MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




Liga Juniorów D1 - grupa Gdańsk II - sezon 2017/2018



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. GOSRiT II Luzino 26 72 23 3 0 150 - 11
2. Radunia II Stężyca 26 59 18 5 3 94 - 36
3. Gedania II Gdańsk 26 50 16 2 8 104 - 65
4. Olimpic Gdańsk 26 49 14 7 5 84 - 51
5. KS Sulmin 26 48 14 6 6 66 - 47 2 4 1 1 0 8 - 3
6. Morena Gdańsk 26 48 15 3 8 79 - 65 2 1 0 1 1 3 - 8
7. Jaguar Gdańsk 26 43 13 4 9 63 - 48
8. Sztorm Gdańsk 26 29 8 5 13 38 - 56
9. GTS Pruszcz Gdański 26 25 7 4 15 37 - 64
10. KP II Gdynia AP 26 22 6 4 16 29 - 65
11. Karlikowo Sopot 26 21 6 3 17 40 - 85
12. Bałtyk Gdynia AP 26 16 5 1 20 31 - 143
13. Olimpia Osowa 26 14 3 5 18 25 - 70
14. Polonia Gdańsk (*) 26 23 7 2 17 39 - 73
15. Gryf II Wejherowo (*) 0 0 0 0 0 0 - 0
Ostatni komentarz dodał gedaniakibic12345 21.10.2017, 07:53:10
* Gryf II Wejherowo wycofał się rundzie jesiennej. Ich wyniki zostały anulowane
* Polonia Gdańsk wycofała się po rundzie jesiennej



Kolejka 1 - 12/13. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. KP II Gdynia AP 0 - 6 GOSRiT II Luzino 12 sierpnia 2017 - 11:30
2. Bałtyk Gdynia AP - Gryf II Wejherowo 30 sierpnia 2017
anulowany, było 1-5
3. Karlikowo Sopot 4 - 2 Olimpia Osowa 12 sierpnia 2017 - 16:30
4. Olimpic Gdańsk 3 - 4 Polonia Gdańsk 29 sierpnia 2017
5. Morena Gdańsk 2 - 1 Sztorm Gdańsk 21 września 2017 - 17:00
6. Jaguar Gdańsk 2 - 1 GTS Pruszcz Gdański 30 sierpnia 2017 - 16:00
7. Radunia II Stężyca 4 - 3 Gedania II Gdańsk 12 sierpnia 2017 - 15:00
Pauza: KS Sulmin,
Kolejka 2 - 15. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
9. GOSRiT II Luzino 3 - 0 KS Sulmin 24 sierpnia 2017 - 17:00
11. GTS Pruszcz Gdański 0 - 7 Radunia II Stężyca 15 sierpnia 2017 - 11:00
12. Morena Gdańsk 4 - 1 Jaguar Gdańsk 4 października 2017 - 16:30
13. Polonia Gdańsk 1 - 0 Sztorm Gdańsk 13 września 2017
14. Olimpia Osowa 0 - 3 Olimpic Gdańsk 16 sierpnia 2017 - 16:00
15. Gryf II Wejherowo - Karlikowo Sopot
anulowany, było 4-3
16. KP II Gdynia AP 2 - 1 Bałtyk Gdynia AP 23 sierpnia 2017 - 16:00
Pauza: Gedania II Gdańsk,
Kolejka 3 - 19/20. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
17. GOSRiT II Luzino 16 - 0 Bałtyk Gdynia AP 19 września 2017 - 17:00
18. Karlikowo Sopot 0 - 1 KP II Gdynia AP 22 sierpnia 2017 - 17:30
19. Olimpic Gdańsk - Gryf II Wejherowo
anulowany, było 3-0 vo
20. Sztorm Gdańsk 3 - 0 Olimpia Osowa 19 sierpnia 2017 - 15:00
21. Jaguar Gdańsk 4 - 0 Polonia Gdańsk 27 września 2017
22. Radunia II Stężyca 8 - 1 Morena Gdańsk 20 sierpnia 2017 - 11:00
24. KS Sulmin 3 - 0 Gedania II Gdańsk 30 sierpnia 2017 - 16:00
vo, na boisku 0:4
Pauza: GTS Pruszcz Gdański,
Kolejka 4 - 26/27. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. GOSRiT II Luzino 4 - 0 Gedania II Gdańsk 12 października 2017 - 16:00
26. GTS Pruszcz Gdański 2 - 2 KS Sulmin 26 sierpnia 2017 - 13:00
28. Polonia Gdańsk 0 - 0 Radunia II Stężyca
29. Olimpia Osowa 0 - 6 Jaguar Gdańsk 26 sierpnia 2017 - 18:00
30. Gryf II Wejherowo - Sztorm Gdańsk
anulowany, było 0-4
31. KP II Gdynia AP 0 - 3 Olimpic Gdańsk 27 sierpnia 2017 - 13:00
32. Bałtyk Gdynia AP 1 - 5 Karlikowo Sopot 26 sierpnia 2017 - 13:00
Pauza: Morena Gdańsk,
Kolejka 5 - 2/3. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
33. Karlikowo Sopot 1 - 8 GOSRiT II Luzino 2 września 2017 - 11:00
34. Olimpic Gdańsk 7 - 2 Bałtyk Gdynia AP 2 września 2017 - 18:00
35. Sztorm Gdańsk 3 - 0 KP II Gdynia AP 2 września 2017 - 09:00
36. Jaguar Gdańsk - Gryf II Wejherowo
anulowany, było 5-0
37. Radunia II Stężyca 0 - 0 Olimpia Osowa 2 września 2017 - 11:00
39. KS Sulmin 7 - 2 Morena Gdańsk 2 września 2017 - 11:00
40. Gedania II Gdańsk 2 - 3 GTS Pruszcz Gdański 3 września 2017 - 15:00
Pauza: Polonia Gdańsk,
Kolejka 6 - 9/10. września 2017 [szczegóły] Komentarze (1) 
41. GOSRiT II Luzino 6 - 0 GTS Pruszcz Gdański 10 września 2017 - 11:00
42. Morena Gdańsk 2 - 6 Gedania II Gdańsk 9 września 2017 - 11:00
43. Polonia Gdańsk 3 - 0 KS Sulmin
45. Gryf II Wejherowo - Radunia II Stężyca
anulowany, było 0-8
46. KP II Gdynia AP 0 - 1 Jaguar Gdańsk 10 września 2017 - 13:00
47. Bałtyk Gdynia AP 0 - 5 Sztorm Gdańsk 9 września 2017 - 13:00
48. Karlikowo Sopot 0 - 3 Olimpic Gdańsk 10 września 2017 - 11:00
Pauza: Olimpia Osowa,
Kolejka 7 - 16/17. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. Olimpic Gdańsk 1 - 3 GOSRiT II Luzino 16 września 2017 - 18:00
50. Sztorm Gdańsk 1 - 2 Karlikowo Sopot 17 września 2017 - 13:00
51. Jaguar Gdańsk 0 - 1 Bałtyk Gdynia AP 16 września 2017 - 13:00
52. Radunia II Stężyca 5 - 0 KP II Gdynia AP 17 września 2017 - 11:00
54. KS Sulmin 2 - 1 Olimpia Osowa 16 września 2017 - 11:00
55. Gedania II Gdańsk 3 - 1 Polonia Gdańsk
56. GTS Pruszcz Gdański 1 - 4 Morena Gdańsk 16 września 2017 - 13:00
Pauza: Gryf II Wejherowo,
Kolejka 8 - 23/24. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. GOSRiT II Luzino 6 - 1 Morena Gdańsk 23 września 2017 - 11:00
58. Polonia Gdańsk 2 - 1 GTS Pruszcz Gdański
59. Olimpia Osowa 1 - 4 Gedania II Gdańsk 24 września 2017 - 09:30
60. Gryf II Wejherowo - KS Sulmin
anulowany, było 0-7
62. Bałtyk Gdynia AP 0 - 7 Radunia II Stężyca 23 września 2017 - 15:00
63. Karlikowo Sopot 0 - 0 Jaguar Gdańsk 23 września 2017 - 11:00
64. Olimpic Gdańsk 7 - 0 Sztorm Gdańsk 24 września 2017 - 13:00
Pauza: KP II Gdynia AP,
Kolejka 9 - 30 września /1. października 2017 [szczegóły] Komentarze (1) 
65. Sztorm Gdańsk 1 - 1 GOSRiT II Luzino 30 września 2017 - 11:00
66. Jaguar Gdańsk 5 - 3 Olimpic Gdańsk 30 września 2017 - 13:00
67. Radunia II Stężyca 1 - 0 Karlikowo Sopot 18 listopada 2017 - 11:00
69. KS Sulmin 3 - 1 KP II Gdynia AP 30 września 2017 - 11:00
70. Gedania II Gdańsk - Gryf II Wejherowo 30 września 2017 - 12:30
anulowany, było 3-0 vo
71. GTS Pruszcz Gdański 5 - 0 Olimpia Osowa 30 września 2017 - 13:00
72. Morena Gdańsk 4 - 2 Polonia Gdańsk
Pauza: Bałtyk Gdynia AP,
Kolejka 10 - 7/8. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. GOSRiT II Luzino 13 - 0 Polonia Gdańsk
74. Olimpia Osowa 0 - 3 Morena Gdańsk 7 października 2017 - 08:30
75. Gryf II Wejherowo - GTS Pruszcz Gdański
anulowany, było 2-2
76. KP II Gdynia AP 3 - 2 Gedania II Gdańsk 8 października 2017 - 11:00
77. KS Sulmin 6 - 1 Bałtyk Gdynia AP 7 października 2017 - 11:00
79. Olimpic Gdańsk 4 - 4 Radunia II Stężyca 8 października 2017 - 13:00
80. Sztorm Gdańsk 2 - 0 Jaguar Gdańsk 7 października 2017 - 19:00
Pauza: Karlikowo Sopot,
Kolejka 11 - 14/15. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
81. Jaguar Gdańsk 1 - 1 GOSRiT II Luzino 15 października 2017 - 13:00
82. Radunia II Stężyca 2 - 0 Sztorm Gdańsk 15 października 2017 - 11:00
84. KS Sulmin 4 - 3 Karlikowo Sopot 14 października 2017 - 11:00
85. Gedania II Gdańsk 6 - 1 Bałtyk Gdynia AP 15 października 2017 - 11:00
86. GTS Pruszcz Gdański 1 - 1 KP II Gdynia AP 14 października 2017 - 13:00
87. Morena Gdańsk - Gryf II Wejherowo
anulowany, było 6-0
88. Polonia Gdańsk 1 - 1 Olimpia Osowa
Pauza: Olimpic Gdańsk,
Kolejka 12 - 21/22. października 2017 [szczegóły] Komentarze (1) 
89. GOSRiT II Luzino 3 - 0 Olimpia Osowa 21 października 2017 - 13:00
90. Gryf II Wejherowo - Polonia Gdańsk
anulowany, było 0-5
91. KP II Gdynia AP 0 - 2 Morena Gdańsk 22 października 2017 - 17:00
92. Bałtyk Gdynia AP 2 - 2 GTS Pruszcz Gdański 21 października 2017 - 13:00
93. Karlikowo Sopot 1 - 7 Gedania II Gdańsk 21 października 2017 - 11:00
94. Olimpic Gdańsk 2 - 2 KS Sulmin 21 października 2017 - 16:00
96. Jaguar Gdańsk 0 - 2 Radunia II Stężyca 21 października 2017 - 13:00
Pauza: Sztorm Gdańsk,
Kolejka 13 - 28/29. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
97. Radunia II Stężyca 3 - 3 GOSRiT II Luzino 26 października 2017 - 17:30
99. KS Sulmin 1 - 1 Sztorm Gdańsk 28 października 2017 - 11:00
100. Gedania II Gdańsk 2 - 4 Olimpic Gdańsk 29 października 2017 - 15:30
101. GTS Pruszcz Gdański 2 - 1 Karlikowo Sopot 28 października 2017 - 13:00
102. Morena Gdańsk 7 - 0 Bałtyk Gdynia AP 29 października 2017 - 11:00
103. Polonia Gdańsk 6 - 1 KP II Gdynia AP
104. Olimpia Osowa - Gryf II Wejherowo
anulowany, było 3-0
Pauza: Jaguar Gdańsk,
Kolejka 14 - 4/5. listopada 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
105. GOSRiT II Luzino - Gryf II Wejherowo
anulowany, było 3-0
106. KP II Gdynia AP 1 - 0 Olimpia Osowa 5 listopada 2017 - 11:00
107. Bałtyk Gdynia AP 1 - 6 Polonia Gdańsk
108. Karlikowo Sopot 1 - 6 Morena Gdańsk 4 listopada 2017 - 11:00
109. Olimpic Gdańsk 4 - 3 GTS Pruszcz Gdański 5 listopada 2017 - 17:00
110. Sztorm Gdańsk 1 - 1 Gedania II Gdańsk 4 listopada 2017 - 16:00
111. Jaguar Gdańsk 1 - 1 KS Sulmin 4 listopada 2017 - 13:00
Pauza: Radunia II Stężyca,
Kolejka 15 - 11/12. listopada 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
114. KS Sulmin 0 - 2 Radunia II Stężyca 11 listopada 2017 - 11:00
115. Gedania II Gdańsk 2 - 1 Jaguar Gdańsk 12 listopada 2017 - 15:30
116. GTS Pruszcz Gdański 2 - 1 Sztorm Gdańsk 11 listopada 2017 - 13:00
117. Morena Gdańsk 2 - 2 Olimpic Gdańsk 11 listopada 2017 - 14:30
118. Polonia Gdańsk 10 - 2 Karlikowo Sopot
119. Olimpia Osowa 4 - 0 Bałtyk Gdynia AP 12 listopada 2017 - 15:00
120. Gryf II Wejherowo - KP II Gdynia AP
anulowany, było 0-3
Pauza: GOSRiT II Luzino,
Kolejka 16 - 17/18. marca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
121. GOSRiT II Luzino 9 - 0 KP II Gdynia AP 23 maja 2018 - 18:00
123. Olimpia Osowa 1 - 1 Karlikowo Sopot 17 marca 2018 - 14:00
124. Polonia Gdańsk 3 - 4 Olimpic Gdańsk
125. Sztorm Gdańsk 3 - 2 Morena Gdańsk 18 marca 2018 - 13:00
126. GTS Pruszcz Gdański 0 - 4 Jaguar Gdańsk 17 marca 2018 - 12:00
127. Gedania II Gdańsk 8 - 6 Radunia II Stężyca 18 marca 2018 - 10:00
Pauza: KS Sulmin, Bałtyk Gdynia AP,
Kolejka 17 - 24/25. marca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
129. KS Sulmin 0 - 3 GOSRiT II Luzino 28 marca 2018 - 17:00
131. Radunia II Stężyca 4 - 0 GTS Pruszcz Gdański 25 marca 2018 - 16:00
132. Jaguar Gdańsk 2 - 3 Morena Gdańsk 24 marca 2018 - 11:00
133. Sztorm Gdańsk 3 - 0 Polonia Gdańsk
134. Olimpic Gdańsk 2 - 2 Olimpia Osowa 24 marca 2018 - 19:00
136. Bałtyk Gdynia AP 1 - 5 KP II Gdynia AP 24 marca 2018 - 13:00
Pauza: Karlikowo Sopot, Gedania II Gdańsk,
Kolejka 18 - 28/31. marca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
137. Bałtyk Gdynia AP 0 - 14 GOSRiT II Luzino 31 marca 2018 - 14:30
138. KP II Gdynia AP 1 - 1 Karlikowo Sopot 30 maja 2018 - 17:30
140. Olimpia Osowa 3 - 1 Sztorm Gdańsk 28 marca 2018 - 15:00
141. Polonia Gdańsk 0 - 3 Jaguar Gdańsk
142. Morena Gdańsk 3 - 3 Radunia II Stężyca 7 kwietnia 2018 - 10:00
144. Gedania II Gdańsk 9 - 0 KS Sulmin 4 kwietnia 2018 - 17:00
Pauza: GTS Pruszcz Gdański, Olimpic Gdańsk,
Kolejka 19 - 7/8. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
145. Gedania II Gdańsk 1 - 5 GOSRiT II Luzino 7 kwietnia 2018 - 11:00
146. KS Sulmin 3 - 2 GTS Pruszcz Gdański 7 kwietnia 2018 - 11:00
148. Radunia II Stężyca 3 - 0 Polonia Gdańsk
149. Jaguar Gdańsk 2 - 0 Olimpia Osowa 7 kwietnia 2018 - 10:00
151. Olimpic Gdańsk 1 - 1 KP II Gdynia AP 8 kwietnia 2018 - 15:00
152. Karlikowo Sopot 7 - 1 Bałtyk Gdynia AP 7 kwietnia 2018 - 11:00
Pauza: Sztorm Gdańsk, Morena Gdańsk,
Kolejka 20 - 14/15. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
153. GOSRiT II Luzino 5 - 0 Karlikowo Sopot 14 kwietnia 2018 - 11:00
154. Bałtyk Gdynia AP 1 - 8 Olimpic Gdańsk 14 kwietnia 2018 - 15:00
155. KP II Gdynia AP 0 - 2 Sztorm Gdańsk 14 kwietnia 2018 - 17:00
157. Olimpia Osowa 1 - 2 Radunia II Stężyca 15 kwietnia 2018 - 09:00
159. Morena Gdańsk 1 - 1 KS Sulmin 14 kwietnia 2018 - 12:00
160. GTS Pruszcz Gdański 2 - 3 Gedania II Gdańsk 14 kwietnia 2018 - 13:00
Pauza: Polonia Gdańsk, Jaguar Gdańsk,
Kolejka 21 - 21/22. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
161. GTS Pruszcz Gdański 0 - 4 GOSRiT II Luzino 21 kwietnia 2018 - 13:00
162. Gedania II Gdańsk 5 - 4 Morena Gdańsk 22 kwietnia 2018 - 15:00
163. KS Sulmin 3 - 0 Polonia Gdańsk
166. Jaguar Gdańsk 3 - 1 KP II Gdynia AP 21 kwietnia 2018 - 12:00
167. Sztorm Gdańsk 1 - 2 Bałtyk Gdynia AP 18 kwietnia 2018 - 15:00
168. Olimpic Gdańsk 5 - 1 Karlikowo Sopot 22 kwietnia 2018 - 13:00
Pauza: Radunia II Stężyca, Olimpia Osowa,
Kolejka 22 - 28/29. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
169. GOSRiT II Luzino 4 - 1 Olimpic Gdańsk 28 kwietnia 2018 - 11:00
170. Karlikowo Sopot 2 - 3 Sztorm Gdańsk 26 kwietnia 2018 - 18:00
171. Bałtyk Gdynia AP 2 - 6 Jaguar Gdańsk 29 kwietnia 2018 - 15:00
172. KP II Gdynia AP 0 - 1 Radunia II Stężyca 28 kwietnia 2018 - 17:00
174. Olimpia Osowa 0 - 5 KS Sulmin 29 kwietnia 2018 - 09:00
175. Polonia Gdańsk 0 - 3 Gedania II Gdańsk
176. Morena Gdańsk 3 - 2 GTS Pruszcz Gdański 28 kwietnia 2018 - 11:00
Kolejka 23 - 5/6. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
177. Morena Gdańsk 1 - 3 GOSRiT II Luzino 5 maja 2018 - 12:00
178. GTS Pruszcz Gdański 3 - 0 Polonia Gdańsk
179. Gedania II Gdańsk 4 - 1 Olimpia Osowa 6 maja 2018 - 15:00
182. Radunia II Stężyca 11 - 0 Bałtyk Gdynia AP 6 maja 2018 - 11:00
183. Jaguar Gdańsk 3 - 0 Karlikowo Sopot 6 maja 2018 - 14:30
184. Sztorm Gdańsk 1 - 1 Olimpic Gdańsk 8 maja 2018 - 17:00
Pauza: KP II Gdynia AP, KS Sulmin,
Kolejka 24 - 12/13. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
185. GOSRiT II Luzino 8 - 0 Sztorm Gdańsk 15 maja 2018 - 17:00
186. Olimpic Gdańsk 4 - 2 Jaguar Gdańsk 12 maja 2018 - 19:00
187. Karlikowo Sopot 2 - 4 Radunia II Stężyca 12 maja 2018 - 11:00
189. KP II Gdynia AP 1 - 2 KS Sulmin 13 maja 2018 - 17:00
191. Olimpia Osowa 1 - 4 GTS Pruszcz Gdański 13 maja 2018 - 09:00
192. Polonia Gdańsk 0 - 3 Morena Gdańsk
Pauza: Gedania II Gdańsk, Bałtyk Gdynia AP,
Kolejka 25 - 19/20. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
193. Polonia Gdańsk 0 - 3 GOSRiT II Luzino
194. Morena Gdańsk 5 - 2 Olimpia Osowa 19 maja 2018 - 16:00
196. Gedania II Gdańsk 7 - 4 KP II Gdynia AP 20 maja 2018 - 14:30
197. Bałtyk Gdynia AP 0 - 3 KS Sulmin 19 maja 2018 - 10:30
vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie
199. Radunia II Stężyca 5 - 1 Olimpic Gdańsk 20 maja 2018 - 11:00
200. Jaguar Gdańsk 6 - 1 Sztorm Gdańsk 19 maja 2018 - 12:00
Pauza: Karlikowo Sopot, GTS Pruszcz Gdański,
Kolejka 26 - 26/27. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
201. GOSRiT II Luzino 6 - 0 Jaguar Gdańsk 26 maja 2018 - 17:00
202. Sztorm Gdańsk 0 - 3 Radunia II Stężyca 30 maja 2018 - 19:30
204. Karlikowo Sopot 1 - 6 KS Sulmin 26 maja 2018 - 14:00
205. Bałtyk Gdynia AP 1 - 7 Gedania II Gdańsk 27 maja 2018 - 15:00
206. KP II Gdynia AP 0 - 1 GTS Pruszcz Gdański 26 maja 2018 - 19:00
208. Olimpia Osowa 3 - 0 Polonia Gdańsk
Pauza: Morena Gdańsk, Olimpic Gdańsk,
Kolejka 27 - 2/3. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
209. Olimpia Osowa 0 - 6 GOSRiT II Luzino 3 czerwca 2018 - 11:00
211. Morena Gdańsk 4 - 3 KP II Gdynia AP 2 czerwca 2018 - 16:30
212. GTS Pruszcz Gdański 0 - 3 Bałtyk Gdynia AP 2 czerwca 2018 - 11:00
vo, niestawieni się na zawody w wyznaczonym terminie
213. Gedania II Gdańsk 7 - 0 Karlikowo Sopot 3 czerwca 2018 - 15:00
214. KS Sulmin 1 - 4 Olimpic Gdańsk 30 maja 2018 - 18:00
216. Radunia II Stężyca 6 - 0 Jaguar Gdańsk 2 czerwca 2018 - 11:00
Pauza: Sztorm Gdańsk, Polonia Gdańsk,
Kolejka 28 - 9/10. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
217. GOSRiT II Luzino 7 - 0 Radunia II Stężyca 12 czerwca 2018 - 18:30
219. Sztorm Gdańsk 0 - 5 KS Sulmin 9 czerwca 2018 - 11:00
220. Olimpic Gdańsk 2 - 2 Gedania II Gdańsk 9 czerwca 2018 - 11:00
221. Karlikowo Sopot 2 - 0 GTS Pruszcz Gdański 8 czerwca 2018 - 18:00
222. Bałtyk Gdynia AP 4 - 6 Morena Gdańsk 10 czerwca 2018 - 15:00
223. KP II Gdynia AP 3 - 0 Polonia Gdańsk
Pauza: Olimpia Osowa, Jaguar Gdańsk,
Kolejka 29 - 16/17. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
226. Olimpia Osowa 0 - 0 KP II Gdynia AP 17 czerwca 2018 - 17:00
227. Polonia Gdańsk 0 - 3 Bałtyk Gdynia AP
228. Morena Gdańsk 3 - 0 Karlikowo Sopot 14 czerwca 2018 - 18:00
vo, na boisku 0:1
229. GTS Pruszcz Gdański 0 - 3 Olimpic Gdańsk 16 czerwca 2018 - 11:00
230. Gedania II Gdańsk 5 - 4 Sztorm Gdańsk 16 czerwca 2018 - 11:00
231. KS Sulmin 3 - 3 Jaguar Gdańsk 16 czerwca 2018 - 11:00
Pauza: Radunia II Stężyca, GOSRiT II Luzino,
Kolejka 30 - 23/24. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
234. Radunia II Stężyca 1 - 3 KS Sulmin 20 czerwca 2018 - 17:30
235. Jaguar Gdańsk 7 - 5 Gedania II Gdańsk 21 czerwca 2018 - 15:00
236. Sztorm Gdańsk 0 - 0 GTS Pruszcz Gdański 20 czerwca 2018 - 17:30
237. Olimpic Gdańsk 2 - 1 Morena Gdańsk 21 czerwca 2018 - 16:00
238. Karlikowo Sopot 3 - 0 Polonia Gdańsk
239. Bałtyk Gdynia AP 3 - 2 Olimpia Osowa 23 czerwca 2018 - 13:00




© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE