Kolejka 1 - 15. sierpnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (23) |
Karol Milarex Pęplino |
4 - 4 |
MKS Debrzno |
15 sierpnia 2018
15.08 - 18:00 |
Sokół Wyczechy |
2 - 1 |
Myśliwiec Tuchomie |
15 sierpnia 2018
15.08 - 15:00 |
Chrobry Charbrowo |
2 - 1 |
Stal Jezierzyce |
15 sierpnia 2018
15.08 - 17:00 |
Błękitni Główczyce |
1 - 2 |
Sparta Sycewice |
15 sierpnia 2018
15.08 - 17:00 |
Słupia Kobylnica |
2 - 3 |
Zawisza Borzytuchom |
15 sierpnia 2018
15.08 - 17:00 |
Lipniczanka Lipnica |
5 - 0 |
Piast Człuchów |
15 sierpnia 2018
15.08 - 17:30 |
vo |
Jantaria Pobłocie |
3 - 1 |
Leśnik Cewice |
15 sierpnia 2018
15.08 - 16:00 |
Start Miastko |
4 - 0 |
Brda Przechlewo |
15 sierpnia 2018
15.08 - 11:00 |
Kolejka 2 - 18/19. sierpnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (9) |
MKS Debrzno |
5 - 0 |
Brda Przechlewo |
19 sierpnia 2018
19.08 - 13:30 |
Jantaria Pobłocie |
0 - 1 |
Start Miastko |
18 sierpnia 2018
18.08 - 17:00 |
Piast Człuchów |
8 - 0 |
Leśnik Cewice |
18 sierpnia 2018
18.08 - 16:00 |
Zawisza Borzytuchom |
0 - 2 |
Lipniczanka Lipnica |
19 sierpnia 2018
19.08 - 16:00 |
Sparta Sycewice |
2 - 0 |
Słupia Kobylnica |
18 sierpnia 2018
18.08 - 13:00 |
Stal Jezierzyce |
2 - 2 |
Błękitni Główczyce |
19 sierpnia 2018
19.08 - 17:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
2 - 0 |
Chrobry Charbrowo |
19 sierpnia 2018
19.08 - 18:00 |
Karol Milarex Pęplino |
6 - 0 |
Sokół Wyczechy |
19 sierpnia 2018
19.08 - 18:00 |
Kolejka 3 - 25/26. sierpnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (16) |
Sokół Wyczechy |
4 - 3 |
MKS Debrzno |
25 sierpnia 2018
25.08 - 15:00 |
Chrobry Charbrowo |
4 - 1 |
Karol Milarex Pęplino |
25 sierpnia 2018
25.08 - 14:30 |
Błękitni Główczyce |
2 - 4 |
Myśliwiec Tuchomie |
26 sierpnia 2018
26.08 - 13:00 |
Słupia Kobylnica |
3 - 2 |
Stal Jezierzyce |
25 sierpnia 2018
25.08 - 17:00 |
Lipniczanka Lipnica |
5 - 1 |
Sparta Sycewice |
25 sierpnia 2018
25.08 - 11:00 |
Leśnik Cewice |
2 - 4 |
Zawisza Borzytuchom |
26 sierpnia 2018
26.08 - 14:00 |
Start Miastko |
3 - 0 |
Piast Człuchów |
25 sierpnia 2018
25.08 - 15:00 |
Brda Przechlewo |
4 - 2 |
Jantaria Pobłocie |
26 sierpnia 2018
26.08 - 11:00 |
Kolejka 4 - 1/2. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (11) |
MKS Debrzno |
4 - 3 |
Jantaria Pobłocie |
2 września 2018
2.09 - 17:00 |
Piast Człuchów |
5 - 1 |
Brda Przechlewo |
1 września 2018
1.09 - 16:00 |
Zawisza Borzytuchom |
0 - 4 |
Start Miastko |
1 września 2018
1.09 - 17:00 |
Sparta Sycewice |
8 - 0 |
Leśnik Cewice |
2 września 2018
2.09 - 11:00 |
Stal Jezierzyce |
1 - 5 |
Lipniczanka Lipnica |
2 września 2018
2.09 - 17:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
1 - 0 |
Słupia Kobylnica |
2 września 2018
2.09 - 16:00 |
Karol Milarex Pęplino |
2 - 0 |
Błękitni Główczyce |
2 września 2018
2.09 - 17:00 |
Sokół Wyczechy |
2 - 2 |
Chrobry Charbrowo |
1 września 2018
1.09 - 15:00 |
Kolejka 5 - 8/9. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (8) |
Chrobry Charbrowo |
2 - 5 |
MKS Debrzno |
9 września 2018
9.09 - 15:00 |
Błękitni Główczyce |
0 - 2 |
Sokół Wyczechy |
8 września 2018
8.09 - 17:00 |
Słupia Kobylnica |
2 - 0 |
Karol Milarex Pęplino |
8 września 2018
8.09 - 15:00 |
Lipniczanka Lipnica |
4 - 2 |
Myśliwiec Tuchomie |
9 września 2018
9.09 - 17:00 |
Leśnik Cewice |
1 - 2 |
Stal Jezierzyce |
9 września 2018
9.09 - 14:00 |
Start Miastko |
4 - 0 |
Sparta Sycewice |
8 września 2018
8.09 - 15:00 |
Brda Przechlewo |
2 - 0 |
Zawisza Borzytuchom |
8 września 2018
8.09 - 15:00 |
Jantaria Pobłocie |
2 - 0 |
Piast Człuchów |
9 września 2018
9.09 - 13:00 |
Kolejka 6 - 15/16. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (28) |
MKS Debrzno |
5 - 5 |
Piast Człuchów |
16 września 2018
16.09 - 17:00 |
Zawisza Borzytuchom |
2 - 2 |
Jantaria Pobłocie |
15 września 2018
15.09 - 16:00 |
Sparta Sycewice |
3 - 0 |
Brda Przechlewo |
15 września 2018
15.09 - 13:00 |
vo, goście nie przyjechali |
Stal Jezierzyce |
1 - 4 |
Start Miastko |
16 września 2018
16.09 - 17:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
4 - 0 |
Leśnik Cewice |
16 września 2018
16.09 - 11:00 |
Karol Milarex Pęplino |
2 - 4 |
Lipniczanka Lipnica |
16 września 2018
16.09 - 16:30 |
Sokół Wyczechy |
2 - 1 |
Słupia Kobylnica |
15 września 2018
15.09 - 15:00 |
Chrobry Charbrowo |
2 - 0 |
Błękitni Główczyce |
15 września 2018
15.09 - 17:00 |
Kolejka 7 - 22/23. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (16) |
Błękitni Główczyce |
4 - 3 |
MKS Debrzno |
23 września 2018
23.09 - 13:00 |
Słupia Kobylnica |
2 - 0 |
Chrobry Charbrowo |
22 września 2018
22.09 - 15:00 |
Lipniczanka Lipnica |
2 - 1 |
Sokół Wyczechy |
23 września 2018
23.09 - 14:30 |
Leśnik Cewice |
0 - 4 |
Karol Milarex Pęplino |
23 września 2018
23.09 - 14:00 |
Start Miastko |
1 - 0 |
Myśliwiec Tuchomie |
22 września 2018
22.09 - 15:00 |
Brda Przechlewo |
3 - 0 |
Stal Jezierzyce |
22 września 2018
22.09 - 12:00 |
vo, na boisku 1:4 |
Jantaria Pobłocie |
1 - 4 |
Sparta Sycewice |
23 września 2018
23.09 - 13:00 |
Piast Człuchów |
3 - 1 |
Zawisza Borzytuchom |
22 września 2018
22.09 - 16:00 |
Kolejka 8 - 29/30. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (10) |
MKS Debrzno |
4 - 1 |
Zawisza Borzytuchom |
30 września 2018
30.09 - 16:00 |
Sparta Sycewice |
2 - 2 |
Piast Człuchów |
30 września 2018
30.09 - 11:00 |
Stal Jezierzyce |
2 - 1 |
Jantaria Pobłocie |
30 września 2018
30.09 - 16:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
2 - 1 |
Brda Przechlewo |
30 września 2018
30.09 - 13:00 |
Karol Milarex Pęplino |
1 - 4 |
Start Miastko |
30 września 2018
30.09 - 16:00 |
Sokół Wyczechy |
3 - 0 |
Leśnik Cewice |
29 września 2018
29.09 - 15:00 |
vo, goście nie przyjechali |
Chrobry Charbrowo |
1 - 0 |
Lipniczanka Lipnica |
29 września 2018
29.09 - 14:00 |
Błękitni Główczyce |
0 - 4 |
Słupia Kobylnica |
30 września 2018
30.09 - 13:00 |
Kolejka 9 - 6/7. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (5) |
Słupia Kobylnica |
3 - 0 |
MKS Debrzno |
6 października 2018
6.10 - 14:00 |
Lipniczanka Lipnica |
3 - 1 |
Błękitni Główczyce |
7 października 2018
7.10 - 13:00 |
Leśnik Cewice |
0 - 0 |
Chrobry Charbrowo |
7 października 2018
7.10 - 14:00 |
Start Miastko |
4 - 0 |
Sokół Wyczechy |
6 października 2018
6.10 - 12:00 |
Brda Przechlewo |
0 - 3 |
Karol Milarex Pęplino |
7 października 2018
7.10 - 11:00 |
Jantaria Pobłocie |
1 - 1 |
Myśliwiec Tuchomie |
7 października 2018
7.10 - 13:00 |
Piast Człuchów |
5 - 2 |
Stal Jezierzyce |
6 października 2018
6.10 - 15:00 |
Zawisza Borzytuchom |
4 - 2 |
Sparta Sycewice |
7 października 2018
7.10 - 16:00 |
Kolejka 10 - 13/14. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (5) |
MKS Debrzno |
0 - 3 |
Sparta Sycewice |
14 października 2018
14.10 - 15:30 |
Stal Jezierzyce |
2 - 1 |
Zawisza Borzytuchom |
14 października 2018
14.10 - 16:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
3 - 3 |
Piast Człuchów |
14 października 2018
14.10 - 13:00 |
Karol Milarex Pęplino |
2 - 1 |
Jantaria Pobłocie |
14 października 2018
14.10 - 11:00 |
Sokół Wyczechy |
0 - 1 |
Brda Przechlewo |
13 października 2018
13.10 - 11:00 |
Chrobry Charbrowo |
1 - 3 |
Start Miastko |
13 października 2018
13.10 - 14:00 |
Błękitni Główczyce |
4 - 2 |
Leśnik Cewice |
14 października 2018
14.10 - 13:00 |
Słupia Kobylnica |
0 - 3 |
Lipniczanka Lipnica |
13 października 2018
13.10 - 14:00 |
Kolejka 11 - 20/21. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (10) |
Lipniczanka Lipnica |
10 - 1 |
MKS Debrzno |
21 października 2018
21.10 - 14:00 |
Leśnik Cewice |
4 - 1 |
Słupia Kobylnica |
21 października 2018
21.10 - 14:00 |
Start Miastko |
1 - 1 |
Błękitni Główczyce |
20 października 2018
20.10 - 15:00 |
Brda Przechlewo |
4 - 3 |
Chrobry Charbrowo |
20 października 2018
20.10 - 12:00 |
Jantaria Pobłocie |
4 - 3 |
Sokół Wyczechy |
21 października 2018
21.10 - 13:00 |
Piast Człuchów |
4 - 1 |
Karol Milarex Pęplino |
20 października 2018
20.10 - 15:30 |
Zawisza Borzytuchom |
4 - 3 |
Myśliwiec Tuchomie |
21 października 2018
21.10 - 14:00 |
Sparta Sycewice |
5 - 2 |
Stal Jezierzyce |
20 października 2018
