Kolejka 1 - 15. sierpnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (8) |
Klif Chłapowo |
2 - 5 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
15 sierpnia 2018
15.08 - 18:00 |
Akademia Sportowa Pomorze |
0 - 3 |
Eko-Prod Szemud |
15 sierpnia 2018
15.08 - 20:00 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
3 - 1 |
Ogniwo Sopot |
15 sierpnia 2018
15.08 - 17:00 |
Sokół Bożepole Wielkie |
3 - 1 |
Kaszubia Starzyno |
15 sierpnia 2018
15.08 - 17:00 |
Kamionka Sopot |
3 - 1 |
Kaszuby Połchowo |
15 sierpnia 2018
15.08 - 17:00 |
Dragon Bojano |
3 - 0 |
Start Mrzezino |
15 sierpnia 2018
15.08 - 18:00 |
Latarnik Choczewo |
4 - 2 |
Zatoka Puck |
15 sierpnia 2018
15.08 - 18:00 |
Pauza: GOSRiT II Luzino, |
Kolejka 2 - 18/19. sierpnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Start Mrzezino |
2 - 1 |
Latarnik Choczewo |
18 sierpnia 2018
18.08 - 11:00 |
Kaszuby Połchowo |
2 - 7 |
Dragon Bojano |
18 sierpnia 2018
18.08 - 11:00 |
Kaszubia Starzyno |
4 - 2 |
Kamionka Sopot |
19 sierpnia 2018
19.08 - 14:00 |
Ogniwo Sopot |
7 - 0 |
Sokół Bożepole Wielkie |
18 sierpnia 2018
18.08 - 17:00 |
Eko-Prod Szemud |
1 - 0 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
19 sierpnia 2018
19.08 - 12:00 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
9 - 1 |
Akademia Sportowa Pomorze |
18 sierpnia 2018
18.08 - 18:00 |
GOSRiT II Luzino |
2 - 0 |
Klif Chłapowo |
19 sierpnia 2018
19.08 - 11:00 |
Pauza: Zatoka Puck, |
Kolejka 3 - 25/26. sierpnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (3) |
Akademia Sportowa Pomorze |
0 - 2 |
GOSRiT II Luzino |
25 sierpnia 2018
25.08 - 19:30 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
5 - 0 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
25 sierpnia 2018
25.08 - 11:00 |
Sokół Bożepole Wielkie |
2 - 2 |
Eko-Prod Szemud |
25 sierpnia 2018
25.08 - 17:00 |
Kamionka Sopot |
1 - 3 |
Ogniwo Sopot |
26 sierpnia 2018
26.08 - 17:00 |
Dragon Bojano |
9 - 0 |
Kaszubia Starzyno |
26 sierpnia 2018
26.08 - 12:00 |
Latarnik Choczewo |
2 - 1 |
Kaszuby Połchowo |
25 sierpnia 2018
25.08 - 17:00 |
Zatoka Puck |
1 - 1 |
Start Mrzezino |
25 sierpnia 2018
25.08 - 17:00 |
Pauza: Klif Chłapowo, |
Kolejka 4 - 1/2. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (9) |
Kaszuby Połchowo |
3 - 0 |
Zatoka Puck |
1 września 2018
1.09 - 16:00 |
Kaszubia Starzyno |
4 - 1 |
Latarnik Choczewo |
2 września 2018
2.09 - 14:00 |
Ogniwo Sopot |
3 - 2 |
Dragon Bojano |
2 września 2018
2.09 - 12:00 |
Eko-Prod Szemud |
5 - 1 |
Kamionka Sopot |
31 sierpnia 2018
31.08 - 19:00 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
5 - 0 |
Sokół Bożepole Wielkie |
1 września 2018
1.09 - 18:00 |
GOSRiT II Luzino |
1 - 3 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
2 września 2018
2.09 - 11:00 |
Klif Chłapowo |
4 - 2 |
Akademia Sportowa Pomorze |
2 września 2018
2.09 - 14:00 |
Pauza: Start Mrzezino, |
Kolejka 5 - 8/9. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (3) |
Sopocka Akademia Piłkarska |
8 - 0 |
Klif Chłapowo |
8 września 2018
8.09 - 16:00 |
Sokół Bożepole Wielkie |
1 - 2 |
GOSRiT II Luzino |
8 września 2018
8.09 - 15:00 |
Kamionka Sopot |
2 - 4 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
8 września 2018
8.09 - 17:00 |
Dragon Bojano |
4 - 1 |
Eko-Prod Szemud |
9 września 2018
9.09 - 12:00 |
Latarnik Choczewo |
0 - 1 |
Ogniwo Sopot |
8 września 2018
8.09 - 17:00 |
Zatoka Puck |
1 - 3 |
Kaszubia Starzyno |
8 września 2018
8.09 - 17:00 |
Start Mrzezino |
1 - 3 |
Kaszuby Połchowo |
8 września 2018
8.09 - 17:00 |
Pauza: Akademia Sportowa Pomorze, |
Kolejka 6 - 15/16. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Kaszubia Starzyno |
2 - 2 |
Start Mrzezino |
16 września 2018
16.09 - 14:00 |
Ogniwo Sopot |
3 - 1 |
Zatoka Puck |
15 września 2018
15.09 - 17:00 |
Eko-Prod Szemud |
1 - 3 |
Latarnik Choczewo |
16 września 2018
16.09 - 12:00 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
4 - 0 |
Dragon Bojano |
16 września 2018
16.09 - 14:00 |
GOSRiT II Luzino |
9 - 4 |
Kamionka Sopot |
16 września 2018
16.09 - 11:00 |
Klif Chłapowo |
2 - 2 |
Sokół Bożepole Wielkie |
15 września 2018
15.09 - 11:00 |
Akademia Sportowa Pomorze |
1 - 1 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
16 września 2018
16.09 - 17:00 |
Pauza: Kaszuby Połchowo, |
Kolejka 7 - 22/23. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (5) |
Sokół Bożepole Wielkie |
2 - 3 |
Akademia Sportowa Pomorze |
22 września 2018
22.09 - 16:00 |
Kamionka Sopot |
7 - 0 |
Klif Chłapowo |
23 września 2018
23.09 - 14:30 |
Dragon Bojano |
2 - 3 |
GOSRiT II Luzino |
23 września 2018
23.09 - 12:00 |
Latarnik Choczewo |
1 - 5 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
22 września 2018
22.09 - 17:00 |
Zatoka Puck |
1 - 0 |
Eko-Prod Szemud |
22 września 2018
22.09 - 16:30 |
Start Mrzezino |
0 - 2 |
Ogniwo Sopot |
22 września 2018
22.09 - 17:00 |
Kaszuby Połchowo |
3 - 5 |
Kaszubia Starzyno |
22 września 2018
22.09 - 16:00 |
Pauza: Sopocka Akademia Piłkarska, |
Kolejka 8 - 29/30. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Ogniwo Sopot |
2 - 1 |
Kaszuby Połchowo |
29 września 2018
29.09 - 16:00 |
Eko-Prod Szemud |
2 - 2 |
Start Mrzezino |
30 września 2018
30.09 - 12:00 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
4 - 0 |
Zatoka Puck |
29 września 2018
29.09 - 16:00 |
GOSRiT II Luzino |
4 - 0 |
Latarnik Choczewo |
30 września 2018
30.09 - 11:00 |
Klif Chłapowo |
4 - 6 |
Dragon Bojano |
30 września 2018
30.09 - 14:00 |
Akademia Sportowa Pomorze |
2 - 6 |
Kamionka Sopot |
30 września 2018
30.09 - 19:30 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
5 - 0 |
Sokół Bożepole Wielkie |
29 września 2018
29.09 - 11:00 |
Pauza: Kaszubia Starzyno, |
Kolejka 9 - 6/7. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (6) |
Kamionka Sopot |
2 - 7 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
6 października 2018
6.10 - 18:30 |
Dragon Bojano |
3 - 2 |
Akademia Sportowa Pomorze |
7 października 2018
7.10 - 12:30 |
Latarnik Choczewo |
4 - 0 |
Klif Chłapowo |
6 października 2018
6.10 - 16:00 |
Zatoka Puck |
3 - 0 |
GOSRiT II Luzino |
6 października 2018
6.10 - 16:00 |
Start Mrzezino |
1 - 2 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
6 października 2018
6.10 - 16:00 |
Kaszuby Połchowo |
0 - 3 |
Eko-Prod Szemud |
6 października 2018
6.10 - 15:30 |
Kaszubia Starzyno |
3 - 1 |
Ogniwo Sopot |
7 października 2018
7.10 - 14:00 |
Pauza: Sokół Bożepole Wielkie, |
Kolejka 10 - 13/14. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Eko-Prod Szemud |
4 - 3 |
Kaszubia Starzyno |
14 października 2018
14.10 - 12:00 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
2 - 1 |
Kaszuby Połchowo |
13 października 2018
13.10 - 15:00 |
GOSRiT II Luzino |
4 - 0 |
Start Mrzezino |
13 października 2018
13.10 - 15:00 |
Klif Chłapowo |
2 - 5 |
Zatoka Puck |
14 października 2018
14.10 - 14:00 |
Akademia Sportowa Pomorze |
10 - 2 |
Latarnik Choczewo |
14 października 2018
14.10 - 19:30 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
2 - 3 |
Dragon Bojano |
13 października 2018
13.10 - 15:00 |
Sokół Bożepole Wielkie |
1 - 2 |
Kamionka Sopot |
13 października 2018
13.10 - 15:00 |
Pauza: Ogniwo Sopot, |
Kolejka 11 - 20/21. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (5) |
Dragon Bojano |
5 - 1 |
Sokół Bożepole Wielkie |
20 października 2018
20.10 - 12:00 |
Latarnik Choczewo |
0 - 4 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
20 października 2018
20.10 - 16:00 |
Zatoka Puck |
0 - 4 |
Akademia Sportowa Pomorze |
20 października 2018
20.10 - 16:00 |
Start Mrzezino |
3 - 0 |
Klif Chłapowo |
20 października 2018
20.10 - 15:00 |
Kaszuby Połchowo |
2 - 2 |
GOSRiT II Luzino |
20 października 2018
20.10 - 15:00 |
Kaszubia Starzyno |
3 - 5 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
21 października 2018
21.10 - 14:00 |
Ogniwo Sopot |
2 - 1 |
Eko-Prod Szemud |
20 października 2018
20.10 - 15:00 |
Pauza: Kamionka Sopot, |
Kolejka 12 - 27/28. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
0 - 3 |
Ogniwo Sopot |
27 października 2018
27.10 - 14:00 |
GOSRiT II Luzino |
5 - 1 |
Kaszubia Starzyno |
27 października 2018
27.10 - 15:00 |
Klif Chłapowo |
3 - 1 |
Kaszuby Połchowo |
28 października 2018
28.10 - 14:00 |
Akademia Sportowa Pomorze |
3 - 1 |
Start Mrzezino |
28 października 2018
28.10 - 19:30 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
11 - 2 |
Zatoka Puck |
27 października 2018
27.10 - 11:00 |
Sokół Bożepole Wielkie |
6 - 3 |
Latarnik Choczewo |
27 października 2018
27.10 - 15:00 |
Kamionka Sopot |
0 - 4 |
Dragon Bojano |
27 października 2018
27.10 - 17:00 |
Pauza: Eko-Prod Szemud, |
Kolejka 13 - 3/4. listopada 2018 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Latarnik Choczewo |
2 - 4 |
Kamionka Sopot |
3 listopada 2018
3.11 - 19:00 |
Zatoka Puck |
3 - 2 |
Sokół Bożepole Wielkie |
3 listopada 2018
3.11 - 14:30 |
Start Mrzezino |
1 - 4 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
3 listopada 2018
3.11 - 14:00 |
Kaszuby Połchowo |
3 - 1 |
Akademia Sportowa Pomorze |
4 listopada 2018
4.11 - 12:00 |
Kaszubia Starzyno |
2 - 1 |
Klif Chłapowo |
4 listopada 2018
4.11 - 14:00 |
Ogniwo Sopot |
2 - 2 |
GOSRiT II Luzino |
3 listopada 2018
3.11 - 14:00 |
Eko-Prod Szemud |
2 - 7 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
4 listopada 2018
4.11 - 12:00 |
Pauza: Dragon Bojano, |
Kolejka 14 - 10/11. listopada 2018 [szczegóły] | Komentarze (9) |
GOSRiT II Luzino |
2 - 1 |
Eko-Prod Szemud |
11 listopada 2018
11.11 - 11:00 |
Klif Chłapowo |
0 - 1 |
Ogniwo Sopot |
11 listopada 2018
11.11 - 14:00 |
Akademia Sportowa Pomorze |
9 - 1 |
Kaszubia Starzyno |
11 listopada 2018
11.11 - 19:30 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
11 - 0 |
Kaszuby Połchowo |
10 listopada 2018
10.11 - 11:00 |
Sokół Bożepole Wielkie |
2 - 4 |
Start Mrzezino |
10 listopada 2018
10.11 - 14:00 |
Kamionka Sopot |
4 - 3 |
Zatoka Puck |
10 listopada 2018
10.11 - 17:00 |
Dragon Bojano |
4 - 3 |
Latarnik Choczewo |
11 listopada 2018
11.11 - 11:00 |
Pauza: Błyskawica Reda Rekowo Dolne, |
Kolejka 15 - 17/18. listopada 2018 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Zatoka Puck |
1 - 4 |
Dragon Bojano |
18 listopada 2018
18.11 - 12:00 |
Start Mrzezino |
1 - 4 |
Kamionka Sopot |
17 listopada 2018
17.11 - 14:00 |
Kaszuby Połchowo |
2 - 1 |
Sokół Bożepole Wielkie |
18 listopada 2018
18.11 - 12:00 |
Kaszubia Starzyno |
0 - 6 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
18 listopada 2018
18.11 - 14:00 |
Ogniwo Sopot |
6 - 0 |
Akademia Sportowa Pomorze |
17 listopada 2018
17.11 - 11:00 |
Eko-Prod Szemud |
0 - 2 |
Klif Chłapowo |
18 listopada 2018
18.11 - 12:00 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
4 - 1 |
GOSRiT II Luzino |
17 listopada 2018
17.11 - 14:00 |
Pauza: Latarnik Choczewo, |
Kolejka 16 - 9/10. marca 2019 [szczegóły] | Komentarze (9) |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
0 - 3 |
Klif Chłapowo |
9 marca 2019
9.03 - 15:00 |
vo, na boisku 5:1 |
Eko-Prod Szemud |
4 - 2 |
Akademia Sportowa Pomorze |
20 kwietnia 2019
20.04 - 16:00 |
Ogniwo Sopot |
1 - 5 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
10 marca 2019
10.03 - 12:00 |
Kaszubia Starzyno |
1 - 0 |
Sokół Bożepole Wielkie |
9 marca 2019
9.03 - 15:00 |
Kaszuby Połchowo |
2 - 4 |
Kamionka Sopot |
9 marca 2019
9.03 - 15:00 |
Start Mrzezino |
3 - 1 |
Dragon Bojano |
9 marca 2019
9.03 - 14:00 |
Zatoka Puck |
0 - 2 |
Latarnik Choczewo |
9 marca 2019
9.03 - 15:00 |
Pauza: GOSRiT II Luzino, |
Kolejka 17 - 16/17. marca 2019 [szczegóły] | Komentarze (3) |
Latarnik Choczewo |
1 - 1 |
Start Mrzezino |
16 marca 2019
16.03 - 15:30 |
Dragon Bojano |
3 - 1 |
Kaszuby Połchowo |
13 marca 2019
13.03 - 20:30 |
Kamionka Sopot |
7 - 1 |
Kaszubia Starzyno |
16 marca 2019
16.03 - 19:00 |
Sokół Bożepole Wielkie |
0 - 2 |
Ogniwo Sopot |
16 marca 2019
16.03 - 15:00 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
3 - 1 |
Eko-Prod Szemud |
17 marca 2019
17.03 - 12:00 |
Akademia Sportowa Pomorze |
3 - 3 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
17 marca 2019
17.03 - 18:00 |
Klif Chłapowo |
3 - 4 |
GOSRiT II Luzino |
16 marca 2019
16.03 - 15:30 |
Pauza: Zatoka Puck, |
Kolejka 18 - 23/24. marca 2019 [szczegóły] | Komentarze (4) |
GOSRiT II Luzino |
1 - 2 |
Akademia Sportowa Pomorze |
23 marca 2019
23.03 - 14:00 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
0 - 1 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
23 marca 2019
23.03 - 15:00 |
Eko-Prod Szemud |
0 - 2 |
Sokół Bożepole Wielkie |
24 marca 2019
24.03 - 12:00 |
Ogniwo Sopot |
1 - 1 |
Kamionka Sopot |
24 marca 2019
24.03 - 15:00 |
Kaszubia Starzyno |
2 - 2 |
Dragon Bojano |
23 marca 2019
23.03 - 16:00 |
Kaszuby Połchowo |
6 - 0 |
Latarnik Choczewo |
23 marca 2019
23.03 - 15:30 |
Start Mrzezino |
4 - 1 |
Zatoka Puck |
23 marca 2019
23.03 - 15:00 |
Pauza: Klif Chłapowo, |
Kolejka 19 - 30/31. marca 2019 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Zatoka Puck |
0 - 0 |
Kaszuby Połchowo |
29 maja 2019
29.05 - 18:30 |
Latarnik Choczewo |
3 - 1 |
Kaszubia Starzyno |
30 marca 2019
30.03 - 16:00 |
Dragon Bojano |
1 - 0 |
Ogniwo Sopot |
31 marca 2019
31.03 - 14:00 |
Kamionka Sopot |
2 - 2 |
Eko-Prod Szemud |
30 marca 2019
30.03 - 19:00 |
Sokół Bożepole Wielkie |
2 - 3 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
30 marca 2019
30.03 - 16:00 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
9 - 1 |
GOSRiT II Luzino |
30 marca 2019
30.03 - 11:00 |
Akademia Sportowa Pomorze |
1 - 2 |
Klif Chłapowo |
31 marca 2019
31.03 - 16:00 |
Pauza: Start Mrzezino, |
Kolejka 20 - 6/7. kwietnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Klif Chłapowo |
0 - 3 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
6 kwietnia 2019
6.04 - 16:00 |
GOSRiT II Luzino |
2 - 3 |
Sokół Bożepole Wielkie |
7 kwietnia 2019
7.04 - 17:00 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
4 - 2 |
Kamionka Sopot |
6 kwietnia 2019
6.04 - 15:00 |
Eko-Prod Szemud |
1 - 2 |
Dragon Bojano |
6 kwietnia 2019
6.04 - 16:00 |
Ogniwo Sopot |
7 - 3 |
Latarnik Choczewo |
6 kwietnia 2019
6.04 - 16:00 |
Kaszubia Starzyno |
1 - 4 |
Zatoka Puck |
6 kwietnia 2019
6.04 - 16:00 |
Kaszuby Połchowo |
0 - 2 |
Start Mrzezino |
6 kwietnia 2019
6.04 - 16:00 |
Pauza: Akademia Sportowa Pomorze, |
Kolejka 21 - 13/14. kwietnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Start Mrzezino |
1 - 0 |
Kaszubia Starzyno |
13 kwietnia 2019
13.04 - 15:00 |
Zatoka Puck |
1 - 3 |
Ogniwo Sopot |
13 kwietnia 2019
13.04 - 16:30 |
Latarnik Choczewo |
2 - 2 |
Eko-Prod Szemud |
13 kwietnia 2019
13.04 - 16:00 |
Dragon Bojano |
5 - 1 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
13 kwietnia 2019
13.04 - 11:00 |
Kamionka Sopot |
6 - 2 |
GOSRiT II Luzino |
13 kwietnia 2019
13.04 - 11:00 |
Sokół Bożepole Wielkie |
3 - 2 |
Klif Chłapowo |
13 kwietnia 2019
13.04 - 16:00 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
2 - 1 |
Akademia Sportowa Pomorze |
13 kwietnia 2019
13.04 - 12:00 |
Pauza: Kaszuby Połchowo, |
Kolejka 22 - 17/20. kwietnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Akademia Sportowa Pomorze |
4 - 1 |
Sokół Bożepole Wielkie |
17 kwietnia 2019
17.04 - 17:00 |
Klif Chłapowo |
1 - 4 |
Kamionka Sopot |
17 kwietnia 2019
17.04 - 17:00 |
GOSRiT II Luzino |
0 - 2 |
Dragon Bojano |
18 kwietnia 2019
18.04 - 17:00 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
13 - 1 |
Latarnik Choczewo |
17 kwietnia 2019
17.04 - 18:15 |
Eko-Prod Szemud |
0 - 4 |
Zatoka Puck |
17 kwietnia 2019
17.04 - 18:00 |
Ogniwo Sopot |
4 - 0 |
Start Mrzezino |
17 kwietnia 2019
17.04 - 17:00 |
Kaszubia Starzyno |
1 - 1 |
Kaszuby Połchowo |
17 kwietnia 2019
17.04 - 16:00 |
Pauza: Sopocka Akademia Piłkarska, |
Kolejka 23 - 27/28. kwietnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Kaszuby Połchowo |
0 - 3 |
Ogniwo Sopot |
26 kwietnia 2019
26.04 - 18:00 |
Start Mrzezino |
2 - 1 |
Eko-Prod Szemud |
27 kwietnia 2019
27.04 - 15:00 |
Zatoka Puck |
2 - 3 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
27 kwietnia 2019
27.04 - 16:00 |
Latarnik Choczewo |
3 - 5 |
GOSRiT II Luzino |
27 kwietnia 2019
27.04 - 17:00 |
Dragon Bojano |
1 - 3 |
Klif Chłapowo |
28 kwietnia 2019
28.04 - 18:00 |
Kamionka Sopot |
2 - 0 |
Akademia Sportowa Pomorze |
27 kwietnia 2019
27.04 - 16:30 |
Sokół Bożepole Wielkie |
0 - 12 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
27 kwietnia 2019
27.04 - 16:00 |
Pauza: Kaszubia Starzyno, |
Kolejka 24 - 4/5. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (3) |
Sopocka Akademia Piłkarska |
6 - 0 |
Kamionka Sopot |
4 maja 2019
4.05 - 12:00 |
Akademia Sportowa Pomorze |
5 - 2 |
Dragon Bojano |
4 maja 2019
4.05 - 18:00 |
Klif Chłapowo |
4 - 3 |
Latarnik Choczewo |
4 maja 2019
4.05 - 16:00 |
GOSRiT II Luzino |
2 - 1 |
Zatoka Puck |
5 maja 2019
5.05 - 17:00 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
1 - 1 |
Start Mrzezino |
30 kwietnia 2019
30.04 - 18:30 |
Eko-Prod Szemud |
2 - 1 |
Kaszuby Połchowo |
4 maja 2019
4.05 - 16:00 |
Ogniwo Sopot |
3 - 2 |
Kaszubia Starzyno |
4 maja 2019
4.05 - 17:00 |
Pauza: Sokół Bożepole Wielkie, |
Kolejka 25 - 11/12. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (3) |
Kaszubia Starzyno |
1 - 4 |
Eko-Prod Szemud |
11 maja 2019
11.05 - 16:00 |
Kaszuby Połchowo |
0 - 1 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
12 maja 2019
12.05 - 14:00 |
Start Mrzezino |
3 - 0 |
GOSRiT II Luzino |
11 maja 2019
11.05 - 16:00 |
vo, na boisku 1:1 |
Zatoka Puck |
2 - 2 |
Klif Chłapowo |
11 maja 2019
11.05 - 16:00 |
Latarnik Choczewo |
1 - 6 |
Akademia Sportowa Pomorze |
11 maja 2019
11.05 - 17:00 |
Dragon Bojano |
0 - 6 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
12 maja 2019
12.05 - 18:00 |
Kamionka Sopot |
6 - 1 |
Sokół Bożepole Wielkie |
11 maja 2019
11.05 - 11:00 |
Pauza: Ogniwo Sopot, |
Kolejka 26 - 18/19. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (3) |
Sokół Bożepole Wielkie |
3 - 2 |
Dragon Bojano |
18 maja 2019
18.05 - 16:00 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
19 - 1 |
Latarnik Choczewo |
18 maja 2019
18.05 - 11:00 |
Akademia Sportowa Pomorze |
11 - 0 |
Zatoka Puck |
18 maja 2019
18.05 - 18:00 |
Klif Chłapowo |
3 - 0 |
Start Mrzezino |
18 maja 2019
18.05 - 17:00 |
GOSRiT II Luzino |
5 - 1 |
Kaszuby Połchowo |
19 maja 2019
19.05 - 11:00 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
3 - 1 |
Kaszubia Starzyno |
18 maja 2019
18.05 - 17:00 |
Eko-Prod Szemud |
5 - 4 |
Ogniwo Sopot |
18 maja 2019
18.05 - 16:00 |
Pauza: Kamionka Sopot, |
Kolejka 27 - 25/26. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (5) |
Ogniwo Sopot |
2 - 3 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
25 maja 2019
25.05 - 18:30 |
Kaszubia Starzyno |
2 - 5 |
GOSRiT II Luzino |
25 maja 2019
25.05 - 16:00 |
Kaszuby Połchowo |
4 - 1 |
Klif Chłapowo |
25 maja 2019
25.05 - 17:00 |
Start Mrzezino |
3 - 0 |
Akademia Sportowa Pomorze |
25 maja 2019
25.05 - 11:00 |
vo, goście nie przyjechali |
Zatoka Puck |
1 - 13 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
26 maja 2019
26.05 - 16:00 |
Latarnik Choczewo |
0 - 2 |
Sokół Bożepole Wielkie |
25 maja 2019
25.05 - 17:00 |
Dragon Bojano |
1 - 0 |
Kamionka Sopot |
26 maja 2019
26.05 - 18:00 |
Pauza: Eko-Prod Szemud, |
Kolejka 28 - 1/2. czerwca 2019 [szczegóły] | Komentarze (4) |
Kamionka Sopot |
3 - 0 |
Latarnik Choczewo |
1 czerwca 2019
1.06 - 11:00 |
vo, goście nie przyjechali |
Sokół Bożepole Wielkie |
1 - 2 |
Zatoka Puck |
1 czerwca 2019
1.06 - 16:00 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
9 - 0 |
Start Mrzezino |
2 czerwca 2019
2.06 - 14:30 |
Akademia Sportowa Pomorze |
3 - 0 |
Kaszuby Połchowo |
2 czerwca 2019
2.06 - 18:00 |
vo, goście nie przyjechali |
Klif Chłapowo |
3 - 1 |
Kaszubia Starzyno |
1 czerwca 2019
1.06 - 17:00 |
GOSRiT II Luzino |
2 - 1 |
Ogniwo Sopot |
2 czerwca 2019
2.06 - 11:00 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
3 - 1 |
Eko-Prod Szemud |
1 czerwca 2019
1.06 - 18:00 |
Pauza: Dragon Bojano, |
Kolejka 29 - 8/9. czerwca 2019 [szczegóły] | Komentarze (4) |
Eko-Prod Szemud |
3 - 0 |
GOSRiT II Luzino |
5 czerwca 2019
5.06 - 18:30 |
Ogniwo Sopot |
8 - 3 |
Klif Chłapowo |
8 czerwca 2019
8.06 - 17:00 |
Kaszubia Starzyno |
3 - 9 |
Akademia Sportowa Pomorze |
8 czerwca 2019
8.06 - 11:00 |
Kaszuby Połchowo |
0 - 4 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
8 czerwca 2019
8.06 - 14:00 |
Start Mrzezino |
1 - 2 |
Sokół Bożepole Wielkie |
8 czerwca 2019
8.06 - 17:00 |
Zatoka Puck |
0 - 3 |
Kamionka Sopot |
8 czerwca 2019
8.06 - 17:00 |
Latarnik Choczewo |
3 - 5 |
Dragon Bojano |
8 czerwca 2019
8.06 - 17:00 |
Pauza: Błyskawica Reda Rekowo Dolne, |
Kolejka 30 - 15/16. czerwca 2019 [szczegóły] | Komentarze (6) |
Dragon Bojano |
1 - 1 |
Zatoka Puck |
15 czerwca 2019
15.06 - 15:00 |
Kamionka Sopot |
3 - 0 |
Start Mrzezino |
15 czerwca 2019
15.06 - 15:00 |
Sokół Bożepole Wielkie |
1 - 3 |
Kaszuby Połchowo |
15 czerwca 2019
15.06 - 15:00 |
Sopocka Akademia Piłkarska |
24 - 0 |
Kaszubia Starzyno |
15 czerwca 2019
15.06 - 15:00 |
Akademia Sportowa Pomorze |
0 - 3 |
Ogniwo Sopot |
15 czerwca 2019
15.06 - 12:00 |
vo, na boisku 2:2 |
Klif Chłapowo |
4 - 0 |
Eko-Prod Szemud |
15 czerwca 2019
15.06 - 15:00 |
GOSRiT II Luzino |
2 - 5 |
Błyskawica Reda Rekowo Dolne |
15 czerwca 2019
15.06 - 15:00 |
Pauza: Latarnik Choczewo, . |
|