MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




Liga Juniorów D2 - grupa Malbork VII - sezon 2017/2018



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Beniaminek 03 II Starogard Gdański 18 49 16 1 1 119 - 17
2. Rodło Kwidzyn 18 46 15 1 2 110 - 15
3. Pomezania Malbork 18 41 13 2 3 103 - 21
4. AP Malbork 18 35 11 2 5 68 - 34
5. Gryf II Tczew MKS 18 28 8 4 6 59 - 52
6. KP II Starogard Gdański 18 19 6 1 11 72 - 89
7. Supra Kwidzyn 18 14 3 5 10 31 - 77
8. Powiśle Dzierzgoń 18 12 4 0 14 40 - 101
9. KS Czernin 18 11 3 2 13 34 - 130
10. Orły Tczew 18 5 1 2 15 25 - 125



Kolejka 1 - 2/3. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Supra Kwidzyn 0 - 6 AP Malbork 3 września 2017 - 14:00
2. Rodło Kwidzyn 22 - 0 KS Czernin 3 września 2017 - 11:00
3. Powiśle Dzierzgoń 0 - 4 Gryf II Tczew MKS 3 września 2017 - 11:00
4. Orły Tczew 5 - 10 KP II Starogard Gdański 3 września 2017 - 11:00
5. Pomezania Malbork 4 - 1 Beniaminek 03 II Starogard Gdański 3 września 2017 - 15:00
Kolejka 2 - 9/10. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
6. AP Malbork 0 - 4 Beniaminek 03 II Starogard Gdański 7 września 2017 - 17:30
7. KP II Starogard Gdański 1 - 13 Pomezania Malbork 9 września 2017 - 13:00
8. Gryf II Tczew MKS 8 - 2 Orły Tczew 9 września 2017 - 13:00
9. KS Czernin 0 - 8 Powiśle Dzierzgoń 10 września 2017 - 11:00
10. Supra Kwidzyn 0 - 6 Rodło Kwidzyn 13 września 2017 - 17:00
Kolejka 3 - 16/17. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
11. Rodło Kwidzyn 3 - 1 AP Malbork 16 września 2017 - 11:00
12. Powiśle Dzierzgoń 1 - 4 Supra Kwidzyn 17 września 2017 - 11:00
13. Orły Tczew 2 - 2 KS Czernin 17 września 2017 - 11:00
14. Pomezania Malbork 12 - 0 Gryf II Tczew MKS 16 września 2017 - 11:00
15. Beniaminek 03 II Starogard Gdański 8 - 1 KP II Starogard Gdański 17 września 2017 - 11:00
Kolejka 4 - 23/24. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
16. AP Malbork 5 - 4 KP II Starogard Gdański 23 września 2017 - 13:00
17. Gryf II Tczew MKS 1 - 1 Beniaminek 03 II Starogard Gdański 23 września 2017 - 13:00
18. KS Czernin 0 - 8 Pomezania Malbork 24 września 2017 - 11:00
19. Supra Kwidzyn 3 - 0 Orły Tczew 24 września 2017 - 11:00
20. Rodło Kwidzyn 15 - 0 Powiśle Dzierzgoń 23 września 2017 - 11:00
Kolejka 5 - 30 września /1. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
21. Powiśle Dzierzgoń 1 - 6 AP Malbork 1 października 2017 - 11:00
22. Orły Tczew 0 - 10 Rodło Kwidzyn 1 października 2017 - 11:00
23. Pomezania Malbork 10 - 0 Supra Kwidzyn 30 września 2017 - 11:00
24. Beniaminek 03 II Starogard Gdański 9 - 1 KS Czernin 1 października 2017 - 11:00
25. KP II Starogard Gdański 3 - 4 Gryf II Tczew MKS 30 września 2017 - 13:00
Kolejka 6 - 7/8. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
26. AP Malbork 5 - 2 Gryf II Tczew MKS 7 października 2017 - 13:00
27. KS Czernin 0 - 10 KP II Starogard Gdański 8 października 2017 - 10:00
28. Supra Kwidzyn 1 - 11 Beniaminek 03 II Starogard Gdański 8 października 2017 - 11:00
29. Rodło Kwidzyn 2 - 1 Pomezania Malbork 7 października 2017 - 11:00
30. Powiśle Dzierzgoń 3 - 6 Orły Tczew 8 października 2017 - 13:15
Kolejka 7 - 14/15. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
31. Orły Tczew 2 - 3 AP Malbork 15 października 2017 - 11:00
32. Pomezania Malbork 5 - 1 Powiśle Dzierzgoń 14 października 2017 - 11:00
33. Beniaminek 03 II Starogard Gdański 4 - 1 Rodło Kwidzyn 15 października 2017 - 11:00
34. KP II Starogard Gdański 1 - 3 Supra Kwidzyn 14 października 2017 - 13:00
35. Gryf II Tczew MKS 13 - 1 KS Czernin 14 października 2017 - 13:00
Kolejka 8 - 21/22. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. AP Malbork 4 - 1 KS Czernin 21 października 2017 - 13:00
37. Supra Kwidzyn 1 - 1 Gryf II Tczew MKS 22 października 2017 - 11:00
38. Rodło Kwidzyn 7 - 4 KP II Starogard Gdański 21 października 2017 - 11:00
39. Powiśle Dzierzgoń 1 - 7 Beniaminek 03 II Starogard Gdański 22 października 2017 - 11:00
40. Orły Tczew 0 - 5 Pomezania Malbork 22 października 2017 - 11:00
Kolejka 9 - 28/29. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
41. Pomezania Malbork 2 - 0 AP Malbork 28 października 2017 - 12:30
42. Beniaminek 03 II Starogard Gdański 10 - 0 Orły Tczew 29 października 2017 - 11:00
43. KP II Starogard Gdański 8 - 3 Powiśle Dzierzgoń 28 października 2017 - 11:00
44. Gryf II Tczew MKS 0 - 2 Rodło Kwidzyn 28 października 2017 - 11:00
45. KS Czernin 3 - 2 Supra Kwidzyn 28 października 2017 - 11:00
Kolejka 10 - 7/8. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
46. AP Malbork 6 - 0 Supra Kwidzyn 7 kwietnia 2018 - 13:00
47. KS Czernin 1 - 3 Rodło Kwidzyn 8 kwietnia 2018 - 11:00
48. Gryf II Tczew MKS 3 - 0 Powiśle Dzierzgoń 7 kwietnia 2018 - 15:00
49. KP II Starogard Gdański 8 - 2 Orły Tczew 8 kwietnia 2018 - 13:00
50. Beniaminek 03 II Starogard Gdański 4 - 1 Pomezania Malbork 8 kwietnia 2018 - 15:00
Kolejka 11 - 14/15. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
51. Beniaminek 03 II Starogard Gdański 3 - 2 AP Malbork 14 kwietnia 2018 - 11:00
52. Pomezania Malbork 8 - 2 KP II Starogard Gdański 14 kwietnia 2018 - 10:00
53. Orły Tczew 1 - 10 Gryf II Tczew MKS 15 kwietnia 2018 - 11:00
54. Powiśle Dzierzgoń 4 - 6 KS Czernin 15 kwietnia 2018 - 11:00
55. Rodło Kwidzyn 1 - 0 Supra Kwidzyn 15 kwietnia 2018 - 11:00
Kolejka 12 - 21/22. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
56. AP Malbork 0 - 4 Rodło Kwidzyn 21 kwietnia 2018 - 13:00
57. Supra Kwidzyn 1 - 4 Powiśle Dzierzgoń 22 kwietnia 2018 - 12:00
58. KS Czernin 2 - 0 Orły Tczew 21 kwietnia 2018 - 12:00
59. Gryf II Tczew MKS 4 - 2 Pomezania Malbork 21 kwietnia 2018 - 15:00
60. KP II Starogard Gdański 0 - 6 Beniaminek 03 II Starogard Gdański 21 kwietnia 2018 - 15:00
Kolejka 13 - 28/29. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
61. KP II Starogard Gdański 1 - 2 AP Malbork 28 kwietnia 2018 - 11:00
62. Beniaminek 03 II Starogard Gdański 7 - 1 Gryf II Tczew MKS 29 kwietnia 2018 - 11:00
63. Pomezania Malbork 7 - 0 KS Czernin 28 kwietnia 2018 - 11:00
64. Orły Tczew 4 - 4 Supra Kwidzyn 29 kwietnia 2018 - 11:00
65. Powiśle Dzierzgoń 0 - 7 Rodło Kwidzyn 27 kwietnia 2018 - 17:00
Kolejka 14 - 5/6. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
66. AP Malbork 6 - 0 Powiśle Dzierzgoń 5 maja 2018 - 13:00
67. Rodło Kwidzyn 11 - 0 Orły Tczew 5 maja 2018 - 11:00
68. Supra Kwidzyn 1 - 6 Pomezania Malbork 6 maja 2018 - 13:00
69. KS Czernin 1 - 11 Beniaminek 03 II Starogard Gdański 5 maja 2018 - 11:00
70. Gryf II Tczew MKS 0 - 3 KP II Starogard Gdański 5 maja 2018 - 15:00
Kolejka 15 - 12/13. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. Gryf II Tczew MKS 1 - 1 AP Malbork 12 maja 2018 - 13:00
72. KP II Starogard Gdański 8 - 7 KS Czernin 12 maja 2018 - 13:00
73. Beniaminek 03 II Starogard Gdański 7 - 1 Supra Kwidzyn 12 maja 2018 - 09:00
74. Pomezania Malbork 0 - 0 Rodło Kwidzyn 16 maja 2018 - 17:30
75. Orły Tczew 1 - 4 Powiśle Dzierzgoń 13 maja 2018 - 11:00
Kolejka 16 - 19/20. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
76. AP Malbork 10 - 0 Orły Tczew 19 maja 2018 - 13:00
77. Powiśle Dzierzgoń 3 - 8 Pomezania Malbork 20 maja 2018 - 11:00
78. Rodło Kwidzyn 1 - 2 Beniaminek 03 II Starogard Gdański 19 maja 2018 - 11:00
79. Supra Kwidzyn 4 - 4 KP II Starogard Gdański 20 maja 2018 - 13:00
80. KS Czernin 0 - 5 Gryf II Tczew MKS 19 maja 2018 - 11:00
Kolejka 17 - 26/27. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
81. KS Czernin 4 - 9 AP Malbork 26 maja 2018 - 11:00
82. Gryf II Tczew MKS 1 - 1 Supra Kwidzyn 6 czerwca 2018 - 17:00
83. KP II Starogard Gdański 1 - 5 Rodło Kwidzyn 26 maja 2018 - 13:00
84. Beniaminek 03 II Starogard Gdański 11 - 0 Powiśle Dzierzgoń 26 maja 2018 - 09:00
85. Pomezania Malbork 9 - 0 Orły Tczew 26 maja 2018 - 11:00
Kolejka 18 - 2/3. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
86. AP Malbork 2 - 2 Pomezania Malbork 7 czerwca 2018 - 17:30
87. Orły Tczew 0 - 13 Beniaminek 03 II Starogard Gdański 3 czerwca 2018 - 11:00
88. Powiśle Dzierzgoń 7 - 3 KP II Starogard Gdański 3 czerwca 2018 - 11:00
89. Rodło Kwidzyn 10 - 1 Gryf II Tczew MKS 29 maja 2018 - 17:00
90. Supra Kwidzyn 5 - 5 KS Czernin 3 czerwca 2018 - 11:00




© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE