PIŁKARSKA MAJÓWKA W PRZODKOWIE - ROCZNIK 2008 I MŁODSI - 01.05.2019
PIŁKARSKA MAJÓWKA W PRZODKOWIE - ROCZNIK 2010 I MŁODSI - 03.05.2019
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




Klasa A - grupa Gdańsk I - sezon 2018/2019



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Sopocka Akademia Piłkarska 20 52 17 1 2 93 - 16
2. Dragon Bojano 21 49 16 1 4 72 - 34
3. Ogniwo Sopot 21 47 15 2 4 55 - 25
4. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 21 46 15 1 5 80 - 39
5. Kamionka Sopot 21 35 11 2 8 68 - 59
6. GOSRiT II Luzino 20 32 10 2 8 49 - 48
7. Start Mrzezino 20 25 7 4 9 30 - 40
8. Kaszubia Starzyno 21 24 7 3 11 39 - 70
9. Akademia Sportowa Pomorze 20 23 7 2 11 51 - 56
10. Eko-Prod Szemud 21 22 6 4 11 36 - 46
11. Latarnik Choczewo 21 20 6 2 13 38 - 78
12. Zatoka Puck 19 19 6 1 12 33 - 55
13. Kaszuby Połchowo 19 17 5 2 12 33 - 53 1 3 1 0 0 2 - 1
14. Sokół Bożepole Wielkie 21 17 5 2 14 34 - 60 1 0 0 0 1 1 - 2
15. Klif Chłapowo 20 16 5 1 14 31 - 63
Ostatni komentarz dodał gracz2019 21.04.2019, 08:45:26




Runda wiosenna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 16 - 9/10. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (9) 
2. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 0 - 3 Klif Chłapowo 9 marca 2019 - 15:00
vo, na boisku 5:1
3. Eko-Prod Szemud 4 - 2 Akademia Sportowa Pomorze 20 kwietnia 2019 - 16:00
4. Ogniwo Sopot 1 - 5 Sopocka Akademia Piłkarska 10 marca 2019 - 12:00
5. Kaszubia Starzyno 1 - 0 Sokół Bożepole Wielkie 9 marca 2019 - 15:00
6. Kaszuby Połchowo 2 - 4 Kamionka Sopot 9 marca 2019 - 15:00
7. Start Mrzezino 3 - 1 Dragon Bojano 9 marca 2019 - 14:00
8. Zatoka Puck 0 - 2 Latarnik Choczewo 9 marca 2019 - 15:00
Pauza: GOSRiT II Luzino,
Kolejka 17 - 16/17. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (3) 
10. Latarnik Choczewo 1 - 1 Start Mrzezino 16 marca 2019 - 15:30
11. Dragon Bojano 3 - 1 Kaszuby Połchowo 13 marca 2019 - 20:30
12. Kamionka Sopot 7 - 1 Kaszubia Starzyno 16 marca 2019 - 19:00
13. Sokół Bożepole Wielkie 0 - 2 Ogniwo Sopot 16 marca 2019 - 15:00
14. Sopocka Akademia Piłkarska 3 - 1 Eko-Prod Szemud 17 marca 2019 - 12:00
15. Akademia Sportowa Pomorze 3 - 3 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 17 marca 2019 - 18:00
16. Klif Chłapowo 3 - 4 GOSRiT II Luzino 16 marca 2019 - 15:30
Pauza: Zatoka Puck,
Kolejka 18 - 23/24. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (4) 
18. GOSRiT II Luzino 1 - 2 Akademia Sportowa Pomorze 23 marca 2019 - 14:00
19. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 0 - 1 Sopocka Akademia Piłkarska 23 marca 2019 - 15:00
20. Eko-Prod Szemud 0 - 2 Sokół Bożepole Wielkie 24 marca 2019 - 12:00
21. Ogniwo Sopot 1 - 1 Kamionka Sopot 24 marca 2019 - 15:00
22. Kaszubia Starzyno 2 - 2 Dragon Bojano 23 marca 2019 - 16:00
23. Kaszuby Połchowo 6 - 0 Latarnik Choczewo 23 marca 2019 - 15:30
24. Start Mrzezino 4 - 1 Zatoka Puck 23 marca 2019 - 15:00
Pauza: Klif Chłapowo,
Kolejka 19 - 30/31. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (1) 
26. Zatoka Puck - Kaszuby Połchowo 15 maja 2019 - 18:30
27. Latarnik Choczewo 3 - 1 Kaszubia Starzyno 30 marca 2019 - 16:00
28. Dragon Bojano 1 - 0 Ogniwo Sopot 31 marca 2019 - 14:00
29. Kamionka Sopot 2 - 2 Eko-Prod Szemud 30 marca 2019 - 19:00
30. Sokół Bożepole Wielkie 2 - 3 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 30 marca 2019 - 16:00
31. Sopocka Akademia Piłkarska 9 - 1 GOSRiT II Luzino 30 marca 2019 - 11:00
32. Akademia Sportowa Pomorze 1 - 2 Klif Chłapowo 31 marca 2019 - 16:00
Pauza: Start Mrzezino,
Kolejka 20 - 6/7. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (2) 
34. Klif Chłapowo 0 - 3 Sopocka Akademia Piłkarska 6 kwietnia 2019 - 16:00
35. GOSRiT II Luzino 2 - 3 Sokół Bożepole Wielkie 7 kwietnia 2019 - 17:00
36. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 4 - 2 Kamionka Sopot 6 kwietnia 2019 - 15:00
37. Eko-Prod Szemud 1 - 2 Dragon Bojano 6 kwietnia 2019 - 16:00
38. Ogniwo Sopot 7 - 3 Latarnik Choczewo 6 kwietnia 2019 - 16:00
39. Kaszubia Starzyno 1 - 4 Zatoka Puck 6 kwietnia 2019 - 16:00
40. Kaszuby Połchowo 0 - 2 Start Mrzezino 6 kwietnia 2019 - 16:00
Pauza: Akademia Sportowa Pomorze,
Kolejka 21 - 13/14. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (1) 
42. Start Mrzezino 1 - 0 Kaszubia Starzyno 13 kwietnia 2019 - 15:00
43. Zatoka Puck 1 - 3 Ogniwo Sopot 13 kwietnia 2019 - 16:30
44. Latarnik Choczewo 2 - 2 Eko-Prod Szemud 13 kwietnia 2019 - 16:00
45. Dragon Bojano 5 - 1 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 13 kwietnia 2019 - 11:00
46. Kamionka Sopot 6 - 2 GOSRiT II Luzino 13 kwietnia 2019 - 11:00
47. Sokół Bożepole Wielkie 3 - 2 Klif Chłapowo 13 kwietnia 2019 - 16:00
48. Sopocka Akademia Piłkarska 2 - 1 Akademia Sportowa Pomorze 13 kwietnia 2019 - 12:00
Pauza: Kaszuby Połchowo,
Kolejka 22 - 17/20. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (2) 
50. Akademia Sportowa Pomorze 4 - 1 Sokół Bożepole Wielkie 17 kwietnia 2019 - 17:00
51. Klif Chłapowo 1 - 4 Kamionka Sopot 17 kwietnia 2019 - 17:00
52. GOSRiT II Luzino 0 - 2 Dragon Bojano 18 kwietnia 2019 - 17:00
53. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 13 - 1 Latarnik Choczewo 17 kwietnia 2019 - 18:15
54. Eko-Prod Szemud 0 - 4 Zatoka Puck 17 kwietnia 2019 - 18:00
55. Ogniwo Sopot 4 - 0 Start Mrzezino 17 kwietnia 2019 - 17:00
56. Kaszubia Starzyno 1 - 1 Kaszuby Połchowo 17 kwietnia 2019 - 16:00
Pauza: Sopocka Akademia Piłkarska,
Kolejka 23 - 27/28. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
58. Kaszuby Połchowo - Ogniwo Sopot 26 kwietnia 2019 - 18:00
59. Start Mrzezino - Eko-Prod Szemud 27 kwietnia 2019 - 15:00
60. Zatoka Puck - Błyskawica Reda Rekowo Dolne 27 kwietnia 2019 - 16:00
61. Latarnik Choczewo - GOSRiT II Luzino 27 kwietnia 2019 - 17:00
62. Dragon Bojano - Klif Chłapowo 28 kwietnia 2019 - 18:00
63. Kamionka Sopot - Akademia Sportowa Pomorze 27 kwietnia 2019 - 16:30
64. Sokół Bożepole Wielkie - Sopocka Akademia Piłkarska 27 kwietnia 2019 - 16:00
Pauza: Kaszubia Starzyno,
Kolejka 24 - 4/5. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
66. Sopocka Akademia Piłkarska - Kamionka Sopot 4 maja 2019 - 11:00
67. Akademia Sportowa Pomorze - Dragon Bojano 4 maja 2019 - 18:00
68. Klif Chłapowo - Latarnik Choczewo 5 maja 2019 - 14:00
69. GOSRiT II Luzino - Zatoka Puck 5 maja 2019 - 17:00
70. Błyskawica Reda Rekowo Dolne - Start Mrzezino 30 kwietnia 2019 - 18:30
71. Eko-Prod Szemud - Kaszuby Połchowo 4 maja 2019 - 16:00
72. Ogniwo Sopot - Kaszubia Starzyno 4 maja 2019 - 17:00
Pauza: Sokół Bożepole Wielkie,
Kolejka 25 - 11/12. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
74. Kaszubia Starzyno - Eko-Prod Szemud 11 maja 2019 - 16:00
75. Kaszuby Połchowo - Błyskawica Reda Rekowo Dolne 11 maja 2019 - 16:30
76. Start Mrzezino - GOSRiT II Luzino 11 maja 2019 - 16:00
77. Zatoka Puck - Klif Chłapowo 11 maja 2019 - 16:00
78. Latarnik Choczewo - Akademia Sportowa Pomorze 11 maja 2019 - 12:00
79. Dragon Bojano - Sopocka Akademia Piłkarska 11 maja 2019 - 17:00
80. Kamionka Sopot - Sokół Bożepole Wielkie 11 maja 2019 - 11:00
Pauza: Ogniwo Sopot,
Kolejka 26 - 18/19. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
82. Sokół Bożepole Wielkie - Dragon Bojano 18 maja 2019 - 16:00
83. Sopocka Akademia Piłkarska - Latarnik Choczewo 18 maja 2019 - 11:00
84. Akademia Sportowa Pomorze - Zatoka Puck 18 maja 2019 - 18:00
85. Klif Chłapowo - Start Mrzezino 18 maja 2019 - 16:00
86. GOSRiT II Luzino - Kaszuby Połchowo 19 maja 2019 - 11:00
87. Błyskawica Reda Rekowo Dolne - Kaszubia Starzyno 18 maja 2019 - 17:00
88. Eko-Prod Szemud - Ogniwo Sopot 18 maja 2019 - 16:00
Pauza: Kamionka Sopot,
Kolejka 27 - 25/26. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
90. Ogniwo Sopot - Błyskawica Reda Rekowo Dolne 25 maja 2019 - 17:00
91. Kaszubia Starzyno - GOSRiT II Luzino 25 maja 2019 - 16:00
92. Kaszuby Połchowo - Klif Chłapowo 25 maja 2019 - 17:00
93. Start Mrzezino - Akademia Sportowa Pomorze 25 maja 2019 - 11:00
94. Zatoka Puck - Sopocka Akademia Piłkarska 26 maja 2019 - 16:00
95. Latarnik Choczewo - Sokół Bożepole Wielkie 25 maja 2019 - 17:00
96. Dragon Bojano - Kamionka Sopot 25 maja 2019 - 17:00
Pauza: Eko-Prod Szemud,
Kolejka 28 - 1/2. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
98. Kamionka Sopot - Latarnik Choczewo 1 czerwca 2019 - 11:00
99. Sokół Bożepole Wielkie - Zatoka Puck 1 czerwca 2019 - 16:00
100. Sopocka Akademia Piłkarska - Start Mrzezino 1 czerwca 2019 - 12:00
101. Akademia Sportowa Pomorze - Kaszuby Połchowo 2 czerwca 2019 - 18:00
102. Klif Chłapowo - Kaszubia Starzyno 1 czerwca 2019 - 16:00
103. GOSRiT II Luzino - Ogniwo Sopot 2 czerwca 2019 - 11:00
104. Błyskawica Reda Rekowo Dolne - Eko-Prod Szemud 1 czerwca 2019 - 18:00
Pauza: Dragon Bojano,
Kolejka 29 - 8/9. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
106. Eko-Prod Szemud - GOSRiT II Luzino 8 czerwca 2019 - 16:00
107. Ogniwo Sopot - Klif Chłapowo 8 czerwca 2019 - 17:00
108. Kaszubia Starzyno - Akademia Sportowa Pomorze 8 czerwca 2019 - 16:00
109. Kaszuby Połchowo - Sopocka Akademia Piłkarska 8 czerwca 2019 - 17:00
110. Start Mrzezino - Sokół Bożepole Wielkie 8 czerwca 2019 - 17:00
111. Zatoka Puck - Kamionka Sopot 8 czerwca 2019 - 17:00
112. Latarnik Choczewo - Dragon Bojano 8 czerwca 2019 - 17:00
Pauza: Błyskawica Reda Rekowo Dolne,
Kolejka 30 - 15/16. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
114. Dragon Bojano - Zatoka Puck 15 czerwca 2019 - 15:00
115. Kamionka Sopot - Start Mrzezino 15 czerwca 2019 - 15:00
116. Sokół Bożepole Wielkie - Kaszuby Połchowo 15 czerwca 2019 - 15:00
117. Sopocka Akademia Piłkarska - Kaszubia Starzyno 15 czerwca 2019 - 15:00
118. Akademia Sportowa Pomorze - Ogniwo Sopot 15 czerwca 2019 - 15:00
119. Klif Chłapowo - Eko-Prod Szemud 15 czerwca 2019 - 15:00
120. GOSRiT II Luzino - Błyskawica Reda Rekowo Dolne 15 czerwca 2019 - 15:00


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE