ZAPRASZAMY NA POMORSKI FUTBOL CUP 2018 W PRZODKOWIE - 13 KATEGORII WIEKOWYCH
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2007/2008 - 25.11.2018 (NIEDZIELA) - WOLNE MIEJSCA
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2002/2003 - 02.12.2018 (NIEDZIELA) - WOLNE MIEJSCA
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2005/2006 - 08.12.2018 (SOBOTA) - WOLNE MIEJSCA
POMORSKI FUTBOL CUP 2018 - ROCZNIK 2008/2009 - 09.12.2018 (NIEDZIELA) - WOLNE MIEJSCA
MENU
ROZGRYWKI 18/19
ARCHIWUM
POMORZE
ROZRYWKA
SERWIS
REKLAMA
Piłkarska Liga Narodów




Klasa B - grupa Malbork VI - sezon 2017/2018



MECZE BEZPOŚREDNIE
M. Drużyna M PKT Z R P Bramki M PKT Z R P Bramki
1. Mewa Gniew 26 66 21 3 2 133 - 19
2. Korona Rywałd 26 63 19 6 1 91 - 31
3. Pogoń Smętowo 26 58 18 4 4 112 - 32
4. WKS Lignowy Szlacheckie 26 56 18 2 6 105 - 39
5. Szpak Skórcz 26 49 16 1 9 90 - 51
6. GKS Straszewo 26 45 14 3 9 77 - 59
7. Budmar Bytonia 26 40 13 1 12 72 - 87
8. LZS Bytonia 26 35 10 5 11 59 - 68
9. Sokół Lubichowo 26 29 9 2 15 54 - 83
10. KP Wandowo 26 24 7 3 16 45 - 78
11. OTS Osiek 26 19 6 1 19 43 - 92
12. Orzeł Radziejewo 26 18 5 3 18 51 - 98
13. Sobieski Gniew 26 16 5 1 20 34 - 139
14. Orzeł Borkowo 26 10 3 1 22 40 - 130
Ostatni komentarz dodał lisovia111 11.07.2018, 15:09:05



Kolejka 1 - 12/13. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (33) 
1. WKS Lignowy Szlacheckie 7 - 1 Budmar Bytonia 12 sierpnia 2017 - 17:00
2. KP Wandowo 1 - 2 GKS Straszewo 13 sierpnia 2017 - 11:00
3. Szpak Skórcz 2 - 6 Korona Rywałd 15 sierpnia 2017 - 18:00
4. Sokół Lubichowo 3 - 0 LZS Bytonia 12 sierpnia 2017 - 15:30
5. Sobieski Gniew 0 - 11 Mewa Gniew 25 października 2017 - 16:00
6. Pogoń Smętowo 7 - 0 Orzeł Borkowo 13 sierpnia 2017 - 17:00
7. OTS Osiek 7 - 2 Orzeł Radziejewo 13 sierpnia 2017 - 14:00
Kolejka 2 - 19/20. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (13) 
8. Budmar Bytonia 0 - 4 Orzeł Radziejewo 20 sierpnia 2017 - 15:00
9. Orzeł Borkowo 10 - 0 OTS Osiek 20 sierpnia 2017 - 14:00
10. Mewa Gniew 2 - 1 Pogoń Smętowo 19 sierpnia 2017 - 13:00
11. LZS Bytonia 6 - 1 Sobieski Gniew 19 sierpnia 2017 - 18:00
12. Korona Rywałd 7 - 4 Sokół Lubichowo 19 sierpnia 2017 - 17:30
13. GKS Straszewo 1 - 5 Szpak Skórcz 19 sierpnia 2017 - 17:00
14. WKS Lignowy Szlacheckie 4 - 1 KP Wandowo 19 sierpnia 2017 - 17:00
Kolejka 3 - 26/27. sierpnia 2017 [szczegóły] Komentarze (27) 
15. KP Wandowo 2 - 1 Budmar Bytonia 27 sierpnia 2017 - 16:00
16. Szpak Skórcz 3 - 1 WKS Lignowy Szlacheckie 26 sierpnia 2017 - 18:00
17. Sokół Lubichowo 3 - 1 GKS Straszewo 26 sierpnia 2017 - 16:00
18. Sobieski Gniew 0 - 10 Korona Rywałd 26 sierpnia 2017 - 17:00
19. Pogoń Smętowo 1 - 1 LZS Bytonia 27 sierpnia 2017 - 14:00
20. OTS Osiek 0 - 12 Mewa Gniew 27 sierpnia 2017 - 14:00
21. Orzeł Radziejewo 4 - 4 Orzeł Borkowo 27 sierpnia 2017 - 14:00
Kolejka 4 - 2/3. września 2017 [szczegóły] Komentarze (25) 
22. Budmar Bytonia 5 - 3 Orzeł Borkowo 3 września 2017 - 15:00
23. Mewa Gniew 7 - 2 Orzeł Radziejewo 3 września 2017 - 15:00
24. LZS Bytonia 3 - 2 OTS Osiek 2 września 2017 - 17:00
25. Korona Rywałd 5 - 3 Pogoń Smętowo 2 września 2017 - 17:00
26. GKS Straszewo 8 - 0 Sobieski Gniew 3 września 2017 - 15:00
27. WKS Lignowy Szlacheckie 2 - 1 Sokół Lubichowo 2 września 2017 - 17:00
28. KP Wandowo 0 - 4 Szpak Skórcz 3 września 2017 - 16:00
Kolejka 5 - 9/10. września 2017 [szczegóły] Komentarze (32) 
29. Szpak Skórcz 6 - 0 Budmar Bytonia 9 września 2017 - 17:00
30. Sokół Lubichowo 6 - 0 KP Wandowo 9 września 2017 - 16:00
zdekompletowanie zespołu gości po I połowie
31. Sobieski Gniew 0 - 5 WKS Lignowy Szlacheckie 9 września 2017 - 17:00
32. Pogoń Smętowo 2 - 1 GKS Straszewo 10 września 2017 - 14:00
33. OTS Osiek 2 - 5 Korona Rywałd 10 września 2017 - 14:00
34. Orzeł Radziejewo 4 - 1 LZS Bytonia 10 września 2017 - 14:00
35. Orzeł Borkowo 0 - 3 Mewa Gniew 10 września 2017 - 14:00
Kolejka 6 - 16/17. września 2017 [szczegóły] Komentarze (14) 
36. Budmar Bytonia 1 - 8 Mewa Gniew 17 września 2017 - 15:00
37. LZS Bytonia 2 - 1 Orzeł Borkowo 16 września 2017 - 17:00
38. Korona Rywałd 6 - 1 Orzeł Radziejewo 16 września 2017 - 16:00
39. GKS Straszewo 8 - 0 OTS Osiek 17 września 2017 - 15:30
40. WKS Lignowy Szlacheckie 3 - 3 Pogoń Smętowo 16 września 2017 - 17:00
41. KP Wandowo 8 - 0 Sobieski Gniew 17 września 2017 - 16:00
42. Szpak Skórcz 5 - 0 Sokół Lubichowo 16 września 2017 - 17:00
Kolejka 7 - 23/24. września 2017 [szczegóły] Komentarze (32) 
43. Sokół Lubichowo 1 - 5 Budmar Bytonia 11 listopada 2017 - 12:00
44. Sobieski Gniew 0 - 6 Szpak Skórcz 24 września 2017 - 16:00
45. Pogoń Smętowo 3 - 0 KP Wandowo 24 września 2017 - 14:00
46. OTS Osiek 1 - 4 WKS Lignowy Szlacheckie 24 września 2017 - 14:00
47. Orzeł Radziejewo 1 - 9 GKS Straszewo 24 września 2017 - 14:00
48. Orzeł Borkowo 2 - 4 Korona Rywałd 24 września 2017 - 14:00
49. Mewa Gniew 10 - 0 LZS Bytonia 23 września 2017 - 15:00
Kolejka 8 - 30 września /1. października 2017 [szczegóły] Komentarze (35) 
50. Budmar Bytonia 2 - 2 LZS Bytonia 1 października 2017 - 15:00
51. Korona Rywałd 0 - 0 Mewa Gniew 30 września 2017 - 16:00
52. GKS Straszewo 2 - 1 Orzeł Borkowo 1 października 2017 - 15:00
53. WKS Lignowy Szlacheckie 3 - 1 Orzeł Radziejewo 30 września 2017 - 16:00
54. KP Wandowo 3 - 1 OTS Osiek 1 października 2017 - 16:00
55. Szpak Skórcz 0 - 2 Pogoń Smętowo 30 września 2017 - 16:00
56. Sokół Lubichowo 14 - 0 Sobieski Gniew 30 września 2017 - 16:00
Kolejka 9 - 7/8. października 2017 [szczegóły] Komentarze (27) 
57. Sobieski Gniew 3 - 6 Budmar Bytonia 7 października 2017 - 15:30
58. Pogoń Smętowo 3 - 1 Sokół Lubichowo 8 października 2017 - 14:00
59. OTS Osiek 0 - 3 Szpak Skórcz 8 października 2017 - 14:00
60. Orzeł Radziejewo 1 - 4 KP Wandowo 8 października 2017 - 14:00
61. Orzeł Borkowo 1 - 8 WKS Lignowy Szlacheckie 8 października 2017 - 14:00
62. Mewa Gniew 3 - 0 GKS Straszewo 7 października 2017 - 13:00
63. LZS Bytonia 1 - 1 Korona Rywałd 8 października 2017 - 14:00
Kolejka 10 - 14/15. października 2017 [szczegóły] Komentarze (64) 
64. Budmar Bytonia 1 - 2 Korona Rywałd 15 października 2017 - 14:00
65. GKS Straszewo 1 - 0 LZS Bytonia 15 października 2017 - 15:00
66. WKS Lignowy Szlacheckie 2 - 1 Mewa Gniew 14 października 2017 - 16:00
67. KP Wandowo 3 - 0 Orzeł Borkowo 15 października 2017 - 15:00
68. Szpak Skórcz 8 - 0 Orzeł Radziejewo 14 października 2017 - 16:00
69. Sokół Lubichowo 2 - 1 OTS Osiek 14 października 2017 - 16:00
70. Sobieski Gniew 1 - 10 Pogoń Smętowo 14 października 2017 - 14:00
Kolejka 11 - 21/22. października 2017 [szczegóły] Komentarze (32) 
71. Pogoń Smętowo 9 - 1 Budmar Bytonia 22 października 2017 - 14:00
72. OTS Osiek 2 - 4 Sobieski Gniew 22 października 2017 - 14:00
73. Orzeł Radziejewo 1 - 2 Sokół Lubichowo 22 października 2017 - 14:00
74. Orzeł Borkowo 1 - 5 Szpak Skórcz 22 października 2017 - 14:00
75. Mewa Gniew 9 - 1 KP Wandowo 22 października 2017 - 14:00
76. LZS Bytonia 3 - 2 WKS Lignowy Szlacheckie 22 października 2017 - 14:00
77. Korona Rywałd 2 - 2 GKS Straszewo 21 października 2017 - 14:30
Kolejka 12 - 28/29. października 2017 [szczegóły] Komentarze (49) 
78. Budmar Bytonia 3 - 6 GKS Straszewo 29 października 2017 - 14:00
79. WKS Lignowy Szlacheckie 0 - 3 Korona Rywałd 28 października 2017 - 15:00
80. KP Wandowo 5 - 4 LZS Bytonia 29 października 2017 - 14:00
81. Szpak Skórcz 1 - 0 Mewa Gniew 28 października 2017 - 15:00
82. Sokół Lubichowo 5 - 1 Orzeł Borkowo 28 października 2017 - 15:30
83. Sobieski Gniew 3 - 0 Orzeł Radziejewo 28 października 2017 - 14:00
samowolne zejście z boiska drużyny gości
84. Pogoń Smętowo 6 - 0 OTS Osiek 29 października 2017 - 13:30
Kolejka 13 - 4/5. listopada 2017 [szczegóły] Komentarze (30) 
85. OTS Osiek 1 - 5 Budmar Bytonia 5 listopada 2017 - 14:00
86. Orzeł Radziejewo 0 - 8 Pogoń Smętowo 5 listopada 2017 - 14:00
87. Orzeł Borkowo 2 - 3 Sobieski Gniew 5 listopada 2017 - 14:00
88. Mewa Gniew 11 - 0 Sokół Lubichowo 4 listopada 2017 - 13:30
89. LZS Bytonia 1 - 6 Szpak Skórcz 5 listopada 2017 - 14:00
90. Korona Rywałd 1 - 0 KP Wandowo 4 listopada 2017 - 14:00
91. GKS Straszewo 2 - 7 WKS Lignowy Szlacheckie 5 listopada 2017 - 13:00
Kolejka 14 - 24/25. marca 2018 [szczegóły] Komentarze (34) 
92. Budmar Bytonia 3 - 0 WKS Lignowy Szlacheckie 25 marca 2018 - 15:00
vo, na boisku 1-7
93. GKS Straszewo 3 - 0 KP Wandowo 25 marca 2018 - 15:30
94. Korona Rywałd 2 - 1 Szpak Skórcz 24 marca 2018 - 16:00
95. LZS Bytonia 4 - 1 Sokół Lubichowo 24 marca 2018 - 16:00
96. Mewa Gniew 5 - 2 Sobieski Gniew 3 maja 2018 - 15:00
97. Orzeł Borkowo 0 - 11 Pogoń Smętowo 25 marca 2018 - 14:00
98. Orzeł Radziejewo 3 - 1 OTS Osiek 25 marca 2018 - 14:00
Kolejka 15 - 28/31. marca 2018 [szczegóły] Komentarze (37) 
99. Orzeł Radziejewo 3 - 4 Budmar Bytonia 3 maja 2018 - 13:00
100. OTS Osiek 3 - 1 Orzeł Borkowo 31 marca 2018 - 14:00
101. Pogoń Smętowo 2 - 2 Mewa Gniew 31 marca 2018 - 15:30
102. Sobieski Gniew 1 - 6 LZS Bytonia 31 marca 2018 - 11:00
103. Sokół Lubichowo 0 - 5 Korona Rywałd 28 marca 2018 - 16:30
104. Szpak Skórcz 2 - 3 GKS Straszewo 28 marca 2018 - 16:30
105. KP Wandowo 2 - 7 WKS Lignowy Szlacheckie 31 marca 2018 - 16:00
Kolejka 16 - 7/8. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (29) 
106. Budmar Bytonia 2 - 1 KP Wandowo 8 kwietnia 2018 - 15:00
107. WKS Lignowy Szlacheckie 5 - 2 Szpak Skórcz 1 maja 2018 - 14:00
108. GKS Straszewo 2 - 2 Sokół Lubichowo 8 kwietnia 2018 - 15:30
109. Korona Rywałd 5 - 0 Sobieski Gniew 7 kwietnia 2018 - 17:00
110. LZS Bytonia 1 - 5 Pogoń Smętowo 7 kwietnia 2018 - 17:00
111. Mewa Gniew 3 - 0 OTS Osiek 8 kwietnia 2018 - 14:00
112. Orzeł Borkowo 1 - 7 Orzeł Radziejewo 8 kwietnia 2018 - 14:00
Kolejka 17 - 14/15. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (27) 
113. Orzeł Borkowo 2 - 7 Budmar Bytonia 15 kwietnia 2018 - 14:00
114. Orzeł Radziejewo 2 - 2 Mewa Gniew 15 kwietnia 2018 - 14:00
115. OTS Osiek 0 - 0 LZS Bytonia 15 kwietnia 2018 - 13:00
116. Pogoń Smętowo 2 - 3 Korona Rywałd 14 kwietnia 2018 - 17:00
117. Sobieski Gniew 2 - 5 GKS Straszewo 14 kwietnia 2018 - 14:00
118. Sokół Lubichowo 0 - 4 WKS Lignowy Szlacheckie 14 kwietnia 2018 - 15:30
119. Szpak Skórcz 3 - 5 KP Wandowo 14 kwietnia 2018 - 17:00
Kolejka 18 - 21/22. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (27) 
120. Budmar Bytonia 2 - 4 Szpak Skórcz 22 kwietnia 2018 - 15:00
121. KP Wandowo 0 - 0 Sokół Lubichowo 22 kwietnia 2018 - 11:00
122. WKS Lignowy Szlacheckie 6 - 0 Sobieski Gniew 21 kwietnia 2018 - 16:00
123. GKS Straszewo 0 - 3 Pogoń Smętowo 22 kwietnia 2018 - 15:30
124. Korona Rywałd 2 - 0 OTS Osiek 21 kwietnia 2018 - 17:00
125. LZS Bytonia 3 - 2 Orzeł Radziejewo 21 kwietnia 2018 - 17:00
126. Mewa Gniew 8 - 0 Orzeł Borkowo 21 kwietnia 2018 - 15:00
vo, zdekompletowanie drużyny gości
Kolejka 19 - 28/29. kwietnia 2018 [szczegóły] Komentarze (47) 
127. Mewa Gniew 7 - 3 Budmar Bytonia 29 kwietnia 2018 - 15:00
128. Orzeł Borkowo 1 - 5 LZS Bytonia 29 kwietnia 2018 - 14:00
129. Orzeł Radziejewo 1 - 2 Korona Rywałd 29 kwietnia 2018 - 14:00
130. OTS Osiek 2 - 3 GKS Straszewo 29 kwietnia 2018 - 13:00
131. Pogoń Smętowo 4 - 3 WKS Lignowy Szlacheckie 28 kwietnia 2018 - 17:00
132. Sobieski Gniew 1 - 1 KP Wandowo 28 kwietnia 2018 - 17:00
133. Sokół Lubichowo 1 - 5 Szpak Skórcz 28 kwietnia 2018 - 15:30
Kolejka 20 - 5/6. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (45) 
134. Budmar Bytonia 4 - 0 Sokół Lubichowo 6 maja 2018 - 17:00
135. Szpak Skórcz 5 - 1 Sobieski Gniew 5 maja 2018 - 17:00
136. KP Wandowo 2 - 8 Pogoń Smętowo 6 maja 2018 - 15:00
137. WKS Lignowy Szlacheckie 2 - 1 OTS Osiek 6 maja 2018 - 15:00
138. GKS Straszewo 5 - 0 Orzeł Radziejewo 6 maja 2018 - 15:30
139. Korona Rywałd 8 - 0 Orzeł Borkowo 5 maja 2018 - 17:00
140. LZS Bytonia 2 - 3 Mewa Gniew 5 maja 2018 - 17:00
Kolejka 21 - 12/13. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (24) 
141. LZS Bytonia 4 - 2 Budmar Bytonia 12 maja 2018 - 17:00
142. Mewa Gniew 4 - 0 Korona Rywałd 12 maja 2018 - 14:00
143. Orzeł Borkowo 1 - 3 GKS Straszewo 13 maja 2018 - 14:00
144. Orzeł Radziejewo 2 - 7 WKS Lignowy Szlacheckie 13 maja 2018 - 14:00
145. OTS Osiek 5 - 3 KP Wandowo 13 maja 2018 - 13:00
146. Pogoń Smętowo 1 - 1 Szpak Skórcz 12 maja 2018 - 17:00
147. Sobieski Gniew 1 - 4 Sokół Lubichowo 12 maja 2018 - 17:00
Kolejka 22 - 19/20. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (23) 
148. Budmar Bytonia 5 - 2 Sobieski Gniew 19 maja 2018 - 17:00
149. Sokół Lubichowo 0 - 8 Pogoń Smętowo 19 maja 2018 - 15:30
150. Szpak Skórcz 1 - 4 OTS Osiek 19 maja 2018 - 17:00
151. KP Wandowo 1 - 1 Orzeł Radziejewo 20 maja 2018 - 11:00
152. WKS Lignowy Szlacheckie 15 - 0 Orzeł Borkowo 19 maja 2018 - 16:00
vo, zdekompletowanie drużyny gości
153. GKS Straszewo 0 - 6 Mewa Gniew 20 maja 2018 - 15:30
154. Korona Rywałd 2 - 2 LZS Bytonia 20 maja 2018 - 17:30
Kolejka 23 - 26/27. maja 2018 [szczegóły] Komentarze (17) 
155. Korona Rywałd 4 - 0 Budmar Bytonia 26 maja 2018 - 17:30
156. LZS Bytonia 3 - 5 GKS Straszewo 26 maja 2018 - 17:00
157. Mewa Gniew 1 - 0 WKS Lignowy Szlacheckie 27 maja 2018 - 15:00
158. Orzeł Borkowo 2 - 1 KP Wandowo 27 maja 2018 - 14:00
159. Orzeł Radziejewo 7 - 2 Szpak Skórcz 27 maja 2018 - 14:00
160. OTS Osiek 4 - 0 Sokół Lubichowo 27 maja 2018 - 13:00
161. Pogoń Smętowo 2 - 0 Sobieski Gniew 26 maja 2018 - 17:00
Kolejka 24 - 2/3. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (54) 
162. Budmar Bytonia 4 - 3 Pogoń Smętowo 3 czerwca 2018 - 17:00
163. Sobieski Gniew 3 - 4 OTS Osiek 2 czerwca 2018 - 18:00
164. Sokół Lubichowo 3 - 1 Orzeł Radziejewo 2 czerwca 2018 - 15:30
165. Szpak Skórcz 6 - 0 Orzeł Borkowo 2 czerwca 2018 - 17:00
166. KP Wandowo 0 - 5 Mewa Gniew 3 czerwca 2018 - 15:00
167. WKS Lignowy Szlacheckie 2 - 1 LZS Bytonia 2 czerwca 2018 - 18:00
168. GKS Straszewo 2 - 2 Korona Rywałd 3 czerwca 2018 - 15:30
Kolejka 25 - 9/10. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (17) 
169. GKS Straszewo 2 - 3 Budmar Bytonia 10 czerwca 2018 - 15:30
170. Korona Rywałd 1 - 1 WKS Lignowy Szlacheckie 10 czerwca 2018 - 18:00
171. LZS Bytonia 2 - 1 KP Wandowo 9 czerwca 2018 - 17:00
172. Mewa Gniew 6 - 0 Szpak Skórcz 9 czerwca 2018 - 15:00
173. Orzeł Borkowo 4 - 1 Sokół Lubichowo 10 czerwca 2018 - 14:00
174. Orzeł Radziejewo 1 - 2 Sobieski Gniew 10 czerwca 2018 - 14:00
175. OTS Osiek 1 - 2 Pogoń Smętowo 10 czerwca 2018 - 13:00
Kolejka 26 - 17. czerwca 2018 [szczegóły] Komentarze (35) 
176. Budmar Bytonia 2 - 1 OTS Osiek 17 czerwca 2018 - 14:00
177. Pogoń Smętowo 3 - 0 Orzeł Radziejewo 17 czerwca 2018 - 14:00
vo, goście nie przyjechali
178. Sobieski Gniew 4 - 2 Orzeł Borkowo 17 czerwca 2018 - 14:00
179. Sokół Lubichowo 0 - 4 Mewa Gniew 17 czerwca 2018 - 14:00
180. Szpak Skórcz 4 - 2 LZS Bytonia 17 czerwca 2018 - 14:00
181. KP Wandowo 0 - 3 Korona Rywałd 17 czerwca 2018 - 14:00
182. WKS Lignowy Szlacheckie 5 - 1 GKS Straszewo 17 czerwca 2018 - 14:00




© Pomorski Futbol 2003-2018 WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE