MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki
Piłkarska Liga Narodów




Liga Juniorów C1 - grupa Malbork III - sezon 2017/2018



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Gryf Tczew MKS 18 48 15 3 0 122 - 16
2. Supra Kwidzyn 18 43 14 1 3 105 - 20
3. Osiczanka Osice 18 41 13 2 3 81 - 25
4. Orzeł Subkowy 18 35 11 2 5 86 - 51
5. KP Starogard Gdański 18 28 9 1 8 105 - 44
6. Sobieski Gniew 18 22 7 1 10 49 - 106
7. Morze Stegna 18 20 6 2 10 40 - 67
8. GDKiS Ostaszewo 18 17 5 2 11 27 - 59
9. Lisovia Lisewo 18 6 2 0 16 32 - 168
10. Olimpia Sztum 18 3 1 0 17 17 - 108
Ostatni komentarz dodał Giugo 11.06.2018, 11:51:39



Kolejka 1 - 26/27. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. GDKiS Ostaszewo 0 - 8 Supra Kwidzyn 31 sierpnia 2017
2. Sobieski Gniew 0 - 20 Gryf Tczew MKS
3. Osiczanka Osice 4 - 2 KP Starogard Gdański 30 sierpnia 2017
4. Orzeł Subkowy 8 - 2 Lisovia Lisewo
5. Olimpia Sztum 1 - 4 Morze Stegna
Kolejka 2 - 2/3. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
6. GDKiS Ostaszewo 1 - 3 Morze Stegna
7. Lisovia Lisewo 4 - 1 Olimpia Sztum
8. KP Starogard Gdański 3 - 5 Orzeł Subkowy
9. Gryf Tczew MKS 8 - 1 Osiczanka Osice
10. Supra Kwidzyn 7 - 1 Sobieski Gniew
Kolejka 3 - 9/10. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
11. Sobieski Gniew 1 - 3 GDKiS Ostaszewo
12. Osiczanka Osice 1 - 2 Supra Kwidzyn
13. Orzeł Subkowy 3 - 7 Gryf Tczew MKS
14. Olimpia Sztum 2 - 8 KP Starogard Gdański
15. Morze Stegna 5 - 2 Lisovia Lisewo
Kolejka 4 - 16/17. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
16. GDKiS Ostaszewo 2 - 9 Lisovia Lisewo 16 września 2017 - 16:00
17. KP Starogard Gdański 11 - 1 Morze Stegna
18. Gryf Tczew MKS 11 - 0 Olimpia Sztum
19. Supra Kwidzyn 2 - 5 Orzeł Subkowy
20. Sobieski Gniew 1 - 10 Osiczanka Osice
Kolejka 5 - 23/24. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
21. Osiczanka Osice 5 - 1 GDKiS Ostaszewo
22. Orzeł Subkowy 12 - 1 Sobieski Gniew
23. Olimpia Sztum 0 - 11 Supra Kwidzyn
24. Morze Stegna 2 - 2 Gryf Tczew MKS
25. Lisovia Lisewo 0 - 13 KP Starogard Gdański
Kolejka 6 - 30 września /1. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
26. GDKiS Ostaszewo 1 - 3 KP Starogard Gdański
27. Gryf Tczew MKS 13 - 1 Lisovia Lisewo
28. Supra Kwidzyn 5 - 0 Morze Stegna
29. Sobieski Gniew 2 - 1 Olimpia Sztum
30. Osiczanka Osice 0 - 1 Orzeł Subkowy
Kolejka 7 - 7/8. października 2017 [szczegóły] Komentarze (1) 
31. Orzeł Subkowy 4 - 0 GDKiS Ostaszewo
32. Olimpia Sztum 1 - 2 Osiczanka Osice
33. Morze Stegna 4 - 3 Sobieski Gniew
34. Lisovia Lisewo 0 - 7 Supra Kwidzyn
35. KP Starogard Gdański 2 - 2 Gryf Tczew MKS
Kolejka 8 - 14/15. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. GDKiS Ostaszewo 0 - 11 Gryf Tczew MKS
37. Supra Kwidzyn 2 - 0 KP Starogard Gdański
38. Sobieski Gniew 4 - 3 Lisovia Lisewo
39. Osiczanka Osice 9 - 0 Morze Stegna
40. Orzeł Subkowy 11 - 0 Olimpia Sztum
Kolejka 9 - 21/22. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
41. Olimpia Sztum 1 - 2 GDKiS Ostaszewo
42. Morze Stegna 3 - 5 Orzeł Subkowy
43. Lisovia Lisewo 1 - 12 Osiczanka Osice
44. KP Starogard Gdański 10 - 1 Sobieski Gniew
45. Gryf Tczew MKS 4 - 3 Supra Kwidzyn
Kolejka 10 - 7/8. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
46. Supra Kwidzyn 1 - 0 GDKiS Ostaszewo 8 kwietnia 2018 - 11:00
47. Gryf Tczew MKS 8 - 1 Sobieski Gniew
48. KP Starogard Gdański 2 - 3 Osiczanka Osice
49. Lisovia Lisewo 2 - 10 Orzeł Subkowy
50. Morze Stegna 4 - 0 Olimpia Sztum
vo, na boisku 4:1
Kolejka 11 - 14/15. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
51. Morze Stegna 0 - 1 GDKiS Ostaszewo
52. Olimpia Sztum 6 - 2 Lisovia Lisewo
53. Orzeł Subkowy 8 - 4 KP Starogard Gdański
54. Osiczanka Osice 1 - 1 Gryf Tczew MKS
55. Sobieski Gniew 1 - 5 Supra Kwidzyn
Kolejka 12 - 21/22. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
56. GDKiS Ostaszewo 1 - 1 Sobieski Gniew
57. Supra Kwidzyn 2 - 2 Osiczanka Osice
58. Gryf Tczew MKS 1 - 0 Orzeł Subkowy
59. KP Starogard Gdański 6 - 0 Olimpia Sztum
vo, na boisku 6:1
60. Lisovia Lisewo 1 - 7 Morze Stegna
Kolejka 13 - 28/29. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
61. Lisovia Lisewo 0 - 8 GDKiS Ostaszewo
62. Morze Stegna 2 - 5 KP Starogard Gdański
63. Olimpia Sztum 0 - 13 Gryf Tczew MKS
64. Orzeł Subkowy 1 - 8 Supra Kwidzyn
65. Osiczanka Osice 11 - 2 Sobieski Gniew 1 maja 2018
Kolejka 14 - 5/6. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
66. GDKiS Ostaszewo 0 - 5 Osiczanka Osice 5 maja 2018 - 17:00
67. Sobieski Gniew 6 - 3 Orzeł Subkowy
68. Supra Kwidzyn 11 - 1 Olimpia Sztum
69. Gryf Tczew MKS 6 - 2 Morze Stegna 9 maja 2018 - 17:00
70. KP Starogard Gdański 30 - 1 Lisovia Lisewo
Kolejka 15 - 12/13. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. KP Starogard Gdański 4 - 2 GDKiS Ostaszewo
72. Lisovia Lisewo 0 - 6 Gryf Tczew MKS 12 maja 2018 - 11:00
vo, zdekompletowanie drużyny
73. Morze Stegna 1 - 9 Supra Kwidzyn
74. Olimpia Sztum 1 - 5 Sobieski Gniew
75. Orzeł Subkowy 1 - 7 Osiczanka Osice
Kolejka 16 - 19/20. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
76. GDKiS Ostaszewo 2 - 2 Orzeł Subkowy
77. Osiczanka Osice 3 - 0 Olimpia Sztum 20 maja 2018 - 14:00
vo, goście nie przyjechali
78. Sobieski Gniew 3 - 1 Morze Stegna
79. Supra Kwidzyn 20 - 0 Lisovia Lisewo 20 maja 2018 - 11:00
vo, zdekompletowanie drużyny gości
80. Gryf Tczew MKS 5 - 0 KP Starogard Gdański
Kolejka 17 - 26/27. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
81. Gryf Tczew MKS 1 - 0 GDKiS Ostaszewo
82. KP Starogard Gdański 0 - 2 Supra Kwidzyn
83. Lisovia Lisewo 4 - 13 Sobieski Gniew 30 maja 2018 - 17:00
84. Morze Stegna 0 - 2 Osiczanka Osice
85. Olimpia Sztum 2 - 6 Orzeł Subkowy
Kolejka 18 - 2/3. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (1) 
86. GDKiS Ostaszewo 3 - 0 Olimpia Sztum
87. Orzeł Subkowy 1 - 1 Morze Stegna
88. Osiczanka Osice 3 - 0 Lisovia Lisewo
vo, goście nie przyjechali
89. Sobieski Gniew 3 - 2 KP Starogard Gdański 3 czerwca 2018 - 11:00
90. Supra Kwidzyn 0 - 3 Gryf Tczew MKS




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE