ZAPRASZAMY NA TURNIEJE PRZODKOWO CUP 2019/2020
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2009 i MŁODSI - 14.12.2019 (SOBOTA 13:00) - WOLNE MIEJSCA
PRZODKOWO CUP 2019 - SENIORZY OPEN - 20-22.12.2019 (WOLNE MIEJSCA)
MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




Klasa B - grupa Słupsk II - sezon 2018/2019



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Grom Nakla 16 38 12 2 2 59 - 20
2. Victoria Dąbrówka 16 32 10 2 4 57 - 21
3. Błękitni Motarzyno 16 30 9 3 4 43 - 26
4. Urania Udorpie 16 27 8 3 5 38 - 28
5. Kaszubia II Studzienice 16 23 7 2 7 40 - 40 2 3 1 0 1 2 - 2
6. Baza 44 Siemirowice 16 23 7 2 7 37 - 41 2 3 1 0 1 2 - 2
7. KS Damnica 16 18 6 0 10 34 - 46
8. Granit Koczała 16 15 4 3 9 47 - 52
9. WKS Nożyno 16 1 0 1 15 22 - 103
10. Brda II Przechlewo (*) 0 0 0 0 0 0 - 0
Ostatni komentarz dodał DojligaSper 10.06.2019, 19:18:36
* Brda II Przechlewo wycofała się po rundzie jesiennej. Ich wyniki zostały anulowane



Kolejka 1 - 25/26. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (10) 
1. WKS Nożyno 2 - 5 Baza 44 Siemirowice 25 sierpnia 2018 - 17:00
2. Urania Udorpie 4 - 4 Grom Nakla 26 sierpnia 2018 - 15:00
3. Brda II Przechlewo - Granit Koczała
anulowany, było 2-2
4. Kaszubia II Studzienice 4 - 2 Victoria Dąbrówka 25 sierpnia 2018 - 17:00
5. Błękitni Motarzyno 7 - 1 KS Damnica 26 sierpnia 2018 - 15:30
Kolejka 2 - 1/2. września 2018 [szczegóły] Komentarze (12) 
6. Baza 44 Siemirowice 2 - 1 KS Damnica 2 września 2018 - 12:00
7. Victoria Dąbrówka 1 - 1 Błękitni Motarzyno 2 września 2018 - 13:00
8. Granit Koczała 6 - 1 Kaszubia II Studzienice 2 września 2018 - 14:00
9. Grom Nakla - Brda II Przechlewo
anulowany, było 3-0 vo
10. WKS Nożyno 0 - 4 Urania Udorpie 1 września 2018 - 17:00
Kolejka 3 - 8/9. września 2018 [szczegóły] Komentarze (21) 
11. Urania Udorpie 3 - 1 Baza 44 Siemirowice 8 września 2018 - 16:00
12. Brda II Przechlewo - WKS Nożyno
anulowany, było 9-0
13. Kaszubia II Studzienice 2 - 1 Grom Nakla 8 września 2018 - 17:00
14. Błękitni Motarzyno 4 - 1 Granit Koczała 9 września 2018 - 15:30
15. KS Damnica 0 - 3 Victoria Dąbrówka 8 września 2018 - 16:00
Kolejka 4 - 15/16. września 2018 [szczegóły] Komentarze (10) 
16. Baza 44 Siemirowice 2 - 1 Victoria Dąbrówka 16 września 2018 - 12:00
17. Granit Koczała 5 - 0 KS Damnica 15 września 2018 - 16:00
18. Grom Nakla 5 - 1 Błękitni Motarzyno 28 października 2018 - 14:00
19. WKS Nożyno 3 - 6 Kaszubia II Studzienice 16 września 2018 - 15:00
20. Urania Udorpie - Brda II Przechlewo
anulowany, było 4-2
Kolejka 5 - 22/23. września 2018 [szczegóły] Komentarze (14) 
21. Brda II Przechlewo - Baza 44 Siemirowice
anulowany, było 4-1
22. Kaszubia II Studzienice 0 - 4 Urania Udorpie 22 września 2018 - 17:00
23. Błękitni Motarzyno 5 - 0 WKS Nożyno 22 września 2018 - 17:00
24. KS Damnica 1 - 4 Grom Nakla 23 września 2018 - 14:00
25. Victoria Dąbrówka 0 - 0 Granit Koczała 23 września 2018 - 13:00
Kolejka 6 - 29/30. września 2018 [szczegóły] Komentarze (10) 
26. Baza 44 Siemirowice 3 - 0 Granit Koczała 30 września 2018 - 12:00
vo, na boisku 2:2
27. Grom Nakla 1 - 2 Victoria Dąbrówka 29 września 2018 - 15:00
28. WKS Nożyno 1 - 4 KS Damnica 29 września 2018 - 16:00
29. Urania Udorpie 2 - 0 Błękitni Motarzyno 29 września 2018 - 16:00
30. Brda II Przechlewo - Kaszubia II Studzienice
anulowany, było 4-6
Kolejka 7 - 6/7. października 2018 [szczegóły] Komentarze (25) 
31. Kaszubia II Studzienice 1 - 0 Baza 44 Siemirowice 7 października 2018 - 15:00
32. Błękitni Motarzyno - Brda II Przechlewo
anulowany, było 5-0
33. KS Damnica 2 - 1 Urania Udorpie 7 października 2018 - 15:00
34. Victoria Dąbrówka 11 - 2 WKS Nożyno 7 października 2018 - 13:00
35. Granit Koczała 1 - 4 Grom Nakla 6 października 2018 - 16:00
Kolejka 8 - 13/14. października 2018 [szczegóły] Komentarze (9) 
36. Baza 44 Siemirowice 2 - 7 Grom Nakla 14 października 2018 - 12:00
37. WKS Nożyno 4 - 6 Granit Koczała 13 października 2018 - 16:00
38. Urania Udorpie 1 - 0 Victoria Dąbrówka 13 października 2018 - 16:00
39. Brda II Przechlewo - KS Damnica
anulowany, było 2-4
40. Kaszubia II Studzienice 1 - 1 Błękitni Motarzyno 14 października 2018 - 11:00
Kolejka 9 - 20/21. października 2018 [szczegóły] Komentarze (50) 
41. Błękitni Motarzyno 3 - 0 Baza 44 Siemirowice 21 października 2018 - 12:15
42. KS Damnica 2 - 0 Kaszubia II Studzienice 21 października 2018 - 12:00
43. Victoria Dąbrówka - Brda II Przechlewo
anulowany, było 3-1
44. Granit Koczała 2 - 2 Urania Udorpie 20 października 2018 - 15:00
45. Grom Nakla 10 - 0 WKS Nożyno 21 października 2018 - 14:00
Kolejka 10 - 30/31. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (22) 
46. Baza 44 Siemirowice 7 - 1 WKS Nożyno 31 marca 2019 - 11:00
47. Grom Nakla 2 - 0 Urania Udorpie 31 marca 2019 - 14:00
49. Victoria Dąbrówka 4 - 2 Kaszubia II Studzienice 31 marca 2019 - 13:00
50. KS Damnica 0 - 3 Błękitni Motarzyno 31 marca 2019 - 14:00
Pauza: Granit Koczała,
Kolejka 11 - 6/7. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (17) 
51. KS Damnica 2 - 6 Baza 44 Siemirowice 6 kwietnia 2019 - 16:00
52. Błękitni Motarzyno 1 - 5 Victoria Dąbrówka 7 kwietnia 2019 - 14:00
53. Kaszubia II Studzienice 4 - 2 Granit Koczała 7 kwietnia 2019 - 16:00
55. Urania Udorpie 4 - 2 WKS Nożyno 6 kwietnia 2019 - 16:00
Pauza: Grom Nakla,
Kolejka 12 - 13/14. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (9) 
56. Baza 44 Siemirowice 1 - 5 Urania Udorpie 14 kwietnia 2019 - 11:00
58. Grom Nakla 3 - 0 Kaszubia II Studzienice 14 kwietnia 2019 - 14:00
59. Granit Koczała 2 - 5 Błękitni Motarzyno 13 kwietnia 2019 - 16:00
60. Victoria Dąbrówka 2 - 1 KS Damnica 14 kwietnia 2019 - 13:00
Pauza: WKS Nożyno,
Kolejka 13 - 17/20. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (16) 
61. Victoria Dąbrówka 8 - 1 Baza 44 Siemirowice 17 kwietnia 2019 - 16:30
62. KS Damnica 7 - 4 Granit Koczała 17 kwietnia 2019 - 16:00
63. Błękitni Motarzyno 1 - 2 Grom Nakla 17 kwietnia 2019 - 17:45
64. Kaszubia II Studzienice 10 - 1 WKS Nożyno 17 kwietnia 2019 - 17:00
Pauza: Urania Udorpie,
Kolejka 14 - 27/28. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (16) 
67. Urania Udorpie 1 - 1 Kaszubia II Studzienice 28 kwietnia 2019 - 17:00
68. WKS Nożyno 1 - 1 Błękitni Motarzyno 27 kwietnia 2019 - 14:00
69. Grom Nakla 3 - 0 KS Damnica 28 kwietnia 2019 - 14:00
70. Granit Koczała 0 - 5 Victoria Dąbrówka 27 kwietnia 2019 - 16:00
Pauza: Baza 44 Siemirowice,
Kolejka 15 - 4/5. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (20) 
71. Granit Koczała 2 - 2 Baza 44 Siemirowice 5 maja 2019 - 13:00
72. Victoria Dąbrówka 2 - 3 Grom Nakla 5 maja 2019 - 13:00
73. KS Damnica 8 - 2 WKS Nożyno 5 maja 2019 - 16:00
74. Błękitni Motarzyno 2 - 0 Urania Udorpie 5 maja 2019 - 14:00
Pauza: Kaszubia II Studzienice,
Kolejka 16 - 11/12. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (24) 
76. Baza 44 Siemirowice 2 - 1 Kaszubia II Studzienice 12 maja 2019 - 13:30
78. Urania Udorpie 0 - 3 KS Damnica 11 maja 2019 - 16:00
vo, na boisku 2:2
79. WKS Nożyno 1 - 7 Victoria Dąbrówka 12 maja 2019 - 13:00
80. Grom Nakla 4 - 1 Granit Koczała 12 maja 2019 - 18:00
Pauza: Błękitni Motarzyno,
Kolejka 17 - 18/19. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (8) 
81. Grom Nakla 2 - 2 Baza 44 Siemirowice 19 maja 2019 - 18:00
82. Granit Koczała 11 - 1 WKS Nożyno 18 maja 2019 - 16:00
83. Victoria Dąbrówka 4 - 1 Urania Udorpie 19 maja 2019 - 13:00
85. Błękitni Motarzyno 6 - 4 Kaszubia II Studzienice 19 maja 2019 - 14:00
Pauza: KS Damnica,
Kolejka 18 - 25/26. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (12) 
86. Baza 44 Siemirowice 1 - 2 Błękitni Motarzyno 26 maja 2019 - 15:00
87. Kaszubia II Studzienice 3 - 2 KS Damnica 26 maja 2019 - 15:00
89. Urania Udorpie 6 - 4 Granit Koczała 26 maja 2019 - 15:00
90. WKS Nożyno 1 - 4 Grom Nakla 26 maja 2019 - 15:00




© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE