Kolejka 1 - 25/26. sierpnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (13) |
Wisła Steblewo |
3 - 5 |
Portowiec II Gdańsk |
25 sierpnia 2018
25.08 - 17:00 |
Osiczanka II Osice |
2 - 1 |
EPT Grabiny Zameczek |
26 sierpnia 2018
26.08 - 16:00 |
Oruński KP |
3 - 1 |
GTS Rokitnica |
25 sierpnia 2018
25.08 - 17:00 |
KS Wocławy |
2 - 1 |
Grom Trutnowy |
25 sierpnia 2018
25.08 - 17:00 |
GTS Rotmanka |
4 - 3 |
GTS Juszkowo |
25 sierpnia 2018
25.08 - 16:00 |
GKS II Kowale |
2 - 3 |
GTS Pruszcz Gdański |
26 sierpnia 2018
26.08 - 11:00 |
Kolejka 2 - 1/2. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Portowiec II Gdańsk |
5 - 1 |
GTS Pruszcz Gdański |
2 września 2018
2.09 - 11:30 |
GTS Juszkowo |
0 - 1 |
GKS II Kowale |
1 września 2018
1.09 - 16:30 |
Grom Trutnowy |
4 - 1 |
GTS Rotmanka |
2 września 2018
2.09 - 15:00 |
GTS Rokitnica |
3 - 2 |
KS Wocławy |
2 września 2018
2.09 - 13:00 |
EPT Grabiny Zameczek |
0 - 3 |
Oruński KP |
2 września 2018
2.09 - 13:00 |
Wisła Steblewo |
7 - 4 |
Osiczanka II Osice |
1 września 2018
1.09 - 17:00 |
Kolejka 3 - 8/9. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Osiczanka II Osice |
2 - 5 |
Portowiec II Gdańsk |
9 września 2018
9.09 - 17:00 |
Oruński KP |
0 - 2 |
Wisła Steblewo |
8 września 2018
8.09 - 17:00 |
KS Wocławy |
1 - 3 |
EPT Grabiny Zameczek |
8 września 2018
8.09 - 16:30 |
GTS Rotmanka |
3 - 2 |
GTS Rokitnica |
8 września 2018
8.09 - 16:00 |
GKS II Kowale |
7 - 1 |
Grom Trutnowy |
9 września 2018
9.09 - 11:00 |
GTS Pruszcz Gdański |
1 - 3 |
GTS Juszkowo |
9 września 2018
9.09 - 13:00 |
Kolejka 4 - 15/16. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Portowiec II Gdańsk |
4 - 1 |
GTS Juszkowo |
16 września 2018
16.09 - 14:00 |
Grom Trutnowy |
3 - 5 |
GTS Pruszcz Gdański |
11 listopada 2018
11.11 - 13:00 |
GTS Rokitnica |
1 - 7 |
GKS II Kowale |
15 września 2018
15.09 - 16:30 |
EPT Grabiny Zameczek |
0 - 0 |
GTS Rotmanka |
16 września 2018
16.09 - 13:00 |
Wisła Steblewo |
2 - 1 |
KS Wocławy |
15 września 2018
15.09 - 16:30 |
Osiczanka II Osice |
0 - 6 |
Oruński KP |
15 września 2018
15.09 - 14:15 |
Kolejka 5 - 22/23. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Oruński KP |
0 - 1 |
Portowiec II Gdańsk |
22 września 2018
22.09 - 16:00 |
KS Wocławy |
1 - 1 |
Osiczanka II Osice |
22 września 2018
22.09 - 16:00 |
GTS Rotmanka |
5 - 2 |
Wisła Steblewo |
22 września 2018
22.09 - 15:00 |
GKS II Kowale |
4 - 2 |
EPT Grabiny Zameczek |
23 września 2018
23.09 - 12:30 |
GTS Pruszcz Gdański |
1 - 3 |
GTS Rokitnica |
22 września 2018
22.09 - 16:00 |
GTS Juszkowo |
1 - 8 |
Grom Trutnowy |
22 września 2018
22.09 - 16:00 |
Kolejka 6 - 29/30. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Portowiec II Gdańsk |
1 - 3 |
Grom Trutnowy |
30 września 2018
30.09 - 14:00 |
GTS Rokitnica |
1 - 3 |
GTS Juszkowo |
29 września 2018
29.09 - 16:30 |
EPT Grabiny Zameczek |
4 - 1 |
GTS Pruszcz Gdański |
30 września 2018
30.09 - 15:00 |
Wisła Steblewo |
2 - 3 |
GKS II Kowale |
29 września 2018
29.09 - 16:00 |
Osiczanka II Osice |
1 - 2 |
GTS Rotmanka |
30 września 2018
30.09 - 15:45 |
Oruński KP |
3 - 3 |
KS Wocławy |
29 września 2018
29.09 - 16:00 |
Kolejka 7 - 6/7. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (3) |
KS Wocławy |
1 - 3 |
Portowiec II Gdańsk |
6 października 2018
6.10 - 15:00 |
GTS Rotmanka |
0 - 4 |
Oruński KP |
6 października 2018
6.10 - 14:00 |
GKS II Kowale |
5 - 2 |
Osiczanka II Osice |
7 października 2018
7.10 - 11:00 |
GTS Pruszcz Gdański |
2 - 5 |
Wisła Steblewo |
6 października 2018
6.10 - 16:00 |
GTS Juszkowo |
0 - 4 |
EPT Grabiny Zameczek |
6 października 2018
6.10 - 15:00 |
Grom Trutnowy |
6 - 1 |
GTS Rokitnica |
6 października 2018
6.10 - 15:00 |
Kolejka 8 - 13/14. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Portowiec II Gdańsk |
5 - 3 |
GTS Rokitnica |
14 października 2018
14.10 - 14:00 |
EPT Grabiny Zameczek |
1 - 1 |
Grom Trutnowy |
14 października 2018
14.10 - 13:00 |
Wisła Steblewo |
0 - 5 |
GTS Juszkowo |
13 października 2018
13.10 - 16:00 |
Osiczanka II Osice |
5 - 1 |
GTS Pruszcz Gdański |
13 października 2018
13.10 - 14:30 |
Oruński KP |
2 - 2 |
GKS II Kowale |
13 października 2018
13.10 - 16:00 |
KS Wocławy |
3 - 2 |
GTS Rotmanka |
13 października 2018
13.10 - 15:00 |
Kolejka 9 - 20/21. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (2) |
GTS Rotmanka |
1 - 1 |
Portowiec II Gdańsk |
20 października 2018
20.10 - 13:00 |
KS Wocławy |
3 - 4 |
GKS II Kowale |
21 października 2018
21.10 - 13:00 |
GTS Pruszcz Gdański |
0 - 1 |
Oruński KP |
20 października 2018
20.10 - 16:00 |
GTS Juszkowo |
3 - 1 |
Osiczanka II Osice |
20 października 2018
20.10 - 15:00 |
Grom Trutnowy |
2 - 3 |
Wisła Steblewo |
21 października 2018
21.10 - 11:00 |
GTS Rokitnica |
0 - 8 |
EPT Grabiny Zameczek |
21 października 2018
21.10 - 14:30 |
Kolejka 10 - 27/28. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Portowiec II Gdańsk |
4 - 6 |
EPT Grabiny Zameczek |
28 października 2018
28.10 - 14:00 |
Wisła Steblewo |
9 - 0 |
GTS Rokitnica |
28 października 2018
28.10 - 13:00 |
Osiczanka II Osice |
1 - 1 |
Grom Trutnowy |
28 października 2018
28.10 - 14:00 |
Oruński KP |
2 - 1 |
GTS Juszkowo |
27 października 2018
27.10 - 15:00 |
KS Wocławy |
2 - 4 |
GTS Pruszcz Gdański |
28 października 2018
28.10 - 14:00 |
GTS Rotmanka |
3 - 1 |
GKS II Kowale |
27 października 2018
27.10 - 13:00 |
Kolejka 11 - 3/4. listopada 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Portowiec II Gdańsk |
5 - 4 |
GKS II Kowale |
4 listopada 2018
4.11 - 11:00 |
GTS Pruszcz Gdański |
2 - 4 |
GTS Rotmanka |
4 listopada 2018
4.11 - 13:00 |
GTS Juszkowo |
6 - 1 |
KS Wocławy |
4 listopada 2018
4.11 - 12:00 |
Grom Trutnowy |
2 - 1 |
Oruński KP |
4 listopada 2018
4.11 - 14:00 |
GTS Rokitnica |
2 - 2 |
Osiczanka II Osice |
4 listopada 2018
4.11 - 13:30 |
EPT Grabiny Zameczek |
1 - 2 |
Wisła Steblewo |
4 listopada 2018
4.11 - 14:15 |
Kolejka 12 - 30/31. marca 2019 [szczegóły] | Komentarze (4) |
Portowiec II Gdańsk |
0 - 1 |
Wisła Steblewo |
31 marca 2019
31.03 - 12:00 |
EPT Grabiny Zameczek |
3 - 0 |
Osiczanka II Osice |
31 marca 2019
31.03 - 16:00 |
GTS Rokitnica |
4 - 2 |
Oruński KP |
30 marca 2019
30.03 - 16:00 |
Grom Trutnowy |
7 - 1 |
KS Wocławy |
31 marca 2019
31.03 - 13:00 |
GTS Juszkowo |
3 - 2 |
GTS Rotmanka |
30 marca 2019
30.03 - 15:30 |
GTS Pruszcz Gdański |
2 - 5 |
GKS II Kowale |
31 marca 2019
31.03 - 14:00 |
Kolejka 13 - 6/7. kwietnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (4) |
GTS Pruszcz Gdański |
1 - 1 |
Portowiec II Gdańsk |
7 kwietnia 2019
7.04 - 14:00 |
GKS II Kowale |
5 - 1 |
GTS Juszkowo |
7 kwietnia 2019
7.04 - 11:00 |
GTS Rotmanka |
2 - 2 |
Grom Trutnowy |
6 kwietnia 2019
6.04 - 15:00 |
KS Wocławy |
2 - 4 |
GTS Rokitnica |
6 kwietnia 2019
6.04 - 16:00 |
Oruński KP |
2 - 0 |
EPT Grabiny Zameczek |
6 kwietnia 2019
6.04 - 16:00 |
Osiczanka II Osice |
3 - 3 |
Wisła Steblewo |
6 kwietnia 2019
6.04 - 17:00 |
Kolejka 14 - 13/14. kwietnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (5) |
Portowiec II Gdańsk |
6 - 2 |
Osiczanka II Osice |
14 kwietnia 2019
14.04 - 11:30 |
Wisła Steblewo |
3 - 1 |
Oruński KP |
13 kwietnia 2019
13.04 - 17:00 |
EPT Grabiny Zameczek |
4 - 2 |
KS Wocławy |
14 kwietnia 2019
14.04 - 11:00 |
GTS Rokitnica |
0 - 2 |
GTS Rotmanka |
13 kwietnia 2019
13.04 - 16:30 |
Grom Trutnowy |
4 - 2 |
GKS II Kowale |
13 kwietnia 2019
13.04 - 15:00 |
GTS Juszkowo |
0 - 0 |
GTS Pruszcz Gdański |
13 kwietnia 2019
13.04 - 16:00 |
Kolejka 15 - 17/20. kwietnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (2) |
GTS Juszkowo |
3 - 3 |
Portowiec II Gdańsk |
17 kwietnia 2019
17.04 - 18:00 |
GTS Pruszcz Gdański |
2 - 8 |
Grom Trutnowy |
17 kwietnia 2019
17.04 - 17:00 |
GKS II Kowale |
9 - 0 |
GTS Rokitnica |
20 kwietnia 2019
20.04 - 11:00 |
GTS Rotmanka |
4 - 4 |
EPT Grabiny Zameczek |
20 kwietnia 2019
20.04 - 11:00 |
KS Wocławy |
2 - 2 |
Wisła Steblewo |
20 kwietnia 2019
20.04 - 16:00 |
Oruński KP |
0 - 4 |
Osiczanka II Osice |
17 kwietnia 2019
17.04 - 17:00 |
Kolejka 16 - 27/28. kwietnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (3) |
Portowiec II Gdańsk |
6 - 0 |
Oruński KP |
28 kwietnia 2019
28.04 - 14:00 |
Osiczanka II Osice |
2 - 0 |
KS Wocławy |
28 kwietnia 2019
28.04 - 16:00 |
Wisła Steblewo |
1 - 1 |
GTS Rotmanka |
27 kwietnia 2019
27.04 - 17:00 |
EPT Grabiny Zameczek |
3 - 1 |
GKS II Kowale |
28 kwietnia 2019
28.04 - 11:00 |
GTS Rokitnica |
1 - 4 |
GTS Pruszcz Gdański |
27 kwietnia 2019
27.04 - 16:30 |
Grom Trutnowy |
6 - 1 |
GTS Juszkowo |
27 kwietnia 2019
27.04 - 16:00 |
Kolejka 17 - 4/5. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (4) |
Grom Trutnowy |
8 - 1 |
Portowiec II Gdańsk |
4 maja 2019
4.05 - 16:00 |
GTS Juszkowo |
2 - 5 |
GTS Rokitnica |
5 maja 2019
5.05 - 17:00 |
GTS Pruszcz Gdański |
3 - 2 |
EPT Grabiny Zameczek |
5 maja 2019
5.05 - 14:00 |
GKS II Kowale |
7 - 3 |
Wisła Steblewo |
5 maja 2019
5.05 - 11:00 |
GTS Rotmanka |
3 - 0 |
Osiczanka II Osice |
4 maja 2019
4.05 - 15:00 |
KS Wocławy |
2 - 2 |
Oruński KP |
5 maja 2019
5.05 - 14:00 |
Kolejka 18 - 11/12. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (5) |
Portowiec II Gdańsk |
9 - 0 |
KS Wocławy |
12 maja 2019
12.05 - 11:30 |
Oruński KP |
1 - 4 |
GTS Rotmanka |
12 maja 2019
12.05 - 16:00 |
Osiczanka II Osice |
12 - 2 |
GKS II Kowale |
12 maja 2019
12.05 - 16:00 |
Wisła Steblewo |
3 - 2 |
GTS Pruszcz Gdański |
11 maja 2019
11.05 - 17:00 |
EPT Grabiny Zameczek |
2 - 2 |
GTS Juszkowo |
12 maja 2019
12.05 - 11:00 |
GTS Rokitnica |
2 - 2 |
Grom Trutnowy |
12 maja 2019
12.05 - 14:00 |
Kolejka 19 - 18/19. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (3) |
GTS Rokitnica |
1 - 5 |
Portowiec II Gdańsk |
19 maja 2019
19.05 - 14:00 |
Grom Trutnowy |
2 - 1 |
EPT Grabiny Zameczek |
18 maja 2019
18.05 - 17:00 |
GTS Juszkowo |
2 - 4 |
Wisła Steblewo |
18 maja 2019
18.05 - 16:30 |
GTS Pruszcz Gdański |
1 - 7 |
Osiczanka II Osice |
19 maja 2019
19.05 - 14:00 |
GKS II Kowale |
3 - 1 |
Oruński KP |
19 maja 2019
19.05 - 11:00 |
GTS Rotmanka |
3 - 0 |
KS Wocławy |
18 maja 2019
18.05 - 15:00 |
vo, zdekompletowanie składu |
Kolejka 20 - 25/26. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (5) |
Portowiec II Gdańsk |
1 - 4 |
GTS Rotmanka |
26 maja 2019
26.05 - 11:30 |
vo, na boisku 1:4 |
GKS II Kowale |
13 - 0 |
KS Wocławy |
26 maja 2019
26.05 - 11:00 |
Oruński KP |
3 - 2 |
GTS Pruszcz Gdański |
25 maja 2019
25.05 - 17:00 |
Osiczanka II Osice |
9 - 1 |
GTS Juszkowo |
26 maja 2019
26.05 - 17:00 |
Wisła Steblewo |
3 - 5 |
Grom Trutnowy |
25 maja 2019
25.05 - 17:00 |
EPT Grabiny Zameczek |
3 - 2 |
GTS Rokitnica |
26 maja 2019
26.05 - 11:00 |
Kolejka 21 - 1/2. czerwca 2019 [szczegóły] | Komentarze (8) |
EPT Grabiny Zameczek |
1 - 5 |
Portowiec II Gdańsk |
2 czerwca 2019
2.06 - 11:00 |
GTS Rokitnica |
1 - 4 |
Wisła Steblewo |
1 czerwca 2019
1.06 - 16:30 |
Grom Trutnowy |
0 - 3 |
Osiczanka II Osice |
1 czerwca 2019
1.06 - 16:00 |
vo, zdekompletowanie składu gospodarzy |
GTS Juszkowo |
1 - 0 |
Oruński KP |
1 czerwca 2019
1.06 - 16:30 |
GTS Pruszcz Gdański |
5 - 0 |
KS Wocławy |
2 czerwca 2019
2.06 - 14:00 |
GKS II Kowale |
3 - 3 |
GTS Rotmanka |
2 czerwca 2019
2.06 - 11:00 |
Kolejka 22 - 8/9. czerwca 2019 [szczegóły] | Komentarze (6) |
GKS II Kowale |
5 - 1 |
Portowiec II Gdańsk |
9 czerwca 2019
9.06 - 13:00 |
GTS Rotmanka |
3 - 2 |
GTS Pruszcz Gdański |
9 czerwca 2019
9.06 - 13:00 |
KS Wocławy |
0 - 2 |
GTS Juszkowo |
9 czerwca 2019
9.06 - 13:00 |
Oruński KP |
2 - 7 |
Grom Trutnowy |
9 czerwca 2019
9.06 - 13:00 |
Osiczanka II Osice |
11 - 2 |
GTS Rokitnica |
9 czerwca 2019
9.06 - 13:00 |
Wisła Steblewo |
1 - 4 |
EPT Grabiny Zameczek |
9 czerwca 2019
9.06 - 13:00 |
|