ZAPRASZAMY NA TURNIEJE PRZODKOWO CUP 2019/2020
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2009 i MŁODSI - 14.12.2019 (SOBOTA 13:00) - WOLNE MIEJSCA
PRZODKOWO CUP 2019 - SENIORZY OPEN - 20-22.12.2019 (WOLNE MIEJSCA)
MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




Klasa B - grupa Malbork VII - sezon 2018/2019



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. GKS Gardeja 26 63 20 3 3 111 - 28
2. Pogoń Smętowo 26 61 19 4 3 125 - 45
3. Wietcisa II Skarszewy 26 54 17 3 6 113 - 55
4. Powiśle II Pawlice-Rakowiec 26 51 17 0 9 112 - 62
5. WKS Lignowy Szlacheckie 26 49 15 4 7 115 - 55
6. Sokół Lubichowo 26 46 15 1 10 99 - 65
7. GKS Straszewo 26 42 13 3 10 90 - 86
8. Szpak Skórcz 26 33 10 3 13 52 - 65
9. OTS Osiek 26 30 10 0 16 69 - 86 2 3 1 0 1 6 - 4
10. Orzeł Radziejewo 26 30 9 3 14 61 - 77 2 3 1 0 1 4 - 6
11. KP Wandowo 26 29 7 8 11 48 - 68
12. Sobieski Gniew 26 17 5 2 19 59 - 156
13. Piast Majewo 26 11 3 2 21 25 - 148
14. Orzeł Borkowo 26 10 2 4 20 34 - 117
Ostatni komentarz dodał ObiektywnyKibic888 01.07.2019, 06:36:47



Kolejka 1 - 18/19. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (79) 
1. WKS Lignowy Szlacheckie 4 - 5 Wietcisa II Skarszewy 19 sierpnia 2018 - 15:00
2. KP Wandowo 1 - 1 GKS Straszewo 19 sierpnia 2018 - 17:00
3. Piast Majewo 3 - 1 OTS Osiek 19 sierpnia 2018 - 16:00
4. Sokół Lubichowo 7 - 1 Orzeł Borkowo 18 sierpnia 2018 - 15:00
5. Orzeł Radziejewo 4 - 3 Sobieski Gniew 18 sierpnia 2018 - 17:00
6. Powiśle II Pawlice-Rakowiec 1 - 5 GKS Gardeja 18 sierpnia 2018 - 11:00
7. Pogoń Smętowo 6 - 1 Szpak Skórcz 18 sierpnia 2018 - 17:00
Kolejka 2 - 25/26. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (25) 
8. Wietcisa II Skarszewy 6 - 1 Szpak Skórcz 26 sierpnia 2018 - 17:00
9. GKS Gardeja 3 - 3 Pogoń Smętowo 26 sierpnia 2018 - 16:00
10. Orzeł Radziejewo 6 - 4 Powiśle II Pawlice-Rakowiec 26 sierpnia 2018 - 14:00
11. Orzeł Borkowo 1 - 3 Sobieski Gniew 26 sierpnia 2018 - 14:00
12. OTS Osiek 0 - 3 Sokół Lubichowo 25 sierpnia 2018 - 14:00
13. GKS Straszewo 2 - 0 Piast Majewo 25 sierpnia 2018 - 17:00
14. WKS Lignowy Szlacheckie 3 - 1 KP Wandowo 26 sierpnia 2018 - 15:00
Kolejka 3 - 1/2. września 2018 [szczegóły] Komentarze (23) 
15. KP Wandowo 0 - 4 Wietcisa II Skarszewy 2 września 2018 - 14:00
16. Piast Majewo 3 - 3 WKS Lignowy Szlacheckie 2 września 2018 - 14:00
17. Sokół Lubichowo 4 - 1 GKS Straszewo 1 września 2018 - 15:00
18. Sobieski Gniew 5 - 3 OTS Osiek 1 września 2018 - 18:00
19. Powiśle II Pawlice-Rakowiec 7 - 2 Orzeł Borkowo 1 września 2018 - 11:00
20. Pogoń Smętowo 7 - 1 Orzeł Radziejewo 2 września 2018 - 14:00
21. Szpak Skórcz 0 - 4 GKS Gardeja 1 września 2018 - 17:00
Kolejka 4 - 8/9. września 2018 [szczegóły] Komentarze (24) 
22. Wietcisa II Skarszewy 5 - 1 GKS Gardeja 9 września 2018 - 11:00
23. Orzeł Radziejewo 6 - 3 Szpak Skórcz 9 września 2018 - 14:00
24. Orzeł Borkowo 0 - 4 Pogoń Smętowo 9 września 2018 - 14:00
25. OTS Osiek 2 - 3 Powiśle II Pawlice-Rakowiec 9 września 2018 - 13:00
26. GKS Straszewo 6 - 2 Sobieski Gniew 8 września 2018 - 17:00
27. WKS Lignowy Szlacheckie 0 - 1 Sokół Lubichowo 8 września 2018 - 17:00
28. KP Wandowo 2 - 2 Piast Majewo 9 września 2018 - 11:00
Kolejka 5 - 15/16. września 2018 [szczegóły] Komentarze (12) 
29. Piast Majewo 2 - 8 Wietcisa II Skarszewy 16 września 2018 - 14:00
30. Sokół Lubichowo 6 - 1 KP Wandowo 15 września 2018 - 15:00
31. Sobieski Gniew 0 - 5 WKS Lignowy Szlacheckie 15 września 2018 - 17:00
32. Powiśle II Pawlice-Rakowiec 6 - 3 GKS Straszewo 15 września 2018 - 11:00
33. Pogoń Smętowo 3 - 0 OTS Osiek 16 września 2018 - 14:00
34. Szpak Skórcz 3 - 1 Orzeł Borkowo 15 września 2018 - 16:30
35. GKS Gardeja 6 - 0 Orzeł Radziejewo 16 września 2018 - 15:00
Kolejka 6 - 22/23. września 2018 [szczegóły] Komentarze (17) 
36. Wietcisa II Skarszewy 3 - 0 Orzeł Radziejewo 23 września 2018 - 11:00
vo, goście nie przyjechali
37. Orzeł Borkowo 0 - 6 GKS Gardeja 23 września 2018 - 14:00
38. OTS Osiek 4 - 1 Szpak Skórcz 23 września 2018 - 13:00
39. GKS Straszewo 2 - 5 Pogoń Smętowo 22 września 2018 - 16:30
40. WKS Lignowy Szlacheckie 4 - 5 Powiśle II Pawlice-Rakowiec 23 września 2018 - 14:00
41. KP Wandowo 2 - 0 Sobieski Gniew 23 września 2018 - 14:00
42. Piast Majewo 1 - 10 Sokół Lubichowo 22 września 2018 - 16:00
Kolejka 7 - 29/30. września 2018 [szczegóły] Komentarze (21) 
43. Sokół Lubichowo 2 - 2 Wietcisa II Skarszewy 29 września 2018 - 15:00
44. Sobieski Gniew 12 - 2 Piast Majewo 29 września 2018 - 16:00
45. Powiśle II Pawlice-Rakowiec 6 - 1 KP Wandowo 29 września 2018 - 11:00
46. Pogoń Smętowo 4 - 1 WKS Lignowy Szlacheckie 30 września 2018 - 14:00
47. Szpak Skórcz 3 - 2 GKS Straszewo 29 września 2018 - 16:30
48. GKS Gardeja 5 - 1 OTS Osiek 30 września 2018 - 15:00
49. Orzeł Radziejewo 8 - 0 Orzeł Borkowo 30 września 2018 - 14:00
vo, zdekompletowanie drużyny gości
Kolejka 8 - 6/7. października 2018 [szczegóły] Komentarze (10) 
50. Wietcisa II Skarszewy 3 - 0 Orzeł Borkowo 7 października 2018 - 11:00
odwołany
51. OTS Osiek 4 - 1 Orzeł Radziejewo 6 października 2018 - 15:00
52. GKS Straszewo 3 - 2 GKS Gardeja 7 października 2018 - 15:00
53. WKS Lignowy Szlacheckie 6 - 0 Szpak Skórcz 6 października 2018 - 16:00
54. KP Wandowo 2 - 4 Pogoń Smętowo 7 października 2018 - 11:00
55. Piast Majewo 1 - 3 Powiśle II Pawlice-Rakowiec 7 października 2018 - 14:00
56. Sokół Lubichowo 8 - 2 Sobieski Gniew 6 października 2018 - 15:00
Kolejka 9 - 13/14. października 2018 [szczegóły] Komentarze (32) 
57. Sobieski Gniew 4 - 4 Wietcisa II Skarszewy 13 października 2018 - 16:00
58. Powiśle II Pawlice-Rakowiec 6 - 2 Sokół Lubichowo 13 października 2018 - 11:00
59. Pogoń Smętowo 4 - 0 Piast Majewo 14 października 2018 - 14:00
60. Szpak Skórcz 1 - 1 KP Wandowo 13 października 2018 - 16:30
61. GKS Gardeja 2 - 0 WKS Lignowy Szlacheckie 14 października 2018 - 14:00
62. Orzeł Radziejewo 5 - 3 GKS Straszewo 14 października 2018 - 14:00
63. Orzeł Borkowo 1 - 4 OTS Osiek 14 października 2018 - 14:00
Kolejka 10 - 20/21. października 2018 [szczegóły] Komentarze (36) 
64. Wietcisa II Skarszewy 6 - 3 OTS Osiek 21 października 2018 - 11:00
65. GKS Straszewo 4 - 1 Orzeł Borkowo 21 października 2018 - 15:00
66. WKS Lignowy Szlacheckie 3 - 0 Orzeł Radziejewo 20 października 2018 - 16:00
vo, na boisku 3:1
67. KP Wandowo 2 - 2 GKS Gardeja 21 października 2018 - 15:00
68. Piast Majewo 1 - 0 Szpak Skórcz 21 października 2018 - 14:00
69. Sokół Lubichowo 2 - 4 Pogoń Smętowo 20 października 2018 - 15:00
70. Sobieski Gniew 2 - 9 Powiśle II Pawlice-Rakowiec 20 października 2018 - 15:00
Kolejka 11 - 27/28. października 2018 [szczegóły] Komentarze (25) 
71. Powiśle II Pawlice-Rakowiec 3 - 2 Wietcisa II Skarszewy 27 października 2018 - 11:00
72. Pogoń Smętowo 11 - 0 Sobieski Gniew 28 października 2018 - 14:00
73. Szpak Skórcz 4 - 0 Sokół Lubichowo 27 października 2018 - 16:00
74. GKS Gardeja 7 - 0 Piast Majewo 28 października 2018 - 14:00
75. Orzeł Radziejewo 2 - 2 KP Wandowo 28 października 2018 - 14:00
76. Orzeł Borkowo 0 - 9 WKS Lignowy Szlacheckie 28 października 2018 - 14:00
77. OTS Osiek 4 - 2 GKS Straszewo 28 października 2018 - 14:00
Kolejka 12 - 3/4. listopada 2018 [szczegóły] Komentarze (31) 
78. Wietcisa II Skarszewy 11 - 4 GKS Straszewo 3 listopada 2018 - 13:30
79. WKS Lignowy Szlacheckie 7 - 1 OTS Osiek 4 listopada 2018 - 14:00
80. KP Wandowo 3 - 1 Orzeł Borkowo 4 listopada 2018 - 11:00
81. Piast Majewo 4 - 3 Orzeł Radziejewo 4 listopada 2018 - 14:00
82. Sokół Lubichowo 1 - 6 GKS Gardeja 3 listopada 2018 - 14:00
83. Sobieski Gniew 4 - 3 Szpak Skórcz 3 listopada 2018 - 14:00
84. Powiśle II Pawlice-Rakowiec 4 - 5 Pogoń Smętowo 3 listopada 2018 - 11:00
Kolejka 13 - 10/11. listopada 2018 [szczegóły] Komentarze (22) 
85. Pogoń Smętowo 2 - 4 Wietcisa II Skarszewy 10 listopada 2018 - 13:00
86. Szpak Skórcz 2 - 3 Powiśle II Pawlice-Rakowiec 10 listopada 2018 - 14:00
87. GKS Gardeja 12 - 0 Sobieski Gniew 11 listopada 2018 - 13:00
88. Orzeł Radziejewo 3 - 2 Sokół Lubichowo 10 listopada 2018 - 14:00
89. Orzeł Borkowo 2 - 0 Piast Majewo 11 listopada 2018 - 14:00
90. OTS Osiek 2 - 3 KP Wandowo 11 listopada 2018 - 13:00
91. GKS Straszewo 2 - 9 WKS Lignowy Szlacheckie 11 listopada 2018 - 13:00
Kolejka 14 - 23/24. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (28) 
92. Wietcisa II Skarszewy 1 - 1 WKS Lignowy Szlacheckie 24 marca 2019 - 13:30
93. GKS Straszewo 4 - 4 KP Wandowo 24 marca 2019 - 14:00
94. OTS Osiek 2 - 0 Piast Majewo 24 marca 2019 - 12:00
95. Orzeł Borkowo 1 - 6 Sokół Lubichowo 24 marca 2019 - 14:00
96. Sobieski Gniew 0 - 4 Orzeł Radziejewo 24 marca 2019 - 14:00
97. GKS Gardeja 2 - 1 Powiśle II Pawlice-Rakowiec 24 marca 2019 - 15:00
98. Szpak Skórcz 0 - 4 Pogoń Smętowo 23 marca 2019 - 16:00
Kolejka 15 - 30/31. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (14) 
99. Szpak Skórcz 3 - 0 Wietcisa II Skarszewy 30 marca 2019 - 16:00
100. Pogoń Smętowo 1 - 1 GKS Gardeja 31 marca 2019 - 16:30
101. Powiśle II Pawlice-Rakowiec 6 - 1 Orzeł Radziejewo 31 marca 2019 - 15:00
102. Sobieski Gniew 4 - 4 Orzeł Borkowo 30 marca 2019 - 15:00
103. Sokół Lubichowo 3 - 1 OTS Osiek 30 marca 2019 - 15:00
104. Piast Majewo 1 - 3 GKS Straszewo 31 marca 2019 - 14:00
105. KP Wandowo 0 - 6 WKS Lignowy Szlacheckie 31 marca 2019 - 15:00
Kolejka 16 - 6/7. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (13) 
106. Wietcisa II Skarszewy 6 - 3 KP Wandowo 7 kwietnia 2019 - 11:00
107. WKS Lignowy Szlacheckie 11 - 1 Piast Majewo 6 kwietnia 2019 - 16:00
108. GKS Straszewo 6 - 5 Sokół Lubichowo 7 kwietnia 2019 - 15:00
109. OTS Osiek 9 - 2 Sobieski Gniew 7 kwietnia 2019 - 12:00
110. Orzeł Borkowo 0 - 3 Powiśle II Pawlice-Rakowiec 7 kwietnia 2019 - 14:00
111. Orzeł Radziejewo 0 - 1 Pogoń Smętowo 7 kwietnia 2019 - 14:00
112. GKS Gardeja 4 - 0 Szpak Skórcz 7 kwietnia 2019 - 15:00
Kolejka 17 - 13/14. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (13) 
113. GKS Gardeja 4 - 0 Wietcisa II Skarszewy 13 kwietnia 2019 - 16:30
114. Szpak Skórcz 1 - 1 Orzeł Radziejewo 13 kwietnia 2019 - 17:00
115. Pogoń Smętowo 10 - 0 Orzeł Borkowo 14 kwietnia 2019 - 14:00
116. Powiśle II Pawlice-Rakowiec 4 - 1 OTS Osiek 14 kwietnia 2019 - 15:00
117. Sobieski Gniew 1 - 4 GKS Straszewo 13 kwietnia 2019 - 16:00
118. Sokół Lubichowo 9 - 4 WKS Lignowy Szlacheckie 13 kwietnia 2019 - 15:00
119. Piast Majewo 0 - 2 KP Wandowo 14 kwietnia 2019 - 14:00
Kolejka 18 - 17/20. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (13) 
120. Wietcisa II Skarszewy 5 - 0 Piast Majewo 17 kwietnia 2019 - 17:00
vo, zdekompletowanie składu
121. KP Wandowo 3 - 5 Sokół Lubichowo 17 kwietnia 2019 - 16:00
122. WKS Lignowy Szlacheckie 9 - 1 Sobieski Gniew 20 kwietnia 2019 - 16:00
123. GKS Straszewo 6 - 4 Powiśle II Pawlice-Rakowiec 17 kwietnia 2019 - 17:00
124. OTS Osiek 5 - 4 Pogoń Smętowo 20 kwietnia 2019 - 13:00
125. Orzeł Borkowo 0 - 1 Szpak Skórcz 20 kwietnia 2019 - 16:00
126. Orzeł Radziejewo 0 - 3 GKS Gardeja 20 kwietnia 2019 - 16:00
Kolejka 19 - 27/28. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (15) 
127. Orzeł Radziejewo 1 - 2 Wietcisa II Skarszewy 28 kwietnia 2019 - 16:00
128. GKS Gardeja 7 - 0 Orzeł Borkowo 28 kwietnia 2019 - 15:00
129. Szpak Skórcz 0 - 4 OTS Osiek 27 kwietnia 2019 - 17:00
130. Pogoń Smętowo 5 - 8 GKS Straszewo 28 kwietnia 2019 - 14:00
131. Powiśle II Pawlice-Rakowiec 2 - 3 WKS Lignowy Szlacheckie 28 kwietnia 2019 - 15:00
132. Sobieski Gniew 0 - 3 KP Wandowo 27 kwietnia 2019 - 17:00
133. Sokół Lubichowo 9 - 0 Piast Majewo 27 kwietnia 2019 - 15:00
vo, zdekompletowanie składu
Kolejka 20 - 4/5. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (16) 
134. Wietcisa II Skarszewy 4 - 1 Sokół Lubichowo 5 maja 2019 - 17:00
135. Piast Majewo 4 - 7 Sobieski Gniew 5 maja 2019 - 14:00
136. KP Wandowo 1 - 3 Powiśle II Pawlice-Rakowiec 5 maja 2019 - 17:00
137. WKS Lignowy Szlacheckie 3 - 3 Pogoń Smętowo 5 maja 2019 - 16:00
138. GKS Straszewo 3 - 5 Szpak Skórcz 4 maja 2019 - 16:00
139. OTS Osiek 0 - 6 GKS Gardeja 5 maja 2019 - 13:00
140. Orzeł Borkowo 2 - 2 Orzeł Radziejewo 5 maja 2019 - 14:00
Kolejka 21 - 11/12. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (39) 
141. Orzeł Borkowo 0 - 6 Wietcisa II Skarszewy 12 maja 2019 - 14:00
142. Orzeł Radziejewo 3 - 2 OTS Osiek 12 maja 2019 - 14:00
143. GKS Gardeja 1 - 3 GKS Straszewo 11 maja 2019 - 16:30
144. Szpak Skórcz 2 - 2 WKS Lignowy Szlacheckie 11 maja 2019 - 17:00
145. Pogoń Smętowo 2 - 2 KP Wandowo 12 maja 2019 - 14:00
146. Powiśle II Pawlice-Rakowiec 10 - 0 Piast Majewo 12 maja 2019 - 16:00
147. Sobieski Gniew 0 - 3 Sokół Lubichowo 11 maja 2019 - 16:00
Kolejka 22 - 18/19. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (21) 
148. Wietcisa II Skarszewy 18 - 3 Sobieski Gniew 5 czerwca 2019 - 18:00
149. Sokół Lubichowo 4 - 1 Powiśle II Pawlice-Rakowiec 18 maja 2019 - 11:00
150. Piast Majewo 0 - 16 Pogoń Smętowo 19 maja 2019 - 14:00
151. KP Wandowo 0 - 2 Szpak Skórcz 19 maja 2019 - 11:00
152. WKS Lignowy Szlacheckie 2 - 3 GKS Gardeja 18 maja 2019 - 17:00
153. GKS Straszewo 4 - 1 Orzeł Radziejewo 18 maja 2019 - 16:00
154. OTS Osiek 5 - 4 Orzeł Borkowo 19 maja 2019 - 13:00
Kolejka 23 - 25/26. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (84) 
155. OTS Osiek 4 - 2 Wietcisa II Skarszewy 26 maja 2019 - 13:00
156. Orzeł Borkowo 1 - 1 GKS Straszewo 26 maja 2019 - 14:00
157. Orzeł Radziejewo 2 - 3 WKS Lignowy Szlacheckie 26 maja 2019 - 14:00
158. GKS Gardeja 3 - 1 KP Wandowo 25 maja 2019 - 11:00
159. Szpak Skórcz 7 - 0 Piast Majewo 25 maja 2019 - 17:00
vo, zdekompletowanie składu gości po 40 minutach
160. Pogoń Smętowo 4 - 1 Sokół Lubichowo 26 maja 2019 - 14:00
161. Powiśle II Pawlice-Rakowiec 12 - 0 Sobieski Gniew 26 maja 2019 - 16:00
Kolejka 24 - 1/2. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (18) 
162. Wietcisa II Skarszewy 3 - 1 Powiśle II Pawlice-Rakowiec 2 czerwca 2019 - 18:00
163. Sobieski Gniew 0 - 5 Pogoń Smętowo 1 czerwca 2019 - 17:00
164. Sokół Lubichowo 0 - 3 Szpak Skórcz 1 czerwca 2019 - 15:00
vo, na boisku 1:0
165. Piast Majewo 0 - 4 GKS Gardeja 2 czerwca 2019 - 14:00
zdekompletowanie drużyny gospodarzy
166. KP Wandowo 4 - 0 Orzeł Radziejewo 2 czerwca 2019 - 15:00
167. WKS Lignowy Szlacheckie 9 - 1 Orzeł Borkowo 1 czerwca 2019 - 17:00
168. GKS Straszewo 8 - 2 OTS Osiek 1 czerwca 2019 - 16:00
Kolejka 25 - 8/9. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (27) 
169. GKS Straszewo 3 - 0 Wietcisa II Skarszewy 8 czerwca 2019 - 14:30
170. OTS Osiek 4 - 5 WKS Lignowy Szlacheckie 8 czerwca 2019 - 15:00
171. Orzeł Borkowo 2 - 2 KP Wandowo 9 czerwca 2019 - 14:00
172. Orzeł Radziejewo 6 - 0 Piast Majewo 9 czerwca 2019 - 14:00
173. GKS Gardeja 6 - 0 Sokół Lubichowo 8 czerwca 2019 - 11:00
174. Szpak Skórcz 5 - 0 Sobieski Gniew 8 czerwca 2019 - 17:00
vo, zdekompletowanie składu gości
175. Pogoń Smętowo 3 - 2 Powiśle II Pawlice-Rakowiec 9 czerwca 2019 - 14:00
Kolejka 26 - 15/16. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (18) 
176. Wietcisa II Skarszewy 3 - 5 Pogoń Smętowo 16 czerwca 2019 - 17:00
177. Powiśle II Pawlice-Rakowiec 3 - 1 Szpak Skórcz 16 czerwca 2019 - 17:00
178. Sobieski Gniew 4 - 6 GKS Gardeja 16 czerwca 2019 - 17:00
179. Sokół Lubichowo 5 - 1 Orzeł Radziejewo 16 czerwca 2019 - 17:00
goście nie wyszli na drugą połowę
180. Piast Majewo 0 - 9 Orzeł Borkowo 16 czerwca 2019 - 17:00
181. KP Wandowo 2 - 1 OTS Osiek 16 czerwca 2019 - 17:00
182. WKS Lignowy Szlacheckie 3 - 2 GKS Straszewo 16 czerwca 2019 - 17:00




© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE