MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




IV liga - sezon 2018/2019



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Wda Lipusz 0 0 0 0 0 0 - 0
2. Stolem Gniewino 0 0 0 0 0 0 - 0
3. Wikęd Luzino 0 0 0 0 0 0 - 0
4. GKS Kowale 0 0 0 0 0 0 - 0
5. Kaszubia Kościerzyna 0 0 0 0 0 0 - 0
6. Jantar Ustka 0 0 0 0 0 0 - 0
7. Anioły Garczegorze 0 0 0 0 0 0 - 0
8. Arka II Gdynia 0 0 0 0 0 0 - 0
9. Orkan Rumia MKS 0 0 0 0 0 0 - 0
10. Powiśle Dzierzgoń 0 0 0 0 0 0 - 0
11. Grom Nowy Staw 0 0 0 0 0 0 - 0
12. Pogoń Lębork 0 0 0 0 0 0 - 0
13. Gryf Słupsk 0 0 0 0 0 0 - 0
14. Jaguar Gdańsk 0 0 0 0 0 0 - 0
15. GKS Przodkowo 0 0 0 0 0 0 - 0
16. GKS Kolbudy 0 0 0 0 0 0 - 0
17. Lechia II Gdańsk 0 0 0 0 0 0 - 0
18. Bytovia II Bytów 0 0 0 0 0 0 - 0
19. Gedania Gdańsk 0 0 0 0 0 0 - 0
Ostatni komentarz dodał gedaniakibic12345 19.07.2018, 12:42:06



Kolejka 1 - 5. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (12) 
1. GKS Kolbudy - Pogoń Lębork
2. Lechia II Gdańsk - GKS Przodkowo
3. Bytovia II Bytów - Jaguar Gdańsk
4. Wda Lipusz - Gryf Słupsk
5. Stolem Gniewino - Gedania Gdańsk
7. GKS Kowale - Grom Nowy Staw
8. Kaszubia Kościerzyna - Powiśle Dzierzgoń
9. Jantar Ustka - Orkan Rumia MKS
10. Anioły Garczegorze - Arka II Gdynia
Pauza: Wikęd Luzino,
Kolejka 2 - 11/12. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
11. Pogoń Lębork - Arka II Gdynia
12. Anioły Garczegorze - Orkan Rumia MKS
13. Powiśle Dzierzgoń - Jantar Ustka
14. Grom Nowy Staw - Kaszubia Kościerzyna
16. Gedania Gdańsk - Wikęd Luzino
17. Gryf Słupsk - Stolem Gniewino
18. Jaguar Gdańsk - Wda Lipusz
19. GKS Przodkowo - Bytovia II Bytów
20. GKS Kolbudy - Lechia II Gdańsk
Pauza: GKS Kowale,
Kolejka 3 - 15. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
21. Lechia II Gdańsk - Pogoń Lębork
22. Bytovia II Bytów - GKS Kolbudy
23. Wda Lipusz - GKS Przodkowo
24. Stolem Gniewino - Jaguar Gdańsk
25. Wikęd Luzino - Gryf Słupsk
26. GKS Kowale - Gedania Gdańsk
28. Jantar Ustka - Grom Nowy Staw
29. Anioły Garczegorze - Powiśle Dzierzgoń
30. Arka II Gdynia - Orkan Rumia MKS
Pauza: Kaszubia Kościerzyna,
Kolejka 4 - 18/19. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
31. Pogoń Lębork - Orkan Rumia MKS
32. Powiśle Dzierzgoń - Arka II Gdynia
33. Grom Nowy Staw - Anioły Garczegorze
35. Gedania Gdańsk - Kaszubia Kościerzyna
36. Gryf Słupsk - GKS Kowale
37. Jaguar Gdańsk - Wikęd Luzino
38. GKS Przodkowo - Stolem Gniewino
39. GKS Kolbudy - Wda Lipusz
40. Lechia II Gdańsk - Bytovia II Bytów
Pauza: Jantar Ustka,
Kolejka 5 - 25/26. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
41. Bytovia II Bytów - Pogoń Lębork
42. Wda Lipusz - Lechia II Gdańsk
43. Stolem Gniewino - GKS Kolbudy
44. Wikęd Luzino - GKS Przodkowo
45. GKS Kowale - Jaguar Gdańsk
46. Kaszubia Kościerzyna - Gryf Słupsk
47. Jantar Ustka - Gedania Gdańsk
49. Arka II Gdynia - Grom Nowy Staw
50. Orkan Rumia MKS - Powiśle Dzierzgoń
Pauza: Anioły Garczegorze,
Kolejka 6 - 1/2. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
51. Pogoń Lębork - Powiśle Dzierzgoń
52. Grom Nowy Staw - Orkan Rumia MKS
54. Gedania Gdańsk - Anioły Garczegorze
55. Gryf Słupsk - Jantar Ustka
56. Jaguar Gdańsk - Kaszubia Kościerzyna
57. GKS Przodkowo - GKS Kowale
58. GKS Kolbudy - Wikęd Luzino
59. Lechia II Gdańsk - Stolem Gniewino
60. Bytovia II Bytów - Wda Lipusz
Pauza: Arka II Gdynia,
Kolejka 7 - 5. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
61. Wda Lipusz - Pogoń Lębork
62. Stolem Gniewino - Bytovia II Bytów
63. Wikęd Luzino - Lechia II Gdańsk
64. GKS Kowale - GKS Kolbudy
65. Kaszubia Kościerzyna - GKS Przodkowo
66. Jantar Ustka - Jaguar Gdańsk
67. Anioły Garczegorze - Gryf Słupsk
68. Arka II Gdynia - Gedania Gdańsk
70. Powiśle Dzierzgoń - Grom Nowy Staw
Pauza: Orkan Rumia MKS,
Kolejka 8 - 8/9. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. Pogoń Lębork - Grom Nowy Staw
73. Gedania Gdańsk - Orkan Rumia MKS
74. Gryf Słupsk - Arka II Gdynia
75. Jaguar Gdańsk - Anioły Garczegorze
76. GKS Przodkowo - Jantar Ustka
77. GKS Kolbudy - Kaszubia Kościerzyna
78. Lechia II Gdańsk - GKS Kowale
79. Bytovia II Bytów - Wikęd Luzino
80. Wda Lipusz - Stolem Gniewino
Pauza: Powiśle Dzierzgoń,
Kolejka 9 - 15/16. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
81. Stolem Gniewino - Pogoń Lębork
82. Wikęd Luzino - Wda Lipusz
83. GKS Kowale - Bytovia II Bytów
84. Kaszubia Kościerzyna - Lechia II Gdańsk
85. Jantar Ustka - GKS Kolbudy
86. Anioły Garczegorze - GKS Przodkowo
87. Arka II Gdynia - Jaguar Gdańsk
88. Orkan Rumia MKS - Gryf Słupsk
89. Powiśle Dzierzgoń - Gedania Gdańsk
Pauza: Grom Nowy Staw,
Kolejka 10 - 22/23. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
92. Gedania Gdańsk - Grom Nowy Staw
93. Gryf Słupsk - Powiśle Dzierzgoń
94. Jaguar Gdańsk - Orkan Rumia MKS
95. GKS Przodkowo - Arka II Gdynia
96. GKS Kolbudy - Anioły Garczegorze
97. Lechia II Gdańsk - Jantar Ustka
98. Bytovia II Bytów - Kaszubia Kościerzyna
99. Wda Lipusz - GKS Kowale
100. Stolem Gniewino - Wikęd Luzino
Pauza: Pogoń Lębork,
Kolejka 11 - 29/30. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
101. Wikęd Luzino - Pogoń Lębork
102. GKS Kowale - Stolem Gniewino
103. Kaszubia Kościerzyna - Wda Lipusz
104. Jantar Ustka - Bytovia II Bytów
105. Anioły Garczegorze - Lechia II Gdańsk
106. Arka II Gdynia - GKS Kolbudy
107. Orkan Rumia MKS - GKS Przodkowo
108. Powiśle Dzierzgoń - Jaguar Gdańsk
109. Grom Nowy Staw - Gryf Słupsk
Pauza: Gedania Gdańsk,
Kolejka 12 - 6/7. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
111. Pogoń Lębork - Gedania Gdańsk
113. Jaguar Gdańsk - Grom Nowy Staw
114. GKS Przodkowo - Powiśle Dzierzgoń
115. GKS Kolbudy - Orkan Rumia MKS
116. Lechia II Gdańsk - Arka II Gdynia
117. Bytovia II Bytów - Anioły Garczegorze
118. Wda Lipusz - Jantar Ustka
119. Stolem Gniewino - Kaszubia Kościerzyna
120. Wikęd Luzino - GKS Kowale
Pauza: Gryf Słupsk,
Kolejka 13 - 13/14. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
121. GKS Kowale - Pogoń Lębork
122. Kaszubia Kościerzyna - Wikęd Luzino
123. Jantar Ustka - Stolem Gniewino
124. Anioły Garczegorze - Wda Lipusz
125. Arka II Gdynia - Bytovia II Bytów
126. Orkan Rumia MKS - Lechia II Gdańsk
127. Powiśle Dzierzgoń - GKS Kolbudy
128. Grom Nowy Staw - GKS Przodkowo
130. Gedania Gdańsk - Gryf Słupsk
Pauza: Jaguar Gdańsk,
Kolejka 14 - 20/21. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
131. Pogoń Lębork - Gryf Słupsk
132. Jaguar Gdańsk - Gedania Gdańsk
134. GKS Kolbudy - Grom Nowy Staw
135. Lechia II Gdańsk - Powiśle Dzierzgoń
136. Bytovia II Bytów - Orkan Rumia MKS
137. Wda Lipusz - Arka II Gdynia
138. Stolem Gniewino - Anioły Garczegorze
139. Wikęd Luzino - Jantar Ustka
140. GKS Kowale - Kaszubia Kościerzyna
Pauza: GKS Przodkowo,
Kolejka 15 - 27/28. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
141. Kaszubia Kościerzyna - Pogoń Lębork
142. Jantar Ustka - GKS Kowale
143. Anioły Garczegorze - Wikęd Luzino
144. Arka II Gdynia - Stolem Gniewino
145. Orkan Rumia MKS - Wda Lipusz
146. Powiśle Dzierzgoń - Bytovia II Bytów
147. Grom Nowy Staw - Lechia II Gdańsk
149. Gedania Gdańsk - GKS Przodkowo
150. Gryf Słupsk - Jaguar Gdańsk
Pauza: GKS Kolbudy,
Kolejka 16 - 3/4. listopada 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
151. Pogoń Lębork - Jaguar Gdańsk
152. GKS Przodkowo - Gryf Słupsk
153. GKS Kolbudy - Gedania Gdańsk
155. Bytovia II Bytów - Grom Nowy Staw
156. Wda Lipusz - Powiśle Dzierzgoń
157. Stolem Gniewino - Orkan Rumia MKS
158. Wikęd Luzino - Arka II Gdynia
159. GKS Kowale - Anioły Garczegorze
160. Kaszubia Kościerzyna - Jantar Ustka
Pauza: Lechia II Gdańsk,
Kolejka 17 - 10/11. listopada 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
161. Jantar Ustka - Pogoń Lębork
162. Anioły Garczegorze - Kaszubia Kościerzyna
163. Arka II Gdynia - GKS Kowale
164. Orkan Rumia MKS - Wikęd Luzino
165. Powiśle Dzierzgoń - Stolem Gniewino
166. Grom Nowy Staw - Wda Lipusz
168. Gedania Gdańsk - Lechia II Gdańsk
169. Gryf Słupsk - GKS Kolbudy
170. Jaguar Gdańsk - GKS Przodkowo
Pauza: Bytovia II Bytów,
Kolejka 18 - 17/18. listopada 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
171. Pogoń Lębork - GKS Przodkowo
172. GKS Kolbudy - Jaguar Gdańsk
173. Lechia II Gdańsk - Gryf Słupsk
174. Bytovia II Bytów - Gedania Gdańsk
176. Stolem Gniewino - Grom Nowy Staw
177. Wikęd Luzino - Powiśle Dzierzgoń
178. GKS Kowale - Orkan Rumia MKS
179. Kaszubia Kościerzyna - Arka II Gdynia
180. Jantar Ustka - Anioły Garczegorze
Pauza: Wda Lipusz,
Kolejka 19 - 24/25. listopada 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
181. Anioły Garczegorze - Pogoń Lębork
182. Arka II Gdynia - Jantar Ustka
183. Orkan Rumia MKS - Kaszubia Kościerzyna
184. Powiśle Dzierzgoń - GKS Kowale
185. Grom Nowy Staw - Wikęd Luzino
187. Gedania Gdańsk - Wda Lipusz
188. Gryf Słupsk - Bytovia II Bytów
189. Jaguar Gdańsk - Lechia II Gdańsk
190. GKS Przodkowo - GKS Kolbudy
Pauza: Stolem Gniewino,
Kolejka 20 [szczegóły] Komentarze (0) 
191. Pogoń Lębork - GKS Kolbudy
192. GKS Przodkowo - Lechia II Gdańsk
193. Jaguar Gdańsk - Bytovia II Bytów
194. Gryf Słupsk - Wda Lipusz
195. Gedania Gdańsk - Stolem Gniewino
197. Grom Nowy Staw - GKS Kowale
198. Powiśle Dzierzgoń - Kaszubia Kościerzyna
199. Orkan Rumia MKS - Jantar Ustka
200. Arka II Gdynia - Anioły Garczegorze
Pauza: Wikęd Luzino,
Kolejka 21 [szczegóły] Komentarze (0) 
201. Arka II Gdynia - Pogoń Lębork
202. Orkan Rumia MKS - Anioły Garczegorze
203. Jantar Ustka - Powiśle Dzierzgoń
204. Kaszubia Kościerzyna - Grom Nowy Staw
206. Wikęd Luzino - Gedania Gdańsk
207. Stolem Gniewino - Gryf Słupsk
208. Wda Lipusz - Jaguar Gdańsk
209. Bytovia II Bytów - GKS Przodkowo
210. Lechia II Gdańsk - GKS Kolbudy
Pauza: GKS Kowale,
Kolejka 22 [szczegóły] Komentarze (0) 
211. Pogoń Lębork - Lechia II Gdańsk
212. GKS Kolbudy - Bytovia II Bytów
213. GKS Przodkowo - Wda Lipusz
214. Jaguar Gdańsk - Stolem Gniewino
215. Gryf Słupsk - Wikęd Luzino
216. Gedania Gdańsk - GKS Kowale
218. Grom Nowy Staw - Jantar Ustka
219. Powiśle Dzierzgoń - Anioły Garczegorze
220. Orkan Rumia MKS - Arka II Gdynia
Pauza: Kaszubia Kościerzyna,
Kolejka 23 [szczegóły] Komentarze (0) 
221. Orkan Rumia MKS - Pogoń Lębork
222. Arka II Gdynia - Powiśle Dzierzgoń
223. Anioły Garczegorze - Grom Nowy Staw
225. Kaszubia Kościerzyna - Gedania Gdańsk
226. GKS Kowale - Gryf Słupsk
227. Wikęd Luzino - Jaguar Gdańsk
228. Stolem Gniewino - GKS Przodkowo
229. Wda Lipusz - GKS Kolbudy
230. Bytovia II Bytów - Lechia II Gdańsk
Pauza: Jantar Ustka,
Kolejka 24 [szczegóły] Komentarze (0) 
231. Pogoń Lębork - Bytovia II Bytów
232. Lechia II Gdańsk - Wda Lipusz
233. GKS Kolbudy - Stolem Gniewino
234. GKS Przodkowo - Wikęd Luzino
235. Jaguar Gdańsk - GKS Kowale
236. Gryf Słupsk - Kaszubia Kościerzyna
237. Gedania Gdańsk - Jantar Ustka
239. Grom Nowy Staw - Arka II Gdynia
240. Powiśle Dzierzgoń - Orkan Rumia MKS
Pauza: Anioły Garczegorze,
Kolejka 25 [szczegóły] Komentarze (0) 
241. Powiśle Dzierzgoń - Pogoń Lębork
242. Orkan Rumia MKS - Grom Nowy Staw
244. Anioły Garczegorze - Gedania Gdańsk
245. Jantar Ustka - Gryf Słupsk
246. Kaszubia Kościerzyna - Jaguar Gdańsk
247. GKS Kowale - GKS Przodkowo
248. Wikęd Luzino - GKS Kolbudy
249. Stolem Gniewino - Lechia II Gdańsk
250. Wda Lipusz - Bytovia II Bytów
Pauza: Arka II Gdynia,
Kolejka 26 [szczegóły] Komentarze (0) 
251. Pogoń Lębork - Wda Lipusz
252. Bytovia II Bytów - Stolem Gniewino
253. Lechia II Gdańsk - Wikęd Luzino
254. GKS Kolbudy - GKS Kowale
255. GKS Przodkowo - Kaszubia Kościerzyna
256. Jaguar Gdańsk - Jantar Ustka
257. Gryf Słupsk - Anioły Garczegorze
258. Gedania Gdańsk - Arka II Gdynia
260. Grom Nowy Staw - Powiśle Dzierzgoń
Pauza: Orkan Rumia MKS,
Kolejka 27 [szczegóły] Komentarze (0) 
261. Grom Nowy Staw - Pogoń Lębork
263. Orkan Rumia MKS - Gedania Gdańsk
264. Arka II Gdynia - Gryf Słupsk
265. Anioły Garczegorze - Jaguar Gdańsk
266. Jantar Ustka - GKS Przodkowo
267. Kaszubia Kościerzyna - GKS Kolbudy
268. GKS Kowale - Lechia II Gdańsk
269. Wikęd Luzino - Bytovia II Bytów
270. Stolem Gniewino - Wda Lipusz
Pauza: Powiśle Dzierzgoń,
Kolejka 28 [szczegóły] Komentarze (0) 
271. Pogoń Lębork - Stolem Gniewino
272. Wda Lipusz - Wikęd Luzino
273. Bytovia II Bytów - GKS Kowale
274. Lechia II Gdańsk - Kaszubia Kościerzyna
275. GKS Kolbudy - Jantar Ustka
276. GKS Przodkowo - Anioły Garczegorze
277. Jaguar Gdańsk - Arka II Gdynia
278. Gryf Słupsk - Orkan Rumia MKS
279. Gedania Gdańsk - Powiśle Dzierzgoń
Pauza: Grom Nowy Staw,
Kolejka 29 [szczegóły] Komentarze (0) 
282. Grom Nowy Staw - Gedania Gdańsk
283. Powiśle Dzierzgoń - Gryf Słupsk
284. Orkan Rumia MKS - Jaguar Gdańsk
285. Arka II Gdynia - GKS Przodkowo
286. Anioły Garczegorze - GKS Kolbudy
287. Jantar Ustka - Lechia II Gdańsk
288. Kaszubia Kościerzyna - Bytovia II Bytów
289. GKS Kowale - Wda Lipusz
290. Wikęd Luzino - Stolem Gniewino
Pauza: Pogoń Lębork,
Kolejka 30 [szczegóły] Komentarze (0) 
291. Pogoń Lębork - Wikęd Luzino
292. Stolem Gniewino - GKS Kowale
293. Wda Lipusz - Kaszubia Kościerzyna
294. Bytovia II Bytów - Jantar Ustka
295. Lechia II Gdańsk - Anioły Garczegorze
296. GKS Kolbudy - Arka II Gdynia
297. GKS Przodkowo - Orkan Rumia MKS
298. Jaguar Gdańsk - Powiśle Dzierzgoń
299. Gryf Słupsk - Grom Nowy Staw
Pauza: Gedania Gdańsk,
Kolejka 31 [szczegóły] Komentarze (0) 
301. Gedania Gdańsk - Pogoń Lębork
303. Grom Nowy Staw - Jaguar Gdańsk
304. Powiśle Dzierzgoń - GKS Przodkowo
305. Orkan Rumia MKS - GKS Kolbudy
306. Arka II Gdynia - Lechia II Gdańsk
307. Anioły Garczegorze - Bytovia II Bytów
308. Jantar Ustka - Wda Lipusz
309. Kaszubia Kościerzyna - Stolem Gniewino
310. GKS Kowale - Wikęd Luzino
Pauza: Gryf Słupsk,
Kolejka 32 [szczegóły] Komentarze (0) 
311. Pogoń Lębork - GKS Kowale
312. Wikęd Luzino - Kaszubia Kościerzyna
313. Stolem Gniewino - Jantar Ustka
314. Wda Lipusz - Anioły Garczegorze
315. Bytovia II Bytów - Arka II Gdynia
316. Lechia II Gdańsk - Orkan Rumia MKS
317. GKS Kolbudy - Powiśle Dzierzgoń
318. GKS Przodkowo - Grom Nowy Staw
320. Gryf Słupsk - Gedania Gdańsk
Pauza: Jaguar Gdańsk,
Kolejka 33 [szczegóły] Komentarze (0) 
321. Gryf Słupsk - Pogoń Lębork
322. Gedania Gdańsk - Jaguar Gdańsk
324. Grom Nowy Staw - GKS Kolbudy
325. Powiśle Dzierzgoń - Lechia II Gdańsk
326. Orkan Rumia MKS - Bytovia II Bytów
327. Arka II Gdynia - Wda Lipusz
328. Anioły Garczegorze - Stolem Gniewino
329. Jantar Ustka - Wikęd Luzino
330. Kaszubia Kościerzyna - GKS Kowale
Pauza: GKS Przodkowo,
Kolejka 34 [szczegóły] Komentarze (0) 
331. Pogoń Lębork - Kaszubia Kościerzyna
332. GKS Kowale - Jantar Ustka
333. Wikęd Luzino - Anioły Garczegorze
334. Stolem Gniewino - Arka II Gdynia
335. Wda Lipusz - Orkan Rumia MKS
336. Bytovia II Bytów - Powiśle Dzierzgoń
337. Lechia II Gdańsk - Grom Nowy Staw
339. GKS Przodkowo - Gedania Gdańsk
340. Jaguar Gdańsk - Gryf Słupsk
Pauza: GKS Kolbudy,
Kolejka 35 [szczegóły] Komentarze (0) 
341. Jaguar Gdańsk - Pogoń Lębork
342. Gryf Słupsk - GKS Przodkowo
343. Gedania Gdańsk - GKS Kolbudy
345. Grom Nowy Staw - Bytovia II Bytów
346. Powiśle Dzierzgoń - Wda Lipusz
347. Orkan Rumia MKS - Stolem Gniewino
348. Arka II Gdynia - Wikęd Luzino
349. Anioły Garczegorze - GKS Kowale
350. Jantar Ustka - Kaszubia Kościerzyna
Pauza: Lechia II Gdańsk,
Kolejka 36 [szczegóły] Komentarze (0) 
351. Pogoń Lębork - Jantar Ustka
352. Kaszubia Kościerzyna - Anioły Garczegorze
353. GKS Kowale - Arka II Gdynia
354. Wikęd Luzino - Orkan Rumia MKS
355. Stolem Gniewino - Powiśle Dzierzgoń
356. Wda Lipusz - Grom Nowy Staw
358. Lechia II Gdańsk - Gedania Gdańsk
359. GKS Kolbudy - Gryf Słupsk
360. GKS Przodkowo - Jaguar Gdańsk
Pauza: Bytovia II Bytów,
Kolejka 37 [szczegóły] Komentarze (0) 
361. GKS Przodkowo - Pogoń Lębork
362. Jaguar Gdańsk - GKS Kolbudy
363. Gryf Słupsk - Lechia II Gdańsk
364. Gedania Gdańsk - Bytovia II Bytów
366. Grom Nowy Staw - Stolem Gniewino
367. Powiśle Dzierzgoń - Wikęd Luzino
368. Orkan Rumia MKS - GKS Kowale
369. Arka II Gdynia - Kaszubia Kościerzyna
370. Anioły Garczegorze - Jantar Ustka
Pauza: Wda Lipusz,
Kolejka 38 [szczegóły] Komentarze (0) 
371. Pogoń Lębork - Anioły Garczegorze
372. Jantar Ustka - Arka II Gdynia
373. Kaszubia Kościerzyna - Orkan Rumia MKS
374. GKS Kowale - Powiśle Dzierzgoń
375. Wikęd Luzino - Grom Nowy Staw
377. Wda Lipusz - Gedania Gdańsk
378. Bytovia II Bytów - Gryf Słupsk
379. Lechia II Gdańsk - Jaguar Gdańsk
380. GKS Kolbudy - GKS Przodkowo




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE