PIŁKARSKA MAJÓWKA W PRZODKOWIE - ROCZNIK 2008 I MŁODSI - 01.05.2019
PIŁKARSKA MAJÓWKA W PRZODKOWIE - ROCZNIK 2010 I MŁODSI - 03.05.2019
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




Klasa A - grupa Gdańsk III - sezon 2018/2019



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Meteor Pinczyn 18 44 14 2 2 74 - 18
2. Victoria Kaliska 18 42 13 3 2 63 - 23
3. Jantar Pawłowo 18 38 12 2 4 49 - 30 1 1 0 1 0 1 - 1
4. Radunia II Stężyca 18 38 11 5 2 70 - 25 1 1 0 1 0 1 - 1
5. Styna Godziszewo 18 34 11 1 6 49 - 29
6. GKS Bobowo 18 31 10 1 7 47 - 50
7. Wierzyca Stara Kiszewa 18 27 8 3 7 36 - 32
8. KS Skorzewo 18 26 7 5 6 55 - 49
9. Kolejarz Chojnice 17 23 7 2 8 27 - 37
10. MKP Szlachta 18 16 5 1 12 31 - 59
11. Wda Czarna Woda 18 14 4 2 12 27 - 47
12. KS Grabowo 17 10 3 1 13 20 - 76
13. Brda Rytel 18 8 1 5 12 23 - 44
14. Korona Rywałd 18 7 2 1 15 17 - 69
Ostatni komentarz dodał mativ123 21.04.2019, 12:03:06



Kolejka 1 - 18/19. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (51) 
1. Wierzyca Stara Kiszewa 0 - 4 Styna Godziszewo 18 sierpnia 2018 - 16:00
2. Wda Czarna Woda 2 - 4 Radunia II Stężyca 18 sierpnia 2018 - 11:00
3. Victoria Kaliska 5 - 0 GKS Bobowo 19 sierpnia 2018 - 12:00
4. MKP Szlachta 0 - 3 Jantar Pawłowo 18 sierpnia 2018 - 11:00
5. Brda Rytel 4 - 1 Kolejarz Chojnice 18 sierpnia 2018 - 17:00
6. KS Grabowo 0 - 6 Meteor Pinczyn 19 sierpnia 2018 - 17:00
7. Korona Rywałd 2 - 0 KS Skorzewo 18 sierpnia 2018 - 17:00
Kolejka 2 - 25/26. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (23) 
8. Styna Godziszewo 2 - 2 KS Skorzewo 25 sierpnia 2018 - 12:00
9. Meteor Pinczyn 5 - 0 Korona Rywałd 25 sierpnia 2018 - 15:00
10. Kolejarz Chojnice 2 - 0 KS Grabowo 25 sierpnia 2018 - 15:00
11. Jantar Pawłowo 4 - 1 Brda Rytel 25 sierpnia 2018 - 17:00
12. GKS Bobowo 2 - 5 MKP Szlachta 26 sierpnia 2018 - 16:00
13. Radunia II Stężyca 5 - 0 Victoria Kaliska 26 sierpnia 2018 - 15:00
14. Wierzyca Stara Kiszewa 5 - 1 Wda Czarna Woda 25 sierpnia 2018 - 11:00
Kolejka 3 - 1/2. września 2018 [szczegóły] Komentarze (24) 
15. Wda Czarna Woda 1 - 4 Styna Godziszewo 1 września 2018 - 17:00
16. Victoria Kaliska 3 - 2 Wierzyca Stara Kiszewa 1 września 2018 - 17:00
17. MKP Szlachta 1 - 4 Radunia II Stężyca 1 września 2018 - 17:00
18. Brda Rytel 0 - 2 GKS Bobowo 1 września 2018 - 17:00
19. KS Grabowo 0 - 5 Jantar Pawłowo 2 września 2018 - 17:00
20. Korona Rywałd 2 - 1 Kolejarz Chojnice 1 września 2018 - 17:00
21. KS Skorzewo 0 - 8 Meteor Pinczyn 2 września 2018 - 14:00
Kolejka 4 - 8/9. września 2018 [szczegóły] Komentarze (41) 
22. Styna Godziszewo 2 - 4 Meteor Pinczyn 9 września 2018 - 14:00
23. Kolejarz Chojnice 2 - 2 KS Skorzewo 9 września 2018 - 14:00
24. Jantar Pawłowo 2 - 0 Korona Rywałd 9 września 2018 - 12:30
25. GKS Bobowo 6 - 1 KS Grabowo 8 września 2018 - 17:00
26. Radunia II Stężyca 4 - 2 Brda Rytel 9 września 2018 - 13:00
27. Wierzyca Stara Kiszewa 1 - 3 MKP Szlachta 8 września 2018 - 16:00
28. Wda Czarna Woda 2 - 2 Victoria Kaliska 8 września 2018 - 17:00
Kolejka 5 - 15/16. września 2018 [szczegóły] Komentarze (19) 
29. Victoria Kaliska 3 - 0 Styna Godziszewo 16 września 2018 - 12:00
30. MKP Szlachta 2 - 0 Wda Czarna Woda 16 września 2018 - 15:00
31. Brda Rytel 0 - 1 Wierzyca Stara Kiszewa 15 września 2018 - 16:00
32. KS Grabowo 0 - 13 Radunia II Stężyca 15 września 2018 - 17:00
33. Korona Rywałd 0 - 1 GKS Bobowo 15 września 2018 - 16:00
34. KS Skorzewo 3 - 0 Jantar Pawłowo 15 września 2018 - 17:00
35. Meteor Pinczyn 6 - 1 Kolejarz Chojnice 16 września 2018 - 13:00
Kolejka 6 - 22/23. września 2018 [szczegóły] Komentarze (22) 
36. Styna Godziszewo 0 - 1 Kolejarz Chojnice 23 września 2018 - 12:00
37. Jantar Pawłowo 2 - 2 Meteor Pinczyn 22 września 2018 - 16:00
38. GKS Bobowo 3 - 2 KS Skorzewo 22 września 2018 - 16:00
39. Radunia II Stężyca 4 - 0 Korona Rywałd 23 września 2018 - 13:00
40. Wierzyca Stara Kiszewa 3 - 1 KS Grabowo 22 września 2018 - 16:00
41. Wda Czarna Woda 2 - 0 Brda Rytel 22 września 2018 - 17:00
42. Victoria Kaliska 3 - 1 MKP Szlachta 22 września 2018 - 17:00
Kolejka 7 - 29/30. września 2018 [szczegóły] Komentarze (24) 
43. MKP Szlachta 4 - 1 Styna Godziszewo 29 września 2018 - 16:00
44. Brda Rytel 0 - 6 Victoria Kaliska 29 września 2018 - 16:00
45. KS Grabowo 3 - 0 Wda Czarna Woda 29 września 2018 - 16:00
46. Korona Rywałd 1 - 3 Wierzyca Stara Kiszewa 30 września 2018 - 16:00
47. KS Skorzewo 3 - 3 Radunia II Stężyca 30 września 2018 - 15:00
48. Meteor Pinczyn 7 - 1 GKS Bobowo 29 września 2018 - 15:00
49. Kolejarz Chojnice 1 - 4 Jantar Pawłowo 30 września 2018 - 14:00
Kolejka 8 - 6/7. października 2018 [szczegóły] Komentarze (32) 
50. Styna Godziszewo 5 - 0 Jantar Pawłowo 6 października 2018 - 15:00
51. GKS Bobowo 4 - 2 Kolejarz Chojnice 7 października 2018 - 16:00
52. Radunia II Stężyca 1 - 4 Meteor Pinczyn 7 października 2018 - 18:00
53. Wierzyca Stara Kiszewa 1 - 1 KS Skorzewo 6 października 2018 - 15:00
54. Wda Czarna Woda 4 - 0 Korona Rywałd 6 października 2018 - 16:00
55. Victoria Kaliska 3 - 1 KS Grabowo 6 października 2018 - 16:00
56. MKP Szlachta 2 - 2 Brda Rytel 6 października 2018 - 16:00
Kolejka 9 - 13/14. października 2018 [szczegóły] Komentarze (20) 
57. Brda Rytel 0 - 2 Styna Godziszewo 13 października 2018 - 15:30
58. KS Grabowo 3 - 2 MKP Szlachta 13 października 2018 - 16:00
59. Korona Rywałd 0 - 3 Victoria Kaliska 13 października 2018 - 15:00
60. KS Skorzewo 3 - 3 Wda Czarna Woda 14 października 2018 - 14:00
61. Meteor Pinczyn 4 - 1 Wierzyca Stara Kiszewa 13 października 2018 - 15:00
62. Kolejarz Chojnice 1 - 5 Radunia II Stężyca 13 października 2018 - 15:00
63. Jantar Pawłowo 6 - 1 GKS Bobowo 13 października 2018 - 16:00
Kolejka 10 - 20/21. października 2018 [szczegóły] Komentarze (26) 
64. Styna Godziszewo 5 - 1 GKS Bobowo 20 października 2018 - 15:00
65. Radunia II Stężyca 1 - 1 Jantar Pawłowo 21 października 2018 - 17:00
66. Wierzyca Stara Kiszewa 3 - 0 Kolejarz Chojnice 20 października 2018 - 15:00
67. Wda Czarna Woda 1 - 2 Meteor Pinczyn 20 października 2018 - 15:00
68. Victoria Kaliska 7 - 1 KS Skorzewo 21 października 2018 - 12:00
69. MKP Szlachta 5 - 2 Korona Rywałd 20 października 2018 - 15:00
70. Brda Rytel 2 - 2 KS Grabowo 20 października 2018 - 15:00
Kolejka 11 - 27/28. października 2018 [szczegóły] Komentarze (21) 
71. KS Grabowo 1 - 5 Styna Godziszewo 28 października 2018 - 14:00
72. Korona Rywałd 3 - 3 Brda Rytel 27 października 2018 - 15:00
73. KS Skorzewo 7 - 0 MKP Szlachta 27 października 2018 - 15:00
74. Meteor Pinczyn 2 - 4 Victoria Kaliska 27 października 2018 - 15:00
75. Kolejarz Chojnice 4 - 2 Wda Czarna Woda 27 października 2018 - 15:00
76. Jantar Pawłowo 2 - 1 Wierzyca Stara Kiszewa 27 października 2018 - 15:00
77. GKS Bobowo 2 - 3 Radunia II Stężyca 27 października 2018 - 14:00
Kolejka 12 - 3/4. listopada 2018 [szczegóły] Komentarze (19) 
78. Styna Godziszewo 2 - 1 Radunia II Stężyca 3 listopada 2018 - 14:00
79. Wierzyca Stara Kiszewa 2 - 2 GKS Bobowo 3 listopada 2018 - 14:00
80. Wda Czarna Woda 2 - 0 Jantar Pawłowo 3 listopada 2018 - 14:00
81. Victoria Kaliska 1 - 1 Kolejarz Chojnice 4 listopada 2018 - 12:00
82. MKP Szlachta 0 - 5 Meteor Pinczyn 3 listopada 2018 - 13:00
83. Brda Rytel 1 - 3 KS Skorzewo 3 listopada 2018 - 14:00
84. KS Grabowo 5 - 3 Korona Rywałd 4 listopada 2018 - 15:00
Kolejka 13 - 10/11. listopada 2018 [szczegóły] Komentarze (33) 
85. Korona Rywałd 1 - 5 Styna Godziszewo 10 listopada 2018 - 14:00
86. KS Skorzewo 6 - 1 KS Grabowo 10 listopada 2018 - 14:00
87. Meteor Pinczyn 2 - 2 Brda Rytel 10 listopada 2018 - 14:00
88. Kolejarz Chojnice 3 - 0 MKP Szlachta 11 listopada 2018 - 14:00
89. Jantar Pawłowo 1 - 10 Victoria Kaliska 11 listopada 2018 - 12:00
90. GKS Bobowo 3 - 1 Wda Czarna Woda 10 listopada 2018 - 14:00
91. Radunia II Stężyca 1 - 1 Wierzyca Stara Kiszewa 11 listopada 2018 - 13:00
Kolejka 14 - 23/24. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (21) 
92. Styna Godziszewo 4 - 0 Wierzyca Stara Kiszewa 23 marca 2019 - 15:00
93. Radunia II Stężyca 4 - 1 Wda Czarna Woda 24 marca 2019 - 13:00
94. GKS Bobowo 2 - 4 Victoria Kaliska 23 marca 2019 - 14:00
95. Jantar Pawłowo 6 - 2 MKP Szlachta 23 marca 2019 - 16:00
96. Kolejarz Chojnice 1 - 0 Brda Rytel 23 marca 2019 - 14:00
97. Meteor Pinczyn 5 - 0 KS Grabowo 23 marca 2019 - 15:00
98. KS Skorzewo 11 - 2 Korona Rywałd 24 marca 2019 - 14:00
Kolejka 15 - 30/31. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (4) 
99. KS Skorzewo 5 - 3 Styna Godziszewo 30 marca 2019 - 16:30
100. Korona Rywałd 0 - 4 Meteor Pinczyn 30 marca 2019 - 16:00
101. KS Grabowo - Kolejarz Chojnice 8 maja 2019 - 19:00
102. Brda Rytel 0 - 1 Jantar Pawłowo 30 marca 2019 - 16:00
103. MKP Szlachta 2 - 4 GKS Bobowo 30 marca 2019 - 15:00
104. Victoria Kaliska 3 - 3 Radunia II Stężyca 31 marca 2019 - 15:00
105. Wda Czarna Woda 0 - 3 Wierzyca Stara Kiszewa 30 marca 2019 - 16:00
Kolejka 16 - 6/7. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (12) 
106. Styna Godziszewo 3 - 1 Wda Czarna Woda 7 kwietnia 2019 - 16:00
107. Wierzyca Stara Kiszewa 0 - 1 Victoria Kaliska 7 kwietnia 2019 - 16:00
108. Radunia II Stężyca 4 - 1 MKP Szlachta 7 kwietnia 2019 - 13:00
109. GKS Bobowo 3 - 2 Brda Rytel 6 kwietnia 2019 - 15:00
110. Jantar Pawłowo 3 - 0 KS Grabowo 6 kwietnia 2019 - 16:00
111. Kolejarz Chojnice 3 - 0 Korona Rywałd 6 kwietnia 2019 - 15:00
112. Meteor Pinczyn 2 - 3 KS Skorzewo 6 kwietnia 2019 - 15:00
Kolejka 17 - 13/14. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (16) 
113. Meteor Pinczyn 4 - 0 Styna Godziszewo 13 kwietnia 2019 - 15:00
114. KS Skorzewo 2 - 3 Kolejarz Chojnice 13 kwietnia 2019 - 17:00
115. Korona Rywałd 0 - 3 Jantar Pawłowo 13 kwietnia 2019 - 17:00
vo, na boisku 2:2, udział w meczu nieuprawnionego zawodnika (brak dokumentu tożsamości)
116. KS Grabowo 2 - 3 GKS Bobowo 14 kwietnia 2019 - 17:30
117. Brda Rytel 1 - 1 Radunia II Stężyca 13 kwietnia 2019 - 16:00
118. MKP Szlachta 1 - 5 Wierzyca Stara Kiszewa 13 kwietnia 2019 - 16:00
119. Victoria Kaliska 5 - 0 Wda Czarna Woda 14 kwietnia 2019 - 12:00
Kolejka 18 - 17/20. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (4) 
120. Styna Godziszewo 2 - 0 Victoria Kaliska 17 kwietnia 2019 - 17:00
121. Wda Czarna Woda 4 - 0 MKP Szlachta 17 kwietnia 2019 - 17:00
122. Wierzyca Stara Kiszewa 4 - 3 Brda Rytel 17 kwietnia 2019 - 17:00
123. Radunia II Stężyca 9 - 0 KS Grabowo 17 kwietnia 2019 - 18:00
124. GKS Bobowo 7 - 1 Korona Rywałd 20 kwietnia 2019 - 17:00
125. Jantar Pawłowo 6 - 1 KS Skorzewo 20 kwietnia 2019 - 11:00
126. Kolejarz Chojnice 0 - 2 Meteor Pinczyn 20 kwietnia 2019 - 13:00
Kolejka 19 - 27/28. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
127. Kolejarz Chojnice - Styna Godziszewo 27 kwietnia 2019 - 17:00
128. Meteor Pinczyn - Jantar Pawłowo 27 kwietnia 2019 - 13:00
129. KS Skorzewo - GKS Bobowo 27 kwietnia 2019 - 17:00
130. Korona Rywałd - Radunia II Stężyca 27 kwietnia 2019 - 17:00
131. KS Grabowo - Wierzyca Stara Kiszewa 28 kwietnia 2019 - 16:00
132. Brda Rytel - Wda Czarna Woda 27 kwietnia 2019 - 16:00
133. MKP Szlachta - Victoria Kaliska 27 kwietnia 2019 - 16:00
Kolejka 20 - 4/5. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
134. Styna Godziszewo - MKP Szlachta 4 maja 2019 - 16:00
135. Victoria Kaliska - Brda Rytel 5 maja 2019 - 12:00
136. Wda Czarna Woda - KS Grabowo 4 maja 2019 - 17:00
137. Wierzyca Stara Kiszewa - Korona Rywałd 4 maja 2019 - 13:30
138. Radunia II Stężyca - KS Skorzewo 5 maja 2019 - 13:00
139. GKS Bobowo - Meteor Pinczyn 1 maja 2019 - 18:00
140. Jantar Pawłowo - Kolejarz Chojnice 4 maja 2019 - 16:00
Kolejka 21 - 11/12. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
141. Jantar Pawłowo - Styna Godziszewo 11 maja 2019 - 17:00
142. Kolejarz Chojnice - GKS Bobowo 11 maja 2019 - 16:30
143. Meteor Pinczyn - Radunia II Stężyca 11 maja 2019 - 15:00
144. KS Skorzewo - Wierzyca Stara Kiszewa 12 maja 2019 - 14:00
145. Korona Rywałd - Wda Czarna Woda 11 maja 2019 - 17:00
146. KS Grabowo - Victoria Kaliska 12 maja 2019 - 16:00
147. Brda Rytel - MKP Szlachta 11 maja 2019 - 16:00
Kolejka 22 - 18/19. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
148. Styna Godziszewo - Brda Rytel 18 maja 2019 - 16:00
149. MKP Szlachta - KS Grabowo 18 maja 2019 - 15:00
150. Victoria Kaliska - Korona Rywałd 19 maja 2019 - 12:00
151. Wda Czarna Woda - KS Skorzewo 18 maja 2019 - 17:00
152. Wierzyca Stara Kiszewa - Meteor Pinczyn 18 maja 2019 - 16:00
153. Radunia II Stężyca - Kolejarz Chojnice 19 maja 2019 - 11:00
154. GKS Bobowo - Jantar Pawłowo 18 maja 2019 - 18:00
Kolejka 23 - 25/26. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
155. GKS Bobowo - Styna Godziszewo 25 maja 2019 - 18:00
156. Jantar Pawłowo - Radunia II Stężyca 25 maja 2019 - 16:00
157. Kolejarz Chojnice - Wierzyca Stara Kiszewa 25 maja 2019 - 14:00
158. Meteor Pinczyn - Wda Czarna Woda 25 maja 2019 - 15:00
159. KS Skorzewo - Victoria Kaliska 25 maja 2019 - 17:00
160. Korona Rywałd - MKP Szlachta 25 maja 2019 - 17:30
161. KS Grabowo - Brda Rytel 26 maja 2019 - 16:00
Kolejka 24 - 1/2. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
162. Styna Godziszewo - KS Grabowo 2 czerwca 2019 - 11:00
163. Brda Rytel - Korona Rywałd 1 czerwca 2019 - 17:00
164. MKP Szlachta - KS Skorzewo 1 czerwca 2019 - 15:00
165. Victoria Kaliska - Meteor Pinczyn 2 czerwca 2019 - 12:00
166. Wda Czarna Woda - Kolejarz Chojnice 1 czerwca 2019 - 17:00
167. Wierzyca Stara Kiszewa - Jantar Pawłowo 1 czerwca 2019 - 16:00
168. Radunia II Stężyca - GKS Bobowo 2 czerwca 2019 - 13:00
Kolejka 25 - 8/9. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
169. Radunia II Stężyca - Styna Godziszewo 9 czerwca 2019 - 13:00
170. GKS Bobowo - Wierzyca Stara Kiszewa 8 czerwca 2019 - 18:00
171. Jantar Pawłowo - Wda Czarna Woda 8 czerwca 2019 - 17:00
172. Kolejarz Chojnice - Victoria Kaliska 8 czerwca 2019 - 16:30
173. Meteor Pinczyn - MKP Szlachta 8 czerwca 2019 - 16:30
174. KS Skorzewo - Brda Rytel 8 czerwca 2019 - 17:30
175. Korona Rywałd - KS Grabowo 8 czerwca 2019 - 17:30
Kolejka 26 - 15. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
176. Styna Godziszewo - Korona Rywałd 15 czerwca 2019 - 15:00
177. KS Grabowo - KS Skorzewo 15 czerwca 2019 - 15:00
178. Brda Rytel - Meteor Pinczyn 15 czerwca 2019 - 15:00
179. MKP Szlachta - Kolejarz Chojnice 15 czerwca 2019 - 15:00
180. Victoria Kaliska - Jantar Pawłowo 15 czerwca 2019 - 15:00
181. Wda Czarna Woda - GKS Bobowo 15 czerwca 2019 - 15:00
182. Wierzyca Stara Kiszewa - Radunia II Stężyca 15 czerwca 2019 - 15:00




© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE