ZAPRASZAMY NA TURNIEJE PRZODKOWO CUP 2019 DLA DZIECI - ROCZNIKI 2005-2012
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2011 i MŁODSI - 02.03.2019 (SOBOTA)
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2006 i MŁODSI - 03.03.2019 (NIEDZIELA)
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2010 i MŁODSI - 09.03.2019 (SOBOTA)
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2007 i MŁODSI - 10.03.2019 (NIEDZIELA)
PRZODKOWO CUP 2019 - WETERANI (40+) - 16 MARCA 2019 (ROCZNIK 1979 i STARSI)
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




20_PLN_NDB_728x90

Ekstraklasa - sezon 2018/2019



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Lechia Gdańsk 21 45 13 6 2 36 - 18
2. Legia Warszawa 21 42 12 6 3 35 - 20
3. Jagiellonia Białystok 21 36 10 6 5 37 - 29
4. Korona Kielce 21 34 9 7 5 27 - 24
5. Lech Poznań 21 33 10 3 8 33 - 25
6. Piast Gliwice 21 31 8 7 6 28 - 25 2 6 2 0 0 5 - 0
7. Pogoń Szczecin 21 31 9 4 8 29 - 26 2 0 0 0 2 0 - 5
8. Cracovia Kraków 21 30 8 6 7 22 - 22
9. Wisła Kraków 21 29 8 5 8 33 - 31
10. Zagłębie Lubin 21 27 8 3 10 33 - 33
11. Arka Gdynia 21 25 6 7 8 31 - 30
12. Śląsk Wrocław 21 21 5 6 10 29 - 30 1 3 1 0 0 5 - 0
13. Miedź Legnica 21 21 5 6 10 21 - 38 1 0 0 0 1 0 - 5
14. Górnik Zabrze 21 20 4 8 9 25 - 37 2 4 1 1 0 5 - 1
15. Wisła Płock 21 20 4 8 9 30 - 38 2 1 0 1 1 1 - 5
16. Zagłębie Sosnowiec 21 12 2 6 13 24 - 47
Ostatni komentarz dodał hekla 26.12.2018, 12:38:22



Kolejka 1 - 21/22. lipca 2018 [szczegóły] Komentarze (3) 
1. Górnik Zabrze 1 - 1 Korona Kielce
2. Jagiellonia Białystok 0 - 1 Lechia Gdańsk 20 lipca 2018 - 20:30
3. Legia Warszawa 1 - 3 Zagłębie Lubin
4. Miedź Legnica 1 - 0 Pogoń Szczecin
5. Wisła Kraków 0 - 0 Arka Gdynia 21 lipca 2018 - 18:00
6. Wisła Płock 1 - 2 Lech Poznań
7. Zagłębie Sosnowiec 1 - 2 Piast Gliwice
8. Śląsk Wrocław 3 - 1 Cracovia Kraków
Kolejka 2 - 28/29. lipca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
9. Arka Gdynia 0 - 2 Jagiellonia Białystok 29 lipca 2018 - 18:00
10. Górnik Zabrze 1 - 1 Wisła Płock
11. Zagłębie Lubin 2 - 1 Zagłębie Sosnowiec
12. Korona Kielce 1 - 2 Legia Warszawa
13. Lech Poznań 2 - 0 Cracovia Kraków
14. Lechia Gdańsk 1 - 1 Śląsk Wrocław 27 lipca 2018 - 18:00
15. Pogoń Szczecin 0 - 2 Piast Gliwice
16. Wisła Kraków 2 - 1 Miedź Legnica
Kolejka 3 - 4/5. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
17. Cracovia Kraków 0 - 0 Arka Gdynia 6 sierpnia 2018 - 18:00
18. Jagiellonia Białystok 1 - 0 Wisła Kraków
19. Legia Warszawa 0 - 0 Lechia Gdańsk 4 sierpnia 2018 - 20:30
20. Miedź Legnica 1 - 3 Górnik Zabrze
21. Piast Gliwice 2 - 1 Zagłębie Lubin
22. Wisła Płock 1 - 2 Korona Kielce
23. Zagłębie Sosnowiec 3 - 0 Pogoń Szczecin
24. Śląsk Wrocław 0 - 1 Lech Poznań
Kolejka 4 - 11/12. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. Arka Gdynia 1 - 1 Górnik Zabrze 11 sierpnia 2018 - 20:30
26. Zagłębie Lubin 0 - 2 Jagiellonia Białystok
27. Korona Kielce 2 - 1 Śląsk Wrocław
28. Lech Poznań 4 - 0 Zagłębie Sosnowiec
29. Lechia Gdańsk 2 - 0 Miedź Legnica 10 sierpnia 2018 - 18:00
30. Piast Gliwice 1 - 3 Legia Warszawa
31. Pogoń Szczecin 1 - 1 Cracovia Kraków
32. Wisła Kraków 1 - 1 Wisła Płock
Kolejka 5 - 18/19. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
33. Cracovia Kraków 0 - 1 Zagłębie Lubin
34. Górnik Zabrze 0 - 2 Lechia Gdańsk 18 sierpnia 2018 - 20:30
35. Jagiellonia Białystok 2 - 1 Piast Gliwice
36. Lech Poznań 2 - 5 Wisła Kraków
37. Legia Warszawa 2 - 1 Zagłębie Sosnowiec
38. Miedź Legnica 1 - 1 Korona Kielce
39. Wisła Płock 1 - 3 Arka Gdynia 18 sierpnia 2018 - 18:00
40. Śląsk Wrocław 0 - 0 Pogoń Szczecin
Kolejka 6 - 25/26. sierpnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
41. Jagiellonia Białystok 2 - 3 Miedź Legnica
42. Zagłębie Lubin 2 - 1 Lech Poznań
43. Korona Kielce 2 - 1 Arka Gdynia 24 sierpnia 2018 - 20:30
44. Legia Warszawa 1 - 4 Wisła Płock
45. Piast Gliwice 3 - 1 Cracovia Kraków
46. Pogoń Szczecin 2 - 3 Lechia Gdańsk 25 sierpnia 2018 - 18:00
47. Wisła Kraków 3 - 0 Górnik Zabrze
48. Zagłębie Sosnowiec 3 - 3 Śląsk Wrocław
Kolejka 7 - 1/2. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. Arka Gdynia 2 - 2 Zagłębie Sosnowiec 1 września 2018 - 15:30
50. Cracovia Kraków 0 - 0 Legia Warszawa
51. Górnik Zabrze 1 - 1 Pogoń Szczecin
52. Lech Poznań 1 - 1 Piast Gliwice
53. Lechia Gdańsk 2 - 0 Korona Kielce 31 sierpnia 2018 - 20:30
54. Miedź Legnica 2 - 0 Zagłębie Lubin
55. Wisła Płock 1 - 1 Jagiellonia Białystok
56. Śląsk Wrocław 0 - 1 Wisła Kraków
Kolejka 8 - 15/16. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Jagiellonia Białystok 3 - 1 Cracovia Kraków
58. Zagłębie Lubin 4 - 0 Śląsk Wrocław
59. Legia Warszawa 1 - 0 Lech Poznań
60. Piast Gliwice 1 - 0 Arka Gdynia 15 września 2018 - 18:00
61. Pogoń Szczecin 1 - 1 Korona Kielce
62. Wisła Kraków 5 - 2 Lechia Gdańsk 15 września 2018 - 20:30
63. Wisła Płock 2 - 2 Miedź Legnica
64. Zagłębie Sosnowiec 1 - 1 Górnik Zabrze
Kolejka 9 - 22/23. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
65. Arka Gdynia 1 - 0 Lech Poznań 21 września 2018 - 20:30
66. Cracovia Kraków 3 - 1 Wisła Płock
67. Górnik Zabrze 1 - 3 Jagiellonia Białystok
68. Korona Kielce 3 - 1 Zagłębie Sosnowiec
69. Lechia Gdańsk 3 - 3 Zagłębie Lubin 22 września 2018 - 18:00
70. Miedź Legnica 1 - 4 Legia Warszawa
71. Pogoń Szczecin 2 - 1 Wisła Kraków
72. Śląsk Wrocław 4 - 1 Piast Gliwice
Kolejka 10 - 29/30. września 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. Jagiellonia Białystok 0 - 4 Śląsk Wrocław
74. Zagłębie Lubin 0 - 2 Pogoń Szczecin
75. Lech Poznań 2 - 1 Miedź Legnica
76. Legia Warszawa 1 - 1 Arka Gdynia 28 września 2018 - 20:30
77. Piast Gliwice 1 - 0 Górnik Zabrze
78. Wisła Kraków 0 - 1 Korona Kielce
79. Wisła Płock 1 - 0 Lechia Gdańsk 28 września 2018 - 18:00
80. Zagłębie Sosnowiec 1 - 1 Cracovia Kraków
Kolejka 11 - 6/7. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
81. Arka Gdynia 3 - 1 Zagłębie Lubin 7 października 2018 - 15:30
82. Cracovia Kraków 0 - 2 Wisła Kraków
83. Górnik Zabrze 2 - 2 Lech Poznań
84. Korona Kielce 1 - 1 Jagiellonia Białystok
85. Lechia Gdańsk 4 - 1 Zagłębie Sosnowiec 6 października 2018 - 18:00
86. Miedź Legnica 2 - 2 Piast Gliwice
87. Pogoń Szczecin 4 - 0 Wisła Płock
88. Śląsk Wrocław 0 - 1 Legia Warszawa
Kolejka 12 - 20/21. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
89. Cracovia Kraków 2 - 0 Górnik Zabrze
90. Jagiellonia Białystok 2 - 1 Pogoń Szczecin
91. Zagłębie Lubin 3 - 3 Wisła Płock
92. Lech Poznań 2 - 1 Korona Kielce
93. Legia Warszawa 3 - 3 Wisła Kraków
94. Piast Gliwice 1 - 1 Lechia Gdańsk 19 października 2018 - 18:00
95. Zagłębie Sosnowiec 3 - 1 Miedź Legnica
96. Śląsk Wrocław 1 - 2 Arka Gdynia 20 października 2018 - 18:00
Kolejka 13 - 27/28. października 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
97. Górnik Zabrze 2 - 0 Zagłębie Lubin
98. Jagiellonia Białystok 1 - 1 Legia Warszawa
99. Korona Kielce 0 - 1 Cracovia Kraków
100. Lechia Gdańsk 2 - 1 Arka Gdynia 27 października 2018 - 18:00
101. Miedź Legnica 0 - 5 Śląsk Wrocław
102. Pogoń Szczecin 3 - 0 Lech Poznań
103. Wisła Kraków 2 - 2 Zagłębie Sosnowiec
104. Wisła Płock 1 - 1 Piast Gliwice
Kolejka 14 - 3/4. listopada 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
105. Arka Gdynia 2 - 3 Pogoń Szczecin 2 listopada 2018 - 18:00
106. Cracovia Kraków 0 - 0 Miedź Legnica
107. Zagłębie Lubin 0 - 1 Korona Kielce
108. Lech Poznań 0 - 1 Lechia Gdańsk 4 listopada 2018 - 18:00
109. Legia Warszawa 4 - 0 Górnik Zabrze
110. Piast Gliwice 2 - 0 Wisła Kraków
111. Zagłębie Sosnowiec 1 - 4 Jagiellonia Białystok
112. Śląsk Wrocław 0 - 3 Wisła Płock
Kolejka 15 - 10/11. listopada 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
113. Górnik Zabrze 2 - 2 Śląsk Wrocław
114. Jagiellonia Białystok 2 - 2 Lech Poznań
115. Korona Kielce 1 - 0 Piast Gliwice
116. Lechia Gdańsk 1 - 0 Cracovia Kraków 10 listopada 2018 - 18:00
117. Miedź Legnica 0 - 4 Arka Gdynia 11 listopada 2018 - 15:30
118. Pogoń Szczecin 2 - 1 Legia Warszawa
119. Wisła Kraków 3 - 2 Zagłębie Lubin
120. Wisła Płock 2 - 0 Zagłębie Sosnowiec
Kolejka 16 - 24/25. listopada 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
121. Arka Gdynia 4 - 1 Wisła Kraków 26 listopada 2018 - 18:00
122. Cracovia Kraków 1 - 1 Śląsk Wrocław
123. Zagłębie Lubin 0 - 1 Legia Warszawa
124. Korona Kielce 4 - 2 Górnik Zabrze
125. Lech Poznań 2 - 1 Wisła Płock
126. Lechia Gdańsk 3 - 2 Jagiellonia Białystok 25 listopada 2018 - 18:00
127. Piast Gliwice 0 - 0 Zagłębie Sosnowiec
128. Pogoń Szczecin 2 - 0 Miedź Legnica
Kolejka 17 - 1/2. grudnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
129. Cracovia Kraków 1 - 0 Lech Poznań
130. Jagiellonia Białystok 3 - 1 Arka Gdynia 30 listopada 2018 - 20:30
131. Legia Warszawa 3 - 0 Korona Kielce
132. Miedź Legnica 2 - 0 Wisła Kraków
133. Piast Gliwice 3 - 0 Pogoń Szczecin
134. Wisła Płock 0 - 4 Górnik Zabrze
135. Zagłębie Sosnowiec 1 - 2 Zagłębie Lubin
136. Śląsk Wrocław 0 - 2 Lechia Gdańsk 30 listopada 2018 - 18:00
Kolejka 18 - 8/9. grudnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
137. Arka Gdynia 0 - 3 Cracovia Kraków 10 grudnia 2018 - 18:00
138. Górnik Zabrze 1 - 3 Miedź Legnica
139. Zagłębie Lubin 2 - 2 Piast Gliwice
140. Korona Kielce 2 - 2 Wisła Płock
141. Lech Poznań 2 - 0 Śląsk Wrocław
142. Lechia Gdańsk 0 - 0 Legia Warszawa 9 grudnia 2018 - 18:00
143. Pogoń Szczecin 1 - 0 Zagłębie Sosnowiec
144. Wisła Kraków 2 - 2 Jagiellonia Białystok
Kolejka 19 - 15/16. grudnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
145. Cracovia Kraków 2 - 1 Pogoń Szczecin
146. Górnik Zabrze 1 - 1 Arka Gdynia 15 grudnia 2018 - 18:00
147. Jagiellonia Białystok 0 - 4 Zagłębie Lubin
148. Legia Warszawa 2 - 0 Piast Gliwice
149. Miedź Legnica 0 - 0 Lechia Gdańsk 17 grudnia 2018 - 18:00
150. Wisła Płock 1 - 2 Wisła Kraków
151. Zagłębie Sosnowiec 0 - 6 Lech Poznań
152. Śląsk Wrocław 1 - 1 Korona Kielce
Kolejka 20 - 22. grudnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
153. Arka Gdynia 3 - 3 Wisła Płock 21 grudnia 2018 - 18:00
154. Zagłębie Lubin 1 - 2 Cracovia Kraków
155. Korona Kielce 0 - 0 Miedź Legnica
156. Lechia Gdańsk 4 - 0 Górnik Zabrze 22 grudnia 2018 - 18:00
157. Piast Gliwice 1 - 1 Jagiellonia Białystok
158. Pogoń Szczecin 2 - 1 Śląsk Wrocław
159. Wisła Kraków 0 - 1 Lech Poznań
160. Zagłębie Sosnowiec 2 - 3 Legia Warszawa
Kolejka 21 - 9/10. lutego 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
161. Arka Gdynia 1 - 2 Korona Kielce 10 lutego 2019 - 15:30
162. Cracovia Kraków 2 - 1 Piast Gliwice
163. Górnik Zabrze 2 - 0 Wisła Kraków
164. Lech Poznań 1 - 2 Zagłębie Lubin
165. Lechia Gdańsk 2 - 1 Pogoń Szczecin 9 lutego 2019 - 18:30
166. Miedź Legnica 0 - 3 Jagiellonia Białystok
167. Wisła Płock 0 - 1 Legia Warszawa
168. Śląsk Wrocław 2 - 0 Zagłębie Sosnowiec
Kolejka 22 - 16/17. lutego 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
169. Jagiellonia Białystok - Wisła Płock
170. Zagłębie Lubin - Miedź Legnica
171. Korona Kielce - Lechia Gdańsk 16 lutego 2019 - 20:30
172. Legia Warszawa - Cracovia Kraków
173. Piast Gliwice - Lech Poznań
174. Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze
175. Wisła Kraków - Śląsk Wrocław
176. Zagłębie Sosnowiec - Arka Gdynia 16 lutego 2019 - 18:00
Kolejka 23 - 23/24. lutego 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
177. Arka Gdynia - Piast Gliwice 22 lutego 2019 - 18:00
178. Cracovia Kraków - Jagiellonia Białystok
179. Górnik Zabrze - Zagłębie Sosnowiec
180. Korona Kielce - Pogoń Szczecin
181. Lech Poznań - Legia Warszawa
182. Lechia Gdańsk - Wisła Kraków 23 lutego 2019 - 20:30
183. Miedź Legnica - Wisła Płock
184. Śląsk Wrocław - Zagłębie Lubin
Kolejka 24 - 2/3. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
185. Jagiellonia Białystok - Górnik Zabrze
186. Zagłębie Lubin - Lechia Gdańsk 4 marca 2019 - 18:00
187. Lech Poznań - Arka Gdynia 3 marca 2019 - 18:00
188. Legia Warszawa - Miedź Legnica
189. Piast Gliwice - Śląsk Wrocław
190. Wisła Kraków - Pogoń Szczecin
191. Wisła Płock - Cracovia Kraków
192. Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce
Kolejka 25 - 9/10. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
193. Arka Gdynia - Legia Warszawa
194. Cracovia Kraków - Zagłębie Sosnowiec
195. Górnik Zabrze - Piast Gliwice
196. Korona Kielce - Wisła Kraków
197. Lechia Gdańsk - Wisła Płock
198. Miedź Legnica - Lech Poznań
199. Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin
200. Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok
Kolejka 26 - 16/17. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
201. Jagiellonia Białystok - Korona Kielce
202. Zagłębie Lubin - Arka Gdynia
203. Lech Poznań - Górnik Zabrze
204. Legia Warszawa - Śląsk Wrocław
205. Piast Gliwice - Miedź Legnica
206. Wisła Kraków - Cracovia Kraków
207. Wisła Płock - Pogoń Szczecin
208. Zagłębie Sosnowiec - Lechia Gdańsk
Kolejka 27 - 30/31. marca 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
209. Arka Gdynia - Śląsk Wrocław
210. Górnik Zabrze - Cracovia Kraków
211. Korona Kielce - Lech Poznań
212. Lechia Gdańsk - Piast Gliwice
213. Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec
214. Pogoń Szczecin - Jagiellonia Białystok
215. Wisła Kraków - Legia Warszawa
216. Wisła Płock - Zagłębie Lubin
Kolejka 28 - 3. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
217. Arka Gdynia - Lechia Gdańsk
218. Cracovia Kraków - Korona Kielce
219. Zagłębie Lubin - Górnik Zabrze
220. Lech Poznań - Pogoń Szczecin
221. Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok
222. Piast Gliwice - Wisła Płock
223. Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków
224. Śląsk Wrocław - Miedź Legnica
Kolejka 29 - 6/7. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
225. Górnik Zabrze - Legia Warszawa
226. Jagiellonia Białystok - Zagłębie Sosnowiec
227. Korona Kielce - Zagłębie Lubin
228. Lechia Gdańsk - Lech Poznań
229. Miedź Legnica - Cracovia Kraków
230. Pogoń Szczecin - Arka Gdynia
231. Wisła Kraków - Piast Gliwice
232. Wisła Płock - Śląsk Wrocław
Kolejka 30 - 13. kwietnia 2019 [szczegóły] Komentarze (0) 
233. Arka Gdynia - Miedź Legnica
234. Cracovia Kraków - Lechia Gdańsk
235. Zagłębie Lubin - Wisła Kraków
236. Lech Poznań - Jagiellonia Białystok
237. Legia Warszawa - Pogoń Szczecin
238. Piast Gliwice - Korona Kielce
239. Zagłębie Sosnowiec - Wisła Płock
240. Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze




© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE