Kolejka 1 - 25/26. sierpnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (20) |
Wicher Wierzchucino |
2 - 1 |
Ajax Leśniewo |
26 sierpnia 2018
26.08 - 17:00 |
Norda Karwia |
1 - 2 |
Arka Prusewo |
26 września 2018
26.09 - 17:30 |
Sokół Strzelno |
4 - 4 |
Huragan Smolno |
26 sierpnia 2018
26.08 - 12:00 |
Relaks Mechowo |
1 - 5 |
KKS Koleczkowo |
26 sierpnia 2018
26.08 - 13:00 |
Puma Darżlubie |
2 - 5 |
Solar Władysławowo |
25 sierpnia 2018
25.08 - 18:00 |
Stolem II Gniewino |
5 - 3 |
GKS Linia |
25 sierpnia 2018
25.08 - 17:30 |
Kolejka 2 - 1/2. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (4) |
Ajax Leśniewo |
2 - 0 |
GKS Linia |
1 września 2018
1.09 - 17:00 |
Solar Władysławowo |
8 - 1 |
Stolem II Gniewino |
1 września 2018
1.09 - 18:00 |
KKS Koleczkowo |
3 - 1 |
Puma Darżlubie |
1 września 2018
1.09 - 15:00 |
Huragan Smolno |
2 - 0 |
Relaks Mechowo |
1 września 2018
1.09 - 17:00 |
Arka Prusewo |
0 - 5 |
Sokół Strzelno |
2 września 2018
2.09 - 13:00 |
Wicher Wierzchucino |
3 - 0 |
Norda Karwia |
2 września 2018
2.09 - 17:00 |
Kolejka 3 - 8/9. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Norda Karwia |
5 - 1 |
Ajax Leśniewo |
8 września 2018
8.09 - 17:00 |
Sokół Strzelno |
1 - 7 |
Wicher Wierzchucino |
9 września 2018
9.09 - 12:00 |
Relaks Mechowo |
5 - 3 |
Arka Prusewo |
9 września 2018
9.09 - 13:00 |
Puma Darżlubie |
0 - 4 |
Huragan Smolno |
8 września 2018
8.09 - 17:00 |
Stolem II Gniewino |
3 - 1 |
KKS Koleczkowo |
9 września 2018
9.09 - 11:00 |
GKS Linia |
3 - 6 |
Solar Władysławowo |
8 września 2018
8.09 - 16:00 |
Kolejka 4 - 15/16. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (3) |
Ajax Leśniewo |
2 - 9 |
Solar Władysławowo |
15 września 2018
15.09 - 17:00 |
KKS Koleczkowo |
4 - 2 |
GKS Linia |
16 września 2018
16.09 - 12:00 |
Huragan Smolno |
1 - 4 |
Stolem II Gniewino |
16 września 2018
16.09 - 11:00 |
Arka Prusewo |
3 - 4 |
Puma Darżlubie |
15 września 2018
15.09 - 17:30 |
Wicher Wierzchucino |
6 - 0 |
Relaks Mechowo |
16 września 2018
16.09 - 16:00 |
Norda Karwia |
2 - 6 |
Sokół Strzelno |
10 listopada 2018
10.11 - 18:00 |
Kolejka 5 - 22/23. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (4) |
Sokół Strzelno |
3 - 4 |
Ajax Leśniewo |
23 września 2018
23.09 - 12:00 |
Relaks Mechowo |
2 - 7 |
Norda Karwia |
23 września 2018
23.09 - 13:00 |
Puma Darżlubie |
2 - 3 |
Wicher Wierzchucino |
26 września 2018
26.09 - 16:30 |
Stolem II Gniewino |
4 - 1 |
Arka Prusewo |
23 września 2018
23.09 - 11:00 |
GKS Linia |
1 - 2 |
Huragan Smolno |
23 września 2018
23.09 - 16:00 |
Solar Władysławowo |
1 - 1 |
KKS Koleczkowo |
23 września 2018
23.09 - 15:00 |
Kolejka 6 - 29/30. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (4) |
Ajax Leśniewo |
0 - 5 |
KKS Koleczkowo |
30 września 2018
30.09 - 14:00 |
Huragan Smolno |
0 - 4 |
Solar Władysławowo |
30 września 2018
30.09 - 11:00 |
Arka Prusewo |
0 - 1 |
GKS Linia |
30 września 2018
30.09 - 13:30 |
Wicher Wierzchucino |
4 - 1 |
Stolem II Gniewino |
29 września 2018
29.09 - 16:00 |
Norda Karwia |
3 - 2 |
Puma Darżlubie |
29 września 2018
29.09 - 16:00 |
Sokół Strzelno |
6 - 1 |
Relaks Mechowo |
30 września 2018
30.09 - 12:00 |
Kolejka 7 - 6/7. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Relaks Mechowo |
7 - 1 |
Ajax Leśniewo |
7 października 2018
7.10 - 13:00 |
Puma Darżlubie |
2 - 2 |
Sokół Strzelno |
7 października 2018
7.10 - 13:00 |
Stolem II Gniewino |
2 - 1 |
Norda Karwia |
6 października 2018
6.10 - 16:30 |
GKS Linia |
1 - 3 |
Wicher Wierzchucino |
6 października 2018
6.10 - 16:00 |
Solar Władysławowo |
12 - 0 |
Arka Prusewo |
6 października 2018
6.10 - 14:00 |
KKS Koleczkowo |
3 - 3 |
Huragan Smolno |
6 października 2018
6.10 - 15:00 |
Kolejka 8 - 13/14. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Ajax Leśniewo |
3 - 3 |
Huragan Smolno |
14 października 2018
14.10 - 14:00 |
Arka Prusewo |
2 - 4 |
KKS Koleczkowo |
14 października 2018
14.10 - 13:00 |
Wicher Wierzchucino |
1 - 2 |
Solar Władysławowo |
14 października 2018
14.10 - 15:00 |
Norda Karwia |
5 - 3 |
GKS Linia |
13 października 2018
13.10 - 15:00 |
Sokół Strzelno |
0 - 4 |
Stolem II Gniewino |
14 października 2018
14.10 - 12:00 |
Relaks Mechowo |
1 - 1 |
Puma Darżlubie |
14 października 2018
14.10 - 13:00 |
Kolejka 9 - 20/21. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (7) |
Puma Darżlubie |
1 - 1 |
Ajax Leśniewo |
21 października 2018
21.10 - 13:00 |
Stolem II Gniewino |
6 - 1 |
Relaks Mechowo |
21 października 2018
21.10 - 15:00 |
GKS Linia |
5 - 1 |
Sokół Strzelno |
20 października 2018
20.10 - 15:30 |
Solar Władysławowo |
3 - 0 |
Norda Karwia |
20 października 2018
20.10 - 14:00 |
vo, goście nie przyjechali |
KKS Koleczkowo |
3 - 5 |
Wicher Wierzchucino |
21 października 2018
21.10 - 15:00 |
Huragan Smolno |
3 - 0 |
Arka Prusewo |
21 października 2018
21.10 - 11:00 |
Kolejka 10 - 27/28. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Ajax Leśniewo |
0 - 1 |
Arka Prusewo |
28 października 2018
28.10 - 14:00 |
Wicher Wierzchucino |
5 - 1 |
Huragan Smolno |
28 października 2018
28.10 - 15:00 |
Norda Karwia |
1 - 10 |
KKS Koleczkowo |
27 października 2018
27.10 - 15:00 |
Sokół Strzelno |
1 - 5 |
Solar Władysławowo |
28 października 2018
28.10 - 12:00 |
Relaks Mechowo |
5 - 1 |
GKS Linia |
28 października 2018
28.10 - 13:00 |
Puma Darżlubie |
1 - 4 |
Stolem II Gniewino |
28 października 2018
28.10 - 13:00 |
Kolejka 11 - 3/4. listopada 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Stolem II Gniewino |
6 - 0 |
Ajax Leśniewo |
3 listopada 2018
3.11 - 16:30 |
GKS Linia |
1 - 1 |
Puma Darżlubie |
3 listopada 2018
3.11 - 14:00 |
Solar Władysławowo |
12 - 1 |
Relaks Mechowo |
3 listopada 2018
3.11 - 11:00 |
KKS Koleczkowo |
9 - 3 |
Sokół Strzelno |
3 listopada 2018
3.11 - 15:00 |
Huragan Smolno |
2 - 2 |
Norda Karwia |
4 listopada 2018
4.11 - 11:00 |
Arka Prusewo |
3 - 1 |
Wicher Wierzchucino |
4 listopada 2018
4.11 - 13:00 |
Kolejka 12 - 30/31. marca 2019 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Ajax Leśniewo |
1 - 4 |
Wicher Wierzchucino |
31 marca 2019
31.03 - 11:00 |
Arka Prusewo |
0 - 3 |
Norda Karwia |
31 marca 2019
31.03 - 15:00 |
vo, na boisku 1:2 |
Huragan Smolno |
2 - 0 |
Sokół Strzelno |
31 marca 2019
31.03 - 15:00 |
KKS Koleczkowo |
7 - 0 |
Relaks Mechowo |
30 marca 2019
30.03 - 15:00 |
Solar Władysławowo |
1 - 0 |
Puma Darżlubie |
30 marca 2019
30.03 - 15:30 |
GKS Linia |
2 - 2 |
Stolem II Gniewino |
30 marca 2019
30.03 - 15:00 |
Kolejka 13 - 6/7. kwietnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (3) |
GKS Linia |
1 - 4 |
Ajax Leśniewo |
7 kwietnia 2019
7.04 - 13:30 |
Stolem II Gniewino |
0 - 2 |
Solar Władysławowo |
20 kwietnia 2019
20.04 - 11:00 |
Puma Darżlubie |
2 - 3 |
KKS Koleczkowo |
7 kwietnia 2019
7.04 - 13:00 |
Relaks Mechowo |
2 - 1 |
Huragan Smolno |
7 kwietnia 2019
7.04 - 13:00 |
Sokół Strzelno |
6 - 1 |
Arka Prusewo |
7 kwietnia 2019
7.04 - 12:00 |
Norda Karwia |
4 - 4 |
Wicher Wierzchucino |
6 kwietnia 2019
6.04 - 17:00 |
Kolejka 14 - 13/14. kwietnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (4) |
Ajax Leśniewo |
0 - 2 |
Norda Karwia |
14 kwietnia 2019
14.04 - 11:00 |
Wicher Wierzchucino |
3 - 1 |
Sokół Strzelno |
14 kwietnia 2019
14.04 - 13:00 |
Arka Prusewo |
2 - 1 |
Relaks Mechowo |
14 kwietnia 2019
14.04 - 13:00 |
Huragan Smolno |
0 - 2 |
Puma Darżlubie |
14 kwietnia 2019
14.04 - 11:00 |
KKS Koleczkowo |
5 - 1 |
Stolem II Gniewino |
14 kwietnia 2019
14.04 - 11:00 |
Solar Władysławowo |
8 - 0 |
GKS Linia |
13 kwietnia 2019
13.04 - 14:30 |
Kolejka 15 - 17/20. kwietnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Solar Władysławowo |
4 - 3 |
Ajax Leśniewo |
17 kwietnia 2019
17.04 - 19:00 |
GKS Linia |
0 - 3 |
KKS Koleczkowo |
17 kwietnia 2019
17.04 - 19:00 |
Stolem II Gniewino |
4 - 1 |
Huragan Smolno |
17 kwietnia 2019
17.04 - 17:00 |
Puma Darżlubie |
2 - 0 |
Arka Prusewo |
24 kwietnia 2019
24.04 - 18:30 |
Relaks Mechowo |
3 - 4 |
Wicher Wierzchucino |
20 kwietnia 2019
20.04 - 15:00 |
Sokół Strzelno |
0 - 2 |
Norda Karwia |
15 maja 2019
15.05 - 18:00 |
Kolejka 16 - 27/28. kwietnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Ajax Leśniewo |
1 - 4 |
Sokół Strzelno |
28 kwietnia 2019
28.04 - 11:00 |
Norda Karwia |
3 - 5 |
Relaks Mechowo |
27 kwietnia 2019
27.04 - 17:00 |
Wicher Wierzchucino |
2 - 1 |
Puma Darżlubie |
28 kwietnia 2019
28.04 - 11:00 |
Arka Prusewo |
0 - 3 |
Stolem II Gniewino |
27 kwietnia 2019
27.04 - 18:00 |
Huragan Smolno |
4 - 1 |
GKS Linia |
28 kwietnia 2019
28.04 - 11:00 |
KKS Koleczkowo |
3 - 4 |
Solar Władysławowo |
27 kwietnia 2019
27.04 - 15:00 |
Kolejka 17 - 4/5. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (3) |
KKS Koleczkowo |
1 - 2 |
Ajax Leśniewo |
4 maja 2019
4.05 - 11:00 |
Solar Władysławowo |
4 - 1 |
Huragan Smolno |
5 maja 2019
5.05 - 11:00 |
GKS Linia |
1 - 0 |
Arka Prusewo |
22 maja 2019
22.05 - 19:00 |
Stolem II Gniewino |
1 - 1 |
Wicher Wierzchucino |
1 maja 2019
1.05 - 12:00 |
Puma Darżlubie |
2 - 3 |
Norda Karwia |
5 maja 2019
5.05 - 13:00 |
Relaks Mechowo |
4 - 3 |
Sokół Strzelno |
5 maja 2019
5.05 - 13:00 |
Kolejka 18 - 11/12. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Ajax Leśniewo |
6 - 1 |
Relaks Mechowo |
12 maja 2019
12.05 - 11:00 |
Sokół Strzelno |
1 - 0 |
Puma Darżlubie |
12 maja 2019
12.05 - 15:30 |
Norda Karwia |
5 - 1 |
Stolem II Gniewino |
11 maja 2019
11.05 - 17:00 |
Wicher Wierzchucino |
11 - 1 |
GKS Linia |
12 maja 2019
12.05 - 11:00 |
Arka Prusewo |
0 - 10 |
Solar Władysławowo |
12 maja 2019
12.05 - 15:00 |
Huragan Smolno |
4 - 0 |
KKS Koleczkowo |
12 maja 2019
12.05 - 11:00 |
Kolejka 19 - 18/19. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Huragan Smolno |
6 - 1 |
Ajax Leśniewo |
19 maja 2019
19.05 - 11:00 |
KKS Koleczkowo |
3 - 2 |
Arka Prusewo |
18 maja 2019
18.05 - 15:00 |
Solar Władysławowo |
2 - 2 |
Wicher Wierzchucino |
19 maja 2019
19.05 - 11:00 |
GKS Linia |
4 - 1 |
Norda Karwia |
29 maja 2019
29.05 - 19:00 |
Stolem II Gniewino |
2 - 3 |
Sokół Strzelno |
19 maja 2019
19.05 - 13:00 |
Puma Darżlubie |
4 - 3 |
Relaks Mechowo |
19 maja 2019
19.05 - 13:00 |
Kolejka 20 - 25/26. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (3) |
Ajax Leśniewo |
0 - 4 |
Puma Darżlubie |
26 maja 2019
26.05 - 11:00 |
Relaks Mechowo |
1 - 6 |
Stolem II Gniewino |
26 maja 2019
26.05 - 13:00 |
Sokół Strzelno |
3 - 4 |
GKS Linia |
26 maja 2019
26.05 - 12:00 |
Norda Karwia |
5 - 6 |
Solar Władysławowo |
25 maja 2019
25.05 - 17:00 |
Wicher Wierzchucino |
1 - 3 |
KKS Koleczkowo |
26 maja 2019
26.05 - 11:00 |
Arka Prusewo |
1 - 3 |
Huragan Smolno |
25 maja 2019
25.05 - 18:30 |
Kolejka 21 - 1/2. czerwca 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Arka Prusewo |
2 - 8 |
Ajax Leśniewo |
1 czerwca 2019
1.06 - 18:30 |
Huragan Smolno |
1 - 2 |
Wicher Wierzchucino |
2 czerwca 2019
2.06 - 11:00 |
KKS Koleczkowo |
3 - 0 |
Norda Karwia |
2 czerwca 2019
2.06 - 16:00 |
Solar Władysławowo |
5 - 1 |
Sokół Strzelno |
2 czerwca 2019
2.06 - 11:00 |
GKS Linia |
2 - 0 |
Relaks Mechowo |
2 czerwca 2019
2.06 - 13:30 |
Stolem II Gniewino |
5 - 1 |
Puma Darżlubie |
2 czerwca 2019
2.06 - 19:00 |
Kolejka 22 - 8/9. czerwca 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Ajax Leśniewo |
1 - 3 |
Stolem II Gniewino |
9 czerwca 2019
9.06 - 13:00 |
Puma Darżlubie |
5 - 3 |
GKS Linia |
9 czerwca 2019
9.06 - 13:00 |
Relaks Mechowo |
2 - 4 |
Solar Władysławowo |
9 czerwca 2019
9.06 - 13:00 |
Sokół Strzelno |
1 - 4 |
KKS Koleczkowo |
9 czerwca 2019
9.06 - 13:00 |
Norda Karwia |
1 - 0 |
Huragan Smolno |
9 czerwca 2019
9.06 - 13:00 |
Wicher Wierzchucino |
3 - 0 |
Arka Prusewo |
9 czerwca 2019
9.06 - 13:00 |
|