MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




Liga Juniorów B - grupa Gdańsk II - sezon 2017/2018



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Radunia Stężyca 26 75 25 0 1 125 - 16
2. GKS Przodkowo 26 61 20 1 5 89 - 34
3. Cartusia Kartuzy 26 57 19 0 7 78 - 34
4. FC Gowidlino 26 54 17 3 6 84 - 38
5. Chojniczanka II Chojnice 26 50 16 2 8 92 - 46
6. GKS Kowale 26 46 15 1 10 89 - 66
7. Borowiak Czersk 26 44 14 2 10 72 - 44 2 6 2 0 0 6 - 3
8. Meteor Pinczyn 26 44 14 2 10 71 - 55 2 0 0 0 2 3 - 6
9. Amator Kiełpino 26 29 9 2 15 57 - 72
10. GKS Kolbudy 26 24 7 3 16 49 - 73
11. Amigo Przyjaźń 26 19 6 1 19 37 - 109 2 4 1 1 0 3 - 1
12. Orzeł Trąbki Wielkie 26 19 6 1 19 37 - 89 2 1 0 1 1 1 - 3
13. Szargan Somonino 26 7 2 1 23 21 - 112
14. KS Grabowo 26 4 1 1 24 14 - 133
Ostatni komentarz dodał Majstersztyk 05.10.2017, 14:57:25



Kolejka 1 - 19/20. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (7) 
1. GKS Kolbudy 1 - 1 FC Gowidlino 20 sierpnia 2017 - 11:00
2. GKS Przodkowo 2 - 0 Chojniczanka II Chojnice 20 sierpnia 2017 - 11:00
3. Amigo Przyjaźń 5 - 2 KS Grabowo 20 sierpnia 2017 - 14:00
4. Meteor Pinczyn 0 - 1 Radunia Stężyca 20 sierpnia 2017 - 15:00
5. Szargan Somonino 2 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie 19 sierpnia 2017 - 11:00
6. Cartusia Kartuzy 1 - 0 Borowiak Czersk 31 sierpnia 2017 - 16:00
7. Amator Kiełpino 2 - 2 GKS Kowale 22 sierpnia 2017 - 17:15
Kolejka 2 - 26/27. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (2) 
8. FC Gowidlino 1 - 3 GKS Kowale 27 sierpnia 2017 - 15:00
9. Borowiak Czersk 2 - 1 Amator Kiełpino 13 września 2017 - 18:00
10. Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 5 Cartusia Kartuzy 27 sierpnia 2017 - 17:30
11. Radunia Stężyca 12 - 0 Szargan Somonino 27 sierpnia 2017 - 11:00
12. KS Grabowo 1 - 2 Meteor Pinczyn 26 sierpnia 2017 - 11:00
13. Chojniczanka II Chojnice 7 - 1 Amigo Przyjaźń 26 sierpnia 2017 - 13:00
14. GKS Kolbudy 0 - 2 GKS Przodkowo 27 sierpnia 2017 - 11:00
Kolejka 3 - 2/3. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
15. GKS Przodkowo 2 - 1 FC Gowidlino 2 września 2017 - 11:00
16. Amigo Przyjaźń 1 - 2 GKS Kolbudy 3 września 2017 - 11:00
17. Meteor Pinczyn 1 - 4 Chojniczanka II Chojnice 3 września 2017 - 15:00
18. Szargan Somonino 5 - 3 KS Grabowo 2 września 2017 - 11:00
19. Cartusia Kartuzy 0 - 4 Radunia Stężyca 2 września 2017 - 16:00
vo
20. Amator Kiełpino 4 - 2 Orzeł Trąbki Wielkie 3 września 2017 - 17:00
21. GKS Kowale 2 - 0 Borowiak Czersk 20 września 2017 - 17:30
=
Kolejka 4 - 9/10. września 2017 [szczegóły] Komentarze (1) 
22. FC Gowidlino 3 - 2 Borowiak Czersk 6 września 2017 - 18:00
23. Orzeł Trąbki Wielkie 4 - 10 GKS Kowale 13 września 2017 - 17:30
24. Radunia Stężyca 5 - 2 Amator Kiełpino 10 września 2017 - 11:00
25. KS Grabowo 0 - 5 Cartusia Kartuzy 10 września 2017 - 11:00
26. Chojniczanka II Chojnice 9 - 0 Szargan Somonino 9 września 2017 - 17:00
27. GKS Kolbudy 2 - 3 Meteor Pinczyn 10 września 2017 - 11:00
28. GKS Przodkowo 7 - 0 Amigo Przyjaźń 10 września 2017 - 11:00
Kolejka 5 - 16/17. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
29. Amigo Przyjaźń 2 - 4 FC Gowidlino 17 września 2017 - 14:00
30. Meteor Pinczyn 3 - 7 GKS Przodkowo 17 września 2017 - 15:00
31. Szargan Somonino 0 - 4 GKS Kolbudy 16 września 2017 - 11:00
32. Cartusia Kartuzy 3 - 2 Chojniczanka II Chojnice 16 września 2017 - 16:00
33. Amator Kiełpino 3 - 4 KS Grabowo 16 września 2017 - 10:00
34. GKS Kowale 2 - 3 Radunia Stężyca 16 września 2017 - 11:00
35. Borowiak Czersk 11 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie 17 września 2017 - 11:00
Kolejka 6 - 23/24. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. FC Gowidlino 4 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie 24 września 2017 - 13:30
37. Radunia Stężyca 3 - 1 Borowiak Czersk 24 września 2017 - 11:00
38. KS Grabowo 0 - 9 GKS Kowale 23 września 2017 - 11:00
39. Chojniczanka II Chojnice 5 - 1 Amator Kiełpino 23 września 2017 - 11:00
40. GKS Kolbudy 0 - 1 Cartusia Kartuzy 24 września 2017 - 11:00
41. GKS Przodkowo 13 - 0 Szargan Somonino 23 września 2017 - 11:00
42. Amigo Przyjaźń 1 - 5 Meteor Pinczyn 24 września 2017 - 16:00
Kolejka 7 - 30 września /1. października 2017 [szczegóły] Komentarze (1) 
43. Meteor Pinczyn 1 - 1 FC Gowidlino 1 października 2017 - 15:00
44. Szargan Somonino 0 - 2 Amigo Przyjaźń 30 września 2017 - 11:00
45. Cartusia Kartuzy 6 - 0 GKS Przodkowo 30 września 2017 - 11:00
46. Amator Kiełpino 2 - 1 GKS Kolbudy 1 października 2017 - 17:00
47. GKS Kowale 3 - 2 Chojniczanka II Chojnice 30 września 2017 - 11:00
48. Borowiak Czersk 11 - 0 KS Grabowo 1 października 2017 - 11:00
49. Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 3 Radunia Stężyca 1 października 2017 - 14:00
Kolejka 8 - 7/8. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
50. FC Gowidlino 1 - 3 Radunia Stężyca 7 października 2017 - 11:00
51. KS Grabowo 1 - 4 Orzeł Trąbki Wielkie 7 października 2017 - 11:00
52. Chojniczanka II Chojnice 2 - 2 Borowiak Czersk 8 października 2017 - 16:30
53. GKS Kolbudy 1 - 5 GKS Kowale 8 października 2017 - 11:00
54. GKS Przodkowo 2 - 1 Amator Kiełpino 8 października 2017 - 11:00
55. Amigo Przyjaźń 0 - 5 Cartusia Kartuzy 8 października 2017 - 16:00
56. Meteor Pinczyn 7 - 0 Szargan Somonino 8 października 2017 - 14:00
Kolejka 9 - 14/15. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Szargan Somonino 1 - 4 FC Gowidlino 14 października 2017 - 11:00
58. Cartusia Kartuzy 1 - 2 Meteor Pinczyn 14 października 2017 - 15:00
59. Amator Kiełpino 6 - 1 Amigo Przyjaźń 14 października 2017 - 12:00
60. GKS Kowale 4 - 1 GKS Przodkowo 14 października 2017 - 11:00
61. Borowiak Czersk 3 - 2 GKS Kolbudy 15 października 2017 - 11:00
62. Orzeł Trąbki Wielkie 0 - 3 Chojniczanka II Chojnice 15 października 2017 - 14:00
63. Radunia Stężyca 3 - 0 KS Grabowo 14 października 2017 - 11:00
vo, goście nie przyjechali
Kolejka 10 - 21/22. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. FC Gowidlino 13 - 1 KS Grabowo 21 października 2017 - 11:00
65. Chojniczanka II Chojnice 5 - 3 Radunia Stężyca 22 października 2017 - 13:00
66. GKS Kolbudy 4 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie 22 października 2017 - 11:00
67. GKS Przodkowo 6 - 2 Borowiak Czersk 21 października 2017 - 11:00
68. Amigo Przyjaźń 6 - 3 GKS Kowale 22 października 2017 - 14:00
69. Meteor Pinczyn 4 - 1 Amator Kiełpino 22 października 2017 - 14:00
70. Szargan Somonino 1 - 4 Cartusia Kartuzy 21 października 2017 - 14:00
Kolejka 11 - 28/29. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. Cartusia Kartuzy 3 - 0 FC Gowidlino 8 listopada 2017 - 17:00
vo, na boisku 1:2
72. Amator Kiełpino 5 - 2 Szargan Somonino 28 października 2017 - 12:00
73. GKS Kowale 3 - 4 Meteor Pinczyn 18 listopada 2017 - 14:00
74. Borowiak Czersk 2 - 1 Amigo Przyjaźń 29 października 2017 - 11:00
75. Orzeł Trąbki Wielkie 3 - 1 GKS Przodkowo 29 października 2017 - 15:00
76. Radunia Stężyca 8 - 0 GKS Kolbudy 28 października 2017 - 11:00
77. KS Grabowo 0 - 3 Chojniczanka II Chojnice
Kolejka 12 - 4/5. listopada 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
78. FC Gowidlino 4 - 3 Chojniczanka II Chojnice 4 listopada 2017 - 14:00
79. GKS Kolbudy 6 - 0 KS Grabowo 5 listopada 2017 - 14:30
80. GKS Przodkowo 0 - 1 Radunia Stężyca 4 listopada 2017 - 11:00
81. Amigo Przyjaźń 3 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie 5 listopada 2017 - 14:00
82. Meteor Pinczyn 0 - 2 Borowiak Czersk 5 listopada 2017 - 14:00
83. Szargan Somonino 0 - 6 GKS Kowale 4 listopada 2017 - 11:00
84. Cartusia Kartuzy 2 - 1 Amator Kiełpino 4 listopada 2017 - 11:00
Kolejka 13 - 11/12. listopada 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. Amator Kiełpino 0 - 1 FC Gowidlino 12 listopada 2017 - 11:00
86. GKS Kowale 0 - 4 Cartusia Kartuzy 15 listopada 2017 - 18:00
87. Borowiak Czersk 6 - 0 Szargan Somonino 12 listopada 2017 - 11:00
88. Orzeł Trąbki Wielkie 2 - 4 Meteor Pinczyn 12 listopada 2017 - 14:00
89. Radunia Stężyca 7 - 0 Amigo Przyjaźń 11 listopada 2017 - 11:00
vo, zdekompletowanie składu
90. KS Grabowo 0 - 6 GKS Przodkowo 11 listopada 2017 - 11:00
vo, zdekompletowanie składu
91. Chojniczanka II Chojnice 9 - 1 GKS Kolbudy 12 listopada 2017 - 11:00
Kolejka 14 - 24/25. marca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
92. FC Gowidlino 4 - 0 GKS Kolbudy 24 marca 2018 - 15:00
vo, na boisku 4:3
93. Chojniczanka II Chojnice 1 - 6 GKS Przodkowo 24 marca 2018 - 15:00
94. KS Grabowo 0 - 3 Amigo Przyjaźń
95. Radunia Stężyca 6 - 0 Meteor Pinczyn 24 marca 2018 - 11:00
96. Orzeł Trąbki Wielkie 2 - 1 Szargan Somonino 23 maja 2018 - 17:00
97. Borowiak Czersk 0 - 4 Cartusia Kartuzy 30 maja 2018 - 18:00
98. GKS Kowale 3 - 0 Amator Kiełpino 24 marca 2018 - 11:00
Kolejka 15 - 28/31. marca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
99. GKS Kowale 0 - 4 FC Gowidlino 11 kwietnia 2018 - 17:00
100. Amator Kiełpino 4 - 1 Borowiak Czersk 9 maja 2018 - 18:00
101. Cartusia Kartuzy 2 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie 28 marca 2018 - 17:00
102. Szargan Somonino 0 - 2 Radunia Stężyca 16 maja 2018 - 17:00
103. Meteor Pinczyn 12 - 1 KS Grabowo 11 kwietnia 2018 - 17:00
104. Amigo Przyjaźń 1 - 9 Chojniczanka II Chojnice 16 maja 2018 - 17:00
105. GKS Przodkowo 5 - 0 GKS Kolbudy 16 maja 2018 - 18:00
Kolejka 16 - 7/8. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
106. FC Gowidlino 2 - 2 GKS Przodkowo 7 kwietnia 2018 - 16:00
107. GKS Kolbudy 3 - 1 Amigo Przyjaźń 8 kwietnia 2018 - 11:00
108. Chojniczanka II Chojnice 1 - 1 Meteor Pinczyn 7 kwietnia 2018 - 14:00
109. KS Grabowo 1 - 1 Szargan Somonino 8 kwietnia 2018 - 11:00
110. Radunia Stężyca 3 - 0 Cartusia Kartuzy 7 kwietnia 2018 - 17:00
111. Orzeł Trąbki Wielkie 0 - 3 Amator Kiełpino 8 kwietnia 2018 - 17:00
112. Borowiak Czersk 2 - 0 GKS Kowale 8 kwietnia 2018 - 11:00
Kolejka 17 - 14/15. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
113. Borowiak Czersk 0 - 3 FC Gowidlino 15 kwietnia 2018 - 11:00
114. GKS Kowale 2 - 3 Orzeł Trąbki Wielkie 14 kwietnia 2018 - 11:00
115. Amator Kiełpino 0 - 7 Radunia Stężyca 15 kwietnia 2018 - 15:00
116. Cartusia Kartuzy 15 - 0 KS Grabowo 14 kwietnia 2018 - 11:00
117. Szargan Somonino 0 - 3 Chojniczanka II Chojnice 14 kwietnia 2018 - 11:00
118. Meteor Pinczyn 2 - 1 GKS Kolbudy 15 kwietnia 2018 - 15:00
119. Amigo Przyjaźń 0 - 2 GKS Przodkowo 15 kwietnia 2018 - 16:00
Kolejka 18 - 21/22. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
120. FC Gowidlino 7 - 4 Amigo Przyjaźń 21 kwietnia 2018 - 16:00
121. GKS Przodkowo 3 - 2 Meteor Pinczyn 22 kwietnia 2018 - 11:00
122. GKS Kolbudy 6 - 1 Szargan Somonino 22 kwietnia 2018 - 11:00
123. Chojniczanka II Chojnice 3 - 1 Cartusia Kartuzy 22 kwietnia 2018 - 10:00
124. KS Grabowo 0 - 3 Amator Kiełpino
125. Radunia Stężyca 12 - 0 GKS Kowale 21 kwietnia 2018 - 11:00
126. Orzeł Trąbki Wielkie 0 - 1 Borowiak Czersk 21 kwietnia 2018 - 12:00
Kolejka 19 - 28/29. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
127. Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 3 FC Gowidlino 29 kwietnia 2018 - 16:00
128. Borowiak Czersk 0 - 4 Radunia Stężyca 13 czerwca 2018 - 18:00
129. GKS Kowale 3 - 0 KS Grabowo
130. Amator Kiełpino 1 - 2 Chojniczanka II Chojnice 29 kwietnia 2018 - 13:00
131. Cartusia Kartuzy 3 - 1 GKS Kolbudy 28 kwietnia 2018 - 11:00
132. Szargan Somonino 1 - 2 GKS Przodkowo 28 kwietnia 2018 - 11:00
133. Meteor Pinczyn 2 - 0 Amigo Przyjaźń 29 kwietnia 2018 - 15:00
Kolejka 20 - 5/6. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
134. FC Gowidlino 3 - 0 Meteor Pinczyn 5 maja 2018 - 16:00
135. Amigo Przyjaźń 3 - 2 Szargan Somonino 6 maja 2018 - 13:00
136. GKS Przodkowo 1 - 0 Cartusia Kartuzy 5 maja 2018 - 15:00
137. GKS Kolbudy 3 - 3 Amator Kiełpino 6 maja 2018 - 11:00
138. Chojniczanka II Chojnice 8 - 1 GKS Kowale 5 maja 2018 - 10:00
139. KS Grabowo 0 - 3 Borowiak Czersk
140. Radunia Stężyca 10 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie 5 maja 2018 - 17:30
Kolejka 21 - 12/13. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
141. Radunia Stężyca 3 - 2 FC Gowidlino 12 maja 2018 - 11:00
142. Orzeł Trąbki Wielkie 3 - 0 KS Grabowo
143. Borowiak Czersk 3 - 1 Chojniczanka II Chojnice 12 maja 2018 - 11:00
144. GKS Kowale 4 - 3 GKS Kolbudy 12 maja 2018 - 11:00
145. Amator Kiełpino 1 - 6 GKS Przodkowo 12 maja 2018 - 11:15
146. Cartusia Kartuzy 2 - 0 Amigo Przyjaźń 12 maja 2018 - 11:00
147. Szargan Somonino 0 - 2 Meteor Pinczyn 12 maja 2018 - 13:00
Kolejka 22 - 19/20. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
148. FC Gowidlino 3 - 0 Szargan Somonino 19 maja 2018 - 17:00
vo, goście nie przyjechali
149. Meteor Pinczyn 2 - 3 Cartusia Kartuzy 20 maja 2018 - 15:00
150. Amigo Przyjaźń 1 - 6 Amator Kiełpino 20 maja 2018 - 13:00
151. GKS Przodkowo 3 - 0 GKS Kowale 20 maja 2018 - 11:00
vo, na boisku 2:5
152. GKS Kolbudy 1 - 1 Borowiak Czersk 6 czerwca 2018 - 18:30
153. Chojniczanka II Chojnice 2 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie 20 maja 2018 - 11:00
154. KS Grabowo 0 - 3 Radunia Stężyca
Kolejka 23 - 26/27. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
155. KS Grabowo 0 - 3 FC Gowidlino
156. Radunia Stężyca 3 - 0 Chojniczanka II Chojnice 27 maja 2018 - 11:00
vo, goście nie przyjechali
157. Orzeł Trąbki Wielkie 2 - 0 GKS Kolbudy 27 maja 2018 - 16:00
158. Borowiak Czersk 0 - 1 GKS Przodkowo 26 maja 2018 - 11:00
159. GKS Kowale 11 - 0 Amigo Przyjaźń 26 maja 2018 - 11:00
160. Amator Kiełpino 2 - 4 Meteor Pinczyn 27 maja 2018 - 17:30
161. Cartusia Kartuzy 3 - 1 Szargan Somonino 26 maja 2018 - 11:00
Kolejka 24 - 2/3. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
162. FC Gowidlino 3 - 1 Cartusia Kartuzy 2 czerwca 2018 - 16:00
163. Szargan Somonino 0 - 1 Amator Kiełpino 2 czerwca 2018 - 10:00
164. Meteor Pinczyn 1 - 4 GKS Kowale 3 czerwca 2018 - 15:00
165. Amigo Przyjaźń 1 - 8 Borowiak Czersk 2 czerwca 2018 - 14:00
166. GKS Przodkowo 6 - 3 Orzeł Trąbki Wielkie 6 czerwca 2018 - 18:00
167. GKS Kolbudy 1 - 7 Radunia Stężyca 2 czerwca 2018 - 11:00
168. Chojniczanka II Chojnice - - - KS Grabowo
Kolejka 25 - 9/10. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
169. Chojniczanka II Chojnice 4 - 1 FC Gowidlino 10 czerwca 2018 - 17:00
170. KS Grabowo 0 - 3 GKS Kolbudy
171. Radunia Stężyca 3 - 0 GKS Przodkowo 9 czerwca 2018 - 11:00
172. Orzeł Trąbki Wielkie 0 - 0 Amigo Przyjaźń 14 czerwca 2018 - 18:00
173. Borowiak Czersk 4 - 3 Meteor Pinczyn 9 czerwca 2018 - 11:00
174. GKS Kowale 3 - 2 Szargan Somonino 9 czerwca 2018 - 11:00
175. Amator Kiełpino 3 - 4 Cartusia Kartuzy 10 czerwca 2018 - 13:45
Kolejka 26 - 16/17. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
176. FC Gowidlino 8 - 1 Amator Kiełpino 16 czerwca 2018 - 11:00
177. Cartusia Kartuzy 0 - 6 GKS Kowale 16 czerwca 2018 - 11:00
178. Szargan Somonino 1 - 5 Borowiak Czersk 16 czerwca 2018 - 11:00
179. Meteor Pinczyn 4 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie 16 czerwca 2018 - 16:00
180. Amigo Przyjaźń 0 - 6 Radunia Stężyca 16 czerwca 2018 - 11:00
vo
181. GKS Przodkowo 3 - 0 KS Grabowo
182. GKS Kolbudy 3 - 4 Chojniczanka II Chojnice 17 czerwca 2018 - 11:00




© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE