MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




II liga - sezon 2018/2019



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Radomiak Radom 34 59 17 8 9 67 - 28 2 3 1 0 1 4 - 3
2. Olimpia Grudziądz 34 59 18 5 11 65 - 44 2 3 1 0 1 3 - 4
3. GKS Bełchatów 34 58 (-2) 16 12 6 41 - 22
4. Elana Toruń 34 56 15 11 8 51 - 37
5. Widzew Łódź 34 55 13 16 5 48 - 29
6. Pogoń Siedlce 34 51 14 9 11 54 - 42 2 6 2 0 0 7 - 1
7. Stal Stalowa Wola 34 51 15 6 13 47 - 45 2 0 0 0 2 1 - 7
8. Znicz Pruszków 34 46 13 7 14 47 - 60 4 7 2 1 1 7 - 5
9. Górnik Łęczna 34 46 12 10 12 49 - 55 4 5 1 2 1 5 - 6
10. Resovia Rzeszów 34 46 13 7 14 39 - 46 4 4 1 1 2 5 - 6
11. Skra Częstochowa 34 43 12 7 15 32 - 48
12. Błękitni Stargard 34 41 11 8 15 41 - 51
13. Olimpia Elbląg 34 40 10 10 14 28 - 38 2 4 1 1 0 3 - 1
14. Gryf Wejherowo 34 40 11 7 16 49 - 61 2 1 0 1 1 1 - 3
15. Siarka Tarnobrzeg 34 39 11 6 17 34 - 57
16. ROW 1964 Rybnik 34 38 8 14 12 33 - 41
17. Rozwój Katowice 34 34 8 10 16 38 - 52
18. Ruch Chorzów 34 32 7 11 16 37 - 44
Ostatni komentarz dodał mksjantarekustka 12.07.2018, 04:05:52
* GKS Bełchatów został ukarany odjęciem dwóch punktów za zaległości finansowe.



Kolejka 1 - 21/22. lipca 2018 [szczegóły] Komentarze (1) 
1. Gryf Wejherowo 2 - 2 Górnik Łęczna 21 lipca 2018 - 17:00
2. ROW 1964 Rybnik 0 - 1 Stal Stalowa Wola 20 lipca 2018 - 18:00
3. Resovia Rzeszów 1 - 3 Znicz Pruszków 21 lipca 2018 - 17:30
4. Elana Toruń 2 - 2 Rozwój Katowice 22 lipca 2018 - 15:00
5. Widzew Łódź 1 - 0 Olimpia Elbląg 21 lipca 2018 - 19:10
6. Błękitni Stargard 1 - 2 Olimpia Grudziądz 21 lipca 2018 - 16:00
7. Pogoń Siedlce 0 - 0 GKS Bełchatów 21 lipca 2018 - 17:00
8. Siarka Tarnobrzeg 1 - 0 Ruch Chorzów 21 lipca 2018 - 17:00
9. Radomiak Radom 1 - 0 Skra Częstochowa
Kolejka 2 - 28/29. lipca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
10. Górnik Łęczna 2 - 1 Skra Częstochowa 28 lipca 2018 - 20:00
11. Ruch Chorzów 0 - 2 Radomiak Radom 28 lipca 2018 - 18:00
12. GKS Bełchatów 2 - 0 Siarka Tarnobrzeg 28 lipca 2018 - 19:00
13. Olimpia Grudziądz 2 - 0 Pogoń Siedlce 28 lipca 2018 - 18:00
14. Olimpia Elbląg 0 - 1 Błękitni Stargard
15. Rozwój Katowice 0 - 4 Widzew Łódź 28 lipca 2018 - 17:00
16. Znicz Pruszków 0 - 2 Elana Toruń 28 lipca 2018 - 18:00
17. Stal Stalowa Wola 2 - 1 Resovia Rzeszów 28 lipca 2018 - 17:00
18. Gryf Wejherowo 1 - 0 ROW 1964 Rybnik 28 lipca 2018 - 17:00
Kolejka 3 - 4/5. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
19. ROW 1964 Rybnik 1 - 2 Górnik Łęczna 3 sierpnia 2018 - 18:00
20. Resovia Rzeszów 1 - 1 Gryf Wejherowo 4 sierpnia 2018 - 17:00
21. Elana Toruń 2 - 1 Stal Stalowa Wola 4 sierpnia 2018 - 17:00
22. Widzew Łódź 1 - 1 Znicz Pruszków 4 sierpnia 2018 - 19:10
23. Błękitni Stargard 1 - 1 Rozwój Katowice 4 sierpnia 2018 - 16:00
24. Pogoń Siedlce 0 - 1 Olimpia Elbląg 4 sierpnia 2018 - 17:00
25. Siarka Tarnobrzeg 1 - 0 Olimpia Grudziądz 4 sierpnia 2018 - 17:00
26. Radomiak Radom 1 - 1 GKS Bełchatów
27. Ruch Chorzów 4 - 0 Skra Częstochowa 4 sierpnia 2018 - 18:00
Kolejka 4 - 11/12. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
28. Górnik Łęczna 5 - 1 Ruch Chorzów 11 sierpnia 2018 - 20:00
29. GKS Bełchatów 3 - 0 Skra Częstochowa 11 sierpnia 2018 - 19:00
30. Olimpia Grudziądz 1 - 0 Radomiak Radom 11 sierpnia 2018 - 18:00
31. Olimpia Elbląg 0 - 2 Siarka Tarnobrzeg
32. Rozwój Katowice 2 - 2 Pogoń Siedlce 11 sierpnia 2018 - 17:00
33. Znicz Pruszków 1 - 2 Błękitni Stargard 11 sierpnia 2018 - 18:00
34. Stal Stalowa Wola 3 - 0 Widzew Łódź 11 sierpnia 2018 - 17:00
35. Gryf Wejherowo 3 - 1 Elana Toruń 10 sierpnia 2018 - 18:00
36. ROW 1964 Rybnik 2 - 1 Resovia Rzeszów 11 sierpnia 2018 - 17:00
Kolejka 5 - 18/19. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. Resovia Rzeszów 2 - 2 Górnik Łęczna 18 sierpnia 2018 - 12:00
38. Elana Toruń 3 - 0 ROW 1964 Rybnik 18 sierpnia 2018 - 17:00
39. Widzew Łódź 3 - 1 Gryf Wejherowo 18 sierpnia 2018 - 19:10
40. Błękitni Stargard 1 - 0 Stal Stalowa Wola 18 sierpnia 2018 - 16:00
41. Pogoń Siedlce 0 - 3 Znicz Pruszków 18 sierpnia 2018 - 17:00
42. Siarka Tarnobrzeg 1 - 0 Rozwój Katowice 18 sierpnia 2018 - 17:00
43. Radomiak Radom 5 - 0 Olimpia Elbląg
44. Olimpia Grudziądz 4 - 0 Skra Częstochowa 17 sierpnia 2018 - 19:00
45. Ruch Chorzów 2 - 2 GKS Bełchatów 17 sierpnia 2018 - 19:20
Kolejka 6 - 22. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
46. Górnik Łęczna 1 - 1 GKS Bełchatów 22 sierpnia 2018 - 18:00
47. Olimpia Grudziądz 0 - 0 Ruch Chorzów 22 sierpnia 2018 - 18:00
48. Olimpia Elbląg 1 - 0 Skra Częstochowa
49. Rozwój Katowice 1 - 0 Radomiak Radom 22 sierpnia 2018 - 17:00
50. Znicz Pruszków 2 - 2 Siarka Tarnobrzeg 22 sierpnia 2018 - 19:00
51. Stal Stalowa Wola 0 - 2 Pogoń Siedlce 22 sierpnia 2018 - 17:00
52. Gryf Wejherowo 2 - 0 Błękitni Stargard 22 sierpnia 2018 - 18:00
53. ROW 1964 Rybnik 2 - 2 Widzew Łódź 22 sierpnia 2018 - 17:00
54. Resovia Rzeszów 0 - 0 Elana Toruń 22 sierpnia 2018 - 17:00
Kolejka 7 - 25/26. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
55. Elana Toruń 2 - 0 Górnik Łęczna 26 sierpnia 2018 - 15:00
56. Widzew Łódź 2 - 1 Resovia Rzeszów 25 sierpnia 2018 - 19:10
57. Błękitni Stargard 1 - 1 ROW 1964 Rybnik 26 sierpnia 2018 - 16:00
58. Pogoń Siedlce 7 - 2 Gryf Wejherowo 26 sierpnia 2018 - 19:00
59. Siarka Tarnobrzeg 3 - 0 Stal Stalowa Wola 25 sierpnia 2018 - 17:00
60. Radomiak Radom 4 - 0 Znicz Pruszków
61. Skra Częstochowa 2 - 0 Rozwój Katowice 25 sierpnia 2018 - 17:30
62. Ruch Chorzów 1 - 0 Olimpia Elbląg 26 sierpnia 2018 - 18:00
63. GKS Bełchatów 2 - 1 Olimpia Grudziądz 26 sierpnia 2018 - 18:00
Kolejka 8 - 1/2. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. Górnik Łęczna 1 - 3 Olimpia Grudziądz 1 września 2018 - 18:00
65. Olimpia Elbląg 0 - 1 GKS Bełchatów
66. Rozwój Katowice 0 - 3 Ruch Chorzów 1 września 2018 - 18:00
67. Znicz Pruszków 2 - 1 Skra Częstochowa 1 września 2018 - 19:00
68. Stal Stalowa Wola 0 - 0 Radomiak Radom 1 września 2018 - 17:00
69. Gryf Wejherowo 1 - 1 Siarka Tarnobrzeg 2 września 2018 - 16:00
70. ROW 1964 Rybnik 1 - 1 Pogoń Siedlce 1 września 2018 - 17:00
71. Resovia Rzeszów 1 - 0 Błękitni Stargard 1 września 2018 - 16:00
72. Elana Toruń 0 - 0 Widzew Łódź 1 września 2018 - 16:00
Kolejka 9 - 8/9. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. Widzew Łódź 3 - 0 Górnik Łęczna 8 września 2018 - 19:10
74. Błękitni Stargard 1 - 2 Elana Toruń 19 września 2018 - 17:00
75. Pogoń Siedlce 1 - 3 Resovia Rzeszów 8 września 2018 - 16:00
76. Siarka Tarnobrzeg 0 - 2 ROW 1964 Rybnik 8 września 2018 - 16:00
77. Radomiak Radom 3 - 0 Gryf Wejherowo 8 września 2018 - 17:00
78. Skra Częstochowa 3 - 2 Stal Stalowa Wola 8 września 2018 - 17:00
79. Ruch Chorzów 1 - 1 Znicz Pruszków 11 września 2018 - 19:20
80. GKS Bełchatów 2 - 1 Rozwój Katowice 8 września 2018 - 18:00
81. Olimpia Grudziądz 3 - 0 Olimpia Elbląg 8 września 2018 - 18:00
Kolejka 10 - 15/16. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
82. Górnik Łęczna 2 - 1 Olimpia Elbląg 15 września 2018 - 18:00
83. Rozwój Katowice 1 - 2 Olimpia Grudziądz 15 września 2018 - 15:00
84. Znicz Pruszków 1 - 0 GKS Bełchatów 15 września 2018 - 19:00
85. Stal Stalowa Wola 2 - 2 Ruch Chorzów 15 września 2018 - 16:00
86. Gryf Wejherowo 0 - 1 Skra Częstochowa 16 września 2018 - 16:00
87. ROW 1964 Rybnik 2 - 2 Radomiak Radom 15 września 2018 - 17:00
88. Resovia Rzeszów 3 - 0 Siarka Tarnobrzeg 15 września 2018 - 16:00
89. Elana Toruń 3 - 0 Pogoń Siedlce 15 września 2018 - 15:00
90. Widzew Łódź 4 - 2 Błękitni Stargard 15 września 2018 - 19:10
Kolejka 11 - 22/23. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
91. Błękitni Stargard 0 - 2 Górnik Łęczna 23 września 2018 - 16:00
92. Pogoń Siedlce 0 - 1 Widzew Łódź 22 września 2018 - 18:00
93. Siarka Tarnobrzeg 2 - 2 Elana Toruń 22 września 2018 - 16:00
94. Radomiak Radom 5 - 0 Resovia Rzeszów
95. Skra Częstochowa 0 - 0 ROW 1964 Rybnik 22 września 2018 - 16:30
96. Ruch Chorzów 1 - 1 Gryf Wejherowo 21 września 2018 - 19:20
97. GKS Bełchatów 1 - 2 Stal Stalowa Wola 22 września 2018 - 17:00
98. Olimpia Grudziądz 1 - 1 Znicz Pruszków 21 września 2018 - 18:00
99. Olimpia Elbląg 1 - 2 Rozwój Katowice
Kolejka 12 - 29/30. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
100. Górnik Łęczna 2 - 2 Rozwój Katowice 30 września 2018 - 18:00
101. Znicz Pruszków 1 - 1 Olimpia Elbląg 29 września 2018 - 18:30
102. Stal Stalowa Wola 4 - 2 Olimpia Grudziądz 1 października 2018 - 15:00
103. Gryf Wejherowo 0 - 1 GKS Bełchatów 30 września 2018 - 15:00
104. ROW 1964 Rybnik 1 - 0 Ruch Chorzów 30 września 2018 - 16:00
105. Resovia Rzeszów 2 - 2 Skra Częstochowa 29 września 2018 - 15:00
106. Elana Toruń 2 - 1 Radomiak Radom 30 września 2018 - 15:00
107. Widzew Łódź 4 - 0 Siarka Tarnobrzeg 29 września 2018 - 19:10
108. Błękitni Stargard 3 - 0 Pogoń Siedlce 29 września 2018 - 15:00
Kolejka 13 - 6/7. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
109. Pogoń Siedlce 4 - 0 Górnik Łęczna 6 października 2018 - 17:00
110. Siarka Tarnobrzeg 0 - 1 Błękitni Stargard 6 października 2018 - 15:00
111. Radomiak Radom 0 - 1 Widzew Łódź
112. Skra Częstochowa 1 - 2 Elana Toruń 6 października 2018 - 16:00
113. Ruch Chorzów 5 - 1 Resovia Rzeszów 6 października 2018 - 18:00
114. GKS Bełchatów 1 - 0 ROW 1964 Rybnik 6 października 2018 - 17:00
115. Olimpia Grudziądz 1 - 2 Gryf Wejherowo 7 października 2018 - 18:00
116. Olimpia Elbląg 3 - 2 Stal Stalowa Wola
117. Rozwój Katowice 1 - 3 Znicz Pruszków 6 października 2018 - 15:00
Kolejka 14 - 13/14. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
118. Górnik Łęczna 2 - 2 Znicz Pruszków 13 października 2018 - 18:00
119. Stal Stalowa Wola 4 - 0 Rozwój Katowice 13 października 2018 - 15:00
120. Gryf Wejherowo 0 - 2 Olimpia Elbląg 14 października 2018 - 14:00
121. ROW 1964 Rybnik 1 - 1 Olimpia Grudziądz 13 października 2018 - 15:00
122. Resovia Rzeszów 0 - 0 GKS Bełchatów 13 października 2018 - 15:00
123. Elana Toruń 0 - 0 Ruch Chorzów 24 października 2018 - 15:00
124. Widzew Łódź 2 - 0 Skra Częstochowa 13 października 2018 - 19:10
125. Błękitni Stargard 0 - 6 Radomiak Radom 31 października 2018 - 14:00
126. Pogoń Siedlce 2 - 1 Siarka Tarnobrzeg 13 października 2018 - 15:00
Kolejka 15 - 20/21. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
127. Siarka Tarnobrzeg 0 - 3 Górnik Łęczna 20 października 2018 - 15:00
128. Radomiak Radom 3 - 2 Pogoń Siedlce
129. Skra Częstochowa 1 - 0 Błękitni Stargard 20 października 2018 - 15:30
130. Ruch Chorzów 1 - 3 Widzew Łódź 20 października 2018 - 18:00
131. GKS Bełchatów 0 - 0 Elana Toruń 20 października 2018 - 17:00
132. Olimpia Grudziądz 3 - 4 Resovia Rzeszów 20 października 2018 - 18:00
133. Olimpia Elbląg 0 - 0 ROW 1964 Rybnik
134. Rozwój Katowice 2 - 1 Gryf Wejherowo 20 października 2018 - 15:00
135. Znicz Pruszków 0 - 2 Stal Stalowa Wola 18 października 2018 - 19:00
Kolejka 16 - 27/28. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
136. Górnik Łęczna 2 - 0 Stal Stalowa Wola 27 października 2018 - 19:00
137. Gryf Wejherowo 5 - 2 Znicz Pruszków 28 października 2018 - 13:00
138. ROW 1964 Rybnik 0 - 2 Rozwój Katowice 27 października 2018 - 15:00
139. Resovia Rzeszów 2 - 0 Olimpia Elbląg 27 października 2018 - 14:00
140. Elana Toruń 2 - 2 Olimpia Grudziądz 28 października 2018 - 13:00
141. Widzew Łódź 0 - 0 GKS Bełchatów 27 października 2018 - 19:10
142. Błękitni Stargard 3 - 1 Ruch Chorzów 27 października 2018 - 13:00
143. Pogoń Siedlce 0 - 1 Skra Częstochowa 27 października 2018 - 17:00
144. Siarka Tarnobrzeg 0 - 2 Radomiak Radom 27 października 2018 - 14:00
Kolejka 17 - 3/4. listopada 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
145. Radomiak Radom 5 - 1 Górnik Łęczna
146. Skra Częstochowa 1 - 0 Siarka Tarnobrzeg 3 listopada 2018 - 14:00
147. Ruch Chorzów 2 - 1 Pogoń Siedlce 3 listopada 2018 - 18:00
148. GKS Bełchatów 3 - 0 Błękitni Stargard 4 listopada 2018 - 17:00
149. Olimpia Grudziądz 3 - 2 Widzew Łódź 3 listopada 2018 - 17:00
150. Olimpia Elbląg 2 - 2 Elana Toruń
151. Rozwój Katowice 1 - 2 Resovia Rzeszów 3 listopada 2018 - 13:00
152. Znicz Pruszków 3 - 1 ROW 1964 Rybnik 4 listopada 2018 - 12:00
153. Stal Stalowa Wola 4 - 2 Gryf Wejherowo 4 listopada 2018 - 13:00
Kolejka 18 - 10/11. listopada 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
154. Górnik Łęczna 2 - 1 Gryf Wejherowo 11 listopada 2018 - 19:18
155. Stal Stalowa Wola 1 - 1 ROW 1964 Rybnik 10 listopada 2018 - 13:00
156. Znicz Pruszków 0 - 2 Resovia Rzeszów 10 listopada 2018 - 16:00
157. Rozwój Katowice 0 - 0 Elana Toruń 21 listopada 2018 - 13:00
158. Olimpia Elbląg 1 - 1 Widzew Łódź 10 kwietnia 2019 - 19:00
159. Olimpia Grudziądz 3 - 1 Błękitni Stargard 10 listopada 2018 - 17:00
160. GKS Bełchatów 1 - 1 Pogoń Siedlce 10 listopada 2018 - 17:00
161. Ruch Chorzów 2 - 0 Siarka Tarnobrzeg 10 listopada 2018 - 18:00
162. Skra Częstochowa 0 - 0 Radomiak Radom 10 listopada 2018 - 14:00
Kolejka 19 - 17/18. listopada 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
163. Skra Częstochowa 0 - 0 Górnik Łęczna 17 listopada 2018 - 13:30
164. Radomiak Radom 2 - 0 Ruch Chorzów
165. Siarka Tarnobrzeg 0 - 1 GKS Bełchatów 17 listopada 2018 - 13:00
166. Pogoń Siedlce 3 - 1 Olimpia Grudziądz 17 listopada 2018 - 17:00
167. Błękitni Stargard 1 - 1 Olimpia Elbląg 18 listopada 2018 - 13:00
168. Widzew Łódź 1 - 1 Rozwój Katowice 17 listopada 2018 - 19:10
169. Elana Toruń 5 - 1 Znicz Pruszków 17 listopada 2018 - 13:00
170. Resovia Rzeszów 1 - 0 Stal Stalowa Wola 17 listopada 2018 - 13:00
171. ROW 1964 Rybnik 1 - 1 Gryf Wejherowo 17 listopada 2018 - 13:00
Kolejka 20 - 24/25. listopada 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
172. Skra Częstochowa 1 - 0 Ruch Chorzów 24 listopada 2018 - 13:00
173. Górnik Łęczna 4 - 1 ROW 1964 Rybnik 24 listopada 2018 - 18:00
174. Gryf Wejherowo 1 - 0 Resovia Rzeszów 25 listopada 2018 - 13:00
175. Stal Stalowa Wola 1 - 0 Elana Toruń 24 listopada 2018 - 13:00
176. Znicz Pruszków 1 - 0 Widzew Łódź 24 listopada 2018 - 17:00
177. Rozwój Katowice 3 - 1 Błękitni Stargard 25 listopada 2018 - 13:00
178. Olimpia Elbląg 1 - 1 Pogoń Siedlce
179. Olimpia Grudziądz 2 - 3 Siarka Tarnobrzeg 24 listopada 2018 - 17:00
180. GKS Bełchatów 2 - 2 Radomiak Radom 24 listopada 2018 - 17:00
Kolejka 21 - 1/2. grudnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
181. Ruch Chorzów 1 - 1 Górnik Łęczna 1 grudnia 2018 - 17:00
182. Skra Częstochowa 1 - 0 GKS Bełchatów 1 grudnia 2018 - 13:00
183. Radomiak Radom 4 - 2 Olimpia Grudziądz
184. Siarka Tarnobrzeg 1 - 0 Olimpia Elbląg 17 kwietnia 2019 - 16:00
185. Pogoń Siedlce 1 - 0 Rozwój Katowice 1 grudnia 2018 - 16:00
186. Błękitni Stargard 3 - 2 Znicz Pruszków 1 grudnia 2018 - 13:00
187. Widzew Łódź 0 - 0 Stal Stalowa Wola 1 grudnia 2018 - 19:10
188. Elana Toruń 0 - 2 Gryf Wejherowo 1 grudnia 2018 - 13:00
189. Resovia Rzeszów 0 - 1 ROW 1964 Rybnik 3 kwietnia 2019 - 16:00
Kolejka 22 - 2/3. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
190. Górnik Łęczna 1 - 0 Resovia Rzeszów 3 marca 2019 - 13:05
191. ROW 1964 Rybnik 0 - 1 Elana Toruń 2 marca 2019 - 14:00
192. Gryf Wejherowo 1 - 2 Widzew Łódź 3 marca 2019 - 13:00
193. Stal Stalowa Wola 4 - 2 Błękitni Stargard 2 marca 2019 - 14:00
194. Znicz Pruszków 0 - 2 Pogoń Siedlce 2 marca 2019 - 18:00
195. Rozwój Katowice 6 - 0 Siarka Tarnobrzeg 2 marca 2019 - 15:00
196. Olimpia Elbląg 2 - 1 Radomiak Radom
197. Skra Częstochowa 0 - 4 Olimpia Grudziądz 2 marca 2019 - 13:30
198. GKS Bełchatów 1 - 0 Ruch Chorzów 2 marca 2019 - 17:00
Kolejka 23 - 9/10. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
199. GKS Bełchatów 2 - 0 Górnik Łęczna 9 marca 2019 - 17:00
200. Ruch Chorzów 1 - 2 Olimpia Grudziądz 10 marca 2019 - 13:05
201. Skra Częstochowa 2 - 1 Olimpia Elbląg 9 marca 2019 - 12:00
202. Radomiak Radom 2 - 0 Rozwój Katowice
203. Siarka Tarnobrzeg 2 - 2 Znicz Pruszków 9 marca 2019 - 14:00
204. Pogoń Siedlce 5 - 1 Stal Stalowa Wola 9 marca 2019 - 15:00
205. Błękitni Stargard 4 - 1 Gryf Wejherowo 9 marca 2019 - 13:00
206. Widzew Łódź 1 - 1 ROW 1964 Rybnik 9 marca 2019 - 19:10
207. Elana Toruń 0 - 1 Resovia Rzeszów 9 marca 2019 - 13:00
Kolejka 24 - 16/17. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
208. Górnik Łęczna 1 - 1 Elana Toruń 17 marca 2019 - 15:00
209. Resovia Rzeszów 1 - 1 Widzew Łódź 16 marca 2019 - 15:00
210. ROW 1964 Rybnik 1 - 0 Błękitni Stargard 16 marca 2019 - 14:00
211. Gryf Wejherowo 1 - 1 Pogoń Siedlce 17 marca 2019 - 13:00
212. Stal Stalowa Wola 1 - 0 Siarka Tarnobrzeg 16 marca 2019 - 15:00
213. Znicz Pruszków 3 - 2 Radomiak Radom 17 marca 2019 - 13:05
214. Rozwój Katowice 1 - 1 Skra Częstochowa 16 marca 2019 - 15:00
215. Olimpia Elbląg 0 - 0 Ruch Chorzów
216. Olimpia Grudziądz 1 - 0 GKS Bełchatów 17 marca 2019 - 18:00
Kolejka 25 - 23/24. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
217. Olimpia Grudziądz 6 - 1 Górnik Łęczna 23 marca 2019 - 17:00
218. GKS Bełchatów 1 - 1 Olimpia Elbląg 23 marca 2019 - 17:00
219. Ruch Chorzów 1 - 1 Rozwój Katowice 24 marca 2019 - 13:05
220. Skra Częstochowa 2 - 4 Znicz Pruszków 23 marca 2019 - 15:00
221. Radomiak Radom 1 - 0 Stal Stalowa Wola
222. Siarka Tarnobrzeg 3 - 0 Gryf Wejherowo 23 marca 2019 - 15:00
223. Pogoń Siedlce 2 - 2 ROW 1964 Rybnik 23 marca 2019 - 15:00
224. Błękitni Stargard 1 - 1 Resovia Rzeszów 23 marca 2019 - 13:00
225. Widzew Łódź 1 - 1 Elana Toruń 23 marca 2019 - 19:10
Kolejka 26 - 30/31. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
226. Górnik Łęczna 0 - 0 Widzew Łódź 31 marca 2019 - 13:05
227. Elana Toruń 2 - 1 Błękitni Stargard 31 marca 2019 - 15:00
228. Resovia Rzeszów 1 - 3 Pogoń Siedlce 27 marca 2019 - 15:00
229. ROW 1964 Rybnik 1 - 1 Siarka Tarnobrzeg 30 marca 2019 - 15:00
230. Gryf Wejherowo 0 - 3 Radomiak Radom 31 marca 2019 - 14:00
231. Stal Stalowa Wola 1 - 4 Skra Częstochowa 30 marca 2019 - 15:00
232. Znicz Pruszków 1 - 0 Ruch Chorzów 29 marca 2019 - 19:00
233. Rozwój Katowice 0 - 0 GKS Bełchatów 30 marca 2019 - 15:00
234. Olimpia Elbląg 0 - 0 Olimpia Grudziądz
Kolejka 27 - 6/7. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
235. Olimpia Elbląg 2 - 0 Górnik Łęczna
236. Olimpia Grudziądz 3 - 0 Rozwój Katowice 6 kwietnia 2019 - 18:00
237. GKS Bełchatów 3 - 0 Znicz Pruszków 7 kwietnia 2019 - 13:05
238. Ruch Chorzów 1 - 1 Stal Stalowa Wola 6 kwietnia 2019 - 18:00
239. Skra Częstochowa 2 - 1 Gryf Wejherowo 6 kwietnia 2019 - 16:00
240. Radomiak Radom 0 - 0 ROW 1964 Rybnik
241. Siarka Tarnobrzeg 3 - 1 Resovia Rzeszów 6 kwietnia 2019 - 16:00
242. Pogoń Siedlce 2 - 0 Elana Toruń 6 kwietnia 2019 - 16:00
243. Błękitni Stargard 0 - 0 Widzew Łódź 6 kwietnia 2019 - 15:00
Kolejka 28 - 13/14. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
244. Górnik Łęczna 1 - 1 Błękitni Stargard 13 kwietnia 2019 - 17:00
245. Widzew Łódź 1 - 1 Pogoń Siedlce 14 kwietnia 2019 - 13:05
246. Elana Toruń 4 - 2 Siarka Tarnobrzeg 13 kwietnia 2019 - 13:00
247. Resovia Rzeszów 1 - 0 Radomiak Radom 13 kwietnia 2019 - 16:00
248. ROW 1964 Rybnik 0 - 0 Skra Częstochowa 13 kwietnia 2019 - 16:00
249. Gryf Wejherowo 3 - 2 Ruch Chorzów 14 kwietnia 2019 - 16:00
250. Stal Stalowa Wola 1 - 0 GKS Bełchatów 13 kwietnia 2019 - 16:00
251. Znicz Pruszków 2 - 1 Olimpia Grudziądz 12 kwietnia 2019 - 19:00
252. Rozwój Katowice 0 - 1 Olimpia Elbląg 13 kwietnia 2019 - 15:00
Kolejka 29 - 20/21. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
253. Rozwój Katowice 0 - 1 Górnik Łęczna 18 kwietnia 2019 - 16:00
254. Olimpia Elbląg 1 - 0 Znicz Pruszków
255. Olimpia Grudziądz 2 - 0 Stal Stalowa Wola 20 kwietnia 2019 - 18:00
256. GKS Bełchatów 3 - 1 Gryf Wejherowo 20 kwietnia 2019 - 17:00
257. Ruch Chorzów 3 - 0 ROW 1964 Rybnik 20 kwietnia 2019 - 18:00
258. Skra Częstochowa 0 - 2 Resovia Rzeszów 20 kwietnia 2019 - 12:00
259. Radomiak Radom 2 - 0 Elana Toruń 20 kwietnia 2019 - 13:05
260. Siarka Tarnobrzeg 1 - 1 Widzew Łódź 20 kwietnia 2019 - 13:00
261. Pogoń Siedlce 4 - 1 Błękitni Stargard 20 kwietnia 2019 - 13:30
Kolejka 30 - 24. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
262. Górnik Łęczna 1 - 2 Pogoń Siedlce 24 kwietnia 2019 - 17:00
263. Błękitni Stargard 3 - 0 Siarka Tarnobrzeg 24 kwietnia 2019 - 17:00
264. Widzew Łódź 0 - 0 Radomiak Radom 24 kwietnia 2019 - 19:05
265. Elana Toruń 2 - 1 Skra Częstochowa 24 kwietnia 2019 - 17:00
266. Resovia Rzeszów 1 - 0 Ruch Chorzów 24 kwietnia 2019 - 17:00
267. ROW 1964 Rybnik 0 - 1 GKS Bełchatów 24 kwietnia 2019 - 17:00
268. Gryf Wejherowo 3 - 0 Olimpia Grudziądz 24 kwietnia 2019 - 17:00
269. Stal Stalowa Wola 1 - 0 Olimpia Elbląg 24 kwietnia 2019 - 17:00
270. Znicz Pruszków 0 - 2 Rozwój Katowice 24 kwietnia 2019 - 19:00
Kolejka 31 - 27/28. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
271. Znicz Pruszków 2 - 0 Górnik Łęczna 28 kwietnia 2019 - 13:05
272. Rozwój Katowice 0 - 0 Stal Stalowa Wola 28 kwietnia 2019 - 16:00
273. Olimpia Elbląg 1 - 1 Gryf Wejherowo 28 kwietnia 2019 - 19:00
274. Olimpia Grudziądz 1 - 2 ROW 1964 Rybnik 28 kwietnia 2019 - 18:00
275. GKS Bełchatów 1 - 0 Resovia Rzeszów 28 kwietnia 2019 - 17:00
276. Ruch Chorzów 1 - 2 Elana Toruń 28 kwietnia 2019 - 18:00
277. Skra Częstochowa 1 - 1 Widzew Łódź 27 kwietnia 2019 - 12:00
278. Radomiak Radom 0 - 1 Błękitni Stargard 28 kwietnia 2019 - 17:00
279. Siarka Tarnobrzeg 0 - 1 Pogoń Siedlce 28 kwietnia 2019 - 17:00
Kolejka 32 - 4/5. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
280. Górnik Łęczna 1 - 2 Siarka Tarnobrzeg 5 maja 2019 - 17:00
281. Pogoń Siedlce 1 - 1 Radomiak Radom 4 maja 2019 - 17:00
282. Błękitni Stargard 3 - 0 Skra Częstochowa 4 maja 2019 - 14:00
283. Widzew Łódź 3 - 0 Ruch Chorzów 4 maja 2019 - 19:10
284. Elana Toruń 4 - 2 GKS Bełchatów 5 maja 2019 - 13:05
285. Resovia Rzeszów 0 - 2 Olimpia Grudziądz 4 maja 2019 - 17:00
286. ROW 1964 Rybnik 1 - 2 Olimpia Elbląg 4 maja 2019 - 17:00
287. Gryf Wejherowo 3 - 1 Rozwój Katowice 5 maja 2019 - 17:00
288. Stal Stalowa Wola 1 - 2 Znicz Pruszków 4 maja 2019 - 17:00
Kolejka 33 - 11/12. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
289. Stal Stalowa Wola 2 - 1 Górnik Łęczna 11 maja 2019 - 17:00
290. Znicz Pruszków 1 - 4 Gryf Wejherowo 11 maja 2019 - 17:00
291. Rozwój Katowice 2 - 4 ROW 1964 Rybnik 11 maja 2019 - 17:00
292. Olimpia Elbląg 0 - 1 Resovia Rzeszów 11 maja 2019 - 17:00
293. Olimpia Grudziądz 2 - 1 Elana Toruń 11 maja 2019 - 17:00
294. GKS Bełchatów 3 - 1 Widzew Łódź 12 maja 2019 - 13:05
295. Ruch Chorzów 1 - 1 Błękitni Stargard 11 maja 2019 - 17:00
296. Skra Częstochowa 2 - 1 Pogoń Siedlce 11 maja 2019 - 17:00
297. Radomiak Radom 5 - 0 Siarka Tarnobrzeg 11 maja 2019 - 17:00
Kolejka 34 - 18/19. maja 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
298. Górnik Łęczna 5 - 2 Radomiak Radom 18 maja 2019 - 18:00
299. Siarka Tarnobrzeg 2 - 1 Skra Częstochowa 19 maja 2019 - 13:00
300. Pogoń Siedlce 1 - 0 Ruch Chorzów 19 maja 2019 - 13:00
301. Błękitni Stargard 0 - 0 GKS Bełchatów 19 maja 2019 - 13:00
302. Widzew Łódź 1 - 2 Olimpia Grudziądz 8 maja 2019 - 19:10
303. Elana Toruń 1 - 2 Olimpia Elbląg 19 maja 2019 - 13:00
304. Resovia Rzeszów 1 - 3 Rozwój Katowice 19 maja 2019 - 13:00
305. ROW 1964 Rybnik 3 - 0 Znicz Pruszków 19 maja 2019 - 13:00
306. Gryf Wejherowo 1 - 3 Stal Stalowa Wola 19 maja 2019 - 13:00




© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE