Baner

Klasa B - grupa Gdańsk II - sezon 2018/2019

MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. OKS Janowo 22 57 19 0 3 147 - 30
2. KS Chwaszczyno 22 55 18 1 3 75 - 25
3. Celtic Reda 22 47 15 2 5 92 - 37
4. Amigo Przyjaźń 22 42 13 3 6 57 - 51
5. Pomorzanin Gdynia 22 38 12 2 8 80 - 48
6. Jaguar II Gdańsk 22 32 10 2 10 86 - 62
7. Zaspa Gdańsk 22 26 8 2 12 55 - 97
8. Morena Gdańsk 22 25 8 1 13 56 - 94
9. KP Gdynia 22 22 7 1 14 44 - 83
10. Sztorm II Mosty 22 21 7 0 15 54 - 85
11. GKS II Żukowo 22 18 6 0 16 41 - 100
12. UKS Klukowo 22 6 2 0 20 28 - 103
Ostatni komentarz dodał GromTrutnowy 18.06.2019, 15:43:02

 Baner


Kolejka 1 - 25/26. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (4) 
Zaspa Gdańsk 2 - 3 Amigo Przyjaźń 26 sierpnia 2018 - 11:00
UKS Klukowo 0 - 2 Celtic Reda 26 sierpnia 2018 - 11:00
Sztorm II Mosty 8 - 0 GKS II Żukowo 26 sierpnia 2018 - 15:00
Pomorzanin Gdynia 8 - 1 Morena Gdańsk 11 listopada 2018 - 18:30
OKS Janowo 0 - 3 KS Chwaszczyno 25 sierpnia 2018 - 16:00
vo
Jaguar II Gdańsk 7 - 1 KP Gdynia 25 sierpnia 2018 - 10:00
Kolejka 2 - 1/2. września 2018 [szczegóły] Komentarze (4) 
Amigo Przyjaźń 7 - 0 KP Gdynia 2 września 2018 - 13:00
KS Chwaszczyno 0 - 3 Jaguar II Gdańsk 1 września 2018 - 17:00
Morena Gdańsk 0 - 8 OKS Janowo 2 września 2018 - 11:00
GKS II Żukowo 1 - 0 Pomorzanin Gdynia 2 września 2018 - 11:00
Celtic Reda 4 - 1 Sztorm II Mosty 2 września 2018 - 16:00
Zaspa Gdańsk 2 - 0 UKS Klukowo 2 września 2018 - 11:00
Kolejka 3 - 8/9. września 2018 [szczegóły] Komentarze (2) 
UKS Klukowo 1 - 2 Amigo Przyjaźń 9 września 2018 - 11:00
Sztorm II Mosty 4 - 1 Zaspa Gdańsk 9 września 2018 - 15:00
Pomorzanin Gdynia 4 - 4 Celtic Reda 9 września 2018 - 19:00
OKS Janowo 8 - 0 GKS II Żukowo 9 września 2018 - 12:00
goście zeszli z boiska
Jaguar II Gdańsk 8 - 2 Morena Gdańsk 9 września 2018 - 15:00
KP Gdynia 4 - 1 KS Chwaszczyno 9 września 2018 - 20:30
Kolejka 4 - 15/16. września 2018 [szczegóły] Komentarze (2) 
Amigo Przyjaźń 0 - 0 KS Chwaszczyno 16 września 2018 - 13:00
Morena Gdańsk 4 - 4 KP Gdynia 16 września 2018 - 10:00
GKS II Żukowo 3 - 12 Jaguar II Gdańsk 16 września 2018 - 15:00
Celtic Reda 4 - 2 OKS Janowo 15 września 2018 - 17:00
Zaspa Gdańsk 2 - 2 Pomorzanin Gdynia 16 września 2018 - 11:00
UKS Klukowo 5 - 3 Sztorm II Mosty 15 września 2018 - 12:00
Kolejka 5 - 22/23. września 2018 [szczegóły] Komentarze (3) 
Sztorm II Mosty 3 - 4 Amigo Przyjaźń 23 września 2018 - 15:00
Pomorzanin Gdynia 3 - 0 UKS Klukowo 23 września 2018 - 18:30
OKS Janowo 11 - 2 Zaspa Gdańsk 22 września 2018 - 16:00
Jaguar II Gdańsk 1 - 4 Celtic Reda 23 września 2018 - 11:00
KP Gdynia 3 - 2 GKS II Żukowo 23 września 2018 - 20:30
KS Chwaszczyno 2 - 0 Morena Gdańsk 22 września 2018 - 17:00
Kolejka 6 - 29/30. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
Amigo Przyjaźń 5 - 2 Morena Gdańsk 30 września 2018 - 13:00
GKS II Żukowo 3 - 5 KS Chwaszczyno 29 września 2018 - 16:00
Celtic Reda 2 - 1 KP Gdynia 30 września 2018 - 16:00
Zaspa Gdańsk 6 - 6 Jaguar II Gdańsk 30 września 2018 - 11:00
UKS Klukowo 1 - 6 OKS Janowo 30 września 2018 - 11:00
Sztorm II Mosty 1 - 2 Pomorzanin Gdynia 30 września 2018 - 15:00
Kolejka 7 - 6/7. października 2018 [szczegóły] Komentarze (1) 
Pomorzanin Gdynia 3 - 0 Amigo Przyjaźń 7 października 2018 - 18:30
OKS Janowo 1 - 0 Sztorm II Mosty 6 października 2018 - 16:00
Jaguar II Gdańsk 7 - 0 UKS Klukowo 7 października 2018 - 11:00
KP Gdynia 3 - 4 Zaspa Gdańsk 7 października 2018 - 20:30
KS Chwaszczyno 3 - 0 Celtic Reda 6 października 2018 - 16:00
Morena Gdańsk 2 - 0 GKS II Żukowo 7 października 2018 - 11:00
Kolejka 8 - 13/14. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
Amigo Przyjaźń 2 - 1 GKS II Żukowo 14 października 2018 - 13:00
Celtic Reda 0 - 3 Morena Gdańsk 13 października 2018 - 16:00
vo, na boisku 4:2
Zaspa Gdańsk 0 - 5 KS Chwaszczyno 14 października 2018 - 11:00
UKS Klukowo 0 - 3 KP Gdynia 14 października 2018 - 11:00
Sztorm II Mosty 0 - 10 Jaguar II Gdańsk 14 października 2018 - 15:00
Pomorzanin Gdynia 1 - 2 OKS Janowo 14 października 2018 - 20:00
Kolejka 9 - 20/21. października 2018 [szczegóły] Komentarze (3) 
OKS Janowo 6 - 1 Amigo Przyjaźń 20 października 2018 - 15:00
Jaguar II Gdańsk 4 - 3 Pomorzanin Gdynia 21 października 2018 - 11:00
KP Gdynia 4 - 2 Sztorm II Mosty 21 października 2018 - 20:30
KS Chwaszczyno 6 - 1 UKS Klukowo 20 października 2018 - 16:00
Morena Gdańsk 2 - 3 Zaspa Gdańsk 21 października 2018 - 11:00
GKS II Żukowo 0 - 8 Celtic Reda 21 października 2018 - 11:00
Kolejka 10 - 27/28. października 2018 [szczegóły] Komentarze (2) 
Amigo Przyjaźń 1 - 1 Celtic Reda 28 października 2018 - 13:00
Zaspa Gdańsk 3 - 0 GKS II Żukowo 28 października 2018 - 11:00
vo, na boisku 2:6, przekroczenie czasu gry przez zawodnika
UKS Klukowo 1 - 4 Morena Gdańsk 28 października 2018 - 13:00
Sztorm II Mosty 0 - 1 KS Chwaszczyno 28 października 2018 - 15:00
Pomorzanin Gdynia 4 - 0 KP Gdynia 27 października 2018 - 18:00
OKS Janowo 2 - 5 Jaguar II Gdańsk 27 października 2018 - 15:00
Kolejka 11 - 3/4. listopada 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
Jaguar II Gdańsk 3 - 3 Amigo Przyjaźń 4 listopada 2018 - 11:00
KP Gdynia 1 - 4 OKS Janowo 4 listopada 2018 - 20:30
KS Chwaszczyno 4 - 1 Pomorzanin Gdynia 3 listopada 2018 - 15:00
Sztorm II Mosty 5 - 3 Morena Gdańsk 4 listopada 2018 - 11:00
GKS II Żukowo 4 - 2 UKS Klukowo 4 listopada 2018 - 11:00
Celtic Reda 8 - 2 Zaspa Gdańsk 3 listopada 2018 - 14:00
Kolejka 12 - 30/31. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (3) 
Amigo Przyjaźń 5 - 0 Zaspa Gdańsk 31 marca 2019 - 13:00
Celtic Reda 7 - 0 UKS Klukowo 31 marca 2019 - 11:00
GKS II Żukowo 1 - 0 Sztorm II Mosty 31 marca 2019 - 11:00
Morena Gdańsk 1 - 3 Pomorzanin Gdynia 31 marca 2019 - 11:00
KS Chwaszczyno 2 - 3 OKS Janowo 31 marca 2019 - 15:00
KP Gdynia 3 - 7 Jaguar II Gdańsk 31 marca 2019 - 20:30
Kolejka 13 - 6/7. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (1) 
KP Gdynia 0 - 1 Amigo Przyjaźń 7 kwietnia 2019 - 20:30
Jaguar II Gdańsk 0 - 2 KS Chwaszczyno 7 kwietnia 2019 - 12:00
OKS Janowo 17 - 1 Morena Gdańsk 6 kwietnia 2019 - 16:00
Pomorzanin Gdynia 4 - 2 GKS II Żukowo 7 kwietnia 2019 - 19:00
Sztorm II Mosty 0 - 2 Celtic Reda 6 kwietnia 2019 - 13:00
UKS Klukowo 0 - 3 Zaspa Gdańsk 6 kwietnia 2019 - 12:00
Kolejka 14 - 13/14. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Amigo Przyjaźń 3 - 2 UKS Klukowo 14 kwietnia 2019 - 13:00
Zaspa Gdańsk 2 - 6 Sztorm II Mosty 14 kwietnia 2019 - 11:00
Celtic Reda 4 - 7 Pomorzanin Gdynia 14 kwietnia 2019 - 11:00
GKS II Żukowo 1 - 6 OKS Janowo 14 kwietnia 2019 - 11:00
Morena Gdańsk 3 - 0 Jaguar II Gdańsk 14 kwietnia 2019 - 15:00
KS Chwaszczyno 3 - 1 KP Gdynia 13 kwietnia 2019 - 11:00
Kolejka 15 - 17/20. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
KS Chwaszczyno 3 - 1 Amigo Przyjaźń 20 kwietnia 2019 - 11:00
KP Gdynia 1 - 2 Morena Gdańsk 17 kwietnia 2019 - 20:30
Jaguar II Gdańsk 6 - 4 GKS II Żukowo 17 kwietnia 2019 - 17:00
OKS Janowo 7 - 1 Celtic Reda 20 kwietnia 2019 - 11:00
Pomorzanin Gdynia 3 - 4 Zaspa Gdańsk 24 marca 2019 - 18:00
Sztorm II Mosty 5 - 2 UKS Klukowo 23 marca 2019 - 12:00
Kolejka 16 - 27/28. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Amigo Przyjaźń 9 - 1 Sztorm II Mosty 28 kwietnia 2019 - 13:00
UKS Klukowo 0 - 12 Pomorzanin Gdynia 27 kwietnia 2019 - 11:00
Zaspa Gdańsk 4 - 7 OKS Janowo 28 kwietnia 2019 - 11:00
Celtic Reda 6 - 1 Jaguar II Gdańsk 28 kwietnia 2019 - 11:00
GKS II Żukowo 0 - 3 KP Gdynia 28 kwietnia 2019 - 11:00
vo, na boisku 3:2
Morena Gdańsk 0 - 5 KS Chwaszczyno 28 kwietnia 2019 - 13:00
Kolejka 17 - 4/5. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Morena Gdańsk 3 - 1 Amigo Przyjaźń 5 maja 2019 - 11:00
KS Chwaszczyno 7 - 1 GKS II Żukowo 4 maja 2019 - 17:00
KP Gdynia 0 - 4 Celtic Reda 5 maja 2019 - 20:30
Jaguar II Gdańsk 1 - 2 Zaspa Gdańsk 5 maja 2019 - 12:00
OKS Janowo 8 - 1 UKS Klukowo 4 maja 2019 - 17:00
Pomorzanin Gdynia 5 - 0 Sztorm II Mosty 5 maja 2019 - 19:00
Kolejka 18 - 11/12. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Amigo Przyjaźń 2 - 1 Pomorzanin Gdynia 12 maja 2019 - 14:00
Sztorm II Mosty 0 - 15 OKS Janowo 11 maja 2019 - 16:00
vo
UKS Klukowo 3 - 0 Jaguar II Gdańsk 11 maja 2019 - 14:00
vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie
Zaspa Gdańsk 5 - 3 KP Gdynia 12 maja 2019 - 11:00
Celtic Reda 1 - 2 KS Chwaszczyno 12 maja 2019 - 11:00
GKS II Żukowo 5 - 2 Morena Gdańsk 12 maja 2019 - 15:00
Kolejka 19 - 18/19. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
GKS II Żukowo 1 - 2 Amigo Przyjaźń 19 maja 2019 - 11:00
Morena Gdańsk 1 - 4 Celtic Reda 19 maja 2019 - 11:00
KS Chwaszczyno 8 - 2 Zaspa Gdańsk 18 maja 2019 - 17:00
KP Gdynia 2 - 1 UKS Klukowo 19 maja 2019 - 20:30
Jaguar II Gdańsk 0 - 3 Sztorm II Mosty 19 maja 2019 - 14:00
vo, na boisku 4:0
OKS Janowo 3 - 1 Pomorzanin Gdynia 19 maja 2019 - 13:00
Kolejka 20 - 25/26. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Amigo Przyjaźń 1 - 10 OKS Janowo 26 maja 2019 - 13:00
Pomorzanin Gdynia 6 - 5 Jaguar II Gdańsk 26 maja 2019 - 19:00
Sztorm II Mosty 0 - 5 KP Gdynia 25 maja 2019 - 16:00
UKS Klukowo 0 - 4 KS Chwaszczyno 25 maja 2019 - 16:00
Zaspa Gdańsk 2 - 4 Morena Gdańsk 26 maja 2019 - 11:00
Celtic Reda 7 - 0 GKS II Żukowo 26 maja 2019 - 11:00
Kolejka 21 - 1/2. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
Celtic Reda 8 - 1 Amigo Przyjaźń 2 czerwca 2019 - 17:00
GKS II Żukowo 5 - 4 Zaspa Gdańsk 2 czerwca 2019 - 11:00
Morena Gdańsk 10 - 2 UKS Klukowo 2 czerwca 2019 - 16:00
KS Chwaszczyno 3 - 2 Sztorm II Mosty 1 czerwca 2019 - 17:00
KP Gdynia 2 - 5 Pomorzanin Gdynia 2 czerwca 2019 - 20:30
Jaguar II Gdańsk 0 - 3 OKS Janowo 2 czerwca 2019 - 14:00
vo, gospodarze nie stawili się na mecz
Kolejka 22 - 8/9. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (1) 
Amigo Przyjaźń 3 - 0 Jaguar II Gdańsk 9 czerwca 2019 - 13:00
vo, goście nie przyjechali
OKS Janowo 18 - 0 KP Gdynia 9 czerwca 2019 - 11:00
KS Chwaszczyno 6 - 2 Pomorzanin Gdynia 8 czerwca 2019 - 17:30
Sztorm II Mosty 10 - 6 Morena Gdańsk 9 czerwca 2019 - 13:00
UKS Klukowo 6 - 7 GKS II Żukowo 9 czerwca 2019 - 13:00
Zaspa Gdańsk 0 - 11 Celtic Reda 9 czerwca 2019 - 13:00