ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2017 W 13 KATEGORIACH WIEKOWYCH
WOLNE MIEJSCA W POMORSKI FUTBOL CUP - ROCZNIK 2009/2010 (03.12.2017)
ROCZNIK 2003/2004 (09.12.2017), ROCZNIK 2001 i 1999 (10.12.2017)
12:00 RELACJA LIVE: STOLEM GNIEWINO - GKS KOLBUDY
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
perfumy zamienniki perfum
perfumy praca dodatkowa
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA
darmowe pożyczki chwilówki




Pomorska Liga Juniorów Starszych - sezon 2017/2018



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. KP Starogard Gdański 11 31 10 1 0 34 - 6
2. Chojniczanka Chojnice 11 27 9 0 2 42 - 11
3. Bytovia Bytów 11 23 7 2 2 25 - 13
4. Czarni Pruszcz Gdański 11 22 7 1 3 34 - 12
5. Jaguar Gdańsk 10 20 6 2 2 29 - 13 1 3 1 0 0 3 - 1
6. Gryf Słupsk 11 20 6 2 3 35 - 14 1 0 0 0 1 1 - 3
7. Bałtyk Gdynia 10 13 4 1 5 13 - 18
8. Gryf Wejherowo 10 11 3 2 5 18 - 18
9. GOSRiT Luzino 11 9 3 0 8 12 - 29
10. Żuławy Nowy Dwór Gdański 10 6 2 0 8 26 - 26
11. Orzeł Trąbki Wielkie 11 4 1 1 9 6 - 68
12. Karol Pęplino 11 0 0 0 11 5 - 51
Ostatni komentarz dodał 471011 07.10.2017, 11:10:07


Runda jesienna 2017: (Pokaż wszystkie mecze)

Kolejka 1 - 19/20. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (1) 
1. Bałtyk Gdynia 0 - 2 KP Starogard Gdański 20 sierpnia 2017 - 13:00
2. Chojniczanka Chojnice 0 - 2 Gryf Słupsk 20 sierpnia 2017 - 11:00
4. Jaguar Gdańsk 4 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański 20 sierpnia 2017 - 11:00
6. GOSRiT Luzino 2 - 4 Czarni Pruszcz Gdański 19 sierpnia 2017 - 11:00
7. Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 1 Gryf Wejherowo 20 sierpnia 2017 - 16:00
Pauza: Bytovia Bytów, Karol Pęplino,
Kolejka 2 - 26/27. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
8. KP Starogard Gdański 4 - 0 Gryf Wejherowo 26 sierpnia 2017 - 13:00
9. Czarni Pruszcz Gdański 9 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie 26 sierpnia 2017 - 13:00
11. Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 - 4 Bytovia Bytów 26 sierpnia 2017 - 11:00
12. Karol Pęplino 1 - 3 Jaguar Gdańsk 26 sierpnia 2017 - 17:00
14. Bałtyk Gdynia 0 - 6 Chojniczanka Chojnice 27 sierpnia 2017 - 15:00
Pauza: Gryf Słupsk, GOSRiT Luzino,
Kolejka 3 - 2/3. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
15. Chojniczanka Chojnice 2 - 3 KP Starogard Gdański 2 września 2017 - 11:00
17. Jaguar Gdańsk 3 - 1 Gryf Słupsk 3 września 2017 - 11:00
18. Bytovia Bytów 4 - 1 Karol Pęplino 2 września 2017 - 11:00
19. GOSRiT Luzino 2 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 września 2017 - 11:00
21. Gryf Wejherowo 1 - 2 Czarni Pruszcz Gdański 3 września 2017 - 13:00
Pauza: Orzeł Trąbki Wielkie, Bałtyk Gdynia,
Kolejka 4 - 9/10. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
22. KP Starogard Gdański 1 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 10 września 2017 - 11:00
24. Żuławy Nowy Dwór Gdański 10 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie 18 listopada 2017 - 11:00
25. Karol Pęplino 1 - 2 GOSRiT Luzino 9 września 2017 - 17:00
26. Gryf Słupsk 2 - 3 Bytovia Bytów 10 września 2017 - 13:30
27. Bałtyk Gdynia 1 - 1 Jaguar Gdańsk 10 września 2017 - 15:00
Pauza: Chojniczanka Chojnice, Gryf Wejherowo,
Kolejka 5 - 16/17. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
30. Jaguar Gdańsk 2 - 5 Chojniczanka Chojnice 17 września 2017 - 11:00
31. Bytovia Bytów 4 - 1 Bałtyk Gdynia 17 września 2017 - 13:30
32. GOSRiT Luzino 0 - 1 Gryf Słupsk 16 września 2017 - 11:00
33. Orzeł Trąbki Wielkie 3 - 0 Karol Pęplino 17 września 2017 - 11:00
34. Gryf Wejherowo 5 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 17 września 2017 - 11:00
Pauza: Czarni Pruszcz Gdański, KP Starogard Gdański,
Kolejka 6 - 23/24. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 3 Czarni Pruszcz Gdański 23 września 2017 - 11:00
38. Karol Pęplino 0 - 3 Gryf Wejherowo 23 września 2017 - 16:00
39. Gryf Słupsk 12 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie 24 września 2017 - 13:30
40. Bałtyk Gdynia 3 - 0 GOSRiT Luzino 11 października 2017 - 16:00
vo, goście nie przyjechali
41. Chojniczanka Chojnice 3 - 0 Bytovia Bytów 24 września 2017 - 11:00
Pauza: Jaguar Gdańsk, KP Starogard Gdański,
Kolejka 7 - 30 września /1. października 2017 [szczegóły] Komentarze (1) 
43. Jaguar Gdańsk 1 - 2 KP Starogard Gdański 1 października 2017 - 11:00
45. GOSRiT Luzino 1 - 2 Chojniczanka Chojnice 30 września 2017 - 11:00
46. Orzeł Trąbki Wielkie 0 - 3 Bałtyk Gdynia 30 września 2017 - 11:00
47. Gryf Wejherowo 2 - 2 Gryf Słupsk 1 października 2017 - 13:00
48. Czarni Pruszcz Gdański 9 - 1 Karol Pęplino 1 października 2017 - 13:30
Pauza: Żuławy Nowy Dwór Gdański, Bytovia Bytów,
Kolejka 8 - 7/8. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
50. KP Starogard Gdański 4 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański 7 października 2017 - 11:00
52. Gryf Słupsk 0 - 4 Czarni Pruszcz Gdański 8 października 2017 - 18:00
53. Bałtyk Gdynia 2 - 1 Gryf Wejherowo 8 października 2017 - 15:00
54. Chojniczanka Chojnice 13 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie 8 października 2017 - 11:00
56. Jaguar Gdańsk 0 - 0 Bytovia Bytów 8 października 2017 - 11:00
Pauza: GOSRiT Luzino, Karol Pęplino,
Kolejka 9 - 14/15. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Bytovia Bytów 1 - 2 KP Starogard Gdański 15 października 2017 - 13:30
58. GOSRiT Luzino 0 - 4 Jaguar Gdańsk 14 października 2017 - 11:00
60. Gryf Wejherowo 1 - 5 Chojniczanka Chojnice 14 października 2017
61. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 0 Bałtyk Gdynia 14 października 2017 - 11:00
63. Żuławy Nowy Dwór Gdański 7 - 0 Karol Pęplino 14 października 2017 - 11:00
Pauza: Gryf Słupsk, Orzeł Trąbki Wielkie,
Kolejka 10 - 21/22. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. KP Starogard Gdański 6 - 0 Karol Pęplino 22 października 2017 - 11:00
65. Gryf Słupsk 2 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański 22 października 2017 - 13:30
67. Chojniczanka Chojnice 2 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 22 października 2017 - 11:00
69. Jaguar Gdańsk 8 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie 22 października 2017 - 19:00
vo
70. Bytovia Bytów 4 - 0 GOSRiT Luzino 22 października 2017 - 11:00
Pauza: Gryf Wejherowo, Bałtyk Gdynia,
Kolejka 11 - 28/29. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. GOSRiT Luzino 1 - 5 KP Starogard Gdański 28 października 2017 - 11:00
72. Orzeł Trąbki Wielkie 0 - 3 Bytovia Bytów 28 października 2017 - 11:00
73. Gryf Wejherowo - Jaguar Gdańsk
przełożony na rundę wiosenną
76. Bałtyk Gdynia - Żuławy Nowy Dwór Gdański 25 listopada 2017 - 13:00
77. Karol Pęplino 0 - 10 Gryf Słupsk 28 października 2017 - 14:00
Pauza: Chojniczanka Chojnice, Czarni Pruszcz Gdański,
Kolejka 12 - 4/5. listopada 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
78. KP Starogard Gdański 0 - 0 Gryf Słupsk 5 listopada 2017 - 11:00
79. Bałtyk Gdynia 2 - 0 Karol Pęplino 4 listopada 2017 - 13:00
80. Chojniczanka Chojnice 2 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański 5 listopada 2017 - 11:00
82. Jaguar Gdańsk 3 - 2 Czarni Pruszcz Gdański 5 listopada 2017 - 19:00
83. Bytovia Bytów 2 - 1 Gryf Wejherowo 5 listopada 2017 - 11:00
84. GOSRiT Luzino 4 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie 4 listopada 2017 - 11:00
Kolejka 13 - 11/12. listopada 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. Orzeł Trąbki Wielkie 0 - 5 KP Starogard Gdański 12 listopada 2017 - 11:00
86. Gryf Wejherowo 3 - 0 GOSRiT Luzino 11 listopada 2017 - 13:00
87. Czarni Pruszcz Gdański 0 - 0 Bytovia Bytów 11 listopada 2017 - 11:00
90. Karol Pęplino 1 - 2 Chojniczanka Chojnice 19 listopada 2017 - 13:00
91. Gryf Słupsk 3 - 1 Bałtyk Gdynia 12 listopada 2017 - 11:00
© Pomorski Futbol 2003-2017 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE