ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2018 W PRZODKOWIE - 13 KATEGORII WIEKOWYCH
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki
Piłkarska Liga Narodów




IV liga - sezon 2018/2019



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Gryf Słupsk 10 27 9 0 1 29 - 9
2. Grom Nowy Staw 9 22 7 1 1 29 - 11
3. Wda Lipusz 10 20 6 2 2 23 - 18
4. GKS Przodkowo 10 19 6 1 3 23 - 12
5. Lechia II Gdańsk 10 17 5 2 3 22 - 13 1 3 1 0 0 2 - 1
6. Powiśle Dzierzgoń 9 17 5 2 2 17 - 12
7. Stolem Gniewino 10 17 5 2 3 22 - 16 1 0 0 0 1 1 - 2
8. Arka II Gdynia 9 14 4 2 3 22 - 17
9. Wikęd Luzino 9 14 4 2 3 14 - 11
10. GKS Kowale 9 11 3 2 4 12 - 9
11. Jaguar Gdańsk 10 10 2 4 4 10 - 16 2 3 1 0 1 3 - 2
12. Bytovia II Bytów 10 10 2 4 4 10 - 20 1 3 1 0 0 1 - 0
13. Jantar Ustka 9 10 3 1 5 16 - 28 1 0 0 0 1 1 - 3
14. Gedania Gdańsk 10 8 2 2 6 14 - 23
15. GKS Kolbudy 10 8 2 2 6 15 - 25
16. Orkan Rumia MKS 9 7 1 4 4 11 - 19 1 1 0 1 0 1 - 1
17. Pogoń Lębork 9 7 1 4 4 9 - 18 1 1 0 1 0 1 - 1
18. Kaszubia Kościerzyna 9 6 2 0 7 12 - 22
19. Anioły Garczegorze 9 5 0 5 4 5 - 16
Ostatni komentarz dodał Kaszubia_1946 23.09.2018, 17:15:49



Kolejka 1 - 5. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (67) 
1. GKS Kolbudy 3 - 1 Pogoń Lębork 5 sierpnia 2018 - 17:00
2. Lechia II Gdańsk 0 - 1 GKS Przodkowo 8 sierpnia 2018 - 17:30
3. Bytovia II Bytów 1 - 0 Jaguar Gdańsk 5 sierpnia 2018 - 11:00
4. Wda Lipusz 1 - 4 Gryf Słupsk 5 sierpnia 2018 - 15:00
5. Stolem Gniewino 0 - 2 Gedania Gdańsk 5 sierpnia 2018 - 14:00
7. GKS Kowale 1 - 2 Grom Nowy Staw 5 sierpnia 2018 - 17:00
8. Kaszubia Kościerzyna 1 - 3 Powiśle Dzierzgoń 5 sierpnia 2018 - 13:00
9. Jantar Ustka 4 - 3 Orkan Rumia MKS 5 sierpnia 2018 - 18:00
10. Anioły Garczegorze 1 - 1 Arka II Gdynia 5 sierpnia 2018 - 17:00
Pauza: Wikęd Luzino,
Kolejka 2 - 11/12. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (57) 
11. Pogoń Lębork 1 - 1 Arka II Gdynia 9 sierpnia 2018 - 18:00
12. Anioły Garczegorze 0 - 0 Orkan Rumia MKS 11 sierpnia 2018 - 18:00
13. Powiśle Dzierzgoń 3 - 0 Jantar Ustka 11 sierpnia 2018 - 16:00
14. Grom Nowy Staw 3 - 2 Kaszubia Kościerzyna 11 sierpnia 2018 - 14:00
16. Gedania Gdańsk 2 - 3 Wikęd Luzino 11 sierpnia 2018 - 11:00
17. Gryf Słupsk 4 - 1 Stolem Gniewino 11 sierpnia 2018 - 17:00
18. Jaguar Gdańsk 0 - 2 Wda Lipusz 11 sierpnia 2018 - 15:00
19. GKS Przodkowo 2 - 0 Bytovia II Bytów 11 sierpnia 2018 - 17:00
20. GKS Kolbudy 0 - 5 Lechia II Gdańsk 11 sierpnia 2018 - 17:00
Pauza: GKS Kowale,
Kolejka 3 - 15. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (45) 
21. Lechia II Gdańsk 5 - 0 Pogoń Lębork 15 sierpnia 2018 - 11:00
22. Bytovia II Bytów 3 - 1 GKS Kolbudy 15 sierpnia 2018 - 11:00
23. Wda Lipusz 2 - 1 GKS Przodkowo 15 sierpnia 2018 - 17:00
24. Stolem Gniewino 4 - 0 Jaguar Gdańsk 15 sierpnia 2018 - 13:00
25. Wikęd Luzino 0 - 1 Gryf Słupsk 15 sierpnia 2018 - 13:00
26. GKS Kowale 1 - 1 Gedania Gdańsk 15 sierpnia 2018 - 15:00
28. Jantar Ustka 0 - 6 Grom Nowy Staw 15 sierpnia 2018 - 18:00
29. Anioły Garczegorze 1 - 1 Powiśle Dzierzgoń 15 sierpnia 2018 - 17:00
30. Arka II Gdynia 1 - 2 Orkan Rumia MKS 15 sierpnia 2018 - 12:00
Pauza: Kaszubia Kościerzyna,
Kolejka 4 - 18/19. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (32) 
31. Pogoń Lębork 1 - 1 Orkan Rumia MKS 19 sierpnia 2018 - 18:30
32. Powiśle Dzierzgoń 3 - 0 Arka II Gdynia 18 sierpnia 2018 - 16:00
33. Grom Nowy Staw 4 - 0 Anioły Garczegorze 18 sierpnia 2018 - 14:00
35. Gedania Gdańsk 1 - 2 Kaszubia Kościerzyna 18 sierpnia 2018 - 11:00
36. Gryf Słupsk 2 - 0 GKS Kowale 18 sierpnia 2018 - 17:00
37. Jaguar Gdańsk 1 - 1 Wikęd Luzino 18 sierpnia 2018 - 15:00
38. GKS Przodkowo 1 - 1 Stolem Gniewino 18 sierpnia 2018 - 17:00
39. GKS Kolbudy 3 - 3 Wda Lipusz 18 sierpnia 2018 - 17:00
40. Lechia II Gdańsk 1 - 1 Bytovia II Bytów 18 sierpnia 2018 - 11:00
Pauza: Jantar Ustka,
Kolejka 5 - 25/26. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (40) 
41. Bytovia II Bytów 0 - 0 Pogoń Lębork 26 sierpnia 2018 - 11:00
42. Wda Lipusz 6 - 3 Lechia II Gdańsk 25 sierpnia 2018 - 17:00
43. Stolem Gniewino 2 - 1 GKS Kolbudy 26 sierpnia 2018 - 17:00
44. Wikęd Luzino 2 - 1 GKS Przodkowo 25 sierpnia 2018 - 11:00
45. GKS Kowale 1 - 1 Jaguar Gdańsk 25 sierpnia 2018 - 14:00
46. Kaszubia Kościerzyna 2 - 3 Gryf Słupsk 25 sierpnia 2018 - 15:00
47. Jantar Ustka 3 - 0 Gedania Gdańsk 25 sierpnia 2018 - 18:00
49. Arka II Gdynia 6 - 1 Grom Nowy Staw 26 sierpnia 2018 - 18:00
50. Powiśle Dzierzgoń 2 - 0 Orkan Rumia MKS 26 sierpnia 2018 - 17:00
w Redzie
Pauza: Anioły Garczegorze,
Kolejka 6 - 1/2. września 2018 [szczegóły] Komentarze (39) 
51. Pogoń Lębork 3 - 2 Powiśle Dzierzgoń 1 września 2018 - 17:00
52. Grom Nowy Staw 6 - 1 Orkan Rumia MKS 1 września 2018 - 14:00
54. Gedania Gdańsk 4 - 1 Anioły Garczegorze 1 września 2018 - 11:00
55. Gryf Słupsk 5 - 0 Jantar Ustka 2 września 2018 - 15:00
56. Jaguar Gdańsk 1 - 0 Kaszubia Kościerzyna 1 września 2018 - 15:00
57. GKS Przodkowo 1 - 2 GKS Kowale 1 września 2018 - 16:00
58. GKS Kolbudy 0 - 3 Wikęd Luzino 1 września 2018 - 17:00
59. Lechia II Gdańsk 2 - 1 Stolem Gniewino 1 września 2018 - 11:00
60. Bytovia II Bytów 1 - 1 Wda Lipusz 2 września 2018 - 11:00
Pauza: Arka II Gdynia,
Kolejka 7 - 5. września 2018 [szczegóły] Komentarze (21) 
61. Wda Lipusz 3 - 2 Pogoń Lębork 5 września 2018 - 17:00
62. Stolem Gniewino 7 - 3 Bytovia II Bytów 5 września 2018 - 19:00
63. Wikęd Luzino 2 - 0 Lechia II Gdańsk 5 września 2018 - 17:00
64. GKS Kowale 2 - 0 GKS Kolbudy 5 września 2018 - 17:00
65. Kaszubia Kościerzyna 2 - 3 GKS Przodkowo 5 września 2018 - 17:00
66. Jantar Ustka 1 - 3 Jaguar Gdańsk 5 września 2018 - 17:30
67. Anioły Garczegorze 0 - 1 Gryf Słupsk 5 września 2018 - 17:30
68. Arka II Gdynia 5 - 1 Gedania Gdańsk 5 września 2018 - 17:00
70. Powiśle Dzierzgoń 0 - 0 Grom Nowy Staw 5 września 2018 - 17:30
Pauza: Orkan Rumia MKS,
Kolejka 8 - 8/9. września 2018 [szczegóły] Komentarze (30) 
71. Pogoń Lębork 1 - 3 Grom Nowy Staw 8 września 2018 - 17:00
73. Gedania Gdańsk 1 - 1 Orkan Rumia MKS 8 września 2018 - 11:00
74. Gryf Słupsk 3 - 5 Arka II Gdynia 8 września 2018 - 17:00
75. Jaguar Gdańsk 1 - 1 Anioły Garczegorze 9 września 2018 - 11:00
76. GKS Przodkowo 4 - 1 Jantar Ustka 8 września 2018 - 16:00
77. GKS Kolbudy 4 - 0 Kaszubia Kościerzyna 8 września 2018 - 17:00
78. Lechia II Gdańsk 1 - 0 GKS Kowale 8 września 2018 - 11:00
79. Bytovia II Bytów 1 - 1 Wikęd Luzino 9 września 2018 - 11:00
80. Wda Lipusz 2 - 3 Stolem Gniewino 8 września 2018 - 15:00
Pauza: Powiśle Dzierzgoń,
Kolejka 9 - 15/16. września 2018 [szczegóły] Komentarze (19) 
81. Stolem Gniewino 0 - 0 Pogoń Lębork 15 września 2018 - 17:00
82. Wikęd Luzino 1 - 2 Wda Lipusz 15 września 2018 - 14:00
83. GKS Kowale 5 - 0 Bytovia II Bytów 15 września 2018 - 14:00
84. Kaszubia Kościerzyna 1 - 4 Lechia II Gdańsk 15 września 2018 - 16:00
85. Jantar Ustka 6 - 3 GKS Kolbudy 15 września 2018 - 17:00
86. Anioły Garczegorze 1 - 4 GKS Przodkowo 16 września 2018 - 14:00
87. Arka II Gdynia 2 - 0 Jaguar Gdańsk 16 września 2018 - 11:00
88. Gryf Słupsk 1 - 0 Orkan Rumia MKS 16 września 2018 - 14:00
w Redzie
89. Powiśle Dzierzgoń 3 - 2 Gedania Gdańsk 15 września 2018 - 16:00
Pauza: Grom Nowy Staw,
Kolejka 10 - 22/23. września 2018 [szczegóły] Komentarze (22) 
92. Gedania Gdańsk 0 - 4 Grom Nowy Staw 22 września 2018 - 11:00
93. Gryf Słupsk 5 - 0 Powiśle Dzierzgoń 22 września 2018 - 16:00
94. Jaguar Gdańsk 3 - 3 Orkan Rumia MKS 22 września 2018 - 15:00
95. GKS Przodkowo 5 - 1 Arka II Gdynia 22 września 2018 - 16:00
96. GKS Kolbudy 0 - 0 Anioły Garczegorze 22 września 2018 - 13:00
97. Lechia II Gdańsk 1 - 1 Jantar Ustka 22 września 2018 - 11:00
98. Bytovia II Bytów 0 - 2 Kaszubia Kościerzyna 23 września 2018 - 11:00
99. Wda Lipusz 1 - 0 GKS Kowale 23 września 2018 - 15:00
100. Stolem Gniewino 3 - 1 Wikęd Luzino 22 września 2018 - 12:00
Pauza: Pogoń Lębork,
Kolejka 11 - 29/30. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
101. Wikęd Luzino - Pogoń Lębork 29 września 2018 - 16:00
102. GKS Kowale - Stolem Gniewino 29 września 2018 - 14:00
103. Kaszubia Kościerzyna - Wda Lipusz 29 września 2018 - 16:00
104. Jantar Ustka - Bytovia II Bytów 29 września 2018 - 16:00
105. Anioły Garczegorze - Lechia II Gdańsk 29 września 2018 - 11:00
106. Arka II Gdynia - GKS Kolbudy 30 września 2018 - 11:00
107. Orkan Rumia MKS - GKS Przodkowo 29 września 2018 - 16:00
w Redzie
108. Powiśle Dzierzgoń - Jaguar Gdańsk 29 września 2018 - 16:00
109. Grom Nowy Staw - Gryf Słupsk 29 września 2018 - 13:00
Pauza: Gedania Gdańsk,
Kolejka 12 - 6/7. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
111. Pogoń Lębork - Gedania Gdańsk 6 października 2018 - 16:00
113. Jaguar Gdańsk - Grom Nowy Staw 6 października 2018 - 15:00
114. GKS Przodkowo - Powiśle Dzierzgoń 6 października 2018 - 14:00
115. GKS Kolbudy - Orkan Rumia MKS 6 października 2018 - 15:00
116. Lechia II Gdańsk - Arka II Gdynia 6 października 2018 - 11:00
117. Bytovia II Bytów - Anioły Garczegorze 7 października 2018 - 11:00
118. Wda Lipusz - Jantar Ustka 7 października 2018 - 14:00
119. Stolem Gniewino - Kaszubia Kościerzyna 6 października 2018 - 14:00
120. Wikęd Luzino - GKS Kowale 6 października 2018 - 16:00
Pauza: Gryf Słupsk,
Kolejka 13 - 13/14. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
121. GKS Kowale - Pogoń Lębork 13 października 2018 - 14:00
122. Kaszubia Kościerzyna - Wikęd Luzino 13 października 2018 - 15:00
123. Jantar Ustka - Stolem Gniewino 13 października 2018 - 15:00
124. Anioły Garczegorze - Wda Lipusz 14 października 2018 - 14:00
125. Arka II Gdynia - Bytovia II Bytów 13 października 2018
126. Orkan Rumia MKS - Lechia II Gdańsk 13 października 2018 - 15:00
127. Powiśle Dzierzgoń - GKS Kolbudy 13 października 2018 - 14:00
128. Grom Nowy Staw - GKS Przodkowo 13 października 2018 - 14:00
130. Gedania Gdańsk - Gryf Słupsk 13 października 2018 - 11:00
Pauza: Jaguar Gdańsk,
Kolejka 14 - 20/21. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
131. Pogoń Lębork - Gryf Słupsk 20 października 2018 - 15:30
132. Jaguar Gdańsk - Gedania Gdańsk 20 października 2018 - 14:30
134. GKS Kolbudy - Grom Nowy Staw 20 października 2018 - 15:00
135. Lechia II Gdańsk - Powiśle Dzierzgoń 20 października 2018 - 11:00
136. Bytovia II Bytów - Orkan Rumia MKS 21 października 2018 - 11:00
137. Wda Lipusz - Arka II Gdynia 21 października 2018 - 14:00
138. Stolem Gniewino - Anioły Garczegorze 20 października 2018 - 14:00
139. Wikęd Luzino - Jantar Ustka 20 października 2018 - 15:00
140. GKS Kowale - Kaszubia Kościerzyna 20 października 2018 - 14:00
Pauza: GKS Przodkowo,
Kolejka 15 - 27/28. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
141. Kaszubia Kościerzyna - Pogoń Lębork 27 października 2018 - 14:00
142. Jantar Ustka - GKS Kowale 27 października 2018 - 15:00
143. Anioły Garczegorze - Wikęd Luzino 28 października 2018 - 14:00
144. Arka II Gdynia - Stolem Gniewino 27 października 2018
145. Orkan Rumia MKS - Wda Lipusz 27 października 2018 - 14:00
146. Powiśle Dzierzgoń - Bytovia II Bytów 27 października 2018 - 13:00
147. Grom Nowy Staw - Lechia II Gdańsk 27 października 2018 - 14:00
149. Gedania Gdańsk - GKS Przodkowo 27 października 2018 - 11:00
150. Gryf Słupsk - Jaguar Gdańsk 27 października 2018 - 14:00
Pauza: GKS Kolbudy,
Kolejka 16 - 3/4. listopada 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
151. Pogoń Lębork - Jaguar Gdańsk 3 listopada 2018 - 14:00
152. GKS Przodkowo - Gryf Słupsk 3 listopada 2018 - 13:00
153. GKS Kolbudy - Gedania Gdańsk 3 listopada 2018 - 14:00
155. Bytovia II Bytów - Grom Nowy Staw 4 listopada 2018 - 11:00
156. Wda Lipusz - Powiśle Dzierzgoń 3 listopada 2018 - 14:00
157. Stolem Gniewino - Orkan Rumia MKS 3 listopada 2018 - 14:00
158. Wikęd Luzino - Arka II Gdynia 3 listopada 2018 - 13:00
159. GKS Kowale - Anioły Garczegorze 3 listopada 2018 - 14:00
160. Kaszubia Kościerzyna - Jantar Ustka 3 listopada 2018 - 12:00
Pauza: Lechia II Gdańsk,
Kolejka 17 - 10/11. listopada 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
161. Jantar Ustka - Pogoń Lębork 10 listopada 2018 - 14:00
162. Anioły Garczegorze - Kaszubia Kościerzyna 11 listopada 2018 - 13:00
163. Arka II Gdynia - GKS Kowale 10 listopada 2018
164. Orkan Rumia MKS - Wikęd Luzino 10 listopada 2018 - 13:30
165. Powiśle Dzierzgoń - Stolem Gniewino 10 listopada 2018 - 13:00
166. Grom Nowy Staw - Wda Lipusz 10 listopada 2018 - 13:00
168. Gedania Gdańsk - Lechia II Gdańsk 10 listopada 2018 - 11:00
169. Gryf Słupsk - GKS Kolbudy 10 listopada 2018 - 13:00
170. Jaguar Gdańsk - GKS Przodkowo 10 listopada 2018 - 11:00
Pauza: Bytovia II Bytów,
Kolejka 18 - 17/18. listopada 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
171. Pogoń Lębork - GKS Przodkowo 17 listopada 2018 - 13:00
172. GKS Kolbudy - Jaguar Gdańsk 17 listopada 2018 - 14:00
173. Lechia II Gdańsk - Gryf Słupsk 17 listopada 2018 - 11:00
174. Bytovia II Bytów - Gedania Gdańsk 18 listopada 2018 - 11:00
176. Stolem Gniewino - Grom Nowy Staw 17 listopada 2018 - 13:00
177. Wikęd Luzino - Powiśle Dzierzgoń 17 listopada 2018 - 13:00
178. GKS Kowale - Orkan Rumia MKS 17 listopada 2018 - 14:00
179. Kaszubia Kościerzyna - Arka II Gdynia 17 listopada 2018 - 12:00
180. Jantar Ustka - Anioły Garczegorze 17 listopada 2018 - 13:00
Pauza: Wda Lipusz,
Kolejka 19 - 24/25. listopada 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
181. Anioły Garczegorze - Pogoń Lębork 25 listopada 2018 - 13:00
182. Arka II Gdynia - Jantar Ustka 24 listopada 2018
183. Orkan Rumia MKS - Kaszubia Kościerzyna 25 listopada 2018 - 12:00
184. Powiśle Dzierzgoń - GKS Kowale 24 listopada 2018 - 13:00
185. Grom Nowy Staw - Wikęd Luzino 24 listopada 2018 - 12:00
187. Gedania Gdańsk - Wda Lipusz 24 listopada 2018 - 11:00
188. Gryf Słupsk - Bytovia II Bytów 24 listopada 2018 - 13:00
189. Jaguar Gdańsk - Lechia II Gdańsk 24 listopada 2018 - 11:00
190. GKS Przodkowo - GKS Kolbudy 24 listopada 2018 - 13:00
Pauza: Stolem Gniewino,
Kolejka 20 [szczegóły] Komentarze (0) 
191. Pogoń Lębork - GKS Kolbudy
192. GKS Przodkowo - Lechia II Gdańsk
193. Jaguar Gdańsk - Bytovia II Bytów
194. Gryf Słupsk - Wda Lipusz
195. Gedania Gdańsk - Stolem Gniewino
197. Grom Nowy Staw - GKS Kowale
198. Powiśle Dzierzgoń - Kaszubia Kościerzyna
199. Orkan Rumia MKS - Jantar Ustka
200. Arka II Gdynia - Anioły Garczegorze
Pauza: Wikęd Luzino,
Kolejka 21 [szczegóły] Komentarze (0) 
201. Arka II Gdynia - Pogoń Lębork
202. Orkan Rumia MKS - Anioły Garczegorze
203. Jantar Ustka - Powiśle Dzierzgoń
204. Kaszubia Kościerzyna - Grom Nowy Staw
206. Wikęd Luzino - Gedania Gdańsk
207. Stolem Gniewino - Gryf Słupsk
208. Wda Lipusz - Jaguar Gdańsk
209. Bytovia II Bytów - GKS Przodkowo
210. Lechia II Gdańsk - GKS Kolbudy
Pauza: GKS Kowale,
Kolejka 22 [szczegóły] Komentarze (0) 
211. Pogoń Lębork - Lechia II Gdańsk
212. GKS Kolbudy - Bytovia II Bytów
213. GKS Przodkowo - Wda Lipusz
214. Jaguar Gdańsk - Stolem Gniewino
215. Gryf Słupsk - Wikęd Luzino
216. Gedania Gdańsk - GKS Kowale
218. Grom Nowy Staw - Jantar Ustka
219. Powiśle Dzierzgoń - Anioły Garczegorze
220. Orkan Rumia MKS - Arka II Gdynia
Pauza: Kaszubia Kościerzyna,
Kolejka 23 [szczegóły] Komentarze (0) 
221. Orkan Rumia MKS - Pogoń Lębork
222. Arka II Gdynia - Powiśle Dzierzgoń
223. Anioły Garczegorze - Grom Nowy Staw
225. Kaszubia Kościerzyna - Gedania Gdańsk
226. GKS Kowale - Gryf Słupsk
227. Wikęd Luzino - Jaguar Gdańsk
228. Stolem Gniewino - GKS Przodkowo
229. Wda Lipusz - GKS Kolbudy
230. Bytovia II Bytów - Lechia II Gdańsk
Pauza: Jantar Ustka,
Kolejka 24 [szczegóły] Komentarze (0) 
231. Pogoń Lębork - Bytovia II Bytów
232. Lechia II Gdańsk - Wda Lipusz
233. GKS Kolbudy - Stolem Gniewino
234. GKS Przodkowo - Wikęd Luzino
235. Jaguar Gdańsk - GKS Kowale
236. Gryf Słupsk - Kaszubia Kościerzyna
237. Gedania Gdańsk - Jantar Ustka
239. Grom Nowy Staw - Arka II Gdynia
240. Orkan Rumia MKS - Powiśle Dzierzgoń
Pauza: Anioły Garczegorze,
Kolejka 25 [szczegóły] Komentarze (0) 
241. Powiśle Dzierzgoń - Pogoń Lębork
242. Orkan Rumia MKS - Grom Nowy Staw
244. Anioły Garczegorze - Gedania Gdańsk
245. Jantar Ustka - Gryf Słupsk
246. Kaszubia Kościerzyna - Jaguar Gdańsk
247. GKS Kowale - GKS Przodkowo
248. Wikęd Luzino - GKS Kolbudy
249. Stolem Gniewino - Lechia II Gdańsk
250. Wda Lipusz - Bytovia II Bytów
Pauza: Arka II Gdynia,
Kolejka 26 [szczegóły] Komentarze (0) 
251. Pogoń Lębork - Wda Lipusz
252. Bytovia II Bytów - Stolem Gniewino
253. Lechia II Gdańsk - Wikęd Luzino
254. GKS Kolbudy - GKS Kowale
255. GKS Przodkowo - Kaszubia Kościerzyna
256. Jaguar Gdańsk - Jantar Ustka
257. Gryf Słupsk - Anioły Garczegorze
258. Gedania Gdańsk - Arka II Gdynia
260. Grom Nowy Staw - Powiśle Dzierzgoń
Pauza: Orkan Rumia MKS,
Kolejka 27 [szczegóły] Komentarze (0) 
261. Grom Nowy Staw - Pogoń Lębork
263. Orkan Rumia MKS - Gedania Gdańsk
264. Arka II Gdynia - Gryf Słupsk
265. Anioły Garczegorze - Jaguar Gdańsk
266. Jantar Ustka - GKS Przodkowo
267. Kaszubia Kościerzyna - GKS Kolbudy
268. GKS Kowale - Lechia II Gdańsk
269. Wikęd Luzino - Bytovia II Bytów
270. Stolem Gniewino - Wda Lipusz
Pauza: Powiśle Dzierzgoń,
Kolejka 28 [szczegóły] Komentarze (0) 
271. Pogoń Lębork - Stolem Gniewino
272. Wda Lipusz - Wikęd Luzino
273. Bytovia II Bytów - GKS Kowale
274. Lechia II Gdańsk - Kaszubia Kościerzyna
275. GKS Kolbudy - Jantar Ustka
276. GKS Przodkowo - Anioły Garczegorze
277. Jaguar Gdańsk - Arka II Gdynia
278. Orkan Rumia MKS - Gryf Słupsk
279. Gedania Gdańsk - Powiśle Dzierzgoń
Pauza: Grom Nowy Staw,
Kolejka 29 [szczegóły] Komentarze (0) 
282. Grom Nowy Staw - Gedania Gdańsk
283. Powiśle Dzierzgoń - Gryf Słupsk
284. Orkan Rumia MKS - Jaguar Gdańsk
285. Arka II Gdynia - GKS Przodkowo
286. Anioły Garczegorze - GKS Kolbudy
287. Jantar Ustka - Lechia II Gdańsk
288. Kaszubia Kościerzyna - Bytovia II Bytów
289. GKS Kowale - Wda Lipusz
290. Wikęd Luzino - Stolem Gniewino
Pauza: Pogoń Lębork,
Kolejka 30 [szczegóły] Komentarze (0) 
291. Pogoń Lębork - Wikęd Luzino
292. Stolem Gniewino - GKS Kowale
293. Wda Lipusz - Kaszubia Kościerzyna
294. Bytovia II Bytów - Jantar Ustka
295. Lechia II Gdańsk - Anioły Garczegorze
296. GKS Kolbudy - Arka II Gdynia
297. GKS Przodkowo - Orkan Rumia MKS
298. Jaguar Gdańsk - Powiśle Dzierzgoń
299. Gryf Słupsk - Grom Nowy Staw
Pauza: Gedania Gdańsk,
Kolejka 31 [szczegóły] Komentarze (0) 
301. Gedania Gdańsk - Pogoń Lębork
303. Grom Nowy Staw - Jaguar Gdańsk
304. Powiśle Dzierzgoń - GKS Przodkowo
305. Orkan Rumia MKS - GKS Kolbudy
306. Arka II Gdynia - Lechia II Gdańsk
307. Anioły Garczegorze - Bytovia II Bytów
308. Jantar Ustka - Wda Lipusz
309. Kaszubia Kościerzyna - Stolem Gniewino
310. GKS Kowale - Wikęd Luzino
Pauza: Gryf Słupsk,
Kolejka 32 [szczegóły] Komentarze (0) 
311. Pogoń Lębork - GKS Kowale
312. Wikęd Luzino - Kaszubia Kościerzyna
313. Stolem Gniewino - Jantar Ustka
314. Wda Lipusz - Anioły Garczegorze
315. Bytovia II Bytów - Arka II Gdynia
316. Lechia II Gdańsk - Orkan Rumia MKS
317. GKS Kolbudy - Powiśle Dzierzgoń
318. GKS Przodkowo - Grom Nowy Staw
320. Gryf Słupsk - Gedania Gdańsk
Pauza: Jaguar Gdańsk,
Kolejka 33 [szczegóły] Komentarze (0) 
321. Gryf Słupsk - Pogoń Lębork
322. Gedania Gdańsk - Jaguar Gdańsk
324. Grom Nowy Staw - GKS Kolbudy
325. Powiśle Dzierzgoń - Lechia II Gdańsk
326. Orkan Rumia MKS - Bytovia II Bytów
327. Arka II Gdynia - Wda Lipusz
328. Anioły Garczegorze - Stolem Gniewino
329. Jantar Ustka - Wikęd Luzino
330. Kaszubia Kościerzyna - GKS Kowale
Pauza: GKS Przodkowo,
Kolejka 34 [szczegóły] Komentarze (0) 
331. Pogoń Lębork - Kaszubia Kościerzyna
332. GKS Kowale - Jantar Ustka
333. Wikęd Luzino - Anioły Garczegorze
334. Stolem Gniewino - Arka II Gdynia
335. Wda Lipusz - Orkan Rumia MKS
336. Bytovia II Bytów - Powiśle Dzierzgoń
337. Lechia II Gdańsk - Grom Nowy Staw
339. GKS Przodkowo - Gedania Gdańsk
340. Jaguar Gdańsk - Gryf Słupsk
Pauza: GKS Kolbudy,
Kolejka 35 [szczegóły] Komentarze (0) 
341. Jaguar Gdańsk - Pogoń Lębork
342. Gryf Słupsk - GKS Przodkowo
343. Gedania Gdańsk - GKS Kolbudy
345. Grom Nowy Staw - Bytovia II Bytów
346. Powiśle Dzierzgoń - Wda Lipusz
347. Orkan Rumia MKS - Stolem Gniewino
348. Arka II Gdynia - Wikęd Luzino
349. Anioły Garczegorze - GKS Kowale
350. Jantar Ustka - Kaszubia Kościerzyna
Pauza: Lechia II Gdańsk,
Kolejka 36 [szczegóły] Komentarze (0) 
351. Pogoń Lębork - Jantar Ustka
352. Kaszubia Kościerzyna - Anioły Garczegorze
353. GKS Kowale - Arka II Gdynia
354. Wikęd Luzino - Orkan Rumia MKS
355. Stolem Gniewino - Powiśle Dzierzgoń
356. Wda Lipusz - Grom Nowy Staw
358. Lechia II Gdańsk - Gedania Gdańsk
359. GKS Kolbudy - Gryf Słupsk
360. GKS Przodkowo - Jaguar Gdańsk
Pauza: Bytovia II Bytów,
Kolejka 37 [szczegóły] Komentarze (0) 
361. GKS Przodkowo - Pogoń Lębork
362. Jaguar Gdańsk - GKS Kolbudy
363. Gryf Słupsk - Lechia II Gdańsk
364. Gedania Gdańsk - Bytovia II Bytów
366. Grom Nowy Staw - Stolem Gniewino
367. Powiśle Dzierzgoń - Wikęd Luzino
368. Orkan Rumia MKS - GKS Kowale
369. Arka II Gdynia - Kaszubia Kościerzyna
370. Anioły Garczegorze - Jantar Ustka
Pauza: Wda Lipusz,
Kolejka 38 [szczegóły] Komentarze (0) 
371. Pogoń Lębork - Anioły Garczegorze
372. Jantar Ustka - Arka II Gdynia
373. Kaszubia Kościerzyna - Orkan Rumia MKS
374. GKS Kowale - Powiśle Dzierzgoń
375. Wikęd Luzino - Grom Nowy Staw
377. Wda Lipusz - Gedania Gdańsk
378. Bytovia II Bytów - Gryf Słupsk
379. Lechia II Gdańsk - Jaguar Gdańsk
380. GKS Kolbudy - GKS Przodkowo




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE