POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - DLA OLDBOJÓW - R. 1983 I STARSI - 3/4 MARCA 2018
SPARINGI - ZIMA 2018
ZAPRASZAMY NA PRZODKOWO CUP 2018 - TURNIEJE W ROCZNIKACH 2005-2011
WOLNE MIEJSCA W TURNIEJU PRZODKOWO CUP 2018 - ROCZNIK 2010 - 10.03.2018 (SOBOTA)
WOLNE MIEJSCA W TURNIEJU PRZODKOWO CUP 2018 - ROCZNIK 2009 - 11.03.2018 (NIEDZIELA)
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA
darmowe pożyczki chwilówki




Liga Juniorów C1 - grupa Malbork III - sezon 2017/2018



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Orzeł Subkowy 9 24 8 0 1 54 - 18
2. Gryf Tczew MKS 9 23 7 2 0 78 - 12
3. Supra Kwidzyn 9 21 7 0 2 47 - 11
4. Osiczanka Osice 9 18 6 0 3 44 - 17
5. KP Starogard Gdański 9 16 5 1 3 52 - 18
6. Morze Stegna 9 13 4 1 4 22 - 39
7. Lisovia Lisewo 9 6 2 0 7 22 - 65 2 3 1 0 1 12 - 6
8. Sobieski Gniew 9 6 2 0 7 14 - 70 2 3 1 0 1 5 - 6
9. GDKiS Ostaszewo 9 6 2 0 7 10 - 45 2 3 1 0 1 5 - 10
10. Olimpia Sztum 9 0 0 0 9 7 - 55
Ostatni komentarz dodał kibic1996 08.10.2017, 16:48:46


Runda wiosenna 2018: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 10 - 7/8. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Supra Kwidzyn - GDKiS Ostaszewo
2. Gryf Tczew MKS - Sobieski Gniew
3. KP Starogard Gdański - Osiczanka Osice
4. Lisovia Lisewo - Orzeł Subkowy
5. Morze Stegna - Olimpia Sztum
Kolejka 11 - 14/15. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
6. Morze Stegna - GDKiS Ostaszewo
7. Olimpia Sztum - Lisovia Lisewo
8. Orzeł Subkowy - KP Starogard Gdański
9. Osiczanka Osice - Gryf Tczew MKS
10. Sobieski Gniew - Supra Kwidzyn
Kolejka 12 - 21/22. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
11. GDKiS Ostaszewo - Sobieski Gniew
12. Supra Kwidzyn - Osiczanka Osice
13. Gryf Tczew MKS - Orzeł Subkowy
14. KP Starogard Gdański - Olimpia Sztum
15. Lisovia Lisewo - Morze Stegna
Kolejka 13 - 28/29. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
16. Lisovia Lisewo - GDKiS Ostaszewo
17. Morze Stegna - KP Starogard Gdański
18. Olimpia Sztum - Gryf Tczew MKS
19. Orzeł Subkowy - Supra Kwidzyn
20. Osiczanka Osice - Sobieski Gniew
Kolejka 14 - 5/6. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
21. GDKiS Ostaszewo - Osiczanka Osice
22. Sobieski Gniew - Orzeł Subkowy
23. Supra Kwidzyn - Olimpia Sztum
24. Gryf Tczew MKS - Morze Stegna
25. KP Starogard Gdański - Lisovia Lisewo
Kolejka 15 - 12/13. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
26. KP Starogard Gdański - GDKiS Ostaszewo
27. Lisovia Lisewo - Gryf Tczew MKS
28. Morze Stegna - Supra Kwidzyn
29. Olimpia Sztum - Sobieski Gniew
30. Orzeł Subkowy - Osiczanka Osice
Kolejka 16 - 19/20. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
31. GDKiS Ostaszewo - Orzeł Subkowy
32. Osiczanka Osice - Olimpia Sztum
33. Sobieski Gniew - Morze Stegna
34. Supra Kwidzyn - Lisovia Lisewo
35. Gryf Tczew MKS - KP Starogard Gdański
Kolejka 17 - 26/27. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. Gryf Tczew MKS - GDKiS Ostaszewo
37. KP Starogard Gdański - Supra Kwidzyn
38. Lisovia Lisewo - Sobieski Gniew
39. Morze Stegna - Osiczanka Osice
40. Olimpia Sztum - Orzeł Subkowy
Kolejka 18 - 2/3. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
41. GDKiS Ostaszewo - Olimpia Sztum
42. Orzeł Subkowy - Morze Stegna
43. Osiczanka Osice - Lisovia Lisewo
44. Sobieski Gniew - KP Starogard Gdański
45. Supra Kwidzyn - Gryf Tczew MKS


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE