MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




Liga Juniorów B - grupa Gdańsk I - sezon 2017/2018



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Korona Żelistrzewo 26 68 22 2 2 125 - 41
2. Sztorm Mosty 26 55 17 4 5 93 - 43
3. Iskra Gdynia 26 48 15 3 8 53 - 44 2 3 1 0 1 5 - 3
4. Arka II Gdynia SI 26 48 15 3 8 80 - 37 2 3 1 0 1 3 - 5
5. Stolem Gniewino 26 46 15 1 10 76 - 57
6. Czarni Pruszcz Gdański 26 44 13 5 8 66 - 51
7. Bałtyk II Gdynia 26 43 13 4 9 63 - 66
8. KP Gdynia AP 26 38 12 2 12 56 - 58
9. Olimpic Gdańsk 26 37 11 4 11 69 - 74
10. GOSRiT Luzino 26 33 9 6 11 62 - 66 2 4 1 1 0 9 - 7
11. Orkan Rumia MKS 26 33 10 3 13 67 - 72 2 1 0 1 1 7 - 9
12. TeamSpirit Gdańsk 26 21 7 0 19 47 - 79
13. Polonia Gdańsk 26 3 1 0 25 25 - 132
14. MKS Władysławowo (*) 26 10 3 1 22 22 - 84
* MKS Władysławowo wycofał się po rundzie jesiennej



Kolejka 1 - 19/20. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Korona Żelistrzewo 8 - 1 Bałtyk II Gdynia 30 sierpnia 2017 - 17:00
2. Olimpic Gdańsk 2 - 3 Czarni Pruszcz Gdański 20 sierpnia 2017 - 13:00
3. TeamSpirit Gdańsk 0 - 2 Iskra Gdynia 20 sierpnia 2017 - 13:00
4. Sztorm Mosty 1 - 0 Orkan Rumia MKS 20 sierpnia 2017 - 11:00
5. Polonia Gdańsk 0 - 3 GOSRiT Luzino 27 września 2017 - 15:30
6. KP Gdynia AP 3 - 6 Stolem Gniewino 19 sierpnia 2017 - 13:00
7. MKS Władysławowo 0 - 7 Arka II Gdynia SI
Kolejka 2 - 26/27. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
8. Bałtyk II Gdynia 1 - 1 Arka II Gdynia SI 26 sierpnia 2017 - 15:00
9. Stolem Gniewino 2 - 1 MKS Władysławowo
10. GOSRiT Luzino 3 - 1 KP Gdynia AP
11. Orkan Rumia MKS 2 - 0 Polonia Gdańsk 29 sierpnia 2017 - 18:00
12. Iskra Gdynia 2 - 2 Sztorm Mosty 27 sierpnia 2017 - 11:00
13. Czarni Pruszcz Gdański 4 - 0 TeamSpirit Gdańsk 27 sierpnia 2017 - 11:00
14. Korona Żelistrzewo 14 - 2 Olimpic Gdańsk 26 sierpnia 2017 - 15:30
Kolejka 3 - 2/3. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
15. Olimpic Gdańsk 3 - 4 Bałtyk II Gdynia 3 września 2017 - 15:00
16. TeamSpirit Gdańsk 1 - 5 Korona Żelistrzewo 3 września 2017 - 17:00
17. Sztorm Mosty 2 - 2 Czarni Pruszcz Gdański 3 września 2017 - 11:00
18. Polonia Gdańsk 2 - 3 Iskra Gdynia 2 września 2017 - 10:00
19. KP Gdynia AP 1 - 3 Orkan Rumia MKS 2 września 2017 - 11:00
20. MKS Władysławowo 2 - 3 GOSRiT Luzino
21. Arka II Gdynia SI 2 - 0 Stolem Gniewino 2 września 2017 - 11:30
Kolejka 4 - 9/10. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
22. Bałtyk II Gdynia 1 - 3 Stolem Gniewino 9 września 2017 - 11:00
23. GOSRiT Luzino 1 - 2 Arka II Gdynia SI
24. Orkan Rumia MKS 8 - 1 MKS Władysławowo
25. Iskra Gdynia 4 - 2 KP Gdynia AP 9 września 2017 - 09:00
26. Czarni Pruszcz Gdański 3 - 2 Polonia Gdańsk 10 września 2017 - 14:30
27. Korona Żelistrzewo 3 - 2 Sztorm Mosty 10 września 2017 - 13:30
28. Olimpic Gdańsk 0 - 3 TeamSpirit Gdańsk 10 września 2017 - 13:00
Kolejka 5 - 16/17. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
29. TeamSpirit Gdańsk 1 - 3 Bałtyk II Gdynia 16 września 2017 - 18:00
30. Sztorm Mosty 3 - 0 Olimpic Gdańsk 17 września 2017 - 11:00
31. Polonia Gdańsk 0 - 2 Korona Żelistrzewo 17 września 2017 - 11:00
32. KP Gdynia AP 2 - 4 Czarni Pruszcz Gdański 16 września 2017 - 11:00
33. MKS Władysławowo 0 - 3 Iskra Gdynia
34. Arka II Gdynia SI 3 - 1 Orkan Rumia MKS 16 września 2017 - 14:00
35. Stolem Gniewino 4 - 4 GOSRiT Luzino
Kolejka 6 - 23/24. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. Bałtyk II Gdynia 2 - 1 GOSRiT Luzino
37. Orkan Rumia MKS 2 - 3 Stolem Gniewino 23 września 2017 - 16:00
38. Iskra Gdynia 4 - 1 Arka II Gdynia SI 23 września 2017 - 09:00
39. Czarni Pruszcz Gdański 2 - 2 MKS Władysławowo
40. Korona Żelistrzewo 1 - 0 KP Gdynia AP 24 września 2017 - 13:30
41. Olimpic Gdańsk 1 - 0 Polonia Gdańsk 24 września 2017 - 17:00
42. TeamSpirit Gdańsk 1 - 3 Sztorm Mosty 24 września 2017 - 15:00
Kolejka 7 - 30 września /1. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Sztorm Mosty 7 - 2 Bałtyk II Gdynia 1 października 2017 - 11:00
44. Polonia Gdańsk 2 - 5 TeamSpirit Gdańsk 1 października 2017 - 15:00
45. KP Gdynia AP 2 - 2 Olimpic Gdańsk 30 września 2017 - 13:00
46. MKS Władysławowo 0 - 3 Korona Żelistrzewo 5 października 2017 - 17:00
47. Arka II Gdynia SI 2 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 30 września 2017 - 11:30
48. Stolem Gniewino 1 - 2 Iskra Gdynia 30 września 2017 - 11:00
49. GOSRiT Luzino 4 - 2 Orkan Rumia MKS
Kolejka 8 - 7/8. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
50. Bałtyk II Gdynia 4 - 3 Orkan Rumia MKS 7 października 2017 - 13:00
51. Iskra Gdynia 3 - 2 GOSRiT Luzino
52. Czarni Pruszcz Gdański 3 - 0 Stolem Gniewino 18 października 2017 - 16:00
vo, goście nie przyjechali
53. Korona Żelistrzewo 2 - 0 Arka II Gdynia SI 8 października 2017 - 14:00
54. Olimpic Gdańsk 2 - 4 MKS Władysławowo
55. TeamSpirit Gdańsk 1 - 3 KP Gdynia AP 8 października 2017 - 11:00
56. Sztorm Mosty 4 - 1 Polonia Gdańsk 8 października 2017 - 11:00
Kolejka 9 - 14/15. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Polonia Gdańsk 0 - 2 Bałtyk II Gdynia 14 października 2017 - 13:00
58. KP Gdynia AP 0 - 5 Sztorm Mosty 14 października 2017 - 11:00
59. MKS Władysławowo 5 - 3 TeamSpirit Gdańsk
60. Arka II Gdynia SI 1 - 1 Olimpic Gdańsk 14 października 2017 - 14:00
61. Stolem Gniewino 5 - 3 Korona Żelistrzewo 14 października 2017 - 11:00
62. GOSRiT Luzino 2 - 3 Czarni Pruszcz Gdański
63. Orkan Rumia MKS 2 - 1 Iskra Gdynia 14 października 2017 - 11:00
Kolejka 10 - 21/22. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. Bałtyk II Gdynia 0 - 1 Iskra Gdynia 21 października 2017 - 09:00
65. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 5 Orkan Rumia MKS 22 października 2017 - 13:30
66. Korona Żelistrzewo 6 - 3 GOSRiT Luzino
67. Olimpic Gdańsk 3 - 2 Stolem Gniewino 22 października 2017 - 11:00
68. TeamSpirit Gdańsk 4 - 1 Arka II Gdynia SI 21 października 2017 - 10:00
69. Sztorm Mosty 4 - 1 MKS Władysławowo
70. Polonia Gdańsk 0 - 5 KP Gdynia AP 22 października 2017 - 14:00
Kolejka 11 - 28/29. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. KP Gdynia AP 2 - 1 Bałtyk II Gdynia 23 sierpnia 2017 - 09:00
72. MKS Władysławowo 4 - 2 Polonia Gdańsk 18 listopada 2017 - 11:00
73. Arka II Gdynia SI 2 - 2 Sztorm Mosty 28 października 2017 - 14:00
74. Stolem Gniewino 1 - 0 TeamSpirit Gdańsk 28 października 2017 - 11:00
75. GOSRiT Luzino 1 - 1 Olimpic Gdańsk
76. Orkan Rumia MKS 1 - 5 Korona Żelistrzewo 28 października 2017 - 11:00
77. Iskra Gdynia 1 - 2 Czarni Pruszcz Gdański 29 października 2017 - 19:00
Kolejka 12 - 4/5. listopada 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
78. Bałtyk II Gdynia 2 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 5 listopada 2017 - 17:00
79. Korona Żelistrzewo 4 - 0 Iskra Gdynia 5 listopada 2017 - 12:00
80. Olimpic Gdańsk 2 - 6 Orkan Rumia MKS 5 listopada 2017 - 18:00
81. TeamSpirit Gdańsk 0 - 1 GOSRiT Luzino
82. Sztorm Mosty 2 - 1 Stolem Gniewino 5 listopada 2017 - 11:00
83. Polonia Gdańsk 1 - 7 Arka II Gdynia SI 4 listopada 2017 - 10:00
84. KP Gdynia AP 3 - 0 MKS Władysławowo
Kolejka 13 - 11/12. listopada 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. MKS Władysławowo 2 - 3 Bałtyk II Gdynia
86. Arka II Gdynia SI 2 - 0 KP Gdynia AP 12 listopada 2017 - 09:00
87. Stolem Gniewino 8 - 2 Polonia Gdańsk 11 listopada 2017 - 11:00
88. GOSRiT Luzino 1 - 3 Sztorm Mosty
89. Orkan Rumia MKS 0 - 3 TeamSpirit Gdańsk 11 listopada 2017 - 11:00
90. Iskra Gdynia 2 - 1 Olimpic Gdańsk 12 listopada 2017 - 13:00
91. Czarni Pruszcz Gdański 2 - 2 Korona Żelistrzewo 12 listopada 2017 - 13:00
Kolejka 14 - 24/25. marca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
92. Bałtyk II Gdynia 5 - 5 Korona Żelistrzewo 25 marca 2018 - 17:00
93. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 4 Olimpic Gdańsk 25 marca 2018 - 11:00
94. Iskra Gdynia 3 - 0 TeamSpirit Gdańsk 25 marca 2018 - 13:00
95. Orkan Rumia MKS 2 - 5 Sztorm Mosty 24 marca 2018 - 11:00
96. GOSRiT Luzino 5 - 0 Polonia Gdańsk
97. Stolem Gniewino 3 - 4 KP Gdynia AP 25 marca 2018 - 13:00
98. Arka II Gdynia SI 3 - 0 MKS Władysławowo
Kolejka 15 - 28/31. marca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
99. Arka II Gdynia SI 4 - 0 Bałtyk II Gdynia 28 marca 2018 - 16:00
100. MKS Władysławowo 0 - 3 Stolem Gniewino
101. KP Gdynia AP 2 - 2 GOSRiT Luzino
102. Polonia Gdańsk 0 - 3 Orkan Rumia MKS 31 marca 2018 - 13:00
103. Sztorm Mosty 2 - 1 Iskra Gdynia 31 marca 2018 - 11:00
104. TeamSpirit Gdańsk 2 - 4 Czarni Pruszcz Gdański 29 marca 2018 - 11:00
105. Olimpic Gdańsk 0 - 4 Korona Żelistrzewo 29 marca 2018 - 19:00
Kolejka 16 - 7/8. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
106. Bałtyk II Gdynia 3 - 1 Olimpic Gdańsk 7 kwietnia 2018 - 15:00
107. Korona Żelistrzewo 9 - 2 TeamSpirit Gdańsk 8 kwietnia 2018 - 13:30
108. Czarni Pruszcz Gdański 3 - 1 Sztorm Mosty 8 kwietnia 2018 - 15:00
109. Iskra Gdynia 2 - 1 Polonia Gdańsk 7 kwietnia 2018 - 11:00
110. Orkan Rumia MKS 4 - 2 KP Gdynia AP 7 kwietnia 2018 - 11:00
111. GOSRiT Luzino 3 - 0 MKS Władysławowo
112. Stolem Gniewino 4 - 1 Arka II Gdynia SI 8 kwietnia 2018 - 13:00
Kolejka 17 - 14/15. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
113. Stolem Gniewino 4 - 2 Bałtyk II Gdynia 15 kwietnia 2018 - 13:00
114. Arka II Gdynia SI 5 - 1 GOSRiT Luzino
115. MKS Władysławowo 0 - 3 Orkan Rumia MKS
116. KP Gdynia AP 0 - 2 Iskra Gdynia 14 kwietnia 2018 - 09:00
117. Polonia Gdańsk 1 - 7 Czarni Pruszcz Gdański 14 kwietnia 2018 - 18:00
118. Sztorm Mosty 1 - 3 Korona Żelistrzewo 15 kwietnia 2018 - 11:00
119. TeamSpirit Gdańsk 3 - 7 Olimpic Gdańsk 14 kwietnia 2018 - 19:30
Kolejka 18 - 21/22. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
120. Bałtyk II Gdynia 1 - 0 TeamSpirit Gdańsk 21 kwietnia 2018 - 11:00
121. Olimpic Gdańsk 5 - 3 Sztorm Mosty 22 kwietnia 2018 - 15:00
122. Korona Żelistrzewo 10 - 0 Polonia Gdańsk 22 kwietnia 2018 - 13:30
123. Czarni Pruszcz Gdański 2 - 4 KP Gdynia AP 22 kwietnia 2018 - 13:00
124. Iskra Gdynia 3 - 0 MKS Władysławowo
125. Orkan Rumia MKS 0 - 9 Arka II Gdynia SI 21 kwietnia 2018 - 13:30
126. GOSRiT Luzino 2 - 1 Stolem Gniewino
Kolejka 19 - 28/29. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
127. GOSRiT Luzino 1 - 1 Bałtyk II Gdynia
128. Stolem Gniewino 4 - 2 Orkan Rumia MKS 29 kwietnia 2018 - 13:00
129. Arka II Gdynia SI 2 - 1 Iskra Gdynia 28 kwietnia 2018 - 12:00
130. MKS Władysławowo 0 - 3 Czarni Pruszcz Gdański
131. KP Gdynia AP 0 - 6 Korona Żelistrzewo 28 kwietnia 2018 - 15:00
132. Polonia Gdańsk 2 - 9 Olimpic Gdańsk 28 kwietnia 2018 - 19:00
133. Sztorm Mosty 5 - 2 TeamSpirit Gdańsk 29 kwietnia 2018 - 11:00
Kolejka 20 - 5/6. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
134. Bałtyk II Gdynia 4 - 4 Sztorm Mosty 5 maja 2018 - 11:00
135. TeamSpirit Gdańsk 5 - 2 Polonia Gdańsk 6 maja 2018 - 11:30
136. Olimpic Gdańsk 2 - 3 KP Gdynia AP 6 maja 2018 - 17:00
137. Korona Żelistrzewo 3 - 0 MKS Władysławowo
138. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 0 Arka II Gdynia SI 6 maja 2018 - 13:00
139. Iskra Gdynia 2 - 0 Stolem Gniewino 6 maja 2018 - 13:00
140. Orkan Rumia MKS 5 - 5 GOSRiT Luzino
Kolejka 21 - 12/13. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
141. Orkan Rumia MKS 4 - 3 Bałtyk II Gdynia 12 maja 2018 - 13:00
142. GOSRiT Luzino 4 - 4 Iskra Gdynia
143. Stolem Gniewino 1 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 13 maja 2018 - 13:00
144. Arka II Gdynia SI 3 - 0 Korona Żelistrzewo 12 maja 2018 - 12:00
145. MKS Władysławowo 0 - 3 Olimpic Gdańsk
146. KP Gdynia AP 3 - 0 TeamSpirit Gdańsk 12 maja 2018 - 19:00
147. Polonia Gdańsk 1 - 15 Sztorm Mosty 12 maja 2018 - 19:00
Kolejka 22 - 19/20. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
148. Bałtyk II Gdynia 3 - 1 Polonia Gdańsk 20 maja 2018 - 15:00
149. Sztorm Mosty 4 - 0 KP Gdynia AP 20 maja 2018 - 11:00
150. TeamSpirit Gdańsk 3 - 0 MKS Władysławowo
151. Olimpic Gdańsk 4 - 2 Arka II Gdynia SI 19 maja 2018 - 14:00
152. Korona Żelistrzewo 6 - 3 Stolem Gniewino 20 maja 2018 - 13:30
153. Czarni Pruszcz Gdański 7 - 1 GOSRiT Luzino
154. Iskra Gdynia 2 - 1 Orkan Rumia MKS 20 maja 2018 - 13:00
Kolejka 23 - 26/27. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
155. Iskra Gdynia 1 - 5 Bałtyk II Gdynia 26 maja 2018 - 09:00
156. Orkan Rumia MKS 1 - 1 Czarni Pruszcz Gdański 26 maja 2018 - 13:00
157. GOSRiT Luzino 2 - 5 Korona Żelistrzewo
158. Stolem Gniewino 2 - 3 Olimpic Gdańsk 27 maja 2018 - 13:00
159. Arka II Gdynia SI 7 - 3 TeamSpirit Gdańsk 26 maja 2018 - 12:00
160. MKS Władysławowo 0 - 3 Sztorm Mosty
161. KP Gdynia AP 4 - 0 Polonia Gdańsk 26 maja 2018 - 11:00
Kolejka 24 - 2/3. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
162. Bałtyk II Gdynia 1 - 6 KP Gdynia AP 17 marca 2018 - 13:00
163. Polonia Gdańsk 3 - 0 MKS Władysławowo
164. Sztorm Mosty 4 - 0 Arka II Gdynia SI 3 czerwca 2018 - 11:00
vo
165. TeamSpirit Gdańsk 1 - 3 Stolem Gniewino 2 czerwca 2018 - 14:00
166. Olimpic Gdańsk 5 - 4 GOSRiT Luzino
167. Korona Żelistrzewo 6 - 2 Orkan Rumia MKS 3 czerwca 2018 - 13:30
168. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 1 Iskra Gdynia 3 czerwca 2018 - 18:00
Kolejka 25 - 9/10. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
169. Czarni Pruszcz Gdański 2 - 6 Bałtyk II Gdynia 10 czerwca 2018 - 15:00
170. Iskra Gdynia 3 - 5 Korona Żelistrzewo 10 czerwca 2018 - 11:00
171. Orkan Rumia MKS 2 - 2 Olimpic Gdańsk 9 czerwca 2018 - 11:00
172. GOSRiT Luzino 2 - 0 TeamSpirit Gdańsk
173. Stolem Gniewino 5 - 4 Sztorm Mosty 10 czerwca 2018 - 13:00
174. Arka II Gdynia SI 13 - 0 Polonia Gdańsk 12 czerwca 2018 - 17:00
175. MKS Władysławowo 0 - 3 KP Gdynia AP
Kolejka 26 - 16/17. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
176. Bałtyk II Gdynia 3 - 0 MKS Władysławowo
177. KP Gdynia AP 1 - 0 Arka II Gdynia SI 30 maja 2018 - 16:00
178. Polonia Gdańsk 2 - 7 Stolem Gniewino 17 czerwca 2018 - 15:00
179. Sztorm Mosty 2 - 1 GOSRiT Luzino
180. TeamSpirit Gdańsk 4 - 3 Orkan Rumia MKS 16 czerwca 2018 - 14:30
181. Olimpic Gdańsk 4 - 0 Iskra Gdynia 16 czerwca 2018 - 16:00
182. Korona Żelistrzewo 5 - 3 Czarni Pruszcz Gdański 17 czerwca 2018 - 13:30




© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE