MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




Pomorska Liga Juniorów D1 - sezon 2017/2018



MECZE BEZPO¦REDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Jantar Ustka 22 53 17 2 3 59 - 20
2. Jedynka Reda 21 52 17 1 3 67 - 21
3. Jaguar Gdańsk 20 48 15 3 2 73 - 17
4. Gryf Tczew MKS 22 45 15 0 7 82 - 44
5. Gedania Gdańsk 22 43 13 4 5 59 - 25
6. Chojniczanka Chojnice 21 33 10 3 8 55 - 37
7. Arka Gdynia SI 22 31 10 1 11 34 - 34
8. Lechia Gdańsk 22 30 10 0 12 46 - 46 2 6 2 0 0 6 - 1
9. Rodło Kwidzyn 22 30 9 3 10 26 - 31 2 0 0 0 2 1 - 6
10. Pogoń Lębork 22 25 8 1 13 19 - 30
11. KP Starogard Gdański 22 22 7 1 14 37 - 77
12. Beniaminek 03 Starogard Gdański 22 13 4 1 17 26 - 91
13. MKS Debrzno 22 12 4 0 18 33 - 81
14. Akademia Sportowa Pomorze 22 9 3 0 19 24 - 86




Runda wiosenna 2018: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 14 - 24/25. marca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Beniaminek 03 Starogard Gdański 2 - 7 Gryf Tczew MKS 24 marca 2018 - 11:00
2. Chojniczanka Chojnice 9 - 3 KP Starogard Gdański 25 marca 2018 - 13:30
3. Arka Gdynia SI 2 - 4 Jaguar Gdańsk 25 kwietnia 2018 - 15:45
4. Pogoń Lębork 0 - 2 Gedania Gdańsk 11 kwietnia 2018 - 15:00
5. Jantar Ustka 2 - 0 Jedynka Reda
6. Rodło Kwidzyn 1 - 2 MKS Debrzno 24 marca 2018 - 11:00
7. Lechia Gdańsk 4 - 1 Akademia Sportowa Pomorze 24 marca 2018 - 17:00
Kolejka 15 - 28/31. marca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
8. Lechia Gdańsk 4 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański 31 marca 2018 - 11:00
9. Akademia Sportowa Pomorze 1 - 2 Rodło Kwidzyn
10. MKS Debrzno 1 - 2 Jantar Ustka
11. Jedynka Reda 2 - 0 Pogoń Lębork
12. Gedania Gdańsk 1 - 2 Arka Gdynia SI
13. Jaguar Gdańsk - Chojniczanka Chojnice 6 czerwca 2018 - 17:00
14. KP Starogard Gdański 1 - 4 Gryf Tczew MKS
Kolejka 16 - 7/8. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
15. Beniaminek 03 Starogard Gdański 2 - 1 KP Starogard Gdański
16. Gryf Tczew MKS 1 - 0 Jaguar Gdańsk
17. Chojniczanka Chojnice 1 - 3 Gedania Gdańsk
18. Arka Gdynia SI 2 - 0 Jedynka Reda
19. Pogoń Lębork 2 - 1 MKS Debrzno
20. Jantar Ustka 4 - 0 Akademia Sportowa Pomorze
21. Rodło Kwidzyn 0 - 3 Lechia Gdańsk
Kolejka 17 - 14/15. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
22. Rodło Kwidzyn 4 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański
23. Lechia Gdańsk 0 - 2 Jantar Ustka 25 kwietnia 2018 - 13:00
24. Akademia Sportowa Pomorze 2 - 1 Pogoń Lębork
25. MKS Debrzno 0 - 2 Arka Gdynia SI
26. Jedynka Reda 3 - 2 Chojniczanka Chojnice
27. Gedania Gdańsk 5 - Gryf Tczew MKS
28. Jaguar Gdańsk 6 - 2 KP Starogard Gdański
Kolejka 18 - 21/22. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
29. Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 9 Jaguar Gdańsk
30. KP Starogard Gdański 1 - 2 Gedania Gdańsk
31. Gryf Tczew MKS 0 - 2 Jedynka Reda
32. Chojniczanka Chojnice 10 - 3 MKS Debrzno
33. Arka Gdynia SI 2 - 0 Akademia Sportowa Pomorze
34. Pogoń Lębork 2 - 0 Lechia Gdańsk
35. Jantar Ustka 2 - 0 Rodło Kwidzyn
Kolejka 19 - 28/29. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. Jantar Ustka 5 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański
37. Rodło Kwidzyn 1 - 0 Pogoń Lębork
38. Lechia Gdańsk 1 - 2 Arka Gdynia SI
39. Akademia Sportowa Pomorze 3 - 5 Chojniczanka Chojnice
40. MKS Debrzno 3 - 5 Gryf Tczew MKS
41. Jedynka Reda 6 - 0 KP Starogard Gdański
42. Gedania Gdańsk 3 - 1 Jaguar Gdańsk
Kolejka 20 - 5/6. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 0 Gedania Gdańsk
44. Jaguar Gdańsk - Jedynka Reda 30 maja 2018 - 15:00
45. KP Starogard Gdański 6 - 1 MKS Debrzno
46. Gryf Tczew MKS 7 - 1 Akademia Sportowa Pomorze
47. Chojniczanka Chojnice 0 - 3 Lechia Gdańsk
48. Arka Gdynia SI 0 - 2 Rodło Kwidzyn
49. Pogoń Lębork 0 - 1 Jantar Ustka
Kolejka 21 - 12/13. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
50. Pogoń Lębork 3 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański
51. Jantar Ustka 3 - 1 Arka Gdynia SI
52. Rodło Kwidzyn 1 - 1 Chojniczanka Chojnice 23 maja 2018 - 18:00
53. Lechia Gdańsk 4 - 5 Gryf Tczew MKS
54. Akademia Sportowa Pomorze 1 - 2 KP Starogard Gdański
55. MKS Debrzno 0 - 7 Jaguar Gdańsk
56. Jedynka Reda 1 - 0 Gedania Gdańsk 17 maja 2018 - 18:00
Kolejka 22 - 19/20. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 5 Jedynka Reda
58. Gedania Gdańsk 8 - 1 MKS Debrzno 22 maja 2018 - 17:30
59. Jaguar Gdańsk 8 - 1 Akademia Sportowa Pomorze
60. KP Starogard Gdański 4 - 2 Lechia Gdańsk
61. Gryf Tczew MKS 1 - 2 Rodło Kwidzyn
62. Chojniczanka Chojnice 0 - 1 Jantar Ustka
63. Arka Gdynia SI 0 - 1 Pogoń Lębork
Kolejka 23 - 26/27. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. Arka Gdynia SI - Beniaminek 03 Starogard Gdański
65. Pogoń Lębork - Chojniczanka Chojnice
66. Jantar Ustka - Gryf Tczew MKS
67. Rodło Kwidzyn - KP Starogard Gdański
68. Lechia Gdańsk - Jaguar Gdańsk
69. Akademia Sportowa Pomorze - Gedania Gdańsk
70. MKS Debrzno - Jedynka Reda
Kolejka 24 - 2/3. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. Beniaminek 03 Starogard Gdański - MKS Debrzno
72. Jedynka Reda - Akademia Sportowa Pomorze
73. Gedania Gdańsk - Lechia Gdańsk
74. Jaguar Gdańsk - Rodło Kwidzyn
75. KP Starogard Gdański - Jantar Ustka
76. Gryf Tczew MKS - Pogoń Lębork
77. Chojniczanka Chojnice - Arka Gdynia SI


Kolejka 25 - 9/10. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
78. Chojniczanka Chojnice - Beniaminek 03 Starogard Gdański
79. Arka Gdynia SI - Gryf Tczew MKS
80. Pogoń Lębork - KP Starogard Gdański
81. Jantar Ustka - Jaguar Gdańsk
82. Rodło Kwidzyn - Gedania Gdańsk
83. Lechia Gdańsk - Jedynka Reda
84. Akademia Sportowa Pomorze - MKS Debrzno
Kolejka 26 - 16/17. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. Beniaminek 03 Starogard Gdański - Akademia Sportowa Pomorze
86. MKS Debrzno - Lechia Gdańsk
87. Jedynka Reda - Rodło Kwidzyn
88. Gedania Gdańsk - Jantar Ustka
89. Jaguar Gdańsk - Pogoń Lębork
90. KP Starogard Gdański - Arka Gdynia SI
91. Gryf Tczew MKS - Chojniczanka Chojnice


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE