MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA


Piłkarska Liga Narodów




Klasa B - grupa Gdańsk II - sezon 2018/2019



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. OKS Janowo 22 57 19 0 3 147 - 30
2. KS Chwaszczyno 22 55 18 1 3 75 - 25
3. Celtic Reda 22 47 15 2 5 92 - 37
4. Amigo Przyjaźń 22 42 13 3 6 57 - 51
5. Pomorzanin Gdynia 22 38 12 2 8 80 - 48
6. Jaguar II Gdańsk 22 32 10 2 10 86 - 62
7. Zaspa Gdańsk 22 27 8 3 11 52 - 93
8. Morena Gdańsk 22 25 8 1 13 56 - 94
9. KP Gdynia 22 22 7 1 14 44 - 84
10. Sztorm II Mosty 22 21 7 0 15 55 - 85
11. GKS II Żukowo 22 16 5 1 16 37 - 97
12. UKS Klukowo 22 6 2 0 20 28 - 103
Ostatni komentarz dodał GromTrutnowy 18.06.2019, 15:43:02




Runda wiosenna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 12 - 30/31. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (3) 
1. Amigo Przyjaźń 5 - 0 Zaspa Gdańsk 31 marca 2019 - 13:00
2. Celtic Reda 7 - 0 UKS Klukowo 31 marca 2019 - 11:00
3. GKS II Żukowo 1 - 0 Sztorm II Mosty 31 marca 2019 - 11:00
4. Morena Gdańsk 1 - 3 Pomorzanin Gdynia 31 marca 2019 - 11:00
5. KS Chwaszczyno 2 - 3 OKS Janowo 31 marca 2019 - 15:00
6. KP Gdynia 3 - 7 Jaguar II Gdańsk 31 marca 2019 - 20:30
Kolejka 13 - 6/7. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (1) 
7. KP Gdynia 0 - 1 Amigo Przyjaźń 7 kwietnia 2019 - 20:30
8. Jaguar II Gdańsk 0 - 2 KS Chwaszczyno 7 kwietnia 2019 - 12:00
9. OKS Janowo 17 - 1 Morena Gdańsk 6 kwietnia 2019 - 16:00
10. Pomorzanin Gdynia 4 - 2 GKS II Żukowo 7 kwietnia 2019 - 19:00
11. Sztorm II Mosty 0 - 2 Celtic Reda 6 kwietnia 2019 - 13:00
12. UKS Klukowo 0 - 3 Zaspa Gdańsk 6 kwietnia 2019 - 12:00
Kolejka 14 - 13/14. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
13. Amigo Przyjaźń 3 - 2 UKS Klukowo 14 kwietnia 2019 - 13:00
14. Zaspa Gdańsk 2 - 6 Sztorm II Mosty 14 kwietnia 2019 - 11:00
15. Celtic Reda 4 - 7 Pomorzanin Gdynia 14 kwietnia 2019 - 11:00
16. GKS II Żukowo 1 - 6 OKS Janowo 14 kwietnia 2019 - 11:00
17. Morena Gdańsk 3 - 0 Jaguar II Gdańsk 14 kwietnia 2019 - 15:00
18. KS Chwaszczyno 3 - 1 KP Gdynia 13 kwietnia 2019 - 11:00
Kolejka 15 - 17/20. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
19. KS Chwaszczyno 3 - 1 Amigo Przyjaźń 20 kwietnia 2019 - 11:00
20. KP Gdynia 1 - 2 Morena Gdańsk 17 kwietnia 2019 - 20:30
21. Jaguar II Gdańsk 6 - 4 GKS II Żukowo 17 kwietnia 2019 - 17:00
22. OKS Janowo 7 - 1 Celtic Reda 20 kwietnia 2019 - 11:00
23. Pomorzanin Gdynia 3 - 4 Zaspa Gdańsk 24 marca 2019 - 18:00
24. Sztorm II Mosty 5 - 2 UKS Klukowo 23 marca 2019 - 12:00
Kolejka 16 - 27/28. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. Amigo Przyjaźń 9 - 1 Sztorm II Mosty 28 kwietnia 2019 - 13:00
26. UKS Klukowo 0 - 12 Pomorzanin Gdynia 27 kwietnia 2019 - 11:00
27. Zaspa Gdańsk 4 - 7 OKS Janowo 28 kwietnia 2019 - 11:00
28. Celtic Reda 6 - 1 Jaguar II Gdańsk 28 kwietnia 2019 - 11:00
29. GKS II Żukowo 0 - 3 KP Gdynia 28 kwietnia 2019 - 11:00
vo, na boisku 3:2
30. Morena Gdańsk 0 - 5 KS Chwaszczyno 28 kwietnia 2019 - 13:00
Kolejka 17 - 4/5. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
31. Morena Gdańsk 3 - 1 Amigo Przyjaźń 5 maja 2019 - 11:00
32. KS Chwaszczyno 7 - 1 GKS II Żukowo 4 maja 2019 - 17:00
33. KP Gdynia 0 - 4 Celtic Reda 5 maja 2019 - 20:30
34. Jaguar II Gdańsk 1 - 2 Zaspa Gdańsk 5 maja 2019 - 12:00
35. OKS Janowo 8 - 1 UKS Klukowo 4 maja 2019 - 17:00
36. Pomorzanin Gdynia 5 - 0 Sztorm II Mosty 5 maja 2019 - 19:00
Kolejka 18 - 11/12. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. Amigo Przyjaźń 2 - 1 Pomorzanin Gdynia 12 maja 2019 - 14:00
38. Sztorm II Mosty 0 - 15 OKS Janowo 11 maja 2019 - 16:00
vo
39. UKS Klukowo 3 - 0 Jaguar II Gdańsk 11 maja 2019 - 14:00
vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie
40. Zaspa Gdańsk 5 - 3 KP Gdynia 12 maja 2019 - 11:00
41. Celtic Reda 1 - 2 KS Chwaszczyno 12 maja 2019 - 11:00
42. GKS II Żukowo 5 - 2 Morena Gdańsk 12 maja 2019 - 15:00
Kolejka 19 - 18/19. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. GKS II Żukowo 1 - 2 Amigo Przyjaźń 19 maja 2019 - 11:00
44. Morena Gdańsk 1 - 4 Celtic Reda 19 maja 2019 - 11:00
45. KS Chwaszczyno 8 - 2 Zaspa Gdańsk 18 maja 2019 - 17:00
46. KP Gdynia 2 - 1 UKS Klukowo 19 maja 2019 - 20:30
47. Jaguar II Gdańsk 0 - 3 Sztorm II Mosty 19 maja 2019 - 14:00
vo, na boisku 4:0
48. OKS Janowo 3 - 1 Pomorzanin Gdynia 19 maja 2019 - 13:00
Kolejka 20 - 25/26. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. Amigo Przyjaźń 1 - 10 OKS Janowo 26 maja 2019 - 13:00
50. Pomorzanin Gdynia 6 - 5 Jaguar II Gdańsk 26 maja 2019 - 19:00
51. Sztorm II Mosty 0 - 5 KP Gdynia 25 maja 2019 - 16:00
52. UKS Klukowo 0 - 4 KS Chwaszczyno 25 maja 2019 - 16:00
53. Zaspa Gdańsk 2 - 4 Morena Gdańsk 26 maja 2019 - 11:00
54. Celtic Reda 7 - 0 GKS II Żukowo 26 maja 2019 - 11:00
Kolejka 21 - 1/2. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
55. Celtic Reda 8 - 1 Amigo Przyjaźń 2 czerwca 2019 - 17:00
56. GKS II Żukowo 1 - 1 Zaspa Gdańsk 2 czerwca 2019 - 11:00
57. Morena Gdańsk 10 - 2 UKS Klukowo 2 czerwca 2019 - 16:00
58. KS Chwaszczyno 3 - 2 Sztorm II Mosty 1 czerwca 2019 - 17:00
59. KP Gdynia 2 - 5 Pomorzanin Gdynia 2 czerwca 2019 - 20:30
60. Jaguar II Gdańsk 0 - 3 OKS Janowo 2 czerwca 2019 - 14:00
vo, gospodarze nie stawili się na mecz
Kolejka 22 - 8/9. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (1) 
61. Amigo Przyjaźń 3 - 0 Jaguar II Gdańsk 9 czerwca 2019 - 13:00
vo, goście nie przyjechali
62. OKS Janowo 18 - 0 KP Gdynia 9 czerwca 2019 - 11:00
63. KS Chwaszczyno 6 - 2 Pomorzanin Gdynia 8 czerwca 2019 - 17:30
64. Sztorm II Mosty 10 - 6 Morena Gdańsk 9 czerwca 2019 - 13:00
65. UKS Klukowo 6 - 7 GKS II Żukowo 9 czerwca 2019 - 13:00
66. Zaspa Gdańsk 0 - 11 Celtic Reda 9 czerwca 2019 - 13:00


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE