MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




V liga - grupa Gdańsk I - sezon 2018/2019



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Cartusia Kartuzy 30 64 20 4 6 66 - 36 2 4 1 1 0 4 - 3
2. MKS Władysławowo 30 64 20 4 6 90 - 40 2 1 0 1 1 3 - 4
3. Wietcisa Skarszewy 30 58 18 4 8 87 - 49
4. Orlęta Reda 30 57 17 6 7 70 - 58
5. Potok Pszczółki 30 52 16 4 10 74 - 52 2 6 2 0 0 6 - 1
6. Sztorm Mosty 30 52 17 1 12 64 - 56 2 0 0 0 2 1 - 6
7. Czarni Pruszcz Gdański 30 45 13 6 11 50 - 57
8. Bałtyk II Gdynia 30 42 13 3 14 85 - 69
9. Zenit Łęczyce 30 41 10 11 9 55 - 57
10. Sporting Leźno 30 39 12 3 15 48 - 62
11. Orzeł Trąbki Wielkie 30 38 11 5 14 54 - 54
12. GKS Sierakowice 30 36 8 12 10 45 - 48
13. Portowiec Gdańsk 30 33 9 6 15 49 - 70
14. Gedania II Gdańsk 30 20 5 5 20 40 - 74
15. Polonia Gdańsk 30 18 4 6 20 36 - 80 2 3 1 0 1 4 - 2
16. KS Kamienica Królewska (*) 30 18 4 6 20 23 - 74 2 3 1 0 1 2 - 4
Ostatni komentarz dodał Tencowie 28.06.2019, 18:44:10
* KS Kamienica Królewska wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej



Kolejka 1 - 15. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (18) 
1. Sporting Leźno 0 - 3 Cartusia Kartuzy 15 sierpnia 2018 - 12:00
2. Wietcisa Skarszewy 5 - 1 Sztorm Mosty 15 sierpnia 2018 - 17:00
3. Portowiec Gdańsk 3 - 4 Czarni Pruszcz Gdański 15 sierpnia 2018 - 17:30
4. Zenit Łęczyce 3 - 6 Bałtyk II Gdynia 15 sierpnia 2018 - 11:00
5. KS Kamienica Królewska 2 - 0 Gedania II Gdańsk 15 sierpnia 2018 - 11:00
6. Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 1 GKS Sierakowice 15 sierpnia 2018 - 16:30
7. Potok Pszczółki 5 - 1 Polonia Gdańsk 15 sierpnia 2018 - 17:00
8. MKS Władysławowo 3 - 4 Orlęta Reda 15 sierpnia 2018 - 17:00
Kolejka 2 - 18/19. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
9. Cartusia Kartuzy 1 - 3 Orlęta Reda 18 sierpnia 2018 - 13:00
10. Polonia Gdańsk 1 - 5 MKS Władysławowo 18 sierpnia 2018 - 17:00
11. GKS Sierakowice 1 - 1 Potok Pszczółki 18 sierpnia 2018 - 17:00
12. Gedania II Gdańsk 3 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie 18 sierpnia 2018 - 14:30
13. Bałtyk II Gdynia 5 - 1 KS Kamienica Królewska 19 sierpnia 2018 - 20:00
14. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 1 Zenit Łęczyce 18 sierpnia 2018 - 16:00
15. Sztorm Mosty 2 - 0 Portowiec Gdańsk 18 sierpnia 2018 - 12:00
16. Sporting Leźno 0 - 4 Wietcisa Skarszewy 18 sierpnia 2018 - 15:00
Kolejka 3 - 25/26. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (7) 
17. Wietcisa Skarszewy 1 - 2 Cartusia Kartuzy 25 sierpnia 2018 - 17:00
18. Portowiec Gdańsk 3 - 2 Sporting Leźno 25 sierpnia 2018 - 11:30
19. Zenit Łęczyce 6 - 0 Sztorm Mosty 25 sierpnia 2018 - 11:00
20. KS Kamienica Królewska 1 - 2 Czarni Pruszcz Gdański 25 sierpnia 2018 - 14:00
21. Orzeł Trąbki Wielkie 2 - 1 Bałtyk II Gdynia 25 sierpnia 2018 - 16:30
22. Potok Pszczółki 3 - 0 Gedania II Gdańsk 25 sierpnia 2018 - 15:00
23. MKS Władysławowo 3 - 0 GKS Sierakowice 25 sierpnia 2018 - 17:00
24. Orlęta Reda 3 - 0 Polonia Gdańsk 26 sierpnia 2018 - 14:00
Kolejka 4 - 1/2. września 2018 [szczegóły] Komentarze (3) 
25. Cartusia Kartuzy 4 - 0 Polonia Gdańsk 1 września 2018 - 13:00
26. GKS Sierakowice 2 - 2 Orlęta Reda 2 września 2018 - 11:00
27. Gedania II Gdańsk 0 - 6 MKS Władysławowo 1 września 2018 - 14:30
28. Bałtyk II Gdynia 2 - 3 Potok Pszczółki 2 września 2018 - 19:00
29. Czarni Pruszcz Gdański 4 - 3 Orzeł Trąbki Wielkie 1 września 2018 - 16:00
30. Sztorm Mosty 4 - 1 KS Kamienica Królewska 1 września 2018 - 12:00
31. Sporting Leźno 4 - 2 Zenit Łęczyce 1 września 2018 - 14:00
32. Wietcisa Skarszewy 2 - 1 Portowiec Gdańsk 1 września 2018 - 17:00
Kolejka 5 - 8/9. września 2018 [szczegóły] Komentarze (8) 
33. Portowiec Gdańsk 1 - 2 Cartusia Kartuzy 8 września 2018 - 11:30
34. Zenit Łęczyce 3 - 2 Wietcisa Skarszewy 8 września 2018 - 17:00
35. KS Kamienica Królewska 2 - 2 Sporting Leźno 8 września 2018 - 15:00
36. Orzeł Trąbki Wielkie 6 - 3 Sztorm Mosty 8 września 2018 - 14:00
37. Potok Pszczółki 2 - 4 Czarni Pruszcz Gdański 8 września 2018 - 15:00
38. MKS Władysławowo 4 - 1 Bałtyk II Gdynia 8 września 2018 - 15:00
39. Orlęta Reda 3 - 0 Gedania II Gdańsk 9 września 2018 - 12:00
40. Polonia Gdańsk 2 - 2 GKS Sierakowice 8 września 2018 - 13:00
Kolejka 6 - 15/16. września 2018 [szczegóły] Komentarze (8) 
41. Cartusia Kartuzy 4 - 1 GKS Sierakowice 15 września 2018 - 13:00
42. Gedania II Gdańsk 1 - 1 Polonia Gdańsk 16 września 2018 - 17:00
43. Bałtyk II Gdynia 9 - 0 Orlęta Reda 16 września 2018 - 15:00
44. Czarni Pruszcz Gdański 0 - 0 MKS Władysławowo 15 września 2018 - 16:00
45. Sztorm Mosty 0 - 3 Potok Pszczółki 15 września 2018 - 12:00
46. Sporting Leźno 3 - 2 Orzeł Trąbki Wielkie 15 września 2018 - 17:00
47. Wietcisa Skarszewy 1 - 1 KS Kamienica Królewska 16 września 2018 - 11:00
48. Portowiec Gdańsk 1 - 3 Zenit Łęczyce 16 września 2018 - 11:30
Kolejka 7 - 22/23. września 2018 [szczegóły] Komentarze (3) 
49. Zenit Łęczyce 3 - 2 Cartusia Kartuzy 22 września 2018 - 11:00
50. KS Kamienica Królewska 1 - 1 Portowiec Gdańsk 22 września 2018 - 14:00
51. Orzeł Trąbki Wielkie 2 - 0 Wietcisa Skarszewy 22 września 2018 - 16:00
52. Potok Pszczółki 1 - 2 Sporting Leźno 22 września 2018 - 15:00
53. MKS Władysławowo 3 - 0 Sztorm Mosty 22 września 2018 - 11:00
54. Orlęta Reda 2 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 23 września 2018 - 12:00
55. Polonia Gdańsk 3 - 8 Bałtyk II Gdynia 23 września 2018 - 14:00
56. GKS Sierakowice 2 - 2 Gedania II Gdańsk 22 września 2018 - 16:30
Kolejka 8 - 29/30. września 2018 [szczegóły] Komentarze (2) 
57. Cartusia Kartuzy 3 - 1 Gedania II Gdańsk 29 września 2018 - 13:00
58. Bałtyk II Gdynia 0 - 1 GKS Sierakowice 29 września 2018 - 19:00
59. Czarni Pruszcz Gdański 2 - 1 Polonia Gdańsk 29 września 2018 - 15:00
60. Sztorm Mosty 1 - 3 Orlęta Reda 29 września 2018 - 12:00
61. Sporting Leźno 1 - 2 MKS Władysławowo 29 września 2018 - 16:00
62. Wietcisa Skarszewy 2 - 0 Potok Pszczółki 29 września 2018 - 11:00
63. Portowiec Gdańsk 3 - 3 Orzeł Trąbki Wielkie 30 września 2018 - 11:30
64. Zenit Łęczyce 2 - 2 KS Kamienica Królewska 29 września 2018 - 16:00
Kolejka 9 - 6/7. października 2018 [szczegóły] Komentarze (7) 
65. KS Kamienica Królewska 2 - 2 Cartusia Kartuzy 7 października 2018 - 15:00
66. Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 0 Zenit Łęczyce 6 października 2018 - 14:00
67. Potok Pszczółki 1 - 3 Portowiec Gdańsk 6 października 2018 - 15:00
68. MKS Władysławowo 4 - 1 Wietcisa Skarszewy 6 października 2018 - 13:00
69. Orlęta Reda 2 - 3 Sporting Leźno 7 października 2018 - 12:00
70. Polonia Gdańsk 0 - 3 Sztorm Mosty 7 października 2018 - 13:00
71. GKS Sierakowice 2 - 4 Czarni Pruszcz Gdański 6 października 2018 - 16:00
72. Gedania II Gdańsk 2 - 1 Bałtyk II Gdynia 7 października 2018 - 15:00
Kolejka 10 - 13/14. października 2018 [szczegóły] Komentarze (2) 
73. Cartusia Kartuzy 2 - 3 Bałtyk II Gdynia 13 października 2018 - 13:00
74. Czarni Pruszcz Gdański 2 - 1 Gedania II Gdańsk 13 października 2018 - 15:00
75. Sztorm Mosty 3 - 1 GKS Sierakowice 13 października 2018 - 12:00
76. Sporting Leźno 0 - 0 Polonia Gdańsk 13 października 2018 - 15:00
77. Wietcisa Skarszewy 1 - 4 Orlęta Reda 13 października 2018 - 14:00
78. Portowiec Gdańsk 1 - 2 MKS Władysławowo 14 października 2018 - 11:30
79. Zenit Łęczyce 1 - 4 Potok Pszczółki 13 października 2018 - 16:00
80. KS Kamienica Królewska 0 - 3 Orzeł Trąbki Wielkie 14 października 2018 - 15:00
vo, na boisku 3:3
Kolejka 11 - 20/21. października 2018 [szczegóły] Komentarze (2) 
81. Orzeł Trąbki Wielkie 0 - 1 Cartusia Kartuzy 20 października 2018 - 13:30
82. Potok Pszczółki 2 - 1 KS Kamienica Królewska 20 października 2018 - 14:00
83. MKS Władysławowo 4 - 1 Zenit Łęczyce 20 października 2018 - 14:00
84. Orlęta Reda 3 - 1 Portowiec Gdańsk 21 października 2018 - 12:00
85. Polonia Gdańsk 1 - 2 Wietcisa Skarszewy 21 października 2018 - 13:00
86. GKS Sierakowice 1 - 3 Sporting Leźno 20 października 2018 - 15:00
87. Gedania II Gdańsk 0 - 2 Sztorm Mosty 21 października 2018 - 11:00
88. Bałtyk II Gdynia 1 - 4 Czarni Pruszcz Gdański 21 października 2018 - 11:00
Kolejka 12 - 27/28. października 2018 [szczegóły] Komentarze (5) 
89. Cartusia Kartuzy 4 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 27 października 2018 - 13:00
90. Sztorm Mosty 4 - 0 Bałtyk II Gdynia 27 października 2018 - 12:00
91. Sporting Leźno 1 - 1 Gedania II Gdańsk 27 października 2018 - 11:00
92. Wietcisa Skarszewy 2 - 0 GKS Sierakowice 28 października 2018 - 11:00
93. Portowiec Gdańsk 2 - 1 Polonia Gdańsk 28 października 2018 - 11:30
94. Zenit Łęczyce 5 - 1 Orlęta Reda 27 października 2018 - 14:00
95. KS Kamienica Królewska 4 - 2 MKS Władysławowo 27 października 2018 - 12:00
96. Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 2 Potok Pszczółki 27 października 2018 - 13:00
Kolejka 13 - 3/4. listopada 2018 [szczegóły] Komentarze (2) 
97. Potok Pszczółki 1 - 1 Cartusia Kartuzy 3 listopada 2018 - 14:00
98. MKS Władysławowo 4 - 2 Orzeł Trąbki Wielkie 3 listopada 2018 - 11:00
99. Orlęta Reda 1 - 2 KS Kamienica Królewska 4 listopada 2018 - 12:00
100. Polonia Gdańsk 2 - 2 Zenit Łęczyce 3 listopada 2018 - 13:00
101. GKS Sierakowice 1 - 1 Portowiec Gdańsk 3 listopada 2018 - 14:00
102. Gedania II Gdańsk 1 - 3 Wietcisa Skarszewy 4 listopada 2018 - 11:00
103. Bałtyk II Gdynia 4 - 0 Sporting Leźno 4 listopada 2018 - 11:00
104. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 2 Sztorm Mosty 4 listopada 2018 - 12:00
Kolejka 14 - 10/11. listopada 2018 [szczegóły] Komentarze (1) 
105. Cartusia Kartuzy 1 - 0 Sztorm Mosty 10 listopada 2018 - 13:00
106. Sporting Leźno 3 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 10 listopada 2018 - 13:00
107. Wietcisa Skarszewy 5 - 2 Bałtyk II Gdynia 10 listopada 2018 - 13:00
108. Portowiec Gdańsk 3 - 2 Gedania II Gdańsk 10 listopada 2018 - 13:00
109. Zenit Łęczyce 1 - 0 GKS Sierakowice 10 listopada 2018 - 11:00
110. KS Kamienica Królewska 2 - 1 Polonia Gdańsk 10 listopada 2018 - 12:00
111. Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 3 Orlęta Reda 10 listopada 2018 - 13:30
112. Potok Pszczółki 1 - 2 MKS Władysławowo 10 listopada 2018 - 14:00
Kolejka 15 - 17/18. listopada 2018 [szczegóły] Komentarze (5) 
113. MKS Władysławowo 2 - 2 Cartusia Kartuzy 17 listopada 2018 - 11:00
114. Orlęta Reda 1 - 1 Potok Pszczółki 18 listopada 2018 - 12:00
115. Polonia Gdańsk 2 - 4 Orzeł Trąbki Wielkie 17 listopada 2018 - 13:00
116. GKS Sierakowice 1 - 1 KS Kamienica Królewska 17 listopada 2018 - 13:00
117. Gedania II Gdańsk 2 - 2 Zenit Łęczyce 17 listopada 2018 - 11:00
118. Bałtyk II Gdynia 6 - 2 Portowiec Gdańsk 18 listopada 2018 - 11:00
119. Czarni Pruszcz Gdański 2 - 3 Wietcisa Skarszewy 17 listopada 2018 - 12:00
120. Sztorm Mosty 5 - 0 Sporting Leźno 17 listopada 2018 - 12:00
Kolejka 16 - 16/17. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (5) 
121. Cartusia Kartuzy 1 - 2 Sporting Leźno 16 marca 2019 - 11:00
122. Sztorm Mosty 0 - 3 Wietcisa Skarszewy 16 marca 2019 - 12:00
123. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 0 Portowiec Gdańsk 16 marca 2019 - 15:00
124. Bałtyk II Gdynia 2 - 2 Zenit Łęczyce 16 marca 2019 - 19:30
125. Gedania II Gdańsk 3 - 0 KS Kamienica Królewska
126. GKS Sierakowice 1 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie 16 marca 2019 - 14:00
127. Polonia Gdańsk 3 - 4 Potok Pszczółki 16 marca 2019 - 18:00
128. Orlęta Reda 1 - 1 MKS Władysławowo 17 marca 2019 - 12:00
Kolejka 17 - 23/24. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (1) 
129. Orlęta Reda 1 - 3 Cartusia Kartuzy 24 marca 2019 - 13:00
130. MKS Władysławowo 6 - 2 Polonia Gdańsk 23 marca 2019 - 14:00
131. Potok Pszczółki 1 - 5 GKS Sierakowice 23 marca 2019 - 14:00
132. Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 0 Gedania II Gdańsk 24 marca 2019 - 14:00
133. KS Kamienica Królewska 0 - 3 Bałtyk II Gdynia
134. Zenit Łęczyce 1 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 24 marca 2019 - 15:30
135. Portowiec Gdańsk 1 - 0 Sztorm Mosty 23 marca 2019 - 14:00
136. Wietcisa Skarszewy 5 - 0 Sporting Leźno 23 marca 2019 - 16:00
Kolejka 18 - 30/31. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (3) 
137. Cartusia Kartuzy 2 - 1 Wietcisa Skarszewy 30 marca 2019 - 13:00
138. Sporting Leźno 0 - 1 Portowiec Gdańsk 30 marca 2019 - 16:00
139. Sztorm Mosty 3 - 1 Zenit Łęczyce 30 marca 2019 - 12:00
140. Czarni Pruszcz Gdański 3 - 0 KS Kamienica Królewska
141. Bałtyk II Gdynia 1 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie 30 marca 2019 - 19:30
142. Gedania II Gdańsk 1 - 2 Potok Pszczółki 30 marca 2019 - 14:15
143. GKS Sierakowice 1 - 4 MKS Władysławowo 30 marca 2019 - 15:00
144. Polonia Gdańsk 0 - 1 Orlęta Reda 30 marca 2019 - 15:30
Kolejka 19 - 6/7. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (4) 
145. Polonia Gdańsk 1 - 2 Cartusia Kartuzy 6 kwietnia 2019 - 16:00
146. Orlęta Reda 1 - 1 GKS Sierakowice 7 kwietnia 2019 - 13:00
147. MKS Władysławowo 2 - 2 Gedania II Gdańsk 7 kwietnia 2019 - 14:00
148. Potok Pszczółki 5 - 0 Bałtyk II Gdynia 6 kwietnia 2019 - 13:30
149. Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 6 kwietnia 2019 - 15:00
150. KS Kamienica Królewska 0 - 3 Sztorm Mosty
151. Zenit Łęczyce 2 - 0 Sporting Leźno 6 kwietnia 2019 - 15:30
152. Portowiec Gdańsk 2 - 2 Wietcisa Skarszewy 6 kwietnia 2019 - 14:00
Kolejka 20 - 13/14. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (1) 
153. Cartusia Kartuzy 2 - 0 Portowiec Gdańsk 13 kwietnia 2019 - 13:00
154. Wietcisa Skarszewy 2 - 2 Zenit Łęczyce 13 kwietnia 2019 - 16:30
155. Sporting Leźno 3 - 0 KS Kamienica Królewska
156. Sztorm Mosty 2 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie 13 kwietnia 2019 - 12:00
157. Czarni Pruszcz Gdański 0 - 0 Potok Pszczółki 13 kwietnia 2019 - 15:00
158. Bałtyk II Gdynia 4 - 2 MKS Władysławowo 14 kwietnia 2019 - 17:00
159. Gedania II Gdańsk 1 - 2 Orlęta Reda 14 kwietnia 2019 - 11:00
160. GKS Sierakowice 1 - 1 Polonia Gdańsk 13 kwietnia 2019 - 15:00
Kolejka 21 - 17/20. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (5) 
161. GKS Sierakowice 1 - 0 Cartusia Kartuzy 20 kwietnia 2019 - 14:00
162. Polonia Gdańsk 1 - 0 Gedania II Gdańsk 17 kwietnia 2019 - 16:00
163. Orlęta Reda 3 - 1 Bałtyk II Gdynia 17 kwietnia 2019 - 18:00
164. MKS Władysławowo 4 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 17 kwietnia 2019 - 16:00
165. Potok Pszczółki 3 - 1 Sztorm Mosty 17 kwietnia 2019 - 16:00
166. Orzeł Trąbki Wielkie 2 - 4 Sporting Leźno 20 kwietnia 2019 - 11:00
167. KS Kamienica Królewska 0 - 3 Wietcisa Skarszewy
168. Zenit Łęczyce 1 - 1 Portowiec Gdańsk 17 kwietnia 2019 - 17:00
Kolejka 22 - 27/28. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (3) 
169. Cartusia Kartuzy 5 - 1 Zenit Łęczyce 27 kwietnia 2019 - 13:00
170. Portowiec Gdańsk 3 - 0 KS Kamienica Królewska
171. Wietcisa Skarszewy 3 - 2 Orzeł Trąbki Wielkie 27 kwietnia 2019 - 17:00
172. Sporting Leźno 0 - 2 Potok Pszczółki 27 kwietnia 2019 - 16:00
173. Sztorm Mosty 1 - 4 MKS Władysławowo 27 kwietnia 2019 - 12:00
174. Czarni Pruszcz Gdański 2 - 2 Orlęta Reda 27 kwietnia 2019 - 15:00
175. Bałtyk II Gdynia 1 - 3 Polonia Gdańsk 28 kwietnia 2019 - 11:00
176. Gedania II Gdańsk 1 - 6 GKS Sierakowice 27 kwietnia 2019 - 14:15
Kolejka 23 - 4/5. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (1) 
177. Gedania II Gdańsk 1 - 3 Cartusia Kartuzy 4 maja 2019 - 11:00
178. GKS Sierakowice 1 - 0 Bałtyk II Gdynia 4 maja 2019 - 16:00
179. Polonia Gdańsk 2 - 3 Czarni Pruszcz Gdański 4 maja 2019 - 16:00
180. Orlęta Reda 2 - 3 Sztorm Mosty 5 maja 2019 - 13:00
181. MKS Władysławowo 4 - 1 Sporting Leźno 1 czerwca 2019 - 18:00
182. Potok Pszczółki 1 - 5 Wietcisa Skarszewy 4 maja 2019 - 11:00
183. Orzeł Trąbki Wielkie 4 - 1 Portowiec Gdańsk 4 maja 2019 - 16:30
184. KS Kamienica Królewska 0 - 3 Zenit Łęczyce
Kolejka 24 - 11/12. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (2) 
185. Cartusia Kartuzy 3 - 0 KS Kamienica Królewska
186. Zenit Łęczyce 0 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie 11 maja 2019 - 17:00
187. Portowiec Gdańsk 1 - 7 Potok Pszczółki 14 maja 2019 - 18:00
188. Wietcisa Skarszewy 3 - 0 MKS Władysławowo 11 maja 2019 - 11:00
189. Sporting Leźno 1 - 2 Orlęta Reda 11 maja 2019 - 16:00
190. Sztorm Mosty 3 - 0 Polonia Gdańsk 11 maja 2019 - 12:00
191. Czarni Pruszcz Gdański 2 - 1 GKS Sierakowice 11 maja 2019 - 16:00
192. Bałtyk II Gdynia 5 - 2 Gedania II Gdańsk 12 maja 2019 - 11:00
Kolejka 25 - 18/19. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (1) 
193. Bałtyk II Gdynia 5 - 1 Cartusia Kartuzy 19 maja 2019 - 15:00
194. Gedania II Gdańsk 3 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 19 maja 2019 - 15:00
195. GKS Sierakowice 1 - 2 Sztorm Mosty 17 maja 2019 - 18:30
196. Polonia Gdańsk 2 - 1 Sporting Leźno 18 maja 2019 - 16:00
197. Orlęta Reda 4 - 3 Wietcisa Skarszewy 19 maja 2019 - 13:00
198. MKS Władysławowo 4 - 0 Portowiec Gdańsk 18 maja 2019 - 15:00
199. Potok Pszczółki 0 - 2 Zenit Łęczyce 19 maja 2019 - 15:00
200. Orzeł Trąbki Wielkie 3 - 0 KS Kamienica Królewska
Kolejka 26 - 25/26. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (2) 
201. Cartusia Kartuzy 1 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie 16 maja 2019 - 18:30
202. KS Kamienica Królewska 0 - 3 Potok Pszczółki
203. Zenit Łęczyce 0 - 4 MKS Władysławowo 25 maja 2019 - 11:00
204. Portowiec Gdańsk 5 - 3 Orlęta Reda 26 maja 2019 - 14:00
205. Wietcisa Skarszewy 5 - 0 Polonia Gdańsk 25 maja 2019 - 17:00
206. Sporting Leźno 0 - 1 GKS Sierakowice 25 maja 2019 - 16:00
207. Sztorm Mosty 4 - 1 Gedania II Gdańsk 25 maja 2019 - 12:00
208. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 0 Bałtyk II Gdynia 25 maja 2019 - 15:00
Kolejka 27 - 1/2. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (1) 
209. Czarni Pruszcz Gdański 0 - 0 Cartusia Kartuzy 1 czerwca 2019 - 17:00
210. Bałtyk II Gdynia 4 - 4 Sztorm Mosty 2 czerwca 2019 - 13:00
211. Gedania II Gdańsk 1 - 2 Sporting Leźno 12 czerwca 2019 - 18:00
212. GKS Sierakowice 2 - 2 Wietcisa Skarszewy 2 czerwca 2019 - 12:00
213. Polonia Gdańsk 1 - 2 Portowiec Gdańsk 2 czerwca 2019 - 12:00
214. Orlęta Reda 4 - 1 Zenit Łęczyce 2 czerwca 2019 - 12:00
215. MKS Władysławowo 3 - 0 KS Kamienica Królewska
216. Potok Pszczółki 6 - 2 Orzeł Trąbki Wielkie 1 czerwca 2019 - 10:00
Kolejka 28 - 8/9. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (2) 
217. Cartusia Kartuzy 4 - 3 Potok Pszczółki 8 czerwca 2019 - 11:00
218. Orzeł Trąbki Wielkie 0 - 4 MKS Władysławowo 8 czerwca 2019 - 18:00
219. KS Kamienica Królewska 0 - 3 Orlęta Reda
220. Zenit Łęczyce 1 - 1 Polonia Gdańsk 8 czerwca 2019 - 16:00
221. Portowiec Gdańsk 3 - 3 GKS Sierakowice 8 czerwca 2019 - 14:00
222. Wietcisa Skarszewy 6 - 3 Gedania II Gdańsk 8 czerwca 2019 - 13:00
223. Sporting Leźno 5 - 2 Bałtyk II Gdynia 8 czerwca 2019 - 16:00
224. Sztorm Mosty 4 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 8 czerwca 2019 - 12:00
Kolejka 29 - 15/16. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (7) 
225. Sztorm Mosty 1 - 3 Cartusia Kartuzy 15 czerwca 2019 - 17:00
226. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 3 Sporting Leźno 15 czerwca 2019 - 17:00
227. Bałtyk II Gdynia 5 - 3 Wietcisa Skarszewy 16 czerwca 2019 - 11:00
228. Gedania II Gdańsk 4 - 3 Portowiec Gdańsk 16 czerwca 2019 - 11:00
229. GKS Sierakowice 1 - 1 Zenit Łęczyce 15 czerwca 2019 - 11:00
230. Polonia Gdańsk 3 - 0 KS Kamienica Królewska
231. Orlęta Reda 1 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie 16 czerwca 2019 - 13:00
232. MKS Władysławowo 1 - 3 Potok Pszczółki 15 czerwca 2019 - 11:00
Kolejka 30 - 22/23. czerwca 2019 [szczegóły] Komentarze (14) 
233. Cartusia Kartuzy 2 - 1 MKS Władysławowo 22 czerwca 2019 - 15:00
234. Potok Pszczółki 4 - 5 Orlęta Reda 22 czerwca 2019 - 15:00
235. Orzeł Trąbki Wielkie 5 - 0 Polonia Gdańsk 22 czerwca 2019 - 15:00
236. KS Kamienica Królewska 0 - 3 GKS Sierakowice
237. Zenit Łęczyce 2 - 1 Gedania II Gdańsk 22 czerwca 2019 - 15:00
238. Portowiec Gdańsk 0 - 3 Bałtyk II Gdynia 22 czerwca 2019 - 15:00
vo, gospodarze nie wyszli na drugą połowę
239. Wietcisa Skarszewy 7 - 2 Czarni Pruszcz Gdański 22 czerwca 2019 - 15:00
240. Sporting Leźno 2 - 3 Sztorm Mosty 22 czerwca 2019 - 15:00




© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE