PIŁKARSKA MAJÓWKA W PRZODKOWIE - ROCZNIK 2008 I MŁODSI - 01.05.2019
PIŁKARSKA MAJÓWKA W PRZODKOWIE - ROCZNIK 2010 I MŁODSI - 03.05.2019
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




Klasa A - grupa Słupsk II - sezon 2018/2019



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Kaszubia Studzienice 18 49 16 1 1 54 - 19
2. GTS Czarna Dąbrówka 18 40 12 4 2 41 - 21
3. Czarni Czarne 18 39 12 3 3 59 - 19
4. Arkonia Pomysk Wielki 18 37 11 4 3 46 - 26
5. Sparta Konarzyny 18 34 10 4 4 38 - 30
6. Zenit Redkowice 18 25 7 4 7 33 - 26
7. Orkan Gostkowo 18 24 7 3 8 32 - 44
8. Dolina Gałąźnia Wielka 18 22 7 1 10 36 - 33
9. Magic Niezabyszewo 18 21 6 3 9 36 - 39
10. Skotawa Budowo 18 19 6 1 11 41 - 40
11. LKS Łebunia 18 17 4 5 9 31 - 51
12. Pogoń II Lębork 18 16 4 4 10 31 - 42
13. Start Łebień 18 9 2 3 13 26 - 58
14. GKS Kołczygłowy 18 4 0 4 14 21 - 77
Ostatni komentarz dodał BojeSieMamy 23.04.2019, 23:47:45




Runda wiosenna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 14 - 23/24. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (22) 
1. Zenit Redkowice 3 - 1 Pogoń II Lębork 24 marca 2019 - 14:00
2. Czarni Czarne 4 - 0 Sparta Konarzyny 23 marca 2019 - 14:00
3. GTS Czarna Dąbrówka 2 - 0 LKS Łebunia 23 marca 2019 - 16:00
4. Arkonia Pomysk Wielki 2 - 0 Dolina Gałąźnia Wielka 24 marca 2019 - 15:00
5. Skotawa Budowo 4 - 1 Start Łebień 24 marca 2019 - 14:00
6. Kaszubia Studzienice 4 - 2 Magic Niezabyszewo 24 marca 2019 - 15:00
7. GKS Kołczygłowy 3 - 3 Orkan Gostkowo 24 marca 2019 - 14:00
Kolejka 15 - 30/31. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (12) 
8. GKS Kołczygłowy 1 - 1 Zenit Redkowice 31 marca 2019 - 14:00
9. Orkan Gostkowo 2 - 3 Kaszubia Studzienice 31 marca 2019 - 13:00
10. Magic Niezabyszewo 6 - 2 Skotawa Budowo 31 marca 2019 - 13:30
11. Start Łebień 1 - 3 Arkonia Pomysk Wielki 31 marca 2019 - 12:00
12. Dolina Gałąźnia Wielka 1 - 2 GTS Czarna Dąbrówka 31 marca 2019 - 14:00
13. LKS Łebunia 1 - 3 Czarni Czarne 30 marca 2019 - 17:00
14. Sparta Konarzyny 1 - 2 Pogoń II Lębork 31 marca 2019 - 13:00
Kolejka 16 - 6/7. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (5) 
15. Zenit Redkowice 2 - 2 Sparta Konarzyny 6 kwietnia 2019 - 15:00
16. Pogoń II Lębork 0 - 2 LKS Łebunia 7 kwietnia 2019 - 17:00
17. Czarni Czarne 3 - 1 Dolina Gałąźnia Wielka 6 kwietnia 2019 - 14:00
18. GTS Czarna Dąbrówka 4 - 2 Start Łebień 6 kwietnia 2019 - 17:00
19. Arkonia Pomysk Wielki 4 - 2 Magic Niezabyszewo 7 kwietnia 2019 - 13:30
20. Skotawa Budowo 1 - 2 Orkan Gostkowo 7 kwietnia 2019 - 16:00
21. Kaszubia Studzienice 2 - 1 GKS Kołczygłowy 7 kwietnia 2019 - 13:00
Kolejka 17 - 13/14. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (6) 
22. Kaszubia Studzienice 1 - 0 Zenit Redkowice 14 kwietnia 2019 - 15:00
23. GKS Kołczygłowy 2 - 4 Skotawa Budowo 14 kwietnia 2019 - 14:00
24. Orkan Gostkowo 1 - 3 Arkonia Pomysk Wielki 13 kwietnia 2019 - 16:00
25. Magic Niezabyszewo 1 - 3 GTS Czarna Dąbrówka 14 kwietnia 2019 - 13:30
26. Start Łebień 2 - 2 Czarni Czarne 14 kwietnia 2019 - 11:00
27. Dolina Gałąźnia Wielka 4 - 0 Pogoń II Lębork 14 kwietnia 2019 - 14:00
28. LKS Łebunia 3 - 3 Sparta Konarzyny 13 kwietnia 2019 - 17:00
Kolejka 18 - 17/20. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (7) 
29. Zenit Redkowice 5 - 0 LKS Łebunia 20 kwietnia 2019 - 17:00
30. Sparta Konarzyny 2 - 1 Dolina Gałąźnia Wielka 20 kwietnia 2019 - 16:00
31. Pogoń II Lębork 2 - 2 Start Łebień 17 kwietnia 2019 - 18:00
32. Czarni Czarne 5 - 0 Magic Niezabyszewo 17 kwietnia 2019 - 16:30
33. GTS Czarna Dąbrówka 1 - 1 Orkan Gostkowo 17 kwietnia 2019 - 17:00
34. Arkonia Pomysk Wielki 7 - 1 GKS Kołczygłowy 20 kwietnia 2019 - 15:00
35. Skotawa Budowo 1 - 2 Kaszubia Studzienice 20 kwietnia 2019 - 15:00
Kolejka 19 - 27/28. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. Skotawa Budowo - Zenit Redkowice 28 kwietnia 2019 - 14:00
37. Kaszubia Studzienice - Arkonia Pomysk Wielki 28 kwietnia 2019 - 14:00
38. GKS Kołczygłowy - GTS Czarna Dąbrówka 28 kwietnia 2019 - 14:00
39. Orkan Gostkowo - Czarni Czarne 28 kwietnia 2019 - 13:00
40. Magic Niezabyszewo - Pogoń II Lębork 28 kwietnia 2019 - 13:30
41. Start Łebień - Sparta Konarzyny 27 kwietnia 2019 - 17:00
42. Dolina Gałąźnia Wielka - LKS Łebunia 28 kwietnia 2019 - 14:00
Kolejka 20 - 4/5. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (1) 
43. Zenit Redkowice - Dolina Gałąźnia Wielka 4 maja 2019 - 17:00
44. LKS Łebunia - Start Łebień 4 maja 2019 - 15:00
45. Sparta Konarzyny - Magic Niezabyszewo 5 maja 2019 - 13:00
46. Pogoń II Lębork - Orkan Gostkowo 5 maja 2019 - 17:00
47. Czarni Czarne - GKS Kołczygłowy 4 maja 2019 - 15:00
48. GTS Czarna Dąbrówka - Kaszubia Studzienice 5 maja 2019 - 17:00
49. Arkonia Pomysk Wielki - Skotawa Budowo 3 maja 2019 - 13:00
Kolejka 21 - 11/12. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
50. Arkonia Pomysk Wielki - Zenit Redkowice 12 maja 2019 - 15:00
51. Skotawa Budowo - GTS Czarna Dąbrówka 12 maja 2019 - 14:00
52. Kaszubia Studzienice - Czarni Czarne 12 maja 2019 - 15:00
53. GKS Kołczygłowy - Pogoń II Lębork 12 maja 2019 - 14:00
54. Orkan Gostkowo - Sparta Konarzyny 12 maja 2019 - 13:00
55. Magic Niezabyszewo - LKS Łebunia 12 maja 2019 - 13:30
56. Start Łebień - Dolina Gałąźnia Wielka 12 maja 2019 - 12:00
Kolejka 22 - 18/19. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Zenit Redkowice - Start Łebień 19 maja 2019 - 14:00
58. Dolina Gałąźnia Wielka - Magic Niezabyszewo 19 maja 2019 - 14:00
59. LKS Łebunia - Orkan Gostkowo 18 maja 2019 - 17:00
60. Sparta Konarzyny - GKS Kołczygłowy 19 maja 2019 - 13:00
61. Pogoń II Lębork - Kaszubia Studzienice 19 maja 2019 - 17:00
62. Czarni Czarne - Skotawa Budowo 18 maja 2019 - 15:00
63. GTS Czarna Dąbrówka - Arkonia Pomysk Wielki 18 maja 2019 - 17:00
Kolejka 23 - 25/26. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. GTS Czarna Dąbrówka - Zenit Redkowice 25 maja 2019 - 18:00
65. Arkonia Pomysk Wielki - Czarni Czarne 26 maja 2019 - 15:00
66. Skotawa Budowo - Pogoń II Lębork 26 maja 2019 - 14:00
67. Kaszubia Studzienice - Sparta Konarzyny 26 maja 2019 - 12:00
68. GKS Kołczygłowy - LKS Łebunia 26 maja 2019 - 14:00
69. Orkan Gostkowo - Dolina Gałąźnia Wielka 26 maja 2019 - 13:00
70. Magic Niezabyszewo - Start Łebień 26 maja 2019 - 13:30
Kolejka 24 - 1/2. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. Zenit Redkowice - Magic Niezabyszewo 1 czerwca 2019 - 17:00
72. Start Łebień - Orkan Gostkowo 2 czerwca 2019 - 12:00
73. Dolina Gałąźnia Wielka - GKS Kołczygłowy 2 czerwca 2019 - 14:00
74. LKS Łebunia - Kaszubia Studzienice 1 czerwca 2019 - 17:00
75. Sparta Konarzyny - Skotawa Budowo 1 czerwca 2019 - 16:00
76. Pogoń II Lębork - Arkonia Pomysk Wielki 2 czerwca 2019 - 17:00
77. Czarni Czarne - GTS Czarna Dąbrówka 1 czerwca 2019 - 16:00
Kolejka 25 - 8/9. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
78. Czarni Czarne - Zenit Redkowice 8 czerwca 2019 - 16:00
79. GTS Czarna Dąbrówka - Pogoń II Lębork 8 czerwca 2019 - 18:00
80. Arkonia Pomysk Wielki - Sparta Konarzyny 9 czerwca 2019 - 16:00
81. Skotawa Budowo - LKS Łebunia 9 czerwca 2019 - 14:00
82. Kaszubia Studzienice - Dolina Gałąźnia Wielka 9 czerwca 2019 - 15:00
83. GKS Kołczygłowy - Start Łebień 9 czerwca 2019 - 14:00
84. Orkan Gostkowo - Magic Niezabyszewo 9 czerwca 2019 - 13:00
Kolejka 26 - 15/16. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. Zenit Redkowice - Orkan Gostkowo 16 czerwca 2019 - 15:00
86. Magic Niezabyszewo - GKS Kołczygłowy 16 czerwca 2019 - 15:00
87. Start Łebień - Kaszubia Studzienice 16 czerwca 2019 - 15:00
88. Dolina Gałąźnia Wielka - Skotawa Budowo 16 czerwca 2019 - 15:00
89. LKS Łebunia - Arkonia Pomysk Wielki 16 czerwca 2019 - 15:00
90. Sparta Konarzyny - GTS Czarna Dąbrówka 16 czerwca 2019 - 15:00
91. Pogoń II Lębork - Czarni Czarne 16 czerwca 2019 - 15:00


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE