MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




Klasa B - grupa Słupsk I - sezon 2018/2019



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Słupia Charnowo 16 45 15 0 1 82 - 20
2. Szansa Siemianice 16 40 13 1 2 80 - 26
3. Gryf II Słupsk 16 39 13 0 3 101 - 20
4. Sokół Kuleszewo 16 27 9 0 7 55 - 54
5. KS Zaleskie 16 22 7 1 8 50 - 48
6. Smoki Podole Małe 16 17 5 2 9 48 - 56
7. SSPN Malczkowo 16 10 3 1 12 16 - 83 2 4 1 1 0 4 - 1
8. Victoria Słupsk 16 10 3 1 12 37 - 69 2 1 0 1 1 1 - 4
9. Grab Grapice 16 3 1 0 15 17 - 110
10. Unia Korzybie (*) 0 0 0 0 0 0 - 0
Ostatni komentarz dodał DojligaSper 10.06.2019, 19:13:26
* Unia Korzybie została wycofana po 10. kolejce. Ich wyniki zostały anulowane



Kolejka 1 - 25/26. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (12) 
1. Szansa Siemianice 4 - 2 Victoria Słupsk 25 sierpnia 2018 - 13:00
2. Gryf II Słupsk 1 - 2 Słupia Charnowo 12 września 2018 - 18:00
3. Grab Grapice 2 - 7 Smoki Podole Małe 25 sierpnia 2018 - 16:00
4. Unia Korzybie - Sokół Kuleszewo 25 sierpnia 2018 - 16:30
anulowany, było 2-3
5. KS Zaleskie 1 - 2 SSPN Malczkowo 26 sierpnia 2018 - 14:00
Kolejka 2 - 1/2. września 2018 [szczegóły] Komentarze (4) 
6. Victoria Słupsk 1 - 1 SSPN Malczkowo 2 września 2018 - 15:00
7. Sokół Kuleszewo 6 - 3 KS Zaleskie 1 września 2018 - 16:30
8. Smoki Podole Małe - Unia Korzybie 2 września 2018 - 14:00
anulowany, było 5-1
9. Słupia Charnowo 2 - 1 Grab Grapice 2 września 2018 - 14:00
10. Szansa Siemianice 3 - 2 Gryf II Słupsk 1 września 2018 - 16:00
Kolejka 3 - 8/9. września 2018 [szczegóły] Komentarze (6) 
11. Gryf II Słupsk 12 - 0 Victoria Słupsk 9 września 2018 - 11:00
12. Grab Grapice 1 - 11 Szansa Siemianice 9 września 2018 - 15:00
13. Unia Korzybie - Słupia Charnowo 9 września 2018 - 16:00
anulowany, było 3-6
14. KS Zaleskie 4 - 2 Smoki Podole Małe 9 września 2018 - 14:00
15. SSPN Malczkowo 0 - 8 Sokół Kuleszewo 8 września 2018 - 17:00
Kolejka 4 - 15/16. września 2018 [szczegóły] Komentarze (10) 
16. Victoria Słupsk 1 - 2 Sokół Kuleszewo 16 września 2018 - 16:15
17. Smoki Podole Małe 6 - 1 SSPN Malczkowo 16 września 2018 - 14:00
18. Słupia Charnowo 3 - 1 KS Zaleskie 16 września 2018 - 14:00
19. Szansa Siemianice - Unia Korzybie 15 września 2018 - 16:00
anulowany, było 3-0vo
20. Gryf II Słupsk 7 - 1 Grab Grapice 16 września 2018 - 16:30
Kolejka 5 - 22/23. września 2018 [szczegóły] Komentarze (8) 
21. Grab Grapice 1 - 5 Victoria Słupsk 23 września 2018 - 14:00
22. Unia Korzybie - Gryf II Słupsk
anulowany, było 2-5
23. KS Zaleskie 1 - 6 Szansa Siemianice 23 września 2018 - 14:00
24. SSPN Malczkowo 0 - 9 Słupia Charnowo 22 września 2018 - 17:00
25. Sokół Kuleszewo 5 - 2 Smoki Podole Małe 22 września 2018 - 16:30
Kolejka 6 - 29/30. września 2018 [szczegóły] Komentarze (10) 
26. Victoria Słupsk 4 - 3 Smoki Podole Małe 30 września 2018 - 14:00
27. Słupia Charnowo 7 - 0 Sokół Kuleszewo 30 września 2018 - 14:00
28. Szansa Siemianice 13 - 0 SSPN Malczkowo 29 września 2018 - 16:00
29. Gryf II Słupsk 9 - 1 KS Zaleskie 30 września 2018 - 16:30
30. Grab Grapice - Unia Korzybie 30 września 2018 - 14:00
anulowany, było 3-0vo
Kolejka 7 - 6/7. października 2018 [szczegóły] Komentarze (4) 
31. Unia Korzybie - Victoria Słupsk 7 października 2018 - 14:00
anulowany, było 3-4
32. KS Zaleskie 12 - 0 Grab Grapice 7 października 2018 - 14:00
33. SSPN Malczkowo 1 - 5 Gryf II Słupsk 6 października 2018 - 16:00
34. Sokół Kuleszewo 0 - 6 Szansa Siemianice 7 października 2018 - 16:00
35. Smoki Podole Małe 2 - 8 Słupia Charnowo 7 października 2018 - 16:30
Kolejka 8 - 13/14. października 2018 [szczegóły] Komentarze (2) 
36. Victoria Słupsk 2 - 6 Słupia Charnowo 14 października 2018 - 14:00
37. Szansa Siemianice 1 - 1 Smoki Podole Małe 13 października 2018 - 16:00
38. Gryf II Słupsk 6 - 1 Sokół Kuleszewo 14 października 2018 - 14:00
39. Grab Grapice 4 - 3 SSPN Malczkowo 14 października 2018 - 14:00
40. Unia Korzybie - KS Zaleskie 14 października 2018 - 14:00
anulowany, było 3-4
Kolejka 9 - 20/21. października 2018 [szczegóły] Komentarze (7) 
41. KS Zaleskie 4 - 3 Victoria Słupsk 21 października 2018 - 14:00
42. SSPN Malczkowo - Unia Korzybie 21 października 2018 - 14:00
anulowany, było 2-1
43. Sokół Kuleszewo 9 - 1 Grab Grapice 20 października 2018 - 16:00
44. Smoki Podole Małe 2 - 7 Gryf II Słupsk 21 października 2018 - 14:00
45. Słupia Charnowo 6 - 0 Szansa Siemianice 21 października 2018 - 14:00
Kolejka 10 - 30/31. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (2) 
46. Victoria Słupsk 0 - 8 Szansa Siemianice 31 marca 2019 - 15:00
47. Słupia Charnowo 3 - 0 Gryf II Słupsk 30 marca 2019 - 14:00
vo, na boisku 2:2
48. Smoki Podole Małe 11 - 0 Grab Grapice 31 marca 2019 - 14:00
50. SSPN Malczkowo 0 - 5 KS Zaleskie 30 marca 2019 - 17:00
Pauza: Sokół Kuleszewo,
Kolejka 11 - 6/7. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (2) 
51. SSPN Malczkowo 3 - 0 Victoria Słupsk 6 kwietnia 2019 - 17:00
vo, na boisku 3-6
52. KS Zaleskie 7 - 1 Sokół Kuleszewo 7 kwietnia 2019 - 15:00
53. Unia Korzybie - Smoki Podole Małe 6 kwietnia 2019 - 16:00
anulowany, było 0-3 vo
54. Grab Grapice 1 - 6 Słupia Charnowo 7 kwietnia 2019 - 17:00
55. Gryf II Słupsk 9 - 1 Szansa Siemianice 7 kwietnia 2019 - 13:30
Kolejka 12 - 13/14. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (2) 
56. Victoria Słupsk 2 - 5 Gryf II Słupsk 14 kwietnia 2019 - 16:00
57. Szansa Siemianice 4 - 0 Grab Grapice 13 kwietnia 2019 - 16:00
59. Smoki Podole Małe 1 - 1 KS Zaleskie 14 kwietnia 2019 - 14:00
60. Sokół Kuleszewo 4 - 0 SSPN Malczkowo 13 kwietnia 2019 - 17:00
Pauza: Słupia Charnowo,
Kolejka 13 - 17/20. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (5) 
61. Sokół Kuleszewo 4 - 1 Victoria Słupsk 17 kwietnia 2019 - 17:00
62. SSPN Malczkowo 0 - 3 Smoki Podole Małe 17 kwietnia 2019 - 18:00
63. KS Zaleskie 0 - 4 Słupia Charnowo 20 kwietnia 2019 - 16:00
vo, na boisku 4:4
65. Grab Grapice 0 - 11 Gryf II Słupsk 17 kwietnia 2019 - 16:00
vo, zdekompletowanie składu po 1 połowie
Pauza: Szansa Siemianice,
Kolejka 14 - 27/28. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (1) 
66. Victoria Słupsk 9 - 1 Grab Grapice 28 kwietnia 2019 - 17:00
68. Szansa Siemianice 4 - 1 KS Zaleskie 27 kwietnia 2019 - 16:00
69. Słupia Charnowo 11 - 1 SSPN Malczkowo 28 kwietnia 2019 - 14:00
70. Smoki Podole Małe 0 - 7 Sokół Kuleszewo 28 kwietnia 2019 - 14:00
Pauza: Gryf II Słupsk,
Kolejka 15 - 4/5. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (1) 
71. Smoki Podole Małe 6 - 2 Victoria Słupsk 5 maja 2019 - 14:00
72. Sokół Kuleszewo 0 - 3 Słupia Charnowo 1 maja 2019 - 17:00
73. SSPN Malczkowo 1 - 6 Szansa Siemianice 4 maja 2019 - 17:00
74. KS Zaleskie 0 - 5 Gryf II Słupsk 5 maja 2019 - 14:00
Pauza: Grab Grapice,
Kolejka 16 - 11/12. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
77. Grab Grapice 0 - 5 KS Zaleskie 12 maja 2019 - 14:00
78. Gryf II Słupsk 7 - 0 SSPN Malczkowo 12 maja 2019 - 13:30
79. Szansa Siemianice 4 - 0 Sokół Kuleszewo 11 maja 2019 - 16:00
80. Słupia Charnowo 5 - 2 Smoki Podole Małe 12 maja 2019 - 14:00
Pauza: Victoria Słupsk,
Kolejka 17 - 18/19. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
81. Słupia Charnowo 5 - 3 Victoria Słupsk 19 maja 2019 - 18:00
82. Smoki Podole Małe 0 - 3 Szansa Siemianice 19 maja 2019 - 14:00
83. Sokół Kuleszewo 3 - 9 Gryf II Słupsk 18 maja 2019 - 17:00
84. SSPN Malczkowo 3 - 0 Grab Grapice 19 maja 2019 - 14:00
vo
Pauza: KS Zaleskie,
Kolejka 18 - 25/26. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (14) 
86. Victoria Słupsk 2 - 4 KS Zaleskie 26 maja 2019 - 15:00
88. Grab Grapice 4 - 5 Sokół Kuleszewo 26 maja 2019 - 15:00
89. Gryf II Słupsk 6 - 0 Smoki Podole Małe 26 maja 2019 - 15:00
vo, na boisku 6:1
90. Szansa Siemianice 6 - 2 Słupia Charnowo 26 maja 2019 - 15:00




© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE