POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2000/2001 - 22.12.2018 (SOBOTA) 10:00 - 15:00 - WOLNE MIEJSCA
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




Klasa A - grupa Gdańsk I - sezon 2018/2019



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 14 36 12 0 2 56 - 22
2. Sopocka Akademia Piłkarska 14 34 11 1 2 70 - 12 1 3 1 0 0 3 - 1
3. Ogniwo Sopot 14 34 11 1 2 37 - 14 1 0 0 0 1 1 - 3
4. Dragon Bojano 14 33 11 0 3 56 - 26
5. GOSRiT II Luzino 14 29 9 2 3 39 - 23
6. Kamionka Sopot 14 21 7 0 7 42 - 46
7. Kaszubia Starzyno 14 19 6 1 7 32 - 52
8. Eko-Prod Szemud 14 17 5 2 7 26 - 29
9. Akademia Sportowa Pomorze 14 16 5 1 8 38 - 43
10. Kaszuby Połchowo 14 13 4 1 9 23 - 43 1 3 1 0 0 3 - 0
11. Zatoka Puck 14 13 4 1 9 23 - 45 1 0 0 0 1 0 - 3
12. Start Mrzezino 14 12 3 3 8 19 - 33 1 3 1 0 0 2 - 1
13. Latarnik Choczewo 14 12 4 0 10 26 - 48 1 0 0 0 1 1 - 2
14. Klif Chłapowo 14 10 3 1 10 20 - 48
15. Sokół Bożepole Wielkie 14 8 2 2 10 23 - 46
Ostatni komentarz dodał bolejek 17.11.2018, 13:34:39




Runda jesienna 2018: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 1 - 15. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (8) 
2. Klif Chłapowo 2 - 5 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 15 sierpnia 2018 - 18:00
3. Akademia Sportowa Pomorze 0 - 3 Eko-Prod Szemud 15 sierpnia 2018 - 20:00
4. Sopocka Akademia Piłkarska 3 - 1 Ogniwo Sopot 15 sierpnia 2018 - 17:00
5. Sokół Bożepole Wielkie 3 - 1 Kaszubia Starzyno 15 sierpnia 2018 - 17:00
6. Kamionka Sopot 3 - 1 Kaszuby Połchowo 15 sierpnia 2018 - 17:00
7. Dragon Bojano 3 - 0 Start Mrzezino 15 sierpnia 2018 - 18:00
8. Latarnik Choczewo 4 - 2 Zatoka Puck 15 sierpnia 2018 - 18:00
Pauza: GOSRiT II Luzino,
Kolejka 2 - 18/19. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (2) 
10. Start Mrzezino 2 - 1 Latarnik Choczewo 18 sierpnia 2018 - 11:00
11. Kaszuby Połchowo 2 - 7 Dragon Bojano 18 sierpnia 2018 - 11:00
12. Kaszubia Starzyno 4 - 2 Kamionka Sopot 19 sierpnia 2018 - 14:00
13. Ogniwo Sopot 7 - 0 Sokół Bożepole Wielkie 18 sierpnia 2018 - 17:00
14. Eko-Prod Szemud 1 - 0 Sopocka Akademia Piłkarska 19 sierpnia 2018 - 12:00
15. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 9 - 1 Akademia Sportowa Pomorze 18 sierpnia 2018 - 18:00
16. GOSRiT II Luzino 2 - 0 Klif Chłapowo 19 sierpnia 2018 - 11:00
Pauza: Zatoka Puck,
Kolejka 3 - 25/26. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (3) 
18. Akademia Sportowa Pomorze 0 - 2 GOSRiT II Luzino 25 sierpnia 2018 - 19:30
19. Sopocka Akademia Piłkarska 5 - 0 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 25 sierpnia 2018 - 11:00
20. Sokół Bożepole Wielkie 2 - 2 Eko-Prod Szemud 25 sierpnia 2018 - 17:00
21. Kamionka Sopot 1 - 3 Ogniwo Sopot 26 sierpnia 2018 - 17:00
22. Dragon Bojano 9 - 0 Kaszubia Starzyno 26 sierpnia 2018 - 12:00
23. Latarnik Choczewo 2 - 1 Kaszuby Połchowo 25 sierpnia 2018 - 17:00
24. Zatoka Puck 1 - 1 Start Mrzezino 25 sierpnia 2018 - 17:00
Pauza: Klif Chłapowo,
Kolejka 4 - 1/2. września 2018 [szczegóły] Komentarze (9) 
26. Kaszuby Połchowo 3 - 0 Zatoka Puck 1 września 2018 - 16:00
27. Kaszubia Starzyno 4 - 1 Latarnik Choczewo 2 września 2018 - 14:00
28. Ogniwo Sopot 3 - 2 Dragon Bojano 2 września 2018 - 12:00
29. Eko-Prod Szemud 5 - 1 Kamionka Sopot 31 sierpnia 2018 - 19:00
30. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 5 - 0 Sokół Bożepole Wielkie 1 września 2018 - 18:00
31. GOSRiT II Luzino 1 - 3 Sopocka Akademia Piłkarska 2 września 2018 - 11:00
32. Klif Chłapowo 4 - 2 Akademia Sportowa Pomorze 2 września 2018 - 14:00
Pauza: Start Mrzezino,
Kolejka 5 - 8/9. września 2018 [szczegóły] Komentarze (3) 
34. Sopocka Akademia Piłkarska 8 - 0 Klif Chłapowo 8 września 2018 - 16:00
35. Sokół Bożepole Wielkie 1 - 2 GOSRiT II Luzino 8 września 2018 - 15:00
36. Kamionka Sopot 2 - 4 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 8 września 2018 - 17:00
37. Dragon Bojano 4 - 1 Eko-Prod Szemud 9 września 2018 - 12:00
38. Latarnik Choczewo 0 - 1 Ogniwo Sopot 8 września 2018 - 17:00
39. Zatoka Puck 1 - 3 Kaszubia Starzyno 8 września 2018 - 17:00
40. Start Mrzezino 1 - 3 Kaszuby Połchowo 8 września 2018 - 17:00
Pauza: Akademia Sportowa Pomorze,
Kolejka 6 - 15/16. września 2018 [szczegóły] Komentarze (2) 
42. Kaszubia Starzyno 2 - 2 Start Mrzezino 16 września 2018 - 14:00
43. Ogniwo Sopot 3 - 1 Zatoka Puck 15 września 2018 - 17:00
44. Eko-Prod Szemud 1 - 3 Latarnik Choczewo 16 września 2018 - 12:00
45. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 4 - 0 Dragon Bojano 16 września 2018 - 14:00
46. GOSRiT II Luzino 9 - 4 Kamionka Sopot 16 września 2018 - 11:00
47. Klif Chłapowo 2 - 2 Sokół Bożepole Wielkie 15 września 2018 - 11:00
48. Akademia Sportowa Pomorze 1 - 1 Sopocka Akademia Piłkarska 16 września 2018 - 17:00
Pauza: Kaszuby Połchowo,
Kolejka 7 - 22/23. września 2018 [szczegóły] Komentarze (5) 
50. Sokół Bożepole Wielkie 2 - 3 Akademia Sportowa Pomorze 22 września 2018 - 16:00
51. Kamionka Sopot 7 - 0 Klif Chłapowo 23 września 2018 - 14:30
52. Dragon Bojano 2 - 3 GOSRiT II Luzino 23 września 2018 - 12:00
53. Latarnik Choczewo 1 - 5 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 22 września 2018 - 17:00
54. Zatoka Puck 1 - 0 Eko-Prod Szemud 22 września 2018 - 16:30
55. Start Mrzezino 0 - 2 Ogniwo Sopot 22 września 2018 - 17:00
56. Kaszuby Połchowo 3 - 5 Kaszubia Starzyno 22 września 2018 - 16:00
Pauza: Sopocka Akademia Piłkarska,
Kolejka 8 - 29/30. września 2018 [szczegóły] Komentarze (2) 
58. Ogniwo Sopot 2 - 1 Kaszuby Połchowo 29 września 2018 - 16:00
59. Eko-Prod Szemud 2 - 2 Start Mrzezino 30 września 2018 - 12:00
60. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 4 - 0 Zatoka Puck 29 września 2018 - 16:00
61. GOSRiT II Luzino 4 - 0 Latarnik Choczewo 30 września 2018 - 11:00
62. Klif Chłapowo 4 - 6 Dragon Bojano 30 września 2018 - 14:00
63. Akademia Sportowa Pomorze 2 - 6 Kamionka Sopot 30 września 2018 - 19:30
64. Sopocka Akademia Piłkarska 5 - 0 Sokół Bożepole Wielkie 29 września 2018 - 11:00
Pauza: Kaszubia Starzyno,
Kolejka 9 - 6/7. października 2018 [szczegóły] Komentarze (6) 
66. Kamionka Sopot 2 - 7 Sopocka Akademia Piłkarska 6 października 2018 - 18:30
67. Dragon Bojano 3 - 2 Akademia Sportowa Pomorze 7 października 2018 - 12:30
68. Latarnik Choczewo 4 - 0 Klif Chłapowo 6 października 2018 - 16:00
69. Zatoka Puck 3 - 0 GOSRiT II Luzino 6 października 2018 - 16:00
70. Start Mrzezino 1 - 2 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 6 października 2018 - 16:00
71. Kaszuby Połchowo 0 - 3 Eko-Prod Szemud 6 października 2018 - 15:30
72. Kaszubia Starzyno 3 - 1 Ogniwo Sopot 7 października 2018 - 14:00
Pauza: Sokół Bożepole Wielkie,
Kolejka 10 - 13/14. października 2018 [szczegóły] Komentarze (2) 
74. Eko-Prod Szemud 4 - 3 Kaszubia Starzyno 14 października 2018 - 12:00
75. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 2 - 1 Kaszuby Połchowo 13 października 2018 - 15:00
76. GOSRiT II Luzino 4 - 0 Start Mrzezino 13 października 2018 - 15:00
77. Klif Chłapowo 2 - 5 Zatoka Puck 14 października 2018 - 14:00
78. Akademia Sportowa Pomorze 10 - 2 Latarnik Choczewo 14 października 2018 - 19:30
79. Sopocka Akademia Piłkarska 2 - 3 Dragon Bojano 13 października 2018 - 15:00
80. Sokół Bożepole Wielkie 1 - 2 Kamionka Sopot 13 października 2018 - 15:00
Pauza: Ogniwo Sopot,
Kolejka 11 - 20/21. października 2018 [szczegóły] Komentarze (5) 
82. Dragon Bojano 5 - 1 Sokół Bożepole Wielkie 20 października 2018 - 12:00
83. Latarnik Choczewo 0 - 4 Sopocka Akademia Piłkarska 20 października 2018 - 16:00
84. Zatoka Puck 0 - 4 Akademia Sportowa Pomorze 20 października 2018 - 16:00
85. Start Mrzezino 3 - 0 Klif Chłapowo 20 października 2018 - 15:00
86. Kaszuby Połchowo 2 - 2 GOSRiT II Luzino 20 października 2018 - 15:00
87. Kaszubia Starzyno 3 - 5 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 21 października 2018 - 14:00
88. Ogniwo Sopot 2 - 1 Eko-Prod Szemud 20 października 2018 - 15:00
Pauza: Kamionka Sopot,
Kolejka 12 - 27/28. października 2018 [szczegóły] Komentarze (2) 
90. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 0 - 3 Ogniwo Sopot 27 października 2018 - 14:00
91. GOSRiT II Luzino 5 - 1 Kaszubia Starzyno 27 października 2018 - 15:00
92. Klif Chłapowo 3 - 1 Kaszuby Połchowo 28 października 2018 - 14:00
93. Akademia Sportowa Pomorze 3 - 1 Start Mrzezino 28 października 2018 - 19:30
94. Sopocka Akademia Piłkarska 11 - 2 Zatoka Puck 27 października 2018 - 11:00
95. Sokół Bożepole Wielkie 6 - 3 Latarnik Choczewo 27 października 2018 - 15:00
96. Kamionka Sopot 0 - 4 Dragon Bojano 27 października 2018 - 17:00
Pauza: Eko-Prod Szemud,
Kolejka 13 - 3/4. listopada 2018 [szczegóły] Komentarze (2) 
98. Latarnik Choczewo 2 - 4 Kamionka Sopot 3 listopada 2018 - 19:00
99. Zatoka Puck 3 - 2 Sokół Bożepole Wielkie 3 listopada 2018 - 14:30
100. Start Mrzezino 1 - 4 Sopocka Akademia Piłkarska 3 listopada 2018 - 14:00
101. Kaszuby Połchowo 3 - 1 Akademia Sportowa Pomorze 4 listopada 2018 - 12:00
102. Kaszubia Starzyno 2 - 1 Klif Chłapowo 4 listopada 2018 - 14:00
103. Ogniwo Sopot 2 - 2 GOSRiT II Luzino 3 listopada 2018 - 14:00
104. Eko-Prod Szemud 2 - 7 Błyskawica Reda Rekowo Dolne 4 listopada 2018 - 12:00
Pauza: Dragon Bojano,
Kolejka 14 - 10/11. listopada 2018 [szczegóły] Komentarze (9) 
106. GOSRiT II Luzino 2 - 1 Eko-Prod Szemud 11 listopada 2018 - 11:00
107. Klif Chłapowo 0 - 1 Ogniwo Sopot 11 listopada 2018 - 14:00
108. Akademia Sportowa Pomorze 9 - 1 Kaszubia Starzyno 11 listopada 2018 - 19:30
109. Sopocka Akademia Piłkarska 11 - 0 Kaszuby Połchowo 10 listopada 2018 - 11:00
110. Sokół Bożepole Wielkie 2 - 4 Start Mrzezino 10 listopada 2018 - 14:00
111. Kamionka Sopot 4 - 3 Zatoka Puck 10 listopada 2018 - 17:00
112. Dragon Bojano 4 - 3 Latarnik Choczewo 11 listopada 2018 - 11:00
Pauza: Błyskawica Reda Rekowo Dolne,
Kolejka 15 - 17/18. listopada 2018 [szczegóły] Komentarze (1) 
114. Zatoka Puck 1 - 4 Dragon Bojano 18 listopada 2018 - 12:00
115. Start Mrzezino 1 - 4 Kamionka Sopot 17 listopada 2018 - 14:00
116. Kaszuby Połchowo 2 - 1 Sokół Bożepole Wielkie 18 listopada 2018 - 12:00
117. Kaszubia Starzyno 0 - 6 Sopocka Akademia Piłkarska 18 listopada 2018 - 14:00
118. Ogniwo Sopot 6 - 0 Akademia Sportowa Pomorze 17 listopada 2018 - 11:00
119. Eko-Prod Szemud 0 - 2 Klif Chłapowo 18 listopada 2018 - 12:00
120. Błyskawica Reda Rekowo Dolne 4 - 1 GOSRiT II Luzino 17 listopada 2018 - 14:00


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE