Kolejka 1 - 19/20. sierpnia 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wisła Długie Pole |
2 - 1 |
Amator Kiełpino |
19 sierpnia 2017
19.08 - 11:00 |
Wda Lipusz |
3 - 2 |
Potok Pszczółki |
20 sierpnia 2017
20.08 - 13:30 |
KS Kamienica Królewska |
14 - 1 |
GTS II Pruszcz Gdański |
30 sierpnia 2017
30.08 - 17:00 |
Kaszubia Kościerzyna |
3 - 2 |
Czarni Pruszcz Gdański |
20 sierpnia 2017
20.08 - 11:00 |
Radunia Stężyca |
0 - 4 |
GKS Kowale |
3 października 2017
3.10 - 18:00 |
Pauza: GKS Żukowo, Borowiak Czersk, |
Kolejka 2 - 26/27. sierpnia 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Amator Kiełpino |
0 - 8 |
GKS Kowale |
27 sierpnia 2017
27.08 - 17:00 |
Czarni Pruszcz Gdański |
3 - 0 |
GKS Żukowo |
26 sierpnia 2017
26.08 - 11:00 |
GTS II Pruszcz Gdański |
0 - 3 |
Kaszubia Kościerzyna |
26 sierpnia 2017
26.08 - 11:00 |
Potok Pszczółki |
2 - 1 |
KS Kamienica Królewska |
26 sierpnia 2017
26.08 - 11:00 |
Borowiak Czersk |
1 - 0 |
Wda Lipusz |
7 września 2017
7.09 - 18:00 |
Pauza: Wisła Długie Pole, Radunia Stężyca, |
Kolejka 3 - 2/3. września 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wda Lipusz |
2 - 3 |
Wisła Długie Pole |
3 września 2017
3.09 - 13:30 |
KS Kamienica Królewska |
7 - 0 |
Borowiak Czersk |
2 września 2017
2.09 - 11:00 |
Kaszubia Kościerzyna |
4 - 0 |
Potok Pszczółki |
3 września 2017
3.09 - 11:00 |
GKS Żukowo |
10 - 0 |
GTS II Pruszcz Gdański |
3 września 2017
3.09 - 11:00 |
Radunia Stężyca |
0 - 4 |
Czarni Pruszcz Gdański |
2 września 2017
2.09 - 13:30 |
Pauza: GKS Kowale, Amator Kiełpino, |
Kolejka 4 - 9/10. września 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Czarni Pruszcz Gdański |
4 - 2 |
GKS Kowale |
9 września 2017
9.09 - 16:00 |
GTS II Pruszcz Gdański |
0 - 4 |
Radunia Stężyca |
9 września 2017
9.09 - 11:00 |
Potok Pszczółki |
0 - 0 |
GKS Żukowo |
9 września 2017
9.09 - 13:30 |
Borowiak Czersk |
1 - 4 |
Kaszubia Kościerzyna |
9 września 2017
9.09 - 11:00 |
Wisła Długie Pole |
3 - 4 |
KS Kamienica Królewska |
9 września 2017
9.09 - 11:00 |
Pauza: Wda Lipusz, Amator Kiełpino, |
Kolejka 5 - 16/17. września 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wda Lipusz |
5 - 0 |
Amator Kiełpino |
17 września 2017
17.09 - 13:30 |
Kaszubia Kościerzyna |
4 - 0 |
Wisła Długie Pole |
17 września 2017
17.09 - 11:00 |
GKS Żukowo |
5 - 1 |
Borowiak Czersk |
16 września 2017
16.09 - 11:00 |
Radunia Stężyca |
0 - 4 |
Potok Pszczółki |
16 września 2017
16.09 - 11:00 |
GKS Kowale |
14 - 0 |
GTS II Pruszcz Gdański |
17 września 2017
17.09 - 11:00 |
Pauza: Czarni Pruszcz Gdański, KS Kamienica Królewska, |
Kolejka 6 - 23/24. września 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Amator Kiełpino |
0 - 4 |
Czarni Pruszcz Gdański |
23 września 2017
23.09 - 13:00 |
Potok Pszczółki |
0 - 2 |
GKS Kowale |
24 września 2017
24.09 - 11:00 |
Borowiak Czersk |
2 - 1 |
Radunia Stężyca |
23 września 2017
23.09 - 13:00 |
Wisła Długie Pole |
1 - 2 |
GKS Żukowo |
23 września 2017
23.09 - 11:00 |
Wda Lipusz |
1 - 0 |
KS Kamienica Królewska |
24 września 2017
24.09 - 13:30 |
Pauza: Kaszubia Kościerzyna, GTS II Pruszcz Gdański, |
Kolejka 7 - 30 września /1. października 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KS Kamienica Królewska |
8 - 0 |
Amator Kiełpino |
30 września 2017
30.09 - 11:00 |
Kaszubia Kościerzyna |
5 - 1 |
Wda Lipusz |
1 października 2017
1.10 - 11:00 |
Radunia Stężyca |
4 - 1 |
Wisła Długie Pole |
30 września 2017
30.09 - 11:00 |
GKS Kowale |
3 - 0 |
Borowiak Czersk |
1 października 2017
1.10 - 11:00 |
Czarni Pruszcz Gdański |
14 - 1 |
GTS II Pruszcz Gdański |
30 września 2017
30.09 - 11:00 |
Pauza: Potok Pszczółki, GKS Żukowo, |
Kolejka 8 - 7/8. października 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Amator Kiełpino |
6 - 2 |
GTS II Pruszcz Gdański |
7 października 2017
7.10 - 13:00 |
Potok Pszczółki |
2 - 1 |
Czarni Pruszcz Gdański |
7 października 2017
7.10 - 11:00 |
Wisła Długie Pole |
2 - 5 |
GKS Kowale |
7 października 2017
7.10 - 11:00 |
Wda Lipusz |
4 - 2 |
GKS Żukowo |
8 października 2017
8.10 - 13:30 |
KS Kamienica Królewska |
0 - 2 |
Kaszubia Kościerzyna |
8 października 2017
8.10 - 13:00 |
Pauza: Radunia Stężyca, Borowiak Czersk, |
Kolejka 9 - 14/15. października 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Kaszubia Kościerzyna |
5 - 0 |
Amator Kiełpino |
15 października 2017
15.10 - 11:00 |
GKS Żukowo |
1 - 1 |
KS Kamienica Królewska |
14 października 2017
14.10 - 11:00 |
Radunia Stężyca |
4 - 6 |
Wda Lipusz |
14 października 2017
14.10 - 13:30 |
Czarni Pruszcz Gdański |
5 - 2 |
Borowiak Czersk |
15 października 2017
15.10 - 16:30 |
GTS II Pruszcz Gdański |
0 - 8 |
Potok Pszczółki |
14 października 2017
14.10 - 11:00 |
Pauza: Wisła Długie Pole, GKS Kowale, |
Kolejka 10 - 21/22. października 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Amator Kiełpino |
0 - 1 |
Potok Pszczółki |
21 października 2017
21.10 - 13:00 |
Borowiak Czersk |
10 - 1 |
GTS II Pruszcz Gdański |
21 października 2017
21.10 - 12:00 |
Wisła Długie Pole |
0 - 4 |
Czarni Pruszcz Gdański |
21 października 2017
21.10 - 11:00 |
Wda Lipusz |
0 - 3 |
GKS Kowale |
22 października 2017
22.10 - 13:30 |
KS Kamienica Królewska |
9 - 1 |
Radunia Stężyca |
21 października 2017
21.10 - 11:00 |
Kaszubia Kościerzyna |
6 - 0 |
GKS Żukowo |
21 października 2017
21.10 - 11:00 |
Kolejka 11 - 28/29. października 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Żukowo |
5 - 1 |
Amator Kiełpino |
28 października 2017
28.10 - 11:00 |
Radunia Stężyca |
0 - 4 |
Kaszubia Kościerzyna |
29 października 2017
29.10 - 11:00 |
GKS Kowale |
2 - 1 |
KS Kamienica Królewska |
29 października 2017
29.10 - 11:00 |
GTS II Pruszcz Gdański |
0 - 8 |
Wisła Długie Pole |
28 października 2017
28.10 - 11:00 |
Potok Pszczółki |
3 - 0 |
Borowiak Czersk |
28 października 2017
28.10 - 11:00 |
Pauza: Czarni Pruszcz Gdański, Wda Lipusz, |
Kolejka 12 - 4/5. listopada 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Amator Kiełpino |
0 - 3 |
Borowiak Czersk |
4 listopada 2017
4.11 - 13:00 |
Wisła Długie Pole |
2 - 2 |
Potok Pszczółki |
4 listopada 2017
4.11 - 11:00 |
Wda Lipusz |
0 - 2 |
Czarni Pruszcz Gdański |
4 listopada 2017
4.11 - 15:00 |
Kaszubia Kościerzyna |
1 - 0 |
GKS Kowale |
4 listopada 2017
4.11 - 10:00 |
GKS Żukowo |
2 - 3 |
Radunia Stężyca |
4 listopada 2017
4.11 - 11:00 |
Pauza: KS Kamienica Królewska, GTS II Pruszcz Gdański, |
Kolejka 13 - 11/12. listopada 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Radunia Stężyca |
6 - 1 |
Amator Kiełpino |
11 listopada 2017
11.11 - 13:30 |
GKS Kowale |
1 - 0 |
GKS Żukowo |
12 listopada 2017
12.11 - 11:00 |
Czarni Pruszcz Gdański |
3 - 1 |
KS Kamienica Królewska |
12 listopada 2017
12.11 - 17:00 |
GTS II Pruszcz Gdański |
1 - 12 |
Wda Lipusz |
11 listopada 2017
11.11 - 11:00 |
Borowiak Czersk |
2 - 4 |
Wisła Długie Pole |
11 listopada 2017
11.11 - 11:00 |
Pauza: Potok Pszczółki, Kaszubia Kościerzyna, |
Kolejka 14 - 24/25. marca 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Amator Kiełpino |
0 - 2 |
Wisła Długie Pole |
24 marca 2018
24.03 - 12:00 |
Potok Pszczółki |
2 - 1 |
Wda Lipusz |
24 marca 2018
24.03 - 11:00 |
GTS II Pruszcz Gdański |
1 - 9 |
KS Kamienica Królewska |
25 marca 2018
25.03 - 18:00 |
Czarni Pruszcz Gdański |
1 - 1 |
Kaszubia Kościerzyna |
24 marca 2018
24.03 - 11:00 |
GKS Kowale |
7 - 1 |
Radunia Stężyca |
25 marca 2018
25.03 - 11:00 |
Pauza: GKS Żukowo, Borowiak Czersk, |
Kolejka 15 - 28/31. marca 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Kowale |
8 - 0 |
Amator Kiełpino |
28 marca 2018
28.03 - 18:00 |
GKS Żukowo |
1 - 5 |
Czarni Pruszcz Gdański |
28 marca 2018
28.03 - 16:15 |
Kaszubia Kościerzyna |
14 - 0 |
GTS II Pruszcz Gdański |
29 marca 2018
29.03 - 12:00 |
KS Kamienica Królewska |
2 - 2 |
Potok Pszczółki |
31 marca 2018
31.03 - 11:00 |
Wda Lipusz |
3 - 0 |
Borowiak Czersk |
4 kwietnia 2018
4.04 - 17:00 |
Pauza: Wisła Długie Pole, Radunia Stężyca, |
Kolejka 16 - 7/8. kwietnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Wisła Długie Pole |
2 - 4 |
Wda Lipusz |
7 kwietnia 2018
7.04 - 11:00 |
Borowiak Czersk |
0 - 1 |
KS Kamienica Królewska |
7 kwietnia 2018
7.04 - 14:00 |
Potok Pszczółki |
1 - 4 |
Kaszubia Kościerzyna |
8 kwietnia 2018
8.04 - 11:00 |
GTS II Pruszcz Gdański |
1 - 3 |
GKS Żukowo |
8 kwietnia 2018
8.04 - 18:00 |
Czarni Pruszcz Gdański |
4 - 0 |
Radunia Stężyca |
7 kwietnia 2018
7.04 - 11:00 |
Pauza: GKS Kowale, Amator Kiełpino, |
Kolejka 17 - 14/15. kwietnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
GKS Kowale |
2 - 0 |
Czarni Pruszcz Gdański |
14 kwietnia 2018
14.04 - 13:30 |
Radunia Stężyca |
7 - 0 |
GTS II Pruszcz Gdański |
15 kwietnia 2018
15.04 - 11:00 |
GKS Żukowo |
0 - 4 |
Potok Pszczółki |
14 kwietnia 2018
14.04 - 11:00 |
Kaszubia Kościerzyna |
2 - 0 |
Borowiak Czersk |
14 kwietnia 2018
14.04 - 11:00 |
KS Kamienica Królewska |
9 - 1 |
Wisła Długie Pole |
15 kwietnia 2018
15.04 - 14:00 |
Pauza: Wda Lipusz, Amator Kiełpino, |
Kolejka 18 - 21/22. kwietnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Amator Kiełpino |
2 - 2 |
Wda Lipusz |
21 kwietnia 2018
21.04 - 11:00 |
Wisła Długie Pole |
1 - 3 |
Kaszubia Kościerzyna |
22 kwietnia 2018
22.04 - 16:00 |
Borowiak Czersk |
0 - 1 |
GKS Żukowo |
21 kwietnia 2018
21.04 - 11:00 |
Potok Pszczółki |
7 - 0 |
Radunia Stężyca |
21 kwietnia 2018
21.04 - 11:00 |
GTS II Pruszcz Gdański |
0 - 11 |
GKS Kowale |
22 kwietnia 2018
22.04 - 18:30 |
Pauza: Czarni Pruszcz Gdański, KS Kamienica Królewska, |
Kolejka 19 - 28/29. kwietnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Czarni Pruszcz Gdański |
7 - 0 |
Amator Kiełpino |
28 kwietnia 2018
28.04 - 11:00 |
GKS Kowale |
4 - 1 |
Potok Pszczółki |
28 kwietnia 2018
28.04 - 14:00 |
Radunia Stężyca |
1 - 1 |
Borowiak Czersk |
29 kwietnia 2018
29.04 - 11:00 |
GKS Żukowo |
2 - 5 |
Wisła Długie Pole |
28 kwietnia 2018
28.04 - 11:00 |
KS Kamienica Królewska |
4 - 2 |
Wda Lipusz |
28 kwietnia 2018
28.04 - 14:00 |
Pauza: Kaszubia Kościerzyna, GTS II Pruszcz Gdański, |
Kolejka 20 - 5/6. maja 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Amator Kiełpino |
1 - 10 |
KS Kamienica Królewska |
5 maja 2018
5.05 - 12:00 |
Wda Lipusz |
3 - 5 |
Kaszubia Kościerzyna |
6 maja 2018
6.05 - 13:30 |
Wisła Długie Pole |
2 - 3 |
Radunia Stężyca |
5 maja 2018
5.05 - 11:00 |
Borowiak Czersk |
0 - 3 |
GKS Kowale |
5 maja 2018
5.05 - 11:00 |
GTS II Pruszcz Gdański |
0 - 18 |
Czarni Pruszcz Gdański |
10 maja 2018
10.05 - 17:00 |
Pauza: Potok Pszczółki, GKS Żukowo, |
Kolejka 21 - 12/13. maja 2018 [szczegóły] | Komentarze (1) |
GTS II Pruszcz Gdański |
3 - 3 |
Amator Kiełpino |
17 maja 2018
17.05 - 17:30 |
Czarni Pruszcz Gdański |
3 - 3 |
Potok Pszczółki |
13 maja 2018
13.05 - 15:00 |
GKS Kowale |
4 - 2 |
Wisła Długie Pole |
12 maja 2018
12.05 - 11:00 |
GKS Żukowo |
2 - 7 |
Wda Lipusz |
12 maja 2018
12.05 - 11:00 |
Kaszubia Kościerzyna |
2 - 0 |
KS Kamienica Królewska |
12 maja 2018
12.05 - 11:00 |
Pauza: Radunia Stężyca, Borowiak Czersk, |
Kolejka 22 - 19/20. maja 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Amator Kiełpino |
0 - 6 |
Kaszubia Kościerzyna |
19 maja 2018
19.05 - 18:00 |
KS Kamienica Królewska |
2 - 1 |
GKS Żukowo |
20 maja 2018
20.05 - 14:00 |
Wda Lipusz |
5 - 1 |
Radunia Stężyca |
20 maja 2018
20.05 - 13:30 |
Borowiak Czersk |
0 - 4 |
Czarni Pruszcz Gdański |
20 maja 2018
20.05 - 13:00 |
Potok Pszczółki |
10 - 0 |
GTS II Pruszcz Gdański |
19 maja 2018
19.05 - 11:00 |
Pauza: Wisła Długie Pole, GKS Kowale, |
Kolejka 23 - 26/27. maja 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Potok Pszczółki |
2 - 1 |
Amator Kiełpino |
26 maja 2018
26.05 - 11:00 |
GTS II Pruszcz Gdański |
1 - 7 |
Borowiak Czersk |
27 maja 2018
27.05 - 18:30 |
Czarni Pruszcz Gdański |
2 - 1 |
Wisła Długie Pole |
26 maja 2018
26.05 - 11:00 |
GKS Kowale |
4 - 1 |
Wda Lipusz |
23 maja 2018
23.05 - 18:00 |
Radunia Stężyca |
1 - 2 |
KS Kamienica Królewska |
26 maja 2018
26.05 - 11:00 |
GKS Żukowo |
0 - 3 |
Kaszubia Kościerzyna |
27 maja 2018
27.05 - 18:00 |
Kolejka 24 - 2/3. czerwca 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Amator Kiełpino |
1 - 4 |
GKS Żukowo |
2 czerwca 2018
2.06 - 13:30 |
Kaszubia Kościerzyna |
7 - 0 |
Radunia Stężyca |
4 czerwca 2018
4.06 - 16:30 |
KS Kamienica Królewska |
0 - 5 |
GKS Kowale |
2 czerwca 2018
2.06 - 14:00 |
Wisła Długie Pole |
4 - 1 |
GTS II Pruszcz Gdański |
5 czerwca 2018
5.06 - 18:00 |
Borowiak Czersk |
0 - 3 |
Potok Pszczółki |
3 czerwca 2018
3.06 - 13:30 |
Pauza: Czarni Pruszcz Gdański, Wda Lipusz, |
Kolejka 25 - 9/10. czerwca 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Borowiak Czersk |
7 - 0 |
Amator Kiełpino |
9 czerwca 2018
9.06 - 14:00 |
Potok Pszczółki |
4 - 0 |
Wisła Długie Pole |
9 czerwca 2018
9.06 - 11:00 |
Czarni Pruszcz Gdański |
9 - 0 |
Wda Lipusz |
10 czerwca 2018
10.06 - 18:00 |
GKS Kowale |
2 - 0 |
Kaszubia Kościerzyna |
10 czerwca 2018
10.06 - 11:00 |
Radunia Stężyca |
4 - 0 |
GKS Żukowo |
9 czerwca 2018
9.06 - 13:30 |
Pauza: KS Kamienica Królewska, GTS II Pruszcz Gdański, |
Kolejka 26 - 16/17. czerwca 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Amator Kiełpino |
0 - 2 |
Radunia Stężyca |
17 czerwca 2018
17.06 - 13:30 |
GKS Żukowo |
0 - 8 |
GKS Kowale |
16 czerwca 2018
16.06 - 11:00 |
KS Kamienica Królewska |
1 - 2 |
Czarni Pruszcz Gdański |
17 czerwca 2018
17.06 - 14:00 |
Wda Lipusz |
10 - 0 |
GTS II Pruszcz Gdański |
15 czerwca 2018
15.06 - 17:00 |
Wisła Długie Pole |
2 - 2 |
Borowiak Czersk |
16 czerwca 2018
16.06 - 11:00 |
Pauza: Potok Pszczółki, Kaszubia Kościerzyna, . |
|