20.10 - 13:00 |
Kolejka 12 - 27/28. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (17) |
MKS Debrzno |
1 - 2 |
Stal Jezierzyce |
27 października 2018
27.10 - 15:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
0 - 3 |
Sparta Sycewice |
28 października 2018
28.10 - 13:00 |
Karol Milarex Pęplino |
2 - 0 |
Zawisza Borzytuchom |
27 października 2018
27.10 - 11:00 |
Sokół Wyczechy |
0 - 1 |
Piast Człuchów |
27 października 2018
27.10 - 15:00 |
Chrobry Charbrowo |
3 - 2 |
Jantaria Pobłocie |
27 października 2018
27.10 - 15:00 |
Błękitni Główczyce |
4 - 2 |
Brda Przechlewo |
28 października 2018
28.10 - 13:00 |
Słupia Kobylnica |
1 - 2 |
Start Miastko |
27 października 2018
27.10 - 13:00 |
Lipniczanka Lipnica |
5 - 0 |
Leśnik Cewice |
28 października 2018
28.10 - 13:00 |
Kolejka 13 - 3/4. listopada 2018 [szczegóły] | Komentarze (19) |
Leśnik Cewice |
2 - 2 |
MKS Debrzno |
4 listopada 2018
4.11 - 14:00 |
Start Miastko |
1 - 1 |
Lipniczanka Lipnica |
3 listopada 2018
3.11 - 14:00 |
Brda Przechlewo |
2 - 3 |
Słupia Kobylnica |
3 listopada 2018
3.11 - 13:00 |
Jantaria Pobłocie |
1 - 1 |
Błękitni Główczyce |
4 listopada 2018
4.11 - 13:00 |
Piast Człuchów |
4 - 2 |
Chrobry Charbrowo |
3 listopada 2018
3.11 - 14:00 |
Zawisza Borzytuchom |
5 - 0 |
Sokół Wyczechy |
4 listopada 2018
4.11 - 14:00 |
Sparta Sycewice |
2 - 0 |
Karol Milarex Pęplino |
3 listopada 2018
3.11 - 13:00 |
Stal Jezierzyce |
1 - 0 |
Myśliwiec Tuchomie |
3 listopada 2018
3.11 - 13:00 |
Kolejka 14 - 10/11. listopada 2018 [szczegóły] | Komentarze (16) |
MKS Debrzno |
2 - 1 |
Myśliwiec Tuchomie |
11 listopada 2018
11.11 - 13:00 |
Karol Milarex Pęplino |
2 - 1 |
Stal Jezierzyce |
10 listopada 2018
10.11 - 11:00 |
Sokół Wyczechy |
6 - 2 |
Sparta Sycewice |
10 listopada 2018
10.11 - 14:00 |
Chrobry Charbrowo |
2 - 1 |
Zawisza Borzytuchom |
10 listopada 2018
10.11 - 14:00 |
Błękitni Główczyce |
1 - 3 |
Piast Człuchów |
11 listopada 2018
11.11 - 13:00 |
Słupia Kobylnica |
1 - 0 |
Jantaria Pobłocie |
10 listopada 2018
10.11 - 13:00 |
Lipniczanka Lipnica |
14 - 0 |
Brda Przechlewo |
11 listopada 2018
11.11 - 13:00 |
Leśnik Cewice |
2 - 2 |
Start Miastko |
11 listopada 2018
11.11 - 14:00 |
Kolejka 15 - 17/18. listopada 2018 [szczegóły] | Komentarze (26) |
Start Miastko |
5 - 1 |
MKS Debrzno |
17 listopada 2018
17.11 - 13:00 |
Brda Przechlewo |
5 - 1 |
Leśnik Cewice |
17 listopada 2018
17.11 - 13:00 |
Jantaria Pobłocie |
1 - 5 |
Lipniczanka Lipnica |
18 listopada 2018
18.11 - 13:00 |
Piast Człuchów |
4 - 2 |
Słupia Kobylnica |
17 listopada 2018
17.11 - 13:00 |
Zawisza Borzytuchom |
4 - 1 |
Błękitni Główczyce |
18 listopada 2018
18.11 - 13:00 |
Sparta Sycewice |
7 - 0 |
Chrobry Charbrowo |
17 listopada 2018
17.11 - 13:00 |
Stal Jezierzyce |
2 - 3 |
Sokół Wyczechy |
18 listopada 2018
18.11 - 11:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
5 - 1 |
Karol Milarex Pęplino |
18 listopada 2018
18.11 - 13:00 |
Kolejka 16 - 16/17. marca 2019 [szczegóły] | Komentarze (14) |
MKS Debrzno |
4 - 4 |
Karol Milarex Pęplino |
17 marca 2019
17.03 - 15:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
4 - 2 |
Sokół Wyczechy |
17 marca 2019
17.03 - 12:00 |
Stal Jezierzyce |
2 - 6 |
Chrobry Charbrowo |
16 marca 2019
16.03 - 15:00 |
Sparta Sycewice |
3 - 1 |
Błękitni Główczyce |
16 marca 2019
16.03 - 13:00 |
Zawisza Borzytuchom |
1 - 0 |
Słupia Kobylnica |
17 marca 2019
17.03 - 14:00 |
Piast Człuchów |
1 - 3 |
Lipniczanka Lipnica |
16 marca 2019
16.03 - 15:00 |
Leśnik Cewice |
1 - 3 |
Jantaria Pobłocie |
17 marca 2019
17.03 - 13:30 |
Brda Przechlewo |
0 - 6 |
Start Miastko |
16 marca 2019
16.03 - 15:00 |
Kolejka 17 - 23/24. marca 2019 [szczegóły] | Komentarze (7) |
Brda Przechlewo |
1 - 3 |
MKS Debrzno |
23 marca 2019
23.03 - 15:00 |
Start Miastko |
1 - 0 |
Jantaria Pobłocie |
23 marca 2019
23.03 - 15:00 |
Leśnik Cewice |
1 - 6 |
Piast Człuchów |
23 marca 2019
23.03 - 16:00 |
Lipniczanka Lipnica |
3 - 2 |
Zawisza Borzytuchom |
24 marca 2019
24.03 - 15:00 |
Słupia Kobylnica |
1 - 3 |
Sparta Sycewice |
23 marca 2019
23.03 - 15:00 |
Błękitni Główczyce |
1 - 3 |
Stal Jezierzyce |
24 marca 2019
24.03 - 13:00 |
Chrobry Charbrowo |
2 - 1 |
Myśliwiec Tuchomie |
23 marca 2019
23.03 - 16:00 |
Sokół Wyczechy |
4 - 1 |
Karol Milarex Pęplino |
23 marca 2019
23.03 - 15:00 |
Kolejka 18 - 30/31. marca 2019 [szczegóły] | Komentarze (16) |
MKS Debrzno |
4 - 4 |
Sokół Wyczechy |
31 marca 2019
31.03 - 16:30 |
Karol Milarex Pęplino |
2 - 4 |
Chrobry Charbrowo |
31 marca 2019
31.03 - 16:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
5 - 0 |
Błękitni Główczyce |
31 marca 2019
31.03 - 13:00 |
Stal Jezierzyce |
2 - 2 |
Słupia Kobylnica |
30 marca 2019
30.03 - 16:00 |
Sparta Sycewice |
1 - 2 |
Lipniczanka Lipnica |
30 marca 2019
30.03 - 13:00 |
Zawisza Borzytuchom |
0 - 1 |
Leśnik Cewice |
31 marca 2019
31.03 - 14:00 |
Piast Człuchów |
0 - 1 |
Start Miastko |
30 marca 2019
30.03 - 16:00 |
Jantaria Pobłocie |
5 - 1 |
Brda Przechlewo |
31 marca 2019
31.03 - 13:00 |
Kolejka 19 - 6/7. kwietnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (11) |
Jantaria Pobłocie |
5 - 2 |
MKS Debrzno |
7 kwietnia 2019
7.04 - 11:30 |
Brda Przechlewo |
1 - 6 |
Piast Człuchów |
6 kwietnia 2019
6.04 - 15:00 |
Start Miastko |
2 - 2 |
Zawisza Borzytuchom |
6 kwietnia 2019
6.04 - 15:00 |
Leśnik Cewice |
0 - 5 |
Sparta Sycewice |
7 kwietnia 2019
7.04 - 13:30 |
Lipniczanka Lipnica |
3 - 3 |
Stal Jezierzyce |
6 kwietnia 2019
6.04 - 17:00 |
Słupia Kobylnica |
1 - 4 |
Myśliwiec Tuchomie |
6 kwietnia 2019
6.04 - 15:00 |
Błękitni Główczyce |
1 - 0 |
Karol Milarex Pęplino |
7 kwietnia 2019
7.04 - 13:00 |
Chrobry Charbrowo |
1 - 1 |
Sokół Wyczechy |
6 kwietnia 2019
6.04 - 17:00 |
Kolejka 20 - 13/14. kwietnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (11) |
MKS Debrzno |
8 - 3 |
Chrobry Charbrowo |
13 kwietnia 2019
13.04 - 17:00 |
Sokół Wyczechy |
8 - 0 |
Błękitni Główczyce |
13 kwietnia 2019
13.04 - 15:00 |
Karol Milarex Pęplino |
2 - 0 |
Słupia Kobylnica |
14 kwietnia 2019
14.04 - 11:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
2 - 1 |
Lipniczanka Lipnica |
14 kwietnia 2019
14.04 - 13:00 |
Stal Jezierzyce |
5 - 0 |
Leśnik Cewice |
13 kwietnia 2019
13.04 - 17:00 |
Sparta Sycewice |
0 - 2 |
Start Miastko |
13 kwietnia 2019
13.04 - 13:00 |
Zawisza Borzytuchom |
3 - 0 |
Brda Przechlewo |
14 kwietnia 2019
14.04 - 14:00 |
Piast Człuchów |
0 - 3 |
Jantaria Pobłocie |
13 kwietnia 2019
13.04 - 16:00 |
Kolejka 21 - 17/20. kwietnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (2) |
Piast Człuchów |
3 - 0 |
MKS Debrzno |
17 kwietnia 2019
17.04 - 17:00 |
Jantaria Pobłocie |
4 - 1 |
Zawisza Borzytuchom |
20 kwietnia 2019
20.04 - 14:00 |
Brda Przechlewo |
1 - 2 |
Sparta Sycewice |
17 kwietnia 2019
17.04 - 17:00 |
Start Miastko |
2 - 2 |
Stal Jezierzyce |
20 kwietnia 2019
20.04 - 12:00 |
Leśnik Cewice |
0 - 3 |
Myśliwiec Tuchomie |
17 kwietnia 2019
17.04 - 17:30 |
Lipniczanka Lipnica |
5 - 1 |
Karol Milarex Pęplino |
17 kwietnia 2019
17.04 - 17:45 |
Słupia Kobylnica |
1 - 3 |
Sokół Wyczechy |
17 kwietnia 2019
17.04 - 17:00 |
Błękitni Główczyce |
0 - 9 |
Chrobry Charbrowo |
17 kwietnia 2019
17.04 - 17:00 |
Kolejka 22 - 27/28. kwietnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (10) |
MKS Debrzno |
7 - 2 |
Błękitni Główczyce |
28 kwietnia 2019
28.04 - 16:00 |
Chrobry Charbrowo |
1 - 0 |
Słupia Kobylnica |
27 kwietnia 2019
27.04 - 15:00 |
Sokół Wyczechy |
2 - 4 |
Lipniczanka Lipnica |
27 kwietnia 2019
27.04 - 15:00 |
Karol Milarex Pęplino |
4 - 1 |
Leśnik Cewice |
28 kwietnia 2019
28.04 - 11:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
1 - 3 |
Start Miastko |
28 kwietnia 2019
28.04 - 13:00 |
Stal Jezierzyce |
3 - 0 |
Brda Przechlewo |
27 kwietnia 2019
27.04 - 17:00 |
vo, goście nie przyjechali |
Sparta Sycewice |
2 - 0 |
Jantaria Pobłocie |
27 kwietnia 2019
27.04 - 15:00 |
Zawisza Borzytuchom |
3 - 1 |
Piast Człuchów |
28 kwietnia 2019
28.04 - 14:00 |
Kolejka 23 - 4/5. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (12) |
Zawisza Borzytuchom |
3 - 2 |
MKS Debrzno |
5 maja 2019
5.05 - 14:00 |
Piast Człuchów |
1 - 2 |
Sparta Sycewice |
1 maja 2019
1.05 - 16:00 |
Jantaria Pobłocie |
3 - 1 |
Stal Jezierzyce |
5 maja 2019
5.05 - 13:00 |
Brda Przechlewo |
0 - 2 |
Myśliwiec Tuchomie |
4 maja 2019
4.05 - 15:00 |
Start Miastko |
6 - 1 |
Karol Milarex Pęplino |
1 maja 2019
1.05 - 11:00 |
Leśnik Cewice |
1 - 7 |
Sokół Wyczechy |
4 maja 2019
4.05 - 18:00 |
Lipniczanka Lipnica |
2 - 2 |
Chrobry Charbrowo |
5 maja 2019
5.05 - 15:00 |
Słupia Kobylnica |
2 - 2 |
Błękitni Główczyce |
4 maja 2019
4.05 - 17:00 |
Kolejka 24 - 11/12. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (24) |
MKS Debrzno |
3 - 1 |
Słupia Kobylnica |
12 maja 2019
12.05 - 18:00 |
Błękitni Główczyce |
0 - 7 |
Lipniczanka Lipnica |
12 maja 2019
12.05 - 13:00 |
Chrobry Charbrowo |
3 - 0 |
Leśnik Cewice |
11 maja 2019
11.05 - 17:00 |
Sokół Wyczechy |
2 - 3 |
Start Miastko |
11 maja 2019
11.05 - 18:00 |
Karol Milarex Pęplino |
8 - 0 |
Brda Przechlewo |
11 maja 2019
11.05 - 11:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
2 - 1 |
Jantaria Pobłocie |
11 maja 2019
11.05 - 18:00 |
Stal Jezierzyce |
2 - 4 |
Piast Człuchów |
11 maja 2019
11.05 - 11:00 |
Sparta Sycewice |
3 - 0 |
Zawisza Borzytuchom |
11 maja 2019
11.05 - 16:00 |
Kolejka 25 - 18/19. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (9) |
Sparta Sycewice |
5 - 3 |
MKS Debrzno |
18 maja 2019
18.05 - 16:00 |
Zawisza Borzytuchom |
3 - 4 |
Stal Jezierzyce |
19 maja 2019
19.05 - 14:00 |
Piast Człuchów |
0 - 3 |
Myśliwiec Tuchomie |
18 maja 2019
18.05 - 16:00 |
Jantaria Pobłocie |
1 - 1 |
Karol Milarex Pęplino |
19 maja 2019
19.05 - 13:00 |
Brda Przechlewo |
0 - 12 |
Sokół Wyczechy |
18 maja 2019
18.05 - 15:00 |
Start Miastko |
8 - 1 |
Chrobry Charbrowo |
18 maja 2019
18.05 - 15:00 |
Leśnik Cewice |
9 - 0 |
Błękitni Główczyce |
19 maja 2019
19.05 - 13:30 |
Lipniczanka Lipnica |
8 - 1 |
Słupia Kobylnica |
19 maja 2019
19.05 - 15:00 |
Kolejka 26 - 25/26. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (11) |
MKS Debrzno |
0 - 5 |
Lipniczanka Lipnica |
26 maja 2019
26.05 - 16:00 |
Słupia Kobylnica |
3 - 2 |
Leśnik Cewice |
25 maja 2019
25.05 - 15:00 |
Błękitni Główczyce |
0 - 7 |
Start Miastko |
26 maja 2019
26.05 - 13:00 |
Chrobry Charbrowo |
3 - 0 |
Brda Przechlewo |
25 maja 2019
25.05 - 17:00 |
Sokół Wyczechy |
4 - 3 |
Jantaria Pobłocie |
25 maja 2019
25.05 - 15:00 |
Karol Milarex Pęplino |
2 - 1 |
Piast Człuchów |
26 maja 2019
26.05 - 11:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
0 - 0 |
Zawisza Borzytuchom |
26 maja 2019
26.05 - 13:00 |
Stal Jezierzyce |
1 - 5 |
Sparta Sycewice |
25 maja 2019
25.05 - 17:00 |
Kolejka 27 - 1/2. czerwca 2019 [szczegóły] | Komentarze (31) |
Stal Jezierzyce |
1 - 5 |
MKS Debrzno |
1 czerwca 2019
1.06 - 17:00 |
Sparta Sycewice |
1 - 2 |
Myśliwiec Tuchomie |
1 czerwca 2019
1.06 - 16:00 |
Zawisza Borzytuchom |
3 - 1 |
Karol Milarex Pęplino |
1 czerwca 2019
1.06 - 16:00 |
Piast Człuchów |
4 - 1 |
Sokół Wyczechy |
1 czerwca 2019
1.06 - 16:00 |
Jantaria Pobłocie |
1 - 2 |
Chrobry Charbrowo |
2 czerwca 2019
2.06 - 14:00 |
Brda Przechlewo |
4 - 1 |
Błękitni Główczyce |
1 czerwca 2019
1.06 - 15:00 |
Start Miastko |
3 - 0 |
Słupia Kobylnica |
1 czerwca 2019
1.06 - 17:30 |
vo, goście nie przyjechali |
Leśnik Cewice |
1 - 4 |
Lipniczanka Lipnica |
29 maja 2019
29.05 - 18:30 |
Kolejka 28 - 8/9. czerwca 2019 [szczegóły] | Komentarze (38) |
MKS Debrzno |
8 - 1 |
Leśnik Cewice |
9 czerwca 2019
9.06 - 17:00 |
Lipniczanka Lipnica |
4 - 1 |
Start Miastko |
9 czerwca 2019
9.06 - 17:00 |
Słupia Kobylnica |
3 - 0 |
Brda Przechlewo |
8 czerwca 2019
8.06 - 17:00 |
Błękitni Główczyce |
0 - 4 |
Jantaria Pobłocie |
9 czerwca 2019
9.06 - 13:00 |
Chrobry Charbrowo |
4 - 1 |
Piast Człuchów |
8 czerwca 2019
8.06 - 15:00 |
Sokół Wyczechy |
6 - 2 |
Zawisza Borzytuchom |
8 czerwca 2019
8.06 - 18:00 |
Karol Milarex Pęplino |
2 - 2 |
Sparta Sycewice |
7 czerwca 2019
7.06 - 19:00 |
Myśliwiec Tuchomie |
3 - 1 |
Stal Jezierzyce |
9 czerwca 2019
9.06 - 13:00 |
Kolejka 29 - 15/16. czerwca 2019 [szczegóły] | Komentarze (5) |
Myśliwiec Tuchomie |
1 - 0 |
MKS Debrzno |
16 czerwca 2019
16.06 - 18:00 |
Stal Jezierzyce |
0 - 3 |
Karol Milarex Pęplino |
16 czerwca 2019
16.06 - 19:00 |
Sparta Sycewice |
5 - 1 |
Sokół Wyczechy |
15 czerwca 2019
15.06 - 16:00 |
Zawisza Borzytuchom |
3 - 3 |
Chrobry Charbrowo |
15 czerwca 2019
15.06 - 16:00 |
Piast Człuchów |
3 - 0 |
Błękitni Główczyce |
15 czerwca 2019
15.06 - 16:00 |
vo, goście nie przyjechali |
Jantaria Pobłocie |
3 - 1 |
Słupia Kobylnica |
16 czerwca 2019
16.06 - 13:00 |
Brda Przechlewo |
0 - 4 |
Lipniczanka Lipnica |
12 czerwca 2019
12.06 - 18:30 |
Start Miastko |
9 - 2 |
Leśnik Cewice |
15 czerwca 2019
15.06 - 15:00 |
Kolejka 30 - 22/23. czerwca 2019 [szczegóły] | Komentarze (17) |
MKS Debrzno |
1 - 3 |
Start Miastko |
22 czerwca 2019
22.06 - 15:00 |
Leśnik Cewice |
4 - 3 |
Brda Przechlewo |
22 czerwca 2019
22.06 - 15:00 |
Lipniczanka Lipnica |
3 - 0 |
Jantaria Pobłocie |
22 czerwca 2019
22.06 - 15:00 |
Słupia Kobylnica |
0 - 5 |
Piast Człuchów |
22 czerwca 2019
22.06 - 15:00 |
vo, na boisku 1:5 |
Błękitni Główczyce |
0 - 0 |
Zawisza Borzytuchom |
22 czerwca 2019
22.06 - 15:00 |
Chrobry Charbrowo |
1 - 3 |
Sparta Sycewice |
22 czerwca 2019
22.06 - 15:00 |
Sokół Wyczechy |
3 - 2 |
Stal Jezierzyce |
22 czerwca 2019
22.06 - 15:00 |
Karol Milarex Pęplino |
3 - 2 |
Myśliwiec Tuchomie |
20 czerwca 2019
20.06 - 15:00 |
|