MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




Liga Juniorów D1 - grupa Malbork IV - sezon 2017/2018



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Pogoń Prabuty 22 63 21 0 1 133 - 13
2. Pomezania Malbork 22 57 19 0 3 115 - 9 2 3 1 0 1 5 - 3
3. Żuławy Nowy Dwór Gdański 22 57 19 0 3 116 - 19 2 3 1 0 1 3 - 5
4. Gryf II Tczew MKS 22 38 12 2 8 65 - 45
5. Orły Tczew 22 31 10 1 11 52 - 39 2 6 2 0 0 5 - 1
6. AP Malbork 22 31 10 1 11 56 - 62 2 0 0 0 2 1 - 5
7. Keramzyt Szprudowo 22 28 9 1 12 28 - 76
8. Grom Nowy Staw 22 27 8 3 11 39 - 64
9. Supra Kwidzyn 22 24 7 3 12 45 - 74
10. GKS Gardeja 22 21 7 0 15 51 - 101
11. Sokół Lubichowo 22 6 2 0 20 18 - 112 2 3 1 0 1 5 - 3
12. Rodło Trzciano 22 6 1 3 18 15 - 119 2 3 1 0 1 3 - 5
Ostatni komentarz dodał 09.06.2018, 15:04:56



Kolejka 1 - 26/27. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (3) 
1. Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 - 2 Pomezania Malbork 27 sierpnia 2017 - 11:00
2. Supra Kwidzyn 7 - 0 GKS Gardeja 27 sierpnia 2017 - 11:00
3. Sokół Lubichowo 1 - 3 Grom Nowy Staw 26 sierpnia 2017 - 11:00
4. Rodło Trzciano 1 - 5 Gryf II Tczew MKS 26 sierpnia 2017 - 11:00
5. Pogoń Prabuty 6 - 0 Keramzyt Szprudowo 26 sierpnia 2017 - 11:00
6. AP Malbork 0 - 2 Orły Tczew 26 sierpnia 2017 - 11:00
Kolejka 2 - 2/3. września 2017 [szczegóły] Komentarze (2) 
7. Pomezania Malbork 3 - 0 Orły Tczew 3 września 2017 - 13:00
8. Keramzyt Szprudowo 0 - 2 AP Malbork 2 września 2017 - 11:00
9. Gryf II Tczew MKS 1 - 4 Pogoń Prabuty 2 września 2017 - 11:00
10. Grom Nowy Staw 3 - 3 Rodło Trzciano 27 września 2017 - 16:00
11. GKS Gardeja 5 - 2 Sokół Lubichowo 2 września 2017 - 11:00
12. Żuławy Nowy Dwór Gdański 9 - 2 Supra Kwidzyn 2 września 2017 - 13:30
Kolejka 3 - 9/10. września 2017 [szczegóły] Komentarze (1) 
13. Supra Kwidzyn 0 - 11 Pomezania Malbork 10 września 2017 - 11:00
14. Sokół Lubichowo 0 - 13 Żuławy Nowy Dwór Gdański 9 września 2017 - 11:00
15. Rodło Trzciano 1 - 3 GKS Gardeja 9 września 2017 - 11:00
16. Pogoń Prabuty 4 - 1 Grom Nowy Staw 9 września 2017 - 11:00
17. AP Malbork 4 - 1 Gryf II Tczew MKS 9 września 2017 - 11:00
18. Orły Tczew 4 - 1 Keramzyt Szprudowo 9 września 2017 - 09:00
Kolejka 4 - 16/17. września 2017 [szczegóły] Komentarze (1) 
19. Pomezania Malbork 7 - 0 Keramzyt Szprudowo 16 września 2017 - 13:00
20. Gryf II Tczew MKS 4 - 1 Orły Tczew 16 września 2017 - 11:00
21. Grom Nowy Staw 3 - 0 AP Malbork 16 września 2017 - 11:00
22. GKS Gardeja 3 - 9 Pogoń Prabuty 16 września 2017 - 11:00
23. Żuławy Nowy Dwór Gdański 12 - 0 Rodło Trzciano 16 września 2017 - 11:00
24. Supra Kwidzyn 3 - 1 Sokół Lubichowo 17 września 2017 - 14:00
Kolejka 5 - 23/24. września 2017 [szczegóły] Komentarze (2) 
25. Sokół Lubichowo 0 - 18 Pomezania Malbork 23 września 2017 - 11:00
26. Rodło Trzciano 4 - 4 Supra Kwidzyn 23 września 2017 - 11:00
27. Pogoń Prabuty 2 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański 23 września 2017 - 11:00
28. AP Malbork 4 - 2 GKS Gardeja 23 września 2017 - 11:00
29. Orły Tczew 1 - 2 Grom Nowy Staw 24 września 2017 - 11:00
30. Keramzyt Szprudowo 1 - 1 Gryf II Tczew MKS 23 września 2017 - 13:00
Kolejka 6 - 30 września /1. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
31. Pomezania Malbork 4 - 0 Gryf II Tczew MKS 30 września 2017 - 13:00
32. Grom Nowy Staw 2 - 3 Keramzyt Szprudowo 30 września 2017 - 10:00
33. GKS Gardeja 0 - 7 Orły Tczew 30 września 2017 - 11:00
34. Żuławy Nowy Dwór Gdański 6 - 3 AP Malbork 30 września 2017 - 13:00
35. Supra Kwidzyn 0 - 7 Pogoń Prabuty 1 października 2017 - 11:00
36. Sokół Lubichowo 5 - 0 Rodło Trzciano 30 września 2017 - 11:00
Kolejka 7 - 7/8. października 2017 [szczegóły] Komentarze (1) 
37. Rodło Trzciano 0 - 9 Pomezania Malbork 7 października 2017 - 11:00
38. Pogoń Prabuty 9 - 0 Sokół Lubichowo 7 października 2017 - 11:00
39. AP Malbork 3 - 0 Supra Kwidzyn 7 października 2017 - 11:00
40. Orły Tczew 1 - 4 Żuławy Nowy Dwór Gdański 8 października 2017 - 11:00
41. Keramzyt Szprudowo 3 - 0 GKS Gardeja 7 października 2017 - 11:00
42. Gryf II Tczew MKS 3 - 0 Grom Nowy Staw 7 października 2017 - 13:00
Kolejka 8 - 14/15. października 2017 [szczegóły] Komentarze (1) 
43. Pomezania Malbork 8 - 0 Grom Nowy Staw 14 października 2017 - 12:30
44. GKS Gardeja 0 - 3 Gryf II Tczew MKS 14 października 2017 - 11:00
45. Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 0 Keramzyt Szprudowo 15 października 2017 - 11:00
46. Supra Kwidzyn 1 - 0 Orły Tczew 15 października 2017 - 11:00
47. Sokół Lubichowo 2 - 8 AP Malbork 14 października 2017 - 11:00
48. Rodło Trzciano 0 - 8 Pogoń Prabuty 14 października 2017 - 11:00
Kolejka 9 - 21/22. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. Pogoń Prabuty 3 - 1 Pomezania Malbork 21 października 2017 - 10:00
50. AP Malbork 6 - 0 Rodło Trzciano 21 października 2017 - 11:00
51. Orły Tczew 4 - 0 Sokół Lubichowo 21 października 2017 - 11:00
52. Keramzyt Szprudowo 2 - 1 Supra Kwidzyn 21 października 2017 - 13:00
53. Gryf II Tczew MKS 0 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański 21 października 2017 - 13:00
54. Grom Nowy Staw 5 - 2 GKS Gardeja 22 października 2017 - 11:00
Kolejka 10 - 28/29. października 2017 [szczegóły] Komentarze (3) 
55. Pomezania Malbork 13 - 0 GKS Gardeja 28 października 2017 - 11:00
56. Żuławy Nowy Dwór Gdański 9 - 0 Grom Nowy Staw 28 października 2017 - 10:30
57. Supra Kwidzyn 3 - 2 Gryf II Tczew MKS 18 kwietnia 2018 - 17:00
58. Sokół Lubichowo 3 - 6 Keramzyt Szprudowo 28 października 2017 - 11:00
59. Rodło Trzciano 0 - 4 Orły Tczew 28 października 2017 - 11:00
60. Pogoń Prabuty 6 - 1 AP Malbork 29 października 2017 - 11:00
Kolejka 11 - 4/5. listopada 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
61. AP Malbork 0 - 1 Pomezania Malbork 2 listopada 2017 - 16:00
62. Orły Tczew 0 - 4 Pogoń Prabuty 5 listopada 2017 - 11:00
63. Keramzyt Szprudowo 3 - 0 Rodło Trzciano 4 listopada 2017 - 11:00
64. Gryf II Tczew MKS 11 - 1 Sokół Lubichowo 4 listopada 2017 - 13:00
65. Grom Nowy Staw 0 - 2 Supra Kwidzyn 5 listopada 2017 - 11:00
66. GKS Gardeja 1 - 11 Żuławy Nowy Dwór Gdański 11 listopada 2017 - 11:00
Kolejka 12 - 7/8. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (2) 
67. Pomezania Malbork 3 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 7 kwietnia 2018 - 11:00
68. GKS Gardeja 4 - 1 Supra Kwidzyn 7 kwietnia 2018 - 11:00
69. Grom Nowy Staw 3 - 0 Sokół Lubichowo 8 kwietnia 2018 - 11:00
vo, niestawienie się na zawody
70. Gryf II Tczew MKS 4 - 0 Rodło Trzciano 7 kwietnia 2018 - 13:00
71. Keramzyt Szprudowo 0 - 16 Pogoń Prabuty 7 kwietnia 2018 - 11:00
72. Orły Tczew 3 - 1 AP Malbork 7 kwietnia 2018 - 09:00
Kolejka 13 - 14/15. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. Orły Tczew 0 - 3 Pomezania Malbork 14 kwietnia 2018 - 11:00
74. AP Malbork 1 - 3 Keramzyt Szprudowo 14 kwietnia 2018 - 11:00
75. Pogoń Prabuty 3 - 0 Gryf II Tczew MKS 14 kwietnia 2018 - 11:00
76. Rodło Trzciano 1 - 1 Grom Nowy Staw 14 kwietnia 2018 - 10:00
77. Sokół Lubichowo 3 - 2 GKS Gardeja 14 kwietnia 2018 - 11:00
78. Supra Kwidzyn 2 - 3 Żuławy Nowy Dwór Gdański 15 kwietnia 2018 - 11:00
Kolejka 14 - 21/22. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
79. Pomezania Malbork 5 - 0 Supra Kwidzyn 21 kwietnia 2018 - 11:00
80. Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 - 0 Sokół Lubichowo
81. GKS Gardeja 6 - 0 Rodło Trzciano 21 kwietnia 2018 - 11:00
82. Grom Nowy Staw 0 - 8 Pogoń Prabuty 22 kwietnia 2018 - 11:00
83. Gryf II Tczew MKS 5 - 2 AP Malbork 21 kwietnia 2018 - 13:00
84. Keramzyt Szprudowo 0 - 6 Orły Tczew 22 kwietnia 2018 - 11:00
Kolejka 15 - 28/29. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. Keramzyt Szprudowo 0 - 2 Pomezania Malbork 28 kwietnia 2018 - 11:00
86. Orły Tczew 2 - 5 Gryf II Tczew MKS 28 kwietnia 2018 - 11:00
87. AP Malbork 2 - 1 Grom Nowy Staw 28 kwietnia 2018 - 10:00
88. Pogoń Prabuty 8 - 0 GKS Gardeja 28 kwietnia 2018 - 14:00
89. Rodło Trzciano 0 - 8 Żuławy Nowy Dwór Gdański 26 kwietnia 2018 - 17:00
90. Sokół Lubichowo 0 - 3 Supra Kwidzyn
Sokół Lubichowo wycofał się z rozgrywek
Kolejka 16 - 5/6. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
91. Pomezania Malbork 3 - 0 Sokół Lubichowo
92. Supra Kwidzyn 8 - 0 Rodło Trzciano 6 maja 2018 - 11:00
93. Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 - 2 Pogoń Prabuty 5 maja 2018 - 13:30
94. GKS Gardeja 10 - 1 AP Malbork 5 maja 2018 - 11:00
95. Grom Nowy Staw 2 - 0 Orły Tczew 6 maja 2018 - 11:00
96. Gryf II Tczew MKS 9 - 1 Keramzyt Szprudowo 5 maja 2018 - 13:00
Kolejka 17 - 12/13. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
97. Gryf II Tczew MKS 0 - 3 Pomezania Malbork 12 maja 2018 - 11:00
98. Keramzyt Szprudowo 0 - 4 Grom Nowy Staw 12 maja 2018 - 10:00
99. Orły Tczew 6 - 0 GKS Gardeja 12 maja 2018 - 11:00
100. AP Malbork 1 - 7 Żuławy Nowy Dwór Gdański 12 maja 2018 - 13:00
101. Pogoń Prabuty 12 - 0 Supra Kwidzyn 11 maja 2018 - 17:00
102. Rodło Trzciano 3 - 0 Sokół Lubichowo
Kolejka 18 - 19/20. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
103. Pomezania Malbork 9 - 0 Rodło Trzciano 19 maja 2018 - 11:00
104. Sokół Lubichowo 0 - 3 Pogoń Prabuty
105. Supra Kwidzyn 3 - 3 AP Malbork 20 maja 2018 - 11:00
106. Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 - 0 Orły Tczew 19 maja 2018 - 13:30
107. GKS Gardeja 4 - 0 Keramzyt Szprudowo 19 maja 2018 - 11:00
108. Grom Nowy Staw 2 - 2 Gryf II Tczew MKS 20 maja 2018 - 11:00
Kolejka 19 - 26/27. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
109. Grom Nowy Staw 0 - 4 Pomezania Malbork 26 maja 2018 - 11:00
110. Gryf II Tczew MKS 5 - 3 GKS Gardeja 26 maja 2018 - 11:00
111. Keramzyt Szprudowo 0 - 7 Żuławy Nowy Dwór Gdański 25 maja 2018 - 17:00
112. Orły Tczew 3 - 3 Supra Kwidzyn 26 maja 2018 - 09:00
113. AP Malbork 3 - 0 Sokół Lubichowo
114. Pogoń Prabuty 10 - 0 Rodło Trzciano 25 maja 2018 - 17:00
Kolejka 20 - 2/3. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (2) 
115. Pomezania Malbork 1 - 0 Pogoń Prabuty 2 czerwca 2018 - 11:00
116. Rodło Trzciano 1 - 6 AP Malbork 2 czerwca 2018 - 11:00
117. Sokół Lubichowo 0 - 3 Orły Tczew
118. Supra Kwidzyn 0 - 1 Keramzyt Szprudowo 3 czerwca 2018 - 13:00
119. Żuławy Nowy Dwór Gdański 8 - 0 Gryf II Tczew MKS 2 czerwca 2018 - 13:30
120. GKS Gardeja 5 - 4 Grom Nowy Staw 30 maja 2018 - 18:00
Kolejka 21 - 9/10. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
121. GKS Gardeja 1 - 5 Pomezania Malbork 9 czerwca 2018 - 11:00
122. Grom Nowy Staw 0 - 4 Żuławy Nowy Dwór Gdański 10 czerwca 2018 - 11:00
123. Gryf II Tczew MKS 1 - 0 Supra Kwidzyn 9 czerwca 2018 - 11:00
124. Keramzyt Szprudowo 3 - 0 Sokół Lubichowo
125. Orły Tczew 4 - 1 Rodło Trzciano 10 czerwca 2018 - 10:00
126. AP Malbork 3 - 6 Pogoń Prabuty 9 czerwca 2018 - 13:00
Kolejka 22 - 16/17. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
127. Pomezania Malbork 0 - 2 AP Malbork 16 czerwca 2018 - 11:00
128. Pogoń Prabuty 3 - 1 Orły Tczew 16 czerwca 2018 - 11:00
129. Rodło Trzciano 0 - 1 Keramzyt Szprudowo 16 czerwca 2018 - 11:00
130. Sokół Lubichowo 0 - 3 Gryf II Tczew MKS
131. Supra Kwidzyn 2 - 3 Grom Nowy Staw 13 czerwca 2018 - 18:00
132. Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 - 0 GKS Gardeja 16 czerwca 2018 - 13:30
vo, goście nie przyjechali




© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE