ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2018 W PRZODKOWIE - 13 KATEGORII WIEKOWYCH
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




Pomorska Liga Juniorów Starszych - sezon 2018/2019



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Lechia Gdańsk 8 24 8 0 0 85 - 2
2. Chojniczanka Chojnice 8 24 8 0 0 44 - 4
3. Bałtyk Gdynia 9 21 7 0 2 47 - 8
4. Borowiak Czersk 9 16 5 1 3 20 - 27
5. KP Starogard Gdański 8 13 4 1 3 26 - 12 1 3 1 0 0 5 - 1
6. Powiśle Dzierzgoń 8 13 4 1 3 26 - 15 1 0 0 0 1 1 - 5
7. Gryf Wejherowo 9 12 4 0 5 27 - 22 1 3 1 0 0 3 - 0
8. Skotawia Dębnica Kaszubska 9 12 4 0 5 10 - 22 1 0 0 0 1 0 - 3
9. Orkan Rumia MKS 8 9 3 0 5 13 - 47 1 3 1 0 0 7 - 3
10. Lider Rychnowy 10 9 3 0 7 14 - 43 1 0 0 0 1 3 - 7
11. Anioły Garczegorze 9 7 2 1 6 5 - 30
12. Meteor Pinczyn 9 5 1 2 6 14 - 30
13. Kolejarz Chojnice 8 0 0 0 8 5 - 74




Runda jesienna 2018: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 1 - 18/19. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
2. Skotawia Dębnica Kaszubska 1 - 0 Anioły Garczegorze 12 września 2018 - 17:00
3. Powiśle Dzierzgoń 2 - 3 Bałtyk Gdynia 19 sierpnia 2018 - 18:00
4. Orkan Rumia MKS 1 - 3 Borowiak Czersk 5 września 2018 - 18:00
5. Meteor Pinczyn 0 - 1 Chojniczanka Chojnice 19 sierpnia 2018 - 15:00
6. Lider Rychnowy 3 - 0 Gryf Wejherowo 18 sierpnia 2018 - 12:00
vo, na boisku 1:5
7. KP Starogard Gdański 13 - 1 Kolejarz Chojnice
Pauza: Lechia Gdańsk,
Kolejka 2 - 25/26. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
9. Gryf Wejherowo 0 - 4 KP Starogard Gdański 26 sierpnia 2018 - 11:00
10. Chojniczanka Chojnice 6 - 0 Lider Rychnowy 25 sierpnia 2018 - 11:00
11. Borowiak Czersk 6 - 5 Meteor Pinczyn 25 sierpnia 2018 - 11:00
12. Bałtyk Gdynia 15 - 1 Orkan Rumia MKS 25 sierpnia 2018 - 13:00
13. Anioły Garczegorze 0 - 3 Powiśle Dzierzgoń 25 sierpnia 2018 - 11:00
14. Lechia Gdańsk 9 - 0 Skotawia Dębnica Kaszubska 26 sierpnia 2018 - 11:00
Pauza: Kolejarz Chojnice,
Kolejka 3 - 1/2. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
16. Powiśle Dzierzgoń 0 - 6 Lechia Gdańsk 3 września 2018 - 16:00
17. Orkan Rumia MKS 0 - 1 Anioły Garczegorze 19 września 2018 - 18:00
18. Meteor Pinczyn 1 - 6 Bałtyk Gdynia 2 września 2018 - 15:00
19. Lider Rychnowy 1 - 2 Borowiak Czersk 30 sierpnia 2018 - 17:30
20. KP Starogard Gdański 1 - 2 Chojniczanka Chojnice 2 września 2018 - 11:00
21. Kolejarz Chojnice 1 - 9 Gryf Wejherowo 1 września 2018 - 13:30
Pauza: Skotawia Dębnica Kaszubska,
Kolejka 4 - 8/9. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
23. Chojniczanka Chojnice 9 - 0 Kolejarz Chojnice 9 września 2018 - 11:00
24. Borowiak Czersk 1 - 1 KP Starogard Gdański 8 września 2018 - 11:00
25. Bałtyk Gdynia 0 - 2 Lider Rychnowy 8 września 2018 - 11:00
26. Anioły Garczegorze 2 - 2 Meteor Pinczyn 8 września 2018 - 11:00
27. Lechia Gdańsk 16 - 0 Orkan Rumia MKS 9 września 2018 - 11:00
28. Skotawia Dębnica Kaszubska 0 - 4 Powiśle Dzierzgoń 9 września 2018 - 17:00
Pauza: Gryf Wejherowo,
Kolejka 5 - 15/16. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
30. Orkan Rumia MKS 2 - 1 Skotawia Dębnica Kaszubska 15 września 2018 - 11:00
31. Meteor Pinczyn 0 - 8 Lechia Gdańsk 16 września 2018 - 16:30
32. Lider Rychnowy 3 - 1 Anioły Garczegorze 16 września 2018 - 13:00
33. KP Starogard Gdański 0 - 2 Bałtyk Gdynia 16 września 2018 - 11:00
34. Kolejarz Chojnice 3 - 4 Borowiak Czersk 19 września 2018 - 17:00
35. Gryf Wejherowo 2 - 4 Chojniczanka Chojnice 18 września 2018 - 16:30
Pauza: Powiśle Dzierzgoń,
Kolejka 6 - 22/23. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. Borowiak Czersk 2 - 4 Gryf Wejherowo 22 września 2018 - 11:00
38. Bałtyk Gdynia 15 - 0 Kolejarz Chojnice 22 września 2018 - 11:00
39. Anioły Garczegorze - KP Starogard Gdański 18 listopada 2018 - 11:00
40. Lechia Gdańsk 16 - 1 Lider Rychnowy 23 września 2018 - 11:00
41. Skotawia Dębnica Kaszubska 3 - 2 Meteor Pinczyn 23 września 2018 - 15:00
42. Powiśle Dzierzgoń 7 - 0 Orkan Rumia MKS 23 września 2018 - 13:00
Pauza: Chojniczanka Chojnice,
Kolejka 7 - 29/30. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
44. Meteor Pinczyn 1 - 1 Powiśle Dzierzgoń 30 września 2018 - 15:00
45. Lider Rychnowy 0 - 1 Skotawia Dębnica Kaszubska 29 września 2018 - 12:00
46. KP Starogard Gdański 0 - 4 Lechia Gdańsk 30 września 2018 - 11:00
47. Kolejarz Chojnice 0 - 1 Anioły Garczegorze 30 września 2018 - 16:30
48. Gryf Wejherowo 1 - 2 Bałtyk Gdynia 29 września 2018 - 11:45
49. Chojniczanka Chojnice 8 - 1 Borowiak Czersk 29 września 2018 - 11:00
Pauza: Orkan Rumia MKS,
Kolejka 8 - 6/7. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
51. Bałtyk Gdynia 0 - 1 Chojniczanka Chojnice 6 października 2018 - 11:00
52. Anioły Garczegorze 0 - 7 Gryf Wejherowo 6 października 2018 - 11:00
53. Lechia Gdańsk 20 - 0 Kolejarz Chojnice 7 października 2018 - 11:00
54. Skotawia Dębnica Kaszubska 1 - 2 KP Starogard Gdański 7 października 2018 - 15:00
55. Powiśle Dzierzgoń 8 - 0 Lider Rychnowy 7 października 2018 - 13:00
56. Orkan Rumia MKS 2 - 1 Meteor Pinczyn 7 października 2018 - 11:00
Pauza: Borowiak Czersk,
Kolejka 9 - 13/14. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
58. Lider Rychnowy 3 - 7 Orkan Rumia MKS 13 października 2018 - 12:00
59. KP Starogard Gdański 5 - 1 Powiśle Dzierzgoń 14 października 2018 - 11:00
60. Kolejarz Chojnice 0 - 3 Skotawia Dębnica Kaszubska 13 października 2018 - 11:00
61. Gryf Wejherowo 1 - 6 Lechia Gdańsk 13 października 2018 - 13:45
62. Chojniczanka Chojnice 13 - 0 Anioły Garczegorze 13 października 2018 - 11:00
vo, zdekompletowanie składu gości
63. Borowiak Czersk 0 - 4 Bałtyk Gdynia 13 października 2018 - 11:00
Pauza: Meteor Pinczyn,
Kolejka 10 - 20/21. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
65. Anioły Garczegorze 0 - 1 Borowiak Czersk 20 października 2018 - 11:00
66. Lechia Gdańsk - Chojniczanka Chojnice 21 października 2018 - 11:00
67. Skotawia Dębnica Kaszubska 0 - 3 Gryf Wejherowo 20 października 2018 - 15:00
68. Powiśle Dzierzgoń - Kolejarz Chojnice 21 października 2018 - 13:00
69. Orkan Rumia MKS - KP Starogard Gdański 21 października 2018 - 11:00
70. Meteor Pinczyn 2 - 1 Lider Rychnowy 21 października 2018 - 14:00
Pauza: Bałtyk Gdynia,
Kolejka 11 - 27/28. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
72. KP Starogard Gdański - Meteor Pinczyn 28 października 2018 - 11:00
73. Kolejarz Chojnice - Orkan Rumia MKS 27 października 2018 - 11:00
74. Gryf Wejherowo - Powiśle Dzierzgoń 27 października 2018
75. Chojniczanka Chojnice - Skotawia Dębnica Kaszubska 27 października 2018 - 11:00
76. Borowiak Czersk - Lechia Gdańsk 27 października 2018 - 14:00
77. Bałtyk Gdynia - Anioły Garczegorze 27 października 2018 - 13:00
Pauza: Lider Rychnowy,
Kolejka 12 - 3/4. listopada 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
79. Lechia Gdańsk - Bałtyk Gdynia 4 listopada 2018 - 11:00
80. Skotawia Dębnica Kaszubska - Borowiak Czersk 4 listopada 2018 - 13:00
81. Powiśle Dzierzgoń - Chojniczanka Chojnice 4 listopada 2018 - 13:00
82. Orkan Rumia MKS - Gryf Wejherowo 3 listopada 2018 - 11:00
83. Meteor Pinczyn - Kolejarz Chojnice 4 listopada 2018 - 13:00
84. Lider Rychnowy - KP Starogard Gdański 3 listopada 2018 - 12:00
Pauza: Anioły Garczegorze,
Kolejka 13 - 10/11. listopada 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
86. Kolejarz Chojnice - Lider Rychnowy 10 listopada 2018 - 13:30
87. Gryf Wejherowo - Meteor Pinczyn 10 listopada 2018
88. Chojniczanka Chojnice - Orkan Rumia MKS 10 listopada 2018 - 11:00
89. Borowiak Czersk - Powiśle Dzierzgoń 10 listopada 2018 - 11:00
90. Bałtyk Gdynia - Skotawia Dębnica Kaszubska 10 listopada 2018 - 13:00
91. Anioły Garczegorze - Lechia Gdańsk 10 listopada 2018 - 11:00


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE