PIŁKARSKA MAJÓWKA W PRZODKOWIE - ROCZNIK 2008 I MŁODSI - 01.05.2019
PIŁKARSKA MAJÓWKA W PRZODKOWIE - ROCZNIK 2010 I MŁODSI - 03.05.2019
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




Klasa A - grupa Malbork IV - sezon 2018/2019



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Mady Ostaszewo 18 44 14 2 2 57 - 16 1 3 1 0 0 3 - 0
2. Relax Ryjewo 18 44 14 2 2 50 - 26 1 0 0 0 1 0 - 3
3. Błękitni Stare Pole 18 34 11 1 6 45 - 32
4. Delta Miłoradz 18 32 10 2 6 45 - 24
5. Wisła Korzeniewo 18 31 10 1 7 51 - 24 1 3 1 0 0 2 - 0
6. LKS Waplewo 18 31 10 1 7 54 - 36 1 0 0 0 1 0 - 2
7. Olimpia Sztum 18 29 9 2 7 32 - 20
8. Mewa Gniew 18 26 8 2 8 37 - 35
9. Świt Radostowo 18 24 8 0 10 33 - 36
10. Rodło Trzciano 18 22 6 4 8 32 - 55
11. Rodło Kwidzyn 18 21 5 6 7 32 - 37
12. Ruch Gościszewo 18 14 4 2 12 17 - 42
13. Start Kulice 18 11 3 2 13 17 - 60
14. Powiśle Pawlice-Rakowiec (*) 18 1 0 1 17 12 - 71
Ostatni komentarz dodał Ondrejduda 23.04.2019, 12:21:35
* Powiśle Pawlice-Rakowiec wycofało się po rundzie jesiennej




Runda wiosenna 2019: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 14 - 23/24. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (73) 
1. Mady Ostaszewo 3 - 0 Powiśle Pawlice-Rakowiec
2. LKS Waplewo 2 - 0 Olimpia Sztum 23 marca 2019 - 16:00
3. Rodło Trzciano 1 - 0 Delta Miłoradz 23 marca 2019 - 15:00
4. Start Kulice 3 - 0 Ruch Gościszewo 24 marca 2019 - 14:30
5. Mewa Gniew 5 - 1 Świt Radostowo 23 marca 2019 - 14:00
6. Błękitni Stare Pole 4 - 4 Rodło Kwidzyn 23 marca 2019 - 14:00
7. Relax Ryjewo 0 - 4 Wisła Korzeniewo 23 marca 2019 - 14:00
Kolejka 15 - 30/31. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (23) 
8. Wisła Korzeniewo 4 - 0 Mady Ostaszewo 30 marca 2019 - 13:00
9. Relax Ryjewo 2 - 1 Błękitni Stare Pole 30 marca 2019 - 11:00
10. Rodło Kwidzyn 1 - 2 Mewa Gniew 30 marca 2019 - 15:00
11. Świt Radostowo 2 - 1 Start Kulice 30 marca 2019 - 15:00
12. Ruch Gościszewo 3 - 1 Rodło Trzciano 30 marca 2019 - 18:00
13. Delta Miłoradz 5 - 0 LKS Waplewo 30 marca 2019 - 15:00
14. Olimpia Sztum 3 - 0 Powiśle Pawlice-Rakowiec
Kolejka 16 - 6/7. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (30) 
15. Mady Ostaszewo 1 - 0 Olimpia Sztum 6 kwietnia 2019 - 11:00
16. Powiśle Pawlice-Rakowiec 0 - 3 Delta Miłoradz
17. LKS Waplewo 3 - 0 Ruch Gościszewo 6 kwietnia 2019 - 16:00
18. Rodło Trzciano 0 - 3 Świt Radostowo 6 kwietnia 2019 - 16:00
19. Start Kulice 0 - 0 Rodło Kwidzyn 7 kwietnia 2019 - 14:30
20. Relax Ryjewo 3 - 0 Mewa Gniew 6 kwietnia 2019 - 16:00
21. Błękitni Stare Pole 3 - 0 Wisła Korzeniewo 6 kwietnia 2019 - 16:00
Kolejka 17 - 13/14. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (19) 
22. Błękitni Stare Pole 1 - 2 Mady Ostaszewo 13 kwietnia 2019 - 15:00
23. Wisła Korzeniewo 5 - 1 Mewa Gniew 13 kwietnia 2019 - 14:00
24. Relax Ryjewo 2 - 1 Start Kulice 13 kwietnia 2019 - 16:00
25. Rodło Kwidzyn 1 - 3 Rodło Trzciano 13 kwietnia 2019 - 16:00
26. Świt Radostowo 2 - 4 LKS Waplewo 13 kwietnia 2019 - 17:00
27. Ruch Gościszewo 3 - 0 Powiśle Pawlice-Rakowiec
28. Delta Miłoradz 4 - 1 Olimpia Sztum 13 kwietnia 2019 - 15:00
Kolejka 18 - 17/20. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (22) 
29. Mady Ostaszewo 0 - 4 Delta Miłoradz 17 kwietnia 2019 - 16:00
30. Olimpia Sztum 7 - 0 Ruch Gościszewo 17 kwietnia 2019 - 18:00
31. Powiśle Pawlice-Rakowiec 0 - 3 Świt Radostowo
32. LKS Waplewo 3 - 0 Rodło Kwidzyn 20 kwietnia 2019 - 11:00
33. Rodło Trzciano 1 - 6 Relax Ryjewo 17 kwietnia 2019 - 17:00
34. Start Kulice 0 - 2 Wisła Korzeniewo 17 kwietnia 2019 - 17:00
35. Mewa Gniew 0 - 3 Błękitni Stare Pole 20 kwietnia 2019 - 14:00
Kolejka 19 - 27/28. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (4) 
36. Mewa Gniew - Mady Ostaszewo 28 kwietnia 2019 - 16:00
37. Błękitni Stare Pole - Start Kulice 27 kwietnia 2019 - 16:00
38. Wisła Korzeniewo - Rodło Trzciano 27 kwietnia 2019 - 15:00
39. Relax Ryjewo - LKS Waplewo 28 kwietnia 2019 - 15:00
40. Rodło Kwidzyn - Powiśle Pawlice-Rakowiec
41. Świt Radostowo - Olimpia Sztum 27 kwietnia 2019 - 17:00
42. Ruch Gościszewo - Delta Miłoradz 27 kwietnia 2019 - 17:30
Kolejka 20 - 4/5. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Mady Ostaszewo - Ruch Gościszewo 4 maja 2019 - 16:00
44. Delta Miłoradz - Świt Radostowo 4 maja 2019 - 16:00
45. Olimpia Sztum - Rodło Kwidzyn 4 maja 2019 - 14:00
46. Powiśle Pawlice-Rakowiec - Relax Ryjewo
47. LKS Waplewo - Wisła Korzeniewo 4 maja 2019 - 16:00
48. Rodło Trzciano - Błękitni Stare Pole 4 maja 2019 - 16:00
49. Start Kulice - Mewa Gniew 5 maja 2019 - 14:00
Kolejka 21 - 11/12. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
50. Start Kulice - Mady Ostaszewo 12 maja 2019 - 16:00
51. Mewa Gniew - Rodło Trzciano 12 maja 2019 - 15:00
52. Błękitni Stare Pole - LKS Waplewo 11 maja 2019 - 16:00
53. Wisła Korzeniewo - Powiśle Pawlice-Rakowiec
54. Relax Ryjewo - Olimpia Sztum 11 maja 2019 - 17:00
55. Rodło Kwidzyn - Delta Miłoradz 11 maja 2019 - 16:00
56. Świt Radostowo - Ruch Gościszewo 11 maja 2019 - 17:00
Kolejka 22 - 18/19. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Mady Ostaszewo - Świt Radostowo 19 maja 2019 - 14:00
58. Ruch Gościszewo - Rodło Kwidzyn 18 maja 2019 - 18:00
59. Delta Miłoradz - Relax Ryjewo 18 maja 2019 - 16:00
60. Olimpia Sztum - Wisła Korzeniewo 18 maja 2019 - 14:00
61. Powiśle Pawlice-Rakowiec - Błękitni Stare Pole
62. LKS Waplewo - Mewa Gniew 18 maja 2019 - 16:00
63. Rodło Trzciano - Start Kulice 18 maja 2019 - 16:00
Kolejka 23 - 25/26. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. Rodło Trzciano - Mady Ostaszewo 25 maja 2019 - 16:00
65. Start Kulice - LKS Waplewo 26 maja 2019 - 14:00
66. Mewa Gniew - Powiśle Pawlice-Rakowiec
67. Błękitni Stare Pole - Olimpia Sztum 25 maja 2019 - 16:00
68. Wisła Korzeniewo - Delta Miłoradz 25 maja 2019 - 15:00
69. Relax Ryjewo - Ruch Gościszewo 25 maja 2019 - 17:00
70. Rodło Kwidzyn - Świt Radostowo 25 maja 2019 - 16:00
Kolejka 24 - 1/2. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. Mady Ostaszewo - Rodło Kwidzyn 1 czerwca 2019 - 11:00
72. Świt Radostowo - Relax Ryjewo 2 czerwca 2019 - 16:00
73. Ruch Gościszewo - Wisła Korzeniewo 1 czerwca 2019 - 14:00
74. Delta Miłoradz - Błękitni Stare Pole 1 czerwca 2019 - 16:00
75. Olimpia Sztum - Mewa Gniew 1 czerwca 2019 - 14:00
76. Powiśle Pawlice-Rakowiec - Start Kulice
77. LKS Waplewo - Rodło Trzciano 1 czerwca 2019 - 16:00
Kolejka 25 - 8/9. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
78. LKS Waplewo - Mady Ostaszewo 8 czerwca 2019 - 16:00
79. Rodło Trzciano - Powiśle Pawlice-Rakowiec
80. Start Kulice - Olimpia Sztum 9 czerwca 2019 - 14:00
81. Mewa Gniew - Delta Miłoradz 8 czerwca 2019 - 14:00
82. Błękitni Stare Pole - Ruch Gościszewo 8 czerwca 2019 - 16:00
83. Wisła Korzeniewo - Świt Radostowo 8 czerwca 2019 - 15:00
84. Relax Ryjewo - Rodło Kwidzyn 8 czerwca 2019
Kolejka 26 - 15/16. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. Mady Ostaszewo - Relax Ryjewo 15 czerwca 2019 - 15:00
86. Rodło Kwidzyn - Wisła Korzeniewo 15 czerwca 2019 - 15:00
87. Świt Radostowo - Błękitni Stare Pole 15 czerwca 2019 - 15:00
88. Ruch Gościszewo - Mewa Gniew 15 czerwca 2019 - 15:00
89. Delta Miłoradz - Start Kulice 15 czerwca 2019 - 15:00
90. Olimpia Sztum - Rodło Trzciano 15 czerwca 2019 - 16:00
91. Powiśle Pawlice-Rakowiec - LKS Waplewo


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE