ZAPRASZAMY NA TURNIEJE PRZODKOWO CUP 2019 DLA DZIECI - ROCZNIKI 2005-2012
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2011 i MŁODSI - 02.03.2019 (SOBOTA)
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2006 i MŁODSI - 03.03.2019 (NIEDZIELA)
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2010 i MŁODSI - 09.03.2019 (SOBOTA)
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2007 i MŁODSI - 10.03.2019 (NIEDZIELA)
PRZODKOWO CUP 2019 - WETERANI (40+) - 16 MARCA 2019 (ROCZNIK 1979 i STARSI)
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




20_PLN_NDB_728x90

Klasa A - grupa Gdańsk II - sezon 2018/2019



MECZE BEZPO¦REDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. GTS Goszyn 14 34 11 1 2 46 - 18 1 3 1 0 0 6 - 1
2. GTS Mokry Dwór 14 34 11 1 2 41 - 19 1 0 0 0 1 1 - 6
3. GLKS Różyny 14 30 10 0 4 47 - 19
4. Wisła Długie Pole 14 26 8 2 4 24 - 28 1 3 1 0 0 1 - 0
5. KS M¶ciszewice 14 26 8 2 4 39 - 21 1 0 0 0 1 0 - 1
6. Gryf Goręczyno 14 24 8 0 6 37 - 27
7. Amator Kiełpino 14 23 7 2 5 29 - 24
8. GKS II Kolbudy 14 18 5 3 6 37 - 52 1 1 0 1 0 3 - 3
9. KS Sulmin 14 18 5 3 6 29 - 33 1 1 0 1 0 3 - 3
10. GKS Tr±bki Wielkie 14 16 4 4 6 21 - 26
11. Osiczanka Osice 14 15 4 3 7 24 - 27
12. Orzeł Straszyn 14 14 4 2 8 25 - 28
13. Sokół Ełganowo 14 12 3 3 8 16 - 32
14. GKS II Sierakowice 14 9 2 3 9 16 - 34
15. GKS Żukowo 14 1 0 1 13 14 - 57
Ostatni komentarz dodał majkello 04.01.2019, 10:06:44




Runda wiosenna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 16 - 9/10. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (1) 
2. Amator Kiełpino - GKS II Kolbudy
3. Sokół Ełganowo - GKS II Sierakowice
4. Osiczanka Osice - Orzeł Straszyn
5. GKS Żukowo - Wisła Długie Pole
6. GLKS Różyny - KS M¶ciszewice
7. KS Sulmin - GKS Tr±bki Wielkie
8. GTS Goszyn - GTS Mokry Dwór
Pauza: Gryf Goręczyno,
Kolejka 17 - 16/17. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
10. GTS Mokry Dwór - KS Sulmin
11. GKS Tr±bki Wielkie - GLKS Różyny
12. KS M¶ciszewice - GKS Żukowo
13. Wisła Długie Pole - Osiczanka Osice
14. Orzeł Straszyn - Sokół Ełganowo
15. GKS II Sierakowice - Amator Kiełpino
16. GKS II Kolbudy - Gryf Goręczyno
Pauza: GTS Goszyn,
Kolejka 18 - 23/24. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
18. Gryf Goręczyno - GKS II Sierakowice
19. Amator Kiełpino - Orzeł Straszyn
20. Sokół Ełganowo - Wisła Długie Pole
21. Osiczanka Osice - KS M¶ciszewice
22. GKS Żukowo - GKS Tr±bki Wielkie
23. GLKS Różyny - GTS Mokry Dwór
24. KS Sulmin - GTS Goszyn
Pauza: GKS II Kolbudy,
Kolejka 19 - 30/31. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
26. GTS Goszyn - GLKS Różyny
27. GTS Mokry Dwór - GKS Żukowo
28. GKS Tr±bki Wielkie - Osiczanka Osice
29. KS M¶ciszewice - Sokół Ełganowo
30. Wisła Długie Pole - Amator Kiełpino
31. Orzeł Straszyn - Gryf Goręczyno
32. GKS II Sierakowice - GKS II Kolbudy
Pauza: KS Sulmin,
Kolejka 20 - 6/7. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
34. GKS II Kolbudy - Orzeł Straszyn
35. Gryf Goręczyno - Wisła Długie Pole
36. Amator Kiełpino - KS M¶ciszewice
37. Sokół Ełganowo - GKS Tr±bki Wielkie
38. Osiczanka Osice - GTS Mokry Dwór
39. GKS Żukowo - GTS Goszyn
40. GLKS Różyny - KS Sulmin
Pauza: GKS II Sierakowice,
Kolejka 21 - 13/14. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
42. KS Sulmin - GKS Żukowo
43. GTS Goszyn - Osiczanka Osice
44. GTS Mokry Dwór - Sokół Ełganowo
45. GKS Tr±bki Wielkie - Amator Kiełpino
46. KS M¶ciszewice - Gryf Goręczyno
47. Wisła Długie Pole - GKS II Kolbudy
48. Orzeł Straszyn - GKS II Sierakowice
Pauza: GLKS Różyny,
Kolejka 22 - 17/20. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
50. GKS II Sierakowice - Wisła Długie Pole
51. GKS II Kolbudy - KS M¶ciszewice
52. Gryf Goręczyno - GKS Tr±bki Wielkie
53. Amator Kiełpino - GTS Mokry Dwór
54. Sokół Ełganowo - GTS Goszyn
55. Osiczanka Osice - KS Sulmin
56. GKS Żukowo - GLKS Różyny
Pauza: Orzeł Straszyn,
Kolejka 23 - 27/28. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
58. GLKS Różyny - Osiczanka Osice
59. KS Sulmin - Sokół Ełganowo
60. GTS Goszyn - Amator Kiełpino
61. GTS Mokry Dwór - Gryf Goręczyno
62. GKS Tr±bki Wielkie - GKS II Kolbudy
63. KS M¶ciszewice - GKS II Sierakowice
64. Wisła Długie Pole - Orzeł Straszyn
Pauza: GKS Żukowo,
Kolejka 24 - 4/5. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
66. Orzeł Straszyn - KS M¶ciszewice
67. GKS II Sierakowice - GKS Tr±bki Wielkie
68. GKS II Kolbudy - GTS Mokry Dwór
69. Gryf Goręczyno - GTS Goszyn
70. Amator Kiełpino - KS Sulmin
71. Sokół Ełganowo - GLKS Różyny
72. Osiczanka Osice - GKS Żukowo
Pauza: Wisła Długie Pole,
Kolejka 25 - 11/12. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
74. GKS Żukowo - Sokół Ełganowo
75. GLKS Różyny - Amator Kiełpino
76. KS Sulmin - Gryf Goręczyno
77. GTS Goszyn - GKS II Kolbudy
78. GTS Mokry Dwór - GKS II Sierakowice
79. GKS Tr±bki Wielkie - Orzeł Straszyn
80. KS M¶ciszewice - Wisła Długie Pole
Pauza: Osiczanka Osice,
Kolejka 26 - 18/19. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
82. Wisła Długie Pole - GKS Tr±bki Wielkie
83. Orzeł Straszyn - GTS Mokry Dwór
84. GKS II Sierakowice - GTS Goszyn
85. GKS II Kolbudy - KS Sulmin
86. Gryf Goręczyno - GLKS Różyny
87. Amator Kiełpino - GKS Żukowo
88. Sokół Ełganowo - Osiczanka Osice
Pauza: KS M¶ciszewice,
Kolejka 27 - 25/26. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
90. Osiczanka Osice - Amator Kiełpino
91. GKS Żukowo - Gryf Goręczyno
92. GLKS Różyny - GKS II Kolbudy
93. KS Sulmin - GKS II Sierakowice
94. GTS Goszyn - Orzeł Straszyn
95. GTS Mokry Dwór - Wisła Długie Pole
96. GKS Tr±bki Wielkie - KS M¶ciszewice
Pauza: Sokół Ełganowo,
Kolejka 28 - 1/2. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
98. KS M¶ciszewice - GTS Mokry Dwór
99. Wisła Długie Pole - GTS Goszyn
100. Orzeł Straszyn - KS Sulmin
101. GKS II Sierakowice - GLKS Różyny
102. GKS II Kolbudy - GKS Żukowo
103. Gryf Goręczyno - Osiczanka Osice
104. Amator Kiełpino - Sokół Ełganowo
Pauza: GKS Tr±bki Wielkie,
Kolejka 29 - 8/9. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
106. Sokół Ełganowo - Gryf Goręczyno
107. Osiczanka Osice - GKS II Kolbudy
108. GKS Żukowo - GKS II Sierakowice
109. GLKS Różyny - Orzeł Straszyn
110. KS Sulmin - Wisła Długie Pole
111. GTS Goszyn - KS M¶ciszewice
112. GTS Mokry Dwór - GKS Tr±bki Wielkie
Pauza: Amator Kiełpino,
Kolejka 30 - 15/16. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
114. GKS Tr±bki Wielkie - GTS Goszyn
115. KS M¶ciszewice - KS Sulmin
116. Wisła Długie Pole - GLKS Różyny
117. Orzeł Straszyn - GKS Żukowo
118. GKS II Sierakowice - Osiczanka Osice
119. GKS II Kolbudy - Sokół Ełganowo
120. Gryf Goręczyno - Amator Kiełpino


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE