ZAPRASZAMY NA TURNIEJE PRZODKOWO CUP 2019 DLA DZIECI - ROCZNIKI 2005-2012
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2011 i MŁODSI - 02.03.2019 (SOBOTA)
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2006 i MŁODSI - 03.03.2019 (NIEDZIELA)
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2010 i MŁODSI - 09.03.2019 (SOBOTA)
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2007 i MŁODSI - 10.03.2019 (NIEDZIELA)
PRZODKOWO CUP 2019 - WETERANI (40+) - 16 MARCA 2019 (ROCZNIK 1979 i STARSI)
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




20_PLN_NDB_728x90

Klasa B - grupa Gdańsk I - sezon 2018/2019



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Solar Władysławowo 11 31 10 1 0 67 - 12
2. Wicher Wierzchucino 11 27 9 0 2 40 - 15 1 3 1 0 0 4 - 1
3. Stolem II Gniewino 11 27 9 0 2 40 - 21 1 0 0 0 1 1 - 4
4. KKS Koleczkowo 11 23 7 2 2 48 - 22
5. Huragan Smolno 11 16 4 4 3 25 - 26
6. Norda Karwia 11 13 4 1 6 27 - 36
7. Sokół Strzelno 11 11 3 2 6 32 - 43
8. Relaks Mechowo 11 10 3 1 7 24 - 50
9. Arka Prusewo 11 9 3 0 8 15 - 40
10. Ajax Leśniewo 11 8 2 2 7 15 - 42
11. Puma Darżlubie 11 7 1 4 6 17 - 30 1 1 0 1 0 1 - 1
12. GKS Linia 11 7 2 1 8 21 - 34 1 1 0 1 0 1 - 1
Ostatni komentarz dodał pikuś 04.11.2018, 21:22:53




Runda wiosenna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 12 - 30/31. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Ajax Leśniewo - Wicher Wierzchucino
2. Arka Prusewo - Norda Karwia
3. Huragan Smolno - Sokół Strzelno
4. KKS Koleczkowo - Relaks Mechowo
5. Solar Władysławowo - Puma Darżlubie
6. GKS Linia - Stolem II Gniewino
Kolejka 13 - 6/7. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
7. GKS Linia - Ajax Leśniewo
8. Stolem II Gniewino - Solar Władysławowo
9. Puma Darżlubie - KKS Koleczkowo
10. Relaks Mechowo - Huragan Smolno
11. Sokół Strzelno - Arka Prusewo
12. Norda Karwia - Wicher Wierzchucino
Kolejka 14 - 13/14. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
13. Ajax Leśniewo - Norda Karwia
14. Wicher Wierzchucino - Sokół Strzelno
15. Arka Prusewo - Relaks Mechowo
16. Huragan Smolno - Puma Darżlubie
17. KKS Koleczkowo - Stolem II Gniewino
18. Solar Władysławowo - GKS Linia
Kolejka 15 - 17/20. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
19. Solar Władysławowo - Ajax Leśniewo
20. GKS Linia - KKS Koleczkowo
21. Stolem II Gniewino - Huragan Smolno
22. Puma Darżlubie - Arka Prusewo
23. Relaks Mechowo - Wicher Wierzchucino
24. Sokół Strzelno - Norda Karwia
Kolejka 16 - 27/28. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. Ajax Leśniewo - Sokół Strzelno
26. Norda Karwia - Relaks Mechowo
27. Wicher Wierzchucino - Puma Darżlubie
28. Arka Prusewo - Stolem II Gniewino
29. Huragan Smolno - GKS Linia
30. KKS Koleczkowo - Solar Władysławowo
Kolejka 17 - 4/5. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
31. KKS Koleczkowo - Ajax Leśniewo
32. Solar Władysławowo - Huragan Smolno
33. GKS Linia - Arka Prusewo
34. Stolem II Gniewino - Wicher Wierzchucino
35. Puma Darżlubie - Norda Karwia
36. Relaks Mechowo - Sokół Strzelno
Kolejka 18 - 11/12. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. Ajax Leśniewo - Relaks Mechowo
38. Sokół Strzelno - Puma Darżlubie
39. Norda Karwia - Stolem II Gniewino
40. Wicher Wierzchucino - GKS Linia
41. Arka Prusewo - Solar Władysławowo
42. Huragan Smolno - KKS Koleczkowo
Kolejka 19 - 18/19. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Huragan Smolno - Ajax Leśniewo
44. KKS Koleczkowo - Arka Prusewo
45. Solar Władysławowo - Wicher Wierzchucino
46. GKS Linia - Norda Karwia
47. Stolem II Gniewino - Sokół Strzelno
48. Puma Darżlubie - Relaks Mechowo
Kolejka 20 - 25/26. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. Ajax Leśniewo - Puma Darżlubie
50. Relaks Mechowo - Stolem II Gniewino
51. Sokół Strzelno - GKS Linia
52. Norda Karwia - Solar Władysławowo
53. Wicher Wierzchucino - KKS Koleczkowo
54. Arka Prusewo - Huragan Smolno
Kolejka 21 - 1/2. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
55. Arka Prusewo - Ajax Leśniewo
56. Huragan Smolno - Wicher Wierzchucino
57. KKS Koleczkowo - Norda Karwia
58. Solar Władysławowo - Sokół Strzelno
59. GKS Linia - Relaks Mechowo
60. Stolem II Gniewino - Puma Darżlubie
Kolejka 22 - 8/9. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
61. Ajax Leśniewo - Stolem II Gniewino
62. Puma Darżlubie - GKS Linia
63. Relaks Mechowo - Solar Władysławowo
64. Sokół Strzelno - KKS Koleczkowo
65. Norda Karwia - Huragan Smolno
66. Wicher Wierzchucino - Arka Prusewo


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE