Kolejka 1 - 25/26. sierpnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (12) |
Szansa Siemianice |
4 - 2 |
Victoria Słupsk |
25 sierpnia 2018
25.08 - 13:00 |
Gryf II Słupsk |
1 - 2 |
Słupia Charnowo |
12 września 2018
12.09 - 18:00 |
Grab Grapice |
2 - 7 |
Smoki Podole Małe |
25 sierpnia 2018
25.08 - 16:00 |
Unia Korzybie |
- |
Sokół Kuleszewo |
25 sierpnia 2018
25.08 - 16:30 |
anulowany, było 2-3 |
KS Zaleskie |
1 - 2 |
SSPN Malczkowo |
26 sierpnia 2018
26.08 - 14:00 |
Kolejka 2 - 1/2. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (4) |
Victoria Słupsk |
1 - 1 |
SSPN Malczkowo |
2 września 2018
2.09 - 15:00 |
Sokół Kuleszewo |
6 - 3 |
KS Zaleskie |
1 września 2018
1.09 - 16:30 |
Smoki Podole Małe |
- |
Unia Korzybie |
2 września 2018
2.09 - 14:00 |
anulowany, było 5-1 |
Słupia Charnowo |
2 - 1 |
Grab Grapice |
2 września 2018
2.09 - 14:00 |
Szansa Siemianice |
3 - 2 |
Gryf II Słupsk |
1 września 2018
1.09 - 16:00 |
Kolejka 3 - 8/9. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (6) |
Gryf II Słupsk |
12 - 0 |
Victoria Słupsk |
9 września 2018
9.09 - 11:00 |
Grab Grapice |
1 - 11 |
Szansa Siemianice |
9 września 2018
9.09 - 15:00 |
Unia Korzybie |
- |
Słupia Charnowo |
9 września 2018
9.09 - 16:00 |
anulowany, było 3-6 |
KS Zaleskie |
4 - 2 |
Smoki Podole Małe |
9 września 2018
9.09 - 14:00 |
SSPN Malczkowo |
0 - 8 |
Sokół Kuleszewo |
8 września 2018
8.09 - 17:00 |
Kolejka 4 - 15/16. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (10) |
Victoria Słupsk |
1 - 2 |
Sokół Kuleszewo |
16 września 2018
16.09 - 16:15 |
Smoki Podole Małe |
6 - 1 |
SSPN Malczkowo |
16 września 2018
16.09 - 14:00 |
Słupia Charnowo |
3 - 1 |
KS Zaleskie |
16 września 2018
16.09 - 14:00 |
Szansa Siemianice |
- |
Unia Korzybie |
15 września 2018
15.09 - 16:00 |
anulowany, było 3-0vo |
Gryf II Słupsk |
7 - 1 |
Grab Grapice |
16 września 2018
16.09 - 16:30 |
Kolejka 5 - 22/23. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (8) |
Grab Grapice |
1 - 5 |
Victoria Słupsk |
23 września 2018
23.09 - 14:00 |
Unia Korzybie |
- |
Gryf II Słupsk |
|
anulowany, było 2-5 |
KS Zaleskie |
1 - 6 |
Szansa Siemianice |
23 września 2018
23.09 - 14:00 |
SSPN Malczkowo |
0 - 9 |
Słupia Charnowo |
22 września 2018
22.09 - 17:00 |
Sokół Kuleszewo |
5 - 2 |
Smoki Podole Małe |
22 września 2018
22.09 - 16:30 |
Kolejka 6 - 29/30. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (10) |
Victoria Słupsk |
4 - 3 |
Smoki Podole Małe |
30 września 2018
30.09 - 14:00 |
Słupia Charnowo |
7 - 0 |
Sokół Kuleszewo |
30 września 2018
30.09 - 14:00 |
Szansa Siemianice |
13 - 0 |
SSPN Malczkowo |
29 września 2018
29.09 - 16:00 |
Gryf II Słupsk |
9 - 1 |
KS Zaleskie |
30 września 2018
30.09 - 16:30 |
Grab Grapice |
- |
Unia Korzybie |
30 września 2018
30.09 - 14:00 |
anulowany, było 3-0vo |
Kolejka 7 - 6/7. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (4) |
Unia Korzybie |
- |
Victoria Słupsk |
7 października 2018
7.10 - 14:00 |
anulowany, było 3-4 |
KS Zaleskie |
12 - 0 |
Grab Grapice |
7 października 2018
7.10 - 14:00 |
SSPN Malczkowo |
1 - 5 |
Gryf II Słupsk |
6 października 2018
6.10 - 16:00 |
Sokół Kuleszewo |
0 - 6 |
Szansa Siemianice |
7 października 2018
7.10 - 16:00 |
Smoki Podole Małe |
2 - 8 |
Słupia Charnowo |
7 października 2018
7.10 - 16:30 |
Kolejka 8 - 13/14. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Victoria Słupsk |
2 - 6 |
Słupia Charnowo |
14 października 2018
14.10 - 14:00 |
Szansa Siemianice |
1 - 1 |
Smoki Podole Małe |
13 października 2018
13.10 - 16:00 |
Gryf II Słupsk |
6 - 1 |
Sokół Kuleszewo |
14 października 2018
14.10 - 14:00 |
Grab Grapice |
4 - 3 |
SSPN Malczkowo |
14 października 2018
14.10 - 14:00 |
Unia Korzybie |
- |
KS Zaleskie |
14 października 2018
14.10 - 14:00 |
anulowany, było 3-4 |
Kolejka 9 - 20/21. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (7) |
KS Zaleskie |
4 - 3 |
Victoria Słupsk |
21 października 2018
21.10 - 14:00 |
SSPN Malczkowo |
- |
Unia Korzybie |
21 października 2018
21.10 - 14:00 |
anulowany, było 2-1 |
Sokół Kuleszewo |
9 - 1 |
Grab Grapice |
20 października 2018
20.10 - 16:00 |
Smoki Podole Małe |
2 - 7 |
Gryf II Słupsk |
21 października 2018
21.10 - 14:00 |
Słupia Charnowo |
6 - 0 |
Szansa Siemianice |
21 października 2018
21.10 - 14:00 |
Kolejka 10 - 30/31. marca 2019 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Victoria Słupsk |
0 - 7 |
Szansa Siemianice |
31 marca 2019
31.03 - 15:00 |
Słupia Charnowo |
3 - 0 |
Gryf II Słupsk |
30 marca 2019
30.03 - 14:00 |
vo, na boisku 2:2 |
Smoki Podole Małe |
11 - 0 |
Grab Grapice |
31 marca 2019
31.03 - 14:00 |
SSPN Malczkowo |
0 - 5 |
KS Zaleskie |
30 marca 2019
30.03 - 17:00 |
Pauza: Sokół Kuleszewo, |
Kolejka 11 - 6/7. kwietnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (2) |
SSPN Malczkowo |
3 - 0 |
Victoria Słupsk |
6 kwietnia 2019
6.04 - 17:00 |
vo, na boisku 3-6 |
KS Zaleskie |
7 - 1 |
Sokół Kuleszewo |
7 kwietnia 2019
7.04 - 15:00 |
Unia Korzybie |
- |
Smoki Podole Małe |
6 kwietnia 2019
6.04 - 16:00 |
anulowany, było 0-3 vo |
Grab Grapice |
1 - 6 |
Słupia Charnowo |
7 kwietnia 2019
7.04 - 17:00 |
Gryf II Słupsk |
9 - 1 |
Szansa Siemianice |
7 kwietnia 2019
7.04 - 13:30 |
Kolejka 12 - 13/14. kwietnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Victoria Słupsk |
2 - 5 |
Gryf II Słupsk |
14 kwietnia 2019
14.04 - 16:00 |
Szansa Siemianice |
4 - 0 |
Grab Grapice |
13 kwietnia 2019
13.04 - 16:00 |
Smoki Podole Małe |
1 - 1 |
KS Zaleskie |
14 kwietnia 2019
14.04 - 14:00 |
Sokół Kuleszewo |
4 - 0 |
SSPN Malczkowo |
13 kwietnia 2019
13.04 - 17:00 |
Pauza: Słupia Charnowo, |
Kolejka 13 - 17/20. kwietnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (5) |
Sokół Kuleszewo |
4 - 1 |
Victoria Słupsk |
17 kwietnia 2019
17.04 - 17:00 |
SSPN Malczkowo |
0 - 3 |
Smoki Podole Małe |
17 kwietnia 2019
17.04 - 18:00 |
KS Zaleskie |
0 - 4 |
Słupia Charnowo |
20 kwietnia 2019
20.04 - 16:00 |
vo, na boisku 4:4 |
Grab Grapice |
0 - 11 |
Gryf II Słupsk |
17 kwietnia 2019
17.04 - 16:00 |
vo, zdekompletowanie składu po 1 połowie |
Pauza: Szansa Siemianice, |
Kolejka 14 - 27/28. kwietnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Victoria Słupsk |
9 - 1 |
Grab Grapice |
28 kwietnia 2019
28.04 - 17:00 |
Szansa Siemianice |
4 - 1 |
KS Zaleskie |
27 kwietnia 2019
27.04 - 16:00 |
Słupia Charnowo |
11 - 1 |
SSPN Malczkowo |
28 kwietnia 2019
28.04 - 14:00 |
Smoki Podole Małe |
0 - 7 |
Sokół Kuleszewo |
28 kwietnia 2019
28.04 - 14:00 |
Pauza: Gryf II Słupsk, |
Kolejka 15 - 4/5. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Smoki Podole Małe |
6 - 2 |
Victoria Słupsk |
5 maja 2019
5.05 - 14:00 |
Sokół Kuleszewo |
0 - 3 |
Słupia Charnowo |
1 maja 2019
1.05 - 17:00 |
SSPN Malczkowo |
1 - 6 |
Szansa Siemianice |
4 maja 2019
4.05 - 17:00 |
KS Zaleskie |
0 - 5 |
Gryf II Słupsk |
5 maja 2019
5.05 - 14:00 |
Pauza: Grab Grapice, |
Kolejka 16 - 11/12. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Grab Grapice |
0 - 5 |
KS Zaleskie |
12 maja 2019
12.05 - 14:00 |
Gryf II Słupsk |
7 - 0 |
SSPN Malczkowo |
12 maja 2019
12.05 - 13:30 |
Szansa Siemianice |
4 - 0 |
Sokół Kuleszewo |
11 maja 2019
11.05 - 16:00 |
Słupia Charnowo |
5 - 2 |
Smoki Podole Małe |
12 maja 2019
12.05 - 14:00 |
Pauza: Victoria Słupsk, |
Kolejka 17 - 18/19. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Słupia Charnowo |
5 - 3 |
Victoria Słupsk |
19 maja 2019
19.05 - 18:00 |
Smoki Podole Małe |
0 - 3 |
Szansa Siemianice |
19 maja 2019
19.05 - 14:00 |
Sokół Kuleszewo |
3 - 9 |
Gryf II Słupsk |
18 maja 2019
18.05 - 17:00 |
SSPN Malczkowo |
3 - 0 |
Grab Grapice |
19 maja 2019
19.05 - 14:00 |
vo |
Pauza: KS Zaleskie, |
Kolejka 18 - 25/26. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (15) |
Victoria Słupsk |
2 - 4 |
KS Zaleskie |
26 maja 2019
26.05 - 15:00 |
Grab Grapice |
4 - 5 |
Sokół Kuleszewo |
26 maja 2019
26.05 - 15:00 |
Gryf II Słupsk |
6 - 0 |
Smoki Podole Małe |
26 maja 2019
26.05 - 15:00 |
vo, na boisku 6:1 |
Szansa Siemianice |
6 - 2 |
Słupia Charnowo |
26 maja 2019
26.05 - 15:00 |
Pauza: SSPN Malczkowo, . |
|