MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
darmowe pożyczki chwilówki




Pomorska Liga Juniorów Młodszych - sezon 2017/2018



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Lechia II Gdańsk 21 52 17 1 3 86 - 28
2. Chojniczanka Chojnice 22 47 15 2 5 57 - 23
3. Bałtyk Gdynia 22 43 13 4 5 69 - 31 2 3 1 0 1 2 - 1
4. KP Starogard Gdański 21 43 13 4 4 43 - 25 2 3 1 0 1 1 - 2
5. Arka Gdynia SI 20 40 12 4 4 60 - 22
6. Gedania Gdańsk 21 27 8 3 10 32 - 30
7. Gryf Słupsk KS 22 26 8 2 12 33 - 45 2 6 2 0 0 7 - 1
8. Jaguar Gdańsk 20 26 8 2 10 34 - 44 2 0 0 0 2 1 - 7
9. Bytovia Bytów 21 25 6 7 8 39 - 42
10. Gryf Wejherowo 21 20 6 2 13 21 - 58
11. Kaszubia Kościerzyna 21 18 5 3 13 30 - 55
12. Pomezania Malbork 21 12 3 3 15 14 - 60
13. Start Miastko 21 11 2 5 14 26 - 81
14. Jantar Ustka (*) 0 0 0 0 0 0 - 0
* Jantar Ustka wycofał się po rundzie jesiennej. Ich wyniki zostały anulowane




Runda wiosenna 2018: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 14 - 24/25. marca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
1. KP Starogard Gdański 1 - 0 Bałtyk Gdynia 25 marca 2018 - 13:00
2. Gryf Słupsk KS 1 - 3 Chojniczanka Chojnice 25 marca 2018 - 11:00
4. Kaszubia Kościerzyna 1 - 1 Jaguar Gdańsk 9 maja 2018 - 16:00
5. Start Miastko 0 - 0 Bytovia Bytów 24 marca 2018 - 11:00
6. Lechia II Gdańsk 7 - 1 Pomezania Malbork 25 marca 2018 - 11:00
7. Gryf Wejherowo 0 - 3 Arka Gdynia SI 25 marca 2018 - 11:00
Pauza: Gedania Gdańsk,
Kolejka 15 - 28/31. marca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
8. Gryf Wejherowo 0 - 3 KP Starogard Gdański 18 kwietnia 2018 - 16:00
9. Arka Gdynia SI 2 - 1 Lechia II Gdańsk 28 marca 2018 - 13:30
10. Pomezania Malbork 5 - 2 Start Miastko 31 marca 2018 - 11:00
11. Bytovia Bytów 3 - 1 Kaszubia Kościerzyna 28 marca 2018 - 18:30
13. Gedania Gdańsk 0 - 1 Gryf Słupsk KS 28 marca 2018 - 16:30
14. Chojniczanka Chojnice 3 - 0 Bałtyk Gdynia 28 marca 2018 - 17:00
Pauza: Jaguar Gdańsk,
Kolejka 16 - 7/8. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
15. KP Starogard Gdański 0 - 5 Chojniczanka Chojnice 8 kwietnia 2018 - 13:00
16. Bałtyk Gdynia 2 - 1 Gedania Gdańsk 7 kwietnia 2018 - 11:00
17. Gryf Słupsk KS 1 - 0 Jaguar Gdańsk 8 kwietnia 2018 - 13:00
19. Kaszubia Kościerzyna 0 - 1 Pomezania Malbork 8 kwietnia 2018 - 11:00
20. Start Miastko 0 - 5 Arka Gdynia SI 7 kwietnia 2018 - 11:00
21. Lechia II Gdańsk 4 - 0 Gryf Wejherowo 7 kwietnia 2018 - 15:00
Pauza: Bytovia Bytów,
Kolejka 17 - 14/15. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
22. Lechia II Gdańsk 3 - 0 KP Starogard Gdański 15 kwietnia 2018 - 17:00
23. Gryf Wejherowo 1 - 0 Start Miastko 15 kwietnia 2018 - 13:00
24. Arka Gdynia SI 7 - 0 Kaszubia Kościerzyna 14 kwietnia 2018 - 11:00
26. Bytovia Bytów 2 - 3 Gryf Słupsk KS 15 kwietnia 2018 - 16:00
27. Jaguar Gdańsk 0 - 4 Bałtyk Gdynia 15 kwietnia 2018 - 18:00
28. Gedania Gdańsk 2 - 1 Chojniczanka Chojnice 15 kwietnia 2018 - 11:00
Pauza: Pomezania Malbork,
Kolejka 18 - 21/22. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
29. KP Starogard Gdański 1 - 1 Gedania Gdańsk 22 kwietnia 2018 - 13:00
30. Chojniczanka Chojnice 4 - 0 Jaguar Gdańsk 22 kwietnia 2018 - 17:30
31. Bałtyk Gdynia 3 - 1 Bytovia Bytów 22 kwietnia 2018 - 17:00
32. Gryf Słupsk KS 1 - 0 Pomezania Malbork 22 kwietnia 2018 - 11:00
34. Kaszubia Kościerzyna 2 - 0 Gryf Wejherowo 22 kwietnia 2018 - 11:00
35. Start Miastko 2 - 4 Lechia II Gdańsk 21 kwietnia 2018 - 11:00
Pauza: Arka Gdynia SI,
Kolejka 19 - 28/29. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. Start Miastko 2 - 3 KP Starogard Gdański 29 kwietnia 2018 - 11:00
37. Lechia II Gdańsk 10 - 0 Kaszubia Kościerzyna 28 kwietnia 2018 - 18:00
39. Arka Gdynia SI 3 - 0 Gryf Słupsk KS 28 kwietnia 2018 - 11:00
40. Pomezania Malbork 0 - 7 Bałtyk Gdynia 29 kwietnia 2018 - 11:00
41. Bytovia Bytów 0 - 5 Chojniczanka Chojnice 28 kwietnia 2018 - 11:00
42. Jaguar Gdańsk 4 - 1 Gedania Gdańsk 29 kwietnia 2018 - 18:00
Pauza: Gryf Wejherowo,
Kolejka 20 - 5/6. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. KP Starogard Gdański 2 - 0 Jaguar Gdańsk 6 maja 2018 - 13:00
44. Gedania Gdańsk 0 - 2 Bytovia Bytów 6 maja 2018 - 11:00
45. Chojniczanka Chojnice 3 - 0 Pomezania Malbork 6 maja 2018 - 11:00
46. Bałtyk Gdynia 2 - 2 Arka Gdynia SI 6 maja 2018 - 13:00
47. Gryf Słupsk KS 0 - 1 Gryf Wejherowo 6 maja 2018 - 13:30
49. Kaszubia Kościerzyna 5 - 0 Start Miastko 6 maja 2018 - 11:00
Pauza: Lechia II Gdańsk,
Kolejka 21 - 12/13. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
50. Kaszubia Kościerzyna 1 - 3 KP Starogard Gdański 12 maja 2018 - 14:00
52. Lechia II Gdańsk 4 - 0 Gryf Słupsk KS 13 maja 2018 - 11:00
53. Gryf Wejherowo 1 - 4 Bałtyk Gdynia 13 maja 2018 - 15:00
54. Arka Gdynia SI 0 - 2 Chojniczanka Chojnice 12 maja 2018 - 11:00
55. Pomezania Malbork 0 - 3 Gedania Gdańsk 13 maja 2018 - 11:00
vo, na boisku 0:1
56. Bytovia Bytów 2 - 3 Jaguar Gdańsk 13 maja 2018 - 16:00
Pauza: Start Miastko,
Kolejka 22 - 19/20. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. KP Starogard Gdański 3 - 1 Bytovia Bytów 20 maja 2018 - 13:00
58. Jaguar Gdańsk 2 - 0 Pomezania Malbork 19 maja 2018 - 18:00
59. Gedania Gdańsk 1 - 1 Arka Gdynia SI 20 maja 2018 - 11:00
60. Chojniczanka Chojnice 5 - 0 Gryf Wejherowo 19 maja 2018 - 15:00
61. Bałtyk Gdynia 2 - 5 Lechia II Gdańsk 19 maja 2018 - 17:00
62. Gryf Słupsk KS 1 - 4 Start Miastko 20 maja 2018 - 11:00
Pauza: Kaszubia Kościerzyna,
Kolejka 23 - 26/27. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
65. Kaszubia Kościerzyna 3 - 3 Gryf Słupsk KS 26 maja 2018 - 11:00
66. Start Miastko 1 - 13 Bałtyk Gdynia 27 maja 2018 - 11:00
67. Lechia II Gdańsk 1 - 4 Chojniczanka Chojnice 27 maja 2018 - 11:00
68. Gryf Wejherowo 1 - 0 Gedania Gdańsk 27 maja 2018 - 11:00
69. Arka Gdynia SI - Jaguar Gdańsk 27 maja 2018 - 19:00
70. Pomezania Malbork 2 - 5 Bytovia Bytów 26 maja 2018 - 11:00
Pauza: KP Starogard Gdański,
Kolejka 24 - 2/3. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. KP Starogard Gdański - Pomezania Malbork 3 czerwca 2018 - 13:00
72. Bytovia Bytów - Arka Gdynia SI 2 czerwca 2018 - 11:00
73. Jaguar Gdańsk - Gryf Wejherowo 2 czerwca 2018 - 18:00
74. Gedania Gdańsk - Lechia II Gdańsk 3 czerwca 2018 - 13:00
75. Chojniczanka Chojnice - Start Miastko 2 czerwca 2018 - 10:00
76. Bałtyk Gdynia - Kaszubia Kościerzyna 2 czerwca 2018 - 17:00
Pauza: Gryf Słupsk KS,


Kolejka 25 - 9/10. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
78. Gryf Słupsk KS - KP Starogard Gdański 10 czerwca 2018 - 13:30
80. Kaszubia Kościerzyna - Chojniczanka Chojnice 9 czerwca 2018 - 11:00
81. Start Miastko - Gedania Gdańsk 9 czerwca 2018 - 11:00
82. Lechia II Gdańsk - Jaguar Gdańsk 10 czerwca 2018 - 11:00
83. Gryf Wejherowo - Bytovia Bytów 10 czerwca 2018 - 11:00
84. Arka Gdynia SI - Pomezania Malbork 9 czerwca 2018 - 19:00
Pauza: Bałtyk Gdynia,
Kolejka 26 - 17. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. KP Starogard Gdański - Arka Gdynia SI 17 czerwca 2018 - 15:00
86. Pomezania Malbork - Gryf Wejherowo 17 czerwca 2018 - 15:00
87. Bytovia Bytów - Lechia II Gdańsk 17 czerwca 2018 - 15:00
88. Jaguar Gdańsk - Start Miastko 17 czerwca 2018 - 15:00
89. Gedania Gdańsk - Kaszubia Kościerzyna 17 czerwca 2018 - 15:00
91. Bałtyk Gdynia - Gryf Słupsk KS 17 czerwca 2018 - 15:00


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE