POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - DLA OLDBOJÓW - R. 1983 I STARSI - 3/4 MARCA 2018
SPARINGI - ZIMA 2018
ZAPRASZAMY NA PRZODKOWO CUP 2018 - TURNIEJE W ROCZNIKACH 2005-2011
WOLNE MIEJSCA W TURNIEJU PRZODKOWO CUP 2018 - ROCZNIK 2010 - 10.03.2018 (SOBOTA)
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA
darmowe pożyczki chwilówki




Liga Juniorów D1 - grupa Gdańsk I - sezon 2017/2018



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. KP Gdynia AP 14 40 13 1 0 59 - 8
2. Jedynka II Reda 14 33 11 0 3 49 - 14
3. AP Gdynia Dąbrowa 14 31 10 1 3 60 - 11
4. Bałtyk II Gdynia AP 14 26 8 2 4 64 - 23
5. Korona Żelistrzewo 14 25 8 1 5 35 - 29
6. Zatoka Puck 14 24 8 0 6 38 - 28
7. Orkan Rumia MKS 14 23 7 2 5 31 - 21
8. Gryf Wejherowo 14 22 7 1 6 56 - 34 1 3 1 0 0 18 - 0
9. MKS Władysławowo 14 22 7 1 6 41 - 55 1 0 0 0 1 0 - 18
10. GOSRiT Luzino 14 18 5 3 6 21 - 25
11. Kaszuby Połchowo 14 15 5 0 9 58 - 44 1 3 1 0 0 10 - 3
12. Cisowa Gdynia 14 15 4 3 7 21 - 41 1 0 0 0 1 3 - 10
13. Iskra Gdynia 14 6 2 0 12 14 - 89
14. Barca Bolszewo 14 4 1 1 12 10 - 46
15. Pro-Fan Gościcino 14 2 0 2 12 5 - 94


Runda wiosenna 2018: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 16 - 17/18. marca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. GOSRiT Luzino - KP Gdynia AP
2. Gryf Wejherowo - Bałtyk II Gdynia AP
3. Orkan Rumia MKS - Pro-Fan Gościcino
4. MKS Władysławowo - Korona Żelistrzewo
5. Cisowa Gdynia - Barca Bolszewo
6. Iskra Gdynia - Kaszuby Połchowo
7. Jedynka II Reda - AP Gdynia Dąbrowa
Pauza: Zatoka Puck,
Kolejka 17 - 24/25. marca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
9. Zatoka Puck - GOSRiT Luzino
11. AP Gdynia Dąbrowa - Kaszuby Połchowo
12. Iskra Gdynia - Cisowa Gdynia
13. Barca Bolszewo - MKS Władysławowo
14. Korona Żelistrzewo - Orkan Rumia MKS
15. Pro-Fan Gościcino - Gryf Wejherowo
16. Bałtyk II Gdynia AP - KP Gdynia AP
Pauza: Jedynka II Reda,
Kolejka 18 - 28/31. marca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
17. Bałtyk II Gdynia AP - GOSRiT Luzino
18. KP Gdynia AP - Pro-Fan Gościcino
19. Gryf Wejherowo - Korona Żelistrzewo
20. Orkan Rumia MKS - Barca Bolszewo
21. MKS Władysławowo - Iskra Gdynia
22. Cisowa Gdynia - AP Gdynia Dąbrowa
24. Jedynka II Reda - Zatoka Puck
Pauza: Kaszuby Połchowo,
Kolejka 19 - 7/8. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
25. Jedynka II Reda - GOSRiT Luzino
26. Zatoka Puck - Kaszuby Połchowo
28. AP Gdynia Dąbrowa - MKS Władysławowo
29. Iskra Gdynia - Orkan Rumia MKS
30. Barca Bolszewo - Gryf Wejherowo
31. Korona Żelistrzewo - KP Gdynia AP
32. Pro-Fan Gościcino - Bałtyk II Gdynia AP
Pauza: Cisowa Gdynia,
Kolejka 20 - 14/15. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
33. GOSRiT Luzino - Pro-Fan Gościcino
34. Bałtyk II Gdynia AP - Korona Żelistrzewo
35. KP Gdynia AP - Barca Bolszewo
36. Gryf Wejherowo - Iskra Gdynia
37. Orkan Rumia MKS - AP Gdynia Dąbrowa
39. Cisowa Gdynia - Zatoka Puck
40. Kaszuby Połchowo - Jedynka II Reda
Pauza: MKS Władysławowo,
Kolejka 21 - 21/22. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
41. Kaszuby Połchowo - GOSRiT Luzino
42. Jedynka II Reda - Cisowa Gdynia
43. Zatoka Puck - MKS Władysławowo
45. AP Gdynia Dąbrowa - Gryf Wejherowo
46. Iskra Gdynia - KP Gdynia AP
47. Barca Bolszewo - Bałtyk II Gdynia AP
48. Korona Żelistrzewo - Pro-Fan Gościcino
Pauza: Orkan Rumia MKS,
Kolejka 22 - 28/29. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
49. GOSRiT Luzino - Korona Żelistrzewo
50. Pro-Fan Gościcino - Barca Bolszewo
51. Bałtyk II Gdynia AP - Iskra Gdynia
52. KP Gdynia AP - AP Gdynia Dąbrowa
54. Orkan Rumia MKS - Zatoka Puck
55. MKS Władysławowo - Jedynka II Reda
56. Cisowa Gdynia - Kaszuby Połchowo
Pauza: Gryf Wejherowo,
Kolejka 23 - 5/6. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Cisowa Gdynia - GOSRiT Luzino
58. Kaszuby Połchowo - MKS Władysławowo
59. Jedynka II Reda - Orkan Rumia MKS
60. Zatoka Puck - Gryf Wejherowo
62. AP Gdynia Dąbrowa - Bałtyk II Gdynia AP
63. Iskra Gdynia - Pro-Fan Gościcino
64. Barca Bolszewo - Korona Żelistrzewo
Pauza: KP Gdynia AP,
Kolejka 24 - 12/13. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
65. GOSRiT Luzino - Barca Bolszewo
66. Korona Żelistrzewo - Iskra Gdynia
67. Pro-Fan Gościcino - AP Gdynia Dąbrowa
69. KP Gdynia AP - Zatoka Puck
70. Gryf Wejherowo - Jedynka II Reda
71. Orkan Rumia MKS - Kaszuby Połchowo
72. MKS Władysławowo - Cisowa Gdynia
Pauza: Bałtyk II Gdynia AP,
Kolejka 25 - 19/20. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
73. MKS Władysławowo - GOSRiT Luzino
74. Cisowa Gdynia - Orkan Rumia MKS
75. Kaszuby Połchowo - Gryf Wejherowo
76. Jedynka II Reda - KP Gdynia AP
77. Zatoka Puck - Bałtyk II Gdynia AP
79. AP Gdynia Dąbrowa - Korona Żelistrzewo
80. Iskra Gdynia - Barca Bolszewo
Pauza: Pro-Fan Gościcino,
Kolejka 26 - 26/27. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
81. GOSRiT Luzino - Iskra Gdynia
82. Barca Bolszewo - AP Gdynia Dąbrowa
84. Pro-Fan Gościcino - Zatoka Puck
85. Bałtyk II Gdynia AP - Jedynka II Reda
86. KP Gdynia AP - Kaszuby Połchowo
87. Gryf Wejherowo - Cisowa Gdynia
88. Orkan Rumia MKS - MKS Władysławowo
Pauza: Korona Żelistrzewo,
Kolejka 27 - 2/3. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
89. Orkan Rumia MKS - GOSRiT Luzino
90. MKS Władysławowo - Gryf Wejherowo
91. Cisowa Gdynia - KP Gdynia AP
92. Kaszuby Połchowo - Bałtyk II Gdynia AP
93. Jedynka II Reda - Pro-Fan Gościcino
94. Zatoka Puck - Korona Żelistrzewo
96. AP Gdynia Dąbrowa - Iskra Gdynia
Pauza: Barca Bolszewo,
Kolejka 28 - 9/10. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
97. GOSRiT Luzino - AP Gdynia Dąbrowa
99. Barca Bolszewo - Zatoka Puck
100. Korona Żelistrzewo - Jedynka II Reda
101. Pro-Fan Gościcino - Kaszuby Połchowo
102. Bałtyk II Gdynia AP - Cisowa Gdynia
103. KP Gdynia AP - MKS Władysławowo
104. Gryf Wejherowo - Orkan Rumia MKS
Pauza: Iskra Gdynia,
Kolejka 29 - 16/17. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
105. Gryf Wejherowo - GOSRiT Luzino
106. Orkan Rumia MKS - KP Gdynia AP
107. MKS Władysławowo - Bałtyk II Gdynia AP
108. Cisowa Gdynia - Pro-Fan Gościcino
109. Kaszuby Połchowo - Korona Żelistrzewo
110. Jedynka II Reda - Barca Bolszewo
111. Zatoka Puck - Iskra Gdynia
Pauza: AP Gdynia Dąbrowa,
Kolejka 30 - 23/24. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
114. AP Gdynia Dąbrowa - Zatoka Puck
115. Iskra Gdynia - Jedynka II Reda
116. Barca Bolszewo - Kaszuby Połchowo
117. Korona Żelistrzewo - Cisowa Gdynia
118. Pro-Fan Gościcino - MKS Władysławowo
119. Bałtyk II Gdynia AP - Orkan Rumia MKS
120. KP Gdynia AP - Gryf Wejherowo


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE