MENU
ROZGRYWKI 19/20
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA




Pomorska Liga Juniorów C2 - sezon 2017/2018



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Arka Gdynia SI 26 74 24 2 0 136 - 19
2. Jaguar Gdańsk 26 73 24 1 1 129 - 15
3. Chojniczanka Chojnice 26 51 15 6 5 76 - 36
4. Beniaminek 03 Starogard Gdański 26 46 14 4 8 82 - 58 2 4 1 1 0 9 - 7
5. Lechia Gdańsk 26 46 15 1 10 84 - 45 2 1 0 1 1 7 - 9
6. Cartusia Kartuzy 26 40 12 4 10 84 - 55
7. Gryf Słupsk KS 26 36 11 3 12 43 - 58 2 3 1 0 1 3 - 3
8. Gryf Tczew MKS 26 36 11 3 12 56 - 72 2 3 1 0 1 3 - 3
9. Bałtyk Gdynia AP 26 34 11 1 14 48 - 72
10. Gedania Gdańsk 26 32 10 2 14 53 - 68
11. AP Gdynia Dąbrowa 26 24 8 0 18 62 - 102
12. U-2 Bytów 26 17 5 2 19 33 - 95
13. KP Gdynia AP 26 14 4 2 20 25 - 102
14. Jantar Ustka 26 7 2 1 23 30 - 144



Kolejka 1 - 19/20. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Beniaminek 03 Starogard Gdański 2 - 2 KP Gdynia AP 20 sierpnia 2017 - 11:00
2. Cartusia Kartuzy 3 - 3 Arka Gdynia SI 20 sierpnia 2017 - 11:00
3. Gryf Słupsk KS 0 - 1 Jaguar Gdańsk 6 września 2017 - 18:00
4. Gryf Tczew MKS 8 - 2 Gedania Gdańsk 23 sierpnia 2017 - 17:00
5. U-2 Bytów 1 - 10 Chojniczanka Chojnice 19 sierpnia 2017 - 19:00
6. Jantar Ustka 1 - 7 AP Gdynia Dąbrowa 19 sierpnia 2017 - 11:00
7. Bałtyk Gdynia AP 0 - 2 Lechia Gdańsk 23 sierpnia 2017 - 17:30
Kolejka 2 - 26/27. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
8. KP Gdynia AP 0 - 10 Lechia Gdańsk 26 sierpnia 2017 - 09:00
9. AP Gdynia Dąbrowa 3 - 0 Bałtyk Gdynia AP 27 sierpnia 2017 - 09:00
10. Chojniczanka Chojnice 12 - 0 Jantar Ustka 27 sierpnia 2017 - 13:00
11. Gedania Gdańsk 0 - 3 U-2 Bytów 27 sierpnia 2017 - 13:30
12. Jaguar Gdańsk 3 - 0 Gryf Tczew MKS 20 września 2017 - 18:00
13. Arka Gdynia SI 7 - 0 Gryf Słupsk KS 26 sierpnia 2017 - 14:00
14. Beniaminek 03 Starogard Gdański 3 - 1 Cartusia Kartuzy 26 sierpnia 2017 - 13:00
Kolejka 3 - 2/3. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
15. Cartusia Kartuzy 11 - 0 KP Gdynia AP 3 września 2017 - 11:00
16. Gryf Słupsk KS 2 - 3 Beniaminek 03 Starogard Gdański 2 września 2017 - 12:40
17. Gryf Tczew MKS 2 - 10 Arka Gdynia SI 3 września 2017 - 11:00
18. U-2 Bytów 1 - 5 Jaguar Gdańsk 3 września 2017 - 18:00
19. Jantar Ustka 5 - 4 Gedania Gdańsk 2 września 2017 - 13:30
20. Bałtyk Gdynia AP 0 - 2 Chojniczanka Chojnice 4 września 2017 - 16:00
21. Lechia Gdańsk 8 - 3 AP Gdynia Dąbrowa 2 września 2017 - 12:00
Kolejka 4 - 9/10. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
22. KP Gdynia AP 1 - 3 AP Gdynia Dąbrowa 10 września 2017 - 11:00
23. Chojniczanka Chojnice 1 - 2 Lechia Gdańsk 9 września 2017 - 13:00
24. Gedania Gdańsk 1 - 2 Bałtyk Gdynia AP 10 września 2017 - 15:30
25. Jaguar Gdańsk 9 - 1 Jantar Ustka 9 września 2017 - 12:30
26. Arka Gdynia SI 7 - 0 U-2 Bytów 9 września 2017 - 11:30
27. Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 2 Gryf Tczew MKS 10 września 2017 - 15:00
28. Cartusia Kartuzy 5 - 2 Gryf Słupsk KS 9 września 2017 - 16:00
Kolejka 5 - 16/17. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
29. Gryf Słupsk KS 4 - 1 KP Gdynia AP 16 września 2017 - 12:40
30. Gryf Tczew MKS 1 - 1 Cartusia Kartuzy 16 września 2017 - 10:00
31. U-2 Bytów 1 - 2 Beniaminek 03 Starogard Gdański 17 września 2017 - 18:30
32. Jantar Ustka 0 - 7 Arka Gdynia SI 16 września 2017 - 13:30
33. Bałtyk Gdynia AP 1 - 3 Jaguar Gdańsk 17 września 2017 - 15:00
34. Lechia Gdańsk 2 - 3 Gedania Gdańsk 16 września 2017 - 14:00
35. AP Gdynia Dąbrowa 0 - 4 Chojniczanka Chojnice 16 września 2017 - 16:30
Kolejka 6 - 23/24. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. KP Gdynia AP 0 - 4 Chojniczanka Chojnice 24 września 2017 - 15:00
37. Gedania Gdańsk 5 - 1 AP Gdynia Dąbrowa 24 września 2017 - 15:30
38. Jaguar Gdańsk 3 - 2 Lechia Gdańsk 24 września 2017 - 16:00
39. Arka Gdynia SI 6 - 0 Bałtyk Gdynia AP 24 września 2017 - 09:00
40. Beniaminek 03 Starogard Gdański 8 - 0 Jantar Ustka 24 września 2017 - 13:00
41. Cartusia Kartuzy 2 - 0 U-2 Bytów 28 września 2017 - 17:00
42. Gryf Słupsk KS 2 - 1 Gryf Tczew MKS 24 września 2017 - 11:00
Kolejka 7 - 30 września /1. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Gryf Tczew MKS 0 - 2 KP Gdynia AP 1 października 2017 - 13:00
44. U-2 Bytów 0 - 4 Gryf Słupsk KS 1 października 2017 - 19:00
45. Jantar Ustka 2 - 4 Cartusia Kartuzy 1 października 2017 - 11:00
46. Bałtyk Gdynia AP 1 - 0 Beniaminek 03 Starogard Gdański 30 września 2017 - 17:00
47. Lechia Gdańsk 1 - 2 Arka Gdynia SI 4 października 2017 - 19:00
48. AP Gdynia Dąbrowa 2 - 4 Jaguar Gdańsk 1 października 2017 - 09:00
49. Chojniczanka Chojnice 2 - 1 Gedania Gdańsk 30 września 2017 - 11:00
Kolejka 8 - 7/8. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
50. Gedania Gdańsk 4 - 0 KP Gdynia AP 8 października 2017 - 15:30
51. Jaguar Gdańsk 6 - 0 Chojniczanka Chojnice 8 października 2017 - 18:00
52. Arka Gdynia SI 6 - 0 AP Gdynia Dąbrowa 7 października 2017 - 09:00
53. Beniaminek 03 Starogard Gdański 5 - 3 Lechia Gdańsk 8 października 2017 - 15:00
54. Cartusia Kartuzy 1 - 2 Bałtyk Gdynia AP 7 października 2017 - 16:00
55. Gryf Słupsk KS 1 - 0 Jantar Ustka 8 października 2017 - 11:00
56. Gryf Tczew MKS 4 - 1 U-2 Bytów 8 października 2017 - 11:00
Kolejka 9 - 14/15. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. U-2 Bytów 1 - 0 KP Gdynia AP 15 października 2017 - 17:30
58. Jantar Ustka 0 - 4 Gryf Tczew MKS 15 października 2017 - 11:00
59. Bałtyk Gdynia AP 1 - 2 Gryf Słupsk KS 14 października 2017 - 15:00
60. Lechia Gdańsk 3 - 1 Cartusia Kartuzy 14 października 2017 - 13:00
61. AP Gdynia Dąbrowa 1 - 4 Beniaminek 03 Starogard Gdański 15 października 2017 - 11:30
62. Chojniczanka Chojnice 0 - 3 Arka Gdynia SI 14 października 2017 - 11:00
63. Gedania Gdańsk 0 - 5 Jaguar Gdańsk 15 października 2017 - 13:00
Kolejka 10 - 21/22. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. KP Gdynia AP 0 - 5 Jaguar Gdańsk 21 października 2017 - 13:00
65. Arka Gdynia SI 3 - 1 Gedania Gdańsk 22 października 2017 - 09:00
66. Beniaminek 03 Starogard Gdański 1 - 1 Chojniczanka Chojnice 21 października 2017 - 15:00
67. Cartusia Kartuzy 7 - 1 AP Gdynia Dąbrowa 21 października 2017 - 15:00
68. Gryf Słupsk KS 2 - 0 Lechia Gdańsk 21 października 2017 - 11:00
69. Gryf Tczew MKS 1 - 2 Bałtyk Gdynia AP 22 października 2017 - 11:00
70. U-2 Bytów 5 - 2 Jantar Ustka 14 marca 2018 - 17:00
Kolejka 11 - 28/29. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. Jantar Ustka 7 - 2 KP Gdynia AP 28 października 2017 - 13:30
72. Bałtyk Gdynia AP 2 - 1 U-2 Bytów 28 października 2017 - 15:00
73. Lechia Gdańsk 7 - 1 Gryf Tczew MKS 28 października 2017 - 14:00
74. AP Gdynia Dąbrowa 3 - 4 Gryf Słupsk KS 29 października 2017 - 14:00
75. Chojniczanka Chojnice 2 - 2 Cartusia Kartuzy 29 października 2017 - 11:00
76. Gedania Gdańsk 2 - 3 Beniaminek 03 Starogard Gdański 29 października 2017 - 13:30
77. Jaguar Gdańsk 1 - 1 Arka Gdynia SI 18 października 2017 - 18:30
Kolejka 12 - 4/5. listopada 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
78. KP Gdynia AP 1 - 6 Arka Gdynia SI 5 listopada 2017 - 17:00
79. Beniaminek 03 Starogard Gdański 0 - 5 Jaguar Gdańsk 5 listopada 2017 - 13:00
80. Cartusia Kartuzy 1 - 3 Gedania Gdańsk 5 listopada 2017 - 14:00
81. Gryf Słupsk KS 2 - 2 Chojniczanka Chojnice 4 listopada 2017 - 18:00
82. Gryf Tczew MKS 6 - 0 AP Gdynia Dąbrowa 5 listopada 2017 - 11:00
83. U-2 Bytów 1 - 4 Lechia Gdańsk 5 listopada 2017 - 13:00
84. Jantar Ustka 0 - 1 Bałtyk Gdynia AP 4 listopada 2017 - 13:30
Kolejka 13 - 11/12. listopada 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. Bałtyk Gdynia AP 3 - 0 KP Gdynia AP 12 listopada 2017 - 15:00
86. Lechia Gdańsk 6 - 0 Jantar Ustka 11 listopada 2017 - 14:00
87. AP Gdynia Dąbrowa 2 - 0 U-2 Bytów 11 listopada 2017 - 11:00
88. Chojniczanka Chojnice 3 - 0 Gryf Tczew MKS 11 listopada 2017 - 11:00
89. Gedania Gdańsk 0 - 1 Gryf Słupsk KS 12 listopada 2017 - 13:30
90. Jaguar Gdańsk 2 - 0 Cartusia Kartuzy 11 listopada 2017 - 16:00
91. Arka Gdynia SI 7 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański 12 listopada 2017 - 16:30
Kolejka 14 - 24/25. marca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
92. KP Gdynia AP 2 - 3 Beniaminek 03 Starogard Gdański 25 marca 2018 - 13:00
93. Arka Gdynia SI 7 - 0 Cartusia Kartuzy 24 marca 2018 - 11:00
94. Jaguar Gdańsk 8 - 1 Gryf Słupsk KS 25 marca 2018 - 16:00
95. Gedania Gdańsk 1 - 3 Gryf Tczew MKS 25 marca 2018 - 12:00
96. Chojniczanka Chojnice 0 - 0 U-2 Bytów 25 marca 2018 - 16:00
97. AP Gdynia Dąbrowa 13 - 0 Jantar Ustka 25 marca 2018 - 14:00
98. Lechia Gdańsk 3 - 1 Bałtyk Gdynia AP 24 marca 2018 - 13:00
Kolejka 15 - 28/31. marca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
99. Lechia Gdańsk 3 - 0 KP Gdynia AP 31 marca 2018 - 13:00
100. Bałtyk Gdynia AP 1 - 4 AP Gdynia Dąbrowa 25 kwietnia 2018 - 19:00
101. Jantar Ustka 0 - 2 Chojniczanka Chojnice 11 kwietnia 2018 - 17:00
102. U-2 Bytów 1 - 3 Gedania Gdańsk 28 marca 2018 - 17:00
103. Gryf Tczew MKS 0 - 6 Jaguar Gdańsk 28 marca 2018 - 16:00
104. Gryf Słupsk KS 0 - 3 Arka Gdynia SI 28 marca 2018 - 15:00
105. Cartusia Kartuzy 4 - 3 Beniaminek 03 Starogard Gdański 25 kwietnia 2018 - 18:00
Kolejka 16 - 7/8. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
106. KP Gdynia AP 1 - 8 Cartusia Kartuzy 23 maja 2018 - 17:30
107. Beniaminek 03 Starogard Gdański 3 - 0 Gryf Słupsk KS 7 kwietnia 2018 - 13:00
108. Arka Gdynia SI 4 - 2 Gryf Tczew MKS 7 kwietnia 2018 - 11:00
109. Jaguar Gdańsk 17 - 1 U-2 Bytów 8 kwietnia 2018 - 16:00
110. Gedania Gdańsk 1 - 1 Jantar Ustka 8 kwietnia 2018 - 14:45
111. Chojniczanka Chojnice 5 - 1 Bałtyk Gdynia AP 8 kwietnia 2018 - 12:30
112. AP Gdynia Dąbrowa 0 - 3 Lechia Gdańsk 8 kwietnia 2018 - 14:00
Kolejka 17 - 14/15. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
113. AP Gdynia Dąbrowa 3 - 2 KP Gdynia AP 15 kwietnia 2018 - 12:00
114. Lechia Gdańsk 1 - 3 Chojniczanka Chojnice 14 kwietnia 2018 - 17:00
115. Bałtyk Gdynia AP 0 - 3 Gedania Gdańsk 14 kwietnia 2018 - 13:00
116. Jantar Ustka 1 - 2 Jaguar Gdańsk 15 kwietnia 2018 - 11:00
117. U-2 Bytów 0 - 2 Arka Gdynia SI 14 kwietnia 2018 - 13:00
118. Gryf Tczew MKS 0 - 8 Beniaminek 03 Starogard Gdański 15 kwietnia 2018 - 15:00
119. Gryf Słupsk KS 1 - 0 Cartusia Kartuzy 15 kwietnia 2018 - 18:00
Kolejka 18 - 21/22. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
120. KP Gdynia AP 2 - 0 Gryf Słupsk KS 21 kwietnia 2018 - 15:00
121. Cartusia Kartuzy 1 - 2 Gryf Tczew MKS 21 kwietnia 2018 - 16:30
122. Beniaminek 03 Starogard Gdański 4 - 1 U-2 Bytów 22 kwietnia 2018 - 13:00
123. Arka Gdynia SI 6 - 0 Jantar Ustka 21 kwietnia 2018 - 12:00
124. Jaguar Gdańsk 7 - 0 Bałtyk Gdynia AP 18 kwietnia 2018 - 19:00
125. Gedania Gdańsk 3 - 2 Lechia Gdańsk 22 kwietnia 2018 - 13:00
126. Chojniczanka Chojnice 4 - 0 AP Gdynia Dąbrowa 21 kwietnia 2018 - 15:00
Kolejka 19 - 28/29. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
127. Chojniczanka Chojnice 9 - 0 KP Gdynia AP 28 kwietnia 2018 - 12:30
128. AP Gdynia Dąbrowa 2 - 5 Gedania Gdańsk 29 kwietnia 2018 - 12:00
129. Lechia Gdańsk 0 - 3 Jaguar Gdańsk 28 kwietnia 2018 - 16:00
vo, niestawienie się na zawody
130. Bałtyk Gdynia AP 1 - 12 Arka Gdynia SI 28 kwietnia 2018 - 13:00
131. Jantar Ustka 3 - 7 Beniaminek 03 Starogard Gdański 28 kwietnia 2018 - 13:00
132. U-2 Bytów 2 - 7 Cartusia Kartuzy 28 kwietnia 2018 - 13:00
133. Gryf Tczew MKS 2 - 1 Gryf Słupsk KS 29 kwietnia 2018 - 13:00
Kolejka 20 - 5/6. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
134. KP Gdynia AP 1 - 1 Gryf Tczew MKS 5 maja 2018 - 13:00
135. Gryf Słupsk KS 2 - 2 U-2 Bytów 6 maja 2018 - 11:00
136. Cartusia Kartuzy 10 - 0 Jantar Ustka 5 maja 2018 - 17:00
137. Beniaminek 03 Starogard Gdański 6 - 2 Bałtyk Gdynia AP 6 maja 2018 - 13:00
138. Arka Gdynia SI 3 - 1 Lechia Gdańsk 23 maja 2018 - 14:30
139. Jaguar Gdańsk 13 - 0 AP Gdynia Dąbrowa 5 maja 2018 - 16:00
140. Gedania Gdańsk 1 - 3 Chojniczanka Chojnice 6 maja 2018 - 13:00
Kolejka 21 - 12/13. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
141. KP Gdynia AP 0 - 2 Gedania Gdańsk 12 maja 2018 - 15:00
142. Chojniczanka Chojnice 0 - 2 Jaguar Gdańsk 12 maja 2018 - 15:00
143. AP Gdynia Dąbrowa 1 - 6 Arka Gdynia SI 13 maja 2018 - 19:00
144. Lechia Gdańsk 4 - 4 Beniaminek 03 Starogard Gdański 12 maja 2018 - 17:00
145. Bałtyk Gdynia AP 2 - 6 Cartusia Kartuzy 12 maja 2018 - 13:00
146. Jantar Ustka 2 - 3 Gryf Słupsk KS 13 maja 2018 - 13:00
147. U-2 Bytów 1 - 4 Gryf Tczew MKS 12 maja 2018 - 13:00
Kolejka 22 - 19/20. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
148. KP Gdynia AP 3 - 1 U-2 Bytów 19 maja 2018 - 13:00
149. Gryf Tczew MKS 5 - 1 Jantar Ustka 20 maja 2018 - 13:00
150. Gryf Słupsk KS 1 - 1 Bałtyk Gdynia AP 19 maja 2018 - 13:30
151. Cartusia Kartuzy 2 - 0 Lechia Gdańsk 19 maja 2018 - 09:30
152. Beniaminek 03 Starogard Gdański 4 - 1 AP Gdynia Dąbrowa 20 maja 2018 - 13:00
153. Arka Gdynia SI 9 - 0 Chojniczanka Chojnice 20 maja 2018 - 12:00
154. Jaguar Gdańsk 6 - 0 Gedania Gdańsk 16 maja 2018 - 17:00
Kolejka 23 - 26/27. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
155. Jaguar Gdańsk 4 - 0 KP Gdynia AP 27 maja 2018 - 16:00
156. Gedania Gdańsk 1 - 6 Arka Gdynia SI 27 maja 2018 - 13:30
157. Chojniczanka Chojnice 3 - 1 Beniaminek 03 Starogard Gdański 6 czerwca 2018 - 17:30
158. AP Gdynia Dąbrowa 3 - 5 Cartusia Kartuzy 27 maja 2018 - 15:00
159. Lechia Gdańsk 3 - 1 Gryf Słupsk KS 26 maja 2018 - 12:00
160. Bałtyk Gdynia AP 5 - 1 Gryf Tczew MKS 26 maja 2018 - 15:00
161. Jantar Ustka 2 - 4 U-2 Bytów 30 maja 2018 - 17:30
Kolejka 24 - 2/3. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
162. KP Gdynia AP 3 - 0 Jantar Ustka 2 czerwca 2018 - 11:00
vo, goście nie przyjechali
163. U-2 Bytów 1 - 3 Bałtyk Gdynia AP 2 czerwca 2018 - 13:00
164. Gryf Tczew MKS 1 - 5 Lechia Gdańsk 3 czerwca 2018 - 13:00
165. Gryf Słupsk KS 1 - 4 AP Gdynia Dąbrowa 3 czerwca 2018 - 18:30
166. Cartusia Kartuzy 1 - 1 Chojniczanka Chojnice 2 czerwca 2018 - 17:00
167. Beniaminek 03 Starogard Gdański 2 - 2 Gedania Gdańsk 2 czerwca 2018 - 13:00
168. Arka Gdynia SI 2 - 0 Jaguar Gdańsk 3 czerwca 2018 - 12:00
Kolejka 25 - 9/10. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
169. Arka Gdynia SI 3 - 1 KP Gdynia AP 10 czerwca 2018 - 19:00
170. Jaguar Gdańsk 3 - 2 Beniaminek 03 Starogard Gdański 10 czerwca 2018 - 16:00
171. Gedania Gdańsk 3 - 1 Cartusia Kartuzy 9 czerwca 2018 - 17:00
172. Chojniczanka Chojnice 2 - 1 Gryf Słupsk KS 10 czerwca 2018 - 15:00
173. AP Gdynia Dąbrowa 3 - 4 Gryf Tczew MKS 10 czerwca 2018 - 15:00
174. Lechia Gdańsk 2 - 0 U-2 Bytów 6 czerwca 2018 - 17:00
175. Bałtyk Gdynia AP 11 - 0 Jantar Ustka 9 czerwca 2018 - 13:00
Kolejka 26 - 16/17. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
176. KP Gdynia AP 1 - 5 Bałtyk Gdynia AP 17 czerwca 2018 - 17:00
177. Jantar Ustka 2 - 7 Lechia Gdańsk 16 czerwca 2018 - 11:00
178. U-2 Bytów 4 - 2 AP Gdynia Dąbrowa 16 czerwca 2018 - 11:00
179. Gryf Tczew MKS 1 - 1 Chojniczanka Chojnice 17 czerwca 2018 - 13:00
180. Gryf Słupsk KS 5 - 2 Gedania Gdańsk 16 czerwca 2018 - 17:00
181. Cartusia Kartuzy 0 - 6 Jaguar Gdańsk 16 czerwca 2018 - 10:00
182. Beniaminek 03 Starogard Gdański 2 - 5 Arka Gdynia SI 13 czerwca 2018 - 16:00




© Pomorski Futbol 2003-2019 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE