MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




Liga Juniorów D1 - grupa Gdańsk II - sezon 2017/2018



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. GOSRiT II Luzino 23 63 20 3 0 131 - 11
2. Radunia II Stężyca 22 53 16 5 1 84 - 26
3. Gedania II Gdańsk 21 40 13 1 7 78 - 51
4. Morena Gdańsk 22 39 12 3 7 65 - 56 3 7 2 1 0 9 - 5
5. Olimpic Gdańsk 22 39 11 6 5 73 - 47 3 4 1 1 1 9 - 9
6. Jaguar Gdańsk 22 39 12 3 7 53 - 28 4 3 1 0 3 10 - 14
7. KS Sulmin 21 38 11 5 5 48 - 38
8. Sztorm Gdańsk 22 28 8 4 10 34 - 43
9. GTS Pruszcz Gdański 21 21 6 3 12 36 - 56
10. KP II Gdynia AP 21 17 5 2 14 22 - 59
11. Karlikowo Sopot 20 14 4 2 14 33 - 68
12. Olimpia Osowa 22 10 2 4 16 20 - 61
13. Bałtyk Gdynia AP 21 7 2 1 18 17 - 128
14. Polonia Gdańsk (*) 22 23 7 2 13 39 - 61
15. Gryf II Wejherowo (*) 0 0 0 0 0 0 - 0
Ostatni komentarz dodał gedaniakibic12345 21.10.2017, 07:53:10
* Gryf II Wejherowo wycofał się rundzie jesiennej. Ich wyniki zostały anulowane
* Polonia Gdańsk wycofała się po rundzie jesiennej




Runda wiosenna 2018: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 16 - 17/18. marca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. GOSRiT II Luzino 9 - 0 KP II Gdynia AP 23 maja 2018
3. Olimpia Osowa 1 - 1 Karlikowo Sopot
4. Polonia Gdańsk 3 - 4 Olimpic Gdańsk
5. Sztorm Gdańsk 3 - 2 Morena Gdańsk
6. GTS Pruszcz Gdański 0 - 4 Jaguar Gdańsk
7. Gedania II Gdańsk 8 - 6 Radunia II Stężyca
Pauza: KS Sulmin, Bałtyk Gdynia AP,
Kolejka 17 - 24/25. marca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
9. KS Sulmin 0 - 3 GOSRiT II Luzino 28 marca 2018
11. Radunia II Stężyca 4 - 0 GTS Pruszcz Gdański
12. Jaguar Gdańsk 2 - 3 Morena Gdańsk
13. Sztorm Gdańsk 3 - 0 Polonia Gdańsk
14. Olimpic Gdańsk 2 - 2 Olimpia Osowa
16. Bałtyk Gdynia AP 1 - 5 KP II Gdynia AP
Pauza: Karlikowo Sopot, Gedania II Gdańsk,
Kolejka 18 - 28/31. marca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
17. Bałtyk Gdynia AP 0 - 14 GOSRiT II Luzino 31 marca 2018 - 14:30
18. KP II Gdynia AP - Karlikowo Sopot 30 maja 2018 - 17:30
20. Olimpia Osowa 3 - 1 Sztorm Gdańsk
21. Polonia Gdańsk 0 - 3 Jaguar Gdańsk
22. Morena Gdańsk 3 - 3 Radunia II Stężyca 7 kwietnia 2018 - 10:00
24. Gedania II Gdańsk 9 - 0 KS Sulmin 4 kwietnia 2018 - 17:00
Pauza: GTS Pruszcz Gdański, Olimpic Gdańsk,
Kolejka 19 - 7/8. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. Gedania II Gdańsk 1 - 5 GOSRiT II Luzino
26. KS Sulmin 3 - 2 GTS Pruszcz Gdański
28. Radunia II Stężyca 3 - 0 Polonia Gdańsk
29. Jaguar Gdańsk 2 - 0 Olimpia Osowa
31. Olimpic Gdańsk 1 - 1 KP II Gdynia AP
32. Karlikowo Sopot 7 - 1 Bałtyk Gdynia AP
Pauza: Sztorm Gdańsk, Morena Gdańsk,
Kolejka 20 - 14/15. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
33. GOSRiT II Luzino 5 - 0 Karlikowo Sopot
34. Bałtyk Gdynia AP 1 - 8 Olimpic Gdańsk
35. KP II Gdynia AP 0 - 2 Sztorm Gdańsk
37. Olimpia Osowa 1 - 2 Radunia II Stężyca
39. Morena Gdańsk 1 - 1 KS Sulmin
40. GTS Pruszcz Gdański 2 - 3 Gedania II Gdańsk
Pauza: Polonia Gdańsk, Jaguar Gdańsk,
Kolejka 21 - 21/22. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
41. GTS Pruszcz Gdański 0 - 4 GOSRiT II Luzino
42. Gedania II Gdańsk 5 - 4 Morena Gdańsk
43. KS Sulmin 3 - 0 Polonia Gdańsk
46. Jaguar Gdańsk 3 - 1 KP II Gdynia AP
47. Sztorm Gdańsk 1 - 2 Bałtyk Gdynia AP
48. Olimpic Gdańsk 5 - 1 Karlikowo Sopot
Pauza: Radunia II Stężyca, Olimpia Osowa,
Kolejka 22 - 28/29. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. GOSRiT II Luzino 4 - 1 Olimpic Gdańsk
50. Karlikowo Sopot 2 - 3 Sztorm Gdańsk
51. Bałtyk Gdynia AP 2 - 6 Jaguar Gdańsk
52. KP II Gdynia AP 0 - 1 Radunia II Stężyca
54. Olimpia Osowa 0 - 5 KS Sulmin
55. Polonia Gdańsk 0 - 3 Gedania II Gdańsk
56. Morena Gdańsk 3 - 2 GTS Pruszcz Gdański
Kolejka 23 - 5/6. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Morena Gdańsk 1 - 3 GOSRiT II Luzino
58. GTS Pruszcz Gdański 3 - 0 Polonia Gdańsk
59. Gedania II Gdańsk 4 - 1 Olimpia Osowa
62. Radunia II Stężyca 11 - 0 Bałtyk Gdynia AP
63. Jaguar Gdańsk 3 - 0 Karlikowo Sopot
64. Sztorm Gdańsk 1 - 1 Olimpic Gdańsk 8 maja 2018 - 17:00
Pauza: KP II Gdynia AP, KS Sulmin,
Kolejka 24 - 12/13. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
65. GOSRiT II Luzino 8 - 0 Sztorm Gdańsk 15 maja 2018 - 17:00
66. Olimpic Gdańsk 4 - 2 Jaguar Gdańsk
67. Karlikowo Sopot 2 - 4 Radunia II Stężyca
69. KP II Gdynia AP 1 - 2 KS Sulmin
71. Olimpia Osowa 1 - 4 GTS Pruszcz Gdański
72. Polonia Gdańsk 0 - 3 Morena Gdańsk
Pauza: Gedania II Gdańsk, Bałtyk Gdynia AP,
Kolejka 25 - 19/20. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. Polonia Gdańsk 0 - 3 GOSRiT II Luzino
74. Morena Gdańsk 5 - 2 Olimpia Osowa
76. Gedania II Gdańsk 7 - 4 KP II Gdynia AP
77. Bałtyk Gdynia AP 0 - 3 KS Sulmin 19 maja 2018 - 11:00
vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie
79. Radunia II Stężyca 5 - 1 Olimpic Gdańsk
80. Jaguar Gdańsk 6 - 1 Sztorm Gdańsk
Pauza: Karlikowo Sopot, GTS Pruszcz Gdański,
Kolejka 26 - 26/27. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
81. GOSRiT II Luzino - Jaguar Gdańsk
82. Sztorm Gdańsk - Radunia II Stężyca
84. Karlikowo Sopot - KS Sulmin
85. Bałtyk Gdynia AP - Gedania II Gdańsk
86. KP II Gdynia AP - GTS Pruszcz Gdański
88. Olimpia Osowa - Polonia Gdańsk
Pauza: Morena Gdańsk, Olimpic Gdańsk,
Kolejka 27 - 2/3. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
89. Olimpia Osowa - GOSRiT II Luzino
91. Morena Gdańsk - KP II Gdynia AP
92. GTS Pruszcz Gdański - Bałtyk Gdynia AP
93. Gedania II Gdańsk - Karlikowo Sopot
94. KS Sulmin - Olimpic Gdańsk
96. Radunia II Stężyca - Jaguar Gdańsk
Pauza: Sztorm Gdańsk, Polonia Gdańsk,


Kolejka 28 - 9/10. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
97. GOSRiT II Luzino - Radunia II Stężyca
99. Sztorm Gdańsk - KS Sulmin
100. Olimpic Gdańsk - Gedania II Gdańsk
101. Karlikowo Sopot - GTS Pruszcz Gdański
102. Bałtyk Gdynia AP - Morena Gdańsk
103. KP II Gdynia AP - Polonia Gdańsk
Pauza: Olimpia Osowa, Jaguar Gdańsk,
Kolejka 29 - 16/17. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
106. Olimpia Osowa - KP II Gdynia AP
107. Polonia Gdańsk - Bałtyk Gdynia AP
108. Morena Gdańsk - Karlikowo Sopot
109. GTS Pruszcz Gdański - Olimpic Gdańsk
110. Gedania II Gdańsk - Sztorm Gdańsk
111. KS Sulmin - Jaguar Gdańsk
Pauza: Radunia II Stężyca, GOSRiT II Luzino,
Kolejka 30 - 23/24. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
114. Radunia II Stężyca - KS Sulmin
115. Jaguar Gdańsk - Gedania II Gdańsk
116. Sztorm Gdańsk - GTS Pruszcz Gdański
117. Olimpic Gdańsk - Morena Gdańsk
118. Karlikowo Sopot - Polonia Gdańsk
119. Bałtyk Gdynia AP - Olimpia Osowa


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE