Kolejka 1 - 19/20. sierpnia 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Bałtyk Gdynia |
2 - 0 |
KP Starogard Gdański |
20 sierpnia 2017
20.08 - 15:00 |
Chojniczanka Chojnice |
1 - 0 |
Gryf Słupsk KS |
20 sierpnia 2017
20.08 - 14:00 |
Gedania Gdańsk |
- |
Jantar Ustka |
13 września 2017
13.09 - 18:00 |
anulowany, było 4-0 |
Jaguar Gdańsk |
6 - 3 |
Kaszubia Kościerzyna |
30 sierpnia 2017
30.08 - 17:00 |
Bytovia Bytów |
3 - 1 |
Start Miastko |
30 sierpnia 2017
30.08 - 18:00 |
Pomezania Malbork |
1 - 5 |
Lechia II Gdańsk |
20 sierpnia 2017
20.08 - 11:00 |
Arka Gdynia SI |
7 - 0 |
Gryf Wejherowo |
20 sierpnia 2017
20.08 - 11:00 |
Kolejka 2 - 26/27. sierpnia 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KP Starogard Gdański |
5 - 0 |
Gryf Wejherowo |
26 sierpnia 2017
26.08 - 11:00 |
Lechia II Gdańsk |
2 - 1 |
Arka Gdynia SI |
26 sierpnia 2017
26.08 - 12:00 |
Start Miastko |
2 - 2 |
Pomezania Malbork |
26 sierpnia 2017
26.08 - 11:00 |
Kaszubia Kościerzyna |
1 - 2 |
Bytovia Bytów |
26 sierpnia 2017
26.08 - 13:30 |
Jantar Ustka |
- |
Jaguar Gdańsk |
20 września 2017
20.09 - 17:00 |
anulowany, było 1-10 |
Gryf Słupsk KS |
1 - 2 |
Gedania Gdańsk |
26 sierpnia 2017
26.08 - 11:00 |
Bałtyk Gdynia |
1 - 3 |
Chojniczanka Chojnice |
27 sierpnia 2017
27.08 - 17:00 |
Kolejka 3 - 2/3. września 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Chojniczanka Chojnice |
2 - 4 |
KP Starogard Gdański |
2 września 2017
2.09 - 13:00 |
Gedania Gdańsk |
1 - 1 |
Bałtyk Gdynia |
3 września 2017
3.09 - 11:00 |
Jaguar Gdańsk |
1 - 6 |
Gryf Słupsk KS |
2 września 2017
2.09 - 18:00 |
Bytovia Bytów |
- |
Jantar Ustka |
6 września 2017
6.09 - 18:30 |
anulowany, było 2-0 |
Pomezania Malbork |
0 - 2 |
Kaszubia Kościerzyna |
3 września 2017
3.09 - 11:00 |
Arka Gdynia SI |
7 - 1 |
Start Miastko |
3 września 2017
3.09 - 11:00 |
Gryf Wejherowo |
1 - 3 |
Lechia II Gdańsk |
3 września 2017
3.09 - 11:00 |
Kolejka 4 - 9/10. września 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KP Starogard Gdański |
1 - 2 |
Lechia II Gdańsk |
10 września 2017
10.09 - 13:00 |
Start Miastko |
3 - 3 |
Gryf Wejherowo |
10 września 2017
10.09 - 11:00 |
Kaszubia Kościerzyna |
1 - 2 |
Arka Gdynia SI |
9 września 2017
9.09 - 13:30 |
Jantar Ustka |
- |
Pomezania Malbork |
9 września 2017
9.09 - 13:30 |
anulowany, było 3-3 |
Gryf Słupsk KS |
3 - 1 |
Bytovia Bytów |
9 września 2017
9.09 - 11:00 |
Bałtyk Gdynia |
2 - 2 |
Jaguar Gdańsk |
10 września 2017
10.09 - 17:00 |
Chojniczanka Chojnice |
0 - 2 |
Gedania Gdańsk |
9 września 2017
9.09 - 11:00 |
Kolejka 5 - 16/17. września 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gedania Gdańsk |
0 - 1 |
KP Starogard Gdański |
17 września 2017
17.09 - 11:00 |
Jaguar Gdańsk |
2 - 1 |
Chojniczanka Chojnice |
16 września 2017
16.09 - 16:00 |
Bytovia Bytów |
1 - 1 |
Bałtyk Gdynia |
16 września 2017
16.09 - 11:00 |
Pomezania Malbork |
1 - 0 |
Gryf Słupsk KS |
17 września 2017
17.09 - 11:00 |
Arka Gdynia SI |
- |
Jantar Ustka |
17 września 2017
17.09 - 11:00 |
anulowany, było 4-0 |
Gryf Wejherowo |
2 - 1 |
Kaszubia Kościerzyna |
17 września 2017
17.09 - 13:00 |
Lechia II Gdańsk |
9 - 0 |
Start Miastko |
16 września 2017
16.09 - 12:00 |
Kolejka 6 - 23/24. września 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KP Starogard Gdański |
7 - 1 |
Start Miastko |
24 września 2017
24.09 - 11:00 |
Kaszubia Kościerzyna |
0 - 5 |
Lechia II Gdańsk |
23 września 2017
23.09 - 13:30 |
Jantar Ustka |
- |
Gryf Wejherowo |
23 września 2017
23.09 - 11:00 |
anulowany, było 1-5 |
Gryf Słupsk KS |
1 - 7 |
Arka Gdynia SI |
23 września 2017
23.09 - 17:00 |
Bałtyk Gdynia |
6 - 0 |
Pomezania Malbork |
24 września 2017
24.09 - 17:00 |
Chojniczanka Chojnice |
2 - 2 |
Bytovia Bytów |
24 września 2017
24.09 - 13:00 |
Gedania Gdańsk |
4 - 1 |
Jaguar Gdańsk |
24 września 2017
24.09 - 11:00 |
Kolejka 7 - 30 września /1. października 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Jaguar Gdańsk |
1 - 2 |
KP Starogard Gdański |
30 września 2017
30.09 - 16:00 |
Bytovia Bytów |
3 - 0 |
Gedania Gdańsk |
30 września 2017
30.09 - 11:00 |
Pomezania Malbork |
0 - 4 |
Chojniczanka Chojnice |
1 października 2017
1.10 - 11:00 |
Arka Gdynia SI |
0 - 1 |
Bałtyk Gdynia |
30 września 2017
30.09 - 11:00 |
Gryf Wejherowo |
4 - 2 |
Gryf Słupsk KS |
1 października 2017
1.10 - 11:00 |
Lechia II Gdańsk |
- |
Jantar Ustka |
11 października 2017
11.10 - 15:00 |
anulowany, było 18-0 |
Start Miastko |
2 - 2 |
Kaszubia Kościerzyna |
30 września 2017
30.09 - 11:00 |
Kolejka 8 - 7/8. października 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KP Starogard Gdański |
3 - 1 |
Kaszubia Kościerzyna |
7 października 2017
7.10 - 13:00 |
Jantar Ustka |
- |
Start Miastko |
7 października 2017
7.10 - 11:00 |
anulowany, było 1-2 |
Gryf Słupsk KS |
2 - 0 |
Lechia II Gdańsk |
7 października 2017
7.10 - 17:00 |
Bałtyk Gdynia |
5 - 0 |
Gryf Wejherowo |
8 października 2017
8.10 - 15:30 |
Chojniczanka Chojnice |
2 - 1 |
Arka Gdynia SI |
7 października 2017
7.10 - 11:00 |
Gedania Gdańsk |
4 - 0 |
Pomezania Malbork |
8 października 2017
8.10 - 11:00 |
Jaguar Gdańsk |
3 - 1 |
Bytovia Bytów |
7 października 2017
7.10 - 16:00 |
Kolejka 9 - 14/15. października 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Bytovia Bytów |
1 - 1 |
KP Starogard Gdański |
15 października 2017
15.10 - 15:30 |
Pomezania Malbork |
0 - 2 |
Jaguar Gdańsk |
15 października 2017
15.10 - 11:00 |
Arka Gdynia SI |
5 - 3 |
Gedania Gdańsk |
15 października 2017
15.10 - 11:00 |
Gryf Wejherowo |
1 - 3 |
Chojniczanka Chojnice |
14 października 2017
14.10 |
Lechia II Gdańsk |
5 - 4 |
Bałtyk Gdynia |
14 października 2017
14.10 - 11:00 |
Start Miastko |
0 - 3 |
Gryf Słupsk KS |
14 października 2017
14.10 - 11:00 |
Kaszubia Kościerzyna |
- |
Jantar Ustka |
15 października 2017
15.10 - 13:30 |
anulowany, było 11-0 |
Kolejka 10 - 21/22. października 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KP Starogard Gdański |
- |
Jantar Ustka |
22 października 2017
22.10 - 13:00 |
anulowany, było 3-0 vo |
Gryf Słupsk KS |
1 - 4 |
Kaszubia Kościerzyna |
21 października 2017
21.10 - 17:00 |
Bałtyk Gdynia |
4 - 2 |
Start Miastko |
22 października 2017
22.10 - 15:00 |
Chojniczanka Chojnice |
0 - 4 |
Lechia II Gdańsk |
21 października 2017
21.10 - 11:00 |
Gedania Gdańsk |
4 - 0 |
Gryf Wejherowo |
22 października 2017
22.10 - 11:00 |
Jaguar Gdańsk |
3 - 4 |
Arka Gdynia SI |
21 października 2017
21.10 - 16:00 |
Bytovia Bytów |
1 - 1 |
Pomezania Malbork |
21 października 2017
21.10 - 11:00 |
Kolejka 11 - 28/29. października 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Pomezania Malbork |
0 - 1 |
KP Starogard Gdański |
29 października 2017
29.10 - 11:00 |
Arka Gdynia SI |
2 - 1 |
Bytovia Bytów |
28 października 2017
28.10 - 11:00 |
Gryf Wejherowo |
0 - 1 |
Jaguar Gdańsk |
16 maja 2018
16.05 - 17:00 |
Lechia II Gdańsk |
3 - 1 |
Gedania Gdańsk |
28 października 2017
28.10 - 12:00 |
Start Miastko |
2 - 2 |
Chojniczanka Chojnice |
28 października 2017
28.10 - 11:00 |
Kaszubia Kościerzyna |
0 - 2 |
Bałtyk Gdynia |
29 października 2017
29.10 - 13:30 |
Jantar Ustka |
- |
Gryf Słupsk KS |
29 października 2017
29.10 - 11:00 |
anulowany, było 1-0 |
Kolejka 12 - 4/5. listopada 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KP Starogard Gdański |
1 - 1 |
Gryf Słupsk KS |
5 listopada 2017
5.11 - 13:00 |
Bałtyk Gdynia |
- |
Jantar Ustka |
5 listopada 2017
5.11 - 17:00 |
anulowany, było 11-0 |
Chojniczanka Chojnice |
2 - 0 |
Kaszubia Kościerzyna |
4 listopada 2017
4.11 - 11:00 |
Gedania Gdańsk |
2 - 0 |
Start Miastko |
5 listopada 2017
5.11 - 11:00 |
Jaguar Gdańsk |
2 - 5 |
Lechia II Gdańsk |
4 listopada 2017
4.11 - 17:00 |
Bytovia Bytów |
3 - 3 |
Gryf Wejherowo |
4 listopada 2017
4.11 - 11:00 |
Pomezania Malbork |
0 - 0 |
Arka Gdynia SI |
5 listopada 2017
5.11 - 11:00 |
Kolejka 13 - 11/12. listopada 2017 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Arka Gdynia SI |
1 - 1 |
KP Starogard Gdański |
11 listopada 2017
11.11 - 10:30 |
Gryf Wejherowo |
3 - 0 |
Pomezania Malbork |
11 listopada 2017
11.11 - 11:00 |
Lechia II Gdańsk |
4 - 4 |
Bytovia Bytów |
11 listopada 2017
11.11 - 12:00 |
Start Miastko |
1 - 0 |
Jaguar Gdańsk |
11 listopada 2017
11.11 - 12:00 |
Kaszubia Kościerzyna |
2 - 0 |
Gedania Gdańsk |
11 listopada 2017
11.11 - 11:00 |
Jantar Ustka |
- |
Chojniczanka Chojnice |
11 listopada 2017
11.11 - 13:30 |
anulowany, było 0-15 |
Gryf Słupsk KS |
2 - 3 |
Bałtyk Gdynia |
11 listopada 2017
11.11 - 11:00 |
Kolejka 14 - 24/25. marca 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KP Starogard Gdański |
1 - 0 |
Bałtyk Gdynia |
25 marca 2018
25.03 - 13:00 |
Gryf Słupsk KS |
1 - 3 |
Chojniczanka Chojnice |
25 marca 2018
25.03 - 11:00 |
Kaszubia Kościerzyna |
1 - 1 |
Jaguar Gdańsk |
9 maja 2018
9.05 - 16:00 |
Start Miastko |
0 - 0 |
Bytovia Bytów |
24 marca 2018
24.03 - 11:00 |
Lechia II Gdańsk |
7 - 1 |
Pomezania Malbork |
25 marca 2018
25.03 - 11:00 |
Gryf Wejherowo |
0 - 3 |
Arka Gdynia SI |
25 marca 2018
25.03 - 11:00 |
Pauza: Gedania Gdańsk, |
Kolejka 15 - 28/31. marca 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf Wejherowo |
0 - 3 |
KP Starogard Gdański |
18 kwietnia 2018
18.04 - 16:00 |
Arka Gdynia SI |
2 - 1 |
Lechia II Gdańsk |
28 marca 2018
28.03 - 13:30 |
Pomezania Malbork |
5 - 2 |
Start Miastko |
31 marca 2018
31.03 - 11:00 |
Bytovia Bytów |
3 - 1 |
Kaszubia Kościerzyna |
28 marca 2018
28.03 - 18:30 |
Gedania Gdańsk |
0 - 1 |
Gryf Słupsk KS |
28 marca 2018
28.03 - 16:30 |
Chojniczanka Chojnice |
3 - 0 |
Bałtyk Gdynia |
28 marca 2018
28.03 - 17:00 |
Pauza: Jaguar Gdańsk, |
Kolejka 16 - 7/8. kwietnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KP Starogard Gdański |
0 - 5 |
Chojniczanka Chojnice |
8 kwietnia 2018
8.04 - 13:00 |
Bałtyk Gdynia |
2 - 1 |
Gedania Gdańsk |
7 kwietnia 2018
7.04 - 11:00 |
Gryf Słupsk KS |
1 - 0 |
Jaguar Gdańsk |
8 kwietnia 2018
8.04 - 13:00 |
Kaszubia Kościerzyna |
0 - 1 |
Pomezania Malbork |
8 kwietnia 2018
8.04 - 11:00 |
Start Miastko |
0 - 5 |
Arka Gdynia SI |
7 kwietnia 2018
7.04 - 11:00 |
Lechia II Gdańsk |
4 - 0 |
Gryf Wejherowo |
7 kwietnia 2018
7.04 - 15:00 |
Pauza: Bytovia Bytów, |
Kolejka 17 - 14/15. kwietnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Lechia II Gdańsk |
3 - 0 |
KP Starogard Gdański |
15 kwietnia 2018
15.04 - 17:00 |
Gryf Wejherowo |
1 - 0 |
Start Miastko |
15 kwietnia 2018
15.04 - 13:00 |
Arka Gdynia SI |
7 - 0 |
Kaszubia Kościerzyna |
14 kwietnia 2018
14.04 - 11:00 |
Bytovia Bytów |
2 - 3 |
Gryf Słupsk KS |
15 kwietnia 2018
15.04 - 16:00 |
Jaguar Gdańsk |
0 - 4 |
Bałtyk Gdynia |
15 kwietnia 2018
15.04 - 18:00 |
Gedania Gdańsk |
2 - 1 |
Chojniczanka Chojnice |
15 kwietnia 2018
15.04 - 11:00 |
Pauza: Pomezania Malbork, |
Kolejka 18 - 21/22. kwietnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KP Starogard Gdański |
1 - 1 |
Gedania Gdańsk |
22 kwietnia 2018
22.04 - 13:00 |
Chojniczanka Chojnice |
4 - 0 |
Jaguar Gdańsk |
22 kwietnia 2018
22.04 - 17:30 |
Bałtyk Gdynia |
3 - 1 |
Bytovia Bytów |
22 kwietnia 2018
22.04 - 17:00 |
Gryf Słupsk KS |
1 - 0 |
Pomezania Malbork |
22 kwietnia 2018
22.04 - 11:00 |
Kaszubia Kościerzyna |
2 - 0 |
Gryf Wejherowo |
22 kwietnia 2018
22.04 - 11:00 |
Start Miastko |
2 - 4 |
Lechia II Gdańsk |
21 kwietnia 2018
21.04 - 11:00 |
Pauza: Arka Gdynia SI, |
Kolejka 19 - 28/29. kwietnia 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Start Miastko |
2 - 3 |
KP Starogard Gdański |
29 kwietnia 2018
29.04 - 11:00 |
Lechia II Gdańsk |
10 - 0 |
Kaszubia Kościerzyna |
28 kwietnia 2018
28.04 - 18:00 |
Arka Gdynia SI |
3 - 0 |
Gryf Słupsk KS |
28 kwietnia 2018
28.04 - 11:00 |
Pomezania Malbork |
0 - 7 |
Bałtyk Gdynia |
29 kwietnia 2018
29.04 - 11:00 |
Bytovia Bytów |
0 - 5 |
Chojniczanka Chojnice |
28 kwietnia 2018
28.04 - 11:00 |
Jaguar Gdańsk |
4 - 1 |
Gedania Gdańsk |
29 kwietnia 2018
29.04 - 18:00 |
Pauza: Gryf Wejherowo, |
Kolejka 20 - 5/6. maja 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KP Starogard Gdański |
2 - 0 |
Jaguar Gdańsk |
6 maja 2018
6.05 - 13:00 |
Gedania Gdańsk |
0 - 2 |
Bytovia Bytów |
6 maja 2018
6.05 - 11:00 |
Chojniczanka Chojnice |
3 - 0 |
Pomezania Malbork |
6 maja 2018
6.05 - 11:00 |
Bałtyk Gdynia |
2 - 2 |
Arka Gdynia SI |
6 maja 2018
6.05 - 13:00 |
Gryf Słupsk KS |
0 - 1 |
Gryf Wejherowo |
6 maja 2018
6.05 - 13:30 |
Kaszubia Kościerzyna |
5 - 0 |
Start Miastko |
6 maja 2018
6.05 - 11:00 |
Pauza: Lechia II Gdańsk, |
Kolejka 21 - 12/13. maja 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Kaszubia Kościerzyna |
1 - 3 |
KP Starogard Gdański |
12 maja 2018
12.05 - 14:00 |
Lechia II Gdańsk |
4 - 0 |
Gryf Słupsk KS |
13 maja 2018
13.05 - 11:00 |
Gryf Wejherowo |
1 - 4 |
Bałtyk Gdynia |
13 maja 2018
13.05 - 15:00 |
Arka Gdynia SI |
0 - 2 |
Chojniczanka Chojnice |
12 maja 2018
12.05 - 11:00 |
Pomezania Malbork |
0 - 3 |
Gedania Gdańsk |
13 maja 2018
13.05 - 11:00 |
vo, na boisku 0:1 |
Bytovia Bytów |
2 - 3 |
Jaguar Gdańsk |
13 maja 2018
13.05 - 16:00 |
Pauza: Start Miastko, |
Kolejka 22 - 19/20. maja 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KP Starogard Gdański |
3 - 1 |
Bytovia Bytów |
20 maja 2018
20.05 - 13:00 |
Jaguar Gdańsk |
2 - 0 |
Pomezania Malbork |
19 maja 2018
19.05 - 18:00 |
Gedania Gdańsk |
1 - 1 |
Arka Gdynia SI |
20 maja 2018
20.05 - 11:00 |
Chojniczanka Chojnice |
5 - 0 |
Gryf Wejherowo |
19 maja 2018
19.05 - 15:00 |
Bałtyk Gdynia |
2 - 5 |
Lechia II Gdańsk |
19 maja 2018
19.05 - 17:00 |
Gryf Słupsk KS |
1 - 4 |
Start Miastko |
20 maja 2018
20.05 - 11:00 |
Pauza: Kaszubia Kościerzyna, |
Kolejka 23 - 26/27. maja 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Kaszubia Kościerzyna |
3 - 3 |
Gryf Słupsk KS |
26 maja 2018
26.05 - 11:00 |
Start Miastko |
1 - 13 |
Bałtyk Gdynia |
27 maja 2018
27.05 - 11:00 |
Lechia II Gdańsk |
1 - 4 |
Chojniczanka Chojnice |
27 maja 2018
27.05 - 11:00 |
Gryf Wejherowo |
1 - 0 |
Gedania Gdańsk |
27 maja 2018
27.05 - 11:00 |
Arka Gdynia SI |
1 - 1 |
Jaguar Gdańsk |
27 maja 2018
27.05 - 19:00 |
Pomezania Malbork |
2 - 5 |
Bytovia Bytów |
26 maja 2018
26.05 - 11:00 |
Pauza: KP Starogard Gdański, |
Kolejka 24 - 2/3. czerwca 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KP Starogard Gdański |
3 - 0 |
Pomezania Malbork |
3 czerwca 2018
3.06 - 13:00 |
vo, goście nie przyjechali |
Bytovia Bytów |
1 - 2 |
Arka Gdynia SI |
2 czerwca 2018
2.06 - 11:00 |
Jaguar Gdańsk |
3 - 0 |
Gryf Wejherowo |
31 maja 2018
31.05 - 13:00 |
vo, na boisku 1:3 |
Gedania Gdańsk |
0 - 5 |
Lechia II Gdańsk |
3 czerwca 2018
3.06 - 13:00 |
Chojniczanka Chojnice |
3 - 0 |
Start Miastko |
|
vo, odwołany, drużyna gości nie stawi się na mecz |
Bałtyk Gdynia |
3 - 0 |
Kaszubia Kościerzyna |
2 czerwca 2018
2.06 - 17:00 |
vo, goście nie przyjechali |
Pauza: Gryf Słupsk KS, |
Kolejka 25 - 9/10. czerwca 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
Gryf Słupsk KS |
1 - 2 |
KP Starogard Gdański |
10 czerwca 2018
10.06 - 13:30 |
Kaszubia Kościerzyna |
1 - 3 |
Chojniczanka Chojnice |
9 czerwca 2018
9.06 - 11:00 |
Start Miastko |
2 - 5 |
Gedania Gdańsk |
9 czerwca 2018
9.06 - 11:00 |
Lechia II Gdańsk |
3 - 3 |
Jaguar Gdańsk |
10 czerwca 2018
10.06 - 17:30 |
Gryf Wejherowo |
5 - 1 |
Bytovia Bytów |
10 czerwca 2018
10.06 - 11:00 |
Arka Gdynia SI |
6 - 0 |
Pomezania Malbork |
9 czerwca 2018
9.06 - 19:00 |
Pauza: Bałtyk Gdynia, |
Kolejka 26 - 17. czerwca 2018 [szczegóły] | Komentarze (0) |
KP Starogard Gdański |
0 - 3 |
Arka Gdynia SI |
17 czerwca 2018
17.06 - 15:00 |
Pomezania Malbork |
0 - 1 |
Gryf Wejherowo |
17 czerwca 2018
17.06 - 15:00 |
Bytovia Bytów |
2 - 3 |
Lechia II Gdańsk |
17 czerwca 2018
17.06 - 15:00 |
Jaguar Gdańsk |
3 - 0 |
Start Miastko |
17 czerwca 2018
17.06 - 15:00 |
vo, niestawienie się na zawody w wyznaczonym terminie |
Gedania Gdańsk |
4 - 1 |
Kaszubia Kościerzyna |
17 czerwca 2018
17.06 - 15:00 |
Bałtyk Gdynia |
4 - 1 |
Gryf Słupsk KS |
17 czerwca 2018
17.06 - 15:00 |
Pauza: Chojniczanka Chojnice, . |
|