ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2018 W PRZODKOWIE - 13 KATEGORII WIEKOWYCH
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - SENIORZY - NAGRODY DLA 16 DRUŻYN - 4 WOLNE MIEJSCA
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2000/2001 - 22.12.2018 (SOBOTA) 10:00 - 15:00 - WOLNE MIEJSCA
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




Klasa B - grupa Gdańsk I - sezon 2018/2019



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Solar Władysławowo 11 31 10 1 0 67 - 12
2. Wicher Wierzchucino 11 27 9 0 2 40 - 15 1 3 1 0 0 4 - 1
3. Stolem II Gniewino 11 27 9 0 2 40 - 21 1 0 0 0 1 1 - 4
4. KKS Koleczkowo 11 23 7 2 2 48 - 22
5. Huragan Smolno 11 16 4 4 3 25 - 26
6. Norda Karwia 11 13 4 1 6 27 - 36
7. Sokół Strzelno 11 11 3 2 6 32 - 43
8. Relaks Mechowo 11 10 3 1 7 24 - 50
9. Arka Prusewo 11 9 3 0 8 15 - 40
10. Ajax Leśniewo 11 8 2 2 7 15 - 42
11. Puma Darżlubie 11 7 1 4 6 17 - 30 1 1 0 1 0 1 - 1
12. GKS Linia 11 7 2 1 8 21 - 34 1 1 0 1 0 1 - 1
Ostatni komentarz dodał pikuś 04.11.2018, 21:22:53




Runda jesienna 2018: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 1 - 25/26. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (20) 
1. Wicher Wierzchucino 2 - 1 Ajax Leśniewo 26 sierpnia 2018 - 17:00
2. Norda Karwia 1 - 2 Arka Prusewo 26 września 2018 - 17:30
3. Sokół Strzelno 4 - 4 Huragan Smolno 26 sierpnia 2018 - 12:00
4. Relaks Mechowo 1 - 5 KKS Koleczkowo 26 sierpnia 2018 - 13:00
5. Puma Darżlubie 2 - 5 Solar Władysławowo 25 sierpnia 2018 - 18:00
6. Stolem II Gniewino 5 - 3 GKS Linia 25 sierpnia 2018 - 17:30
Kolejka 2 - 1/2. września 2018 [szczegóły] Komentarze (4) 
7. Ajax Leśniewo 2 - 0 GKS Linia 1 września 2018 - 17:00
8. Solar Władysławowo 8 - 1 Stolem II Gniewino 1 września 2018 - 18:00
9. KKS Koleczkowo 3 - 1 Puma Darżlubie 1 września 2018 - 15:00
10. Huragan Smolno 2 - 0 Relaks Mechowo 1 września 2018 - 17:00
11. Arka Prusewo 0 - 5 Sokół Strzelno 2 września 2018 - 13:00
12. Wicher Wierzchucino 3 - 0 Norda Karwia 2 września 2018 - 17:00
Kolejka 3 - 8/9. września 2018 [szczegóły] Komentarze (2) 
13. Norda Karwia 5 - 1 Ajax Leśniewo 8 września 2018 - 17:00
14. Sokół Strzelno 1 - 7 Wicher Wierzchucino 9 września 2018 - 12:00
15. Relaks Mechowo 5 - 3 Arka Prusewo 9 września 2018 - 13:00
16. Puma Darżlubie 0 - 4 Huragan Smolno 8 września 2018 - 17:00
17. Stolem II Gniewino 3 - 1 KKS Koleczkowo 9 września 2018 - 11:00
18. GKS Linia 3 - 6 Solar Władysławowo 8 września 2018 - 16:00
Kolejka 4 - 15/16. września 2018 [szczegóły] Komentarze (3) 
19. Ajax Leśniewo 2 - 9 Solar Władysławowo 15 września 2018 - 17:00
20. KKS Koleczkowo 4 - 2 GKS Linia 16 września 2018 - 12:00
21. Huragan Smolno 1 - 4 Stolem II Gniewino 16 września 2018 - 11:00
22. Arka Prusewo 3 - 4 Puma Darżlubie 15 września 2018 - 17:30
23. Wicher Wierzchucino 6 - 0 Relaks Mechowo 16 września 2018 - 16:00
24. Norda Karwia 2 - 6 Sokół Strzelno 10 listopada 2018 - 18:00
Kolejka 5 - 22/23. września 2018 [szczegóły] Komentarze (4) 
25. Sokół Strzelno 3 - 4 Ajax Leśniewo 23 września 2018 - 12:00
26. Relaks Mechowo 2 - 7 Norda Karwia 23 września 2018 - 13:00
27. Puma Darżlubie 2 - 3 Wicher Wierzchucino 26 września 2018 - 16:30
28. Stolem II Gniewino 4 - 1 Arka Prusewo 23 września 2018 - 11:00
29. GKS Linia 1 - 2 Huragan Smolno 23 września 2018 - 16:00
30. Solar Władysławowo 1 - 1 KKS Koleczkowo 23 września 2018 - 15:00
Kolejka 6 - 29/30. września 2018 [szczegóły] Komentarze (4) 
31. Ajax Leśniewo 0 - 5 KKS Koleczkowo 30 września 2018 - 14:00
32. Huragan Smolno 0 - 4 Solar Władysławowo 30 września 2018 - 11:00
33. Arka Prusewo 0 - 1 GKS Linia 30 września 2018 - 13:30
34. Wicher Wierzchucino 4 - 1 Stolem II Gniewino 29 września 2018 - 16:00
35. Norda Karwia 3 - 2 Puma Darżlubie 29 września 2018 - 16:00
36. Sokół Strzelno 6 - 1 Relaks Mechowo 30 września 2018 - 12:00
Kolejka 7 - 6/7. października 2018 [szczegóły] Komentarze (2) 
37. Relaks Mechowo 7 - 1 Ajax Leśniewo 7 października 2018 - 13:00
38. Puma Darżlubie 2 - 2 Sokół Strzelno 7 października 2018 - 13:00
39. Stolem II Gniewino 2 - 1 Norda Karwia 6 października 2018 - 16:30
40. GKS Linia 1 - 3 Wicher Wierzchucino 6 października 2018 - 16:00
41. Solar Władysławowo 12 - 0 Arka Prusewo 6 października 2018 - 14:00
42. KKS Koleczkowo 3 - 3 Huragan Smolno 6 października 2018 - 15:00
Kolejka 8 - 13/14. października 2018 [szczegóły] Komentarze (1) 
43. Ajax Leśniewo 3 - 3 Huragan Smolno 14 października 2018 - 14:00
44. Arka Prusewo 2 - 4 KKS Koleczkowo 14 października 2018 - 13:00
45. Wicher Wierzchucino 1 - 2 Solar Władysławowo 14 października 2018 - 15:00
46. Norda Karwia 5 - 3 GKS Linia 13 października 2018 - 15:00
47. Sokół Strzelno 0 - 4 Stolem II Gniewino 14 października 2018 - 12:00
48. Relaks Mechowo 1 - 1 Puma Darżlubie 14 października 2018 - 13:00
Kolejka 9 - 20/21. października 2018 [szczegóły] Komentarze (7) 
49. Puma Darżlubie 1 - 1 Ajax Leśniewo 21 października 2018 - 13:00
50. Stolem II Gniewino 6 - 1 Relaks Mechowo 21 października 2018 - 15:00
51. GKS Linia 5 - 1 Sokół Strzelno 20 października 2018 - 15:30
52. Solar Władysławowo 3 - 0 Norda Karwia 20 października 2018 - 14:00
vo, goście nie przyjechali
53. KKS Koleczkowo 3 - 5 Wicher Wierzchucino 21 października 2018 - 15:00
54. Huragan Smolno 3 - 0 Arka Prusewo 21 października 2018 - 11:00
Kolejka 10 - 27/28. października 2018 [szczegóły] Komentarze (2) 
55. Ajax Leśniewo 0 - 1 Arka Prusewo 28 października 2018 - 14:00
56. Wicher Wierzchucino 5 - 1 Huragan Smolno 28 października 2018 - 15:00
57. Norda Karwia 1 - 10 KKS Koleczkowo 27 października 2018 - 15:00
58. Sokół Strzelno 1 - 5 Solar Władysławowo 28 października 2018 - 12:00
59. Relaks Mechowo 5 - 1 GKS Linia 28 października 2018 - 13:00
60. Puma Darżlubie 1 - 4 Stolem II Gniewino 28 października 2018 - 13:00
Kolejka 11 - 3/4. listopada 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
61. Stolem II Gniewino 6 - 0 Ajax Leśniewo 3 listopada 2018 - 16:30
62. GKS Linia 1 - 1 Puma Darżlubie 3 listopada 2018 - 14:00
63. Solar Władysławowo 12 - 1 Relaks Mechowo 3 listopada 2018 - 11:00
64. KKS Koleczkowo 9 - 3 Sokół Strzelno 3 listopada 2018 - 15:00
65. Huragan Smolno 2 - 2 Norda Karwia 4 listopada 2018 - 11:00
66. Arka Prusewo 3 - 1 Wicher Wierzchucino 4 listopada 2018 - 13:00


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE