SPARINGI - ZIMA 2018
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA
darmowe pożyczki chwilówki




Liga Juniorów B - grupa Gdańsk I - sezon 2017/2018



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Korona Żelistrzewo 13 34 11 1 1 58 - 17
2. Sztorm Mosty 13 30 9 3 1 40 - 16
3. Iskra Gdynia 13 28 9 1 3 28 - 19
4. Arka II Gdynia SI 13 24 7 3 3 31 - 18 1 3 1 0 0 2 - 1
5. Czarni Pruszcz Gdański 13 24 7 3 3 31 - 24 1 0 0 0 1 1 - 2
6. Stolem Gniewino 13 22 7 1 5 36 - 28 1 3 1 0 0 3 - 1
7. Bałtyk II Gdynia 13 22 7 1 5 26 - 33 1 0 0 0 1 1 - 3
8. Orkan Rumia MKS 13 18 6 0 7 35 - 29
9. GOSRiT Luzino 13 17 5 2 6 29 - 29
10. KP Gdynia AP 13 13 4 1 8 24 - 32
11. TeamSpirit Gdańsk 13 12 4 0 9 22 - 30
12. MKS Władysławowo 13 10 3 1 9 22 - 45
13. Olimpic Gdańsk 13 9 2 3 8 20 - 45
14. Polonia Gdańsk 13 0 0 0 13 12 - 49


Runda jesienna 2017: (Pokaż wszystkie mecze)

Kolejka 1 - 19/20. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Korona Żelistrzewo 8 - 1 Bałtyk II Gdynia 30 sierpnia 2017
2. Olimpic Gdańsk 2 - 3 Czarni Pruszcz Gdański
3. TeamSpirit Gdańsk 0 - 2 Iskra Gdynia
4. Sztorm Mosty 1 - 0 Orkan Rumia MKS
5. Polonia Gdańsk 0 - 3 GOSRiT Luzino 27 września 2017 - 15:30
6. KP Gdynia AP 3 - 6 Stolem Gniewino
7. MKS Władysławowo 0 - 7 Arka II Gdynia SI
Kolejka 2 - 26/27. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
8. Bałtyk II Gdynia 1 - 1 Arka II Gdynia SI
9. Stolem Gniewino 2 - 1 MKS Władysławowo
10. GOSRiT Luzino 3 - 1 KP Gdynia AP
11. Orkan Rumia MKS 2 - 0 Polonia Gdańsk 29 sierpnia 2017
12. Iskra Gdynia 2 - 2 Sztorm Mosty
13. Czarni Pruszcz Gdański 4 - 0 TeamSpirit Gdańsk
14. Korona Żelistrzewo 14 - 2 Olimpic Gdańsk
Kolejka 3 - 2/3. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
15. Olimpic Gdańsk 3 - 4 Bałtyk II Gdynia
16. TeamSpirit Gdańsk 1 - 5 Korona Żelistrzewo
17. Sztorm Mosty 2 - 2 Czarni Pruszcz Gdański
18. Polonia Gdańsk 2 - 3 Iskra Gdynia
19. KP Gdynia AP 1 - 3 Orkan Rumia MKS
20. MKS Władysławowo 2 - 3 GOSRiT Luzino
21. Arka II Gdynia SI 2 - 0 Stolem Gniewino
Kolejka 4 - 9/10. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
22. Bałtyk II Gdynia 1 - 3 Stolem Gniewino
23. GOSRiT Luzino 1 - 2 Arka II Gdynia SI
24. Orkan Rumia MKS 8 - 1 MKS Władysławowo
25. Iskra Gdynia 4 - 2 KP Gdynia AP
26. Czarni Pruszcz Gdański 3 - 2 Polonia Gdańsk
27. Korona Żelistrzewo 3 - 2 Sztorm Mosty
28. Olimpic Gdańsk 0 - 3 TeamSpirit Gdańsk
Kolejka 5 - 16/17. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
29. TeamSpirit Gdańsk 1 - 3 Bałtyk II Gdynia
30. Sztorm Mosty 3 - 0 Olimpic Gdańsk
31. Polonia Gdańsk 0 - 2 Korona Żelistrzewo
32. KP Gdynia AP 2 - 4 Czarni Pruszcz Gdański
33. MKS Władysławowo 0 - 3 Iskra Gdynia
34. Arka II Gdynia SI 3 - 1 Orkan Rumia MKS
35. Stolem Gniewino 4 - 4 GOSRiT Luzino
Kolejka 6 - 23/24. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. Bałtyk II Gdynia 2 - 1 GOSRiT Luzino
37. Orkan Rumia MKS 2 - 3 Stolem Gniewino
38. Iskra Gdynia 4 - 1 Arka II Gdynia SI
39. Czarni Pruszcz Gdański 2 - 2 MKS Władysławowo
40. Korona Żelistrzewo 1 - 0 KP Gdynia AP
41. Olimpic Gdańsk 1 - 0 Polonia Gdańsk
42. TeamSpirit Gdańsk 1 - 3 Sztorm Mosty
Kolejka 7 - 30 września /1. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Sztorm Mosty 7 - 2 Bałtyk II Gdynia
44. Polonia Gdańsk 2 - 5 TeamSpirit Gdańsk
45. KP Gdynia AP 2 - 2 Olimpic Gdańsk
46. MKS Władysławowo 0 - 3 Korona Żelistrzewo 5 października 2017 - 17:00
47. Arka II Gdynia SI 2 - 1 Czarni Pruszcz Gdański
48. Stolem Gniewino 1 - 2 Iskra Gdynia
49. GOSRiT Luzino 4 - 2 Orkan Rumia MKS
Kolejka 8 - 7/8. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
50. Bałtyk II Gdynia 4 - 3 Orkan Rumia MKS
51. Iskra Gdynia 3 - 2 GOSRiT Luzino
52. Czarni Pruszcz Gdański 3 - 0 Stolem Gniewino 8 października 2017 - 13:30
vo, goście nie przyjechali
53. Korona Żelistrzewo 2 - 0 Arka II Gdynia SI
54. Olimpic Gdańsk 2 - 4 MKS Władysławowo
55. TeamSpirit Gdańsk 1 - 3 KP Gdynia AP 8 października 2017 - 11:00
56. Sztorm Mosty 4 - 1 Polonia Gdańsk
Kolejka 9 - 14/15. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Polonia Gdańsk 0 - 2 Bałtyk II Gdynia
58. KP Gdynia AP 0 - 5 Sztorm Mosty
59. MKS Władysławowo 5 - 3 TeamSpirit Gdańsk
60. Arka II Gdynia SI 1 - 1 Olimpic Gdańsk
61. Stolem Gniewino 5 - 3 Korona Żelistrzewo
62. GOSRiT Luzino 2 - 3 Czarni Pruszcz Gdański
63. Orkan Rumia MKS 2 - 1 Iskra Gdynia
Kolejka 10 - 21/22. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. Bałtyk II Gdynia 0 - 1 Iskra Gdynia
65. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 5 Orkan Rumia MKS
66. Korona Żelistrzewo 6 - 3 GOSRiT Luzino
67. Olimpic Gdańsk 3 - 2 Stolem Gniewino
68. TeamSpirit Gdańsk 4 - 1 Arka II Gdynia SI
69. Sztorm Mosty 4 - 1 MKS Władysławowo
70. Polonia Gdańsk 0 - 5 KP Gdynia AP
Kolejka 11 - 28/29. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. KP Gdynia AP 2 - 1 Bałtyk II Gdynia
72. MKS Władysławowo 4 - 2 Polonia Gdańsk 18 listopada 2017 - 11:00
73. Arka II Gdynia SI 2 - 2 Sztorm Mosty
74. Stolem Gniewino 1 - 0 TeamSpirit Gdańsk
75. GOSRiT Luzino 1 - 1 Olimpic Gdańsk
76. Orkan Rumia MKS 1 - 5 Korona Żelistrzewo
77. Iskra Gdynia 1 - 2 Czarni Pruszcz Gdański
Kolejka 12 - 4/5. listopada 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
78. Bałtyk II Gdynia 2 - 1 Czarni Pruszcz Gdański
79. Korona Żelistrzewo 4 - 0 Iskra Gdynia
80. Olimpic Gdańsk 2 - 6 Orkan Rumia MKS
81. TeamSpirit Gdańsk 0 - 1 GOSRiT Luzino
82. Sztorm Mosty 2 - 1 Stolem Gniewino
83. Polonia Gdańsk 1 - 7 Arka II Gdynia SI
84. KP Gdynia AP 3 - 0 MKS Władysławowo
© Pomorski Futbol 2003-2017 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE
0.03