Kolejka 1 - 26/27. sierpnia 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
10 - 1 |
Victoria Słupsk |
27 sierpnia 2017
27.08 - 17:00 |
Słupia Kobylnica |
3 - 9 |
Stal Jezierzyce |
5 września 2017
5.09 - 17:15 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
8 - 0 |
Garbarnia Kępice |
26 sierpnia 2017
26.08 - 13:00 |
Wybrzeże Objazda |
1 - 1 |
KS Damnica |
20 września 2017
20.09 - 17:00 |
Anioły Garczegorze |
2 - 1 |
Pogoń Lębork |
6 września 2017
6.09 - 17:00 |
Kolejka 2 - 2/3. września 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Victoria Słupsk |
0 - 12 |
Pogoń Lębork |
3 września 2017
3.09 - 11:30 |
KS Damnica |
1 - 0 |
Anioły Garczegorze |
2 września 2017
2.09 - 15:30 |
Garbarnia Kępice |
4 - 2 |
Wybrzeże Objazda |
2 września 2017
2.09 - 11:00 |
Stal Jezierzyce |
1 - 3 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
2 września 2017
2.09 - 11:00 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
1 - 0 |
Słupia Kobylnica |
3 września 2017
3.09 - 17:00 |
Kolejka 3 - 9/10. września 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Słupia Kobylnica |
1 - 0 |
Victoria Słupsk |
9 września 2017
9.09 - 12:30 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
5 - 0 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
10 września 2017
10.09 - 16:00 |
Wybrzeże Objazda |
2 - 1 |
Stal Jezierzyce |
13 września 2017
13.09 - 17:00 |
Anioły Garczegorze |
8 - 1 |
Garbarnia Kępice |
9 września 2017
9.09 - 11:00 |
Pogoń Lębork |
9 - 1 |
KS Damnica |
9 września 2017
9.09 - 11:00 |
Kolejka 4 - 16/17. września 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Victoria Słupsk |
1 - 5 |
KS Damnica |
17 września 2017
17.09 - 14:00 |
Garbarnia Kępice |
0 - 3 |
Pogoń Lębork |
16 września 2017
16.09 - 16:30 |
Stal Jezierzyce |
0 - 1 |
Anioły Garczegorze |
16 września 2017
16.09 - 13:15 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
3 - 8 |
Wybrzeże Objazda |
17 września 2017
17.09 - 11:00 |
Słupia Kobylnica |
0 - 1 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
17 września 2017
17.09 - 12:00 |
Kolejka 5 - 23/24. września 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
3 - 0 |
Victoria Słupsk |
23 września 2017
23.09 - 14:00 |
Wybrzeże Objazda |
1 - 0 |
Słupia Kobylnica |
24 września 2017
24.09 - 14:00 |
Anioły Garczegorze |
7 - 2 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
12 września 2017
12.09 - 17:00 |
Pogoń Lębork |
9 - 0 |
Stal Jezierzyce |
23 września 2017
23.09 - 11:00 |
KS Damnica |
2 - 2 |
Garbarnia Kępice |
23 września 2017
23.09 - 13:00 |
Kolejka 6 - 30 września /1. października 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Victoria Słupsk |
1 - 7 |
Garbarnia Kępice |
30 września 2017
30.09 - 11:00 |
Stal Jezierzyce |
3 - 2 |
KS Damnica |
1 października 2017
1.10 - 11:00 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
0 - 7 |
Pogoń Lębork |
30 września 2017
30.09 - 16:00 |
Słupia Kobylnica |
1 - 1 |
Anioły Garczegorze |
1 października 2017
1.10 - 12:00 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
8 - 2 |
Wybrzeże Objazda |
30 września 2017
30.09 - 13:00 |
Kolejka 7 - 7/8. października 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wybrzeże Objazda |
4 - 1 |
Victoria Słupsk |
8 października 2017
8.10 - 14:00 |
Anioły Garczegorze |
1 - 1 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
7 października 2017
7.10 - 11:00 |
Pogoń Lębork |
2 - 2 |
Słupia Kobylnica |
7 października 2017
7.10 - 11:00 |
KS Damnica |
7 - 3 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
25 września 2017
25.09 - 17:00 |
Garbarnia Kępice |
0 - 2 |
Stal Jezierzyce |
7 października 2017
7.10 - 11:00 |
Kolejka 8 - 14/15. października 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Victoria Słupsk |
0 - 3 |
Stal Jezierzyce |
15 października 2017
15.10 - 11:30 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
2 - 0 |
Garbarnia Kępice |
15 października 2017
15.10 - 14:30 |
Słupia Kobylnica |
2 - 0 |
KS Damnica |
14 października 2017
14.10 - 13:00 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
1 - 2 |
Pogoń Lębork |
14 października 2017
14.10 - 11:00 |
Wybrzeże Objazda |
0 - 3 |
Anioły Garczegorze |
15 października 2017
15.10 - 14:00 |
Kolejka 9 - 21/22. października 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Anioły Garczegorze |
9 - 0 |
Victoria Słupsk |
21 października 2017
21.10 - 11:00 |
Pogoń Lębork |
7 - 0 |
Wybrzeże Objazda |
21 października 2017
21.10 - 11:00 |
KS Damnica |
1 - 6 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
22 października 2017
22.10 - 13:00 |
Garbarnia Kępice |
5 - 2 |
Słupia Kobylnica |
21 października 2017
21.10 - 11:00 |
Stal Jezierzyce |
5 - 1 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
19 września 2017
19.09 - 17:00 |
Kolejka 10 - 14/15. kwietnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Victoria Słupsk |
0 - 3 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
|
Stal Jezierzyce |
1 - 1 |
Słupia Kobylnica |
14 kwietnia 2018
14.04 - 13:00 |
Garbarnia Kępice |
0 - 3 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
14 kwietnia 2018
14.04 - 11:00 |
KS Damnica |
3 - 0 |
Wybrzeże Objazda |
10 maja 2018
10.05 - 18:00 |
vo, na boisku 3:4 |
Pogoń Lębork |
1 - 3 |
Anioły Garczegorze |
14 kwietnia 2018
14.04 - 11:00 |
Kolejka 11 - 21/22. kwietnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pogoń Lębork |
3 - 0 |
Victoria Słupsk |
|
Anioły Garczegorze |
2 - 2 |
KS Damnica |
20 kwietnia 2018
20.04 - 17:00 |
Wybrzeże Objazda |
0 - 3 |
Garbarnia Kępice |
22 kwietnia 2018
22.04 - 14:00 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
2 - 1 |
Stal Jezierzyce |
21 kwietnia 2018
21.04 - 14:00 |
Słupia Kobylnica |
3 - 0 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
21 kwietnia 2018
21.04 - 11:00 |
vo, na boisku 3:2 |
Kolejka 12 - 28/29. kwietnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Victoria Słupsk |
0 - 3 |
Słupia Kobylnica |
|
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
1 - 7 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
29 kwietnia 2018
29.04 - 15:00 |
Stal Jezierzyce |
2 - 4 |
Wybrzeże Objazda |
28 kwietnia 2018
28.04 - 13:00 |
Garbarnia Kępice |
4 - 0 |
Anioły Garczegorze |
28 kwietnia 2018
28.04 - 11:00 |
KS Damnica |
1 - 5 |
Pogoń Lębork |
28 kwietnia 2018
28.04 - 11:00 |
Kolejka 13 - 5/6. maja 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KS Damnica |
3 - 0 |
Victoria Słupsk |
|
Pogoń Lębork |
4 - 0 |
Garbarnia Kępice |
5 maja 2018
5.05 - 13:00 |
Anioły Garczegorze |
2 - 0 |
Stal Jezierzyce |
9 maja 2018
9.05 - 17:00 |
Wybrzeże Objazda |
1 - 3 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
6 maja 2018
6.05 - 14:00 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
3 - 0 |
Słupia Kobylnica |
6 maja 2018
6.05 - 16:15 |
Kolejka 14 - 12/13. maja 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Victoria Słupsk |
0 - 3 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
|
Słupia Kobylnica |
0 - 1 |
Wybrzeże Objazda |
13 maja 2018
13.05 - 11:00 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
1 - 5 |
Anioły Garczegorze |
15 maja 2018
15.05 - 17:00 |
Stal Jezierzyce |
1 - 2 |
Pogoń Lębork |
13 maja 2018
13.05 - 15:00 |
Garbarnia Kępice |
4 - 0 |
KS Damnica |
12 maja 2018
12.05 - 11:00 |
Kolejka 15 - 19/20. maja 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Garbarnia Kępice |
3 - 0 |
Victoria Słupsk |
|
KS Damnica |
2 - 3 |
Stal Jezierzyce |
23 maja 2018
23.05 - 18:00 |
Pogoń Lębork |
7 - 0 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
19 maja 2018
19.05 - 11:00 |
vo, zdekompletowanie drużyny gości |
Anioły Garczegorze |
3 - 0 |
Słupia Kobylnica |
19 maja 2018
19.05 - 11:00 |
vo, goście nie przyjechali |
Wybrzeże Objazda |
0 - 4 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
17 maja 2018
17.05 - 18:00 |
Kolejka 16 - 26/27. maja 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Victoria Słupsk |
0 - 3 |
Wybrzeże Objazda |
|
Skotawia Dębnica Kaszubska |
2 - 0 |
Anioły Garczegorze |
26 maja 2018
26.05 - 11:00 |
Słupia Kobylnica |
3 - 1 |
Pogoń Lębork |
27 maja 2018
27.05 - 11:00 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
5 - 3 |
KS Damnica |
27 maja 2018
27.05 - 14:00 |
Stal Jezierzyce |
0 - 3 |
Garbarnia Kępice |
5 czerwca 2018
5.06 - 18:00 |
vo, na boisku 3:1 |
Kolejka 17 - 2/3. czerwca 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Stal Jezierzyce |
3 - 0 |
Victoria Słupsk |
|
Garbarnia Kępice |
3 - 1 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
29 maja 2018
29.05 - 18:00 |
KS Damnica |
1 - 2 |
Słupia Kobylnica |
2 czerwca 2018
2.06 - 16:00 |
Pogoń Lębork |
5 - 0 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
1 czerwca 2018
1.06 - 18:00 |
Anioły Garczegorze |
0 - 1 |
Wybrzeże Objazda |
6 czerwca 2018
6.06 - 18:30 |
Kolejka 18 - 9/10. czerwca 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Victoria Słupsk |
0 - 3 |
Anioły Garczegorze |
|
Wybrzeże Objazda |
0 - 10 |
Pogoń Lębork |
9 czerwca 2018
9.06 - 16:00 |
Skotawia Dębnica Kaszubska |
6 - 0 |
KS Damnica |
9 czerwca 2018
9.06 - 16:00 |
Słupia Kobylnica |
2 - 1 |
Garbarnia Kępice |
9 czerwca 2018
9.06 - 16:00 |
Swe Pol Link Bruskowo Wielkie |
1 - 2 |
Stal Jezierzyce |
9 czerwca 2018
9.06 - 16:00 |
|