ZAPRASZAMY NA TURNIEJE PRZODKOWO CUP 2019 DLA DZIECI - ROCZNIKI 2005-2012
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2011 i MŁODSI - 02.03.2019 (SOBOTA)
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2006 i MŁODSI - 03.03.2019 (NIEDZIELA)
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2010 i MŁODSI - 09.03.2019 (SOBOTA)
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2007 i MŁODSI - 10.03.2019 (NIEDZIELA)
PRZODKOWO CUP 2019 - WETERANI (40+) - 16 MARCA 2019 (ROCZNIK 1979 i STARSI)
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




20_PLN_NDB_728x90

Pomorska Liga Juniorów Starszych - sezon 2018/2019



MECZE BEZPO¦REDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Lechia Gdańsk 12 36 12 0 0 123 - 2
2. Chojniczanka Chojnice 12 33 11 0 1 64 - 12
3. Bałtyk Gdynia 12 27 9 0 3 61 - 18
4. KP Starogard Gdański 12 23 7 2 3 44 - 16
5. Borowiak Czersk 12 22 7 1 4 25 - 42
6. Gryf Wejherowo 12 21 7 0 5 44 - 25
7. Powi¶le Dzierzgoń 12 16 5 1 6 36 - 30
8. Lider Rychnowy 12 13 4 1 7 18 - 46
9. Orkan Rumia MKS 12 12 4 0 8 15 - 70 1 3 1 0 0 2 - 1
10. Skotawia Dębnica Kaszubska 12 12 4 0 8 11 - 36 1 0 0 0 1 1 - 2
11. Meteor Pinczyn 12 8 2 2 8 20 - 40
12. Anioły Garczegorze 12 7 2 1 9 9 - 54
13. Kolejarz Chojnice 12 0 0 0 12 10 - 89




Runda wiosenna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 14 - 9/10. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
2. Anioły Garczegorze - Skotawia Dębnica Kaszubska
3. Bałtyk Gdynia - Powi¶le Dzierzgoń
4. Borowiak Czersk - Orkan Rumia MKS
5. Chojniczanka Chojnice - Meteor Pinczyn
6. Gryf Wejherowo - Lider Rychnowy
7. Kolejarz Chojnice - KP Starogard Gdański
Pauza: Lechia Gdańsk,
Kolejka 15 - 16/17. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
9. KP Starogard Gdański - Gryf Wejherowo
10. Lider Rychnowy - Chojniczanka Chojnice
11. Meteor Pinczyn - Borowiak Czersk
12. Orkan Rumia MKS - Bałtyk Gdynia
13. Powi¶le Dzierzgoń - Anioły Garczegorze
14. Skotawia Dębnica Kaszubska - Lechia Gdańsk
Pauza: Kolejarz Chojnice,
Kolejka 16 - 23/24. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
16. Lechia Gdańsk - Powi¶le Dzierzgoń
17. Anioły Garczegorze - Orkan Rumia MKS
18. Bałtyk Gdynia - Meteor Pinczyn
19. Borowiak Czersk - Lider Rychnowy
20. Chojniczanka Chojnice - KP Starogard Gdański
21. Gryf Wejherowo - Kolejarz Chojnice
Pauza: Skotawia Dębnica Kaszubska,
Kolejka 17 - 30/31. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
23. Kolejarz Chojnice - Chojniczanka Chojnice
24. KP Starogard Gdański - Borowiak Czersk
25. Lider Rychnowy - Bałtyk Gdynia
26. Meteor Pinczyn - Anioły Garczegorze
27. Orkan Rumia MKS - Lechia Gdańsk
28. Powi¶le Dzierzgoń - Skotawia Dębnica Kaszubska
Pauza: Gryf Wejherowo,
Kolejka 18 - 6/7. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
30. Skotawia Dębnica Kaszubska - Orkan Rumia MKS
31. Lechia Gdańsk - Meteor Pinczyn
32. Anioły Garczegorze - Lider Rychnowy
33. Bałtyk Gdynia - KP Starogard Gdański
34. Borowiak Czersk - Kolejarz Chojnice
35. Chojniczanka Chojnice - Gryf Wejherowo
Pauza: Powi¶le Dzierzgoń,
Kolejka 19 - 13/14. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. Gryf Wejherowo - Borowiak Czersk
38. Kolejarz Chojnice - Bałtyk Gdynia
39. KP Starogard Gdański - Anioły Garczegorze
40. Lider Rychnowy - Lechia Gdańsk
41. Meteor Pinczyn - Skotawia Dębnica Kaszubska
42. Orkan Rumia MKS - Powi¶le Dzierzgoń
Pauza: Chojniczanka Chojnice,
Kolejka 20 - 27/28. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
44. Powi¶le Dzierzgoń - Meteor Pinczyn
45. Skotawia Dębnica Kaszubska - Lider Rychnowy
46. Lechia Gdańsk - KP Starogard Gdański
47. Anioły Garczegorze - Kolejarz Chojnice
48. Bałtyk Gdynia - Gryf Wejherowo
49. Borowiak Czersk - Chojniczanka Chojnice
Pauza: Orkan Rumia MKS,
Kolejka 21 - 4/5. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
51. Chojniczanka Chojnice - Bałtyk Gdynia
52. Gryf Wejherowo - Anioły Garczegorze
53. Kolejarz Chojnice - Lechia Gdańsk
54. KP Starogard Gdański - Skotawia Dębnica Kaszubska
55. Lider Rychnowy - Powi¶le Dzierzgoń
56. Meteor Pinczyn - Orkan Rumia MKS
Pauza: Borowiak Czersk,
Kolejka 22 - 11/12. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
58. Orkan Rumia MKS - Lider Rychnowy
59. Powi¶le Dzierzgoń - KP Starogard Gdański
60. Skotawia Dębnica Kaszubska - Kolejarz Chojnice
61. Lechia Gdańsk - Gryf Wejherowo
62. Anioły Garczegorze - Chojniczanka Chojnice
63. Bałtyk Gdynia - Borowiak Czersk
Pauza: Meteor Pinczyn,
Kolejka 23 - 18/19. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
65. Borowiak Czersk - Anioły Garczegorze
66. Chojniczanka Chojnice - Lechia Gdańsk
67. Gryf Wejherowo - Skotawia Dębnica Kaszubska
68. Kolejarz Chojnice - Powi¶le Dzierzgoń
69. KP Starogard Gdański - Orkan Rumia MKS
70. Lider Rychnowy - Meteor Pinczyn
Pauza: Bałtyk Gdynia,
Kolejka 24 - 25/26. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
72. Meteor Pinczyn - KP Starogard Gdański
73. Orkan Rumia MKS - Kolejarz Chojnice
74. Powi¶le Dzierzgoń - Gryf Wejherowo
75. Skotawia Dębnica Kaszubska - Chojniczanka Chojnice
76. Lechia Gdańsk - Borowiak Czersk
77. Anioły Garczegorze - Bałtyk Gdynia
Pauza: Lider Rychnowy,
Kolejka 25 - 1/2. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
79. Bałtyk Gdynia - Lechia Gdańsk
80. Borowiak Czersk - Skotawia Dębnica Kaszubska
81. Chojniczanka Chojnice - Powi¶le Dzierzgoń
82. Gryf Wejherowo - Orkan Rumia MKS
83. Kolejarz Chojnice - Meteor Pinczyn
84. KP Starogard Gdański - Lider Rychnowy
Pauza: Anioły Garczegorze,
Kolejka 26 - 8/9. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
86. Lider Rychnowy - Kolejarz Chojnice
87. Meteor Pinczyn - Gryf Wejherowo
88. Orkan Rumia MKS - Chojniczanka Chojnice
89. Powi¶le Dzierzgoń - Borowiak Czersk
90. Skotawia Dębnica Kaszubska - Bałtyk Gdynia
91. Lechia Gdańsk - Anioły Garczegorze


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE