Kolejka 1 - 21/22. lipca 2018 [szczegóły] | Komentarze (1) |
Gryf Wejherowo |
2 - 2 |
Górnik Łęczna |
21 lipca 2018
21.07 - 17:00 |
ROW 1964 Rybnik |
0 - 1 |
Stal Stalowa Wola |
20 lipca 2018
20.07 - 18:00 |
Resovia Rzeszów |
1 - 3 |
Znicz Pruszków |
21 lipca 2018
21.07 - 17:30 |
Elana Toruń |
2 - 2 |
Rozwój Katowice |
22 lipca 2018
22.07 - 15:00 |
Widzew Łódź |
1 - 0 |
Olimpia Elbląg |
21 lipca 2018
21.07 - 19:10 |
Błękitni Stargard |
1 - 2 |
Olimpia Grudziądz |
21 lipca 2018
21.07 - 16:00 |
Pogoń Siedlce |
0 - 0 |
GKS Bełchatów |
21 lipca 2018
21.07 - 17:00 |
Siarka Tarnobrzeg |
1 - 0 |
Ruch Chorzów |
21 lipca 2018
21.07 - 17:00 |
Radomiak Radom |
1 - 0 |
Skra Częstochowa |
|
Kolejka 2 - 28/29. lipca 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Górnik Łęczna |
2 - 1 |
Skra Częstochowa |
28 lipca 2018
28.07 - 20:00 |
Ruch Chorzów |
0 - 2 |
Radomiak Radom |
28 lipca 2018
28.07 - 18:00 |
GKS Bełchatów |
2 - 0 |
Siarka Tarnobrzeg |
28 lipca 2018
28.07 - 19:00 |
Olimpia Grudziądz |
2 - 0 |
Pogoń Siedlce |
28 lipca 2018
28.07 - 18:00 |
Olimpia Elbląg |
0 - 1 |
Błękitni Stargard |
|
Rozwój Katowice |
0 - 4 |
Widzew Łódź |
28 lipca 2018
28.07 - 17:00 |
Znicz Pruszków |
0 - 2 |
Elana Toruń |
28 lipca 2018
28.07 - 18:00 |
Stal Stalowa Wola |
2 - 1 |
Resovia Rzeszów |
28 lipca 2018
28.07 - 17:00 |
Gryf Wejherowo |
1 - 0 |
ROW 1964 Rybnik |
28 lipca 2018
28.07 - 17:00 |
Kolejka 3 - 4/5. sierpnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
ROW 1964 Rybnik |
1 - 2 |
Górnik Łęczna |
3 sierpnia 2018
3.08 - 18:00 |
Resovia Rzeszów |
1 - 1 |
Gryf Wejherowo |
4 sierpnia 2018
4.08 - 17:00 |
Elana Toruń |
2 - 1 |
Stal Stalowa Wola |
4 sierpnia 2018
4.08 - 17:00 |
Widzew Łódź |
1 - 1 |
Znicz Pruszków |
4 sierpnia 2018
4.08 - 19:10 |
Błękitni Stargard |
1 - 1 |
Rozwój Katowice |
4 sierpnia 2018
4.08 - 16:00 |
Pogoń Siedlce |
0 - 1 |
Olimpia Elbląg |
4 sierpnia 2018
4.08 - 17:00 |
Siarka Tarnobrzeg |
1 - 0 |
Olimpia Grudziądz |
4 sierpnia 2018
4.08 - 17:00 |
Radomiak Radom |
1 - 1 |
GKS Bełchatów |
|
Ruch Chorzów |
4 - 0 |
Skra Częstochowa |
4 sierpnia 2018
4.08 - 18:00 |
Kolejka 4 - 11/12. sierpnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Górnik Łęczna |
5 - 1 |
Ruch Chorzów |
11 sierpnia 2018
11.08 - 20:00 |
GKS Bełchatów |
3 - 0 |
Skra Częstochowa |
11 sierpnia 2018
11.08 - 19:00 |
Olimpia Grudziądz |
1 - 0 |
Radomiak Radom |
11 sierpnia 2018
11.08 - 18:00 |
Olimpia Elbląg |
0 - 2 |
Siarka Tarnobrzeg |
|
Rozwój Katowice |
2 - 2 |
Pogoń Siedlce |
11 sierpnia 2018
11.08 - 17:00 |
Znicz Pruszków |
1 - 2 |
Błękitni Stargard |
11 sierpnia 2018
11.08 - 18:00 |
Stal Stalowa Wola |
3 - 0 |
Widzew Łódź |
11 sierpnia 2018
11.08 - 17:00 |
Gryf Wejherowo |
3 - 1 |
Elana Toruń |
10 sierpnia 2018
10.08 - 18:00 |
ROW 1964 Rybnik |
2 - 1 |
Resovia Rzeszów |
11 sierpnia 2018
11.08 - 17:00 |
Kolejka 5 - 18/19. sierpnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Resovia Rzeszów |
2 - 2 |
Górnik Łęczna |
18 sierpnia 2018
18.08 - 12:00 |
Elana Toruń |
3 - 0 |
ROW 1964 Rybnik |
18 sierpnia 2018
18.08 - 17:00 |
Widzew Łódź |
3 - 1 |
Gryf Wejherowo |
18 sierpnia 2018
18.08 - 19:10 |
Błękitni Stargard |
1 - 0 |
Stal Stalowa Wola |
18 sierpnia 2018
18.08 - 16:00 |
Pogoń Siedlce |
0 - 3 |
Znicz Pruszków |
18 sierpnia 2018
18.08 - 17:00 |
Siarka Tarnobrzeg |
1 - 0 |
Rozwój Katowice |
18 sierpnia 2018
18.08 - 17:00 |
Radomiak Radom |
5 - 0 |
Olimpia Elbląg |
|
Olimpia Grudziądz |
4 - 0 |
Skra Częstochowa |
17 sierpnia 2018
17.08 - 19:00 |
Ruch Chorzów |
2 - 2 |
GKS Bełchatów |
17 sierpnia 2018
17.08 - 19:20 |
Kolejka 6 - 22. sierpnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Górnik Łęczna |
1 - 1 |
GKS Bełchatów |
22 sierpnia 2018
22.08 - 18:00 |
Olimpia Grudziądz |
0 - 0 |
Ruch Chorzów |
22 sierpnia 2018
22.08 - 18:00 |
Olimpia Elbląg |
1 - 0 |
Skra Częstochowa |
|
Rozwój Katowice |
1 - 0 |
Radomiak Radom |
22 sierpnia 2018
22.08 - 17:00 |
Znicz Pruszków |
2 - 2 |
Siarka Tarnobrzeg |
22 sierpnia 2018
22.08 - 19:00 |
Stal Stalowa Wola |
0 - 2 |
Pogoń Siedlce |
22 sierpnia 2018
22.08 - 17:00 |
Gryf Wejherowo |
2 - 0 |
Błękitni Stargard |
22 sierpnia 2018
22.08 - 18:00 |
ROW 1964 Rybnik |
2 - 2 |
Widzew Łódź |
22 sierpnia 2018
22.08 - 17:00 |
Resovia Rzeszów |
0 - 0 |
Elana Toruń |
22 sierpnia 2018
22.08 - 17:00 |
Kolejka 7 - 25/26. sierpnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Elana Toruń |
2 - 0 |
Górnik Łęczna |
26 sierpnia 2018
26.08 - 15:00 |
Widzew Łódź |
2 - 1 |
Resovia Rzeszów |
25 sierpnia 2018
25.08 - 19:10 |
Błękitni Stargard |
1 - 1 |
ROW 1964 Rybnik |
26 sierpnia 2018
26.08 - 16:00 |
Pogoń Siedlce |
7 - 2 |
Gryf Wejherowo |
26 sierpnia 2018
26.08 - 19:00 |
Siarka Tarnobrzeg |
3 - 0 |
Stal Stalowa Wola |
25 sierpnia 2018
25.08 - 17:00 |
Radomiak Radom |
4 - 0 |
Znicz Pruszków |
|
Skra Częstochowa |
2 - 0 |
Rozwój Katowice |
25 sierpnia 2018
25.08 - 17:30 |
Ruch Chorzów |
1 - 0 |
Olimpia Elbląg |
26 sierpnia 2018
26.08 - 18:00 |
GKS Bełchatów |
2 - 1 |
Olimpia Grudziądz |
26 sierpnia 2018
26.08 - 18:00 |
Kolejka 8 - 1/2. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Górnik Łęczna |
1 - 3 |
Olimpia Grudziądz |
1 września 2018
1.09 - 18:00 |
Olimpia Elbląg |
0 - 1 |
GKS Bełchatów |
|
Rozwój Katowice |
0 - 3 |
Ruch Chorzów |
1 września 2018
1.09 - 18:00 |
Znicz Pruszków |
2 - 1 |
Skra Częstochowa |
1 września 2018
1.09 - 19:00 |
Stal Stalowa Wola |
0 - 0 |
Radomiak Radom |
1 września 2018
1.09 - 17:00 |
Gryf Wejherowo |
1 - 1 |
Siarka Tarnobrzeg |
2 września 2018
2.09 - 16:00 |
ROW 1964 Rybnik |
1 - 1 |
Pogoń Siedlce |
1 września 2018
1.09 - 17:00 |
Resovia Rzeszów |
1 - 0 |
Błękitni Stargard |
1 września 2018
1.09 - 16:00 |
Elana Toruń |
0 - 0 |
Widzew Łódź |
1 września 2018
1.09 - 16:00 |
Kolejka 9 - 8/9. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Widzew Łódź |
3 - 0 |
Górnik Łęczna |
8 września 2018
8.09 - 19:10 |
Błękitni Stargard |
1 - 2 |
Elana Toruń |
19 września 2018
19.09 - 17:00 |
Pogoń Siedlce |
1 - 3 |
Resovia Rzeszów |
8 września 2018
8.09 - 16:00 |
Siarka Tarnobrzeg |
0 - 2 |
ROW 1964 Rybnik |
8 września 2018
8.09 - 16:00 |
Radomiak Radom |
3 - 0 |
Gryf Wejherowo |
8 września 2018
8.09 - 17:00 |
Skra Częstochowa |
3 - 2 |
Stal Stalowa Wola |
8 września 2018
8.09 - 17:00 |
Ruch Chorzów |
1 - 1 |
Znicz Pruszków |
11 września 2018
11.09 - 19:20 |
GKS Bełchatów |
2 - 1 |
Rozwój Katowice |
8 września 2018
8.09 - 18:00 |
Olimpia Grudziądz |
3 - 0 |
Olimpia Elbląg |
8 września 2018
8.09 - 18:00 |
Kolejka 10 - 15/16. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Górnik Łęczna |
2 - 1 |
Olimpia Elbląg |
15 września 2018
15.09 - 18:00 |
Rozwój Katowice |
1 - 2 |
Olimpia Grudziądz |
15 września 2018
15.09 - 15:00 |
Znicz Pruszków |
1 - 0 |
GKS Bełchatów |
15 września 2018
15.09 - 19:00 |
Stal Stalowa Wola |
2 - 2 |
Ruch Chorzów |
15 września 2018
15.09 - 16:00 |
Gryf Wejherowo |
0 - 1 |
Skra Częstochowa |
16 września 2018
16.09 - 16:00 |
ROW 1964 Rybnik |
2 - 2 |
Radomiak Radom |
15 września 2018
15.09 - 17:00 |
Resovia Rzeszów |
3 - 0 |
Siarka Tarnobrzeg |
15 września 2018
15.09 - 16:00 |
Elana Toruń |
3 - 0 |
Pogoń Siedlce |
15 września 2018
15.09 - 15:00 |
Widzew Łódź |
4 - 2 |
Błękitni Stargard |
15 września 2018
15.09 - 19:10 |
Kolejka 11 - 22/23. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Błękitni Stargard |
0 - 2 |
Górnik Łęczna |
23 września 2018
23.09 - 16:00 |
Pogoń Siedlce |
0 - 1 |
Widzew Łódź |
22 września 2018
22.09 - 18:00 |
Siarka Tarnobrzeg |
2 - 2 |
Elana Toruń |
22 września 2018
22.09 - 16:00 |
Radomiak Radom |
5 - 0 |
Resovia Rzeszów |
|
Skra Częstochowa |
0 - 0 |
ROW 1964 Rybnik |
22 września 2018
22.09 - 16:30 |
Ruch Chorzów |
1 - 1 |
Gryf Wejherowo |
21 września 2018
21.09 - 19:20 |
GKS Bełchatów |
1 - 2 |
Stal Stalowa Wola |
22 września 2018
22.09 - 17:00 |
Olimpia Grudziądz |
1 - 1 |
Znicz Pruszków |
21 września 2018
21.09 - 18:00 |
Olimpia Elbląg |
1 - 2 |
Rozwój Katowice |
|
Kolejka 12 - 29/30. września 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Górnik Łęczna |
2 - 2 |
Rozwój Katowice |
30 września 2018
30.09 - 18:00 |
Znicz Pruszków |
1 - 1 |
Olimpia Elbląg |
29 września 2018
29.09 - 18:30 |
Stal Stalowa Wola |
4 - 2 |
Olimpia Grudziądz |
1 października 2018
1.10 - 15:00 |
Gryf Wejherowo |
0 - 1 |
GKS Bełchatów |
30 września 2018
30.09 - 15:00 |
ROW 1964 Rybnik |
1 - 0 |
Ruch Chorzów |
30 września 2018
30.09 - 16:00 |
Resovia Rzeszów |
2 - 2 |
Skra Częstochowa |
29 września 2018
29.09 - 15:00 |
Elana Toruń |
2 - 1 |
Radomiak Radom |
30 września 2018
30.09 - 15:00 |
Widzew Łódź |
4 - 0 |
Siarka Tarnobrzeg |
29 września 2018
29.09 - 19:10 |
Błękitni Stargard |
3 - 0 |
Pogoń Siedlce |
29 września 2018
29.09 - 15:00 |
Kolejka 13 - 6/7. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pogoń Siedlce |
4 - 0 |
Górnik Łęczna |
6 października 2018
6.10 - 17:00 |
Siarka Tarnobrzeg |
0 - 1 |
Błękitni Stargard |
6 października 2018
6.10 - 15:00 |
Radomiak Radom |
0 - 1 |
Widzew Łódź |
|
Skra Częstochowa |
1 - 2 |
Elana Toruń |
6 października 2018
6.10 - 16:00 |
Ruch Chorzów |
5 - 1 |
Resovia Rzeszów |
6 października 2018
6.10 - 18:00 |
GKS Bełchatów |
1 - 0 |
ROW 1964 Rybnik |
6 października 2018
6.10 - 17:00 |
Olimpia Grudziądz |
1 - 2 |
Gryf Wejherowo |
7 października 2018
7.10 - 18:00 |
Olimpia Elbląg |
3 - 2 |
Stal Stalowa Wola |
|
Rozwój Katowice |
1 - 3 |
Znicz Pruszków |
6 października 2018
6.10 - 15:00 |
Kolejka 14 - 13/14. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Górnik Łęczna |
2 - 2 |
Znicz Pruszków |
13 października 2018
13.10 - 18:00 |
Stal Stalowa Wola |
4 - 0 |
Rozwój Katowice |
13 października 2018
13.10 - 15:00 |
Gryf Wejherowo |
0 - 2 |
Olimpia Elbląg |
14 października 2018
14.10 - 14:00 |
ROW 1964 Rybnik |
1 - 1 |
Olimpia Grudziądz |
13 października 2018
13.10 - 15:00 |
Resovia Rzeszów |
0 - 0 |
GKS Bełchatów |
13 października 2018
13.10 - 15:00 |
Elana Toruń |
0 - 0 |
Ruch Chorzów |
24 października 2018
24.10 - 15:00 |
Widzew Łódź |
2 - 0 |
Skra Częstochowa |
13 października 2018
13.10 - 19:10 |
Błękitni Stargard |
0 - 6 |
Radomiak Radom |
31 października 2018
31.10 - 14:00 |
Pogoń Siedlce |
2 - 1 |
Siarka Tarnobrzeg |
13 października 2018
13.10 - 15:00 |
Kolejka 15 - 20/21. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Siarka Tarnobrzeg |
0 - 3 |
Górnik Łęczna |
20 października 2018
20.10 - 15:00 |
Radomiak Radom |
3 - 2 |
Pogoń Siedlce |
|
Skra Częstochowa |
1 - 0 |
Błękitni Stargard |
20 października 2018
20.10 - 15:30 |
Ruch Chorzów |
1 - 3 |
Widzew Łódź |
20 października 2018
20.10 - 18:00 |
GKS Bełchatów |
0 - 0 |
Elana Toruń |
20 października 2018
20.10 - 17:00 |
Olimpia Grudziądz |
3 - 4 |
Resovia Rzeszów |
20 października 2018
20.10 - 18:00 |
Olimpia Elbląg |
0 - 0 |
ROW 1964 Rybnik |
|
Rozwój Katowice |
2 - 1 |
Gryf Wejherowo |
20 października 2018
20.10 - 15:00 |
Znicz Pruszków |
0 - 2 |
Stal Stalowa Wola |
18 października 2018
18.10 - 19:00 |
Kolejka 16 - 27/28. października 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Górnik Łęczna |
2 - 0 |
Stal Stalowa Wola |
27 października 2018
27.10 - 19:00 |
Gryf Wejherowo |
5 - 2 |
Znicz Pruszków |
28 października 2018
28.10 - 13:00 |
ROW 1964 Rybnik |
0 - 2 |
Rozwój Katowice |
27 października 2018
27.10 - 15:00 |
Resovia Rzeszów |
2 - 0 |
Olimpia Elbląg |
27 października 2018
27.10 - 14:00 |
Elana Toruń |
2 - 2 |
Olimpia Grudziądz |
28 października 2018
28.10 - 13:00 |
Widzew Łódź |
0 - 0 |
GKS Bełchatów |
27 października 2018
27.10 - 19:10 |
Błękitni Stargard |
3 - 1 |
Ruch Chorzów |
27 października 2018
27.10 - 13:00 |
Pogoń Siedlce |
0 - 1 |
Skra Częstochowa |
27 października 2018
27.10 - 17:00 |
Siarka Tarnobrzeg |
0 - 2 |
Radomiak Radom |
27 października 2018
27.10 - 14:00 |
Kolejka 17 - 3/4. listopada 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Radomiak Radom |
5 - 1 |
Górnik Łęczna |
|
Skra Częstochowa |
1 - 0 |
Siarka Tarnobrzeg |
3 listopada 2018
3.11 - 14:00 |
Ruch Chorzów |
2 - 1 |
Pogoń Siedlce |
3 listopada 2018
3.11 - 18:00 |
GKS Bełchatów |
3 - 0 |
Błękitni Stargard |
4 listopada 2018
4.11 - 17:00 |
Olimpia Grudziądz |
3 - 2 |
Widzew Łódź |
3 listopada 2018
3.11 - 17:00 |
Olimpia Elbląg |
2 - 2 |
Elana Toruń |
|
Rozwój Katowice |
1 - 2 |
Resovia Rzeszów |
3 listopada 2018
3.11 - 13:00 |
Znicz Pruszków |
3 - 1 |
ROW 1964 Rybnik |
4 listopada 2018
4.11 - 12:00 |
Stal Stalowa Wola |
4 - 2 |
Gryf Wejherowo |
4 listopada 2018
4.11 - 13:00 |
Kolejka 18 - 10/11. listopada 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Górnik Łęczna |
2 - 1 |
Gryf Wejherowo |
11 listopada 2018
11.11 - 19:18 |
Stal Stalowa Wola |
1 - 1 |
ROW 1964 Rybnik |
10 listopada 2018
10.11 - 13:00 |
Znicz Pruszków |
0 - 2 |
Resovia Rzeszów |
10 listopada 2018
10.11 - 16:00 |
Rozwój Katowice |
0 - 0 |
Elana Toruń |
21 listopada 2018
21.11 - 13:00 |
Olimpia Elbląg |
1 - 1 |
Widzew Łódź |
10 kwietnia 2019
10.04 - 19:00 |
Olimpia Grudziądz |
3 - 1 |
Błękitni Stargard |
10 listopada 2018
10.11 - 17:00 |
GKS Bełchatów |
1 - 1 |
Pogoń Siedlce |
10 listopada 2018
10.11 - 17:00 |
Ruch Chorzów |
2 - 0 |
Siarka Tarnobrzeg |
10 listopada 2018
10.11 - 18:00 |
Skra Częstochowa |
0 - 0 |
Radomiak Radom |
10 listopada 2018
10.11 - 14:00 |
Kolejka 19 - 17/18. listopada 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Skra Częstochowa |
0 - 0 |
Górnik Łęczna |
17 listopada 2018
17.11 - 13:30 |
Radomiak Radom |
2 - 0 |
Ruch Chorzów |
|
Siarka Tarnobrzeg |
0 - 1 |
GKS Bełchatów |
17 listopada 2018
17.11 - 13:00 |
Pogoń Siedlce |
3 - 1 |
Olimpia Grudziądz |
17 listopada 2018
17.11 - 17:00 |
Błękitni Stargard |
1 - 1 |
Olimpia Elbląg |
18 listopada 2018
18.11 - 13:00 |
Widzew Łódź |
1 - 1 |
Rozwój Katowice |
17 listopada 2018
17.11 - 19:10 |
Elana Toruń |
5 - 1 |
Znicz Pruszków |
17 listopada 2018
17.11 - 13:00 |
Resovia Rzeszów |
1 - 0 |
Stal Stalowa Wola |
17 listopada 2018
17.11 - 13:00 |
ROW 1964 Rybnik |
1 - 1 |
Gryf Wejherowo |
17 listopada 2018
17.11 - 13:00 |
Kolejka 20 - 24/25. listopada 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Skra Częstochowa |
1 - 0 |
Ruch Chorzów |
24 listopada 2018
24.11 - 13:00 |
Górnik Łęczna |
4 - 1 |
ROW 1964 Rybnik |
24 listopada 2018
24.11 - 18:00 |
Gryf Wejherowo |
1 - 0 |
Resovia Rzeszów |
25 listopada 2018
25.11 - 13:00 |
Stal Stalowa Wola |
1 - 0 |
Elana Toruń |
24 listopada 2018
24.11 - 13:00 |
Znicz Pruszków |
1 - 0 |
Widzew Łódź |
24 listopada 2018
24.11 - 17:00 |
Rozwój Katowice |
3 - 1 |
Błękitni Stargard |
25 listopada 2018
25.11 - 13:00 |
Olimpia Elbląg |
1 - 1 |
Pogoń Siedlce |
|
Olimpia Grudziądz |
2 - 3 |
Siarka Tarnobrzeg |
24 listopada 2018
24.11 - 17:00 |
GKS Bełchatów |
2 - 2 |
Radomiak Radom |
24 listopada 2018
24.11 - 17:00 |
Kolejka 21 - 1/2. grudnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Ruch Chorzów |
1 - 1 |
Górnik Łęczna |
1 grudnia 2018
1.12 - 17:00 |
Skra Częstochowa |
1 - 0 |
GKS Bełchatów |
1 grudnia 2018
1.12 - 13:00 |
Radomiak Radom |
4 - 2 |
Olimpia Grudziądz |
|
Siarka Tarnobrzeg |
1 - 0 |
Olimpia Elbląg |
17 kwietnia 2019
17.04 - 16:00 |
Pogoń Siedlce |
1 - 0 |
Rozwój Katowice |
1 grudnia 2018
1.12 - 16:00 |
Błękitni Stargard |
3 - 2 |
Znicz Pruszków |
1 grudnia 2018
1.12 - 13:00 |
Widzew Łódź |
0 - 0 |
Stal Stalowa Wola |
1 grudnia 2018
1.12 - 19:10 |
Elana Toruń |
0 - 2 |
Gryf Wejherowo |
1 grudnia 2018
1.12 - 13:00 |
Resovia Rzeszów |
0 - 1 |
ROW 1964 Rybnik |
3 kwietnia 2019
3.04 - 16:00 |
Kolejka 22 - 2/3. marca 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Górnik Łęczna |
1 - 0 |
Resovia Rzeszów |
3 marca 2019
3.03 - 13:05 |
ROW 1964 Rybnik |
0 - 1 |
Elana Toruń |
2 marca 2019
2.03 - 14:00 |
Gryf Wejherowo |
1 - 2 |
Widzew Łódź |
3 marca 2019
3.03 - 13:00 |
Stal Stalowa Wola |
4 - 2 |
Błękitni Stargard |
2 marca 2019
2.03 - 14:00 |
Znicz Pruszków |
0 - 2 |
Pogoń Siedlce |
2 marca 2019
2.03 - 18:00 |
Rozwój Katowice |
6 - 0 |
Siarka Tarnobrzeg |
2 marca 2019
2.03 - 15:00 |
Olimpia Elbląg |
2 - 1 |
Radomiak Radom |
|
Skra Częstochowa |
0 - 4 |
Olimpia Grudziądz |
2 marca 2019
2.03 - 13:30 |
GKS Bełchatów |
1 - 0 |
Ruch Chorzów |
2 marca 2019
2.03 - 17:00 |
Kolejka 23 - 9/10. marca 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Bełchatów |
2 - 0 |
Górnik Łęczna |
9 marca 2019
9.03 - 17:00 |
Ruch Chorzów |
1 - 2 |
Olimpia Grudziądz |
10 marca 2019
10.03 - 13:05 |
Skra Częstochowa |
2 - 1 |
Olimpia Elbląg |
9 marca 2019
9.03 - 12:00 |
Radomiak Radom |
2 - 0 |
Rozwój Katowice |
|
Siarka Tarnobrzeg |
2 - 2 |
Znicz Pruszków |
9 marca 2019
9.03 - 14:00 |
Pogoń Siedlce |
5 - 1 |
Stal Stalowa Wola |
9 marca 2019
9.03 - 15:00 |
Błękitni Stargard |
4 - 1 |
Gryf Wejherowo |
9 marca 2019
9.03 - 13:00 |
Widzew Łódź |
1 - 1 |
ROW 1964 Rybnik |
9 marca 2019
9.03 - 19:10 |
Elana Toruń |
0 - 1 |
Resovia Rzeszów |
9 marca 2019
9.03 - 13:00 |
Kolejka 24 - 16/17. marca 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Górnik Łęczna |
1 - 1 |
Elana Toruń |
17 marca 2019
17.03 - 15:00 |
Resovia Rzeszów |
1 - 1 |
Widzew Łódź |
16 marca 2019
16.03 - 15:00 |
ROW 1964 Rybnik |
1 - 0 |
Błękitni Stargard |
16 marca 2019
16.03 - 14:00 |
Gryf Wejherowo |
1 - 1 |
Pogoń Siedlce |
17 marca 2019
17.03 - 13:00 |
Stal Stalowa Wola |
1 - 0 |
Siarka Tarnobrzeg |
16 marca 2019
16.03 - 15:00 |
Znicz Pruszków |
3 - 2 |
Radomiak Radom |
17 marca 2019
17.03 - 13:05 |
Rozwój Katowice |
1 - 1 |
Skra Częstochowa |
16 marca 2019
16.03 - 15:00 |
Olimpia Elbląg |
0 - 0 |
Ruch Chorzów |
|
Olimpia Grudziądz |
1 - 0 |
GKS Bełchatów |
17 marca 2019
17.03 - 18:00 |
Kolejka 25 - 23/24. marca 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Olimpia Grudziądz |
6 - 1 |
Górnik Łęczna |
23 marca 2019
23.03 - 17:00 |
GKS Bełchatów |
1 - 1 |
Olimpia Elbląg |
23 marca 2019
23.03 - 17:00 |
Ruch Chorzów |
1 - 1 |
Rozwój Katowice |
24 marca 2019
24.03 - 13:05 |
Skra Częstochowa |
2 - 4 |
Znicz Pruszków |
23 marca 2019
23.03 - 15:00 |
Radomiak Radom |
1 - 0 |
Stal Stalowa Wola |
|
Siarka Tarnobrzeg |
3 - 0 |
Gryf Wejherowo |
23 marca 2019
23.03 - 15:00 |
Pogoń Siedlce |
2 - 2 |
ROW 1964 Rybnik |
23 marca 2019
23.03 - 15:00 |
Błękitni Stargard |
1 - 1 |
Resovia Rzeszów |
23 marca 2019
23.03 - 13:00 |
Widzew Łódź |
1 - 1 |
Elana Toruń |
23 marca 2019
23.03 - 19:10 |
Kolejka 26 - 30/31. marca 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Górnik Łęczna |
0 - 0 |
Widzew Łódź |
31 marca 2019
31.03 - 13:05 |
Elana Toruń |
2 - 1 |
Błękitni Stargard |
31 marca 2019
31.03 - 15:00 |
Resovia Rzeszów |
1 - 3 |
Pogoń Siedlce |
27 marca 2019
27.03 - 15:00 |
ROW 1964 Rybnik |
1 - 1 |
Siarka Tarnobrzeg |
30 marca 2019
30.03 - 15:00 |
Gryf Wejherowo |
0 - 3 |
Radomiak Radom |
31 marca 2019
31.03 - 14:00 |
Stal Stalowa Wola |
1 - 4 |
Skra Częstochowa |
30 marca 2019
30.03 - 15:00 |
Znicz Pruszków |
1 - 0 |
Ruch Chorzów |
29 marca 2019
29.03 - 19:00 |
Rozwój Katowice |
0 - 0 |
GKS Bełchatów |
30 marca 2019
30.03 - 15:00 |
Olimpia Elbląg |
0 - 0 |
Olimpia Grudziądz |
|
Kolejka 27 - 6/7. kwietnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Olimpia Elbląg |
2 - 0 |
Górnik Łęczna |
|
Olimpia Grudziądz |
3 - 0 |
Rozwój Katowice |
6 kwietnia 2019
6.04 - 18:00 |
GKS Bełchatów |
3 - 0 |
Znicz Pruszków |
7 kwietnia 2019
7.04 - 13:05 |
Ruch Chorzów |
1 - 1 |
Stal Stalowa Wola |
6 kwietnia 2019
6.04 - 18:00 |
Skra Częstochowa |
2 - 1 |
Gryf Wejherowo |
6 kwietnia 2019
6.04 - 16:00 |
Radomiak Radom |
0 - 0 |
ROW 1964 Rybnik |
|
Siarka Tarnobrzeg |
3 - 1 |
Resovia Rzeszów |
6 kwietnia 2019
6.04 - 16:00 |
Pogoń Siedlce |
2 - 0 |
Elana Toruń |
6 kwietnia 2019
6.04 - 16:00 |
Błękitni Stargard |
0 - 0 |
Widzew Łódź |
6 kwietnia 2019
6.04 - 15:00 |
Kolejka 28 - 13/14. kwietnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Górnik Łęczna |
1 - 1 |
Błękitni Stargard |
13 kwietnia 2019
13.04 - 17:00 |
Widzew Łódź |
1 - 1 |
Pogoń Siedlce |
14 kwietnia 2019
14.04 - 13:05 |
Elana Toruń |
4 - 2 |
Siarka Tarnobrzeg |
13 kwietnia 2019
13.04 - 13:00 |
Resovia Rzeszów |
1 - 0 |
Radomiak Radom |
13 kwietnia 2019
13.04 - 16:00 |
ROW 1964 Rybnik |
0 - 0 |
Skra Częstochowa |
13 kwietnia 2019
13.04 - 16:00 |
Gryf Wejherowo |
3 - 2 |
Ruch Chorzów |
14 kwietnia 2019
14.04 - 16:00 |
Stal Stalowa Wola |
1 - 0 |
GKS Bełchatów |
13 kwietnia 2019
13.04 - 16:00 |
Znicz Pruszków |
2 - 1 |
Olimpia Grudziądz |
12 kwietnia 2019
12.04 - 19:00 |
Rozwój Katowice |
0 - 1 |
Olimpia Elbląg |
13 kwietnia 2019
13.04 - 15:00 |
Kolejka 29 - 20/21. kwietnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Rozwój Katowice |
0 - 1 |
Górnik Łęczna |
18 kwietnia 2019
18.04 - 16:00 |
Olimpia Elbląg |
1 - 0 |
Znicz Pruszków |
|
Olimpia Grudziądz |
2 - 0 |
Stal Stalowa Wola |
20 kwietnia 2019
20.04 - 18:00 |
GKS Bełchatów |
3 - 1 |
Gryf Wejherowo |
20 kwietnia 2019
20.04 - 17:00 |
Ruch Chorzów |
3 - 0 |
ROW 1964 Rybnik |
20 kwietnia 2019
20.04 - 18:00 |
Skra Częstochowa |
0 - 2 |
Resovia Rzeszów |
20 kwietnia 2019
20.04 - 12:00 |
Radomiak Radom |
2 - 0 |
Elana Toruń |
20 kwietnia 2019
20.04 - 13:05 |
Siarka Tarnobrzeg |
1 - 1 |
Widzew Łódź |
20 kwietnia 2019
20.04 - 13:00 |
Pogoń Siedlce |
4 - 1 |
Błękitni Stargard |
20 kwietnia 2019
20.04 - 13:30 |
Kolejka 30 - 24. kwietnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Górnik Łęczna |
1 - 2 |
Pogoń Siedlce |
24 kwietnia 2019
24.04 - 17:00 |
Błękitni Stargard |
3 - 0 |
Siarka Tarnobrzeg |
24 kwietnia 2019
24.04 - 17:00 |
Widzew Łódź |
0 - 0 |
Radomiak Radom |
24 kwietnia 2019
24.04 - 19:05 |
Elana Toruń |
2 - 1 |
Skra Częstochowa |
24 kwietnia 2019
24.04 - 17:00 |
Resovia Rzeszów |
1 - 0 |
Ruch Chorzów |
24 kwietnia 2019
24.04 - 17:00 |
ROW 1964 Rybnik |
0 - 1 |
GKS Bełchatów |
24 kwietnia 2019
24.04 - 17:00 |
Gryf Wejherowo |
3 - 0 |
Olimpia Grudziądz |
24 kwietnia 2019
24.04 - 17:00 |
Stal Stalowa Wola |
1 - 0 |
Olimpia Elbląg |
24 kwietnia 2019
24.04 - 17:00 |
Znicz Pruszków |
0 - 2 |
Rozwój Katowice |
24 kwietnia 2019
24.04 - 19:00 |
Kolejka 31 - 27/28. kwietnia 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Znicz Pruszków |
2 - 0 |
Górnik Łęczna |
28 kwietnia 2019
28.04 - 13:05 |
Rozwój Katowice |
0 - 0 |
Stal Stalowa Wola |
28 kwietnia 2019
28.04 - 16:00 |
Olimpia Elbląg |
1 - 1 |
Gryf Wejherowo |
28 kwietnia 2019
28.04 - 19:00 |
Olimpia Grudziądz |
1 - 2 |
ROW 1964 Rybnik |
28 kwietnia 2019
28.04 - 18:00 |
GKS Bełchatów |
1 - 0 |
Resovia Rzeszów |
28 kwietnia 2019
28.04 - 17:00 |
Ruch Chorzów |
1 - 2 |
Elana Toruń |
28 kwietnia 2019
28.04 - 18:00 |
Skra Częstochowa |
1 - 1 |
Widzew Łódź |
27 kwietnia 2019
27.04 - 12:00 |
Radomiak Radom |
0 - 1 |
Błękitni Stargard |
28 kwietnia 2019
28.04 - 17:00 |
Siarka Tarnobrzeg |
0 - 1 |
Pogoń Siedlce |
28 kwietnia 2019
28.04 - 17:00 |
Kolejka 32 - 4/5. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Górnik Łęczna |
1 - 2 |
Siarka Tarnobrzeg |
5 maja 2019
5.05 - 17:00 |
Pogoń Siedlce |
1 - 1 |
Radomiak Radom |
4 maja 2019
4.05 - 17:00 |
Błękitni Stargard |
3 - 0 |
Skra Częstochowa |
4 maja 2019
4.05 - 14:00 |
Widzew Łódź |
3 - 0 |
Ruch Chorzów |
4 maja 2019
4.05 - 19:10 |
Elana Toruń |
4 - 2 |
GKS Bełchatów |
5 maja 2019
5.05 - 13:05 |
Resovia Rzeszów |
0 - 2 |
Olimpia Grudziądz |
4 maja 2019
4.05 - 17:00 |
ROW 1964 Rybnik |
1 - 2 |
Olimpia Elbląg |
4 maja 2019
4.05 - 17:00 |
Gryf Wejherowo |
3 - 1 |
Rozwój Katowice |
5 maja 2019
5.05 - 17:00 |
Stal Stalowa Wola |
1 - 2 |
Znicz Pruszków |
4 maja 2019
4.05 - 17:00 |
Kolejka 33 - 11/12. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Stal Stalowa Wola |
2 - 1 |
Górnik Łęczna |
11 maja 2019
11.05 - 17:00 |
Znicz Pruszków |
1 - 4 |
Gryf Wejherowo |
11 maja 2019
11.05 - 17:00 |
Rozwój Katowice |
2 - 4 |
ROW 1964 Rybnik |
11 maja 2019
11.05 - 17:00 |
Olimpia Elbląg |
0 - 1 |
Resovia Rzeszów |
11 maja 2019
11.05 - 17:00 |
Olimpia Grudziądz |
2 - 1 |
Elana Toruń |
11 maja 2019
11.05 - 17:00 |
GKS Bełchatów |
3 - 1 |
Widzew Łódź |
12 maja 2019
12.05 - 13:05 |
Ruch Chorzów |
1 - 1 |
Błękitni Stargard |
11 maja 2019
11.05 - 17:00 |
Skra Częstochowa |
2 - 1 |
Pogoń Siedlce |
11 maja 2019
11.05 - 17:00 |
Radomiak Radom |
5 - 0 |
Siarka Tarnobrzeg |
11 maja 2019
11.05 - 17:00 |
Kolejka 34 - 18/19. maja 2019 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Górnik Łęczna |
5 - 2 |
Radomiak Radom |
18 maja 2019
18.05 - 18:00 |
Siarka Tarnobrzeg |
2 - 1 |
Skra Częstochowa |
19 maja 2019
19.05 - 13:00 |
Pogoń Siedlce |
1 - 0 |
Ruch Chorzów |
19 maja 2019
19.05 - 13:00 |
Błękitni Stargard |
0 - 0 |
GKS Bełchatów |
19 maja 2019
19.05 - 13:00 |
Widzew Łódź |
1 - 2 |
Olimpia Grudziądz |
8 maja 2019
8.05 - 19:10 |
Elana Toruń |
1 - 2 |
Olimpia Elbląg |
19 maja 2019
19.05 - 13:00 |
Resovia Rzeszów |
1 - 3 |
Rozwój Katowice |
19 maja 2019
19.05 - 13:00 |
ROW 1964 Rybnik |
3 - 0 |
Znicz Pruszków |
19 maja 2019
19.05 - 13:00 |
Gryf Wejherowo |
1 - 3 |
Stal Stalowa Wola |
19 maja 2019
19.05 - 13:00 |
|