 2019 - 18:00
18. Bałtyk Gdynia - Cartusia Kartuzy 24 marca 2019 - 15:00
19. Bytovia Bytów - Kaszubia Kościerzyna 24 marca 2019 - 15:00
20. Chojniczanka Chojnice - KP Starogard Gdański 23 marca 2019 - 17:00
21. Gryf Wejherowo - Gedania Gdańsk 24 marca 2019 - 13:00
Kolejka 17 - 30/31. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
22. Gryf Wejherowo - Gryf Słupsk KS
23. Gedania Gdańsk - Chojniczanka Chojnice 31 marca 2019 - 11:00
24. KP Starogard Gdański - Bytovia Bytów 31 marca 2019 - 11:00
25. Kaszubia Kościerzyna - Bałtyk Gdynia 30 marca 2019 - 14:30
26. Cartusia Kartuzy - Arka Gdynia SI 31 marca 2019 - 11:00
27. Jaguar Gdańsk - Lechia Gdańsk 30 marca 2019 - 19:00
28. Radunia Stężyca - Korona Żelistrzewo
Kolejka 18 - 6/7. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
29. Gryf Słupsk KS - Radunia Stężyca
30. Korona Żelistrzewo - Jaguar Gdańsk 6 kwietnia 2019 - 14:00
31. Lechia Gdańsk - Cartusia Kartuzy 6 kwietnia 2019 - 11:00
32. Arka Gdynia SI - Kaszubia Kościerzyna 6 kwietnia 2019 - 13:00
33. Bałtyk Gdynia - KP Starogard Gdański 7 kwietnia 2019 - 17:00
34. Bytovia Bytów - Gedania Gdańsk 7 kwietnia 2019 - 11:00
35. Chojniczanka Chojnice - Gryf Wejherowo 7 kwietnia 2019 - 16:30
Kolejka 19 - 13/14. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. Chojniczanka Chojnice - Gryf Słupsk KS
37. Gryf Wejherowo - Bytovia Bytów 13 kwietnia 2019 - 14:00
38. Gedania Gdańsk - Bałtyk Gdynia 14 kwietnia 2019 - 15:00
39. KP Starogard Gdański - Arka Gdynia SI 14 kwietnia 2019 - 11:00
40. Kaszubia Kościerzyna - Lechia Gdańsk 13 kwietnia 2019 - 14:30
41. Cartusia Kartuzy - Korona Żelistrzewo 14 kwietnia 2019 - 11:00
42. Jaguar Gdańsk - Radunia Stężyca
Kolejka 20 - 27/28. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Gryf Słupsk KS - Jaguar Gdańsk
44. Radunia Stężyca - Cartusia Kartuzy
45. Korona Żelistrzewo - Kaszubia Kościerzyna 27 kwietnia 2019 - 14:00
46. Lechia Gdańsk - KP Starogard Gdański 27 kwietnia 2019 - 11:00
47. Arka Gdynia SI - Gedania Gdańsk 27 kwietnia 2019 - 17:00
48. Bałtyk Gdynia - Gryf Wejherowo 28 kwietnia 2019 - 17:00
49. Bytovia Bytów - Chojniczanka Chojnice 28 kwietnia 2019 - 13:00
Kolejka 21 - 4/5. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
50. Bytovia Bytów - Gryf Słupsk KS
51. Chojniczanka Chojnice - Bałtyk Gdynia 4 maja 2019 - 16:00
52. Gryf Wejherowo - Arka Gdynia SI 4 maja 2019 - 14:00
53. Gedania Gdańsk - Lechia Gdańsk 5 maja 2019 - 11:00
54. KP Starogard Gdański - Korona Żelistrzewo 5 maja 2019 - 11:00
55. Kaszubia Kościerzyna - Radunia Stężyca
56. Cartusia Kartuzy - Jaguar Gdańsk 5 maja 2019 - 13:00
Kolejka 22 - 11/12. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Gryf Słupsk KS - Cartusia Kartuzy
58. Jaguar Gdańsk - Kaszubia Kościerzyna 11 maja 2019 - 19:00
59. Radunia Stężyca - KP Starogard Gdański
60. Korona Żelistrzewo - Gedania Gdańsk 11 maja 2019 - 14:00
61. Lechia Gdańsk - Gryf Wejherowo 11 maja 2019 - 11:00
62. Arka Gdynia SI - Chojniczanka Chojnice 11 maja 2019 - 17:00
63. Bałtyk Gdynia - Bytovia Bytów 12 maja 2019 - 15:00
Kolejka 23 - 18/19. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. Bałtyk Gdynia - Gryf Słupsk KS
65. Bytovia Bytów - Arka Gdynia SI 18 maja 2019 - 11:00
66. Chojniczanka Chojnice - Lechia Gdańsk 18 maja 2019 - 16:30
67. Gryf Wejherowo - Korona Żelistrzewo 19 maja 2019 - 16:00
68. Gedania Gdańsk - Radunia Stężyca
69. KP Starogard Gdański - Jaguar Gdańsk 19 maja 2019 - 11:00
70. Kaszubia Kościerzyna - Cartusia Kartuzy 18 maja 2019 - 14:30
Kolejka 24 - 25/26. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. Gryf Słupsk KS - Kaszubia Kościerzyna
72. Cartusia Kartuzy - KP Starogard Gdański 26 maja 2019 - 11:00
73. Jaguar Gdańsk - Gedania Gdańsk 25 maja 2019 - 16:00
74. Radunia Stężyca - Gryf Wejherowo
75. Korona Żelistrzewo - Chojniczanka Chojnice 25 maja 2019 - 14:00
76. Lechia Gdańsk - Bytovia Bytów 25 maja 2019 - 11:00
77. Arka Gdynia SI - Bałtyk Gdynia 25 maja 2019
Kolejka 25 - 1/2. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
78. Arka Gdynia SI - Gryf Słupsk KS
79. Bałtyk Gdynia - Lechia Gdańsk 2 czerwca 2019 - 15:00
80. Bytovia Bytów - Korona Żelistrzewo 2 czerwca 2019 - 13:00
81. Chojniczanka Chojnice - Radunia Stężyca
82. Gryf Wejherowo - Jaguar Gdańsk 1 czerwca 2019 - 16:00
83. Gedania Gdańsk - Cartusia Kartuzy 2 czerwca 2019 - 10:00
84. KP Starogard Gdański - Kaszubia Kościerzyna 2 czerwca 2019 - 11:00
Kolejka 26 - 8/9. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. Gryf Słupsk KS - KP Starogard Gdański
86. Kaszubia Kościerzyna - Gedania Gdańsk 9 czerwca 2019 - 13:00
87. Cartusia Kartuzy - Gryf Wejherowo 9 czerwca 2019 - 13:00
88. Jaguar Gdańsk - Chojniczanka Chojnice 8 czerwca 2019 - 16:00
89. Radunia Stężyca - Bytovia Bytów
90. Korona Żelistrzewo - Bałtyk Gdynia 9 czerwca 2019 - 13:00
91. Lechia Gdańsk - Arka Gdynia SI 9 czerwca 2019 - 13:00


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE