ZAPRASZAMY NA TURNIEJE PRZODKOWO CUP 2019 DLA DZIECI - ROCZNIKI 2005-2012
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2011 i MŁODSI - 02.03.2019 (SOBOTA)
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2006 i MŁODSI - 03.03.2019 (NIEDZIELA)
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2010 i MŁODSI - 09.03.2019 (SOBOTA)
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2007 i MŁODSI - 10.03.2019 (NIEDZIELA)
PRZODKOWO CUP 2019 - WETERANI (40+) - 16 MARCA 2019 (ROCZNIK 1979 i STARSI)
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




20_PLN_NDB_728x90

Klasa B - grupa Malbork VII - sezon 2018/2019



MECZE BEZPO¦REDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Pogoń Smętowo 13 34 11 1 1 62 - 20
2. Wietcisa II Skarszewy 13 32 10 2 1 63 - 26
3. Powi¶le II Pawlice-Rakowiec 13 30 10 0 3 60 - 37
4. GKS Gardeja 13 29 9 2 2 61 - 16
5. Sokół Lubichowo 13 22 7 1 5 48 - 31 1 3 1 0 0 1 - 0
6. WKS Lignowy Szlacheckie 13 22 7 1 5 53 - 24 1 0 0 0 1 0 - 1
7. Orzeł Radziejewo 13 19 6 1 6 39 - 44
8. KP Wandowo 13 14 3 5 5 21 - 34
9. GKS Straszewo 13 13 4 1 8 35 - 53 1 3 1 0 0 6 - 2
10. Sobieski Gniew 13 13 4 1 8 37 - 70 1 0 0 0 1 2 - 6
11. OTS Osiek 13 12 4 0 9 29 - 43
12. Piast Majewo 13 11 3 2 8 19 - 57
13. Szpak Skórcz 13 10 3 1 9 22 - 43
14. Orzeł Borkowo 13 3 1 0 12 10 - 61
Ostatni komentarz dodał Arbi19 19.02.2019, 21:17:17




Runda wiosenna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 14 - 23/24. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (5) 
1. Wietcisa II Skarszewy - WKS Lignowy Szlacheckie
2. GKS Straszewo - KP Wandowo
3. OTS Osiek - Piast Majewo
4. Orzeł Borkowo - Sokół Lubichowo
5. Sobieski Gniew - Orzeł Radziejewo
6. GKS Gardeja - Powi¶le II Pawlice-Rakowiec
7. Szpak Skórcz - Pogoń Smętowo
Kolejka 15 - 30/31. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
8. Szpak Skórcz - Wietcisa II Skarszewy
9. Pogoń Smętowo - GKS Gardeja
10. Powi¶le II Pawlice-Rakowiec - Orzeł Radziejewo
11. Sobieski Gniew - Orzeł Borkowo
12. Sokół Lubichowo - OTS Osiek
13. Piast Majewo - GKS Straszewo
14. KP Wandowo - WKS Lignowy Szlacheckie
Kolejka 16 - 6/7. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
15. Wietcisa II Skarszewy - KP Wandowo
16. WKS Lignowy Szlacheckie - Piast Majewo
17. GKS Straszewo - Sokół Lubichowo
18. OTS Osiek - Sobieski Gniew
19. Orzeł Borkowo - Powi¶le II Pawlice-Rakowiec
20. Orzeł Radziejewo - Pogoń Smętowo
21. GKS Gardeja - Szpak Skórcz
Kolejka 17 - 13/14. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
22. GKS Gardeja - Wietcisa II Skarszewy
23. Szpak Skórcz - Orzeł Radziejewo
24. Pogoń Smętowo - Orzeł Borkowo
25. Powi¶le II Pawlice-Rakowiec - OTS Osiek
26. Sobieski Gniew - GKS Straszewo
27. Sokół Lubichowo - WKS Lignowy Szlacheckie
28. Piast Majewo - KP Wandowo
Kolejka 18 - 17/20. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
29. Wietcisa II Skarszewy - Piast Majewo
30. KP Wandowo - Sokół Lubichowo
31. WKS Lignowy Szlacheckie - Sobieski Gniew
32. GKS Straszewo - Powi¶le II Pawlice-Rakowiec
33. OTS Osiek - Pogoń Smętowo
34. Orzeł Borkowo - Szpak Skórcz
35. Orzeł Radziejewo - GKS Gardeja
Kolejka 19 - 27/28. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. Orzeł Radziejewo - Wietcisa II Skarszewy
37. GKS Gardeja - Orzeł Borkowo
38. Szpak Skórcz - OTS Osiek
39. Pogoń Smętowo - GKS Straszewo
40. Powi¶le II Pawlice-Rakowiec - WKS Lignowy Szlacheckie
41. Sobieski Gniew - KP Wandowo
42. Sokół Lubichowo - Piast Majewo
Kolejka 20 - 4/5. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Wietcisa II Skarszewy - Sokół Lubichowo
44. Piast Majewo - Sobieski Gniew
45. KP Wandowo - Powi¶le II Pawlice-Rakowiec
46. WKS Lignowy Szlacheckie - Pogoń Smętowo
47. GKS Straszewo - Szpak Skórcz
48. OTS Osiek - GKS Gardeja
49. Orzeł Borkowo - Orzeł Radziejewo
Kolejka 21 - 11/12. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
50. Orzeł Borkowo - Wietcisa II Skarszewy
51. Orzeł Radziejewo - OTS Osiek
52. GKS Gardeja - GKS Straszewo
53. Szpak Skórcz - WKS Lignowy Szlacheckie
54. Pogoń Smętowo - KP Wandowo
55. Powi¶le II Pawlice-Rakowiec - Piast Majewo
56. Sobieski Gniew - Sokół Lubichowo
Kolejka 22 - 18/19. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Wietcisa II Skarszewy - Sobieski Gniew
58. Sokół Lubichowo - Powi¶le II Pawlice-Rakowiec
59. Piast Majewo - Pogoń Smętowo
60. KP Wandowo - Szpak Skórcz
61. WKS Lignowy Szlacheckie - GKS Gardeja
62. GKS Straszewo - Orzeł Radziejewo
63. OTS Osiek - Orzeł Borkowo
Kolejka 23 - 25/26. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. OTS Osiek - Wietcisa II Skarszewy
65. Orzeł Borkowo - GKS Straszewo
66. Orzeł Radziejewo - WKS Lignowy Szlacheckie
67. GKS Gardeja - KP Wandowo
68. Szpak Skórcz - Piast Majewo
69. Pogoń Smętowo - Sokół Lubichowo
70. Powi¶le II Pawlice-Rakowiec - Sobieski Gniew
Kolejka 24 - 1/2. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. Wietcisa II Skarszewy - Powi¶le II Pawlice-Rakowiec
72. Sobieski Gniew - Pogoń Smętowo
73. Sokół Lubichowo - Szpak Skórcz
74. Piast Majewo - GKS Gardeja
75. KP Wandowo - Orzeł Radziejewo
76. WKS Lignowy Szlacheckie - Orzeł Borkowo
77. GKS Straszewo - OTS Osiek
Kolejka 25 - 8/9. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
78. GKS Straszewo - Wietcisa II Skarszewy
79. OTS Osiek - WKS Lignowy Szlacheckie
80. Orzeł Borkowo - KP Wandowo
81. Orzeł Radziejewo - Piast Majewo
82. GKS Gardeja - Sokół Lubichowo
83. Szpak Skórcz - Sobieski Gniew
84. Pogoń Smętowo - Powi¶le II Pawlice-Rakowiec
Kolejka 26 - 15/16. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. Wietcisa II Skarszewy - Pogoń Smętowo
86. Powi¶le II Pawlice-Rakowiec - Szpak Skórcz
87. Sobieski Gniew - GKS Gardeja
88. Sokół Lubichowo - Orzeł Radziejewo
89. Piast Majewo - Orzeł Borkowo
90. KP Wandowo - OTS Osiek
91. WKS Lignowy Szlacheckie - GKS Straszewo


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE