MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




Pomorska Liga Juniorów Starszych - sezon 2017/2018



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. KP Starogard Gdański 22 52 16 4 2 56 - 12
2. Chojniczanka Chojnice 22 50 16 2 4 79 - 22
3. Bytovia Bytów 22 47 14 5 3 55 - 22
4. Czarni Pruszcz Gdański 22 44 14 2 6 59 - 23
5. Bałtyk Gdynia 22 40 13 1 8 45 - 36
6. Jaguar Gdańsk 22 39 12 3 7 60 - 35
7. Gryf Słupsk 22 38 11 5 6 56 - 30
8. Gryf Wejherowo 22 36 11 3 8 51 - 32
9. Żuławy Nowy Dwór Gdański 22 12 4 0 18 41 - 66
10. Karol Pęplino 22 9 3 0 19 15 - 100 2 3 1 0 1 4 - 2
11. GOSRiT Luzino (*) 22 9 3 0 19 12 - 62 2 3 1 0 1 2 - 4
12. Orzeł Trąbki Wielkie (*) 22 4 1 1 20 6 - 101
Ostatni komentarz dodał 471011 07.10.2017, 11:10:07



Kolejka 1 - 19/20. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (1) 
1. Bałtyk Gdynia 0 - 2 KP Starogard Gdański 20 sierpnia 2017 - 13:00
2. Chojniczanka Chojnice 0 - 2 Gryf Słupsk 20 sierpnia 2017 - 11:00
4. Jaguar Gdańsk 4 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański 20 sierpnia 2017 - 11:00
6. GOSRiT Luzino 2 - 4 Czarni Pruszcz Gdański 19 sierpnia 2017 - 11:00
7. Orzeł Trąbki Wielkie 1 - 1 Gryf Wejherowo 20 sierpnia 2017 - 16:00
Pauza: Bytovia Bytów, Karol Pęplino,
Kolejka 2 - 26/27. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
8. KP Starogard Gdański 4 - 0 Gryf Wejherowo 26 sierpnia 2017 - 13:00
9. Czarni Pruszcz Gdański 9 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie 26 sierpnia 2017 - 13:00
11. Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 - 4 Bytovia Bytów 26 sierpnia 2017 - 11:00
12. Karol Pęplino 1 - 3 Jaguar Gdańsk 26 sierpnia 2017 - 17:00
14. Bałtyk Gdynia 0 - 6 Chojniczanka Chojnice 27 sierpnia 2017 - 15:00
Pauza: Gryf Słupsk, GOSRiT Luzino,
Kolejka 3 - 2/3. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
15. Chojniczanka Chojnice 2 - 3 KP Starogard Gdański 2 września 2017 - 11:00
17. Jaguar Gdańsk 3 - 1 Gryf Słupsk 3 września 2017 - 11:00
18. Bytovia Bytów 4 - 1 Karol Pęplino 2 września 2017 - 11:00
19. GOSRiT Luzino 2 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 września 2017 - 11:00
21. Gryf Wejherowo 1 - 2 Czarni Pruszcz Gdański 3 września 2017 - 13:00
Pauza: Orzeł Trąbki Wielkie, Bałtyk Gdynia,
Kolejka 4 - 9/10. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
22. KP Starogard Gdański 1 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 10 września 2017 - 11:00
24. Żuławy Nowy Dwór Gdański 10 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie 18 listopada 2017 - 11:00
25. Karol Pęplino 1 - 2 GOSRiT Luzino 9 września 2017 - 17:00
26. Gryf Słupsk 2 - 3 Bytovia Bytów 10 września 2017 - 13:30
27. Bałtyk Gdynia 1 - 1 Jaguar Gdańsk 10 września 2017 - 15:00
Pauza: Chojniczanka Chojnice, Gryf Wejherowo,
Kolejka 5 - 16/17. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
30. Jaguar Gdańsk 2 - 5 Chojniczanka Chojnice 17 września 2017 - 11:00
31. Bytovia Bytów 4 - 1 Bałtyk Gdynia 17 września 2017 - 13:30
32. GOSRiT Luzino 0 - 1 Gryf Słupsk 16 września 2017 - 11:00
33. Orzeł Trąbki Wielkie 3 - 0 Karol Pęplino 17 września 2017 - 11:00
34. Gryf Wejherowo 5 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 17 września 2017 - 11:00
Pauza: Czarni Pruszcz Gdański, KP Starogard Gdański,
Kolejka 6 - 23/24. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
37. Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 3 Czarni Pruszcz Gdański 23 września 2017 - 11:00
38. Karol Pęplino 0 - 3 Gryf Wejherowo 23 września 2017 - 16:00
39. Gryf Słupsk 12 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie 24 września 2017 - 13:30
40. Bałtyk Gdynia 3 - 0 GOSRiT Luzino 11 października 2017 - 16:00
vo, goście nie przyjechali
41. Chojniczanka Chojnice 3 - 0 Bytovia Bytów 24 września 2017 - 11:00
Pauza: Jaguar Gdańsk, KP Starogard Gdański,
Kolejka 7 - 30 września /1. października 2017 [szczegóły] Komentarze (1) 
43. Jaguar Gdańsk 1 - 2 KP Starogard Gdański 1 października 2017 - 11:00
45. GOSRiT Luzino 1 - 2 Chojniczanka Chojnice 30 września 2017 - 11:00
46. Orzeł Trąbki Wielkie 0 - 3 Bałtyk Gdynia 30 września 2017 - 11:00
47. Gryf Wejherowo 2 - 2 Gryf Słupsk 1 października 2017 - 13:00
48. Czarni Pruszcz Gdański 9 - 1 Karol Pęplino 1 października 2017 - 13:30
Pauza: Żuławy Nowy Dwór Gdański, Bytovia Bytów,
Kolejka 8 - 7/8. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
50. KP Starogard Gdański 4 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański 7 października 2017 - 11:00
52. Gryf Słupsk 0 - 4 Czarni Pruszcz Gdański 8 października 2017 - 18:00
53. Bałtyk Gdynia 2 - 1 Gryf Wejherowo 8 października 2017 - 15:00
54. Chojniczanka Chojnice 13 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie 8 października 2017 - 11:00
56. Jaguar Gdańsk 0 - 0 Bytovia Bytów 8 października 2017 - 11:00
Pauza: GOSRiT Luzino, Karol Pęplino,
Kolejka 9 - 14/15. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Bytovia Bytów 1 - 2 KP Starogard Gdański 15 października 2017 - 13:30
58. GOSRiT Luzino 0 - 4 Jaguar Gdańsk 14 października 2017 - 11:00
60. Gryf Wejherowo 1 - 5 Chojniczanka Chojnice 14 października 2017
61. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 0 Bałtyk Gdynia 14 października 2017 - 11:00
63. Żuławy Nowy Dwór Gdański 7 - 0 Karol Pęplino 14 października 2017 - 11:00
Pauza: Gryf Słupsk, Orzeł Trąbki Wielkie,
Kolejka 10 - 21/22. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. KP Starogard Gdański 6 - 0 Karol Pęplino 22 października 2017 - 11:00
65. Gryf Słupsk 2 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański 22 października 2017 - 13:30
67. Chojniczanka Chojnice 2 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 22 października 2017 - 11:00
69. Jaguar Gdańsk 8 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie 22 października 2017 - 19:00
vo
70. Bytovia Bytów 4 - 0 GOSRiT Luzino 22 października 2017 - 11:00
Pauza: Gryf Wejherowo, Bałtyk Gdynia,
Kolejka 11 - 28/29. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. GOSRiT Luzino 1 - 5 KP Starogard Gdański 28 października 2017 - 11:00
72. Orzeł Trąbki Wielkie 0 - 3 Bytovia Bytów 28 października 2017 - 11:00
73. Gryf Wejherowo 2 - 1 Jaguar Gdańsk 11 kwietnia 2018 - 17:00
76. Bałtyk Gdynia 5 - 2 Żuławy Nowy Dwór Gdański 25 listopada 2017 - 13:00
77. Karol Pęplino 0 - 10 Gryf Słupsk 28 października 2017 - 14:00
Pauza: Chojniczanka Chojnice, Czarni Pruszcz Gdański,
Kolejka 12 - 4/5. listopada 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
78. KP Starogard Gdański 0 - 0 Gryf Słupsk 5 listopada 2017 - 11:00
79. Bałtyk Gdynia 2 - 0 Karol Pęplino 4 listopada 2017 - 13:00
80. Chojniczanka Chojnice 2 - 1 Żuławy Nowy Dwór Gdański 5 listopada 2017 - 11:00
82. Jaguar Gdańsk 3 - 2 Czarni Pruszcz Gdański 5 listopada 2017 - 19:00
83. Bytovia Bytów 2 - 1 Gryf Wejherowo 5 listopada 2017 - 11:00
84. GOSRiT Luzino 4 - 1 Orzeł Trąbki Wielkie 4 listopada 2017 - 11:00
Kolejka 13 - 11/12. listopada 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. Orzeł Trąbki Wielkie 0 - 5 KP Starogard Gdański 12 listopada 2017 - 11:00
86. Gryf Wejherowo 3 - 0 GOSRiT Luzino 11 listopada 2017 - 13:00
87. Czarni Pruszcz Gdański 0 - 0 Bytovia Bytów 11 listopada 2017 - 11:00
90. Karol Pęplino 1 - 2 Chojniczanka Chojnice 19 listopada 2017 - 13:00
91. Gryf Słupsk 3 - 1 Bałtyk Gdynia 12 listopada 2017 - 11:00
Pauza: Żuławy Nowy Dwór Gdański, Jaguar Gdańsk,
Kolejka 14 - 24/25. marca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
92. KP Starogard Gdański 3 - 1 Bałtyk Gdynia 25 marca 2018 - 11:00
93. Gryf Słupsk 2 - 2 Chojniczanka Chojnice 24 marca 2018 - 17:00
95. Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 5 Jaguar Gdańsk 24 marca 2018 - 12:00
97. Czarni Pruszcz Gdański 3 - 0 GOSRiT Luzino
98. Gryf Wejherowo 3 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie
Pauza: Bytovia Bytów, Karol Pęplino,
Kolejka 15 - 28/31. marca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
99. Gryf Wejherowo 3 - 0 KP Starogard Gdański 18 kwietnia 2018 - 18:00
100. Orzeł Trąbki Wielkie 0 - 3 Czarni Pruszcz Gdański
102. Bytovia Bytów 6 - 3 Żuławy Nowy Dwór Gdański 28 marca 2018 - 15:00
103. Jaguar Gdańsk 6 - 0 Karol Pęplino 31 marca 2018 - 16:00
105. Chojniczanka Chojnice 3 - 0 Bałtyk Gdynia 28 marca 2018 - 15:00
Pauza: Gryf Słupsk, GOSRiT Luzino,
Kolejka 16 - 7/8. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
106. KP Starogard Gdański 1 - 2 Chojniczanka Chojnice 8 kwietnia 2018 - 11:00
108. Gryf Słupsk 3 - 0 Jaguar Gdańsk 8 kwietnia 2018 - 15:00
vo, na boisku 2:0
109. Karol Pęplino 0 - 8 Bytovia Bytów 7 kwietnia 2018 - 17:00
110. Żuławy Nowy Dwór Gdański 3 - 0 GOSRiT Luzino
112. Czarni Pruszcz Gdański 1 - 6 Gryf Wejherowo 8 kwietnia 2018 - 11:00
Pauza: Orzeł Trąbki Wielkie, Bałtyk Gdynia,
Kolejka 17 - 14/15. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
113. Czarni Pruszcz Gdański 0 - 0 KP Starogard Gdański 15 kwietnia 2018 - 11:00
115. Orzeł Trąbki Wielkie 0 - 3 Żuławy Nowy Dwór Gdański 15 kwietnia 2018 - 14:00
116. GOSRiT Luzino 0 - 3 Karol Pęplino
117. Bytovia Bytów 1 - 1 Gryf Słupsk 15 kwietnia 2018 - 18:00
118. Jaguar Gdańsk 5 - 2 Bałtyk Gdynia 15 kwietnia 2018 - 11:00
Pauza: Chojniczanka Chojnice, Gryf Wejherowo,
Kolejka 18 - 21/22. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
121. Chojniczanka Chojnice 2 - 3 Jaguar Gdańsk 21 kwietnia 2018 - 12:30
122. Bałtyk Gdynia 1 - 0 Bytovia Bytów 22 kwietnia 2018 - 15:00
123. Gryf Słupsk 3 - 0 GOSRiT Luzino
124. Karol Pęplino 3 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie
125. Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 - 3 Gryf Wejherowo 22 kwietnia 2018 - 14:00
Pauza: Czarni Pruszcz Gdański, KP Starogard Gdański,
Kolejka 19 - 28/29. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
128. Czarni Pruszcz Gdański 3 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 28 kwietnia 2018 - 14:00
vo, goście nie przyjechali
129. Gryf Wejherowo 3 - 0 Karol Pęplino 28 kwietnia 2018 - 12:00
130. Orzeł Trąbki Wielkie 0 - 3 Gryf Słupsk
131. GOSRiT Luzino 0 - 3 Bałtyk Gdynia
132. Bytovia Bytów 1 - 1 Chojniczanka Chojnice 29 kwietnia 2018 - 11:00
Pauza: Jaguar Gdańsk, KP Starogard Gdański,
Kolejka 20 - 5/6. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
134. KP Starogard Gdański 0 - 0 Jaguar Gdańsk 6 maja 2018 - 11:00
136. Chojniczanka Chojnice 3 - 0 GOSRiT Luzino
137. Bałtyk Gdynia 3 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie
138. Gryf Słupsk 2 - 2 Gryf Wejherowo 5 maja 2018 - 17:30
139. Karol Pęplino 0 - 4 Czarni Pruszcz Gdański 6 maja 2018 - 12:00
Pauza: Żuławy Nowy Dwór Gdański, Bytovia Bytów,
Kolejka 21 - 12/13. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
141. Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 - 4 KP Starogard Gdański 12 maja 2018 - 11:00
143. Czarni Pruszcz Gdański 3 - 0 Gryf Słupsk
vo, niestawienie się na zawody
144. Gryf Wejherowo 2 - 3 Bałtyk Gdynia 13 maja 2018 - 13:00
145. Orzeł Trąbki Wielkie 0 - 3 Chojniczanka Chojnice
147. Bytovia Bytów 5 - 2 Jaguar Gdańsk 13 maja 2018 - 13:30
Pauza: GOSRiT Luzino, Karol Pęplino,
Kolejka 22 - 19/20. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
148. KP Starogard Gdański 0 - 0 Bytovia Bytów 20 maja 2018 - 11:00
149. Jaguar Gdańsk 3 - 0 GOSRiT Luzino
151. Chojniczanka Chojnice 2 - 1 Gryf Wejherowo 19 maja 2018 - 12:30
152. Bałtyk Gdynia 4 - 2 Czarni Pruszcz Gdański 19 maja 2018 - 15:00
154. Karol Pęplino 3 - 0 Żuławy Nowy Dwór Gdański 19 maja 2018 - 17:00
vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie
Pauza: Gryf Słupsk, Orzeł Trąbki Wielkie,
Kolejka 23 - 26/27. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
155. Karol Pęplino 0 - 6 KP Starogard Gdański 27 maja 2018 - 17:00
156. Żuławy Nowy Dwór Gdański 2 - 3 Gryf Słupsk 26 maja 2018 - 14:00
158. Czarni Pruszcz Gdański 3 - 0 Chojniczanka Chojnice 27 maja 2018 - 11:00
160. Orzeł Trąbki Wielkie 0 - 3 Jaguar Gdańsk
161. GOSRiT Luzino 0 - 3 Bytovia Bytów
Pauza: Gryf Wejherowo, Bałtyk Gdynia,
Kolejka 24 - 2/3. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
162. KP Starogard Gdański 3 - 0 GOSRiT Luzino
163. Bytovia Bytów 3 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie
164. Jaguar Gdańsk 3 - 4 Gryf Wejherowo 2 czerwca 2018 - 16:00
167. Żuławy Nowy Dwór Gdański 1 - 4 Bałtyk Gdynia 3 czerwca 2018 - 14:00
168. Gryf Słupsk 4 - 1 Karol Pęplino 3 czerwca 2018 - 16:30
Pauza: Chojniczanka Chojnice, Czarni Pruszcz Gdański,
Kolejka 25 - 9/10. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
169. Gryf Słupsk 0 - 2 KP Starogard Gdański 10 czerwca 2018
170. Karol Pęplino 0 - 3 Bałtyk Gdynia 10 czerwca 2018
171. Żuławy Nowy Dwór Gdański 0 - 4 Chojniczanka Chojnice 10 czerwca 2018 - 14:00
173. Czarni Pruszcz Gdański 3 - 0 Jaguar Gdańsk 10 czerwca 2018 - 11:00
vo, goście nie przyjechali
174. Gryf Wejherowo 1 - 2 Bytovia Bytów 10 czerwca 2018
175. Orzeł Trąbki Wielkie - - - GOSRiT Luzino
Kolejka 26 - 17. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
176. KP Starogard Gdański 3 - 0 Orzeł Trąbki Wielkie
177. GOSRiT Luzino 0 - 3 Gryf Wejherowo
178. Bytovia Bytów 1 - 0 Czarni Pruszcz Gdański 17 czerwca 2018
181. Chojniczanka Chojnice 15 - 0 Karol Pęplino 17 czerwca 2018
182. Bałtyk Gdynia 3 - 0 Gryf Słupsk 17 czerwca 2018 - 13:00
vo, goście nie przyjechali




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE