POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2000/2001 - 22.12.2018 (SOBOTA) 10:00 - 15:00 - WOLNE MIEJSCA
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




Klasa B - grupa Słupsk II - sezon 2018/2019



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Urania Udorpie 9 20 6 2 1 25 - 11
2. Grom Nakla 9 19 6 1 2 39 - 13
3. Błękitni Motarzyno 9 17 5 2 2 27 - 11
4. Kaszubia II Studzienice 9 16 5 1 3 21 - 23
5. Victoria Dąbrówka 9 14 4 2 3 23 - 12
6. Baza 44 Siemirowice 9 12 4 0 5 16 - 22 2 6 2 0 0 5 - 1
7. Granit Koczała 9 12 3 3 3 23 - 20 2 3 1 0 1 5 - 3
8. KS Damnica 9 12 4 0 5 15 - 25 2 0 0 0 2 1 - 7
9. Brda II Przechlewo 9 7 2 1 6 24 - 28
10. WKS Nożyno 9 0 0 0 9 12 - 60
Ostatni komentarz dodał Mike214 08.12.2018, 13:10:16




Runda jesienna 2018: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 1 - 25/26. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (10) 
1. WKS Nożyno 2 - 5 Baza 44 Siemirowice 25 sierpnia 2018 - 17:00
2. Urania Udorpie 4 - 4 Grom Nakla 26 sierpnia 2018 - 15:00
3. Brda II Przechlewo 2 - 2 Granit Koczała 26 sierpnia 2018 - 15:00
4. Kaszubia II Studzienice 4 - 2 Victoria Dąbrówka 25 sierpnia 2018 - 17:00
5. Błękitni Motarzyno 7 - 1 KS Damnica 26 sierpnia 2018 - 15:30
Kolejka 2 - 1/2. września 2018 [szczegóły] Komentarze (12) 
6. Baza 44 Siemirowice 2 - 1 KS Damnica 2 września 2018 - 12:00
7. Victoria Dąbrówka 1 - 1 Błękitni Motarzyno 2 września 2018 - 13:00
8. Granit Koczała 6 - 1 Kaszubia II Studzienice 2 września 2018 - 14:00
9. Grom Nakla 3 - 0 Brda II Przechlewo 1 września 2018 - 17:00
vo, goście nie przyjechali
10. WKS Nożyno 0 - 4 Urania Udorpie 1 września 2018 - 17:00
Kolejka 3 - 8/9. września 2018 [szczegóły] Komentarze (21) 
11. Urania Udorpie 3 - 1 Baza 44 Siemirowice 8 września 2018 - 16:00
12. Brda II Przechlewo 9 - 0 WKS Nożyno 9 września 2018 - 15:00
13. Kaszubia II Studzienice 2 - 1 Grom Nakla 8 września 2018 - 17:00
14. Błękitni Motarzyno 4 - 1 Granit Koczała 9 września 2018 - 15:30
15. KS Damnica 0 - 3 Victoria Dąbrówka 8 września 2018 - 16:00
Kolejka 4 - 15/16. września 2018 [szczegóły] Komentarze (10) 
16. Baza 44 Siemirowice 2 - 1 Victoria Dąbrówka 16 września 2018 - 12:00
17. Granit Koczała 5 - 0 KS Damnica 15 września 2018 - 16:00
18. Grom Nakla 5 - 1 Błękitni Motarzyno 28 października 2018 - 14:00
19. WKS Nożyno 3 - 6 Kaszubia II Studzienice 16 września 2018 - 15:00
20. Urania Udorpie 4 - 2 Brda II Przechlewo 15 września 2018 - 16:00
Kolejka 5 - 22/23. września 2018 [szczegóły] Komentarze (14) 
21. Brda II Przechlewo 4 - 1 Baza 44 Siemirowice 23 września 2018 - 15:00
22. Kaszubia II Studzienice 0 - 4 Urania Udorpie 22 września 2018 - 17:00
23. Błękitni Motarzyno 5 - 0 WKS Nożyno 22 września 2018 - 17:00
24. KS Damnica 1 - 4 Grom Nakla 23 września 2018 - 14:00
25. Victoria Dąbrówka 0 - 0 Granit Koczała 23 września 2018 - 13:00
Kolejka 6 - 29/30. września 2018 [szczegóły] Komentarze (10) 
26. Baza 44 Siemirowice 3 - 0 Granit Koczała 30 września 2018 - 12:00
vo, na boisku 2:2
27. Grom Nakla 1 - 2 Victoria Dąbrówka 29 września 2018 - 15:00
28. WKS Nożyno 1 - 4 KS Damnica 29 września 2018 - 16:00
29. Urania Udorpie 2 - 0 Błękitni Motarzyno 29 września 2018 - 16:00
30. Brda II Przechlewo 4 - 6 Kaszubia II Studzienice 29 września 2018 - 15:00
Kolejka 7 - 6/7. października 2018 [szczegóły] Komentarze (25) 
31. Kaszubia II Studzienice 1 - 0 Baza 44 Siemirowice 7 października 2018 - 15:00
32. Błękitni Motarzyno 5 - 0 Brda II Przechlewo 7 października 2018 - 12:15
33. KS Damnica 2 - 1 Urania Udorpie 7 października 2018 - 15:00
34. Victoria Dąbrówka 11 - 2 WKS Nożyno 7 października 2018 - 13:00
35. Granit Koczała 1 - 4 Grom Nakla 6 października 2018 - 16:00
Kolejka 8 - 13/14. października 2018 [szczegóły] Komentarze (9) 
36. Baza 44 Siemirowice 2 - 7 Grom Nakla 14 października 2018 - 12:00
37. WKS Nożyno 4 - 6 Granit Koczała 13 października 2018 - 16:00
38. Urania Udorpie 1 - 0 Victoria Dąbrówka 13 października 2018 - 16:00
39. Brda II Przechlewo 2 - 4 KS Damnica 13 października 2018 - 15:00
40. Kaszubia II Studzienice 1 - 1 Błękitni Motarzyno 14 października 2018 - 11:00
Kolejka 9 - 20/21. października 2018 [szczegóły] Komentarze (50) 
41. Błękitni Motarzyno 3 - 0 Baza 44 Siemirowice 21 października 2018 - 12:15
42. KS Damnica 2 - 0 Kaszubia II Studzienice 21 października 2018 - 12:00
43. Victoria Dąbrówka 3 - 1 Brda II Przechlewo 21 października 2018 - 13:00
44. Granit Koczała 2 - 2 Urania Udorpie 20 października 2018 - 15:00
45. Grom Nakla 10 - 0 WKS Nożyno 21 października 2018 - 14:00


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE