ZAPRASZAMY NA TURNIEJE PRZODKOWO CUP 2019 DLA DZIECI - ROCZNIKI 2005-2012
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2011 i MŁODSI - 02.03.2019 (SOBOTA)
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2006 i MŁODSI - 03.03.2019 (NIEDZIELA)
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2010 i MŁODSI - 09.03.2019 (SOBOTA)
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2007 i MŁODSI - 10.03.2019 (NIEDZIELA)
PRZODKOWO CUP 2019 - WETERANI (40+) - 16 MARCA 2019 (ROCZNIK 1979 i STARSI)
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




20_PLN_NDB_728x90

Klasa B - grupa Gdańsk III - sezon 2018/2019



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Portowiec II Gdańsk 11 25 8 1 2 39 - 25
2. GKS II Kowale 11 22 7 1 3 40 - 24
3. Wisła Steblewo 11 21 7 0 4 37 - 28
4. Oruński KP 11 20 6 2 3 25 - 12 1 3 1 0 0 4 - 0
5. GTS Rotmanka 11 20 6 2 3 25 - 23 1 0 0 0 1 0 - 4
6. Grom Trutnowy 11 17 5 2 4 32 - 24 1 1 0 1 0 1 - 1
7. EPT Grabiny Zameczek 11 17 5 2 4 30 - 18 1 1 0 1 0 1 - 1
8. GTS Juszkowo 11 15 5 0 6 26 - 27
9. Osiczanka II Osice 11 9 2 3 6 21 - 34 1 3 1 0 0 5 - 1
10. GTS Pruszcz Gdański 11 9 3 0 8 21 - 37 1 0 0 0 1 1 - 5
11. KS Wocławy 11 8 2 2 7 20 - 32
12. GTS Rokitnica 11 7 2 1 8 17 - 49
Ostatni komentarz dodał Mirek57 11.11.2018, 16:18:14




Runda wiosenna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 12 - 30/31. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Portowiec II Gdańsk - Wisła Steblewo
2. EPT Grabiny Zameczek - Osiczanka II Osice
3. GTS Rokitnica - Oruński KP
4. Grom Trutnowy - KS Wocławy
5. GTS Juszkowo - GTS Rotmanka
6. GTS Pruszcz Gdański - GKS II Kowale
Kolejka 13 - 6/7. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
7. GTS Pruszcz Gdański - Portowiec II Gdańsk
8. GKS II Kowale - GTS Juszkowo
9. GTS Rotmanka - Grom Trutnowy
10. KS Wocławy - GTS Rokitnica
11. Oruński KP - EPT Grabiny Zameczek
12. Osiczanka II Osice - Wisła Steblewo
Kolejka 14 - 13/14. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
13. Portowiec II Gdańsk - Osiczanka II Osice
14. Wisła Steblewo - Oruński KP
15. EPT Grabiny Zameczek - KS Wocławy
16. GTS Rokitnica - GTS Rotmanka
17. Grom Trutnowy - GKS II Kowale
18. GTS Juszkowo - GTS Pruszcz Gdański
Kolejka 15 - 17/20. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
19. GTS Juszkowo - Portowiec II Gdańsk
20. GTS Pruszcz Gdański - Grom Trutnowy
21. GKS II Kowale - GTS Rokitnica
22. GTS Rotmanka - EPT Grabiny Zameczek
23. KS Wocławy - Wisła Steblewo
24. Oruński KP - Osiczanka II Osice
Kolejka 16 - 27/28. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. Portowiec II Gdańsk - Oruński KP
26. Osiczanka II Osice - KS Wocławy
27. Wisła Steblewo - GTS Rotmanka
28. EPT Grabiny Zameczek - GKS II Kowale
29. GTS Rokitnica - GTS Pruszcz Gdański
30. Grom Trutnowy - GTS Juszkowo
Kolejka 17 - 4/5. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
31. Grom Trutnowy - Portowiec II Gdańsk
32. GTS Juszkowo - GTS Rokitnica
33. GTS Pruszcz Gdański - EPT Grabiny Zameczek
34. GKS II Kowale - Wisła Steblewo
35. GTS Rotmanka - Osiczanka II Osice
36. KS Wocławy - Oruński KP
Kolejka 18 - 11/12. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. Portowiec II Gdańsk - KS Wocławy
38. Oruński KP - GTS Rotmanka
39. Osiczanka II Osice - GKS II Kowale
40. Wisła Steblewo - GTS Pruszcz Gdański
41. EPT Grabiny Zameczek - GTS Juszkowo
42. GTS Rokitnica - Grom Trutnowy
Kolejka 19 - 18/19. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. GTS Rokitnica - Portowiec II Gdańsk
44. Grom Trutnowy - EPT Grabiny Zameczek
45. GTS Juszkowo - Wisła Steblewo
46. GTS Pruszcz Gdański - Osiczanka II Osice
47. GKS II Kowale - Oruński KP
48. GTS Rotmanka - KS Wocławy
Kolejka 20 - 25/26. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. Portowiec II Gdańsk - GTS Rotmanka
50. KS Wocławy - GKS II Kowale
51. Oruński KP - GTS Pruszcz Gdański
52. Osiczanka II Osice - GTS Juszkowo
53. Wisła Steblewo - Grom Trutnowy
54. EPT Grabiny Zameczek - GTS Rokitnica
Kolejka 21 - 1/2. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
55. EPT Grabiny Zameczek - Portowiec II Gdańsk
56. GTS Rokitnica - Wisła Steblewo
57. Grom Trutnowy - Osiczanka II Osice
58. GTS Juszkowo - Oruński KP
59. GTS Pruszcz Gdański - KS Wocławy
60. GKS II Kowale - GTS Rotmanka
Kolejka 22 - 8/9. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
61. Portowiec II Gdańsk - GKS II Kowale
62. GTS Rotmanka - GTS Pruszcz Gdański
63. KS Wocławy - GTS Juszkowo
64. Oruński KP - Grom Trutnowy
65. Osiczanka II Osice - GTS Rokitnica
66. Wisła Steblewo - EPT Grabiny Zameczek


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE