ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2017 W 13 KATEGORIACH WIEKOWYCH
WOLNE MIEJSCA W POMORSKI FUTBOL CUP - ROCZNIK 2009/2010 (03.12.2017)
ROCZNIK 2003/2004 (09.12.2017), ROCZNIK 2001 i 1999 (10.12.2017)
12:00 RELACJA LIVE: STOLEM GNIEWINO - GKS KOLBUDY
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA
darmowe pożyczki chwilówki




Liga Juniorów C2 - grupa Słupsk - sezon 2017/2018



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Lider Rychnowy 8 21 7 0 1 40 - 7
2. Start Miastko 8 18 6 0 2 49 - 16
3. Gryf Słupsk KS 8 16 5 1 2 38 - 9 1 1 0 1 0 3 - 3
4. Lipniczanka Lipnica 8 16 5 1 2 53 - 13 1 1 0 1 0 3 - 3
5. Chojniczanka Chojnice 8 12 4 0 4 27 - 19 1 3 1 0 0 3 - 0
6. GTS Czarna Dąbrówka 8 12 4 0 4 14 - 30 1 0 0 0 1 0 - 3
7. KS Potęgowo 8 7 2 1 5 10 - 38
8. Kaszubia Studzienice 8 4 1 1 6 12 - 51
9. Kolejarz Chojnice 8 0 0 0 8 5 - 65


Runda jesienna 2017: (Pokaż wszystkie mecze)

Kolejka 1 - 2/3. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
2. Kaszubia Studzienice 3 - 13 Lipniczanka Lipnica
3. Lider Rychnowy 4 - 0 Start Miastko
4. GTS Czarna Dąbrówka 1 - 0 Gryf Słupsk KS
5. Kolejarz Chojnice 0 - 6 Chojniczanka Chojnice 12 września 2017
Pauza: KS Potęgowo,
Kolejka 2 - 9/10. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
7. Gryf Słupsk KS 17 - 0 Kolejarz Chojnice
8. Start Miastko 9 - 2 GTS Czarna Dąbrówka
9. Lipniczanka Lipnica 1 - 2 Lider Rychnowy
10. KS Potęgowo 1 - 1 Kaszubia Studzienice
Pauza: Chojniczanka Chojnice,
Kolejka 3 - 16/17. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
12. Lider Rychnowy 11 - 1 KS Potęgowo
13. GTS Czarna Dąbrówka 0 - 10 Lipniczanka Lipnica
14. Kolejarz Chojnice 1 - 10 Start Miastko
15. Chojniczanka Chojnice 0 - 2 Gryf Słupsk KS
Pauza: Kaszubia Studzienice,
Kolejka 4 - 23/24. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
17. Start Miastko 9 - 0 Chojniczanka Chojnice
18. Lipniczanka Lipnica 11 - 0 Kolejarz Chojnice
19. KS Potęgowo 0 - 2 GTS Czarna Dąbrówka
20. Kaszubia Studzienice 1 - 5 Lider Rychnowy
Pauza: Gryf Słupsk KS,
Kolejka 5 - 30 września /1. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
22. GTS Czarna Dąbrówka 4 - 1 Kaszubia Studzienice
23. Kolejarz Chojnice 1 - 4 KS Potęgowo
24. Chojniczanka Chojnice 1 - 3 Lipniczanka Lipnica
25. Gryf Słupsk KS 6 - 3 Start Miastko
Pauza: Lider Rychnowy,
Kolejka 6 - 7/8. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
27. Lipniczanka Lipnica 3 - 3 Gryf Słupsk KS
28. KS Potęgowo 1 - 9 Chojniczanka Chojnice
29. Kaszubia Studzienice 4 - 3 Kolejarz Chojnice
30. Lider Rychnowy 7 - 0 GTS Czarna Dąbrówka
Pauza: Start Miastko,
Kolejka 7 - 14/15. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
32. Kolejarz Chojnice 0 - 8 Lider Rychnowy
33. Chojniczanka Chojnice 7 - 1 Kaszubia Studzienice
34. Gryf Słupsk KS 0 - 2 KS Potęgowo
35. Start Miastko 3 - 2 Lipniczanka Lipnica
Pauza: GTS Czarna Dąbrówka,
Kolejka 8 - 21/22. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. KS Potęgowo 0 - 4 Start Miastko
38. Kaszubia Studzienice 0 - 7 Gryf Słupsk KS
39. Lider Rychnowy 3 - 1 Chojniczanka Chojnice
40. GTS Czarna Dąbrówka 5 - 0 Kolejarz Chojnice
Pauza: Lipniczanka Lipnica,
Kolejka 9 - 28/29. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
42. Chojniczanka Chojnice 3 - 0 GTS Czarna Dąbrówka 4 listopada 2017 - 14:00
43. Gryf Słupsk KS 3 - 0 Lider Rychnowy
44. Start Miastko 11 - 1 Kaszubia Studzienice
45. Lipniczanka Lipnica 10 - 1 KS Potęgowo
© Pomorski Futbol 2003-2017 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE