MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




Liga Juniorów C1 - grupa Malbork III - sezon 2017/2018



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Gryf Tczew MKS 18 48 15 3 0 122 - 16
2. Supra Kwidzyn 18 43 14 1 3 105 - 20
3. Osiczanka Osice 18 41 13 2 3 81 - 25
4. Orzeł Subkowy 18 35 11 2 5 86 - 51
5. KP Starogard Gdański 18 28 9 1 8 105 - 44
6. Sobieski Gniew 18 22 7 1 10 49 - 106
7. Morze Stegna 18 20 6 2 10 40 - 67
8. GDKiS Ostaszewo 18 17 5 2 11 27 - 59
9. Lisovia Lisewo 18 6 2 0 16 32 - 168
10. Olimpia Sztum 18 3 1 0 17 17 - 108
Ostatni komentarz dodał Giugo 11.06.2018, 11:51:39



Kolejka 1 - 26/27. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. GDKiS Ostaszewo 0 - 8 Supra Kwidzyn 31 sierpnia 2017 - 17:00
2. Sobieski Gniew 0 - 20 Gryf Tczew MKS 26 sierpnia 2017 - 11:00
3. Osiczanka Osice 4 - 2 KP Starogard Gdański 30 sierpnia 2017 - 17:00
4. Orzeł Subkowy 8 - 2 Lisovia Lisewo 27 sierpnia 2017 - 15:00
5. Olimpia Sztum 1 - 4 Morze Stegna 26 sierpnia 2017 - 13:15
Kolejka 2 - 2/3. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
6. GDKiS Ostaszewo 1 - 3 Morze Stegna 3 września 2017 - 11:00
7. Lisovia Lisewo 4 - 1 Olimpia Sztum 2 września 2017 - 14:00
8. KP Starogard Gdański 3 - 5 Orzeł Subkowy 2 września 2017 - 13:00
9. Gryf Tczew MKS 8 - 1 Osiczanka Osice 2 września 2017 - 11:00
10. Supra Kwidzyn 7 - 1 Sobieski Gniew 3 września 2017 - 14:00
Kolejka 3 - 9/10. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
11. Sobieski Gniew 1 - 3 GDKiS Ostaszewo 10 września 2017 - 11:00
12. Osiczanka Osice 1 - 2 Supra Kwidzyn 9 września 2017 - 17:00
13. Orzeł Subkowy 3 - 7 Gryf Tczew MKS 9 września 2017 - 11:00
14. Olimpia Sztum 2 - 8 KP Starogard Gdański 9 września 2017 - 11:00
15. Morze Stegna 5 - 2 Lisovia Lisewo 9 września 2017 - 12:00
Kolejka 4 - 16/17. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
16. GDKiS Ostaszewo 2 - 9 Lisovia Lisewo 16 września 2017 - 16:00
17. KP Starogard Gdański 11 - 1 Morze Stegna 16 września 2017 - 11:00
18. Gryf Tczew MKS 11 - 0 Olimpia Sztum 16 września 2017 - 14:00
19. Supra Kwidzyn 2 - 5 Orzeł Subkowy 17 września 2017 - 11:00
20. Sobieski Gniew 1 - 10 Osiczanka Osice 16 września 2017 - 13:00
Kolejka 5 - 23/24. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
21. Osiczanka Osice 5 - 1 GDKiS Ostaszewo 23 września 2017 - 11:00
22. Orzeł Subkowy 12 - 1 Sobieski Gniew 23 września 2017 - 11:00
23. Olimpia Sztum 0 - 11 Supra Kwidzyn 23 września 2017 - 11:00
24. Morze Stegna 2 - 2 Gryf Tczew MKS 23 września 2017 - 10:00
25. Lisovia Lisewo 0 - 13 KP Starogard Gdański 23 września 2017 - 14:00
Kolejka 6 - 30 września /1. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
26. GDKiS Ostaszewo 1 - 3 KP Starogard Gdański 30 września 2017 - 16:00
27. Gryf Tczew MKS 13 - 1 Lisovia Lisewo 30 września 2017 - 10:00
28. Supra Kwidzyn 5 - 0 Morze Stegna 1 października 2017 - 11:00
29. Sobieski Gniew 2 - 1 Olimpia Sztum 30 września 2017 - 13:00
30. Osiczanka Osice 0 - 1 Orzeł Subkowy 1 października 2017 - 13:00
Kolejka 7 - 7/8. października 2017 [szczegóły] Komentarze (1) 
31. Orzeł Subkowy 4 - 0 GDKiS Ostaszewo 8 października 2017 - 11:00
32. Olimpia Sztum 1 - 2 Osiczanka Osice 7 października 2017 - 12:00
33. Morze Stegna 4 - 3 Sobieski Gniew 7 października 2017 - 12:00
34. Lisovia Lisewo 0 - 7 Supra Kwidzyn 7 października 2017 - 14:00
35. KP Starogard Gdański 2 - 2 Gryf Tczew MKS 7 października 2017 - 13:00
Kolejka 8 - 14/15. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. GDKiS Ostaszewo 0 - 11 Gryf Tczew MKS 15 października 2017 - 14:00
37. Supra Kwidzyn 2 - 0 KP Starogard Gdański 15 października 2017 - 11:00
38. Sobieski Gniew 4 - 3 Lisovia Lisewo 14 października 2017 - 11:00
39. Osiczanka Osice 9 - 0 Morze Stegna 15 października 2017 - 13:00
40. Orzeł Subkowy 11 - 0 Olimpia Sztum 14 października 2017 - 11:00
Kolejka 9 - 21/22. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
41. Olimpia Sztum 1 - 2 GDKiS Ostaszewo 21 października 2017 - 11:00
42. Morze Stegna 3 - 5 Orzeł Subkowy 22 października 2017 - 11:00
43. Lisovia Lisewo 1 - 12 Osiczanka Osice 21 października 2017 - 11:00
44. KP Starogard Gdański 10 - 1 Sobieski Gniew 21 października 2017 - 13:00
45. Gryf Tczew MKS 4 - 3 Supra Kwidzyn 21 października 2017 - 11:00
Kolejka 10 - 7/8. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
46. Supra Kwidzyn 1 - 0 GDKiS Ostaszewo 8 kwietnia 2018 - 11:00
47. Gryf Tczew MKS 8 - 1 Sobieski Gniew 7 kwietnia 2018 - 14:00
48. KP Starogard Gdański 2 - 3 Osiczanka Osice 8 kwietnia 2018 - 11:00
49. Lisovia Lisewo 2 - 10 Orzeł Subkowy 7 kwietnia 2018 - 14:00
50. Morze Stegna 4 - 0 Olimpia Sztum 8 kwietnia 2018 - 12:00
vo, na boisku 4:1
Kolejka 11 - 14/15. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
51. Morze Stegna 0 - 1 GDKiS Ostaszewo 15 kwietnia 2018 - 12:00
52. Olimpia Sztum 6 - 2 Lisovia Lisewo 14 kwietnia 2018 - 11:00
53. Orzeł Subkowy 8 - 4 KP Starogard Gdański 15 kwietnia 2018 - 14:00
54. Osiczanka Osice 1 - 1 Gryf Tczew MKS 14 kwietnia 2018 - 14:00
55. Sobieski Gniew 1 - 5 Supra Kwidzyn 14 kwietnia 2018 - 11:00
Kolejka 12 - 21/22. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
56. GDKiS Ostaszewo 1 - 1 Sobieski Gniew 21 kwietnia 2018 - 12:00
57. Supra Kwidzyn 2 - 2 Osiczanka Osice 22 kwietnia 2018 - 11:00
58. Gryf Tczew MKS 1 - 0 Orzeł Subkowy 21 kwietnia 2018 - 11:00
59. KP Starogard Gdański 6 - 0 Olimpia Sztum 21 kwietnia 2018 - 13:00
vo, na boisku 6:1
60. Lisovia Lisewo 1 - 7 Morze Stegna 21 kwietnia 2018 - 14:00
Kolejka 13 - 28/29. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
61. Lisovia Lisewo 0 - 8 GDKiS Ostaszewo 28 kwietnia 2018 - 14:00
62. Morze Stegna 2 - 5 KP Starogard Gdański 29 kwietnia 2018 - 12:00
63. Olimpia Sztum 0 - 13 Gryf Tczew MKS 29 kwietnia 2018 - 11:00
64. Orzeł Subkowy 1 - 8 Supra Kwidzyn 29 kwietnia 2018 - 13:00
65. Osiczanka Osice 11 - 2 Sobieski Gniew 1 maja 2018 - 11:00
Kolejka 14 - 5/6. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
66. GDKiS Ostaszewo 0 - 5 Osiczanka Osice 5 maja 2018 - 17:00
67. Sobieski Gniew 6 - 3 Orzeł Subkowy 6 maja 2018 - 11:00
68. Supra Kwidzyn 11 - 1 Olimpia Sztum 6 maja 2018 - 11:00
69. Gryf Tczew MKS 6 - 2 Morze Stegna 9 maja 2018 - 17:00
70. KP Starogard Gdański 30 - 1 Lisovia Lisewo 5 maja 2018 - 13:00
Kolejka 15 - 12/13. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. KP Starogard Gdański 4 - 2 GDKiS Ostaszewo 12 maja 2018 - 11:00
72. Lisovia Lisewo 0 - 6 Gryf Tczew MKS 12 maja 2018 - 11:00
vo, zdekompletowanie drużyny
73. Morze Stegna 1 - 9 Supra Kwidzyn 13 maja 2018 - 12:00
74. Olimpia Sztum 1 - 5 Sobieski Gniew 12 maja 2018 - 11:00
75. Orzeł Subkowy 1 - 7 Osiczanka Osice 12 maja 2018 - 13:00
Kolejka 16 - 19/20. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
76. GDKiS Ostaszewo 2 - 2 Orzeł Subkowy 20 maja 2018 - 14:00
77. Osiczanka Osice 3 - 0 Olimpia Sztum 20 maja 2018 - 14:00
vo, goście nie przyjechali
78. Sobieski Gniew 3 - 1 Morze Stegna 19 maja 2018 - 13:00
79. Supra Kwidzyn 20 - 0 Lisovia Lisewo 20 maja 2018 - 11:00
vo, zdekompletowanie drużyny gości
80. Gryf Tczew MKS 5 - 0 KP Starogard Gdański 19 maja 2018 - 11:00
Kolejka 17 - 26/27. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
81. Gryf Tczew MKS 1 - 0 GDKiS Ostaszewo 26 maja 2018 - 11:00
82. KP Starogard Gdański 0 - 2 Supra Kwidzyn 26 maja 2018 - 11:00
83. Lisovia Lisewo 4 - 13 Sobieski Gniew 30 maja 2018 - 17:00
84. Morze Stegna 0 - 2 Osiczanka Osice 27 maja 2018 - 12:00
85. Olimpia Sztum 2 - 6 Orzeł Subkowy 26 maja 2018 - 12:00
Kolejka 18 - 2/3. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (1) 
86. GDKiS Ostaszewo 3 - 0 Olimpia Sztum 3 czerwca 2018 - 15:00
87. Orzeł Subkowy 1 - 1 Morze Stegna 2 czerwca 2018 - 15:00
88. Osiczanka Osice 3 - 0 Lisovia Lisewo 2 czerwca 2018 - 11:00
vo, goście nie przyjechali
89. Sobieski Gniew 3 - 2 KP Starogard Gdański 3 czerwca 2018 - 11:00
90. Supra Kwidzyn 0 - 3 Gryf Tczew MKS 2 czerwca 2018 - 15:00




© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE