ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2018 W PRZODKOWIE - 13 KATEGORII WIEKOWYCH
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2007/2008 - 25.11.2018 (NIEDZIELA) - WOLNE MIEJSCA
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2002/2003 - 02.12.2018 (NIEDZIELA) - WOLNE MIEJSCA
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2005/2006 - 08.12.2018 (SOBOTA) - WOLNE MIEJSCA
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2008/2009 - 09.12.2018 (NIEDZIELA) - WOLNE MIEJSCA
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




Pomorska Liga Juniorów Młodszych - sezon 2017/2018



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Lechia II Gdańsk 24 59 19 2 3 97 - 33
2. Chojniczanka Chojnice 24 53 17 2 5 63 - 24
3. Arka Gdynia SI 24 50 15 5 4 72 - 24
4. Bałtyk Gdynia 24 49 15 4 5 76 - 32 2 3 1 0 1 2 - 1
5. KP Starogard Gdański 24 49 15 4 5 48 - 29 2 3 1 0 1 1 - 2
6. Jaguar Gdańsk 24 34 10 4 10 44 - 48
7. Gedania Gdańsk 24 33 10 3 11 41 - 38
8. Gryf Wejherowo 24 26 8 2 14 27 - 62 2 6 2 0 0 5 - 2
9. Gryf Słupsk KS 24 26 8 2 14 35 - 51 2 0 0 0 2 2 - 5
10. Bytovia Bytów 24 25 6 7 11 43 - 52
11. Kaszubia Kościerzyna 24 18 5 3 16 32 - 65
12. Pomezania Malbork 24 12 3 3 18 14 - 70
13. Start Miastko 24 11 2 5 17 28 - 92
14. Jantar Ustka (*) 0 0 0 0 0 0 - 0
* Jantar Ustka wycofał się po rundzie jesiennej. Ich wyniki zostały anulowane



Kolejka 1 - 19/20. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. Bałtyk Gdynia 2 - 0 KP Starogard Gdański 20 sierpnia 2017 - 15:00
2. Chojniczanka Chojnice 1 - 0 Gryf Słupsk KS 20 sierpnia 2017 - 14:00
3. Gedania Gdańsk - Jantar Ustka 13 września 2017 - 18:00
anulowany, było 4-0
4. Jaguar Gdańsk 6 - 3 Kaszubia Kościerzyna 30 sierpnia 2017 - 17:00
5. Bytovia Bytów 3 - 1 Start Miastko 30 sierpnia 2017 - 18:00
6. Pomezania Malbork 1 - 5 Lechia II Gdańsk 20 sierpnia 2017 - 11:00
7. Arka Gdynia SI 7 - 0 Gryf Wejherowo 20 sierpnia 2017 - 11:00
Kolejka 2 - 26/27. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
8. KP Starogard Gdański 5 - 0 Gryf Wejherowo 26 sierpnia 2017 - 11:00
9. Lechia II Gdańsk 2 - 1 Arka Gdynia SI 26 sierpnia 2017 - 12:00
10. Start Miastko 2 - 2 Pomezania Malbork 26 sierpnia 2017 - 11:00
11. Kaszubia Kościerzyna 1 - 2 Bytovia Bytów 26 sierpnia 2017 - 13:30
12. Jantar Ustka - Jaguar Gdańsk 20 września 2017 - 17:00
anulowany, było 1-10
13. Gryf Słupsk KS 1 - 2 Gedania Gdańsk 26 sierpnia 2017 - 11:00
14. Bałtyk Gdynia 1 - 3 Chojniczanka Chojnice 27 sierpnia 2017 - 17:00
Kolejka 3 - 2/3. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
15. Chojniczanka Chojnice 2 - 4 KP Starogard Gdański 2 września 2017 - 13:00
16. Gedania Gdańsk 1 - 1 Bałtyk Gdynia 3 września 2017 - 11:00
17. Jaguar Gdańsk 1 - 6 Gryf Słupsk KS 2 września 2017 - 18:00
18. Bytovia Bytów - Jantar Ustka 6 września 2017 - 18:30
anulowany, było 2-0
19. Pomezania Malbork 0 - 2 Kaszubia Kościerzyna 3 września 2017 - 11:00
20. Arka Gdynia SI 7 - 1 Start Miastko 3 września 2017 - 11:00
21. Gryf Wejherowo 1 - 3 Lechia II Gdańsk 3 września 2017 - 11:00
Kolejka 4 - 9/10. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
22. KP Starogard Gdański 1 - 2 Lechia II Gdańsk 10 września 2017 - 13:00
23. Start Miastko 3 - 3 Gryf Wejherowo 10 września 2017 - 11:00
24. Kaszubia Kościerzyna 1 - 2 Arka Gdynia SI 9 września 2017 - 13:30
25. Jantar Ustka - Pomezania Malbork 9 września 2017 - 13:30
anulowany, było 3-3
26. Gryf Słupsk KS 3 - 1 Bytovia Bytów 9 września 2017 - 11:00
27. Bałtyk Gdynia 2 - 2 Jaguar Gdańsk 10 września 2017 - 17:00
28. Chojniczanka Chojnice 0 - 2 Gedania Gdańsk 9 września 2017 - 11:00
Kolejka 5 - 16/17. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
29. Gedania Gdańsk 0 - 1 KP Starogard Gdański 17 września 2017 - 11:00
30. Jaguar Gdańsk 2 - 1 Chojniczanka Chojnice 16 września 2017 - 16:00
31. Bytovia Bytów 1 - 1 Bałtyk Gdynia 16 września 2017 - 11:00
32. Pomezania Malbork 1 - 0 Gryf Słupsk KS 17 września 2017 - 11:00
33. Arka Gdynia SI - Jantar Ustka 17 września 2017 - 11:00
anulowany, było 4-0
34. Gryf Wejherowo 2 - 1 Kaszubia Kościerzyna 17 września 2017 - 13:00
35. Lechia II Gdańsk 9 - 0 Start Miastko 16 września 2017 - 12:00
Kolejka 6 - 23/24. września 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. KP Starogard Gdański 7 - 1 Start Miastko 24 września 2017 - 11:00
37. Kaszubia Kościerzyna 0 - 5 Lechia II Gdańsk 23 września 2017 - 13:30
38. Jantar Ustka - Gryf Wejherowo 23 września 2017 - 11:00
anulowany, było 1-5
39. Gryf Słupsk KS 1 - 7 Arka Gdynia SI 23 września 2017 - 17:00
40. Bałtyk Gdynia 6 - 0 Pomezania Malbork 24 września 2017 - 17:00
41. Chojniczanka Chojnice 2 - 2 Bytovia Bytów 24 września 2017 - 13:00
42. Gedania Gdańsk 4 - 1 Jaguar Gdańsk 24 września 2017 - 11:00
Kolejka 7 - 30 września /1. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Jaguar Gdańsk 1 - 2 KP Starogard Gdański 30 września 2017 - 16:00
44. Bytovia Bytów 3 - 0 Gedania Gdańsk 30 września 2017 - 11:00
45. Pomezania Malbork 0 - 4 Chojniczanka Chojnice 1 października 2017 - 11:00
46. Arka Gdynia SI 0 - 1 Bałtyk Gdynia 30 września 2017 - 11:00
47. Gryf Wejherowo 4 - 2 Gryf Słupsk KS 1 października 2017 - 11:00
48. Lechia II Gdańsk - Jantar Ustka 11 października 2017 - 15:00
anulowany, było 18-0
49. Start Miastko 2 - 2 Kaszubia Kościerzyna 30 września 2017 - 11:00
Kolejka 8 - 7/8. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
50. KP Starogard Gdański 3 - 1 Kaszubia Kościerzyna 7 października 2017 - 13:00
51. Jantar Ustka - Start Miastko 7 października 2017 - 11:00
anulowany, było 1-2
52. Gryf Słupsk KS 2 - 0 Lechia II Gdańsk 7 października 2017 - 17:00
53. Bałtyk Gdynia 5 - 0 Gryf Wejherowo 8 października 2017 - 15:30
54. Chojniczanka Chojnice 2 - 1 Arka Gdynia SI 7 października 2017 - 11:00
55. Gedania Gdańsk 4 - 0 Pomezania Malbork 8 października 2017 - 11:00
56. Jaguar Gdańsk 3 - 1 Bytovia Bytów 7 października 2017 - 16:00
Kolejka 9 - 14/15. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Bytovia Bytów 1 - 1 KP Starogard Gdański 15 października 2017 - 15:30
58. Pomezania Malbork 0 - 2 Jaguar Gdańsk 15 października 2017 - 11:00
59. Arka Gdynia SI 5 - 3 Gedania Gdańsk 15 października 2017 - 11:00
60. Gryf Wejherowo 1 - 3 Chojniczanka Chojnice 14 października 2017
61. Lechia II Gdańsk 5 - 4 Bałtyk Gdynia 14 października 2017 - 11:00
62. Start Miastko 0 - 3 Gryf Słupsk KS 14 października 2017 - 11:00
63. Kaszubia Kościerzyna - Jantar Ustka 15 października 2017 - 13:30
anulowany, było 11-0
Kolejka 10 - 21/22. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. KP Starogard Gdański - Jantar Ustka 22 października 2017 - 13:00
anulowany, było 3-0 vo
65. Gryf Słupsk KS 1 - 4 Kaszubia Kościerzyna 21 października 2017 - 17:00
66. Bałtyk Gdynia 4 - 2 Start Miastko 22 października 2017 - 15:00
67. Chojniczanka Chojnice 0 - 4 Lechia II Gdańsk 21 października 2017 - 11:00
68. Gedania Gdańsk 4 - 0 Gryf Wejherowo 22 października 2017 - 11:00
69. Jaguar Gdańsk 3 - 4 Arka Gdynia SI 21 października 2017 - 16:00
70. Bytovia Bytów 1 - 1 Pomezania Malbork 21 października 2017 - 11:00
Kolejka 11 - 28/29. października 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. Pomezania Malbork 0 - 1 KP Starogard Gdański 29 października 2017 - 11:00
72. Arka Gdynia SI 2 - 1 Bytovia Bytów 28 października 2017 - 11:00
73. Gryf Wejherowo 0 - 1 Jaguar Gdańsk 16 maja 2018 - 17:00
74. Lechia II Gdańsk 3 - 1 Gedania Gdańsk 28 października 2017 - 12:00
75. Start Miastko 2 - 2 Chojniczanka Chojnice 28 października 2017 - 11:00
76. Kaszubia Kościerzyna 0 - 2 Bałtyk Gdynia 29 października 2017 - 13:30
77. Jantar Ustka - Gryf Słupsk KS 29 października 2017 - 11:00
anulowany, było 1-0
Kolejka 12 - 4/5. listopada 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
78. KP Starogard Gdański 1 - 1 Gryf Słupsk KS 5 listopada 2017 - 13:00
79. Bałtyk Gdynia - Jantar Ustka 5 listopada 2017 - 17:00
anulowany, było 11-0
80. Chojniczanka Chojnice 2 - 0 Kaszubia Kościerzyna 4 listopada 2017 - 11:00
81. Gedania Gdańsk 2 - 0 Start Miastko 5 listopada 2017 - 11:00
82. Jaguar Gdańsk 2 - 5 Lechia II Gdańsk 4 listopada 2017 - 17:00
83. Bytovia Bytów 3 - 3 Gryf Wejherowo 4 listopada 2017 - 11:00
84. Pomezania Malbork 0 - 0 Arka Gdynia SI 5 listopada 2017 - 11:00
Kolejka 13 - 11/12. listopada 2017 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. Arka Gdynia SI 1 - 1 KP Starogard Gdański 11 listopada 2017 - 10:30
86. Gryf Wejherowo 3 - 0 Pomezania Malbork 11 listopada 2017 - 11:00
87. Lechia II Gdańsk 4 - 4 Bytovia Bytów 11 listopada 2017 - 12:00
88. Start Miastko 1 - 0 Jaguar Gdańsk 11 listopada 2017 - 12:00
89. Kaszubia Kościerzyna 2 - 0 Gedania Gdańsk 11 listopada 2017 - 11:00
90. Jantar Ustka - Chojniczanka Chojnice 11 listopada 2017 - 13:30
anulowany, było 0-15
91. Gryf Słupsk KS 2 - 3 Bałtyk Gdynia 11 listopada 2017 - 11:00
Kolejka 14 - 24/25. marca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
92. KP Starogard Gdański 1 - 0 Bałtyk Gdynia 25 marca 2018 - 13:00
93. Gryf Słupsk KS 1 - 3 Chojniczanka Chojnice 25 marca 2018 - 11:00
95. Kaszubia Kościerzyna 1 - 1 Jaguar Gdańsk 9 maja 2018 - 16:00
96. Start Miastko 0 - 0 Bytovia Bytów 24 marca 2018 - 11:00
97. Lechia II Gdańsk 7 - 1 Pomezania Malbork 25 marca 2018 - 11:00
98. Gryf Wejherowo 0 - 3 Arka Gdynia SI 25 marca 2018 - 11:00
Pauza: Gedania Gdańsk,
Kolejka 15 - 28/31. marca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
99. Gryf Wejherowo 0 - 3 KP Starogard Gdański 18 kwietnia 2018 - 16:00
100. Arka Gdynia SI 2 - 1 Lechia II Gdańsk 28 marca 2018 - 13:30
101. Pomezania Malbork 5 - 2 Start Miastko 31 marca 2018 - 11:00
102. Bytovia Bytów 3 - 1 Kaszubia Kościerzyna 28 marca 2018 - 18:30
104. Gedania Gdańsk 0 - 1 Gryf Słupsk KS 28 marca 2018 - 16:30
105. Chojniczanka Chojnice 3 - 0 Bałtyk Gdynia 28 marca 2018 - 17:00
Pauza: Jaguar Gdańsk,
Kolejka 16 - 7/8. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
106. KP Starogard Gdański 0 - 5 Chojniczanka Chojnice 8 kwietnia 2018 - 13:00
107. Bałtyk Gdynia 2 - 1 Gedania Gdańsk 7 kwietnia 2018 - 11:00
108. Gryf Słupsk KS 1 - 0 Jaguar Gdańsk 8 kwietnia 2018 - 13:00
110. Kaszubia Kościerzyna 0 - 1 Pomezania Malbork 8 kwietnia 2018 - 11:00
111. Start Miastko 0 - 5 Arka Gdynia SI 7 kwietnia 2018 - 11:00
112. Lechia II Gdańsk 4 - 0 Gryf Wejherowo 7 kwietnia 2018 - 15:00
Pauza: Bytovia Bytów,
Kolejka 17 - 14/15. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
113. Lechia II Gdańsk 3 - 0 KP Starogard Gdański 15 kwietnia 2018 - 17:00
114. Gryf Wejherowo 1 - 0 Start Miastko 15 kwietnia 2018 - 13:00
115. Arka Gdynia SI 7 - 0 Kaszubia Kościerzyna 14 kwietnia 2018 - 11:00
117. Bytovia Bytów 2 - 3 Gryf Słupsk KS 15 kwietnia 2018 - 16:00
118. Jaguar Gdańsk 0 - 4 Bałtyk Gdynia 15 kwietnia 2018 - 18:00
119. Gedania Gdańsk 2 - 1 Chojniczanka Chojnice 15 kwietnia 2018 - 11:00
Pauza: Pomezania Malbork,
Kolejka 18 - 21/22. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
120. KP Starogard Gdański 1 - 1 Gedania Gdańsk 22 kwietnia 2018 - 13:00
121. Chojniczanka Chojnice 4 - 0 Jaguar Gdańsk 22 kwietnia 2018 - 17:30
122. Bałtyk Gdynia 3 - 1 Bytovia Bytów 22 kwietnia 2018 - 17:00
123. Gryf Słupsk KS 1 - 0 Pomezania Malbork 22 kwietnia 2018 - 11:00
125. Kaszubia Kościerzyna 2 - 0 Gryf Wejherowo 22 kwietnia 2018 - 11:00
126. Start Miastko 2 - 4 Lechia II Gdańsk 21 kwietnia 2018 - 11:00
Pauza: Arka Gdynia SI,
Kolejka 19 - 28/29. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
127. Start Miastko 2 - 3 KP Starogard Gdański 29 kwietnia 2018 - 11:00
128. Lechia II Gdańsk 10 - 0 Kaszubia Kościerzyna 28 kwietnia 2018 - 18:00
130. Arka Gdynia SI 3 - 0 Gryf Słupsk KS 28 kwietnia 2018 - 11:00
131. Pomezania Malbork 0 - 7 Bałtyk Gdynia 29 kwietnia 2018 - 11:00
132. Bytovia Bytów 0 - 5 Chojniczanka Chojnice 28 kwietnia 2018 - 11:00
133. Jaguar Gdańsk 4 - 1 Gedania Gdańsk 29 kwietnia 2018 - 18:00
Pauza: Gryf Wejherowo,
Kolejka 20 - 5/6. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
134. KP Starogard Gdański 2 - 0 Jaguar Gdańsk 6 maja 2018 - 13:00
135. Gedania Gdańsk 0 - 2 Bytovia Bytów 6 maja 2018 - 11:00
136. Chojniczanka Chojnice 3 - 0 Pomezania Malbork 6 maja 2018 - 11:00
137. Bałtyk Gdynia 2 - 2 Arka Gdynia SI 6 maja 2018 - 13:00
138. Gryf Słupsk KS 0 - 1 Gryf Wejherowo 6 maja 2018 - 13:30
140. Kaszubia Kościerzyna 5 - 0 Start Miastko 6 maja 2018 - 11:00
Pauza: Lechia II Gdańsk,
Kolejka 21 - 12/13. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
141. Kaszubia Kościerzyna 1 - 3 KP Starogard Gdański 12 maja 2018 - 14:00
143. Lechia II Gdańsk 4 - 0 Gryf Słupsk KS 13 maja 2018 - 11:00
144. Gryf Wejherowo 1 - 4 Bałtyk Gdynia 13 maja 2018 - 15:00
145. Arka Gdynia SI 0 - 2 Chojniczanka Chojnice 12 maja 2018 - 11:00
146. Pomezania Malbork 0 - 3 Gedania Gdańsk 13 maja 2018 - 11:00
vo, na boisku 0:1
147. Bytovia Bytów 2 - 3 Jaguar Gdańsk 13 maja 2018 - 16:00
Pauza: Start Miastko,
Kolejka 22 - 19/20. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
148. KP Starogard Gdański 3 - 1 Bytovia Bytów 20 maja 2018 - 13:00
149. Jaguar Gdańsk 2 - 0 Pomezania Malbork 19 maja 2018 - 18:00
150. Gedania Gdańsk 1 - 1 Arka Gdynia SI 20 maja 2018 - 11:00
151. Chojniczanka Chojnice 5 - 0 Gryf Wejherowo 19 maja 2018 - 15:00
152. Bałtyk Gdynia 2 - 5 Lechia II Gdańsk 19 maja 2018 - 17:00
153. Gryf Słupsk KS 1 - 4 Start Miastko 20 maja 2018 - 11:00
Pauza: Kaszubia Kościerzyna,
Kolejka 23 - 26/27. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
156. Kaszubia Kościerzyna 3 - 3 Gryf Słupsk KS 26 maja 2018 - 11:00
157. Start Miastko 1 - 13 Bałtyk Gdynia 27 maja 2018 - 11:00
158. Lechia II Gdańsk 1 - 4 Chojniczanka Chojnice 27 maja 2018 - 11:00
159. Gryf Wejherowo 1 - 0 Gedania Gdańsk 27 maja 2018 - 11:00
160. Arka Gdynia SI 1 - 1 Jaguar Gdańsk 27 maja 2018 - 19:00
161. Pomezania Malbork 2 - 5 Bytovia Bytów 26 maja 2018 - 11:00
Pauza: KP Starogard Gdański,
Kolejka 24 - 2/3. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
162. KP Starogard Gdański 3 - 0 Pomezania Malbork 3 czerwca 2018 - 13:00
vo, goście nie przyjechali
163. Bytovia Bytów 1 - 2 Arka Gdynia SI 2 czerwca 2018 - 11:00
164. Jaguar Gdańsk 3 - 0 Gryf Wejherowo 31 maja 2018 - 13:00
vo, na boisku 1:3
165. Gedania Gdańsk 0 - 5 Lechia II Gdańsk 3 czerwca 2018 - 13:00
166. Chojniczanka Chojnice 3 - 0 Start Miastko
vo, odwołany, drużyna gości nie stawi się na mecz
167. Bałtyk Gdynia 3 - 0 Kaszubia Kościerzyna 2 czerwca 2018 - 17:00
vo, goście nie przyjechali
Pauza: Gryf Słupsk KS,
Kolejka 25 - 9/10. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
169. Gryf Słupsk KS 1 - 2 KP Starogard Gdański 10 czerwca 2018 - 13:30
171. Kaszubia Kościerzyna 1 - 3 Chojniczanka Chojnice 9 czerwca 2018 - 11:00
172. Start Miastko 2 - 5 Gedania Gdańsk 9 czerwca 2018 - 11:00
173. Lechia II Gdańsk 3 - 3 Jaguar Gdańsk 10 czerwca 2018 - 17:30
174. Gryf Wejherowo 5 - 1 Bytovia Bytów 10 czerwca 2018 - 11:00
175. Arka Gdynia SI 6 - 0 Pomezania Malbork 9 czerwca 2018 - 19:00
Pauza: Bałtyk Gdynia,
Kolejka 26 - 17. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
176. KP Starogard Gdański 0 - 3 Arka Gdynia SI 17 czerwca 2018 - 15:00
177. Pomezania Malbork 0 - 1 Gryf Wejherowo 17 czerwca 2018 - 15:00
178. Bytovia Bytów 2 - 3 Lechia II Gdańsk 17 czerwca 2018 - 15:00
179. Jaguar Gdańsk 3 - 0 Start Miastko 17 czerwca 2018 - 15:00
vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie
180. Gedania Gdańsk 4 - 1 Kaszubia Kościerzyna 17 czerwca 2018 - 15:00
182. Bałtyk Gdynia 4 - 1 Gryf Słupsk KS 17 czerwca 2018 - 15:00




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE