MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




Liga Juniorów D2 - grupa Malbork VII - sezon 2017/2018



MECZE BEZPO¦REDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Beniaminek 03 II Starogard Gdański 16 43 14 1 1 95 - 17
2. Rodło Kwidzyn 16 40 13 1 2 95 - 13
3. Pomezania Malbork 16 37 12 1 3 92 - 19
4. AP Malbork 16 31 10 1 5 57 - 28
5. Gryf II Tczew MKS 16 27 8 3 5 57 - 41
6. KP II Starogard Gdański 16 19 6 1 9 68 - 77
7. Supra Kwidzyn 16 12 3 3 10 25 - 71
8. KS Czernin 16 10 3 1 12 25 - 116
9. Powi¶le Dzierzgoń 16 9 3 0 13 33 - 87
10. Orły Tczew 16 5 1 2 13 25 - 103




Runda wiosenna 2018: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 10 - 7/8. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. AP Malbork 6 - 0 Supra Kwidzyn
2. KS Czernin 1 - 3 Rodło Kwidzyn
3. Gryf II Tczew MKS 3 - 0 Powi¶le Dzierzgoń
4. KP II Starogard Gdański 8 - 2 Orły Tczew
5. Beniaminek 03 II Starogard Gdański 4 - 1 Pomezania Malbork
Kolejka 11 - 14/15. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
6. Beniaminek 03 II Starogard Gdański 3 - 2 AP Malbork
7. Pomezania Malbork 8 - 2 KP II Starogard Gdański
8. Orły Tczew 1 - 10 Gryf II Tczew MKS
9. Powi¶le Dzierzgoń 4 - 6 KS Czernin
10. Rodło Kwidzyn 1 - 0 Supra Kwidzyn
Kolejka 12 - 21/22. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
11. AP Malbork 0 - 4 Rodło Kwidzyn
12. Supra Kwidzyn 1 - 4 Powi¶le Dzierzgoń
13. KS Czernin 2 - 0 Orły Tczew
14. Gryf II Tczew MKS 4 - 2 Pomezania Malbork
15. KP II Starogard Gdański 0 - 6 Beniaminek 03 II Starogard Gdański
Kolejka 13 - 28/29. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
16. KP II Starogard Gdański 1 - 2 AP Malbork
17. Beniaminek 03 II Starogard Gdański 7 - 1 Gryf II Tczew MKS
18. Pomezania Malbork 7 - 0 KS Czernin
19. Orły Tczew 4 - 4 Supra Kwidzyn
20. Powi¶le Dzierzgoń 0 - 7 Rodło Kwidzyn
Kolejka 14 - 5/6. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
21. AP Malbork 6 - 0 Powi¶le Dzierzgoń
22. Rodło Kwidzyn 11 - 0 Orły Tczew
23. Supra Kwidzyn 1 - 6 Pomezania Malbork
24. KS Czernin 1 - 11 Beniaminek 03 II Starogard Gdański
25. Gryf II Tczew MKS 0 - 3 KP II Starogard Gdański
Kolejka 15 - 12/13. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
26. Gryf II Tczew MKS 1 - 1 AP Malbork
27. KP II Starogard Gdański 8 - 7 KS Czernin
28. Beniaminek 03 II Starogard Gdański 7 - 1 Supra Kwidzyn
29. Pomezania Malbork 0 - 0 Rodło Kwidzyn 16 maja 2018 - 17:30
30. Orły Tczew 1 - 4 Powi¶le Dzierzgoń
Kolejka 16 - 19/20. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
31. AP Malbork 10 - 0 Orły Tczew
32. Powi¶le Dzierzgoń 3 - 8 Pomezania Malbork
33. Rodło Kwidzyn 1 - 2 Beniaminek 03 II Starogard Gdański 19 maja 2018 - 11:00
34. Supra Kwidzyn 4 - 4 KP II Starogard Gdański
35. KS Czernin 0 - 5 Gryf II Tczew MKS
Kolejka 17 - 26/27. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. KS Czernin - AP Malbork
37. Gryf II Tczew MKS - Supra Kwidzyn
38. KP II Starogard Gdański - Rodło Kwidzyn
39. Beniaminek 03 II Starogard Gdański - Powi¶le Dzierzgoń
40. Pomezania Malbork - Orły Tczew
Kolejka 18 - 2/3. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
41. AP Malbork - Pomezania Malbork
42. Orły Tczew - Beniaminek 03 II Starogard Gdański
43. Powi¶le Dzierzgoń - KP II Starogard Gdański
44. Rodło Kwidzyn - Gryf II Tczew MKS
45. Supra Kwidzyn - KS Czernin


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE