ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2018 W PRZODKOWIE - 13 KATEGORII WIEKOWYCH
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2007/2008 - 25.11.2018 (NIEDZIELA) - WOLNE MIEJSCA
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2002/2003 - 02.12.2018 (NIEDZIELA) - WOLNE MIEJSCA
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2005/2006 - 08.12.2018 (SOBOTA) - WOLNE MIEJSCA
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2008/2009 - 09.12.2018 (NIEDZIELA) - WOLNE MIEJSCA
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




Pomorska Liga Juniorów D1 - sezon 2017/2018



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Jantar Ustka 26 62 20 2 4 65 - 24 2 3 1 0 1 4 - 4
2. Jedynka Reda 26 62 20 2 4 85 - 29 2 3 1 0 1 4 - 4
3. Jaguar Gdańsk 26 61 19 4 3 82 - 21
4. Gryf Tczew MKS 26 48 16 0 10 90 - 52
5. Gedania Gdańsk 26 47 14 5 7 66 - 33
6. Chojniczanka Chojnice 26 45 14 3 9 72 - 45
7. Arka Gdynia SI 26 37 12 1 13 44 - 42
8. Lechia Gdańsk 26 36 12 0 14 55 - 53 2 6 2 0 0 6 - 1
9. Rodło Kwidzyn 26 36 10 6 10 31 - 33 2 0 0 0 2 1 - 6
10. Pogoń Lębork 26 28 9 1 16 24 - 37
11. KP Starogard Gdański 26 25 8 1 17 44 - 90
12. MKS Debrzno 26 18 6 0 20 45 - 97
13. Akademia Sportowa Pomorze 26 15 5 0 21 34 - 98
14. Beniaminek 03 Starogard Gdański 26 13 4 1 21 29 - 112
Ostatni komentarz dodał zibi 17.06.2018, 20:47:42



Kolejka 1 - 19/20. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Gryf Tczew MKS 6 - 2 Beniaminek 03 Starogard Gdański
2. KP Starogard Gdański 0 - 4 Chojniczanka Chojnice 23 sierpnia 2017 - 18:00
3. Jaguar Gdańsk 1 - 0 Arka Gdynia SI 30 sierpnia 2017
4. Gedania Gdańsk 1 - 1 Pogoń Lębork 6 września 2017
5. Jedynka Reda 4 - 2 Jantar Ustka
6. MKS Debrzno 3 - 1 Rodło Kwidzyn
7. Akademia Sportowa Pomorze 2 - 3 Lechia Gdańsk
Kolejka 2 - 26/27. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
8. Beniaminek 03 Starogard Gdański 4 - 6 Lechia Gdańsk
9. Rodło Kwidzyn 3 - 1 Akademia Sportowa Pomorze
10. Jantar Ustka 3 - 1 MKS Debrzno
11. Pogoń Lębork 0 - 3 Jedynka Reda
12. Arka Gdynia SI 1 - 1 Gedania Gdańsk 20 września 2017
13. Chojniczanka Chojnice 0 - 0 Jaguar Gdańsk
14. Gryf Tczew MKS 5 - 0 KP Starogard Gdański
Kolejka 3 - 2/3. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
15. KP Starogard Gdański 3 - 3 Beniaminek 03 Starogard Gdański
16. Jaguar Gdańsk 4 - 2 Gryf Tczew MKS 13 września 2017
17. Gedania Gdańsk 3 - 0 Chojniczanka Chojnice
18. Jedynka Reda 4 - 1 Arka Gdynia SI
19. MKS Debrzno 0 - 2 Pogoń Lębork
20. Akademia Sportowa Pomorze 1 - 6 Jantar Ustka
21. Lechia Gdańsk 3 - 1 Rodło Kwidzyn
Kolejka 4 - 9/10. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
22. Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 1 Rodło Kwidzyn
23. Jantar Ustka 1 - 2 Lechia Gdańsk 12 września 2017
24. Pogoń Lębork 2 - 1 Akademia Sportowa Pomorze
25. Arka Gdynia SI 3 - 0 MKS Debrzno
26. Chojniczanka Chojnice 2 - 3 Jedynka Reda
27. Gryf Tczew MKS 3 - 2 Gedania Gdańsk
28. KP Starogard Gdański 0 - 2 Jaguar Gdańsk
Kolejka 5 - 16/17. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
29. Jaguar Gdańsk 8 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański
30. Gedania Gdańsk 7 - 2 KP Starogard Gdański
31. Jedynka Reda 4 - 2 Gryf Tczew MKS
32. MKS Debrzno 0 - 2 Chojniczanka Chojnice 31 października 2017 - 15:00
33. Akademia Sportowa Pomorze 1 - 0 Arka Gdynia SI
34. Lechia Gdańsk 1 - 0 Pogoń Lębork
35. Rodło Kwidzyn 0 - 3 Jantar Ustka
Kolejka 6 - 23/24. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 4 Jantar Ustka
37. Pogoń Lębork 0 - 1 Rodło Kwidzyn
38. Arka Gdynia SI 1 - 0 Lechia Gdańsk
39. Chojniczanka Chojnice 2 - 1 Akademia Sportowa Pomorze
40. Gryf Tczew MKS 3 - 4 MKS Debrzno
41. KP Starogard Gdański 0 - 6 Jedynka Reda
42. Jaguar Gdańsk 0 - 0 Gedania Gdańsk
Kolejka 7 - 30 września /1. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Gedania Gdańsk 6 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański
44. Jedynka Reda 2 - 3 Jaguar Gdańsk 4 października 2017 - 17:30
45. MKS Debrzno 0 - 4 KP Starogard Gdański
46. Akademia Sportowa Pomorze 1 - 9 Gryf Tczew MKS
47. Lechia Gdańsk 2 - 3 Chojniczanka Chojnice
48. Rodło Kwidzyn 3 - 0 Arka Gdynia SI
49. Jantar Ustka 2 - 0 Pogoń Lębork
Kolejka 8 - 7/8. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
50. Beniaminek 03 Starogard Gdański 2 - 1 Pogoń Lębork
51. Arka Gdynia SI 0 - 3 Jantar Ustka
52. Chojniczanka Chojnice 1 - 1 Rodło Kwidzyn
53. Gryf Tczew MKS 4 - 0 Lechia Gdańsk
54. KP Starogard Gdański 3 - 1 Akademia Sportowa Pomorze
55. Jaguar Gdańsk 4 - 2 MKS Debrzno
56. Gedania Gdańsk 3 - 4 Jedynka Reda
Kolejka 9 - 14/15. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Jedynka Reda 4 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański
58. MKS Debrzno 1 - 3 Gedania Gdańsk
59. Akademia Sportowa Pomorze 0 - 7 Jaguar Gdańsk
60. Lechia Gdańsk 1 - 2 KP Starogard Gdański
61. Rodło Kwidzyn 1 - 3 Gryf Tczew MKS
62. Jantar Ustka 2 - 1 Chojniczanka Chojnice
63. Pogoń Lębork 0 - 3 Arka Gdynia SI
Kolejka 10 - 21/22. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 3 Arka Gdynia SI
65. Chojniczanka Chojnice 0 - 2 Pogoń Lębork
66. Gryf Tczew MKS 7 - 2 Jantar Ustka
67. KP Starogard Gdański 2 - 0 Rodło Kwidzyn
68. Jaguar Gdańsk 1 - 0 Lechia Gdańsk
69. Gedania Gdańsk 3 - 0 Akademia Sportowa Pomorze
70. Jedynka Reda 4 - 1 MKS Debrzno
Kolejka 11 - 28/29. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. MKS Debrzno 0 - 3 Beniaminek 03 Starogard Gdański 28 października 2017 - 15:00
72. Akademia Sportowa Pomorze 0 - 6 Jedynka Reda
73. Lechia Gdańsk 2 - 3 Gedania Gdańsk
74. Rodło Kwidzyn 1 - 4 Jaguar Gdańsk
75. Jantar Ustka 7 - 0 KP Starogard Gdański
76. Pogoń Lębork 1 - 3 Gryf Tczew MKS
77. Arka Gdynia SI 1 - 3 Chojniczanka Chojnice
Kolejka 12 - 4/5. listopada 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
78. Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 7 Chojniczanka Chojnice
79. Gryf Tczew MKS 4 - 1 Arka Gdynia SI
80. KP Starogard Gdański 0 - 1 Pogoń Lębork
81. Jaguar Gdańsk 0 - 0 Jantar Ustka
82. Gedania Gdańsk 1 - 0 Rodło Kwidzyn
83. Jedynka Reda 4 - 0 Lechia Gdańsk
84. MKS Debrzno 6 - 1 Akademia Sportowa Pomorze
Kolejka 13 - 11/12. listopada 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. Akademia Sportowa Pomorze 4 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański
86. Lechia Gdańsk 5 - 3 MKS Debrzno
87. Rodło Kwidzyn 0 - 0 Jedynka Reda
88. Jantar Ustka 2 - 2 Gedania Gdańsk
89. Pogoń Lębork 0 - 4 Jaguar Gdańsk
90. Arka Gdynia SI 7 - 1 KP Starogard Gdański
91. Chojniczanka Chojnice 2 - 1 Gryf Tczew MKS
Kolejka 14 - 24/25. marca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
92. Beniaminek 03 Starogard Gdański 2 - 7 Gryf Tczew MKS 24 marca 2018 - 11:00
93. Chojniczanka Chojnice 9 - 3 KP Starogard Gdański 25 marca 2018 - 13:30
94. Arka Gdynia SI 2 - 4 Jaguar Gdańsk 25 kwietnia 2018 - 15:45
95. Pogoń Lębork 0 - 2 Gedania Gdańsk 11 kwietnia 2018 - 15:00
96. Jantar Ustka 2 - 0 Jedynka Reda
97. Rodło Kwidzyn 1 - 2 MKS Debrzno 24 marca 2018 - 11:00
98. Lechia Gdańsk 4 - 1 Akademia Sportowa Pomorze 24 marca 2018 - 17:00
Kolejka 15 - 28/31. marca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
99. Lechia Gdańsk 4 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański 31 marca 2018 - 11:00
100. Akademia Sportowa Pomorze 1 - 2 Rodło Kwidzyn
101. MKS Debrzno 1 - 2 Jantar Ustka
102. Jedynka Reda 2 - 0 Pogoń Lębork
103. Gedania Gdańsk 1 - 2 Arka Gdynia SI
104. Jaguar Gdańsk 4 - 1 Chojniczanka Chojnice 6 czerwca 2018 - 17:00
105. KP Starogard Gdański 1 - 4 Gryf Tczew MKS
Kolejka 16 - 7/8. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
106. Beniaminek 03 Starogard Gdański 2 - 1 KP Starogard Gdański
107. Gryf Tczew MKS 1 - 0 Jaguar Gdańsk
108. Chojniczanka Chojnice 1 - 3 Gedania Gdańsk
109. Arka Gdynia SI 2 - 0 Jedynka Reda
110. Pogoń Lębork 2 - 1 MKS Debrzno
111. Jantar Ustka 4 - 0 Akademia Sportowa Pomorze
112. Rodło Kwidzyn 0 - 3 Lechia Gdańsk
Kolejka 17 - 14/15. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
113. Rodło Kwidzyn 4 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański
114. Lechia Gdańsk 0 - 2 Jantar Ustka 25 kwietnia 2018 - 13:00
115. Akademia Sportowa Pomorze 2 - 1 Pogoń Lębork
116. MKS Debrzno 0 - 2 Arka Gdynia SI
117. Jedynka Reda 3 - 2 Chojniczanka Chojnice
118. Gedania Gdańsk 5 - Gryf Tczew MKS
119. Jaguar Gdańsk 6 - 2 KP Starogard Gdański
Kolejka 18 - 21/22. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
120. Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 9 Jaguar Gdańsk
121. KP Starogard Gdański 1 - 2 Gedania Gdańsk
122. Gryf Tczew MKS 0 - 2 Jedynka Reda
123. Chojniczanka Chojnice 10 - 3 MKS Debrzno
124. Arka Gdynia SI 2 - 0 Akademia Sportowa Pomorze
125. Pogoń Lębork 2 - 0 Lechia Gdańsk
126. Jantar Ustka 2 - 0 Rodło Kwidzyn
Kolejka 19 - 28/29. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
127. Jantar Ustka 5 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański
128. Rodło Kwidzyn 1 - 0 Pogoń Lębork
129. Lechia Gdańsk 1 - 2 Arka Gdynia SI
130. Akademia Sportowa Pomorze 3 - 5 Chojniczanka Chojnice
131. MKS Debrzno 3 - 5 Gryf Tczew MKS
132. Jedynka Reda 6 - 0 KP Starogard Gdański
133. Gedania Gdańsk 3 - 1 Jaguar Gdańsk
Kolejka 20 - 5/6. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
134. Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 0 Gedania Gdańsk
135. Jaguar Gdańsk 1 - 0 Jedynka Reda 30 maja 2018 - 15:00
136. KP Starogard Gdański 6 - 1 MKS Debrzno
137. Gryf Tczew MKS 7 - 1 Akademia Sportowa Pomorze
138. Chojniczanka Chojnice 0 - 3 Lechia Gdańsk
139. Arka Gdynia SI 0 - 2 Rodło Kwidzyn
140. Pogoń Lębork 0 - 1 Jantar Ustka
Kolejka 21 - 12/13. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
141. Pogoń Lębork 3 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański
142. Jantar Ustka 3 - 1 Arka Gdynia SI
143. Rodło Kwidzyn 1 - 1 Chojniczanka Chojnice 23 maja 2018 - 18:00
144. Lechia Gdańsk 4 - 5 Gryf Tczew MKS
145. Akademia Sportowa Pomorze 1 - 2 KP Starogard Gdański
146. MKS Debrzno 0 - 7 Jaguar Gdańsk
147. Jedynka Reda 1 - 0 Gedania Gdańsk 17 maja 2018 - 18:00
Kolejka 22 - 19/20. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
148. Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 5 Jedynka Reda
149. Gedania Gdańsk 8 - 1 MKS Debrzno 22 maja 2018 - 17:30
150. Jaguar Gdańsk 8 - 1 Akademia Sportowa Pomorze
151. KP Starogard Gdański 4 - 2 Lechia Gdańsk
152. Gryf Tczew MKS 1 - 2 Rodło Kwidzyn
153. Chojniczanka Chojnice 0 - 1 Jantar Ustka
154. Arka Gdynia SI 0 - 1 Pogoń Lębork
Kolejka 23 - 26/27. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
155. Arka Gdynia SI 5 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański
156. Pogoń Lębork 0 - 1 Chojniczanka Chojnice
157. Jantar Ustka 2 - 1 Gryf Tczew MKS
158. Rodło Kwidzyn 4 - 1 KP Starogard Gdański
159. Lechia Gdańsk 2 - 1 Jaguar Gdańsk
160. Akademia Sportowa Pomorze 1 - 4 Gedania Gdańsk
161. MKS Debrzno 5 - 9 Jedynka Reda 6 czerwca 2018 - 18:00
Kolejka 24 - 2/3. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
162. Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 4 MKS Debrzno
163. Jedynka Reda 6 - 0 Akademia Sportowa Pomorze
164. Gedania Gdańsk 1 - 4 Lechia Gdańsk 5 czerwca 2018 - 16:00
165. Jaguar Gdańsk 1 - 1 Rodło Kwidzyn
166. KP Starogard Gdański 0 - 1 Jantar Ustka
167. Gryf Tczew MKS 4 - 1 Pogoń Lębork
168. Chojniczanka Chojnice 3 - 0 Arka Gdynia SI
Kolejka 25 - 9/10. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
169. Chojniczanka Chojnice 8 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański
170. Arka Gdynia SI 1 - 0 Gryf Tczew MKS
171. Pogoń Lębork 4 - 1 KP Starogard Gdański
172. Jantar Ustka 0 - 1 Jaguar Gdańsk
173. Rodło Kwidzyn 0 - 0 Gedania Gdańsk 9 czerwca 2018 - 13:30
174. Lechia Gdańsk 2 - 3 Jedynka Reda
175. Akademia Sportowa Pomorze 5 - 1 MKS Debrzno
Kolejka 26 - 16/17. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (1) 
176. Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 4 Akademia Sportowa Pomorze
177. MKS Debrzno 2 - 1 Lechia Gdańsk
178. Jedynka Reda 0 - 0 Rodło Kwidzyn 17 czerwca 2018 - 11:00
179. Gedania Gdańsk 2 - 3 Jantar Ustka
180. Jaguar Gdańsk 1 - 0 Pogoń Lębork
181. KP Starogard Gdański 5 - 4 Arka Gdynia SI
182. Gryf Tczew MKS 3 - 4 Chojniczanka Chojnice




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE