POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - DLA OLDBOJÓW - R. 1983 I STARSI - 3/4 MARCA 2018
SPARINGI - ZIMA 2018
ZAPRASZAMY NA PRZODKOWO CUP 2018 - TURNIEJE W ROCZNIKACH 2005-2011
WOLNE MIEJSCA W TURNIEJU PRZODKOWO CUP 2018 - ROCZNIK 2010 - 10.03.2018 (SOBOTA)
WOLNE MIEJSCA W TURNIEJU PRZODKOWO CUP 2018 - ROCZNIK 2009 - 11.03.2018 (NIEDZIELA)
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA
darmowe pożyczki chwilówki




Liga Juniorów D2 - grupa Malbork VII - sezon 2017/2018



MECZE BEZPO¦REDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Rodło Kwidzyn 9 24 8 0 1 68 - 10 1 3 1 0 0 2 - 1
2. Pomezania Malbork 9 24 8 0 1 60 - 5 1 0 0 0 1 1 - 2
3. Beniaminek 03 II Starogard Gdański 9 22 7 1 1 55 - 10
4. AP Malbork 9 18 6 0 3 30 - 19
5. Gryf II Tczew MKS 9 14 4 2 3 33 - 27
6. Supra Kwidzyn 9 10 3 1 5 14 - 39
7. KP II Starogard Gdański 9 9 3 0 6 42 - 48
8. KS Czernin 9 4 1 1 7 8 - 78 1 1 0 1 0 2 - 2
9. Orły Tczew 9 4 1 1 7 17 - 54 1 1 0 1 0 2 - 2
10. Powi¶le Dzierzgoń 9 3 1 0 8 18 - 55


Runda wiosenna 2018: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 10 - 7/8. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. AP Malbork - Supra Kwidzyn
2. KS Czernin - Rodło Kwidzyn
3. Gryf II Tczew MKS - Powi¶le Dzierzgoń
4. KP II Starogard Gdański - Orły Tczew
5. Beniaminek 03 II Starogard Gdański - Pomezania Malbork
Kolejka 11 - 14/15. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
6. Beniaminek 03 II Starogard Gdański - AP Malbork
7. Pomezania Malbork - KP II Starogard Gdański
8. Orły Tczew - Gryf II Tczew MKS
9. Powi¶le Dzierzgoń - KS Czernin
10. Rodło Kwidzyn - Supra Kwidzyn
Kolejka 12 - 21/22. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
11. AP Malbork - Rodło Kwidzyn
12. Supra Kwidzyn - Powi¶le Dzierzgoń
13. KS Czernin - Orły Tczew
14. Gryf II Tczew MKS - Pomezania Malbork
15. KP II Starogard Gdański - Beniaminek 03 II Starogard Gdański
Kolejka 13 - 28/29. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
16. KP II Starogard Gdański - AP Malbork
17. Beniaminek 03 II Starogard Gdański - Gryf II Tczew MKS
18. Pomezania Malbork - KS Czernin
19. Orły Tczew - Supra Kwidzyn
20. Powi¶le Dzierzgoń - Rodło Kwidzyn
Kolejka 14 - 5/6. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
21. AP Malbork - Powi¶le Dzierzgoń
22. Rodło Kwidzyn - Orły Tczew
23. Supra Kwidzyn - Pomezania Malbork
24. KS Czernin - Beniaminek 03 II Starogard Gdański
25. Gryf II Tczew MKS - KP II Starogard Gdański
Kolejka 15 - 12/13. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
26. Gryf II Tczew MKS - AP Malbork
27. KP II Starogard Gdański - KS Czernin
28. Beniaminek 03 II Starogard Gdański - Supra Kwidzyn
29. Pomezania Malbork - Rodło Kwidzyn
30. Orły Tczew - Powi¶le Dzierzgoń
Kolejka 16 - 19/20. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
31. AP Malbork - Orły Tczew
32. Powi¶le Dzierzgoń - Pomezania Malbork
33. Rodło Kwidzyn - Beniaminek 03 II Starogard Gdański
34. Supra Kwidzyn - KP II Starogard Gdański
35. KS Czernin - Gryf II Tczew MKS
Kolejka 17 - 26/27. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. KS Czernin - AP Malbork
37. Gryf II Tczew MKS - Supra Kwidzyn
38. KP II Starogard Gdański - Rodło Kwidzyn
39. Beniaminek 03 II Starogard Gdański - Powi¶le Dzierzgoń
40. Pomezania Malbork - Orły Tczew
Kolejka 18 - 2/3. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
41. AP Malbork - Pomezania Malbork
42. Orły Tczew - Beniaminek 03 II Starogard Gdański
43. Powi¶le Dzierzgoń - KP II Starogard Gdański
44. Rodło Kwidzyn - Gryf II Tczew MKS
45. Supra Kwidzyn - KS Czernin


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE