POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - DLA OLDBOJÓW - R. 1983 I STARSI - 3/4 MARCA 2018
SPARINGI - ZIMA 2018
ZAPRASZAMY NA PRZODKOWO CUP 2018 - TURNIEJE W ROCZNIKACH 2005-2011
WOLNE MIEJSCA W TURNIEJU PRZODKOWO CUP 2018 - ROCZNIK 2010 - 10.03.2018 (SOBOTA)
WOLNE MIEJSCA W TURNIEJU PRZODKOWO CUP 2018 - ROCZNIK 2009 - 11.03.2018 (NIEDZIELA)
MENU
ROZGRYWKI 17/18
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
FIRMA WINDYKACYJNA
FIRMA WINDYKACYJNA
darmowe pożyczki chwilówki




Klasa B - grupa Malbork VI - sezon 2017/2018



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Korona Rywałd 13 33 10 3 0 52 - 18 1 3 1 0 0 6 - 2
2. Szpak Skórcz 13 33 11 0 2 54 - 12 1 0 0 0 1 2 - 6
3. Mewa Gniew 13 31 10 1 2 77 - 8
4. Pogoń Smętowo 13 29 9 2 2 58 - 15
5. WKS Lignowy Szlacheckie 13 28 9 1 3 48 - 21
6. GKS Straszewo 13 22 7 1 5 43 - 28
7. Sokół Lubichowo 13 21 7 0 6 42 - 37
8. KP Wandowo 13 18 6 0 7 28 - 36
9. LZS Bytonia 13 15 4 3 6 24 - 39
10. Budmar Bytonia 13 13 4 1 8 31 - 54
11. Sobieski Gniew 13 9 3 0 10 15 - 88
12. Orzeł Radziejewo 13 7 2 1 10 21 - 62
13. Orzeł Borkowo 13 4 1 1 11 26 - 51
14. OTS Osiek 13 3 1 0 12 17 - 67
Ostatni komentarz dodał kibic1996 21.02.2018, 17:03:33


Runda wiosenna 2018: Pokaż wszystkie mecze

Kolejka 14 - 24/25. marca 2018 [szczegóły] Komentarze (6) 
1. Budmar Bytonia - WKS Lignowy Szlacheckie
2. GKS Straszewo - KP Wandowo
3. Korona Rywałd - Szpak Skórcz
4. LZS Bytonia - Sokół Lubichowo
5. Mewa Gniew - Sobieski Gniew
6. Orzeł Borkowo - Pogoń Smętowo
7. Orzeł Radziejewo - OTS Osiek
Kolejka 15 - 28/31. marca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
8. Orzeł Radziejewo - Budmar Bytonia
9. OTS Osiek - Orzeł Borkowo
10. Pogoń Smętowo - Mewa Gniew
11. Sobieski Gniew - LZS Bytonia
12. Sokół Lubichowo - Korona Rywałd
13. Szpak Skórcz - GKS Straszewo
14. KP Wandowo - WKS Lignowy Szlacheckie
Kolejka 16 - 7/8. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
15. Budmar Bytonia - KP Wandowo
16. WKS Lignowy Szlacheckie - Szpak Skórcz
17. GKS Straszewo - Sokół Lubichowo
18. Korona Rywałd - Sobieski Gniew
19. LZS Bytonia - Pogoń Smętowo
20. Mewa Gniew - OTS Osiek
21. Orzeł Borkowo - Orzeł Radziejewo
Kolejka 17 - 14/15. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
22. Orzeł Borkowo - Budmar Bytonia
23. Orzeł Radziejewo - Mewa Gniew
24. OTS Osiek - LZS Bytonia
25. Pogoń Smętowo - Korona Rywałd
26. Sobieski Gniew - GKS Straszewo
27. Sokół Lubichowo - WKS Lignowy Szlacheckie
28. Szpak Skórcz - KP Wandowo
Kolejka 18 - 21/22. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
29. Budmar Bytonia - Szpak Skórcz
30. KP Wandowo - Sokół Lubichowo
31. WKS Lignowy Szlacheckie - Sobieski Gniew
32. GKS Straszewo - Pogoń Smętowo
33. Korona Rywałd - OTS Osiek
34. LZS Bytonia - Orzeł Radziejewo
35. Mewa Gniew - Orzeł Borkowo
Kolejka 19 - 28/29. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
36. Mewa Gniew - Budmar Bytonia
37. Orzeł Borkowo - LZS Bytonia
38. Orzeł Radziejewo - Korona Rywałd
39. OTS Osiek - GKS Straszewo
40. Pogoń Smętowo - WKS Lignowy Szlacheckie
41. Sobieski Gniew - KP Wandowo
42. Sokół Lubichowo - Szpak Skórcz
Kolejka 20 - 5/6. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
43. Budmar Bytonia - Sokół Lubichowo
44. Szpak Skórcz - Sobieski Gniew
45. KP Wandowo - Pogoń Smętowo
46. WKS Lignowy Szlacheckie - OTS Osiek
47. GKS Straszewo - Orzeł Radziejewo
48. Korona Rywałd - Orzeł Borkowo
49. LZS Bytonia - Mewa Gniew
Kolejka 21 - 12/13. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
50. LZS Bytonia - Budmar Bytonia
51. Mewa Gniew - Korona Rywałd
52. Orzeł Borkowo - GKS Straszewo
53. Orzeł Radziejewo - WKS Lignowy Szlacheckie
54. OTS Osiek - KP Wandowo
55. Pogoń Smętowo - Szpak Skórcz
56. Sobieski Gniew - Sokół Lubichowo
Kolejka 22 - 19/20. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
57. Budmar Bytonia - Sobieski Gniew
58. Sokół Lubichowo - Pogoń Smętowo
59. Szpak Skórcz - OTS Osiek
60. KP Wandowo - Orzeł Radziejewo
61. WKS Lignowy Szlacheckie - Orzeł Borkowo
62. GKS Straszewo - Mewa Gniew
63. Korona Rywałd - LZS Bytonia
Kolejka 23 - 26/27. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
64. Korona Rywałd - Budmar Bytonia
65. LZS Bytonia - GKS Straszewo
66. Mewa Gniew - WKS Lignowy Szlacheckie
67. Orzeł Borkowo - KP Wandowo
68. Orzeł Radziejewo - Szpak Skórcz
69. OTS Osiek - Sokół Lubichowo
70. Pogoń Smętowo - Sobieski Gniew
Kolejka 24 - 2/3. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
71. Budmar Bytonia - Pogoń Smętowo
72. Sobieski Gniew - OTS Osiek
73. Sokół Lubichowo - Orzeł Radziejewo
74. Szpak Skórcz - Orzeł Borkowo
75. KP Wandowo - Mewa Gniew
76. WKS Lignowy Szlacheckie - LZS Bytonia
77. GKS Straszewo - Korona Rywałd
Kolejka 25 - 9/10. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
78. GKS Straszewo - Budmar Bytonia
79. Korona Rywałd - WKS Lignowy Szlacheckie
80. LZS Bytonia - KP Wandowo
81. Mewa Gniew - Szpak Skórcz
82. Orzeł Borkowo - Sokół Lubichowo
83. Orzeł Radziejewo - Sobieski Gniew
84. OTS Osiek - Pogoń Smętowo
Kolejka 26 - 17. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (0) 
85. Budmar Bytonia - OTS Osiek
86. Pogoń Smętowo - Orzeł Radziejewo
87. Sobieski Gniew - Orzeł Borkowo
88. Sokół Lubichowo - Mewa Gniew
89. Szpak Skórcz - LZS Bytonia
90. KP Wandowo - Korona Rywałd
91. WKS Lignowy Szlacheckie - GKS Straszewo


Pokaż wszystkie mecze

© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE