ZAPRASZAMY NA TURNIEJE PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIKI 2005-2012, KOBIETY, SENIORZY
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - OLDBOJE - 9/10 LUTEGO 2019
PRZODKOWO CUP 2019 - 05.01 - KOBIETY , 06.01 - SENIORZY OPEN
PRZODKOWO CUP 2019 - ROCZNIK 2010 i MŁODSI - 13.01.2019 (NIEDZIELA)
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




V liga - grupa Słupsk - sezon 2005/2006



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Brda Przechlewo 30 67 21 4 5 83 - 30
2. Czarni Czarne 30 57 16 9 5 48 - 20
3. Polonez Bobrowniki 30 56 17 5 8 81 - 39
4. Kaszubia Studzienice 30 53 16 5 9 61 - 46
5. Pogoń Lębork 30 53 15 8 7 42 - 30
6. Koral Dębnica 30 45 13 6 11 46 - 47
7. Sparta Sycewice 30 40 12 4 14 54 - 66
8. Karol Pęplino 30 39 11 6 13 47 - 45
9. Piast Człuchów 30 38 11 5 14 51 - 66
10. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 30 35 9 8 13 45 - 47
11. Start Miastko 30 35 9 8 13 40 - 56
12. Start Łeba 30 35 10 5 15 47 - 70
13. Błękitni Główczyce 30 34 9 7 14 49 - 58
14. MKS Debrzno 30 30 7 9 14 45 - 68
15. Unia Korzybie 30 27 6 9 15 43 - 61
16. KS Damnica 30 24 6 6 18 41 - 74
Ostatni komentarz dodał Echo 25.06.2006, 00:15:54



Kolejka 1 - 14/15. sierpnia 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Koral Dębnica 2 - 3 Polonez Bobrowniki
2. Błękitni Główczyce 0 - 1 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
3. Start Łeba 3 - 1 Brda Przechlewo
4. Pogoń Lębork 3 - 1 Karol Pęplino
5. Kaszubia Studzienice 1 - 1 MKS Debrzno
6. Unia Korzybie 0 - 0 Czarni Czarne
7. KS Damnica 2 - 1 Start Miastko
8. Piast Człuchów 6 - 0 Sparta Sycewice
Kolejka 2 - 20/21. sierpnia 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
9. Polonez Bobrowniki 7 - 0 Sparta Sycewice
10. Start Miastko 2 - 0 Piast Człuchów
11. Czarni Czarne 5 - 0 KS Damnica
12. MKS Debrzno 0 - 2 Unia Korzybie
13. Karol Pęplino 2 - 1 Kaszubia Studzienice
14. Brda Przechlewo 4 - 0 Pogoń Lębork
15. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 4 - 1 Start Łeba 28 września 2005
16. Koral Dębnica 2 - 0 Błękitni Główczyce
Kolejka 3 - 24. sierpnia 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
17. Błękitni Główczyce 0 - 1 Polonez Bobrowniki
18. Start Łeba 1 - 1 Koral Dębnica
19. Pogoń Lębork 2 - 2 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
20. Kaszubia Studzienice 3 - 3 Brda Przechlewo
21. Unia Korzybie 0 - 1 Karol Pęplino
22. KS Damnica 4 - 0 MKS Debrzno
23. Piast Człuchów 0 - 1 Czarni Czarne
24. Sparta Sycewice 1 - 2 Start Miastko
Kolejka 4 - 27/28. sierpnia 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. Polonez Bobrowniki 2 - 0 Start Miastko
26. Czarni Czarne 3 - 0 Sparta Sycewice
vo
27. MKS Debrzno 2 - 3 Piast Człuchów
28. Karol Pęplino 4 - 1 KS Damnica
29. Brda Przechlewo 2 - 0 Unia Korzybie
30. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 3 - 1 Kaszubia Studzienice
31. Koral Dębnica 0 - 0 Pogoń Lębork
32. Błękitni Główczyce 1 - 1 Start Łeba
Kolejka 5 - 3/4. września 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
33. Start Łeba 2 - 2 Polonez Bobrowniki
34. Pogoń Lębork 1 - 1 Błękitni Główczyce
35. Kaszubia Studzienice 3 - 2 Koral Dębnica
36. Unia Korzybie 1 - 1 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
37. KS Damnica 0 - 4 Brda Przechlewo
38. Piast Człuchów 4 - 0 Karol Pęplino
39. Sparta Sycewice 1 - 5 MKS Debrzno
40. Start Miastko 1 - 1 Czarni Czarne
Kolejka 6 - 7. września 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
41. Polonez Bobrowniki 1 - 0 Czarni Czarne
42. MKS Debrzno 5 - 1 Start Miastko
43. Karol Pęplino 8 - 1 Sparta Sycewice
44. Brda Przechlewo 7 - 2 Piast Człuchów
45. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 1 - 1 KS Damnica
46. Koral Dębnica 2 - 1 Unia Korzybie
47. Błękitni Główczyce 3 - 1 Kaszubia Studzienice
48. Start Łeba 0 - 3 Pogoń Lębork
Kolejka 7 - 10/11. września 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. Pogoń Lębork 1 - 0 Polonez Bobrowniki
50. Kaszubia Studzienice 3 - 1 Start Łeba
51. Unia Korzybie 4 - 1 Błękitni Główczyce
52. KS Damnica 0 - 1 Koral Dębnica
53. Piast Człuchów 1 - 1 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
54. Sparta Sycewice 0 - 4 Brda Przechlewo
55. Start Miastko 1 - 3 Karol Pęplino
56. Czarni Czarne 3 - 0 MKS Debrzno
Kolejka 8 - 17/18. września 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Polonez Bobrowniki 13 - 1 MKS Debrzno
58. Karol Pęplino 2 - 1 Czarni Czarne
59. Brda Przechlewo 5 - 0 Start Miastko
60. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 3 - 0 Sparta Sycewice
61. Koral Dębnica 1 - 2 Piast Człuchów
62. Błękitni Główczyce 4 - 1 KS Damnica
63. Start Łeba 1 - 2 Unia Korzybie
64. Pogoń Lębork 1 - 0 Kaszubia Studzienice
Kolejka 9 - 24/25. września 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
65. Kaszubia Studzienice 2 - 0 Polonez Bobrowniki
66. Unia Korzybie 2 - 0 Pogoń Lębork
67. KS Damnica 3 - 0 Start Łeba
68. Piast Człuchów 1 - 0 Błękitni Główczyce
69. Sparta Sycewice 7 - 2 Koral Dębnica
70. Start Miastko 0 - 1 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
71. Czarni Czarne 2 - 0 Brda Przechlewo
72. MKS Debrzno 1 - 1 Karol Pęplino
Kolejka 10 - 1/2. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. Polonez Bobrowniki 3 - 1 Karol Pęplino
74. Brda Przechlewo 1 - 1 MKS Debrzno
75. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 2 - 2 Czarni Czarne
76. Koral Dębnica 2 - 0 Start Miastko
77. Błękitni Główczyce 1 - 1 Sparta Sycewice
78. Start Łeba 3 - 1 Piast Człuchów
79. Pogoń Lębork 1 - 0 KS Damnica
80. Kaszubia Studzienice 1 - 1 Unia Korzybie
Kolejka 11 - 8/9. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
81. Unia Korzybie 2 - 2 Polonez Bobrowniki
82. KS Damnica 1 - 2 Kaszubia Studzienice
83. Piast Człuchów 0 - 1 Pogoń Lębork
84. Sparta Sycewice 2 - 2 Start Łeba
85. Start Miastko 3 - 3 Błękitni Główczyce
86. Czarni Czarne 2 - 1 Koral Dębnica
87. MKS Debrzno 0 - 0 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
88. Karol Pęplino 0 - 2 Brda Przechlewo
Kolejka 12 - 15/16. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
89. Polonez Bobrowniki 1 - 0 Brda Przechlewo
90. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 0 - 1 Karol Pęplino
91. Koral Dębnica 2 - 0 MKS Debrzno
92. Błękitni Główczyce 0 - 1 Czarni Czarne
93. Start Łeba 3 - 0 Start Miastko
vo. goście nie dojechali
94. Pogoń Lębork 1 - 0 Sparta Sycewice
95. Kaszubia Studzienice 4 - 0 Piast Człuchów
96. Unia Korzybie 2 - 3 KS Damnica
Kolejka 13 - 22/23. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
97. KS Damnica 0 - 0 Polonez Bobrowniki
98. Piast Człuchów 3 - 0 Unia Korzybie
99. Sparta Sycewice 1 - 2 Kaszubia Studzienice
100. Start Miastko 1 - 2 Pogoń Lębork
101. Czarni Czarne 5 - 0 Start Łeba
102. MKS Debrzno 8 - 0 Błękitni Główczyce
103. Karol Pęplino 2 - 2 Koral Dębnica
104. Brda Przechlewo 2 - 1 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
Kolejka 14 - 29/30. października 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
105. Polonez Bobrowniki 1 - 1 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie
106. Koral Dębnica 2 - 3 Brda Przechlewo
107. Błękitni Główczyce 1 - 3 Karol Pęplino
108. Start Łeba 4 - 2 MKS Debrzno
109. Pogoń Lębork 0 - 0 Czarni Czarne
110. Kaszubia Studzienice 3 - 1 Start Miastko
111. Unia Korzybie 0 - 4 Sparta Sycewice
112. KS Damnica 2 - 2 Piast Człuchów
Kolejka 15 - 5/6. listopada 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
113. Piast Człuchów 2 - 1 Polonez Bobrowniki
114. Sparta Sycewice 1 - 1 KS Damnica
115. Start Miastko 4 - 2 Unia Korzybie
116. Czarni Czarne 3 - 1 Kaszubia Studzienice
117. MKS Debrzno 1 - 0 Pogoń Lębork
118. Karol Pęplino 3 - 0 Start Łeba
119. Brda Przechlewo 4 - 0 Błękitni Główczyce
120. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 1 - 2 Koral Dębnica
Kolejka 16 - 11/13. listopada 2005 [szczegóły] Komentarze (0) 
121. Polonez Bobrowniki 2 - 0 Koral Dębnica
122. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 3 - 1 Błękitni Główczyce
123. Brda Przechlewo 6 - 0 Start Łeba
124. Karol Pęplino 0 - 1 Pogoń Lębork
125. MKS Debrzno 2 - 3 Kaszubia Studzienice
126. Czarni Czarne 0 - 2 Unia Korzybie
127. Start Miastko 1 - 0 KS Damnica
128. Sparta Sycewice 0 - 4 Piast Człuchów
Kolejka 17 - 19. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (3) 
129. Sparta Sycewice 3 - 1 Polonez Bobrowniki 19 kwietnia 2006
130. Piast Człuchów 1 - 1 Start Miastko 19 kwietnia 2006
131. KS Damnica 0 - 3 Czarni Czarne 19 kwietnia 2006
132. Unia Korzybie 3 - 3 MKS Debrzno 19 kwietnia 2006
133. Kaszubia Studzienice 2 - 0 Karol Pęplino 19 kwietnia 2006
134. Pogoń Lębork 0 - 3 Brda Przechlewo 19 kwietnia 2006
135. Start Łeba 5 - 2 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 24 maja 2006
przełożony, goście mieli wypadek samochodowy w drodze na mecz
136. Błękitni Główczyce 0 - 0 Koral Dębnica 19 kwietnia 2006
Kolejka 18 - 2. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (1) 
137. Polonez Bobrowniki 2 - 1 Błękitni Główczyce 2 kwietnia 2006
138. Koral Dębnica 4 - 2 Start Łeba 2 kwietnia 2006
139. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 0 - 1 Pogoń Lębork 2 kwietnia 2006
140. Brda Przechlewo 3 - 1 Kaszubia Studzienice 2 kwietnia 2006
141. Karol Pęplino 0 - 0 Unia Korzybie 2 kwietnia 2006
142. MKS Debrzno 1 - 1 KS Damnica 2 kwietnia 2006
143. Czarni Czarne 2 - 1 Piast Człuchów 2 kwietnia 2006
144. Start Miastko 3 - 0 Sparta Sycewice 2 kwietnia 2006
Kolejka 19 - 9. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (0) 
145. Start Miastko 1 - 6 Polonez Bobrowniki 9 kwietnia 2006
146. Sparta Sycewice 0 - 0 Czarni Czarne 9 kwietnia 2006
147. Piast Człuchów 1 - 2 MKS Debrzno 9 kwietnia 2006
148. KS Damnica 2 - 3 Karol Pęplino 9 kwietnia 2006
149. Unia Korzybie 1 - 2 Brda Przechlewo 9 kwietnia 2006
150. Kaszubia Studzienice 2 - 1 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 9 kwietnia 2006
151. Pogoń Lębork 1 - 1 Koral Dębnica 9 kwietnia 2006
152. Start Łeba 2 - 0 Błękitni Główczyce 9 kwietnia 2006
Kolejka 20 - 15. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (4) 
153. Polonez Bobrowniki 1 - 0 Start Łeba 15 kwietnia 2006
154. Błękitni Główczyce 3 - 0 Pogoń Lębork 15 kwietnia 2006
v.o.; mecz przerwany w 60 min.przy stanie 1-0
155. Koral Dębnica 3 - 2 Kaszubia Studzienice 15 kwietnia 2006
156. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 3 - 0 Unia Korzybie 15 kwietnia 2006
157. Brda Przechlewo 4 - 1 KS Damnica 15 kwietnia 2006
158. Karol Pęplino 1 - 2 Piast Człuchów 15 kwietnia 2006
159. MKS Debrzno 0 - 4 Sparta Sycewice 15 kwietnia 2006
160. Czarni Czarne 1 - 1 Start Miastko 15 kwietnia 2006
Kolejka 21 - 23. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (1) 
161. Czarni Czarne 0 - 0 Polonez Bobrowniki 23 kwietnia 2006
162. Start Miastko 0 - 0 MKS Debrzno 23 kwietnia 2006
163. Sparta Sycewice 2 - 0 Karol Pęplino 23 kwietnia 2006
164. Piast Człuchów 1 - 3 Brda Przechlewo 23 kwietnia 2006
165. KS Damnica 1 - 2 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 17 maja 2006 - 18:00
166. Unia Korzybie 1 - 1 Koral Dębnica 23 kwietnia 2006
167. Kaszubia Studzienice 5 - 1 Błękitni Główczyce 23 kwietnia 2006
168. Pogoń Lębork 1 - 1 Start Łeba 23 kwietnia 2006
Kolejka 22 - 30. kwietnia 2006 [szczegóły] Komentarze (2) 
169. Polonez Bobrowniki 1 - 3 Pogoń Lębork 30 kwietnia 2006
170. Start Łeba 1 - 2 Kaszubia Studzienice 30 kwietnia 2006
171. Błękitni Główczyce 3 - 1 Unia Korzybie 30 kwietnia 2006
172. Koral Dębnica 4 - 2 KS Damnica 30 kwietnia 2006
173. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 7 - 1 Piast Człuchów 30 kwietnia 2006
174. Brda Przechlewo 4 - 3 Sparta Sycewice 30 kwietnia 2006
175. Karol Pęplino 0 - 0 Start Miastko 30 kwietnia 2006
176. MKS Debrzno 0 - 1 Czarni Czarne 30 kwietnia 2006
Kolejka 23 - 3. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (0) 
177. MKS Debrzno 2 - 1 Polonez Bobrowniki 3 maja 2006
178. Czarni Czarne 1 - 0 Karol Pęplino 3 maja 2006
179. Start Miastko 2 - 0 Brda Przechlewo 3 maja 2006
180. Sparta Sycewice 3 - 2 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 3 maja 2006
181. Piast Człuchów 1 - 0 Koral Dębnica 3 maja 2006
182. KS Damnica 2 - 5 Błękitni Główczyce 3 maja 2006
183. Unia Korzybie 2 - 3 Start Łeba 3 maja 2006
184. Kaszubia Studzienice 2 - 2 Pogoń Lębork 3 maja 2006
Kolejka 24 - 7. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (0) 
185. Polonez Bobrowniki 1 - 5 Kaszubia Studzienice
186. Pogoń Lębork 3 - 0 Unia Korzybie
187. Start Łeba 4 - 3 KS Damnica
188. Błękitni Główczyce 6 - 2 Piast Człuchów
189. Koral Dębnica 1 - 4 Sparta Sycewice
190. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 0 - 1 Start Miastko
191. Brda Przechlewo 0 - 0 Czarni Czarne
192. Karol Pęplino 1 - 1 MKS Debrzno
Kolejka 25 - 10. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (0) 
193. Karol Pęplino 0 - 3 Polonez Bobrowniki 24 maja 2006
przełożony
194. MKS Debrzno 1 - 3 Brda Przechlewo 10 maja 2006 - 18:00
195. Czarni Czarne 2 - 0 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 10 maja 2006 - 18:00
196. Start Miastko 3 - 1 Koral Dębnica 10 maja 2006 - 18:00
197. Sparta Sycewice 1 - 0 Błękitni Główczyce 10 maja 2006 - 18:00
198. Piast Człuchów 1 - 2 Start Łeba 10 maja 2006 - 18:00
199. KS Damnica 0 - 2 Pogoń Lębork 10 maja 2006 - 18:00
200. Unia Korzybie 3 - 0 Kaszubia Studzienice 10 maja 2006 - 18:00
Kolejka 26 - 14. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (9) 
201. Polonez Bobrowniki 4 - 2 Unia Korzybie 14 maja 2006 - 12:00
202. Kaszubia Studzienice 1 - 1 KS Damnica 14 maja 2006 - 15:00
203. Pogoń Lębork 1 - 1 Piast Człuchów 14 maja 2006 - 12:00
204. Start Łeba 1 - 3 Sparta Sycewice 14 maja 2006 - 12:00
205. Błękitni Główczyce 2 - 2 Start Miastko 14 maja 2006 - 13:00
206. Koral Dębnica 3 - 0 Czarni Czarne 14 maja 2006 - 13:00
207. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 0 - 0 MKS Debrzno 14 maja 2006 - 16:00
208. Brda Przechlewo 2 - 2 Karol Pęplino 14 maja 2006 - 13:00
Kolejka 27 - 21. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (11) 
209. Brda Przechlewo 4 - 0 Polonez Bobrowniki 21 maja 2006 - 13:00
210. Karol Pęplino 5 - 0 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 21 maja 2006 - 12:00
211. MKS Debrzno 1 - 2 Koral Dębnica 21 maja 2006 - 15:00
212. Czarni Czarne 2 - 2 Błękitni Główczyce 21 maja 2006 - 12:00
213. Start Miastko 3 - 0 Start Łeba 21 maja 2006 - 11:00
214. Sparta Sycewice 2 - 0 Pogoń Lębork 21 maja 2006 - 17:00
215. Piast Człuchów 4 - 1 Kaszubia Studzienice 21 maja 2006 - 14:00
216. KS Damnica 4 - 2 Unia Korzybie 21 maja 2006 - 13:00
Kolejka 28 - 27/28. maja 2006 [szczegóły] Komentarze (10) 
217. Polonez Bobrowniki 6 - 2 KS Damnica 28 maja 2006 - 12:00
218. Unia Korzybie 2 - 2 Piast Człuchów 28 maja 2006 - 12:00
219. Kaszubia Studzienice 2 - 0 Sparta Sycewice 28 maja 2006 - 15:00
220. Pogoń Lębork 3 - 0 Start Miastko 28 maja 2006 - 12:00
221. Start Łeba 0 - 4 Czarni Czarne 28 maja 2006 - 12:00
222. Błękitni Główczyce 5 - 0 MKS Debrzno 28 maja 2006 - 13:00
223. Koral Dębnica 1 - 0 Karol Pęplino 28 maja 2006 - 13:00
224. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 1 - 3 Brda Przechlewo 28 maja 2006 - 16:00
Kolejka 29 - 4. czerwca 2006 [szczegóły] Komentarze (6) 
225. Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 2 - 6 Polonez Bobrowniki 4 czerwca 2006 - 16:00
226. Brda Przechlewo 3 - 0 Koral Dębnica 4 czerwca 2006 - 16:00
227. Karol Pęplino 2 - 3 Błękitni Główczyce 4 czerwca 2006 - 16:00
228. MKS Debrzno 4 - 0 Start Łeba 4 czerwca 2006 - 16:00
229. Czarni Czarne 3 - 1 Pogoń Lębork 4 czerwca 2006 - 16:00
230. Start Miastko 1 - 3 Kaszubia Studzienice 4 czerwca 2006 - 16:00
231. Sparta Sycewice 4 - 1 Unia Korzybie 4 czerwca 2006 - 16:00
232. Piast Człuchów 2 - 3 KS Damnica 4 czerwca 2006 - 16:00
Kolejka 30 - 10. czerwca 2006 [szczegóły] Komentarze (11) 
233. Polonez Bobrowniki 10 - 0 Piast Człuchów 10 czerwca 2006 - 16:00
W 79 min. goście zeszli z boiska na znak protestu przeciw zachowaniu publiczno?ci i decyzjom s?dziego!!!
234. KS Damnica 0 - 6 Sparta Sycewice 10 czerwca 2006 - 16:00
235. Unia Korzybie 4 - 4 Start Miastko 10 czerwca 2006 - 16:00
236. Kaszubia Studzienice 2 - 0 Czarni Czarne 10 czerwca 2006 - 16:00
237. Pogoń Lębork 7 - 1 MKS Debrzno 10 czerwca 2006 - 16:00
238. Start Łeba 4 - 1 Karol Pęplino 10 czerwca 2006 - 16:00
239. Błękitni Główczyce 2 - 1 Brda Przechlewo 10 czerwca 2006 - 16:00
240. Koral Dębnica 1 - 0 Swe Pol Link Bruskowo Wielkie 10 czerwca 2006 - 16:00




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE