ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2017 W 13 KATEGORIACH WIEKOWYCH
WOLNE MIEJSCA W POMORSKI FUTBOL CUP - ROCZNIK 2009/2010 (03.12.2017)
ROCZNIK 2003/2004 (09.12.2017), ROCZNIK 2001 i 1999 (10.12.2017)
12:00 RELACJA LIVE: STOLEM GNIEWINO - GKS KOLBUDY
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA
darmowe pożyczki chwilówki




Liga Juniorów D1 - grupa Gdańsk III - sezon 2017/2018



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Kaszubia Kościerzyna 11 33 11 0 0 41 - 4
2. Czarni Pruszcz Gdański 11 27 9 0 2 46 - 11 1 3 1 0 0 4 - 2
3. GKS Kowale 11 27 9 0 2 44 - 8 1 0 0 0 1 2 - 4
4. Potok Pszczółki 11 20 6 2 3 24 - 13
5. Wda Lipusz 11 18 6 0 5 34 - 23
6. KS Kamienica Królewska 11 16 5 1 5 46 - 16
7. GKS Żukowo 11 14 4 2 5 27 - 21
8. Wisła Długie Pole 11 13 4 1 6 26 - 30
9. Borowiak Czersk 11 12 4 0 7 22 - 33 1 3 1 0 0 2 - 1
10. Radunia Stężyca 11 12 4 0 7 23 - 37 1 0 0 0 1 1 - 2
11. Amator Kiełpino 11 3 1 0 10 9 - 49
12. GTS II Pruszcz Gdański 11 0 0 0 11 6 - 103


Runda jesienna 2017: (Pokaż wszystkie mecze)

Kolejka 1 - 19/20. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Wisła Długie Pole 2 - 1 Amator Kiełpino
3. Wda Lipusz 3 - 2 Potok Pszczółki
4. KS Kamienica Królewska 14 - 1 GTS II Pruszcz Gdański 30 sierpnia 2017
5. Kaszubia Kościerzyna 3 - 2 Czarni Pruszcz Gdański
7. Radunia Stężyca 0 - 4 GKS Kowale 3 października 2017
Pauza: GKS Żukowo, Borowiak Czersk,
Kolejka 2 - 26/27. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
8. Amator Kiełpino 0 - 8 GKS Kowale
10. Czarni Pruszcz Gdański 3 - 0 GKS Żukowo
11. GTS II Pruszcz Gdański 0 - 3 Kaszubia Kościerzyna
12. Potok Pszczółki 2 - 1 KS Kamienica Królewska
13. Borowiak Czersk 1 - 0 Wda Lipusz 7 września 2017
Pauza: Wisła Długie Pole, Radunia Stężyca,
Kolejka 3 - 2/3. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
16. Wda Lipusz 2 - 3 Wisła Długie Pole
17. KS Kamienica Królewska 7 - 0 Borowiak Czersk
18. Kaszubia Kościerzyna 4 - 0 Potok Pszczółki
19. GKS Żukowo 10 - 0 GTS II Pruszcz Gdański
20. Radunia Stężyca 0 - 4 Czarni Pruszcz Gdański
Pauza: GKS Kowale, Amator Kiełpino,
Kolejka 4 - 9/10. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
23. Czarni Pruszcz Gdański 4 - 2 GKS Kowale
24. GTS II Pruszcz Gdański 0 - 4 Radunia Stężyca
25. Potok Pszczółki 0 - 0 GKS Żukowo
26. Borowiak Czersk 1 - 4 Kaszubia Kościerzyna
27. Wisła Długie Pole 3 - 4 KS Kamienica Królewska
Pauza: Wda Lipusz, Amator Kiełpino,
Kolejka 5 - 16/17. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
29. Wda Lipusz 5 - 0 Amator Kiełpino
31. Kaszubia Kościerzyna 4 - 0 Wisła Długie Pole
32. GKS Żukowo 5 - 1 Borowiak Czersk
33. Radunia Stężyca 0 - 4 Potok Pszczółki
34. GKS Kowale 14 - 0 GTS II Pruszcz Gdański
Pauza: Czarni Pruszcz Gdański, KS Kamienica Królewska,
Kolejka 6 - 23/24. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. Amator Kiełpino 0 - 4 Czarni Pruszcz Gdański
38. Potok Pszczółki 0 - 2 GKS Kowale
39. Borowiak Czersk 2 - 1 Radunia Stężyca
40. Wisła Długie Pole 1 - 2 GKS Żukowo
42. Wda Lipusz 1 - 0 KS Kamienica Królewska
Pauza: Kaszubia Kościerzyna, GTS II Pruszcz Gdański,
Kolejka 7 - 30 września /1. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. KS Kamienica Królewska 8 - 0 Amator Kiełpino
44. Kaszubia Kościerzyna 5 - 1 Wda Lipusz
46. Radunia Stężyca 4 - 1 Wisła Długie Pole
47. GKS Kowale 3 - 0 Borowiak Czersk
49. Czarni Pruszcz Gdański 14 - 1 GTS II Pruszcz Gdański
Pauza: Potok Pszczółki, GKS Żukowo,
Kolejka 8 - 7/8. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
50. Amator Kiełpino 6 - 2 GTS II Pruszcz Gdański
51. Potok Pszczółki 2 - 1 Czarni Pruszcz Gdański
53. Wisła Długie Pole 2 - 5 GKS Kowale
55. Wda Lipusz 4 - 2 GKS Żukowo
56. KS Kamienica Królewska 0 - 2 Kaszubia Kościerzyna
Pauza: Radunia Stężyca, Borowiak Czersk,
Kolejka 9 - 14/15. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Kaszubia Kościerzyna 5 - 0 Amator Kiełpino
58. GKS Żukowo 1 - 1 KS Kamienica Królewska
59. Radunia Stężyca 4 - 6 Wda Lipusz
62. Czarni Pruszcz Gdański 5 - 2 Borowiak Czersk
63. GTS II Pruszcz Gdański 0 - 8 Potok Pszczółki
Pauza: Wisła Długie Pole, GKS Kowale,
Kolejka 10 - 21/22. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. Amator Kiełpino 0 - 1 Potok Pszczółki
65. Borowiak Czersk 10 - 1 GTS II Pruszcz Gdański
66. Wisła Długie Pole 0 - 4 Czarni Pruszcz Gdański
68. Wda Lipusz 0 - 3 GKS Kowale
69. KS Kamienica Królewska 9 - 1 Radunia Stężyca
70. Kaszubia Kościerzyna 6 - 0 GKS Żukowo
Kolejka 11 - 28/29. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. GKS Żukowo 5 - 1 Amator Kiełpino
72. Radunia Stężyca 0 - 4 Kaszubia Kościerzyna
73. GKS Kowale 2 - 1 KS Kamienica Królewska
76. GTS II Pruszcz Gdański 0 - 8 Wisła Długie Pole
77. Potok Pszczółki 3 - 0 Borowiak Czersk
Pauza: Czarni Pruszcz Gdański, Wda Lipusz,
Kolejka 12 - 4/5. listopada 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
78. Amator Kiełpino 0 - 3 Borowiak Czersk
79. Wisła Długie Pole 2 - 2 Potok Pszczółki
81. Wda Lipusz 0 - 2 Czarni Pruszcz Gdański
83. Kaszubia Kościerzyna 1 - 0 GKS Kowale
84. GKS Żukowo 2 - 3 Radunia Stężyca
Pauza: KS Kamienica Królewska, GTS II Pruszcz Gdański,
Kolejka 13 - 11/12. listopada 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. Radunia Stężyca 6 - 1 Amator Kiełpino
86. GKS Kowale 1 - 0 GKS Żukowo
88. Czarni Pruszcz Gdański 3 - 1 KS Kamienica Królewska 12 listopada 2017 - 17:00
89. GTS II Pruszcz Gdański 1 - 12 Wda Lipusz
91. Borowiak Czersk 2 - 4 Wisła Długie Pole
© Pomorski Futbol 2003-2017 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE