POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2000/2001 - 22.12.2018 (SOBOTA) 10:00 - 15:00 - WOLNE MIEJSCA
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




Klasa A - grupa Słupsk II - sezon 2018/2019



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Kaszubia Studzienice 13 34 11 1 1 42 - 13
2. Sparta Konarzyny 13 29 9 2 2 30 - 18
3. GTS Czarna Dąbrówka 13 27 8 3 2 29 - 16
4. Czarni Czarne 13 26 8 2 3 42 - 15
5. Arkonia Pomysk Wielki 13 22 6 4 3 27 - 21
6. Dolina Gałąźnia Wielka 13 19 6 1 6 29 - 24 1 3 1 0 0 4 - 1
7. Orkan Gostkowo 13 19 6 1 6 23 - 33 1 0 0 0 1 1 - 4
8. Magic Niezabyszewo 13 18 5 3 5 25 - 21
9. Zenit Redkowice 13 17 5 2 6 22 - 21
10. LKS Łebunia 13 13 3 4 6 25 - 38 1 3 1 0 0 4 - 1
11. Skotawa Budowo 13 13 4 1 8 29 - 27 1 0 0 0 1 1 - 4
12. Pogoń II Lębork 13 12 3 3 7 26 - 30
13. Start Łebień 13 7 2 1 10 18 - 43
14. GKS Kołczygłowy 13 2 0 2 11 13 - 60
Ostatni komentarz dodał MP7780 12.11.2018, 23:53:06




Runda jesienna 2018: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 1 - 18/19. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (24) 
1. Pogoń II Lębork 0 - 0 Zenit Redkowice 19 sierpnia 2018 - 12:00
2. Sparta Konarzyny 2 - 1 Czarni Czarne 19 sierpnia 2018 - 13:00
3. LKS Łebunia 0 - 1 GTS Czarna Dąbrówka 19 sierpnia 2018 - 16:00
4. Dolina Gałąźnia Wielka 1 - 2 Arkonia Pomysk Wielki 19 sierpnia 2018 - 14:00
5. Start Łebień 1 - 4 Skotawa Budowo 18 sierpnia 2018 - 16:00
6. Magic Niezabyszewo 1 - 1 Kaszubia Studzienice 19 sierpnia 2018 - 14:00
7. Orkan Gostkowo 2 - 2 GKS Kołczygłowy 19 sierpnia 2018 - 13:00
Kolejka 2 - 25/26. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (20) 
8. Zenit Redkowice 7 - 1 GKS Kołczygłowy 26 sierpnia 2018 - 14:00
9. Kaszubia Studzienice 6 - 0 Orkan Gostkowo 26 sierpnia 2018 - 15:00
10. Skotawa Budowo 0 - 3 Magic Niezabyszewo 26 sierpnia 2018 - 17:00
11. Arkonia Pomysk Wielki 3 - 1 Start Łebień 26 sierpnia 2018 - 16:00
12. GTS Czarna Dąbrówka 4 - 1 Dolina Gałąźnia Wielka 25 sierpnia 2018 - 17:00
13. Czarni Czarne 5 - 0 LKS Łebunia 25 sierpnia 2018 - 15:00
14. Pogoń II Lębork 2 - 3 Sparta Konarzyny 26 sierpnia 2018 - 18:00
Kolejka 3 - 1/2. września 2018 [szczegóły] Komentarze (16) 
15. Sparta Konarzyny 2 - 1 Zenit Redkowice 2 września 2018 - 13:00
16. LKS Łebunia 2 - 4 Pogoń II Lębork 1 września 2018 - 17:00
17. Dolina Gałąźnia Wielka 0 - 2 Czarni Czarne 2 września 2018 - 14:00
18. Start Łebień 0 - 5 GTS Czarna Dąbrówka 2 września 2018 - 11:00
19. Magic Niezabyszewo 0 - 1 Arkonia Pomysk Wielki 2 września 2018 - 16:30
20. Orkan Gostkowo 3 - 1 Skotawa Budowo 2 września 2018 - 13:00
21. GKS Kołczygłowy 0 - 1 Kaszubia Studzienice 2 września 2018 - 14:00
Kolejka 4 - 8/9. września 2018 [szczegóły] Komentarze (18) 
22. Zenit Redkowice 1 - 4 Kaszubia Studzienice 9 września 2018 - 14:00
23. Skotawa Budowo 12 - 1 GKS Kołczygłowy 9 września 2018 - 14:00
24. Arkonia Pomysk Wielki 3 - 0 Orkan Gostkowo 9 września 2018 - 11:00
25. GTS Czarna Dąbrówka 2 - 0 Magic Niezabyszewo 8 września 2018 - 17:00
26. Czarni Czarne 6 - 1 Start Łebień 8 września 2018 - 15:00
27. Pogoń II Lębork 0 - 2 Dolina Gałąźnia Wielka 9 września 2018 - 17:00
28. Sparta Konarzyny 3 - 0 LKS Łebunia 9 września 2018 - 13:00
vo, goście nie przyjechali
Kolejka 5 - 15/16. września 2018 [szczegóły] Komentarze (21) 
29. LKS Łebunia 2 - 6 Zenit Redkowice 15 września 2018 - 17:00
30. Dolina Gałąźnia Wielka 1 - 3 Sparta Konarzyny 16 września 2018 - 14:00
31. Start Łebień 2 - 2 Pogoń II Lębork 16 września 2018 - 13:00
32. Magic Niezabyszewo 2 - 0 Czarni Czarne 16 września 2018 - 12:30
33. Orkan Gostkowo 2 - 1 GTS Czarna Dąbrówka 16 września 2018 - 13:00
34. GKS Kołczygłowy 1 - 3 Arkonia Pomysk Wielki 16 września 2018 - 14:00
35. Kaszubia Studzienice 4 - 1 Skotawa Budowo 16 września 2018 - 15:00
Kolejka 6 - 22/23. września 2018 [szczegóły] Komentarze (30) 
36. Zenit Redkowice 2 - 1 Skotawa Budowo 23 września 2018 - 15:00
37. Arkonia Pomysk Wielki 0 - 2 Kaszubia Studzienice 23 września 2018 - 15:00
38. GTS Czarna Dąbrówka 4 - 1 GKS Kołczygłowy 22 września 2018 - 17:00
39. Czarni Czarne 7 - 3 Orkan Gostkowo 22 września 2018 - 15:00
40. Pogoń II Lębork 4 - 1 Magic Niezabyszewo 22 września 2018 - 16:00
41. Sparta Konarzyny 4 - 1 Start Łebień 23 września 2018 - 13:00
42. LKS Łebunia 2 - 2 Dolina Gałąźnia Wielka 22 września 2018 - 17:00
Kolejka 7 - 29/30. września 2018 [szczegóły] Komentarze (11) 
43. Dolina Gałąźnia Wielka 4 - 1 Zenit Redkowice 30 września 2018 - 14:00
44. Start Łebień 1 - 4 LKS Łebunia 30 września 2018 - 13:00
45. Magic Niezabyszewo 1 - 1 Sparta Konarzyny 29 września 2018 - 12:00
46. Orkan Gostkowo 1 - 0 Pogoń II Lębork 30 września 2018 - 13:00
47. GKS Kołczygłowy 1 - 8 Czarni Czarne 30 września 2018 - 14:00
48. Kaszubia Studzienice 4 - 1 GTS Czarna Dąbrówka 30 września 2018 - 15:00
49. Skotawa Budowo 4 - 3 Arkonia Pomysk Wielki 30 września 2018 - 14:00
Kolejka 8 - 6/7. października 2018 [szczegóły] Komentarze (12) 
50. Zenit Redkowice 0 - 2 Arkonia Pomysk Wielki 7 października 2018 - 14:00
51. GTS Czarna Dąbrówka 2 - 1 Skotawa Budowo 7 października 2018 - 13:00
52. Czarni Czarne 2 - 1 Kaszubia Studzienice 6 października 2018 - 14:00
53. Pogoń II Lębork 5 - 0 GKS Kołczygłowy 7 października 2018 - 16:00
54. Sparta Konarzyny 3 - 2 Orkan Gostkowo 7 października 2018 - 13:00
55. LKS Łebunia 2 - 2 Magic Niezabyszewo 6 października 2018 - 15:30
56. Dolina Gałąźnia Wielka 3 - 1 Start Łebień 7 października 2018 - 14:00
Kolejka 9 - 13/14. października 2018 [szczegóły] Komentarze (12) 
57. Start Łebień 0 - 1 Zenit Redkowice 14 października 2018 - 12:00
58. Magic Niezabyszewo 3 - 1 Dolina Gałąźnia Wielka 14 października 2018 - 13:30
59. Orkan Gostkowo 2 - 3 LKS Łebunia 14 października 2018 - 13:00
60. GKS Kołczygłowy 2 - 3 Sparta Konarzyny 14 października 2018 - 14:00
61. Kaszubia Studzienice 4 - 2 Pogoń II Lębork 14 października 2018 - 15:00
62. Skotawa Budowo 0 - 0 Czarni Czarne 14 października 2018 - 14:00
63. Arkonia Pomysk Wielki 2 - 2 GTS Czarna Dąbrówka 14 października 2018 - 15:00
Kolejka 10 - 20/21. października 2018 [szczegóły] Komentarze (13) 
64. Zenit Redkowice 1 - 1 GTS Czarna Dąbrówka 21 października 2018 - 14:00
65. Czarni Czarne 3 - 1 Arkonia Pomysk Wielki 20 października 2018 - 14:00
66. Pogoń II Lębork 1 - 3 Skotawa Budowo 21 października 2018 - 15:00
67. Sparta Konarzyny 1 - 2 Kaszubia Studzienice 21 października 2018 - 13:00
68. LKS Łebunia 1 - 1 GKS Kołczygłowy 20 października 2018 - 14:00
69. Dolina Gałąźnia Wielka 4 - 1 Orkan Gostkowo 21 października 2018 - 14:00
70. Start Łebień 5 - 4 Magic Niezabyszewo 21 października 2018 - 12:00
Kolejka 11 - 27/28. października 2018 [szczegóły] Komentarze (5) 
71. Magic Niezabyszewo 2 - 0 Zenit Redkowice 28 października 2018 - 13:30
72. Orkan Gostkowo 3 - 1 Start Łebień 28 października 2018 - 13:00
73. GKS Kołczygłowy 0 - 7 Dolina Gałąźnia Wielka 28 października 2018 - 14:00
74. Kaszubia Studzienice 6 - 1 LKS Łebunia 28 października 2018 - 15:00
75. Skotawa Budowo 1 - 2 Sparta Konarzyny 28 października 2018 - 14:00
76. Arkonia Pomysk Wielki 2 - 2 Pogoń II Lębork 28 października 2018 - 14:00
77. GTS Czarna Dąbrówka 0 - 0 Czarni Czarne 28 października 2018 - 13:00
Kolejka 12 - 3/4. listopada 2018 [szczegóły] Komentarze (7) 
78. Zenit Redkowice 2 - 1 Czarni Czarne 3 listopada 2018 - 14:00
79. Pogoń II Lębork 2 - 3 GTS Czarna Dąbrówka 4 listopada 2018 - 14:00
80. Sparta Konarzyny 1 - 1 Arkonia Pomysk Wielki 4 listopada 2018 - 13:00
81. LKS Łebunia 4 - 1 Skotawa Budowo 4 listopada 2018 - 11:00
82. Dolina Gałąźnia Wielka 2 - 5 Kaszubia Studzienice 4 listopada 2018 - 14:00
83. Start Łebień 3 - 2 GKS Kołczygłowy 4 listopada 2018 - 12:00
84. Magic Niezabyszewo 2 - 3 Orkan Gostkowo 4 listopada 2018 - 13:30
Kolejka 13 - 10/11. listopada 2018 [szczegóły] Komentarze (14) 
85. Orkan Gostkowo 1 - 0 Zenit Redkowice 11 listopada 2018 - 13:00
86. GKS Kołczygłowy 1 - 4 Magic Niezabyszewo 11 listopada 2018 - 14:00
87. Kaszubia Studzienice 2 - 1 Start Łebień 11 listopada 2018 - 13:00
88. Skotawa Budowo 0 - 1 Dolina Gałąźnia Wielka 11 listopada 2018 - 14:00
89. Arkonia Pomysk Wielki 4 - 4 LKS Łebunia 11 listopada 2018 - 13:30
90. GTS Czarna Dąbrówka 3 - 2 Sparta Konarzyny 11 listopada 2018 - 13:00
91. Czarni Czarne 7 - 2 Pogoń II Lębork 10 listopada 2018 - 14:00


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE