MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




Klasa B - grupa Słupsk I - sezon 2018/2019



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Słupia Charnowo 15 45 15 0 0 80 - 14
2. Szansa Siemianice 15 37 12 1 2 74 - 24
3. Gryf II Słupsk 15 36 12 0 3 95 - 20
4. Sokół Kuleszewo 15 24 8 0 7 50 - 50
5. KS Zaleskie 15 19 6 1 8 46 - 46
6. Smoki Podole Małe 15 17 5 2 8 48 - 50
7. Victoria Słupsk 15 10 3 1 11 35 - 65
8. SSPN Malczkowo 15 7 2 1 12 13 - 83
9. Grab Grapice 14 3 1 0 13 13 - 102
10. Unia Korzybie (*) 0 0 0 0 0 0 - 0
Ostatni komentarz dodał Yoshi 01.05.2019, 23:27:46
* Unia Korzybie została wycofana po 10. kolejce. Ich wyniki zostały anulowane




Runda wiosenna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 10 - 30/31. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (2) 
1. Victoria Słupsk 0 - 8 Szansa Siemianice 31 marca 2019 - 15:00
2. Słupia Charnowo 3 - 0 Gryf II Słupsk 30 marca 2019 - 14:00
vo, na boisku 2:2
3. Smoki Podole Małe 11 - 0 Grab Grapice 31 marca 2019 - 14:00
5. SSPN Malczkowo 0 - 5 KS Zaleskie 30 marca 2019 - 17:00
Pauza: Sokół Kuleszewo,
Kolejka 11 - 6/7. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (2) 
6. SSPN Malczkowo 3 - 0 Victoria Słupsk 6 kwietnia 2019 - 17:00
vo, na boisku 3-6
7. KS Zaleskie 7 - 1 Sokół Kuleszewo 7 kwietnia 2019 - 15:00
8. Unia Korzybie - Smoki Podole Małe 6 kwietnia 2019 - 16:00
anulowany, było 0-3 vo
9. Grab Grapice 1 - 6 Słupia Charnowo 7 kwietnia 2019 - 17:00
10. Gryf II Słupsk 9 - 1 Szansa Siemianice 7 kwietnia 2019 - 13:30
Kolejka 12 - 13/14. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (2) 
11. Victoria Słupsk 2 - 5 Gryf II Słupsk 14 kwietnia 2019 - 16:00
12. Szansa Siemianice 4 - 0 Grab Grapice 13 kwietnia 2019 - 16:00
14. Smoki Podole Małe 1 - 1 KS Zaleskie 14 kwietnia 2019 - 14:00
15. Sokół Kuleszewo 4 - 0 SSPN Malczkowo 13 kwietnia 2019 - 17:00
Pauza: Słupia Charnowo,
Kolejka 13 - 17/20. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (5) 
16. Sokół Kuleszewo 4 - 1 Victoria Słupsk 17 kwietnia 2019 - 17:00
17. SSPN Malczkowo 0 - 3 Smoki Podole Małe 17 kwietnia 2019 - 18:00
18. KS Zaleskie 0 - 4 Słupia Charnowo 20 kwietnia 2019 - 16:00
vo, na boisku 4:4
20. Grab Grapice 0 - 11 Gryf II Słupsk 17 kwietnia 2019 - 16:00
vo, zdekompletowanie składu po 1 połowie
Pauza: Szansa Siemianice,
Kolejka 14 - 27/28. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (1) 
21. Victoria Słupsk 9 - 1 Grab Grapice 28 kwietnia 2019 - 17:00
23. Szansa Siemianice 4 - 1 KS Zaleskie 27 kwietnia 2019 - 16:00
24. Słupia Charnowo 11 - 1 SSPN Malczkowo 28 kwietnia 2019 - 14:00
25. Smoki Podole Małe 0 - 7 Sokół Kuleszewo 28 kwietnia 2019 - 14:00
Pauza: Gryf II Słupsk,
Kolejka 15 - 4/5. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (1) 
26. Smoki Podole Małe 6 - 2 Victoria Słupsk 5 maja 2019 - 14:00
27. Sokół Kuleszewo 0 - 3 Słupia Charnowo 1 maja 2019 - 17:00
28. SSPN Malczkowo 1 - 6 Szansa Siemianice 4 maja 2019 - 17:00
29. KS Zaleskie 0 - 5 Gryf II Słupsk 5 maja 2019 - 14:00
Pauza: Grab Grapice,
Kolejka 16 - 11/12. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
32. Grab Grapice 0 - 5 KS Zaleskie 12 maja 2019 - 14:00
33. Gryf II Słupsk 7 - 0 SSPN Malczkowo 12 maja 2019 - 13:30
34. Szansa Siemianice 4 - 0 Sokół Kuleszewo 11 maja 2019 - 16:00
35. Słupia Charnowo 5 - 2 Smoki Podole Małe 12 maja 2019 - 14:00
Pauza: Victoria Słupsk,
Kolejka 17 - 18/19. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. Słupia Charnowo 5 - 3 Victoria Słupsk 19 maja 2019 - 18:00
37. Smoki Podole Małe 0 - 3 Szansa Siemianice 19 maja 2019 - 14:00
38. Sokół Kuleszewo 3 - 9 Gryf II Słupsk 18 maja 2019 - 17:00
39. SSPN Malczkowo - Grab Grapice 19 maja 2019 - 14:00
https://www.laczynaspilka.pl/rozgrywki/mecz/malczkowo-lupawa,grab-grapice,2162044.html
Pauza: KS Zaleskie,
Kolejka 18 - 25/26. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
41. Victoria Słupsk - KS Zaleskie 26 maja 2019 - 15:00
43. Grab Grapice - Sokół Kuleszewo 26 maja 2019 - 15:00
44. Gryf II Słupsk - Smoki Podole Małe 26 maja 2019 - 15:00
45. Szansa Siemianice - Słupia Charnowo 26 maja 2019 - 15:00


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE